Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

Ulice Mjo07cUlice Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 18:56

Odpojil jsem se od našeho společníka a zamířil až do středu vesnice, přímo do ulic.
Tím nejdestruktivnějším způsobem, uvidíme.
Během chvíle jsem vyvolal dvě sféry pouze dvě určitě budou stačit na zničení Suny a to bohatě. Nijak jsem ji nepodceňoval, zajímalo mě, kolik se jich tady ukáže a hlavně kdy.
Sféry se objevily přímo za mnou a jedna začala skládat pečetě.
"Kuchiyose no jutsu!"
Ulice Scaled.php?server=268&filename=pain00

Krab, kterého jedna ze sfér vyvolala začal okamžitě ničit ten klidný, ničím nerušený pokoj noční Suny. Proměnil to tu celé v chaos a strach, který měl vyvolat.

Tak kde jste, bájní Shinobi ze Sunagakure, půjdete bránit svou vesnici nebo budete přihlížet její zkáze?

Já jsem se mezitím přesunul vysoko do vzduchu, nad Sunagakure a prohlížel si svou zkázu, ovládal jsem z výšky sféry a dodával jim chakru.
Sunagakure padne.. rukou Itami wo Sekai, která nastolí pořádek v tomhle chaotickém světě.. Naivně se nazývajícím.. svět Shinobi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 11 May - 19:13

Bežal som troskami ulice Suny, ktorá sa niekedy pýšila mocou, no teraz upadala. Krab bol veľký a uhýbať sa jeho nemotornosti nebol pre mňa problém. Hľadal som jedinú osobu, a to vyvolávateľa. Héééééj! Srááááči! Kričal som na plné hrdlo. No táááák, vystrčte zadky! Som túúú! Zastavil som uprostred ulice ako blázon, a prezeral si každú stranu, aby som zabránil prípadnému útoku.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 11 May - 19:32

Dorazila jsem do ulic, sledujíc zkázu, kterou krab nadělal, na chvíli jsem nebyla schopna pohybu, ale hlas Akia mě probral k jednání, musela jsem si pospíšit. Několik chunninů vedle mě už začalo vytahovat z trosek zmatené lidi a i oni samy byli zmatení, tohle rozhodně nikdo nečekal. Začala jsem dávat jednotlivé úkoly a instrukce, lidé se se svými maličkostmi hrnuly do domu, díkybohu ještě stál a úniková cesta tak nebyla zavalena. Lidé se sunuli pomalu, chunniny s geniny odváděli zraněné a pomáhali starým. Ale spoustu ostatních jen zíralo na obrovského kraba neschopni ničeho.
Donutila jsem je pohnout trochu zadky a začít pomáhat, kupodivu mě poslechli, mohla jsem vypadat rozčíleně, ale maskovala jsem tak strach. Zatímco lidé a děti běželi do budovy a šli za chunninmi, kteří jim ukazovali cestu, já jsem mezi tím vším chaosem myslela na Pili a ostatní, aby až tohle všechno skončí, zůstali se mnou.
Litovala jsem toho, že nejsem silnější, abych i já mohla pomoct v boji, ale mohla jsem udělat aspoň tohle.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 19:40

Krab pokračoval v ničení, přivolávací sféra vyvolala protentokrát tříhlavého psa, jehož hlavy se vždy o něco rozrostly, když někdo jednu zničil. Ale plně se soustředila na jejich ovládání než na boj se Shinobi ze Suny.

Deva
Druhá sféra, jedna z nejsilnějších a nejvíce se podobající mne samotnému, se pohnula přímo naproti Akiovi, doposud jen sledovala zkázu u povzdálí a nijak se nezapojovala. Na Shinra Tensei dojde později.
Mířila svědomitými kroky přímo k němu, výraz ve tváři nečitelný, jeden rinnegan v pravém oku Akia přímo probodával.
"Konečně Shinobi ze Suny vylezli ze svých ulit?" Ironie z a chlad z hlasu jen čišely. Aniž by Akio cokoliv postřehl, sféra zvedla ruku a mrštila s tělem Akia do nejbližší stále stojící budovy.
"Kdo odporuje nemá v tomhle světě co pohledávat" Pronesla sféra nezaujatě, zatímco čekala, než se Akio z trosek vyhrabe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 11 May - 19:48

Sledoval som, ako sa ku mne jeden z tých srá*ov približuje, ale ostal som stáť na mieste ako socha. Než sme sa dostali k jeho reči. Si sle- Ani som poriadne nezačal, a už som začal lietať. Najprv som si myslel, že to robím sám, než som narazil do steny, ktorá sa aj zo mnou prebúrala. Až potom som si uvedomil, že to bol ten divný chlap s fialovými očami. Začal mi stúpať adrenalín. Vyhrabal som sa z trosiek, a nezaujato, ako on, som mu odsekol. Možno máš divné oči, ale nevidíš čelenku čo? Uchechtol som sa, a vytriasol si z plášťa všetok piesok. Ja neodporujem! Zdvihol som dohora ruky, na znak, že sa vzdávam. Avšak, v hlave som začal premýšľať, ako ho poraziť. Na Kami no batsu som sa necítil, nie tak skoro. Ale, to som si hovoril, než si ma hodil do tej steny. Až príliš kľudne som znel, a pomaly vytiahol z puzdra Shurikeny, než som si uvedomil, čo má v oku. Rinnegan?... Hlesol som, a zoširoka otvoril oči.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 19:50

Lietal som stále vzduchu a nadnášal som sa. Pozrel som na Satakeho. Pozasmial som sa cez masku. Zacítil som nového účastníka. Zložil som ruky dlaňami k sebe a zatvoril som oči. Teraz som mal absolútny prehľad o všetkom, čo sa dialo na bojovom poli.

Klony sa zrazu pohli smerom, kde stál Akio. Zastali na jednej z budov, ktorá bola ponorená do plameňov. Zbadali aj ďalšie účastníka boja. Pozreli smerom k nej. Ihneď na ňu zaútočil jeden klon, zložil potrebné pečate."Fuuton: Atsugai!" povedal potichy a hneď na to vypustil z úst drvivý tlak vetra, ktorý ničil doslova všetko. To isté urobili aj zvyšné dve klony. Rozbehli sa na Akia a vypustili z úst drvivý tlak po poskladaní pečatí.



Ja som sa zatiaľ pokojne nadnášal v obrovskej výške, v ktorej si ma nemohli všimnúť."Už to začalo, som zvedavý či povery o Shinobi no Sunagakure neklamali. Najradšej by som videl nejakých špeciálnych Shinobi...ako bábkari.." povedal som smerom k Satakemu ale bolo to skôr povedané do vetra..

/Ospravedlňujem sa. Ale nemôžem nájsť svoj post predtým. Takže pre zaujímavosť, tretina Sunagakure je v plameňoch.../

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 20:04

Deva

Počkal než se Akio zvedne a podešel k němu blíž.
"Ať už jsi z Iwagakure či Sunagakure, stejně padnete, všichni do jednoho, bez rozdílů. Každý Shinobi je zkažený, protože nic na tomhle světě není pravé a nám do rukou byla svěřena moc, moc skoncovat se starým a nastolit nový řád" Sféra udělala další krok blíž, na to si všimla Muova Fuutonového útoku, který mířil na to děvče a obyvatele, ale víc ho to nezajímalo, o dalšího Shinobiho méně, oběti jsou nutné. Když zmínil Rinnegan, ani se nepohnul či nepřikývl, zjistil to sám.
Vzácné a legendární Doujutsu, v rukou mocných nastolí mír!
Sféra zvedla rukou několik obrovských trosek a hodila je do budovy za Akiem, budova se začala rozpodat a hroutit a obyvatelé v ní křičet, panika vzrůstala, strach se v srdcích lidí rozhořel, přesně takové pocity zažívali i obyvatelé Amegakure a msta chutná dobře.


Sledoval jsem to celé bez žádné emoce či výrau ve tváři. Suna byla zničená, v plamenech, přesně takový pohled jsem si vždy vidět přál, a první krok za cílem byl tu, hra byla konečně rozehrána, pěšáci a střelci rozmístěni, a tohle je jen první hra z řady dalších.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 11 May - 20:16

Dva?! To sú ale slaboši.. Uškrnul som sa, keď som videl, ako sa ma nňa rozbehli Muove klony, a k tomu ma ešte začal bombardovať ten chcípák fialovooký. Si myslel, že mám z neho strach. Z neho.. Nuž nepoznám tvoje plány, ale, jednú vec si vyjasnime jasné? Svoj rád si choď robiť niekde inde, nie tu! Ak je skazený každý Shinobi, podrež si žili, lebo tým čo robíš, si taký istý. Nebudem mu brať jeho ilúzie, o chvíľu nejaké zažije. V tom sa na mňa začala rútiť budova, a aj Mu niečo na mňa vyslal. Vyskočil som na uvolnenú stenu, a po troskách, ktoré padali z budovy som sa snažil vyskočiť na vrchol, vďaka čomu som sa vyhol jeho technike. Vyštveral som sa až hore, a odtiaľ zoskočil na ešte stojacu budovu, aj keď horiacu. Nevnímal som ľudí, nestíhal som. Pre dobro ostatných som ho musel zastaviť. Odtiaľ, hore som zložil pár jednoduchých pečatí, a zakričal. Ty tam, fialovočko, poď sem!
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 11 May - 20:31

Nejak mi nedalo a sel primo k dejsisti boje ktere jsem sledoval povzdaly aniz bych chtel proste jsem nemohl utect. Bylo mi jedno co se semnou stane ale utect jsem nemohl neco me zastavilo a byl jsem si vedom sve slabosti. Kousl jesm se do prstu a poskladal pecete na:Kuchiyose no Jutsu - technika přivolání (orel poustevnik)
Ulice Roc_by_GENZOMAN-1 V bilem kouri se objevil Giro a ja na nem.
Jayi Co se Sakra deje?
Co myslys?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 11 May - 20:33

Zrona jsem komnadovala dalšího chunnina, když jsem si všimla, že se na nás řítí Fuutonová technika obrovského rozsahu. Jasně, všimla jsem si jí dost pozdě, proto jsem vyskákala na budovu a rozhodla se jí vyblokovat dřív než bude pozdě, alespoň trochu.
Začala jsem skládat pečetě, vzhledem k tomu, že jsme byli v další ulici, než se sem technika dostala, získala jsem trochu času.
Kso, škoda, že nemám doton, tak to zrušíme jinak !
"Fuuton: Dai Kamaitachi!" Zvedl se vítr, zformuloval se do větrné čepele, která mířila naproti Muovo technice. Doufala jsem, že budou mít stejnou sílu a vyblokují se, vypadalo to, že to nevyjde, ale ozval se výbuch, jak se techniky navzájem vyrušily. Chtěla jsem zajásat, když v tom mě tlaková vlna odhodila pryč a já si to přistála opět na zemi.
Ostatní na to koukaly dost vyjeveně, některé také zasáhl výbuch a drápaly se na nohy stejně jako já teď. Chvíli mi trvalo, než jsem se zvedla a potichu jsem jim říkala, ať pokračují, tady to začíná být sakra horký!
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Fri 11 May - 20:34

Během chvíle se objevilo několik lidí, zahalené obličeje a čelenky ze znakem Suny na viditelném místě. Skupina trénovaná pro tento případ, pro případ že by byla vesnice napadena. Mohutná postava vydala krátké a tiché rozkazy načež 2 lidé zmizeli. Zůstali 4 a bylo na čase dát věci do pohybu.
Drobná postava která nejspíše patřila ženě se pohnula a složila pečetě. Kus písku se zvedl nad její hlavu a následně se z něj začaly létat kusy písku které připomínaly kulky. Mířily přímo na druhou sféru.
Muž vyskočil do vzduchu a rychlím pohybem složil pečeť, nad ním se objevila loutka připomínající barel. Něco tiše cvaklo a z loutky vystřelil proud ledové vody a ihned se začaly hasit plameny. Vesničané byly v bezpečí a ve vesnici nebyl již žádný nevinný občan.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 20:41

Klony:
Klon, ktorý bol pri útočil na Akia sa stiahol. Dorazil ku svojím "kolegom", ktorý útočili na Yoko. Klony pozreli na seba. Boli si nesmierne identické. Skôr ich zaujali Sunagakure no Shinobi. Predsa len, bolo zaujímavejšie útočiť na viacerých, než len na jedného z Iwagakure. Síce som sa im chcel nesmierne pomstiť, no na to bolo času dosť. Klony pevne stáli v uličky a tak odrezali všetkým východ z jednej strany. Všetci traja sa hlboko nadýchli a začali vypľuvovať menšie tlakové vlny, ktoré vytvárali diery v budovách a dokázali by aj zabiť človeka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 20:53

Deva
Sledoval Akiovo představení a úhybné manévry a nic nepodnikal dále. Nechala věcím volný průběh.
Když zaslechl, jak ho Akio volal, rozhodně neměl v úmyslu jít za ním, ať si pacholek přijde sám, když chce, alespoň se jeho smrt o několik minut prodlouží. Znovu zvedl ruuku, nehodlal ho nechat, aby pečetě dokončil.
Ulice Scaled.php?server=682&filename=gifpein12
Na Akia se zezadu valily sutiny a další věci, které ho měli phrřbít pod sutinami písku.

Chikushodo
Druhá ze sfér si všimla blížících se kulek, a aniž by se o své zdraví nějak strachovala, stála tam nehnutě, během mžiku před ní se objevil krab a od jeho tvrdého povrchu se kulky odrazily a dopadly do písku. Krab se pak dál věnoval ničení, stejně tak i obrovský tříhlavý pes.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 11 May - 21:00

Giro roztahl kridla a parkrat mavl coz nas dostalo do vzduchu. A rozhlizel se kolem a premyslel co delat.
"Giro musime zastavit ty Summany nejake navrhy?"
Ulice Roc_by_GENZOMAN-1 He a co asi zmuzeme pokud nepouzivas Fuutonove techniky tak ce asi udelame no?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Fri 11 May - 21:04

Muž se věnoval hašení Suny, z části se mu to povedlo a jeho vnitřní vyrovnání zůstávalo stejné. Nebyl čas panikařit a bědovat nad tím, jak teď Suna vypadá. Ne teď záleželo na tom to ukončit a co nejdříve se pustit do oprav. Aby to urychlil vyvolal další loutku podobající se barelu z které vytryskl další proud vody který zneškodňoval plameny. Odskákal spolu s loutkami pryč ke kraji vesnice kde byly plameny stále v plné síle.

Stalo se to, co dívka čekala. Její útok pískem byl odražen, na tohle chtělo přijít s něčím jiným. Rozhodla se proto zabavit kraba aby nechal aspoň nějakou část vesnice. Složila pečeť a následoval menší výbuch, stála na hlavě obřího štíra který vydal nepříjemný zvuk. Rozeběhl se ke krabovi zatímco jeho majitelka složila pečeť a pod obřím krabem se začal hýbat písek který se stával tekutým. Štír doběhl ke krabovi a bokem do něj silně narazil.

Muž který zde byl jako jediný oděn v bílém oblečení vytáhl vějíř a mávl jím proti Muovým //netuším jak to skloňovat O.o// klonům. Byla to silný vlna větru která pronikala zbytky domů a doslova je rozpůlila. Tato vlna byla tak silná že jeho techniku značně oslabila a nyní nebyla životu nebezpečná.

O pěkný kus dál seděl na střeše muž a snažil se vymyslet strategii. Dával si do hromady to co viděl a snažil se najít slabinu. Byl jeden z nejlepších ve vesnici a jeho sebedůvěru by nikdo nedokázal zničit. Skládal střípky skládačky a pomalu se mu rodil plán.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 11 May - 21:07

Nepáčilo sa mi, ako tam stál, ani to, ako ma ignoroval. A už vôbec sa mi nepáčilo to, keď na mňa namieril ruku. V tej sekunde, ako som doskladal pečate, som za sebou započul niečo, čo sa mi vôbec nepáčilo, a chuť zisťovať čo to je som nemal. Shunshinom, ktorý som práve poskladal som sa dostal o dosť veľkú časť pred seba, priamo nad fialovovočko, a rýchlo som urobil obrat. Nato som sa v šípke vrhol na neho.. Genjutsu! Vykríkol som, a len čo som sa voľným pádom dostal k nemu, znova zo mňa vyšlo. Shibari! Nato sa mi z rukávov začali vysúvať malé mečíky, ktorými som ho mal v pláne prepichnúť.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 11 May - 21:16

Neni cas Giro vystrel po tom Summanu!!!!!! Ulice Roc_by_GENZOMAN-1Jayi Jsi si jisty?!
Nemame moc na vyber nehodlam utect jako kdysi!!
Jiro se nadechl a vydtrelil po trojhlavem psu obrovskou ohnivou Kuli ktera byla vetsi nez pes samotny.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 21:18

Klony:
Keď klony zaregistrovali, čo sa vlastne stalo ihneď začali jednať. Ostatné klony sa rozpŕchli a zostal len jeden stáť. Klon zložil pečate a zlomil si masku od tej časti, kde začína čelusť. Roztvoril ústa a povedal pre seba:"Doton: Goremu no jutsu!" z úst mi vyletela pôda. Doslova zem. Hlina, štrk, kamene. Hneď na to sa začal formovať obrovský golem. Jeho veľkosť bola nesmierna. Vytvarovali sa mu ruky a zo zadu chytil škorpióna s dievčaťom na ňom. A tresol s ním o zem.


Druhý klon, hneď po rozdelení začal konať. Dorazil ku chlapovi, ktorý sa staral o hasenie plameňov. Skočil zaňho o niekoľko desiatok metrov zaňho. Zložil potrebné pečate a prehovoril pre seba:"Katon: Karyuu Endan!" z úst sa mu vychŕlila masa ohňa, ktorá putovala cez celú uličku až ku chlapovi. Pri rozcestí pokračoval oheň ďalej uličkami a tak spôsoboval viac škôd.

Tretí klon sa objavil za chlapom, ktorý vymýšľal stratégiu. Vytiahol z pod plášťa katanu a urobil sek, tak aby mu odrezal hlavu...

Mu:
Ja som to mal o dosť ťažšie. Musel som ich zásobiť svojou chakrou, ktorá sa míňala. No nebolo to ešte vážne. Pokojne som stál a sledoval situáciu. Nesmierne som sa sústredil. A stále vnímal situáciu boja...



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 10:01

Uživatel Genjutsu? Hmm..Na Iwu dost nezvyklé.
Jakmile byl Deva chycen do Genjutsu přestal jsem mu na chvíli pomocí chakrových přijímačů, co měl zabudované v těle posílat informace. Stala se z něj oživlá loutka, neschopná pohybu, na chvíli.

Chikushodo
Jayova střela sice mířila na trojhlavého psa, ale k překvapení všech se pes najednou rozdělil na tři další. Střela zasáhla pouze jednoho, protože ostatní se vyhly. A stalo se ještě něco podivnějšího, psi se začali dělit, z jednoho začali vyrůstat dva, až tu kolem vesnice stálo pět velkých mrštných, ale svou velikostí se nerovnající obrovskému krabovi, psů. Začali být divočejší než kdy dřív a ničili všechno okolo.

Krab vypustil vodu na štíra, čímž jeho útok z boku odrazil, ale sám do bahna zacouval.
"Kuchyiose!" Objevil se přímo pod Chikushodoem obří chameleon, který nijak neútočil, ne teď. Chikushodo věděl, co se stalo druhé sféře, protože měli propojené Rinnegany, proto neváhal, nechal chameleona splynout s okolím, tím pádem i sebe, když na něm stál a chameleon se rozběhl na Akia, aby mu zabránil v útoku na Devu. Švihl po Akiovi ocasem s úmyslem ho zranit, stále splýval s okolím, což vyvodilo dojem neviditelnosti, ale mělo to chybu, Sunagakure, město uprostřed pouště, mělo nad tímhle chameleonem výhodu a Chikushodou si to moc dobře uvědomoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 12:14

Štír byl zvyklý na pohyb v Suně a jeho rychlost byla ohromující proto byl pryč dříve než se po něm golem natáhl. Zpomalen vodou nemohl provést útok z boku na kraba. Díky svému zornému poli viděl vše co se děje okolo, dostal pokyn od dívky a otočil se. Rozeběhl se proti psům za zvuku hrozivého cvakání klepet. Když k nim dorazil začal s útokem, klepety chňapal po rozdivočelých psech a zároveň útočil jedovatým ostnem.

Jakmile se Muův klon pohnul směrem k loutkaři který úspěšně hasil Sunu objevila se mu v cestě dívka a trhla rukama, před ní se objevila loutka která byla jen o něco menší než dům. Byla to její jediná loutka ale velmi účinná, to ona byla další která se měla postarat o oheň pokud by v Suně začalo hořet. Loutka měla zvláštní tvar a každý v ní mohl vidět něco jiného. V jejím břiše se za cvakání objevila díra a z ní silný proud vody který mířil proti mase ohně která měla zastavit jejího kolegu. Ten se pohnul o kus dál a pokračoval ve své práci.

Chlapec který se věnoval na střeše a sledoval dění by možná byl již po smrti. Kdyby se neobjevil muž s cigaretou v puse. Byl jeden z těch dvou kteří na začátku zmizeli. "Myslíš že by jsme ho tu nechali bez ochrany?" Opovržlivě se ušklíbl když jeho útok zablokoval svou katanou, následně ho odkopl od mladíka který po chvíli vyskočil na nohy a vůbec si jich nevšímal. "Ten s těmi dlouhými vlasy nepoužívá nic jiného než Kuchyiose...zajímalo by mě kolik má v zásobě Summonů" Zamrmlal a odskákal směrem k veliteli.

Drobná postava která tentokrát nepatřila dívce ale mladému chlapci kterému mohlo být maximálně 15 let, se pohnula a sledovala dění. Všiml si chameleona který následně zmizel a houkl na muže s vějířem. Ten k němu následně přiskočil a máchl vějířem, nemířil na nic určitého pouze doufal, že chameleona zasáhne. Chlapec složil pečeť a začal do prázdna z písku pálit kulky.
Všude bylo sucho a k vedru které tu bylo se přidával i žár ohně který byl sice již minimální.

Mohutný muž zahlédl útok muže z Iwagakure a okamžitě se rozeběhl k znehybněnému tělu zezadu. Vytáhl svou katanu kterou dostal od otce a chystal se tělo zezadu probodnout. On v této jednotce která byla vycvičená byl jen krátce a proto jeho uvažování a chování bylo poněkud ovlivněné city a tím co se stalo.
Ostatní Shinobi byly již dávno pryč, všichni zmizeli z vesnice a spoléhali na ně.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 12:42

"ajajaj...tohle se mi nelíbí" promluvil jsem když jsem si všiml ohně v ulicích ..hned potom jsem se rozeběhl k bojúm
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 12:59

Klony:
Klon, ktorý zaútočil na stratéga očakával, že sa niečo také stane. A práve to bol jeho plán, chcel ich vylákať zo skrýše. Klon zložil pečať diviaka a zašepkal."Jinton: Mueisho!" povedal tak ticho, že to nebolo ani len počuť. Objavil sa bleskurýchlo za ním. Stihol len zložiť pečať hada a priložiť ruku na jeho rameno. Akonáhle by to urobil jeho telo by pokryl kameň a on by sa už nepohol z miesta.




Ďalší klon odvolal obrovského golema. No skôr stihol golem zničiť páru domov. Potom klon mu prestal dodávať chakru, takže sa golem rozpadol a zavalil ďalšie domy. Priskočil ku klonovi, ktorý sa snažil ešte zapáliť páru domov, čo sa mu aj podarilo, no prerušila ho nejaká dievčina. Stáli vedľa seba a zložili pečate. Potom už len spoločne zvolali po tichy:"Fuuton: Atsugai!" a z úst vychŕlili masu drvivého tlaku. A kedže boli dvaja tak tento útok mal dvojnásobný účinok. Pod týmto tlakom sa ničili všetky domy, ktoré boli v dosahu.



Mu:
Stále som sa nadnášal v tej obrovskej výške. Mal som zatvorené oči a vždy som mal spojené ruky. Zacítil som ďalšiu chakru. Táto bola inšia, než mali Sunagakure no Shinobi. A kedže som sa už takto dlho sústredil tak som vytváral ďalšiu chakru aby mohli klony fungovať. A pri taktom dlhom sústredení som cítil každú chakru v dedine. Pri bráne bola chakra, ktorú som už niekde cítil a taktiež som cítil aj Kazekage a našeho spolubojovníka. Začínalo to byť stále viac a viac zaujímavé...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 13:58

Znehybnil sa, a to sa mi hodilo. V tom som započul za sebou zvuk, ktorý značil útok na neviditeľného chameleóna, z časti, vďaka piesku, zobrazeného. No pohľad som si nemohol dovoliť odtrhnúť, a tak som na hrudi zacítil silný odpor, z toho, ako ma trafil. Lenže, to nebol koniec, takto ja nekončím boje. V poslednej chvíli vystrelili na Devu obidve moje meče, ktoré boli pripevnené na povrazoch, omotané okolo mojej ruky, a tak, ak sa trafili, bol to dosť rýchly vrh, som neodletel len ja, ale so mnou aj sféra, s ktorou sme vrazili do jedného z domov, prebili sa cez stenu, ktorá len šťastím vydržala. Boj jeden na jedného, takto sa mi to páči.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 14:28

Deva
Do Devy se meče zabodli, ale sféra, byla jen lidské tělo necítící nic, protože neměla v sobě žádné informace, žádnou chakru, nic, byla jen obživlá mrtvola, stvořený nástroj k zabíjení. Odletěla proto s Akiem do budovy a tam se zastavila.

Zajímavý Shinobi, vážně. Ale hrdiny tenhle svět nepotřebuje.
Trhl jsem rukou a Devě se opět vracela chakra do chakrových přijímačů v jejím těle.

Deva
Probral se zpátky, vytáhl si z těla meče a místo toho, aby stěnu prorazil, přistál na ní. Nebyl nezničitelný, ale bolest byla jeho součástí, z bolesti byl stvořen, jedno bylo hlavní, z Genjutsu byl venku. Akio byl kus od něj, probírající se z trosek, pokud pád nezastavil, stejně jako sféra.
Sféra tam jen tak stála, s rukama napřeženýma před sebe, očekávajíc jeho útok, pokud by šel přímo, věděl, co má dělat. Už ho k sobě tak blízko nepustí.

Chikushodou
Štírovi se podařilo pár psů zničit, ale několik dalších jich přibylo, jako kdyby to nikdy nebralo konce.
Chameleona se zasáhnout nepodařilo, alespoň ne Fuutonem, kulky ho sice zranily, ale tak velkému zvířeti malá kulka nic udělat nemohla. Chikushodou si je Rinneganem hlídal, navíc byl propojený i s mým Rinenganem, proto vnímal i to, co jsem viděl já, útokům se vyhl, chameleon vyšplhal na stěnu budovy, přeně na tu, na které seděl i stratég a ostatní.
"Kuchyiose!" Z blohy se s hrozným zaksřípeným přihnal pták s ohromným zobákem, jakási okřídlená zohyzděná stvůra. S křikem se přihnala ke stratégovi a drápy se mu pokusila podříznou hrdlo, shodit ho ze střechy, či jakkoliv jinak mu ublížit.

Opravdu mají Shinobi ze Suny výdrž. Ale tahle hra se blíží ke konci, i když, nebylo by na škodu povolat další dvě sféry či vypustit Shinra Tensei.. Suna padne, ať chtějí nebo ne, boží rozhodnutí totiž nelze změnit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru