Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

+9
Angel Namikaze
Andi Dors
Kinshi
Kiyoko Hokori
Uchiha Benjiro
Hideo Hatake
Uzumaki Arashi
Nukenin
Akasuna no PiliKKa
13 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:59

First topic message reminder :

Vězení - Stránka 2 Anime+girl+prisoner+blackbal+mangaka+phi+star+worthy
Ano, vězení je jednou z nejpropracovanějších a nejhlídanějších částí vesnice. Je přece tolik odbojářů, rebelů co nesouhlasí s režimem a ti všichni patří sem!
Jak už bylo řečeno, cely jsou jednak nad povrchem, ale také v podzemí, všechno je tvrdě hlídáno a běda tomu, kdo by chtěl utéct!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 10 Jun - 19:17

"O vstup do archivu technik padlých vesnic... chtěl bych se tam naučit dvě techniky: Kage bunshin no jutsu a Bunshin Daibakuha" Odpověděl jsem mu, přemýšlejíc jestli něco ještě neříct. Jako například důvod. Přišlo mi to, a však zbytečné, takže jsem mlčel a čekal na Tsukikageho pokyny/reakci/instrukce. Peníze jsem po Tsukikagem nepožadoval, protože by mi nebyli k úžitku.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 10 Jun - 21:33

Připadala jsem si jako nějaké zboží, první mě surově dovláčeli do cely a teď se dohadovali o mé ceně. Pomalu jsem se doplazila až do temného koutku místnosti , kde jsem se schoulila a čekala, až přejde třes a mému tělu se vrátí alespoň trocha síly. Ze zdí sálal chlad a podlaha byla pěkně studená a ušmudlaná, což mi na náladě dvakrát nepřidávalo.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 10 Jun - 22:00

Vstup sa zamieta, techniky ti maximálne môžem doniesť. Definitívne som mu odvetil, do podzemia som ho nemal v pláne púšťať, a to mohol chytiť aj všetkých Kagov čo ešte sú. Vtedy by som už síce uvažoval, lenže takú dôveru si u mňa človek buduje veľmi ťažko. Nuž a podzemie, archív všetkých techník... tam som rozhodne nikoho nepúšťal. Navyše, nepozná labyrint, zablúdil by tam a narazil by ešte aj na pascu. To riskovať netreba. Pozrel som sa na Kiyoko, načo som zase pozrel na Benjira.
Postráž to tu, vrátim sa o chvíľu... ak máš záujem, vytiahni z nej nejaké informácie. Dodal som, načo som sa iba otočil a v obláčiku dymu som zmizol. Podzemie bolo síce veľké, ale už som to tam poznal, vedel som kam ísť, takže to snáď nebude trvať toľko čo kedysi.
~Presun~
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kinshi Tue 11 Jun - 12:48

No, povedzme že práve toto bolo jedno z miest, ktoré patrili k mojim najobľúbenejším. Vždy som mal ten blbý problém, že som sa nevedel tak úplne kontrolovať a tak si to odniesol nejaký dedinčan. Samozrejme to však niekomu stále vadilo.. jedna vražda sem tam je v poriadku no týpek nabodnutý na moju kosu s vyrezanými jashinistickými znakmi v tele tooo už zväčša býva trocha moc. Práve preto som prišiel.. sem ? Proste som potreboval nejaký kompromis. Pochyboval som, že niekomu bude vadiť že sem tam zomrie nejaký ten kvázi rebel, ktorého by som si mohol podať. Mne niečo ako česť.. nič nehovorilo. Bolo mi jedno, či to bola žena, muž, starec, dieťa .. či bola daná osoba ozbrojená alebo bezbranná.. toto všetko išlo úplne mimo mňa. V ruke som držal veľkú Jahsinistickú kosu, ktorú som si opieral o rameno a s trocha nepríjemným úsmevom na tvári som si prezeral ľudí, ktorý tu boli zavretý. Bolo to snáď prvý krát, kedy som si mohol aj vyberať.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 11 Jun - 14:16

Chcel som ešte niečo urobiť Arashimu, keď náš pohľad aj pozornosť zaujala Tsuchikáge. Vedel som to nie len podľa čelenky, ale aj podľa známosti keď som ju na pár mierových konferenciách ešte za čias kedy sme z nukeninmy bojovali. Kedy sa ešte dediny honosne týčili v očiach každého slabého ako ich posledná obrana. „Tsuchikáge.. Jej život má väčšiu cenu ako môj, musím ju odtiaľ dostať..“ Prešlo mi mysľou v okamihu keď Fialovo očko opustilo túto „komnatu“. V tom momente sem prišili nový, preto som otočil pohľad na zvyšok obyvateľstva vezenia, teda na stráž Uchíhu a toho Jashinistu a pevným hlasom som s úškrnom prehovoril. „Hej srabíci.. To ste fakt taký biedny lúzri keď sa púšťate do ženskej. Ja som tu chlap a bojíte sa ma..“ Očkom som ale stihol žmurknúť na Kyoko, následne čoho som sa zahľadel na moju rozbitú celu, keďže dvere boli otvorené a ja som mohol kedykoľvek výjsť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Tue 11 Jun - 16:53

V chodbe medzi celami sa len zjavil dym, načo som z neho vystúpil ja. Len preventívne som sa poobzeral po celách, či sú všetci tam kde majú byť, až som prikročil k Uchihovi pri cele s Kiyoko. Z plášťa som vytiahol dva zvitky, ktoré som mu následne podal do rúk. Odmenu si zaslúžil, to je pravda, a prekvapilo ma, že si nevyžiadal aj niečo... odvážnejšie. Nakoniec som stočil pohľad na Hidea, dvierka mohol mať otvorené, tu by ale nikam neunikol. A ešte, aspoň podľa mojich predpokladov, bol v stave, kedy by mu útek tiež nevyšlo uskutočniť. Tak som sa pozrel na Kiyoko, jednou rukou som sa oprel o mrežu a jasne som naklonil trochu hlavu na pravú stranu.
Tak čo? Prezradí nám naša Tsuchikage niečo o svojom domove? Alebo to bude treba zistiť vlastným spôsobom? Ozval som sa, tak ako aj Kinshinovi, ktorý sa tu niekde túlal, tak aj mne bolo jedno o akého väzňa ide. Či už decko, žena či hocičo iné, všetko by som nakoniec zavraždil, informácie si vzal a bolo by. Ale tuná to chcelo aspoň nejaký postup, neviem síce prečo, ale prísť a zase len použiť niečo... to som videl už na taký stereotyp. Hoci, obľúbený...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 11 Jun - 17:09

Tsukikageho reakce mě nijak nepřekvapila, ba jsem jí spíše očekával. na jeho pokyny že zůstanu zde a ujmu se výslechu Kiyoko jsem přikývl. Tsukikage následně zmizel. Pak se zde objevil další shinobi. Bedlivě jsem ho pozoroval, protože jsem mu nechtěl dovolit až už chtěl cokoli, udělat něco Kiyoko. To já jsem ji měl na starosti a hodlal jsem to tak nadále udržet. Pak se ozval shinobi z cely o pár vedle. Jak se zdálo pokoušel se provokovat. Mě však šlo vykolejit pouze těžce. Přikráčel jsem před jeho celu, prohlížejíc si ho. Moc jsem toho neviděl protože cela byla tmavá a celá ve stnínu. Nebylo v ni ani kapku světla. "Očividně ano,,, když to říkáš a nevím jestli sis všiml ale chtěl jsem se do ní pustit já sám." Řekl jsem mu, dávajíc pozor na celu Kiyoko, aby se k ní nikdo nepovolaný nepřiblížil. Po chvíli se vrátil Tsukikage a já z Kiyokiny cely mohl spustit svou pozornost. "Děkuji Vám Tsukikage-sama." Poděkoval jsem se a mírně uklonil. Mohlo mu připadat divné, že jsem nechtěl víc, ale mě tohle stačilo.
"Přejete si s něčím pomoct, nebo můžu jít?" Otázal jsem se ho ze slušnosti. Přece jen se neslušilo jen tak se vypařit a nic neříct.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kinshi Tue 11 Jun - 17:17

Pri ceste okolo šéfovho chrbta som sa na chvíľku naklonil do cely a prezrel som si Tsuchikage, ako aj Hidea..
"Heh.. neviem ako s ním boss-u, ale tá ženská.. na ňu vyhrážky pôsobiť nebudú.. apsoň nie na jej osobu." Rozhodil som jednou rukou do až príliš prehnane a hrane rozkošného gesta, ako keby som išiel opisovať nejakú dúhu.
"Príde mi ako ten bratríčkovský typ človeka.. ktorý proste.. ZOMRIE za svojich bližných." Začal som sa smiať ako blázon a priblížil som sa k Arashimu možno až nepríjemne blízko.
"Dovoľ mi "to".. Už dlho.. hrozne dlho som nikoho.. neobetoval Jashinobi.. potrebujem to.. cítiť ich strach.. zúfalstvo.. krv.. BOLESŤ!" Ukázal som smerom na Kiyoko.
"Máme tu stovky ľudí z Iwagakure no sato ! Proste ich začnem zabíjať jedného po druhom kým nezaspieva!!" Navrhol som a s kvázi.. víťazoslávnym úškrnom na perách som vyčkával na to jedno.. blbé povolenie.
"pokojne.. aj jej pred očami.." dodal som už vôbec nie príjemným šeptom no tak.. aby to bolo počuť cez celú miestnosť.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Tue 11 Jun - 17:56

Benjirovi som ustúpil z pohľadu na smer, ktorý mieril k Hideovi. Ukázal som tým smerom rukou, aj na Benjira kuknúc.
Ak máš záujem, skús ho vypočuť. Ja som sa to pokúšal, veľa mi toho neprezradil. A zabiť ho je ešte skoro. Prehovoril som k nemu, nebol to priamy rozkaz, ak chcel, mohol to skúsiť, ak nie, mohol sa pratať preč. Než som ale stihol pozrieť naspäť na Kiyoko, moju pozornosť si vzal iný človek, ktorý ku mne prišiel. Lepšie povedané, začal sa ku mne blížiť až príliš, čo bolo trochu divné, no aj tak som sa ani nehol a iba ho pozoroval i počúval. Napriek... divnému, a vlastne typicky Jashinistickému správaniu vravel asi pravdu, Kagovia sa slovami nedajú ovládať. Aspoň už teda nie v týchto časoch. Preto som sa iba k nemu trochu nahol, aby som mu len oplatil ten jeho hlasný šepot.
Máš to... povolené. Zaznelo mu do ucha, počuť to bolo možné, ale nie na veľkú vzdialenosť. Maximálne to mohla začuť práve Kiyoko, na ktorú potom následoval môj pohľad. Kinshi mal v podstate voľnú ruku nad tým, koho z Iwy si vytiahne. Zároveň mal ale možnosť užívať si zabíjanie pred očami Kiyoko, bez toho by to predsa nemuselo až tak pôsobiť.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kinshi Tue 11 Jun - 18:03

Začalo mnou trocha natriasať, až som sa nakoniec preplížil pomedzi Arashiho až do cely a následne som Kosu zasekol do dlážky. Ukázal som na Kiyoko jedným prstom.
"Uno momento ! Idem pohľadať nejaké tvoje po*rané ovečky .. a následne si zahráme istú .. hru.. nemusím ti hovoriť že ty... ju nemôžeš vyhrať. Som naozaj.. N A O Z A J! RÁD!! K*rva šťastný !! že si im to ešte neprezradila.. to.. by som si.. nemohol robiť, čo by som len chcel. Nahahaha !" Začal som sa smiať ako blázon a následne som vyšiel z miestnosti.. predsa len.. musel som niektoré z tých "ovečiek" pobrať.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Tue 11 Jun - 18:13

Andi

Probral sem se ve vězení. Problém byl že jsem necítil chakru. No, svůj cíl jsem splnil a to bylo asi nejhlavnější. Další plánování mohlo začít teď. Ježiši. Já už nebudu pít! Rozléhalo se celím vězením. Sice sem kocovinu neměl ale vystřízlivěl sem rychle. Výhoda opileckého stylu. Koukal sem po zdech na různé škvíry a poslouchal jsetli neuslyším nějaký známý hlas. Sem si zase naběh ty vole. Opřel sem se o stěnu. Byla chladná. Příjemný chlad na mích zádech, to jsem potřeboval abych dokázal přemýšlet o dalším jednání. Nejdůležitější bylo najít lidi pro které jsem přišel. Další důležitá věc bude se odsud dostat abych mohl zavolat slečnu co nás dostane z vesnice.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 11 Jun - 18:23

Je tu i někdo další? Ten hlas jsem neznala, ale nejspíš tu také nebyl dobrovolně, i když, kdo ví, možná jsem už chtěla skončit svůj prokletý život a možná to mělo být právě zde, na tomto chladném a krysami prolezlém místě. Nedívala jsem se na lidi před mřížemi, kteří se teď dohadovali o nejlepším způsobu, jak ze mě vymámit informace, já jsem však jsen stikla silněji víčka a kolena si přitáhla blíž k tělu. Bylo to buď zradit, nebo zabít. "Nic vám nepovím, mí shinobi byli vycvičeni pro to, aby jednoho dne za vesnici položili život a pokud to má být právě teď, splní svou povinost." Spíš jsem tím ujišťovala sebe než je, vím, bylo to kruté, ale nemohla jsem jim vydat ty, kteří ještě měli šanci na přežití. "Nic vám neřeknu." Zopakovala jsem ještě jednou a důrazněji, aniž bych se na ně podívala.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kinshi Tue 11 Jun - 18:35

Pred východom som sa ešte zastavil.. pootočil som sa.. tento krát som sa uškŕňal mojim typickým vyzývavím spôsobom. Ten druh úsmevu, vďaka ktorému ma v tejto dedine mohol spoznať každý ako toho, kto bol "mesiášom smrti".. Bez slova som sa však vytratil a ako som odišiel, tak som sa aj vrátil..
"Vieš.. stále si myslíš že niečo zmôžeš.. to sa mi páči. Inak by tu bola nuda.." Zo sebou som v reťaziach priniesol niekoľko ľudí.. ktorý už od pohľadu neboli shinobi. Každý jeden z nich však bol v Iwagakure no sato.. ako obyvateľ.. volakedy.. pred šiestimi rokmi.
"Toto je Kagetsu no sato.... dedina v ktorej hrdosť nič neznamená.. miesto kde sa každodenne smejeme do tvári vašim sk*rvene zábavným pocitom pre nejakú spravodlivosť či.. podobne heh.. HAHA.. TU spravodlivosť NEEXISTUJE.. tu neexistuje súcit.. fair play.. mi to nepoznáme.. Naozaj si myslíš, že by som k tebe doniesol tvojích Shinobi? Ja si.. postačím aj s civilistami.." Tý boli očividne až príliš vystrašený na to, aby sa vedeli čo i len pohnúť. Boli štyria.. dvaja muži a dve ženy vo veku približne takom, aký mala Kiyoko. Jedného som zobral z pút a ostatný zatiaľ boli v cele niekde bokom.. naozaj sa nemohli hýbať. Boli tak zoslabený a vychudnutý že sa sotva držali na nohách. Muža som schmatol pod krkom a rýchlo som s ním podišiel až ku Kiyoko. Kopol som ho zozadu do kolena, čím spadol do klaku pred ňu. Schytil som ho za vlasy a následne som s jeho tvárou pootočil na Kiyoko..
"Čo na to vravíš ?" Šepol som mu nechutne vlezlým a slizkým hlasom, pri čom som nechtom prešiel po jednej z jeho jaziev, ktorá sa mu ťahala cez tvár..
"Nie je tvoja milovaná Tsuchikage krásna ? Taká.. nepoškvrnená.. heeeh.. dneska je tvoj sk*rvene šťastný deň.. budeš spasený.. za ňu.. poptuješ do hrtana samotného diabla, démona.. boha smrti.. " Nekričal som.. ani som tieto slová nehovoril nahlas.. len som ich šepkal.
"Tvoji shinobi možno majú.. výcvik.. a možno sú pripravený zomrieť.. nebodaj si si však myslela.. že sa ti podarilo zachrániť každého jedného.. blbého dedinčana.." Dodal som na čo som ho len pohodil bokom a behom jedinej sekundy som zo zeme vytiahol kosu a ešte skôr, než stihol dopadnúť na zem, som mu usekol nohu. Vstúpil som do jeho krvi a namaloval som s ním pod seba jashinistický kruh.
"Nemusíš sa báť.. nezomrie.. tak rýchlo. Nebudem mu zasahovať smrteľné body. To by potom nebola sranda he ?" Znova som sa len zasmial, až som konček kosi namočil do jeho krvi a následne som si ju priložil k tvári, po čom som ju ochutnal. Moje telo nabralo čiernu farbu s bielym vzorom nejakého kostlivca.
"Môžme.. začať?" Spýtal som sa skôr rečnícku otázku a pozrel som sa na muža, ktorý už teraz kričal od bolesti z toho, ako som mu danú nohu usekol.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 11 Jun - 18:47

Nemienil som to tak ľahko vzdať, vyšiel som z tieňa úkrytu, akoby tam nebola už žiadna bariéra ktorá by mi bránila v pohode a tackajúc som sa začal potácať k východu od cely, len aby som zastavil Jashinistove mučenie civilistu. "Na holku si trúfnete, slaboši.. nie ste nič len obyčajná zberba zbabelcov ktorý sa nevedia postaviť rovnocennému.." Okamžite som potichu zavelil k Benjirovi, Arashimu a Kinshimu, naďalej som sa k nim začal potácať s malým kunaiom v ruke.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 11 Jun - 19:02

"Jste zrůdy." Vrhla jsem po Kinshim zhnusený pohled a pak mé oči sklouzly k tomu muži, stále jsem se bezmocně choulila v koutku cely a mé tělo se celé třáslo. Nemohla jsem se téměř pohnout a tím pádem mu ani nějak pomoci. Bezmocně jsem s těžkým srdcem odvrátila zrak a zavřela před celým Světem oči. Snažila jsem se z hlavy dostat všechny obrazy a výkřiky toho muže, já mu ale nemohla pomoci, nesměla jsem zradit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Tue 11 Jun - 19:10

Andi

Dejte mi něco k pití! Začal sem ječet na celé kolo. Chtěl sem hlavně strhnout pozornost na sebe. Slyšel jsem Tsuchikage a opravdu jsem jí dlužil. Dala mi domov. Mě bratrovrahovi a psancovi. Sice sem byl zvyklí žít sám a nikdy mě nikdo nezajímal. To samé platilo i o ní. Jenže sem taky férovej člověk. Žádnej ubožák. Volové! Vrátnej mi nedá pusinku a začne mě mlátit, a ani napít mi tady nedaj. Todle je horší než režim u mě doma. To že sem z Iwy sem nikde u sebe nenosil. Nikdy sem se nehlásil ke své vesnici. Neměl sem to v plánu a lidi by mě stejně nebrali. Antitalentovaný strážný! Nemáte na to asi školu.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 11 Jun - 19:22

"Vyhovím Vám Tsukikage-sama." Odpověděl jsem Tsukikagemu na jeho nabídku mučení Hidea. Pak se tu sehrálo menší divadélko. Jak jsem zjtistil Kiyoko, Hideo a ten přivandrovalec od brány neměli ani tušení jak to zde chodí, takže jsem jim to chtěl trochu přiblížit. Když Hideo přišel blíž ke mřížim cely, postavil jsem se mu naproti a zhleděl do oči. "Zdá se, že trochu nevíš jak to zde chodí, takže ti to zkusím přiblížit..." Řekl jsem a vešel do cely k Hideovi. Byl jsem si vědom toho, že mříže jsou chráněny barierou, aby se zabránilo věznům uprostřed používat techniky, takže jsem si příliš nelámal hlavu s tím, že na mě Hideo zaútočí. "Pokud dovolíš chtěl bych začít..."
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Tue 11 Jun - 19:28

Môj pohľad sa striedal medzi rituálom a Kiyoko, bude zábavné, ak sa tu vystrieda ešte viac ľudí. Zrejme si otestujeme jej vôľu dívať sa na tých ľudí, čo za ňu musia teraz zomrieť skôr, než by to spravil hlad, nejaká choroba alebo niečo podobné. Jak smutné... Kým Kinshi už vytvoril rituál, Hideo sa dvihol a tackavo začal pravdepodobne kráčať k nám. Chcel som pred neho predstúpiť, avšak spravil to za mňa Benjiro, čiže som pozornosť mohol zase premiestniť. Tentoraz ku krikom z trochu vyššieho poschodia, kde bol ďalší väzeň, zrejme o nejaké tie úrovne nižší než tuná Hideo alebo Tsuchikage. Ale koho to má trápiť? Väzni tu hulákali občas celý deň, až kým ich niekto neutíšil tým, že ich zabil či dobil. Takže ak bude ten dotyčný aj pokračovať, má sa načo tešiť, keďže Kinshi bude určite potrebovať nové a nové obete. K nemu som mimochodom zase stočil pohľad, a iba som sa díval čakajúc nato, kedy Kiyoko spustí. Toto nemohla osoba, ako boli oni z dobra vydržať...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kinshi Tue 11 Jun - 19:41

Zavrela oči čo ma.. potešilo.. bola slabšia než som pôvodne dúfal.. Pozrel som sa nepríjemným pohľadom na muža.
"Pochybujem že vydržíš dlho.. no.. nič si z toho nerob.. túto bolesť už pocítili aj iný. Nie si v tom sám.." Dodal som upokojujúce slová a následne som s ďalśím úsmevom na perách zapodol koniec menšieho meča do môjho chodidla. Samozrejme do toho, kde ešte nohu mal. Pocítil som to.. tú eufóriu bolesti.. počul som ten jeho krik.. zúfalé volanie o pomoc. Bola sranda.. źe on upadnúť do bezvedomia mohol až vtedy, keď zomrie.. nepríjemná to technika. Bola to však vôbec technika ? Túto otázku som si pokladal za každým.. určite nie.. nebola to technika.. bola to obeta. ďalšia rana išla pod rebrá no schválne tak, aby ich zasiahla a prerazila. Nešla moc hlboko no ako som mal meč v sebe, začal som s ním krútiť do strán a pri tom sa smiať ako blázon. Bol som síce nesmrteľnýn o stále som cítil bolesť.. ja som si ju však užíval. On musel vrieskať.. nehorázne.. pravdepodobne to započulo pomaly celé vezenie. Mne to však zranenie nespôsobilo.. len jemu.. ja som len cítil jeho bolesť a on tú svoju pochopiteľne tiež. Vysunul som meč z rany, ktorá sa hneď za tým uzatvorila a znova tam ostala len čierna pokožka s bielym vzorom nejakého kostlivca.
Netrvalo vśak dlho.. kým tento muž zomrel. Tento krát som si vybral ženu.. nevedel som koľko mala rokov a bolo mi to jedno. Snažila sa utiecť no skôr než to stihla spraviť, preťaté šlachy na oboch chodidlách a ona sa nemohla ani postaviť. Znova som stál vo svojom kruhu, znova som sa smial ako blázon.. a znova som.. pokračoval.
"... vieš.. Tsuchikage.. niečo som ti o týchto rituáloch nepovedal.." Šepol som, popri čom som si vrazil katanu do ramena a začal som jej čepeľ ťahať smerom dole. Žene v momente nasiaklo biele tričko jej vlastnou krvou a jej krik v agónii bol neznesiteľný.. ale nie pre mňa.
"Neviem čo sa stane.. keď niekto skape.. normálne.. no týmto spôsobom.. sa rozhodne nikdy nedočká pokoja.. jeho duša, poputuje Jashinovi.. len jemu... a on si s ňou bude robiť čo len chce.. to čo tu predvádzam ja je len slabý odvar toho, čo si uźijú po svojej smrti.." Znvoa som sa zachechtal a troma prstami som si zamieril k môjmu oku.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 11 Jun - 19:43

Môj pohľad sa presmeroval na Benjira ktorý sa ocitol predo mnou. Neváhajúc ani jednu sekundu som na neho spomalene zaútočil, päsťou v ktorej som zvieral kunai som mu zamieril chabo na brucho. Chcel som odtiaľ dostať aspoň Tsuchikáge, DNA Senju klanu bolo zničené, takže bude v pohode ak zomriem. Čo neurobím pre Konohu že? Keďže stále som mal oko zatvorené, môj sharingan nešiel si všimnúť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 11 Jun - 19:51

Okamžitě když se Hideo pokusil na mě zaútočit, jsem aktivoval sharingan. Pak jsem vzal a svou pravou rukou chytil pevně jeho paži, zkroutil ji, snažíc se při tom, aby upustil kunai. Následně jsem rychle bez ohlédu na výsledek mé snahy, levou rukou se snažil mu dát pěsti -> směr hlava."Dali se do pohybu události, které ani ty nemůžeš zastavit."
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 11 Jun - 19:56

Pocítil som náraz do čeľuste, čo ma odhodilo znova späť k zemi do tieňa, späť do cely z ktorej som sa kvôli Tsuchikáge mienil dostať aj za každú cenu! V momente ako som pristál, pocítil som to čo sa udialo pri ničení tejto cely, a len som sa v šere pousmial. Kunai samozrejme ostal na zemi pri Benjirovi, dlho ale netrvalo keď sa ozval sykot.. „Nepovídej..“ Po týchto slovách sykot prerástol v ohromný výbuch priamo pod Benjirovými nohami, následne čoho vyvalilo celé mreže zo steny a dokonca aj kus steny skončil na druhej strane. Ja som zatiaľ v ten okamih vstával, veľmi opatrne a pomaly, s krvou na hrudi, keďže výbuch z časti zasiahol aj mňa a jedná z mreží poškodila moju hruď.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 11 Jun - 20:02

Když jsem Hidea zasáhl a on dopadl na konec cely, zaslechl jsem syčení. Můj pohled jsem přesunul ke kunai na kterým byl umístěný výbušný lístek. I hned když jsem si toho všiml, kopl jsem do něj, nadávajíc mu směr ke Hideovi XD. Následně jsem rychle uskočil dozadu. Nestihl jsem to a však včas a výbuch zasáhl i mě. Naštěstí mé zranění nebylo z těch vážnějších. Aspon to jsem si myslel. Samozřéjmě cela po výbuchu byla téměř zničená.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 11 Jun - 20:05

Pokusila jsem se vstát ... marně. Nemohla jsem dělat nic ani mluvit jsem nemohla, nesměla jsem jim říct nic. "Zabijte raději mě než je, já vám stejně nic neřeknu, jsem vám k ničemu." Tohle bylo to jediné, co jsem pro vesničany mohla udělat, obětovat se místo nich.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 11 Jun - 20:06

Začali sme hrať futbal. Kunai som odkopol hneď k Benjirovi.. xDDDD
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 2 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru