Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 5 Mjo07cUlice - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice - Stránka 5 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 21:06

Přivolávací sféra byla dole, neměl jsem tak šanci přivolat další sféry a nosorožec zničehonic.. zmizel.

Shurado
Shurado necítil bolest, necítil nic, když ho štírův bodák probodl a klepeta začala drtit. Jen se na něj otočil, probodl ho rinneganem a zničehonic se ozval výbuch. Z těla Shiradua vyběhlo několik střel, první mířili na oči štíra, další na dívku sedící na něm a poslední na jeho kleveta, která povolila sevření. Shurado klesl na zem, mohl se jen nechat odpálit.

Vznesl jsem se vysoko do vzduchu a roztáhl ruce. Stále jsem vnímal Shurada, ale ten dlouho nevydrží, byl jako poničená hračka mlející z posledního.
O tři střelce méně, Sunagakure ztratila jediného pěšáka, zajímavá to vesnice.. Rozhodl jsem se zničit jejich těla, aby mí nepřátelé z nich neměli nic.
Přišel jsem o tři sféry, myslm, že je konečně na čase to tu ukončit..

//Pokračování zítra, omlouvám se, ale musím jít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 21:10

Započul som rezanie, a stena sa uvolnila. A tam som zazrel jeho klony. Smrť si ma našla.. Prešlo mi hlavou. Videl som skoro všetko zničené.. Suna padla.. Nečakal som nanič. Ak mám zomrieť, zomriem v boji, nie v skrýši ako Looser. A určite ma nezabijú klony! V tom momente som stál na nohách, a v očiach, teda oku, mi po dlhej dobe konečne zahoreli plamienky, ktoré sa rozšírili do neutíchajúceho sa ohňa. Kamenná vôľa, dar Iwy, mnou prúdila, a ja som saltom preskočil klony. Z otočky som vytiahol moje meče, ktorými som sekol na ne, ale, na ich brnení sa rozbili. A ja som toho viac nedokázal. Došla mi čakra, moje ľavé oko zmatnelo, a padol som na kolená. Čakal som na ortieľ smrti, pričom som zacítil moju bariéru, ako sa ma snaží zachrániť. No, šanca bola malá. Umriem..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 21:12

Dívka neměla šanci zareagovat a stejně tak štír který následně zmizel v obláčku kouře. Dívka dopadla na zem již bez života.
Poté co byla přivolávající sféra pryč stratég si plácl s jeho ochránce a loutkař se zmoženě posadil. Zmizel i jednorožec a nyní byl klid, pokud by se to tak dalo říct.
Medička léčila svého velitele který se pomalu posadil, bohužel se za ní objevil klon a probodl jí. Vykašlala krev která dopadla na tvář jejího velitele a zavalila ho tělem.
I když umírali, umírali s tím, že splnili svůj účel. Umírali s tím, že místo stovek zemřeli pouze oni.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 9:09

Klony:
Klon, ktorý zabil medičku sa zasmial. Vytiahol katanu z jej hrude a potom ráznym sekom odťal veliteľovi hlavu. Kedže ešte sedel tak to bolo ľahšie. Pozrel sa okolo seba. Okolo boli mŕtvy ľudia, zničené domovy. Úloha splnená...
Klon sa zmenil na kopec kameňov.

Ďalší klon, ktorý bol pri Akiovi nečakal, žeby naň zaútočil. No vďaka Iwa no Yoroi sa brnenie zničilo. Chladnokrvne sa zasmial. Pozrel naň ako kľačí na kolenách. Zovrel katanu a prepichol ho cez brucho, kde má človek pečeň. Nechcel ho zabiť, chcel len aby sa psychicky z toho zrútil. Okolo neho zomrelo dosť ľudí."Bola to tvoja vina, tvoja vina to bola. Za všetko môžeš ty! Nedokázal si ich ochrániť. A ty si hovoríš Iwagakure no Shinobi? Ehm, hanba...Iwagakure no sato hlboko klesla. Si úbohý.." prehovoril chladne a znova doň pichol."To si nechaj ako suvenír..." stihol dodať a pichol mu katanu do ruky. Klon sa naposled zasmial a zmenil sa na kopec kameňov, ktoré privalili Akia. Nemohol z toho zomrieť, len si určitý čas posedieť v nemocnici.

Mu:
Klony úlohu splnili. Sunagakure no sato bola zničená, prišli o páru ľudských životov. O to nám išlo. Čakal som už len našeho spoločníka. Dúfal som, že svoju úlohu splnil. Klony sa samé zničili...

Vzlietol som do vzduchu a priletel ku Satakemu. Deaktivoval som techniku Meisaigakure no jutsu a kývol naň hlavou. Naša úloha bola splnená, takže som očakával, že odídeme preč. Alebo sa pôjdeme za nimi pozrieť...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 9:39

Ja som po dlhšej dobre odvalil kameň a vyliezol som bol som trošku zregenerovaný a mal som viac síl pozrel som sa pred seba a tam som videl na kôpke kamene a v nich niečo bolo rýchlo som tam priskočil a chytil katanu za rukoväť ak by tam bol nepriateľ no bol tam ten koho som očakával "Hej si v poriadku? Ani neviem tvoj meno." povedal som mu z úsmevom a vytiahol som ho z kôpky kameňov "Pôjdeme do bezpečia..." No keď som to povedal musel som si kľaknúť na koleno pretože ma veľmi bolestivo pichlo v boku po Daichiho reze...Sakra...


Naposledy upravil Kaito Yoshikuni dne Sun 13 May - 13:34, celkově upraveno 1 krát
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 13 May - 12:41

Hanba?! Iwa?! Jeho slová sa do mňa zarezávali viac, ako jeho katany. V tom konečne po rokoch, vo mne zažala kamenná vôľa. Vždy som sa vyhýbal bojom, bál som sa bojovať, no nie dnes. Dnes umriem ako pravý Shinobi. Len čo na mňa zamieril katanu, a chcel ňou prebodnúť moju ruku. Prudko som sa postavil a nechal som si prebodnúť pľúca. Dostal som sa priamo k nemu. Suna nepadne, Iwa nepadne, Konoha nepadne, nič nepadne, kým ostanú základy! JA SA VRÁTIM! S tisíckou ďalších! Zareval som na neho, keď ma zavalila kopa sutín. Smrť, Bože, tvoja ovečka prichádza do kráľovstva. Veď ma... Pili, budeš mi chýbať, kiež ťa Boh ochráni. Usmial som sa, načo som na nedostatok čakry, a silné vnútorné vykrvácanie .. Zomrel. Bariéra explodovala, a vytvorila ilúziu. Moje telo stratilo vôľu a ochabnuto ostalo vysieť v Kaitových rukách.


~END OF AKIO´S FIRST LIFE~
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:06

Spolu s Ryu-chan a Shirem jsem vběhla do ulice. Rozhlížela jsem se a viděla mrtvoli. Trochu jsem se třásla strachy. *Vzchop se!* v duchu jsem na sebe křikla. Začala jsem pobíhat sem a tam a zkomala či je někdo živý. "Kso..! Co se tu stalo?!" celá zmatená a nahněvaná jsem křikla. Zpozorovala jsem jednoho kluka, co v rukou drž další osobu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:12

Kso, ešte aj teba tu trebalo... pomyslel som si, keď som ucítil Hikarinu chakru. Vzdychol som si a pozrel na Satakeho."Myslím, že už môžeme ísť. Alebo máte v pláne ukradnúť ešte páru svitkov, ktoré sa možno ešte zachovali?" zmienil som sa a pozrel na Sunagakure no sato. Boli sme dostatočne vysoko aby nás nikto nespozoroval! Naberal som ďalšie síly na ďalší útok."Zostal ešte stratég, bábkar a vejarista ešte žijú. Myslím, že by bolo dobre im ukázať, že sme ešte neskončili.." stihol som dodať a dal som sa do pod drepu. Sledoval som Hikari ako vyvádza. Zatvoril som oči a pokrútil hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:16

Letel som v závese za Hikari a tiež sledoval čo sa tu tak mohlo stať vôbec som to nechápal a skôr som hľadal príčinu toho všetkého . Ak je niekto čo dokázal toto viem že zo mňa by urobil kašu ... Pomyslel som si pri tom ako som na toto všetko pozeral.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:18

Doběhla jsem za nimi moje zranění mě trochu zdržovalo, ale nebrala jsem na něj ohledy. Zacpala jsem Hikari pusu svou dlaní. Nekřič jestli tu ještě jsou nemáme šanci se jim ubránit podívej se co udělali s vesnicí. Třásla jsem se když jsem ji pustila a ohledávala těla jestli někdo náhodou nepřežil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sun 13 May - 13:26

Jakmile dorazili genini stratég drcl loktem do muže s vějířem. Ten se zvedl a rozeběhl se k nim. "Co tu děláte?! Měli jste být pryč, na rozkaz Kazekage mají být všichni pryč!" Byl podrážděný a pouštěl hrůzu, přece jen se svým týmem zneškodnil nemálo potíží a teď hrozí že tihle umřou a členové jeho týmu riskovaly životy zbytečně.

Stratég se zvedl ze země a utíkal pryč, měl důležité informace které by se měli dozvědět i jiní, proto musel zmizet. Cestou složil pečeť a teď běželo pryč několik klonů spolu s ním.
Muž s katanou si byl vědom že tohle není konec, že jsou někde ti dva a musel najít zbytek svého týmu, pustil se proto do hledání. Pomohl na nohy loutkaři a pustil se do hledání. Dívka která ovládala písek byla mrtvá, jeho láska, musel ale zapomenout na zlobu kterou měl nyní v srdci a věnovat se dál hledání.
Našel tělo mrtvé medičky a velitele, dále tu bylo tělo dívky která hasila Sunu.
"Takže jsme naživu jen my.." Zamrmlal a zjistil že stratég je už dávno pryč, v bezpečí.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 13:33

Počul som ako sa rozprávajú a ako to dievča začalo kričať...Pomaly som sa sa k nim dotáckal...Mal som na rukách Akia a ja som seba dosť ťažko niesol na nohách zranenie už začalo reagovať..."Poďte so mnou.." povedal som im z úsmevom no aj keď sa my ta bolesť maskovala zle...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:37

Taky jsem byla zraněná, ale moje zranění nebylo tak vážné jako jeho. Poskládala jsem pečetě. Suna Bunshin no Jutsu! Z písku se zformovaly dva kloni. Oba vzali Akia do náručí a já podepřela Kaita. Jdeme. Přitakala jsem. Veď nás a opři se o mě. (přesun nemocnice)


Naposledy upravil Shinozaki Ryu dne Sun 13 May - 13:42, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 13:38

Byl jsem schovan pod troskamy aby me nebylo mozne najit kolem me lezelo nekolik tel civilistu kdyz jsem zaslechl nekoho vykriknout. Nasbiral jsem dost sil tedy na to abych byl schopen Privolat Gira. Vylezl jsem z trosek a vydal se na misto kde byl Shiro,Ryu a Hikari. " Co tady delate? Ste se zblaznily?!" Sedelo to zrovna od toho co se sotva drzel nanohou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:39

"Uhmm...." zklidnila jsem se a kývla, že rozumím. Přistoupila jsem k tomu klukovi a podívala se na něho. "Není ti nic?" zeptala jsem se ho a pokusila se o laskavý úsměv. Měla jsem pocit, že tu někde okolo bude ještě Mu a .....ani jsem nevěděla, jestli tohle všechno způsobil on nebo... někdo další. Uslyšela jsem za sebou mužský hlas. Prudce jsem se za ním otočila a poslouchala, co říká. *Yosh...* kávla jsem a vydala se za nima. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 13:41

"Jay..."pozrel som na neho "Ty si tiež genin tak myslím že by si mal byť už preč vtedy nie?" podpýchol som ho a vykročil som dopredu...
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:42

Ja som ich mal tiež v pláne následovať . "Keby tak ten kto je zranený môžem spraviť to aby letel a nemusel ísť po svojich tak by som pomôcť mohol ." Hoc ak by bolo nebezpečie ja by som asi lietať nezvládol ale skôr som to neskúšal .
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 13:45

Akorat jsem sel za nimi kdyby neco odlakal pozornost. Bylo mi jasne ze pouzit moji nejlepsi techniku by pro me znamenalo s nejvetsi pravdepodobnosti smrt ale i tak by jsem byl ochoten to bezvahani udela. No sel jsem za nimi(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 14:16

Bežal som ulicami, a čím viac som videl, tým mi bolo horšie. Piesok okolo mňa lietal a prípadne ma chránil, pričom tu a tam zahasil požiar. Avšak, ja som bežal k jedinej budove, a to bola nemocnica. S čakrou na dne, som rozmýšľal, ako nabudúce zabiť Mua, pretože takto, ma vyčerpať, to prehnal.


~presun~
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:27

Sledoval jsem, jak si všichni ulevily, že nebezpečí pominulo.
"Kdyby tak věděli, jak moc se pletou.." Po těhle slovech jsem se otočil na Mua.
"Chci zničit tělo Shurada a Chikushodoua, i Devy, vyšlu Shinru Tensei, až se náš společník ukáže, hádám, že to nebude dlouho a potom odletíme, nadělali jsme tu škod dost, z tohohle se Suna jen tak nevyhrabe" Dodal jsem, Suna nebyla zničená, Suna měla padnout a padne..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sun 13 May - 16:30

Byl jsem ostatními přehlížen a tak se mi podařilo zhlédnout celé představení. Opřel jsem se o sutinu a rozhlédl se kolem. Tak to už je konec? Vesnice utrpěla, ale evakuace proběhla zavčasu. Opět jsem se odstrčil a procházel trosky, jestli zde někoho třeba i umírajícího nenajdu.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:37

"Rozumiem.." dodal som a pozrel som na nového účastníka. Dal som si dole masku ale kedže som "sedel" chrbtom ku Satakemu tak mi nemohol vidieť do tváre. Zapozeral som sa na celé Sunagakure a zamyslel som sa. Prečo to robia? Čo ich poháňa? Strach? Zloba? Hnev? Peniaze? Čo všetko je pre človeka zdrojom spokojnosti? vzdychol som si a nasadil som si masku naspäť na tvár. Pozasmial som sa nad tým všetkým, čo sa tu udialo. Sám som nevedel, čo teraz urobím. Bolo to dosť na zamyslenie. Zamýšľal som sa aj nad tým aký bude život po tom. Hideo utiekol, Hikari ma nenávidí. Som naspäť tam, kde som bol. A tak som to mal rád...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 16:47

Vedel som, že ma to pako bude sledovať. Preto som v jednej z budov vytvoril pár klonov, a každý sa z nich rozbehol iným smerom, pričom ich obaľovala piesková clona, ktorá mu doslova znemožnila, aby zistil, ktorý pravý som ja, a kde originál mieri. Ja som však mieril na miesto, kde som niečo cítil.. A dúfal, že to nie je jeho piesok.


~presun~
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 11:42

Môj klon bežal sem a tam po ulici a snažil sa nájsť len malý náznak stopy, ktorá by mu pomohla nájsť Jaya...
No na to môj klon započul veľký rachot najprv nevedel odkiaľ a pozorne počúval a stále na mieste točil sa no nakoniec to našiel a vydal sa tým smerom...No lenže narazil na prekážku, ktorá sa tak ľahko neobíde no vzal si to inou ulicou a bežal tam síce mu to bude trvať dlhšie ale dôjde tam...
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 19:15

Poškrabal som sa na brade a sledoval Sunagakure no sato. Nabral som nové sily. Chakra sa mi obnovila a ja som len pohľadom prechádzal, kde by som mohol ísť. Postavil som sa a napravil som si plášť. Vzdychol som si a pozrel som sa na Satakeho."Tak vy choďte zneškodniť telá sfér a ja pôjdem sa pozrieť po našom spoločníkovi. Pretože sa už dlho neukázal." povedal som a pomaly som odletel preč. Zacítil som dosť veľa chakier a medzi nimi bol aj samotný nás spoločník. Takže mu skomplikovali boj...pf... pomyslel som si a už som sa k nim približoval.

/presun/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 5 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru