Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+4
Mizuki Hoshigaki
Iono Miho
Kin Yuki
Kiyoko Hokori
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ulice  Empty Ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:46

Ulice  Ruins-CGI-fantasy-art

Po ulicích se valí voda, kterou měly okapy odvádět pryč, naneštěstí na poničených budovách byly buď napůl strženy, nebo úplně chybí, stejně jako spousta ostatních částí domů. Na ulicích potkáte jen málo vesničanů a většina z nich se s vámi ani nebude bavit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Thu 30 May - 20:40

Bylo tu málo lidí. Ne, že by mi to příliš vadilo, chyběl mi jen jeden člověk. Srdce se mi při cestě mezi poničenými budovami svíralo. Kapky stékající z okapů jsem chytala do dlaní. Bylo to, jako kdyby domy plakaly. Ušklíbla jsem se.
Opravdu...
Někdy jsem si nedokázala utřídit myšlenky tak, jak bych chtěla. Jako například teď. Čekala jsem, až se objeví někdo, na koho se tu budu moct usmát a doufala jsem, že naopak nenarazím na někoho, kdo by se mnou chtěl bojovat. Chtěla jsem dnes mít klid. Byla jsem utahaná jako kotě. Našla jsem si suché místo mezi trámy jednoho polorozpadlého domu. Zdálo se mi, že nespadne a navíc to bylo skvělé útočiště - věřila jsem, že tady mě nikdo nenajde, když nebudu chtít.
Tiše jsem sledovala kolemjdoucí. Většina z nich šla jako duše bez těla.
Nebo spíš tělo bez duše.
Z úst se mi vydral tichý povzdech.
Jak morbidní...
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Fri 31 May - 20:16

S veselým úsměvem jsem se procházela ulicí. Vrátila jsem se z procházky po okolí, abych si protáhla kosti a pomalu mířila k Mizukage. Potřebovala jsem si najít nějakou práci, něco čím bych se zabavila. Božeeeee svrbí mě ruce... skučela jsem v duchu. Neměla jsem práci ani kamarády... Potřebovala jsem někoho s kým bych se mohla bavit... Potřebovala jsem nějak ventilovat svoje emocionální výkyvy, protože jsem se obávala, že jinak prasknu.
Poskakovala jsem po ulici a skákala do kaluží jakoby mi bylo 5.
Po chvíli zdárného zablácení bot a kalhot jsem si šla vyždímat, k nějakým sutinám domu, svoje ouška u mikiny, protože nasákly jako houba.
A tak jsem tam tak stála sledovala ty chodící mrtvoli, kteří se zde ozančovali jako kolemjdoucí a ždímala si levé ucho.
"To by člověk neřekl, co zvládne deprese a déšť... stvoří chodící mrtvoly, nemám-liž pravdu??" otočím se na postavu na trámu kousek ode mě.
"Můžu si přisednout, než se to trochu zmírní??" zeptala jsem se, ale i kdyby nechtěla stejně si sednu. Zdálo se mi totiž, že tahle osoba nesdílí s ostatními jejich negativismus
"Já jsem Iono," usmála jsem se.
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 31 May - 21:07

Natočila jsem na prst pramen vlasů.
Modrý. Jeden z nejdelších a nejmokřejších. Nějak mi sem zatékalo, ale jenom trošičku! Zamyšleně jsem sledovala ušaté "cosi," co právě poskakovalo po ulici mezi chodícími mrtvolami vesničanů a mělo to zřejmě náladu barvy mých vlasů - duhovou. Trochu mi to rozehřálo úsměv na rtech a donutilo mě to trochu vykouknout, abych si osůbku pořádně prohlédla a ujistila se, že se mi nezdá. V té chvíli si mě zřejmě všimla a barevná hříva udělala svoje - okamžitě byla u mě.
Když byla blízko, došlo mi, že jde o ženu. Malá, ale určitě ne starší než já. Ale ani o moc mladší. Zkrátka tak nějak moje věková kategorie. A přitom tu byla s králičími oušky na mikině.
No, já nemám se svým vzhledem psychopata co říkat...
"Sotva se to zmírní, ale přisednou si můžeš," kývla jsem. "Watashi wa Kin desu. Yuki Kin."
Ještě chvíli jsem si ji prohlížela, dívala jsem se jí do očí. Na střechu vyskočila lehce, takže nejspíš byla shinobi. Ale určitě jsem ji neznala.
Nemůžu znát všechny?
"Těší mě, že konečně poznávám někoho nového, kdo není zombie. Ne, že bych si s nimi nevystačila, ale nejsem Sunagakurský loutkař, abych si hrála s lehce manipulovatelnými loutkami."
Pokrčila jsem rameny.
"Copak jsi vlastně zač? Bylo by vhodné to vědět, když už se tu spolu schováváme pod... trámy?"


Naposledy upravil Kin Yuki dne Sat 1 Jun - 7:44, celkově upraveno 1 krát
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Fri 31 May - 22:10

Tahle osůbka mi hned učarovala. Chvíli jsem jen hypnotizovala ty naprosto boží vlasy a uvažovala jestli si je někdy ona osoba, jménem Kin, pokoušela nagelovat a udělat si kohouta. Ušklíbnu se a sleduji zombie walk procesí na ulici.
Svěsím nohy z trámu a spokojeně jimi pohupuji. Takže jsem konečně našla někoho kdo vypadá aspoň trochu optimisticky...
Úsměv se mi rozšířil o to víc.
Nuž i loutkaři musí občas přijít do styku s lidmi... vlastně v Suně ani zombie nemůžou být... upadnu opět do stavu uvažování nad blbostmi. Jo, nemůžou, tam mají maximálně tak mumie! zakončím s úderem pěsti do dlaně a spokojeným úsměvem.
Po chvíli si začnu ždímat druhé ouško a přitom uvažuji jak se představit.
"Jsem Iono Miho a jsem tu široko daleko jediný šílený jounin s ušatou mikinou..." prohlásila jsem po chvíli a uvelebila se. Naklonila jsem hlavu na stranu a ouška se nahrnula na bok.
"A ty?"
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 1 Jun - 7:56

Mumie?!
Ta dívka se mi začínala líbit čím dál víc.
"Já jsem tu zase široko daleko jediný Tokubetsu Jounin s duhovými vlasy," podotkla jsem.
Jounin příliš často s lidmi takhle nemluvili. Fascinovaně jsem sledovala, jak si ždímá králičí ouško na mikině.
Skvělá změna!
Trochu pohodlněji jsem se usadila do tureckého sedu.
Až nás takhle uvidí můj partner...
"A co máš, Iono, v plánu, až se trochu zklidní déšť?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Sat 1 Jun - 14:16

" Ty vlasy jsou prostě božííí," poznamenám. Ha, Tokubetsu Jounin co se mě nesnaží zabít pohledem! Vítaná změna! Zasměju se a chvíli si mnu bradu nad otázkou co budu dělat dál.
"Celý týden jsem neměla nic pořádného na práci... asi půjdu a požádám naši milou kage o nějakou misi. Cokoliv, klidně pohlídám i ryby v potoce, aby jim nenarostli nožičky, ale hlavně ať mám co dělat..." zoufale kňučím. O když se mi najednou pryč nechtělo. Nespěchala jsem zase tak moc a tahle osoba se mi líbila čím dál víc a tak jsem pocítila chuť se o ní něco dozvědět a popřípadě s ní něco podniknout.
"A co budeš potom dělat ty?? Doufám, že nehodláš trávit celý den počítáním průměrných ročních srážek... je to marný, je to marný, je to marný. Stejně jako snažit se tu zahlédnout duhu." našpulím pusu a zakloním hlavu. Mezi očima mi přistála kapka. Potvora jedna! Za to mi zaplatí! mručím a otřu si čelo mokrým rukávem. Po dlouhé době jsem opět pocítila chuť ovládat katon. Aspoň bych si mohla usušit oblečení...
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 1 Jun - 15:50

Každý, kdo mi pochválí vlasy, si mě získá. Tím bylo jasné, že jsem se na chvíli stala jejím mazlíčkem. Doslova jsem na ní visela pohledem. Vždyť zajímavých lidí bylo kolem aktuálně tak málo!
"Hledala jsem něco, co by se dalo využít. Obvazy, léky... Pořád je toho v troskách hodně a jelikož jsou nestabilní, ani shinobi se do nich často neodváží," pokrčila jsem rameny. "Někdo říkal, že dokonce našel i nějaký svitek, ale pochybuji, že to bude pravda."
Snažit se tu zahlédnout duhu?
"A co moje vlasy? Ty snad nejsou trošku jako duha?"
Právě se splnila jedna nesplnitelná věc.
Ha! Překonaly jsme boj s větrnými mlýny!
"Vlastně jsem také doufala, že při procházce v ulicích objevím partnera, abychom mohli pokračovat v tréninku."
Na chvíli mne napadlo, že by si se mnou mohla zatrénovat ona, ale neznala jsem její schopnosti a někdy to v takových případech bylo nemožné. Navíc shinobi s Hyōtonem jako já by si s mistrem Genjutsu nebo Taijutsu asi při boji příliš nerozuměl. Respektive při tréninku, při boji by byl výsledek jasný předem, pokud by se uživatel Taijutsu dostal dostatečně blízko nebo pokud by mě uživatel Genjutsu načapal nepřipravenou.
"Napadá mě, že bychom si mohli zatrénovat spolu, když ani jedna nemáme, co na práci a když najdeme vhodné místo," navrhla jsem přesto. "Preferuješ Ninjusu, Taijutsu nebo Genjutsu?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Sat 1 Jun - 16:36

Nad její poznámkou o duze se jen zasměju. "Samozřejmě tvoje vlasy jsem doteď neznala. Takže jo. Od teď jsi oficiální duha Kirigakure. Bohužel mi medaile a diplomy došli, takže ti jen potřesu rukou a popřeju hodně štěstí," zazubila jsem se, chytila ji za ruku a horlivě s ní třásla. Pak jsem ruku pustila a chvíli uvažovala nad nabídkou k tréninku. O klanu Yuki jsem moc nezaslechla, ale slyšela jsem že ovládají Hyoton... To by mohlo být zajímavé, ale já jsem byla spíš na útoky ala potvora.
Nuž trénink by byl fajn, to jo. Specializuji se na Taijutsu a Ninjutsu a to většinou bodám kudlu do zad... zamručela jsem a s velkým zájmem sledovala mouchu, která kolem proletěla.
Když už, tak někde mimo otevřené prostranství, pořád prší...
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 1 Jun - 16:48

Horlivě mi třásla rukou.
Ha! Někdo, kdo se rád dotýká!
Nechala jsem, aby mi třásla s rukou, jako kdybych byla hadrová panenka a nemohla jsem se z toho vzpamatovat?
Můžu tě obejmout?
Pro jistotu jsem se zeptala jen v duchu. Prozatím.
"Inu, já jsem tu na Ninjutsu, na útoky na dálku. V Taijutsu mě jistě přemůžeš," povzdechla jsem. "Ale zkusit to můžeme."
Přemýšlela jsem nad jejími slovy.
Uvnitř?
"Inu, hlavně nesmíme nadělat moc hluku. Přestože prší, v polozbořených ruinách vesnice není bezpečno nikdy. A to obzvláště proto, že prší, domy by mohly být obsazené nukeniny."
Ztratila jsem se v myšlenkách a horlivě jsem v mysli hledala místo, kde by nás nikdo nemohl vyrušit.
"Napadá tě něco?" zamumlala jsem mezi přemýšlením. "Ale vlastně možná ani nepotřebujeme budovu, v dostatečně hustém lese kus za vesnicí by na nás také nepršelo a možná by to bylo na trénink praktičtější, pokud budeme používat i Ninjutsu."
Škoda, že tu není Mareo-kun, má vždycky dobré nápady, když dojde na neřešitelnou situaci...
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Sat 1 Jun - 18:54

Asi to bude znít hnusně, ale ta holka vážně věděla jaké prostředí pro boj preferuji... zamručela jsem v duchu a přemýšlela s ní. Chvíli bylo naprosté ticho a já očima kmitala nahoru a dolů jak jsem sledovala vodu co kapala na zem.
"Můžeme zkusit okolí jezera... kousek od tam by nám to mohlo vyhovovat..." zamručela jsem a přemýšlela kde ještě bychom mohli trénovat. Možná ještě vodopády... tam by taky mohl být klid.
"Každopádně budu mít já zase nevýhodu, protože techniky co používám je většinou Suiton..." zasměju se. Mít za sparinga někoho z klanu Yuki... to zní jako výzva.
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 1 Jun - 19:02

"Když budeme dál od vody, budu v nevýhodě, ale jelikož prší, budu mít kdekoli venku boj vlastně jednoduchý. Klan Yuki používá Hyouton," přiznala jsem své Kekkei Genkai.
"Takže vlastně Suiton, Fuuton a jejich kombinaci."
Pokrčila jsem rameny.
"Nechám výběr raději na tobě," dodala jsem po chvíli.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 1 Jun - 21:24

Prešla som cez niečo, čo vypadalo ako trosky hradieb.
Dávala som si veľký pozor na uliciach, aby ma nikto nesledoval a nikto ani na mňa neútočil.
Pravou rukou som neustále prechádzala rukou po zakrytom povrchu Samehady.
Na tvári som mala stále ten optimistický úsmev. Samehada zaznamenala dve väčšie chakry. Tieto chakry už však predtým raz zaznamenávala a vedela ich presne rozpoznať. Boli to nejaké dievčatá z Kiri, tak som sa nemusela obávať a len som pokračovala ďalej, celá oblečená v plášti. Samozrejme, som mala na sebe kapucňu, aby na mňa nepršalo.
Mne dážď však nevadil a po chvíli som si dala aj kapucňu dole, ako človek s koreňmi v klane Hoshigaki som proste vodu milovala. To sa proste v našom klane dedilo, ako aj sa dedila schopnosť vytvárať veľmi náročné suitonové jutsu, bez nejakých veľkých zdrojov vody.

Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Sun 2 Jun - 11:07

"Tak jo jdeme k jezeru, bude sranda!" uchichtla jsem se a seskočila z trámu dolů. Lekce jsem dopadla a rozhlédla se kolem. Vyšla jsem ven na déšť a všimla si postavy v kápi, po chvíli ji sundala a já tak poznala tu holku z klanu Hoshigaki. Usměju se a mírně zasalutuju na pozdrav. Potom se otočím zpět na Kin.
"Yuki-chaaaaan. Jdeme, jdeme!" mávnu rukou a začnu poskakovat ulicí pryč.
"O-ha-yo-sempai!" pozdravila jsem a počkala na Kin, pak jsem se spolu s ní vydala k jezeru. Spokojeně jsem se usmívala a zářila jako sluníčko. Yay! Bude zábaváááááá! pištěla jsem v duchu.

//PŘESUN
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kin Yuki Sun 2 Jun - 16:36

Přikývla jsem.
"Yosh!" Vyskočila jsem a zatímco seskočila z trámu dolů, balancovala jsem ještě chvíli na něm. Když skončil, odrazila jsem se od okapu a dopadla na zem vedle ní. V té chvíli už kolem ní prošla pro mne neznámá osoba. Já už ji pozdravit nestihla.
Zvláštní. Kdo to mohl být?
Zdravit neznámé ve vesnici, která byla polorozbořená a jen se to v ní hemžilo nukeniny, to byl nápad nad nápady. Nakonec se mi povedlo vykouzlit nervózní úsměv.
Inu, snad jsme tím nic nezpůsobily.
Šla jsem v klidu za ní, tedy zpočátku - stačila jen chvíle, abych se nakazila jejím nadšením.

//Přesun
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Nukenin Mon 3 Jun - 11:49

Bolo príliš nebezpečné potulovať sa v týchto časoch osamote po troskách ulíc. Mizuki urobila chybu keď som vošla sama, bez toho aby si nebola istá že je v okolí pomoc. Pretože aj keď ju ešte nikto nezazrel, ona sama narazila na malú hliadku Nukeninov, ktorý prechádzali dedinou a dovražďovali nevinných, ktorý sa jako tak stihli počas zničenia Kiri zachrániť. Bez zľutovania, 5ti chlapi teraz prečesávali po jednom okolie, čekujúc každú trosku kde sa dalo schovať, nevediac že sú len pár metrov od Mizuki, ktorú onedlho zacítia ak sa neskryje, s jej čakrou..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 3 Jun - 12:43

Šel jsem jednu chvilku pomalu ulicemi, protože jsem ani nevěděl kam moc mám jít. Mou nerušenou chvilku ale přerušil křik lidí a ostré hrany katan, co do něčeho narážely. Pomalu jsem zrychloval tempo až jsem utíkal na místo, které mělo být jeho zdrojem. Když jsem zabočil do té uličky, viděl jsem několik mrtvých těl. Bylo mi jasné že nepřítel musel pokračovat vpřed a tak jsem se po trosek domů dostával blíž a blíž.
Stále cestou někoho zabíjeli a konečně jsem je uviděl. Stál jsem na jedné trosce z budov tak, že by si mě neměli všimnout, protože jsem měl potlačenou chakru a ani nic Oininského jsem na sobě neměl, nebyl jsem ve službě.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 3 Jun - 12:43

Onedlho, ako som sa približovala k nukeninom mi poskytla Samehada informácie o nejakých piatich chakrách v mojom okolí. Nevedela som či sú to jednotky Kiri alebo nukeninovia. Lenže boli piati a šanca, že by t oboli nejakí ľudia z Kiri bola malá. O chvíľku bolo počuť ich kroky v tomto tichu. Jemne som nahliadla spoza trosiek, za ktorými som bola skrytá a nevšimla som si čelenky. Keď že som chakru nevedela ovládať, tak bolo jasné, že tu moju zaznamenajú. A tak som ani neváhala a urobila som pečate.
*Kirigakure no Jutsu.
Prešlo mi hlavou a v sekunde celé okolie zahalila hmla, veľmi hustá. Človek si len ťažko videl na nos.
Vytiahla som dve kunaie a chytila ich do rúk. Začala som sa nenápadne pohybovať medzi troskami, len ťažko by ma šlo zachytiť sluchom. Zrakom by ma vlastne asi nikto nezachytil. Jedine by ma mohli senzibili zachytiť, ale to ešte nie tak presne, keď že tu bola naokolo všade chakra, ale určite by zachytili približné miesto kde sa nachádzam, preto som len vyčkávala a vyhýbala sa im, ako to len šlo.

Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Nukenin Mon 3 Jun - 14:45

Hliadka nato aká tupá bola si napriek tomu všimla že je niečo v neporiadku, keď zacítili hmlu. Avšak, táto hliadka bola poslaná práve na Kirigakure z jediného dôvodu. Každý člen hliadky mal niečo, čím dokázal negovať ich techniku hmly a tým sa nechať rýchlo zabiť. 2ja zo skupinky sa zastavili a ostali stáť, zatiaľ čo ostatok sa akoby sa nič nedialo vybral dopredu, nechávajúc zadný voj ďaleko za nimi. „Ahoj..“ Ozvalo sa za Sakym, zadný voj skladajúci sa z dvoch elitných Shinobi, bývalých Ooninov z Kirigakure sa objavilo priamo za ním, držiac senbony mu priamo na miestach, ktoré ho mohli po pár píchnutiach zabiť. Ostatný traja však nešli dopredu len tak jako chceli, vytvorili trojuholník pričom Mizuki bola v strede, než sa ozvalo cvaknutie, medzi každým z nich sa vytvorila hranica a spustila bariéru, cez ktorú sa už Mizuki nemohla dostať von. Tvorené z čistej energie bola posilnená len čakrou troch užívateľov, takže zvyšný traja museli byť chránený. Kým ale boli? Dvojicou, ale tá bola predsa pri Sakym.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 3 Jun - 17:44

Trošku mě překvapilo že zrovna použila toto jutsu. No, nijak jsem na to nereagoval. Ve chvíli kdy si uvědomili že se u nich objevila mlha, jsem si nasadil masku a přivřel jsem oči. Cítil jsem vše kolem sebe a když se mě pak dotkl senbon, něco se stalo.
Rozpadl jsem se na prach a místo mě mohli vidět jen dřevo.
V tu chvíli jsem už v ruce držel Kubikiri a měl pod maskou ten svůj každodenní úsměv. Právě proto jsem s Kubiki máchnul po jednom z trojice. Při tom jsem kontroloval i dvojici vzadu, protože to nebylo jen tak nějaké kawarimi...byl tam pro ně malinkatej dáreček, který by je měl zaměstnat.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 3 Jun - 18:11

Nevedela som čo sa deje.
Nemala som ani len potuchy, ako ma dokázali lokalizovať v tejto hmle. No musela som imrpovizovať, ale nič ma nenapádalo. Zrazu sa niekto objavil pri jednom z tej trojice, ktorá ma uväznila.
Mierne som sa uškrnula, bol to šéf Oininov. Čakala som len čo sa stane.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Nukenin Mon 3 Jun - 18:34

Nanešťastie pre Sakyho bola bariéra príliš veľká, tým pádom boli rohy umiestnené tak ďaleko, že cez mlhu aj keď sa v nej vedel pohybovať, nemohol zamieriť, a aj keby, nemal tak dlhý range aby nato dosiahol, preto mečom zasiahol len hustú stenu z hmly. Najväčší problém ale pre Sakyho bolo, keď vybuchol jeho výbušný lístok a telo nukenina sa zmenilo len na ľad. Ľad praskol a na jeho mieste vyrástol nový nukenin, ktorý svojou náhradou ľadu uchránil druhého. Obaja teraz o krok ustúpili a zmizli v hmle, pričom s hlasným smiechom zmizla aj ich stopa. Vzdialili sa, ale to neznamenalo že boli v bezpečí keď zprava zaútočila obrovská spŕška senbonov na oboch bojovníkov. Ako Sakyho, tak aj Mizuki.

Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 4 Jun - 14:26

Napadla ma jedna možnosť, ako túto barieru rozbiť, ale môj malý plán prerušila smršť senbonov.
Urobila som 5 pečatí a rýchlo som si vytvorila obrovskú oblú stenu, ktorá svojim tlakom a prúdom všetky senbony nasmerovala preč odo mňa.
*Suiton: Suijinheki
Pomyslela som si a uškrnula som sa. Vodu na túto techniku som vlastne nazbierala zo zeme. V Kiri bolo veľa vlhkosti, a tak nebol problém robiť suitonové techniky. A navyše môj klan má nadanie na suitonové techniky, tak som nemala problémy. Následne som sa dostala asi pár metrov od steny tej bariéry dávala som si pozor na možné útoky.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 4 Jun - 21:51

Když jsem najendou máchnul Kubikiri do prázdna, jen jsem skřivil pohled. Pomalu jsem naslouchal a el prostě podle zvuku. Na mlhu jsme byl opravdu zvyklí a tak mi nedávalo problém se tu zorientovat. Když jsem konečně došel tam kam jsem chtěl, byl jsem dokonale v klidu. Dával jsem pozor aby někdo nepřerušil její techniku, protože kdyby ano, bude bez hlavy, doslova. Teď jsem byl totiž v naprosté kontrole a vše kolem sebe jsem vnímal jinak, jakobych byl v nějakém tranzu, ale bylo to prostě soustředěni.
Vedle mě se ale přeci jen vytvočili dva klony, co měli oči otevřené a kontrolovaly chakry kolem a hledali nepřítele. Já hlídal zatím Mizuki a její techniku, po případě bych zakročil nějak já.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 13:59

Ich súlad bol naozaj skvelý, zabúdali ale že v tejto bariére využitie techniky stálo dvojnásobok čakry. Po chvíli mohli pociťovať ako tak Saky pri vytvorení len dvoch klonov akoby ich vytvoril oveľa viac, zároveň toho brala vodná technika tiež viac čakry. To však nebolo nič v porovnaní s tým čo následovalo. Voda sa pohla a zmrzla. Všetko v okolí začalo zamŕzať a než sa stihli nazdať ocitli sa v ľadovom vezení, vezení tvorenom z ľadových zrkadiel, pričom v každom z nich sa odrážala dvojica mladých Nukeninov, držiac v ruke Senbony. „A uhnete sa tomuto..?“ Vystrelili tentoraz zo všetkých strán rýchle senbony, ktoré pri prudkosti akú nabývali prešli znova Mizukinou technikou a tentoraz ich zasiahli.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice  Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru