Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+5
Suna Shinobi
Makoto
Yoko Ayme
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:39

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 6 Mjo07cUlice - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcRwgNJFD7PNiN3k-DTDgED5u4bhQM_73SZpagCGFTPY5AqpHAewrDeBxja68g
Ulice - Stránka 6 800px-Sunagakure
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Na kde jakém rohu můžete vidět ukazatel, aby jste se snad v naší nemalé domovině neztratili^^.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 13:46

Objevil jsem se spolu s Daichiho hlavou na jedné z mnoha ulic Sunagakure,ne malé,ale ani velké.Naštěstí pro mne tu nebyli žádní lidé,vzhledem k událostem,které se zde staly.Nevypadalo to tu jako ulice,nýbrž jako bo výbuchu nějaké velké bomby.Poupravil jsem si onen pytel a s aktivovaným sharinganem prohledával každou ulici,dokud jsem nezahlédl to,co jsem potřeboval.Vyskočil jsem oknem do jedné z budov a sehnul se k bezhlavému tělu,opřenému o zeď.Tady to určitě neudělali..Že by sem někdo to tělo schoval?Chvíli jsem přemýšlel a pak schoval dva větší meče,které tam ležely pod plášť a bezhlavé tělo si hodil přes rameno.Beze slova jsem také tím oknem zmizel a vydal se směrem k nemocnici..(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 19:34

Hmm, zajímavé, opravdu! Vedl sis dobře Mu, ale zdá se, že v téhle hře jsi právě skončil a Tsuchikage? Uvidíme, Jinton je zajímavý.
Všechno jsem to z výšky sledoval a rozhodl se přemístit přímo k ANBU Velitelství, ale jako nepozorný divák, nehodlal jsem zakročovat ba se nijak angažovat, přišel jsem o tři sféry a sám sebe jsem používat nechtěl, ne teď, ne proti Suně.
Na poli Itami se objevuje nový hráč, že Akiyuu? Tvůj chtíč a touha tě přivedou ke zkáze.. a to brzy.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jun - 20:15

prechádzal som sa po uliciach ale nikto nikde na mňa žiarilo svetlo piesok fukalo medzi nohami orli vrieksaly ale ulice prázdne nechcem sa nudiť kde asi je kazekage ?? povedal som len tak na hlas a išiel ďalej. Potom sa pusťil ďalej a skončil pri nemocnici tak sa rozhodol či nepotrebujú pomoc vošiel dnu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 6 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru