Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

+9
Angel Namikaze
Andi Dors
Kinshi
Kiyoko Hokori
Uchiha Benjiro
Hideo Hatake
Uzumaki Arashi
Nukenin
Akasuna no PiliKKa
13 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:59

First topic message reminder :

Vězení - Stránka 5 Anime+girl+prisoner+blackbal+mangaka+phi+star+worthy
Ano, vězení je jednou z nejpropracovanějších a nejhlídanějších částí vesnice. Je přece tolik odbojářů, rebelů co nesouhlasí s režimem a ti všichni patří sem!
Jak už bylo řečeno, cely jsou jednak nad povrchem, ale také v podzemí, všechno je tvrdě hlídáno a běda tomu, kdo by chtěl utéct!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 24 Jun - 18:49

Kunai k Hideovi ale nedoletel, respektíve, nezasiahol ho. Tesne predtým, než sa tak malo stať, som sa akurát objavil pri Hideovi. Toľko chýb, toľko nevydarených vecí... už som si želal, aby to všetko dopadlo tak ako má, a odísť z tejto diery. Kunai skončil iba obyčajne vyblokovaný tým mojim, načo som hneď pozeral, čo všetko sa tu stalo a kto kde je. No, skôr to tu pripomínalo bojisko a nie obávanú väznicu. Bolo tu pár ďalších osôb, ktoré zjavne trebalo tiež odtiaľto vziať, no moju pozornosť mal zatiaľ len naproti stojaci Arashi, ktorý tak isto kukal na mňa. Nič som nerobil, v tomto momente sa tu mali totiž už objaviť aj Kaori so zvyškom skupiny, keďže väčšina hliadky z väznice boli aktuálne len a len tu, pri ich vodcovi...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 19:14

Jakmile mě Hideo zachránil a já padla k zemi, můj pohled spočinul na kunai, který držel můj věznitel. Když ho hodil, stačilo mi zvednout ruku a přerušit jí tak dráhu letu kunaie, ale někdo byl rychlejší. Nějaký vysoký blonďák, pravděpodobně Hideův přítel. Že by konečně někdo, kdo nás odtud dokáže dostat?
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 24 Jun - 19:42

Zastavila jsem se kousek od Tsuchikage. Zřejmě byla důležitá, přestože jsem nevěděla, o koho jde. A muž od nás, kterého Raiken zachránil, by byl mrtvý, kdybychom dorazili jen o chvíli později.
I když takhle sem vlítnout taky asi nebylo nejlepší.
Byla jsem ráda, že jsem nedeaktivovala Byakugan, mohla jsem hned začít jednat. Přestože bylo třeba nejdříve čekat na rozkazy od Hokage. Jen tak jsem se zeptat nemohla, nemuseli vidět, kdo před nimi stojí. 
Dilema.
Pohledem jsem zabloudila k Arashimu.
Tenhle člověk bude jeden velký problém, řekla bych.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Mon 24 Jun - 19:54

Konečne sme dorazili do tej väznice. Predtým som aktivoval sharingan. Bol som pripravený na boj. Pod maskou som mal malý úškrn, sledoval som Hidea a všetkých naokolo. Vlastne som len čakal na rozkazy od Hokage.
Mali sme výhodu, nepriateľ o nás nič nevedel a bolo nás viac. No tento nepriateľ bol trošku iný. Arashinové oči boli teda niečo. Keď ešte stalo sídlo klanu Uchihov, s bratom sme tieto tajomstvá odhalili. Aspoň som si myslel, že je to práve to. 
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 20:56

Vězení - Stránka 5 Pein-1-1
Ostal som na mieste, sledujúc najprv blonďáka, ktorý sa postaral o môj kunai, načo sa následne objavili predo mnou ďalšie osoby. Spustil som ruky, pričom moje oči už ani pomaly nestíhali prebodávať všetkých, čo tu prišli. Posily... Prešlo mi hlavou, no vôbec som sa nehýbal. Mohol som byť považovaný za hocičo, bolo ich tu až-až nato, aby som si mohol rozmyslieť útok. 
Vidím, že pokoja sa dočkám iba ak sa zbavím celého stáda než jednotlivca. Skonštatoval som, keď som sa snažil vybaviť to po jednom, vždy zakročil druhý. Ale ani som si nemohol dovoliť použiť niečo, čo by dokázalo všetkých zlikvidovať. Zničil by som totiž ďaleko viac vecí. Preto som len ďalej stál a pozoroval ich, tak isto ako aj Anbu jednotky, ktoré sa okolo nich začali rozostupovať. A to ich tu teda nebolo málo.
Tak, dnu ste sa dostali. Von to tak ľahké nebude. Gunbai som vrátil na chrbát, a rukou som dal akoby povel. Po ňom niektorí z jednotiek akoby prišli o krok bližšie k nim, a naopak niektorí o krok dozadu. Žeby nejaká príprava na útok? Kým oni nad tým mohli rozmýšľať, mne pohľad prepol na Tsuchikage, pričom mi oči jak keby zažiarili. To isté ale následovalo aj na každého druhého, až kým môj pohľad začal zase prepínať na všetkých z nich. Sám som netušil, či sa do toho nejako extra zapojím, no rozhodne im nedovolím ujsť len tak.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 24 Jun - 21:59

V jednom jsem jako Hyuuga a medik zároveň měla nevýhodu. Nemohla jsem se sama rozhodnout, co dál. Medik by se jistě držel stranou a léčil a bránil zraněné. Nehledě na to, že jim budu muset ukázat cestu bránou ven z tohohle pekla a že si jako dcera Hlavní rodiny nesmím dovolit tu umřít. Nemám přece pečeť, mé oči by nic nechránilo. Hyuuga by se vrhla do boje se vší energičností, které je v takové chvíli člověk schopen, neváhala by ani vteřinu a tady navíc bylo třeba každého shinobi. ANBU, přestože nukenini, jsou nebezpeční protivníci. A možná ještě víc než ti loajální, tihle totiž podle mě nemají kouska cti v těle. Nemohla jsem svůj vnitřní boj rozhodnout sama a tak jsem se jen tázavě zadívala na Hokage.
Muž, co si nás mezitím prohlížel, mi naháněl husí kůži.
Ten na nás může oči nechat.
Zamračila jsem se. Zase jsem jednou nevěděla, co si mám o lidech z Kagetsu myslet. Zatím mi byli všichni silně nesympatičtí.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 25 Jun - 18:19

Překvapeně a trochu nechápavě jsem zamrkala. Chodby byly plné ANBU jednotek z Kagetsu a oni si sem jen tak přiběhnou. Při pohledu na Arashiho mi bylo jasné, že začíná zuřit, tohle by naštvalo i mě, kdyby se mi ve věznici shromáždilo tolik nežádoucích lidí. Pomalu jsem se pokusila vstát, šlo to těžce, ale trhavými pohyby jsem se pomalu dostávala na nohy. Trošku to vypadalo, jako bych byla hříbě, které se poprvé pokouší postavit na nohy.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Jun - 18:46

Objavila som sa vedľa Shijin a zamračila som sa, len čo som zbadala oného človeka. Pravdepodobne to bol Tsukikage. Mal predsa Rinnegan...A ten mi robil starosti. 
Nechcela som riskovať životy druhých...Musela som sa mu postaviť ja sama, pokúsiť sa mu vyrovnať a získať dosť času. Na chvíľku som uprela pohľad na Hidea, nebol v práve najlepšom stave...Myslím, že ta žena neďaleko od neho bola Tsuchikage. Podarilo sa im uniesť ju? Raiken...Postavila som sa vedľa neho. Tvojou úlohou bude hlavne týchto tu z väzenia dostať...Raikenovi muselo dopnúť, prečo bol na to vybraný práve on...Kvôli Hiraishinu. Mohol ich odtiaľ rýchlo dostať. Otočila som sa k ostatným a šepla. My sa zatiaľ pokúsime zdržať nepriateľov...Aspoň dovtedy, dokým Raiken neodvedie všetkých preč. Zamračila som sa. Schyľovalo sa k boju, ale...My to zvládneme! Uškrnula som sa smerom k Tsukikagemu. Hashirama, Tobirama, Tsunade...Pomáhajte nám... Vyslala som k bývalým Hokagom pochádzajúcich z môjho klanu modlitbu. Možno to bolo zbytočné, ale...Verila som, že nad nami budú bdieť. Nenápadne som vytiahla z vrecka dva chakramy. 
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Tue 25 Jun - 19:01

Andi

Po zásahu vlnou jsem odletěl směr zeď. Dostal sem dobrou zezadu do hlavy a to mi způsobilo menší výpadek. Když jsem otevřel oči, stála tu celá delegace z Konohy. Přišli právě v čas to je pravda, ale mě to spíš přišlo že mi chtějí vzít slávu. Ten de*il mě prostě bude ignorovat. Brblal sem si pro sebe a vstal. Mířil jsem pohledem přímo na Arashiho. Bylo by opravdu super, kdyby zde přítomní opustili prostor. Bylo to minimálně sedm let co sem bral souboj naposledy vážně. A opravdu plinulo hodně času od doby co sem se uchýlil až k takovému řešení. 
Hlavou mi probleskla myšlenka co tím způsobím ale měl jsem vzet. Vztek který přesně vystihovala moje rudá růže ukazující barvou skutečnou povahu nositele kekei genkai. 
Začal jsem skládat pečetě a přitom stále bedlivě sledoval každý pohyb co Arashi udělá. Poté co jsem vyskládal pečetě, okolo se rozprostřela na zemi má chakra. Rōzu· gāden! 
V okruhu patnácti metrů vykvetla zahrada krvavě rudých růží. Sšichni na nich stáli, leželi a podobně. 
Poté sem čekal, zdali pochopí a odejdou.

Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Jun - 19:30

Kukala som na oného shinobiho ako na retarda. Nevedela som, čo si mám o ňom myslieť. Zrejme nepatril ku Kagetsu, tak nechápem prečo použil techniku, ktorá mohla ublížiť i nám. My, konožania, však nie sme žiadne béčka. Poskladala som rýchlo pečate a vyslovila názov techniky. Mokuton Hijutsu: Jukai Kōtan! Na mieste, kde som stála, sa odrazu vynoril obrovský strom. Vyskočila som na jeden z jeho hrubých konárov, pričom sa druhé konáre obmotali okolo tých, ktorí tu boli so mnou, a vyniesli  ich  na ten hrubý konár, na ktorom som stála ja. Mimo nebezpečenstva. Keby sa ešte o niečo onen shinobi pokúsil, mokutonové konáre to zastavia. 
Konáre si medzitým drali cestu i k Hideovi a Tsuchikage. 
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 25 Jun - 20:55

Vytiahol som katanu a všetko som len sledoval. Bol som pokojný, možno až príliš. Počúval som len Hokage- sama. S katanou v ruke som len čakal na niekoho, kým sa čo i len priblíži a hneď by som zaútočil. Konečne som mal povolenie aj bojovať. 
Vlastne celý môj život bol závislý od rozkazov. A ja som bol tiež na nich závislý. Vlastne bol som tu schopný obetovať aj život, ak by mi to prikázala Hokage. Preto som sa narodil a bolo to moje presvedčenie. Slúžiť Konohe a Hokage-sama.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Jun - 16:38

Vedel som už vopred, čo bude mojou úlohou. Hokage mi to len potvrdila, no nech si nemyslela, že do premiestňovania ju nezaradím. To ona bola pre ľudí dôležitá, hoc sa zdá, že mala za sebou veľa zlyhaní. Ale, komu vždy všetko vychádzalo? Nikomu predsa, každý mal zlyhania! Bol som rozhodnutý, rozkaz ne-rozkaz,  do Konohy sa všetci presunú spolu s ňou. Bez čakania som okamžite pred sebou vytvoril veľkú pečať, načo som smerom na ňu vystrel v dlani môj kunai. Vyjde to... musí! A začalo to, pečať k sebe začala ťahať postupne každého, koho som hodlal presunúť. Ignorovalo to Andiho techniku, rovnako ako som aj ja ignoroval jeho nepriamu požiadavku, aby sme odtiaľto zmizli. Pfe, ak si myslel, že ich sám dá... no prosím, nech si to skúsi, no nechať ho tu a potom myslieť na to, že som tu nechal niekoho napospas, len z dôvodu, že by tu mohol spraviť nejaký bordel... nie, také riziko som nešiel podstúpiť. Môže sa sem keď tak potom vrátiť, no teraz som ho tu nehodlal nechávať. A k tomu, dúfal som, že bolo Hokage jasné, že ak ten konár vezme aj mňa a techniku preruší, všetci skončíme len v jednom jedinom mieste... Nakoniec sa tak ale nestalo, keď konár iba zmenil smer ku Kiyoko, našťastie, a technika úspešne pokračovala. Shijin, Rokuro, Kiyoko, Kaori i Andi. Celú skupinku to vťahovalo, nech už stáli kde chceli. Bolo tu aj riziko, že k nim priskočí nejaký nepriateľ, alebo na nás niekto zaútočí, no zdá sa, že tie jednotky Anbu boli zastavené práve kvôli tej technike, ktorú tu Andi vytvoril. Tak isto Arashi, ten len postával a už s jasnou zlosťou v-písanou v tvári na nás zazeral. Ale nehodlal som prestať. Čoskoro bolo po tom, technike sa nikto zo skupinky nemal ako vyhnúť, keďže by to stiahlo aj nejakú prípadnú ich obrannú techniku. A ak sa tu chceli naháňať s pečaťou, nejakým Shunshinom, tak nemali zabúdať, že sme boli v chodbe, ktorá taká veľká nebola, aby tu aj toho priestoru tak mali. Považoval som to už ale za vyriešené, keď tu z našej strany ostal už iba Hideo a ja. Jeho pečať nepohltila, keďže stál za mnou, čiže aj za pečaťou, tak isto ako ja. Bolo tu už teda len jediné riešenie, ako celú túto záležitosť vybaviť, dokončiť. Presun všetkých mi síce vzal viac chakry než keby presúvam len nejakú techniku, no nebolo to nič závažné. Zároveň, v tomto momente sa už všetci asi nachádzali niekde v uliciach Konohy, niekde pri mojej značke. Takže už stačil len jeden krok. Hideo bol zaseknutý pod troskami, zjavne aj v dosť biednom stave, z ktorého by som ho iba nejakým povzbudzovaním určite nedostal. Bol však koniec... koniec pre túto nočnú moru! Hidea som chytil za rameno, kunai som už iba tak hodil voľne pred seba, asi len z takej obrany "keby niečo na mňa ide", než som sa spolu s Hideom vyparil niekde preč... naším cieľom však akosi nebola Konoha... žeby rýchle rozhodnutie zmenilo môj smer? Alebo to bolo plánovane?...

Presun - Tím Konoha + Kiyoko a Andi > Konoha Wink
Hideo a ja > Suna Wink
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 8 Jul - 23:49

Vězení - Stránka 5 Tumblr_m85x8meuvA1ryooj9o1_500

Nakoniec sa to tu vyvinulo úplne inak, než som mohol predpokladať, než mohol ktokoľvek z mojej strany vedieť. Jednoducho sa objavila pečať, ktorá všetkých vcucla, a navyše zmizol aj jej stvoriteľ spoločne s Hideom. Jednoducho všetci preč... Väznica bola dosť poškodená, niektoré cely už vlastne ani neboli, a vládol tu celkovo chaos. S Benjirom som mal už teraz plán, čo s ním, keď už tak šikovne zmizol. Načať prácu a neodísť... navyše, mohol tu byť aj boj... no, len tak mu to neprejde. No "trest"... sa asi nebude dať ani nazývať trestom, než skôr úlohou. Ale to ešte len príde, moje myšlienky museli aktuálne prejsť na celú armádku Anbu, ktorý na mňa čumeli a nič nerobili.
Vidíte, ako to tu vyzerá... dajte to do poriadku, čo najskôr. Tak znel môj rozkaz ku všetkým, okrem jedného z nich, ktorého som za rameno potiahol a donútil ho zostať stáť na mieste. Niečo som mu potichu povedal, pár opatrení ohľadom hliadok a obrany dediny, načo som aj jeho nechal ísť, nech sa o to postará. Následne som sa pomalým krokom vybral po chodbe, mieril som k východu, zatiaľčo cestou som sem tam stretol nejaké mŕtvoly, či už po tomto dianí alebo aj z normálnych procesov vo väzení. Za každým pohľadom na jednú z nich, ktorá zjavne prišla o život teraz, som len pokrútil slabo hlavou, a pokračoval som až von, kde som sa na chvíľu zastavil. Pozrel som sa na celú budovu väzenia, bohvie čo mi prešlo hlavou, až som nakoniec zvolil cestu do kancelárie. Dnešné dobrodružstvo predsa musí pokračovať...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 5 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru