Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

+9
Angel Namikaze
Andi Dors
Kinshi
Kiyoko Hokori
Uchiha Benjiro
Hideo Hatake
Uzumaki Arashi
Nukenin
Akasuna no PiliKKa
13 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:59

First topic message reminder :

Vězení - Stránka 4 Anime+girl+prisoner+blackbal+mangaka+phi+star+worthy
Ano, vězení je jednou z nejpropracovanějších a nejhlídanějších částí vesnice. Je přece tolik odbojářů, rebelů co nesouhlasí s režimem a ti všichni patří sem!
Jak už bylo řečeno, cely jsou jednak nad povrchem, ale také v podzemí, všechno je tvrdě hlídáno a běda tomu, kdo by chtěl utéct!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Nukenin Fri 21 Jun - 12:35

Mlha se začala ztrácet a s tím se objevil i uživatel Suitonu, hned vedla mrtvého těla Hidea. Bezvědomého uživatele Raitonu mezitím uživatel Dotonu dovedl ke stěně místnosti. Ale stále nerušil techniku, bylo zapotřebí se nejdřív ujistit o nepřítelově smrti, nebyli to začátečníci. Suitonový muž obrátil Hidea čelem vzhůru, ale jeden chyběl. Tajemná ANBU nebyla nikde k nalezení.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 21 Jun - 13:25

Po pretočení tela šlo zistiť len jedno. Po toľkom boji, po toľkom vzdore, napriek tomu ako silný súper proti nim bol, ako silná bola legenda kopírovacieho Shinobiho Hidea, umrel.. Telo bolo.. bez života.. Totálne, bez možnosti to vrátiť. Jeho definitívny koniec..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 21 Jun - 17:57

Pozvedla jsem víčka, byla jsem unavená a moje tělo se stále nezbavilo třesu. Byla jsem v genjutsu až příliš dlouho. Pohlédla jsem směrem k mřížím, slyšela jsem křik, výbuch, a hlasy ... spoustu hlasů a bylo těžké rozeznat o koho jde. Často jsem hlasy a ty, komu patří ani neznala. Dostala jsem žízeň, ale na vodu nebylo ani pomyšlení. Jediné, co mi v hlavě probíhalo, byla myšlenka na ty, kteří zůstli ve vesnici, bylo asi jedno, co semnou bude, důležitá byla vesnice.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Fri 21 Jun - 19:51

Andi

Doběhl jsem až k cele kde byla držena Tsuchikage-sama. Takže. Propustíte mi jí a nebo se konečně pobavím? Růže se mi díky mojí technice v ruce změnila na kunai kterým jsem zacinkal o mříže které držely šéfovou. Je mi jedno proč jí tu držíte. Já mam za úkol ji přivést abych splatil svůj dluh. Bylo to dost trapný a možná to znělo jako blbá výmluva ale ta ženská mi dala domov. Takže sem jí dlužil. Jinak mi byla vlastně totálně ukradená. Až jí zachránim tak ať si jí klidně sežerou.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 22 Jun - 8:47

"Andi?" Zvedla jsem hlavu a kalný pohled obrátila k mřížím. Ten hlas jsem znala až příliš dobře na to, abych si ho mohla splést. "Uteč." Nebyl to rozkaz, ale prosba, tiché zaúpění.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sat 22 Jun - 9:40

V podstate som nejakú dobu len furt stál pri cele, díval sa po chodbách a rozmýšľal som, či sa niečo s touto väznicou nestalo, že nám tu jeden väzeň robí také problémy. Inokedy by si nikto nedovolil ani len priblížiť sa k mrežiam, a teraz? Pfe, blbá Konožská vôľa. Otočil som sa až keď k cele pricestoval, zdá sa, nádejný záchranca Tsuchikage.
Prepustiť? Ty si teda veríš. Myslíš, že si v nejakej obyčajnej bande, ktorá sa ťa zľakne a bude ti po vôly? Taký blbý hádam nieje nikto... či? Naklonil som trochu hlavu, zatiaľ čo som sa obzrel po Tsuchikage, ktorá len pípla rozkaz, či čo to bolo.
Počuješ, vezmi sa a vypadni skôr, než ťa tu niekto o ten tvoj úbohý život pripraví. Predsa len, hádam nechceš tuto milej Kiyoko spôsobiť ešte aj výčitky, že si tu zomrel kvôli nej, nie? Alebo sa snáď mýlim? Pohľad sa vrátil naspäť k Andimu, dostať ju z väznice, hneď dostať ju aj cez dedinu... to bolo nemožné. Musel by mať len nejaký trik, ktorý by mu pomohol. A keby niečo také aj mal, uvidíme, či bude mať šancu použiť to.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Sat 22 Jun - 11:35

Andi

Ty buď ticho a šoupej nohama! Okřiknul sem Arashiho. Neměl sem vůbec tucha kdo to je. A vlastně mi to bylo i jedno. 
Tsuchikage-Sama. Já bych klidně i šel, vcelku se nudím. Ale ty magoři ve vesnici by mě asi dali do klády a nechali po mě házet rajčata. Bylo to v celku komická představa ale kdyby tam byl někdo z nich a né já. 
Jak už sem tak stál u mříží, kunai v ruce se změnil zpět na růži kterou sem strčil do zámku. Nemohlo ho přeci hned napadnou co mám v úmyslu. Růže mu nemusela přijít jako moje kekei genkai ale i mohla. Jelikož jsem jí změnil z kunaie. 
A když ti zaplatim? Začal sem mlejt nesmysli hlavně abych odvedl jeho pozornost na sebe. V tu chvíli růže v zámku bouchla. To by mělo zapříčinit otevření celi. Já jelikož jsem výbuch sám provedl jsem měl i vyměřené přibližné místo dopadu.  Proto sem se smrčil aby mě netrefili letící mříže. Jestli trefili Arashiho, to už byla jeho blbost. Tsuchi! Zdrhni!
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sat 22 Jun - 12:02

Akoby nechápavo som sa na Andiho díval, vzhľadom k tomu, že si dovoľoval za posledných pár rokov asi najviac zo všetkých. A v tomto období nebol jediný! Chvíľku som len sledoval situáciu, počúval som zbytočné reči až som si všimol tú ružu, ktorá sa z kunaia presunula do zámku. 
Vy ste fakt id*oti. Zachraňujete sa, hoci aj tak zdochnete, skôr či neskôr. No ale dobre, nech sa tak stane... Zavrel som oči, pf, zaplatiť... maximálne keby mi dal jeho hlavu, aj to by som Kiyoko nepustil. Rysovalo sa tu ale niečo iné, na čo som bol pripravený. Okamžite, ako mal nastať výbuch, sa spoločne s ním do môjho krátkeho okolia rozplynula aj tlaková vlna, ktorá povolené mreže ešte aj odrazila naspäť, do cely, čiže bolo trošku pravdepodobné, že môžu aj zasiahnuť Kiyoko. To by šlo ale len o náhodu, keby to vyšlo, mne šlo skôr o to, aby keď sa tak aj stane, nemusím tu mať ďalšieho väzňa na úteku. A rovno keď už som mal šancu sa ľahko ku Kiyoko dostať... pristúpil som k nej, načo sa moja dlaň ocitla na jej hlave, hoci mi bolo jedno či sa jej aj niečo stalo. Celé to tu bolo už akosi zničené, ale to mi bolo aktuálne už fuk, hodlal som si to tu upokojiť po svojom.
Sprav niečo a zomrie. Ujasnil som mu aktuálnu situáciu, ktorú môže jediným pohybom pokaziť. Teda, pokaziť pre seba, ja by som sa aspoň zbavil väzňa a získal by som informácie. Čiže to bolo iba na Andim, čo spraví. Mne tiež stačil jediný pohyb, ale nato, aby som túto situáciu zlepšil!
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Sat 22 Jun - 12:27

Andi

Je vidět že férovku chlap proti chlapovi nezvládneš. Takže si bereš jako rukojmí ženskou. Začal sem teskat a následně sem dostal záchvat smíchu. Kámo. Většího vola už potkam jen v Iwě. Snažil sem se přestat smát ale šlo to špatně. Nakonec se mi to teda povedlo. Okamžitě sem zhodnotil situaci. Moje šance že ho to vyprovokovalo tak že se vrhne na mě asi nebyla moc velká. Lidi jako on sou sr*či co si dovolujou na ženský a slabí. Sice sem vůbec nevěděl o koho de, ale ta jeho tlaková technika mě celekm zaujala. A co když budu chtít mluvit s tvím Šéfem?
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sat 22 Jun - 12:42

Všetky jeho pripomienky som jedine ignoroval, naštvať ma takto bolo ozaj ťažké, a toto... akurát som si mohol len povzdychnúť, čo som ale dokonca ani nespravil.
Väčší vol by sa len z bezpečia vydal zachrániť osobu, ktorá je jednoznačne v koncoch, pričom by ohrozil sám svoj život. Tým pádom by to bolo úplne zbytočné. Nepripomína ti to niekoho? Otázka to síce bola, no žeby som aj požadoval odpoveď? Tá stála predo mnou. Následovala ale ďalšia veta, ktorá, keby som inej povahy, by ma určite rozosmiala.
Hovorí sa, že chcieť je pekná vlastnosť. Len toto som mu odvetil, načo som v dlani silnejšie stisol vlasy Kiyoko, zároveň ju aj trochu potiahnúc za hlavu.
To je, čo? Príde ťa zachrániť, a nakoniec riskuje s tým, že môžeš prísť o život. Takých záchrancov by chcelo vo svete viac. Poznamenal som, neustále Andiho sledujúc. Času nemal nekonečno, snáď si nemyslel, že tu s ním budem vykecávať dlho. Navyše, jednotky už behali po väznici, Anbu rôznych úrovní. Bolo tiež iba otázkou času, za ako krátko sem dobehnú ďalší a ďalší.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Sat 22 Jun - 12:51

Andi


Heh. Zašklebyl sem se nad jeho řečičkama. Pomalu sem se k němu začal přibližovat a u toho sem měl ruce v kapsách. Bylo už na dálku vidět že v nich nemám. Vidím že Inteligencí tady nikdo neoplívá. Pronesu a dál se k němu přibližuju. Mě je jedno jestli jí bude nějak mrzačit. Já jí mám přivést živou. Jestli bude zmrzačená je už její problém.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Nukenin Sat 22 Jun - 14:32

Všichni ANBU si Hidea přestali všímat ve chvíli, kdy z tmavého rohu místnosti vyšla ona ANBU, která ho na začátku všeho mučila. Přišla k němu a odkryla si masku. Pohledem tmavých, nelidských očí si ho prohlédla, zkontrolovala nervový systém a konečně prohlásila, že Hideo Hatake, jounin z Konohagakure, zemřel.
"Věděla jsem to. Moc slabý na to, aby pomstil přítele. Moc slabý na to, aby zachránil vesnici, která ho sama zachránit nepřijde. Zemřel pro nic.." Znou si nasadila masku.
"Odneste ho někam a támhletoto chcípáka zabte" Pohledem ukázala na uživatele Raitonu, který stěží lapal po dechu, jak mě po celém těle popáleniny. Přišel k němu uživatel Suitonu a jedním rychlým řezem mu uťal hlavu a jeho tělo potom uživatel Dotonu pohřbil pod zem.
Potom odstranil krychly ve které byli uzavřeni a všichni vyšli ven.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat 22 Jun - 14:43

V momente ako všetci vyšli vonku z krychle, kocky ktorú vytvoril samotný Dotonista. A ten práve držal v ruke Raikiri, s ktorým prebodol naraz tú ženu ktorá ho mučila a Suitonista padol s kunaiom v krku k zemi. "Vedel som to, slabá nato aby ochránila svoju jednotku, príliš slabá nato aby porazila ubohého Jounina z Konohy, ktorého neprišli zachrániť. Z dediny, ktorá sa na ňu vykašľala tiež.." prehovoril som jej pevným hlasom do ucha, to telo ktoré kontrolovala nepatrilo mne ale človeku ktorý mal Doton, upravené len za pomoci Henge. Obyčajné E rank technika, a prečo to vyšlo? Takto to nikto neočakával, mnohé veci sa tak udejú. Vytiahol som z jej už mŕtveho tela ruku, a poobzeral sa. Bol čas dokončiť to.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 23 Jun - 5:02

Když jsem postával u Kiyočiny cely, přiběhl k ní nějaký shinobi. Jak se zdálo za účelem ji zachránit. Tsukikage přišel s přijatelným řešením jak ho nechat se vzdát, a však jak se zdálo nešlo to přesně tak jak Tsukikage předpokládal. Skočil jsem před Andiho (asi cca metr od něj), dívajíc se mu do očí mým sharinganem. Čím jsem mu znemožnil pohyb dál ke Kiyoko. 
"Nevím jestli si uvědomuješ své počínání... komentuješ nás tady jak jsme neinteligentní a sám bez pomoci, bez podpory se rozhodneš zachránit vězně z věznice, která je nejlépe hlídana na světě."


Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 23 Jun - 9:37

Dívala jsem se Andimu do očí a neuhnula jsem pohledem ani když mě Arashi chytnul za vlasy a tahal mě za ně tak, aby všem ukázal, že on je tady pán, to se ale šeredně pletl, pokud si myslel, že jsem úplně bezbraná. Pořád jsem měla ruce i nohy volné, i když jsem se mohla jen těžko a s vypětím všech sil hýbat. "Proč neutečeš? Zachraň se aspoň ty." Zaúpěla jsem prosebně a po tváři mi stekla slza. Teď se mi do zorného pole postavil ten Uchiha. Uměla jsem si dát dvě a dvě dohromady, bylo jasné, že proti dvoum už vůbec nemá šanci. Zavřela jsem oči a když jsem je zase otevřela, chytla jsem oběma rukama Arashiho za ruku, kterou mě držel, pevně jsem ji sevřela, aby mi nevytrhl všechny vlasy, vymrštila jsem nohu a kopla Uchihu zezadu do kolene, vší silou, kterou jsem ve svém zuboženém stavu posbírala. "UTĚČ!" Zakřičela jsem a sesunula se zpátky do původního stavu, ruce mi bezvládně klesly do klína. Zase se vrátil ten slabý třes.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Andi Dors Sun 23 Jun - 18:50

Andi

Jakmile se předemě postavil ten Uchiha a já zahlédl jen letmo barvu jeho očí, sklopil sem oči dolů. Nikdy se nedívat Uchihovi do očí. Jejich Genjutsu pro ubožáky by mě mohlo zpomalit. Jakmile Kyoko nakopla Uchihovce, v mé ruce se sformovala na velké válečné kladivo. To mu následně zamířilo přímo na hlavu. V druhé ruce jelikož jsem byl zastíněný Uchihou a Arashi by jí neměl vidět jelikož byla stále v kapse, se růže sformovala na Senbon. Ten mu mířil na ruku ze špatného úhlu pro něj. Jelikož senbony jsou špatně vidět i normálně natož z tohoto úhlu, dával sem mu malou šanci na úhyb. Senbon mířil přímo na ruku kterou držel Kyoko. Předpokládal sem že jí pustí.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 23 Jun - 19:03

"Keby bola najviac hlídaná.." Ozvalo sa pod Benjirom, keď som mu chytil nohy, tak aby sa nedokázal vyhnúť Andiho kladivu. Bol som pod zemou, so skrytou čakrou na takej úrovní že ani Senzibil by ma nedokázal premôcť. V tom momente ako ho zasiahlo kladivo, teda ak, mohol sa vyhnúť, okamžite som ho stiahol pod zem skôr ako stihol použiť Kawarimi, keďže moja rýchlosť pečatí bola rýchlejšia ako jeho, som ho stiahol do zeme, tak že mu len číhala hlava a neohrozene som sa zahľadel prvý krát svojím Sharinganom do jeho očí. "Neurobil by som toto.." Usmial som sa, v ruke vytvoril Raikiri a zaútočil na Arashiho z druhej strany ako Andiho senbon.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 23 Jun - 19:17

Když mě Kiyoko podkopla využil jsem toho. Protože mi kopla Kiyoko ze zadu do kolena, se mi podlámali nohy. Toho jsem využil, a když tak učinila odrazil jsem se, nachylený na 90 stupních při pádě na Kiyočinu stranu. V důsledku toho jsem udělal salto do zadu, takže jsem Tsukikagemu odblokoval zorné pole, takže mohl zahlédnout Andiho útok. Díky mé rychlosti jsem býl ve stavu udělat salto dřív než se mě Hideo pokusill stáhnout pod zem. Já doskočil k Arashimu, pozorujíc Hidea, který na něj mířil Raikirim. Uvědomoval jsem si závažnost situace, a tak jsem uskočil ještě o něco dozadu. 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 23 Jun - 19:32

No, bolo vidno, ako sa to tu všetko vymyká z rúk... z mojich rúk! Mal som ich všetkých zabiť hneď, jak Hidea tak aj Kiyoko, a nie sa tu teraz musím s nimi handrkovať. Pripadal som si ako amatér, keď sa mi to tu tak všetko pokazilo. A to má byť toto najstráženejšia väznica! Maximálne tak keď sa porovnáva so zničenými dedinami. Už tu toho bolo teraz viac, a mne asi neostávalo nič iné, než to opäť použiť. Samozrejme som už ale hodlal toho spraviť viac, keďže takto si dovoľovať fakt nebudú! Oči mi zažiarili v tme cely, načo som prudko trhol rukami pred seba. Opäť, okolo mňa vznikla na prvý pohľad čierna bublina, ktorá sa okamžite do každej strany rozplynula v tlakovú vlnu, ktorá už bola ale silnejšia než tie predošlé. Odrazilo to nielen Hidea s Raikiri, ale taktiež senbon, Andiho samého, ktorého tlaková vlna tiež zasiahla, a tiež Kiyoko či dokonca aj Benjira, ktorý bol poblíž mňa.  A vôbec mi to nevadilo, minimálne si to zaslúžil, keď si nechal zdrhnúť Hidea z cely... Taktiež to tu zdevastovalo dosť celú celu, už to vyzeralo skôr ako nedorobená miestnosť, keďže základy boli fuč. Po vlne a po tom, čo aj popadali posledné kúsky stien a pod., som ostal sledovať svoje okolie, aby som zistil čo, kto a ako skončil. Jedno bolo isté, väznica sa bude po tom všetkom poriadne opravovať...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 23 Jun - 20:14

Tsukikageho krok mě nezaskočil, ba jsem spíše od shinobi jeho úrovně něco podobného očekával. Vlna, kterou Tsukikage vypustil zasáhla i mě. Vlna mě odhodila do protější stěny plus na mě vyřítila ještě pár kamínku, které mířili směrem na můj obličej. 
Naštěstí jsem tam měl masku, s kterou to nedopadlo dobře.
Vězení - Stránka 4 Tobi_Konan_izanagi
Má maska dopadla, tak jak ji představuje obrázek plus mi tlaková vlna potrhala ještě plášt. S tímhle jsem si nelámal hlavu, ale trochu mě deprimovalo to, že mi tohle dával možná i Tsukikage za vinu. Nevěděl jsem jestli mi připisuje vinu za to, že mi Hideo utekl, a však mohl jsem za to že ho strážci neodzbrojili před přesunutím do vězení? Byl jsem si jist tím, že ne.  "Se*u Vám na to." Řekl jsem. Ténhle slovník u mě byl neobvyklý, ale mě tato nastála situace vyprovokovala. To, že jeden Anbu z desítek, kteří byli poblíž odejde by nemělo příliš vadit. S vůlgárními výrazy, opisujicími nastálou událost, v mých myšlenkách jsem se chystal vydat pryč.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon 24 Jun - 10:46

Ako som videl, ako sa tu odchádza a prichádza, možno som mal už dávno vziať nohy na ramena a odísť. Vykašľať sa na Iwu s ktorou sme nemali ti najkrajšie vzťahy, napriek tomu som ostal aby som Tsuchikáge pomohol utiecť. Avšak nevyšlo to, viac som urobiť nemohol a tentoraz som ležal zavalený v sutinách kameňa, kedy som sa nemohol ani len pohnúť, taký som bol zablokovaný. O čo viac, posledné Raikiri vyčerpalo moju čakru na úplné minimum, nemal som tú najmenšiu šancu nejako ešte bojovať.. No uznať sa muselo, škôd som tu narobil dosť, ešte pred smrťou som si vzal zo sebou do hrobu kopec ďalších Anbu jednotiek.
Vězení - Stránka 4 Kakashi_Defeated_by_Pain
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 16:39

"No tak, nevzdávej se." Po tváři mi stekla slza a kolem Hidea se objevila oranžová kopule, která okamžitě začala regenerovat poškozené buňky a vracet mu chakru, předávala jsem mu tu svou. Techniku jsem použila hned po tom, co jsem se vzpamatovala z techniky Arashiho. Doplazila jsem se k němu a použila techniku která mě mohla zabít. V Hideovi však ještě život zbyl, nebyl mrtvý a na mě bylo, zachyit zbytky jeho života a podpořit je v životaschopnosti. Nebylo moc času, kdykoliv mě mohl ten muž zastavit, ale já byla medik! A tohle byla moje povinnost! A tahle technika čerpala můj život, takže ten jeho ještě ztracen nebyl. Síly mi však docházely, ještě jsem se nevzpamatovala z toho genjutsu, proto jsem do techniky dala všechno, co jen šlo. Zachytila jsem tep, sice slybý, ale byl tu, HIDEO JEŠTĚ ŽIL! Musela jsem ukončit techniku, aby mi zbyly síly na útěk. "Andi, postarej se o něj, musí za každou cenu přežít."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 17:56

Gunbai, zbraň, ktorá sa mi nachádzala na chrbte, už zrazu bola ale v mojej pravej ruke, pričom som kráčal rovno k nim, aby som im už to snaženie ukončil a ukázal im, že toto je proste ich koniec! Navyše ma už začínalo štvať, že ešte stále majú silu nato, aby sa medzi sebou zachraňovali, hoc zbytočne. K tomu Benjiro zdrhol, takže... už to vyriešiť jedine po svojom. Anbu posily mi sem síce prišli, no zostali stáť v chodbách, dívajúc sa iba na mňa, či im nedám nejaký rozkaz. Ten ale neprichádzal, len som sa z diaľky pár metrov díval na tých, ktorým som hodlal ukončiť to trápenie.
Tak, milá Tsuchikage, ako dáma máte prednosť pred ostatnými. Prehovoril som, dvíhajúc svoju ruku. V dlani mi akoby vznikla taká čierna škvrna, ktorá Kiyoko začala ťahať rovno ku mne. Pôsobilo to pravdaže aj na ostatných, no iba na ňu to pôsobilo tak, že aj bránenie bolo zbytočné. Tak poď, poď si po smrť. V pravej ruke som zovrel Gunbai, ruku som trochu naklonil a už som len čakal, kedy sa ku mne takto dostane. Čas zbaviť sa prvého nežiadúceho hosťa...


Naposledy upravil Uzumaki Arashi dne Mon 24 Jun - 18:13, celkově upraveno 1 krát
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon 24 Jun - 18:11

"Nie!" Ozvalo sa v tom okamihu, presne vo chvíli keď si začal k telu priťahovať Tsuchikáge. V momente sa mi vytvorilo v oku Mangekyou Sharingan, ktorý tak isto ako jemu, otvorilo čiernu guľu mu priamo pred nosom. Bolo to akoby som na neho mieril pištoľou a nútil ho pustiť Tsuchikage na slobodu. Dobre som pri tom ale vedel, čo sa udeje. Ak použijem Kamui zomriem, ale o čo sa mal Tsukikáge obávať? Nemal som problém to urobiť, to plápolalo v mojich očiach, moja ohnivá Konožská vôľa! Obetujem sa aj za cudziu osobu, ktorej život mal oveľa väčšiu váhu ako život obyčajného Shinobiho! Bola Tsuchikáge, a ja som bol len Jounin a preto musela zrušiť techniku predávania životnej sily. "Nechajte si čakru pre seba, Tsuchikage~sama, ste dôležitejšia.." A tým že by som zomrel, zobral by som si do hrobu aj jeho hlavu. Schválne či zariskuje!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 18:39

Hideo zakročil opäť v ten pravý čas, a svojim skutkom, aspoň pre tento pokus, Tsuchikage zachránil. Bol som nútený totiž zrušiť techniku, čím Kiyoko letela už len k zemi, a ja som musel najprv cúvnuť, moment počkať načo som sa toho otravného Kamui-u zbavil opäť s vlnou, ktorá sa len slabou silou rozišla okolo mňa. Riskovať som nehodlal. Zostal som stáť na mieste, očami som prepichoval teraz Hidea, rástla vo mne nenávisť. Nie k nemu, ale k tej vôly, ktorá by im akoby pridávala silu!
Tak teda fajn. Spod plášťa som si vytiahol kunai, obyčajný, ničím výnimočný. Kiyoko bola na zemi, ani vlastne nie moc ďaleko odo mňa, no nebola mojim cieľom. Môj cieľ bol Hideo, na ktorého kunai prudko vyletel. Mieril mu približne na krk, nie samozrejme do čela, keďže to by len pohol hlavou a ľahšie by sa tomu vyhol. Preto som zamieril na krk, aby to také jednoduché nebolo. Zároveň bol uväznený v troskách, tak som zvedavý, či mu vôľa pomôže aj teraz! Oh, a aby som nezabudol... znova som zovrel silnejšie Gunbai v ruke, načo som sa pozrel na Kiyoko. Tak snáď to už pôjde teraz... bolo jasné, že je mojim ďalším cieľom, ak ten kunai doletí tam, kam má.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení - Stránka 4 Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru