Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 2 Mjo07cUlice - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice - Stránka 2 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 14:30

TYo co se stalo stim psem me dost vytocilo jelikoz jsem nevedel co se deje. Kdyz jsem videl shinobi utocici nba Chameleona rozhodl jsem se jim pomoct.
Ulice - Stránka 2 Roc_by_GENZOMAN-1
"A co ted Ensteine?"
"Pomoc jim Giro!" a ukazal na dva shinobi jeden utocici piskem a druhy vejirem. Giro se nadechl a zacal Chrlyt plame nekolil metru od mista jenz oni utocily a menil smer plamenu tak aby se jejichtechniky spojily. A Pokracoval jeste nekolik metrudale to by melo odhalit jeli v blizzkosti.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 14:41

Jednu chybu táto sféra mala. A to bolo to, že o Rinnegane sa už vedelo, začo vďačíme Konožanom. To že majú prepojené zraky, to je jasné, aj to, že to jeho odhadzovanie má slabiny, ktoré však som nanešťastie nevedel. Vyhrabal som sa z trosiek, a trochu spomalene som sa postavil. Bol som otrasený, nárazu som sa nevyhol, a na hrudi, kde ma trafili som zacítil, ako mi tečie trochu krvi. No nič, čo by som nezvládol. Prečo?.. Prečo ničíš? Čo ťa vedie? Spýtal som sa, a aj keď ma to zaujímalo, potreboval som ho skôr zakecať kým niečo nevymyslím. Z vaku som vytiahol asi osem shurikenov, ale nehádzal som ich. Vyčkával som, kľudný, pričom som premýšľal.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 15:09

Dobehol som na ulicu no zrazu som zastavil a ani sa nepohol s otvorenými očami som pozeral na Sunu ako sa ničí...
Zotol som päsť a zamračil som sa Toto im neprejde.. povedal som pre seba videl som tam jedného shinobiho z Iwy...Ten to určite neničí...povedal som si opäť pre seba a shunshinom som sa dostal za Devu a zakončil som to kopom do hlavy potom som skočil k Akiovi "Ako to ide?" spýtal som sa no pritom som stále sledoval Devu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:11

Deva
Sledoval ho, s rukama rozpřaženýma před sebe, sledoval jeho krvácející ránu, aby se vyhl střetu s očima.
S uživately Genjutsu si není radno zahrávat.
Zpod rukávu mu vyjela kovová tyč s zostřenou špičkou. Slyšel jeho slova.
"Kdo před chvílí říkal, ať jdu se svým řádem někam? Co mě vede? Před pár lety, bych ti odpověděl, že pomsta. Pomsta za to, proč jiní trpěly, zatímco ostatní vesnice si žili v klidu a míru? Ach ano, mír. Ten pověstný, po generace slibovaný mír. Kde je?! Vidíš ho tu někde?! Ne, lidé trpí, Shinobi umírají, ale nikdo to nevidí. Velmoce vesnic stejně jako feudální pánové mlčí, říkají veřejnosti pohádky o tom, jaký svět doopravdy je. A já, právě nyní, získal jsem sílu.." Rukou ukázal na Rinnegan.
"Se kterou zničím svět Shinobi a nastolím rovnováhu, můžeš si říkat, kdo mi dal právo nazývat se Bohem? Kdo mi dal právo brát životy? Nikdo, beru si jen to, co je nezbytné, protože Suna je jen začátek. Tohle je varování pro ostatní.." S těmito slovy mu z druhého rukávu od pláště vyjela druhá kovová tyč, vyhodil jí, strefila se těsně vedle Akiovi hlavy, do stěny, druhá udělala na druhé straně to samé, potom pohled upřímil na Kaita, jeho kop jednoduše zalokoval pokrčenou rukou. Na příchod nového Shinobiho nereagoval a pohled zabodl do kovových tyčí vedle Akiovo hlavy.
"Všichni stejní, stejně naivní děti.."

Chikushodou
Jayoi útoky byly k ničemu, jen ničil zbytečně domy a ulice, protože chameleón stále vyčkával schovaný na stěně jedné z budov, pod stratégem, na kterého neustále útočil ohyzdný přivolaný pták.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 15:22

Odvracia zrak, takže prekvapenie mi nevyjde.. Uškrnul som sa, aj v tejto situácii. Áno, máš pravdu, s tým radom choď kade ľahšie.. Odsekol som mu znovu tú istú vetu. Mier? A ty ho vidíš? To mi chceš povedať, že keď všetko pozabíjaš, mier bude? Myslel som si, že Fialovoočká majú okrem očí aj niečo v hlave. To tu tu raz bolo že? Útok Rinneganu na Konohu že? Mier nezískaš tým, že všetko naokolo zničíš. Zmĺkol som, lebo to čo hovoril, dávalo trochu zmysel, ale, len podstata. Prostriedky, ktorými chcel mier dosiahnuť, boli sprostosti. Ty si tak najviac Boh srandy.. Jeho reči o privlastňovaní ma vytáčali. Nemá ani najmenšie právo. V tú chvíľu sem dorazil Kaito. Srdce mi podskočilo. Teraz, sme dvaja, a tak, to že vie o mojich schopnostiach, mu bude na nič. Dvoch nás nezvládne.. Dúfam.. Len čo mi preleteli tyčky okolo hlavy, odskočil som do boku, ďalej od nich. S Rinneganom nie sú žarty.. Zatiaľ mu nakopávam zadok, stav je 4:2 pre mňa! Uškrnul som sa na Kaita, a vrhol po Deve všetkých osem shurikenov, a načo som sa na neho rozbehol aj ja. S menším oneskorením, keďže rana mi nedovoľovala byť až tak rýchlym.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 15:22

"heh .....tohle jsem někde slyšel" prohodil jsem po tom co jsem doběhl zrovna k nějakému souboji (snad jste na místě kam mužu doběhnout Very Happy Razz)
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 15:27

Psů bylo jak mraků a tak dívka na štírovi složila pečeť následovala velká masa písku která je zavalila a začala drtit jejich těla, jejich kosti. Vypadalo to že to nebere konce, celý tento boj.

Muž který chránil stratéga zkameněl a následně se roztekl na vodu. Byl to klon, nebyly tak bláhoví aby se do toho pouštěli po hlavě...ne. Stratég zamířil k veliteli který rozdával rozkazy, cestou se k němu připojil muž kterého byl ten klon a dal mu pokyn. Následně oba složily pečetě, stratég udělal 10 klonů. Druhý muž udělal taktéž 10 klonů které ale použily Henge a změnily se na stratéga. Nyní tam bylo 12 stejných chlapců kteří se rozskákaly na různě strany.
Nad jedním se objevil velký pták či co to bylo a dorážel na něj, drápy mu prořízl hrdlo ale jediné co se stalo bylo to, že se chlapec roztekl na vodu.

Kulky chameleona trefily, neměly mu ublížit. Nýbrž podle stop krve najít jeho přesnou pozici. "Na budově!" Křikla a loutkař který skončil s hašením a přenechal to kolegyni která měla větší loutku přiskočil k ní. Loutky v podobě barelů zmizely a ačkoliv to co se chystal udělat jim přidělá znova práci bylo to nezbytné. Nad ním se objevila loutka, chumáče něčeho co mělo připomínat vlasy měla lehce zčernalé, možná sežehnuté. S tichým cvaknutím se zlomila na půl a začala chrlit oheň na budovu kde měl údajně být chameleon. Z ohně šel silný žár a dokonce i lidem ze Suny začínalo být vedro.

Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 15:28

Trošku ma prekvapil ako ma zablokoval no stále som bol plný hnevu...
Len som sa usmial na Akiovu odpoveď a môj pohľad bol venovaný na jeho oči no v tom ma zamrazilo a srdce my prestalo búchať Ri-Rinnegan?!Kde ho zobral...neschopný pohybu som na neho hľadel a videl som ako je Akio spomalený po rane...
Len som tam stál a čakal vlastne som sa nemohol hýbať...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 15:36

Giro pujdeme po tom ptakovy to je asi nas souper jak to tak vypada.
Ulice - Stránka 2 Roc_by_GENZOMAN-1Jak myslys Jayi. Ale vubec se mi to nelybi. Giro se rozletel a nejvissi rychlosti sa snazil narazil do toho hnusneho ptaka.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:49

Deva
"Ano, slyšel jsem o tom, co tu bylo dávno, taky vím, co Uzumaki Naruto slíbil, ale nesplnil.. Mám větší ambice než jen vyhladit svět, nejde tady jen o tohle, chci aby všichni pochopili, že svět ve kterém žijí, je skrz na skrz prohnilý. Řekni mi ty sám, určitě jsi viděl lidi umírat. Bratr vraždí bratra, rodina rodinu, nesmyslné pře, svět není to, co dřív. Já sám byl zaslepen pomstou, ale někdo jiný mi dal šanci procitnout. Je nás víc, než si myslíš. Itami wo Sekai ukáže všem ninjům, kam patří.. Protože lidská mysl, je snadno zmanipulovatelná a vy dva.. Jste stále jen maličcí v porovnání s tím, co přijde..."
Nad poslední větou se ušklíbl a pak roztáhl ruce před sebe, osm kunaiů vyblokoval další kovou tyčí, aby jí pak odhodil stranou. Vyčkával, což mohlo být zvláštní, ale místo Akia čekal na tah Kaita.

Hmm, zajímavé, další pěšák na políčku pro Sunagakure? Množí se jako švábi. Ale už je to až moc nudné, možná připojíme do hry dalšího střelce, co říkáš Shurado?

Chikushodou

Pták se znovu vznesl vysoko do oblak, no to na něj mířil orel s Jayem, pták se po nárazu s křikem vyrovnal z dráhy svého letu, ale později znovu nabral výšku a stoupal výš. Byl určen k ničení a tohle ho nemohlo zabít, rozlětěl se střemhlav dolů, zobákem drtil jednoho stratéga za druhým, jeho cílem bylo najít toho pravého.

Krab, který zapadl do bahna nepřestával na okolní budovy chrlit vodu.

Psy byli zavaleni, takže po tomhle přivolání nezbylo nic.

Na chameleona se valil oheň, ale to už na něm Chikushodou nebyl, stál na budově poblíž, chameleon byl opět vidět a hořící se zřítil z budovy.
"Kuchiyose!" Uprostřed polozničené vesnice se z obláčku kouře vyvalil obrovský nosorožec, dosahující výšky jako budovy. Oháněl se kolem sebe, drtil všechno okolo sebe, zašlapával Shinobi.


Naposledy upravil Satake Shiranui dne Sat 12 May - 16:05, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 15:59

"Nevypadá že by si potřeboval pomoct divnookej...kdyby přece jenom......co to melu !" začal jsem se šíleně smát "nebudu se ptát jestli mužu někoho zabít !!' se šíleným smíchem jsem se vrhnul na Kaita
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:04

Stál som tam ako z nohami v zemi a ani som sa nepohol v tom som započul nejaký smiech a beh...
Kaito preber sa, preber sa! začal som na seba v hlave kričať Ak sa nepohneš je po tebe rozumieš?! rozkazoval som si sám sebe no prerušil som svoj pohľad Devu a prebral sa...
Keď už bol Daichi pri mne udrel som ho nečakane a rýchlosťou lakťou do tváre a hneď za tým som sa ho snažil podkopnúť...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:09

Deva
Dál sledoval Kaita, no v tom na něj zaútočil Daichi, toho kluka neznal, netušil, co to má znamenat, ale neměl čas nad tím rozmýšlet, pomohlo to a on musel teď odrazit Akia, když byl těsně před ním, použil jinou verzi Shinra Tensei, tu, aby ho odrazil.
Ulice - Stránka 2 Tumblr_lohthk41Ah1qmgn3fo1_500
SHinra Tensei se zformulovala do velké tmavé koule, skrz kterou Akiovi do očí neviděl, ale muselo ho to odhodit pryč a sakra daleko. věděl, že to byl riskantní tah.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 16:13

Áno.. Videl som smrť. Videl som, ako mi pred očami zabili celý môj tím, mojich priateľov, môjho senseia. Ale ani to nedáva právo niekomu zabíjať! Niektorý taký sú, vrahovia, ale nie všetci. Nič a nik ti nedáva žiadne právo rozkazovať nad životom a smrťou. Stále som znel pokojne, a to som už bol pred ním. Jediné čo som teraz potreboval, bol jeden pohľad, jeden jediný, a náš súboj sa skončí. Rukou som ho chcel udrieť do tváre, ale druhou, som sa ho snažil chytiť za plášť. Avšak, to už vytvoril stenu, a ja som mu na jedinú sekundu vedel do očí. Jedna jediná sekunda stačila nato, aby som prešiel jeho mysľou, a niečo si vyhľadal. Nato som sa pekne preletel a vzal zo sebou aj stenu, ktorá sa na mňa zosypala a už sa nepohla.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 16:13

Psů se zbavila nyní byl na řadě krab, štír zacvakal klepety a dívka zvedla ruce. Další masa písku se před ní zvedla a zavalila kraba. Objevilo se další zvíře nespokojeně mlaskla a zamračila se.

Pták nalétl na jednoho z dalších klonů a ten zmizel v obláčku kouře, následoval další nálet a klon se roztekl na vodu. Klonů pomalu ubývalo a jeden ze stratégů se objevil u velkého muže. "Ten dlouhovlasí neumí nic jiného než přivolávat Summony, tím se dá předpokládat že i možnosti toho druhého jsou omezeny. A pokud jsou tu v záloze další každý by měl umět pouze něco. Pokud se setkáváme s tím co zažila kdysi Konoha pak jejich oči jsou propojené proto se vyhnou většině útokům, teda pokud chtějí. Jsou to jen lidská těla, jsou ovládaný, pouze přijímají chakru a informace. Co se týká toho druhého používá klony, to znamená že jim dodává chakru a je někde tady." Vychrlil ze sebe muž a udýchaně se koukl na ptáka který ničil klony.

Poté co se objevil nosorožec škubl loutkař rukou a oheň mířil na něj. Chameleon hořel a proto se mu víc nevěnoval. Muž s vějířem švihl a silná vlna větru mířila na dlouhovlasého chlapíka. Z části zaslechl co stratég řekl velitelovi ale nebyl čas něco vymýšlet. Na to tu byl přece stratég, on se teď musí jen pokusit zabavit nepřítele.

Loutkařka skončila s hašením Suny, celá vesnice přestala hořet, hořelo pouze teď v okruhu kde se bojovalo. Byla unavená a hašení celé vesnice jí stálo spoustu chakry. Dopadla na zem a otřela si čelo, ona neměla nicčím by jim pomohla.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 16:18

Když jsem dostal loktem do tváře jen jsem se usmál ,no usměv se mi z tváře vytratil hned potom co mě podkopl "HEEE ?...děláš si srandu ? ..to nebylo fér ! bojuj fér !" postavil jsem se a hrozil mu pěstí
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:20

S kamenným výrazom som sa nestaral o jeho reči bol som úplne iný len som mlčky behal k nemu a pokúsil som sa mu vraziť ďalšiu a hneď jak som to urobil vytiahol som si Katanu z chrbta tak som mu chcel prerezať krk...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 16:22

tasil jsem také svuj meč a zastavil ním ten jeho "Hezkej meč...co kdyby se zlomil ?!" trochu jsem zatlačil a čepel mu začala řezat tu jeho katanu
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:23

Len z úsmevom som katanu pustil a shunshinom som sa za ním objavil "Ani sa nepokus!" a opäť som mu podkopol nohy...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 16:24

Giro musime neco udelat cekej tady!!!
Seskocil jsem z Gira a okamzrite me obalila ma zlatava cakra a premenila se na orla. Pote jsem miril stremhlav dolu primo na Daichiho v hodne velke rychlosti.
Giro mezitim byl dost vysoko a ekal na dalsi deni.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 16:27

spadl jsem ..opět...všiml jsem si pak tedy lehce na mě lětícího..ani nevím čeho.Jedním pohybem jsem se teda odkulil a zautočil mečem na Kaita...kdyby neuhnul měl by po noze
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:27

Keď moje nohy prešli jeho tak som započul niečo a pozrel som sa hore "Zase!?" usmial som sa a odskočil o niečo ďalej aby ma nezasiahol... "Jay nemusíš to robiť..." povedal som mu aby šiel bojovať k niekomu inému...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 16:32

O kdyz Se Daichi kousek posunul tak jej musely zasahnou kousky pudy a tlakova vlna mym narazem do zeme. Vsude se viril prach a byl kolem me kratek tak 10x10 metru.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:33

Deva
Ušklíbl se, ale nic víc neříkal. Tenhle muž byl možná zvláštní a silný, ale pokud nechtěl akceptovat jeho ideály, bude ho muset zabít, tak zní pravidla.
1...2...3...4...5!
Natáhl ruku před sebe, začal o z ní vyzařovat něco černého, neviditelná ruka vytáhla Akia z trosek a táhla ho přímo k Devě.
Ulice - Stránka 2 Nagato-Pain__Regno_Divino_-_Bansho_Tenin
Když byl u něj, chytil ho pod krkem, vyzvedl do vzduchu a začal mu ho drtit. Pohled směřoval kamsi za něj a v duchu odpočítával vteřiny.

Chikushodou
Díky nosorožcově tvrdé kůži byl oheň minimální a spíš to zvíře rozdráždilo než ublížilo. Rozběhl se rozzuřeně přímo na loutku chrlící oheň a společně s loutkařem se je pokusil rozdrtit v prach.

Chikushodou si všiml větru, v tom před něj přiletěl přivolaný pták, vyhoupl se na jeho hřbet a vyhl se tak větrné vlně, která zasáhla budovy za ním. Pták se zastavil nad budovou a s křikem máchal křídly.

V mé pomyslné šachovnici se Akiova postava střelce začala kinklat a naklánět. Přežije nebo jeho život pohasne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 16:36

odhodilo mě to a muj meč se zabodl do země prár metru ode mě "Hah ...dobrý...no moc ne...tímhle mě chceš zabít ?" začal jsem se znovu hlasitě a šíleně smát a přivolal si druhý meč..stejný "S těmahle meči proti mě nemáte šanci" rozeběhl jsem se a při cestě k Jayovy vzal do druhé ruky druhý z meču "Hah...troufáš si na mě ? ..ty ?!" jeden meč jsem měl před sebou a druhý jako kdyby za sebou ...dávali mi perfektní utok i obranu
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru