Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 3 Mjo07cUlice - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice - Stránka 3 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 16:42

Velitel si vyslechl stratéga a něco mu pošeptal ten se uklonil a zmizel. "Okamžitě se zbavte těch idi*otů!" Zařval a ukázal na Shinobi kteří se nesmyslně prali mezi sebou. Kdosi útočil na Sunu a oni se tu hašteří.

Loutkař natočil hlavu k veliteli a odvolal loutku která očividně jednorožcovi nepomáhala. Nyní rozzuřené zvíře běželo přímo na něj, nebyl čas utíkat...nestihl by to. Pohotově složil pečeť a na poslední chvíli zmizel. Místo něj se objevil kus trosky z domu.

Objevil se u velitele a něco mu zdělil, velitelovi se udělala vráska mezi očima a přikývl i když si nemyslel že to bude fungovat. Složil pečeť a pod ním se objevila velká sova která se vznesla do vzduchu.Velitel složil pečeť, natáhl dva prsty a vytvořil neviditelný meč. Následně sova zamířila k ptákovi a velitel meč prodloužil, když si myslel že je blízko rychlými pohyby máchl rukou.

Muž s vějířem ho složil a opřel se o něj. Věděl že nemá čas na odpočinek ale musel aspoň na chvíli přestat. Prostě musel, opodál něj byla již zmíněna loutkařka která uhasila Sunu a taktéž odpočívala.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:43

Ja som začal skladať pečate Musím to nejak urobiť nesmie sa to opakovať... povedal som si pre seba a urobil 20 klonov všetci stály okolo mňa moja chakra sa rapídne znížila no mal som jej stále ešte dostatok...

15 Klonov sa rozbehlo na Devu kde všetci do jedného použili shunshin a objavili sa za ním a použili Doton: Doryū Taiga takže sa na Devu lialo 15 bahenných riek chcel som aby stratil rovnováhu...

Ďalších 5 klonov sa rozbehlo na Daichiho a každému sa jedna ruka zčernala a postavili sa okolo neho.Okolo neho sa postavili 4 a a jeden sa stiahol na jednú ešte zo stojacích budov...

Ja som zatiaľ v tureckom sede a sústredil som sa...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 16:45

Natahl jsem ruce pred sebe. A nich vyletely 4 cakrove bice Chakra Whip (Čakrový bič) ve velke rychlosti a snazil se Daichiho spoutat. "Nejsem ten koho jsi videl posledne! Nemam strach zemrit a nemam strach ani stebou bojovat! S tebou nebo kymkoliv Kdo nici domov ze ktereho pochazi my predci. Nedovolim nikomu nicit misto kde jsem stravil poslednich par let. Jsem posledni zijici clen KLANU WASHI_SENNIN A Nikomu NEDOVOLIM NICIT DOMOV MYCH PREDKU A DOMOV MYCH PRATEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Rikal jsem to s naprostym klidem a bez jakekoliv znamky strachu nebo pochybnosti.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 16:47

Moja postava na šachovnici sa kývala z jednej strany na druhú, a skoro padla, než sa vo vzduchu zastavila a zamrzla. Si blázon.. Vyšlo zo mňa, keď som zacítil ako mi drtí krk. Očný kontakt? On si myslí, že som ako Uchíha klan? Ja som viac! To mi znelo v hlave, a hneď som od svojho tela vystrelil bariéru, ktorá chytila len Devu. No, nebola to obyčajná bariéra. Ale Genjutsu Bariéra! Bez očného kontaktu, bol v mojom svete, bez toho, aby to zistil. Nedal som najavo nič, čo by mu naznačilo, že je v Genjutsu. Chytil som mu ruky, a snažil sa vyslobodiť z jeho zovretia, aj keď v reále, jeho zovretie povolilo.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 16:49

protočil jsem se a klony kolem sebe jsem prostě jen tak rozříznul "Není nic co by tyhle meče nerozetnuly ! ...nic co by nebylo známo !" čakrové biče se namotaly na meče...šlo to stěží ale i ty přeřezaly "Pocítíte sílu dvojčat....každý kdo je kdy měl...no málo kdo se jim vyrovnal !" smál jsem se při postupování k Jayovy..když jsem byl u něj ohnal jsem se mu po rukou..ovšem tak abych náhodou nezasáhl hruď a nezabil ho tím
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 16:55

Ja som sa ďalej sústredil a nevšímal som si jeho rečí...
Jeden klon, ktorý predtým odskočil tak ešte vyčkával a tých 15 klonov ktorý použili to Jutsu tak sa to dostalo aj k Daichimi pretekalo mu to popod nohy a musel strácať rovnováhu...Klon stále vyčkával...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 16:58

Cakrovy Orel ve kterem jsem stale byl Mec zablokoval na dost dlouho abych neco udelal. Jakmyle mec zablokoval kridly cakrovy orel Daichiho chytl paratem a znemoznil mu pohyb.
GIRo TED!!!
Ulice - Stránka 3 Roc_by_GENZOMAN-1 Giro se zprudka nadechl a na Daichiho a na me se vyritilo asi 7 dost velkych ohnivych kouli. A ja uz pouze pocital sekundy do konce technyky. Snad to udrzim dost dlouho! Proletelo mi hlavou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:03

Klony:
Klon, ktorý pred dlhou chvíľou útočil na stratéga sa pridal ku svojím "kolegom". Sledovali ako žena leží na zemi. Podišli všetci traja k nej a obkľúčili ju. Každý z nich naklonil hlavu a vytiahol z pod plášťa katanu."Dobrú noc..." povedali a kedže žena ležala tak ju prepichli katanami. Následne na to sa otočili a zasmiali sa. Všetci z traja použili techniku Iwa no Yoroi. Teraz boli absolútne chránený pred útokmi formy Taijutsu a k tomu som ich nemusel zásobiť chakrou, kedže technika berie chakru zo zeme.
Potom sa už len všetci traja objavili z ničoho nič za mužom s vejárom. Využili chvíľu, keď oddychoval. A tak všetci traja doň zapichli katany.



Naposledy upravil Mu dne Sat 12 May - 17:06, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:03

Z výšky jsem neviděl, co se s Devou děje, když byli v troskách, dál jsme mu posílal chakru a její tok nepřerušoval.
Mám nebo nemám? Toť otázka.
Vyslal jsem nakonec informaci k Chikushodovi, věděl, co má dělat, kdyby Deva selhal.

Deva
Netušil, že ho chytil do Genjutsu, proto se mu dál snažil drtit krk, všiml si i bahna za ním, použil Shinru na sebe a vznesl se do vzduchu, aby se bahnu vyhnul.

Chikushodou
Kolem ptáka proletěla sova, neviditelného meče si všiml až tehdy, kdy měl pták prořízlé hrdlo a řítil se k zemi. Chikushudo těsně před jeho pádem seskočil dolů do písku a uchýlil se do bezpečí. A přesněji na obrovského, desítky metrů dosahujícího nosorožce. Ten hrozivě frkal a hrabal nohama, aby se rozběhl na budovu, kde byli všichni Shinobi.
Chikushudou přijmul informaci a připravil si pečetě na kuchiyose.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 17:08

díky tomu jak mě chytl pařáty mě vlastně podepřel a já neupadl "Hrajete spolu nebo proti sobě ?!" znova jsem se zasmál a nechal na sebe letět koule..nic mi nedělali..no pálili mi kuži..no co už ..meče byly dost velké a tak ho stačilo mírně natočit a začaly řezat pařáty od ptáka "Jsou to velké meče..nesekaj..nebodaj..TRHAJÍ !!!" začal jsem se smát ve zvuku křičícího ptáka
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:08

Mu:
Z výšky som všetko sledoval. Roztvoril som oči a otočil som sa na Satakeho."Je to tam samí baka. Útočia proti sebe...Naša výhoda..." povedal som smerom na Satakeho."Netreba vytvoriť nejakú stratégiu?" stihol som dodať a potom som len vytiahol z vrecka chakrové pilulky. Cítil som značnú stratu chakry a nestíhal som ju vytvárať. Predsa len boli to tri klony a každý z nich používal nejakú tú B-A rankovú techniku. Po zjedení piluliek sa mi chakra vrátila späť a ja som cítil, že klony mi už neodoberajú toľko chakry ako predtým...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 17:12

V Genjutsu sa bahnu vyhol, avšak v realite sme sa obaja skĺzli na zem. Sústredil som sa na bariéru, na Genjutsu, kde som prestával dýchať, a začal som mu v rukách pomaly umierať. Kto preboha si? Hlesol som, a v reále som zakričal. Zabite ho niekto, kým nie je pri vedomí! Smerovalo to na Kaitove klony, aby ho nejak prebodli. Ja som vytiahol môj krátky meč, priložil ho Deve ku krku, a len čo ho Kaito napichne, mal som v pláne mu odseknúť hlavu. Touto smrťou by som si bol istý, vedel som, čo Rinnegan dokáže. Rýchlo! Znova som zreval.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 17:12

Sahl jsem po mecina svych zadech natocil jej na bok a svihnul snim s umyslem useknout Daichimu hlavu. Mec se blizil k Daichimu a ma technika cakroveho orla zmizela takze daichi byl volny. A premyslel co udelam dale.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 17:16

Teraz prišla šanca pre klona a on vyskočil z jednej z budov a celou silou akou vedel mu priamo do hlavy udrel z Doton: Domu...

Ja už len otvoril oči a na rukách a po celom tele som mal Zelenú chakru Je na čase to skončiť... povedal som si sám pre seba a podobne ako Lasom som Daichiho obrovskou rýchlosťou chmatol pod krk v tom momente ako klon mu zautočil na hlavu...

Moje klony pri Deve zaregistrovali že sa správa nejak divne tak všetci naraz naňho zaútočili tiež Doton: Domu...
Rozdelili si jeho telo a poboxovali ho...


Naposledy upravil Kaito Yoshikuni dne Sat 12 May - 17:18, celkově upraveno 1 krát
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 17:17

když orel zmizel samozřejmě jsem musel padnout na zem takže mě meč akurát škrábl "Hele tohle nebylo hezký" zabodl jsem meče do země a poskládal pečetě "Katon:Ryuuka no jutsu !" z ust vyletěl velký drak mířený na něj ...měl málo šancí vyhnout se mu..jelikož byl blízko "Jeden dole..další zbývají" zasmál jsem se a vzal si meče odcházejíc z bojiště zase dál.V tu chvíli už na mě letěl Kaito..bylo hodně málo šancí jak zareagovat..ale jedna mě napadla otočil jsem se k němu zády na kterých jsem měl připevněné meče...kdyby je zasáhl mě by to ochránilo a mu dost vážně potrhalo ruku.Už z přirozeného reflexu jsem se sklonil takže mi netrefil hlavu ale setrvačností do mě musel narazit jeho klon..tomu už se vyhnout prostě nedalo..ale nevadilo mi to nějak extra..padal jsem do měkkého


Naposledy upravil Daichi dne Sat 12 May - 17:24, celkově upraveno 1 krát
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 12 May - 17:23

Ano dívka byla překvapená a neměla čas zareagovat, byla to chyba..chyba za kterou zaplatila životem. Muž z vějířem na tom byl lépe, všiml si co se stalo kolegyni a švykl zavřeným vějířem okolo sebe. Následně uskočil od nich a rozevřel ho. Následovalo další švihnutí a proti nim šla vlna ostrého větru který prořezával zbytky domů.

Když pták padl k zemi sova se snesla dolů a dělala nízké nálety na tělo které bylo na jednorožcovi, k tomu při každé prolítnutí nad jeho hlavu použila drápy a snažila se ho zasáhnout. Velitel na sově kontroloval situaci a pousmál se. Nebyl čas litovat dívku která zemřela, svůj účel splnila. Splnila to pro co byla vycvičená, uhasila Sunu.

Dívka která se zbavila i kraba se na štírovy rozhlédla. Zbýval nosorožec, o to se staral velitel. O další tělo se postaral muž s Iwy a ti ostatní se rvali. Oni ale nestáli ani za pohled, nebyli tak nebezpeční proto je nechala.
Víc Sunu už zničit nemohli.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:28

Klony:
Klonom sa nič nestalo ani po prvej vlne, ani po druhej vlne. Všetko to bolo spôsobené tým, že mali aktivované Iwa no Yoroi. Jeden z nich, ktorý mal masku od čeľuste dole zlomenú sa chladnokrvne zasmial."Nestrácajte čas! Čím skôr zomriete, tým lepšie...aj pre nás, aj pre vás. To dievča je príkladom...Toto je ten život Shinobi? Zomrieť pre dedinu, ktorá aj tak padne?" spýtal sa ho hneď. Síce druhá vlna viac menej poškodila Iwa no Yoroi ale tým, že boli vždy teoreticky na zemi. Tak čerpali chakru zo zdroja zeme. Znova všetci traja zmizli a obrovskou rýchlosťou ho obkľúčili pričom každý z nich urobil sek na jeho telo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 17:30

Jakmyle na me vypustil draka z ohne zbytek me cakry obalil me telo a zpevnil se jenom okolo me. nevytvarel orla ale pouze jakesi brneni. Takze jsem nastesti prezil "Ku**a to bylo tesny." Pote jsem padl na kolena a mec zabodl do zeme a ztezka oddychoval. A cekal co Daichi udela dal. Nestracel jsem ostrazitost i kdyz v mem stavu uz bych toho moc stejne nedokazal.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 17:34

Keď som videl že sa otočil v tej rýchlosti som sa len tak tak stihol vytočiť telom no reznú ranu my to urobilo, po reze tá chakra zo mňa zmizla a zastavil som sa za Akiom..."Nazdar..." pozdravil som ho a otočil som sa na Daichiho...

Klon celou silou narazil na jeho hlavu čo mu ju až vtlačilo do zeme a v tom mu nohami prišľapol ruky a boli v polohe až na vykĺbenie ramena v tom si klon vybral Katanu a priamym a silným sekom mu odrezal hlavu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daichi Sat 12 May - 17:49

"heh..to bolelo....no co teď ? ...neumíte někdo šít ?" moje hlava mluvila i když byla asi metr od těla "řekl bych že mě teď čeká vezení..chjo"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:51

Hmm, dostali Devu? Zajímavé!
Deva se skácel k zemi, stejně jako když loutka, která přijde o svá chakrová vlákna, ale už se na ní nemohou znovu napojit, protože loutka je rozbitá a k ničemu, ale může se vyrobit znova.. A lepší..
Na jednu stranu jsem ztratil silného hráče, kterého, ale za chvíli někdo nahradí. Na pomyslné šachovnici jsem střelce vyměnil za jiného, zatímco Suna přišla o pěšáka.
Já jich mám v zásobě víc, ale ty jsi sám, uvidíme, jak dlouho přežiješ..
Otočil jsem se na Mua.
"Strategie? Můžeš jí promyslet, ale v tomhle chaosu to půjde těžce. Chci, aby ses postaral o ty Shinobi a našel stratéga. Já se mezitím pobavím s uživatelem Genjutsu, musí pochopit, že osud, který Sunu čeká, nezastaví.." S těmito slovy jsem se otočil k vesnici a soustředil se na Chikushodoua.

Chikushodou
Nosorožec dál ničil vše, co mu stálo v cestě, zatímco k jeho přivolávači mířila obří sova, sehnul se a odskočil, aby se vyhl drápům, využil času, kdy se sova chystala k dalšímu náletu. Pečetě měl hotové, položil dlaň na hlavu nosorožce. Hotovo..
"Kuchiyose no Jutsu!"
Ulice - Stránka 3 Scaled.php?server=695&filename=11azof51
(Odmyslete si prosím toho druhého, Chikushodou zatím přivolal jen Shurado)

Z obláčku kouře se ukázal přivolaný Shurado, můj další střelec, další eso v rukávu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 17:52

Objevil jsem se na jedné z mnoha budov v této oblasti.
Je to směšné..Že zrovna útočí na nás.Ironicky jsem se pousmál a seskočil z jedné budovy.To že jsem neměl ANBu masku jsem v tuto chvíli ignoroval.Po pár rychlých pohybech jsem stál za Jayem a sledoval Daikiho.
Tak tenhle bude asi s námi..Podíval jsem se na jaye a pozvedl zrak.
Ale kdo je tamto?Zaměřil jsem se na Kaita a rukou si zajel pod plášť.
''Jak vidím tak bojuješ za nás..Ale odsud nejsi nebo se mýlím?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 12 May - 17:57

Klon zmizol a ja som mlčky kráčal k Daichimu kde som jeho hlavu chytil za vlasy a pozrel som sa mu do tváre..."Teraz ti ani ten tvoj Boh abo čotoje nepomôže..." usmial som sa a kopol do jeho tela, ktoré bolo nevládne..."Sám sa postarám o to aby si už nezažil chodiť..." usmial som sa a dal som ruku vedľa tela z jeho hlavou vo vzduchu...No ešet som odpovedal tomu neznámemu..."Narodil som sa tu no odišiel som preskúmavať svet, ale myslím že som sa vrátil vhodný čas:.." zasmial som sa...
Všetky moje klony zmizli a mne sa vrátil kus chakry...Prišiel som k Akiovi a spýtal som sa ho "V poriadku?" z úsmevom som mu priložil ruku na rameno a pozrel sa na Devu...


Naposledy upravil Kaito Yoshikuni dne Sat 12 May - 18:00, celkově upraveno 2 krát
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 12 May - 17:57

Pozrel som sa na nehybnú Devu. Je.. po ňom? Spýtal som sa, a kopol som do tela. Bol! Na radosť som však čas nemal. Pozrel som sa na jeden klon. Odveď telo stranou, bude sa hodiť. Nato som sa pozrel na ďalšieho, a dúfal, že to je pravý. Ďakujem za pomoc. Ale, boje neskončili. Ak si schopný, budem ťa potrebovať.. Podišiel som k Jayovi. Si genin? Spýtal som sa ho, mal som málo času, moje oči začali trucovať. Choď! Choď do úkrytu, a postaraj sa o slabých! Rozkázal som, a otočil sa na Kaita. Ideme?
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Makoto Sat 12 May - 17:58

Nekdo se objevil primo za mnou akorat jsem vytahl jsem mec ze zeme a prudce se snim otocil no jenze v mmem stavy by se tomu vyhl i student akademie. Hlas jsem nepoznaval a zadne dalsi prekvapeni jsemuz nechtel zazit stacilo to co rekl Daichi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 3 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru