Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vězení

+9
Angel Namikaze
Andi Dors
Kinshi
Kiyoko Hokori
Uchiha Benjiro
Hideo Hatake
Uzumaki Arashi
Nukenin
Akasuna no PiliKKa
13 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Vězení Empty Vězení

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:59

Vězení Anime+girl+prisoner+blackbal+mangaka+phi+star+worthy
Ano, vězení je jednou z nejpropracovanějších a nejhlídanějších částí vesnice. Je přece tolik odbojářů, rebelů co nesouhlasí s režimem a ti všichni patří sem!
Jak už bylo řečeno, cely jsou jednak nad povrchem, ale také v podzemí, všechno je tvrdě hlídáno a běda tomu, kdo by chtěl utéct!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Nukenin Thu 6 Jun - 19:26

Právě sem se dostala skupina nukeninů, která před chvílí ještě působila pozdvižení mezi odpůrcemi jejich režimu v Konoze. A jednoho z nich si ulovila i jako bonus k tomu.
"Pohni.." Křikl jeden z nich, ačkoliv moc dobře věděl, že Hideo je ovládán pečetí, s kterou nic nezmůže. Ten, kdo tahal za nitky ho přesunul do nejstřeženějšího místa věznice, do cely vybavené speicálními chakrovými mříži a věděli o každém jeho pohybu.
"Tak, tady si pěkně počkááš na šéfíka, my smázneme odměnu a bude.." Ušklíbl se jeden z nich, zatímco druhý pohladil uzavřenou kapsu ve které se nacházela nádobka se Senju DNA.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Thu 6 Jun - 19:48

Objavil som sa v tejto budove, ktorá bola jedna z mojich obľúbených. Celkovo som mal rád toto prostredie, pohľady na bezmocných väzňov a ktovie čo všetko ďalšie. Ale teraz som sa kochať takým pohľadom nemohol, bolo tu niečo dôležitejšie. Objavil som sa priamo pred jednou z cieľ, ktorá bola už trochu špeciálnejšia. Stáli tu niekoľkí nukenini, zjavne čakajúci na odmenu. Okamžite skupinku prepichol môj pohľad, načo sa následne ocitol aj na úlovku, ktorý už sa nachádzal za mrežami. Pristúpil som bližšie, nič nehovoriac, len sa otočiac na tú skupinu nukeninov. Zároveň som ale dával pozor aj na ich úlovok, keďže som mal pocit, že to len taký hocijaký Jounin nebude.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu 6 Jun - 20:15

Po dlhých a dlhých cestách sme konečne dorazili do cieľa. Miesto ktoré by som najradšej nikdy v živote nevidel, som práve nedobrovoľne navštívil. Pečať ktorá mi doteraz svietila na ruke a ovládala ma na malý okamih pohasla, no stále som nemohol cítiť svoje vlastné telo, moja vôľa bola uspatá, vôbec som anevnímal moju lokíáciu, to že som sa nachádzal v najhoršom väzení na svete. Teraz keby sa ma Arashi niečo spýtal, musel by som mu odpovedať pravdu, avšak, pohľad upretý k zemi, ruky zviazané za chrbtom a poloha na kolenách, kedy som bez pohntuia sedel akoby mŕtvy, no stále s žijúcou schránkou, čakal som an svoju chvíľu. Utiecť odtiaľ bolo vraj ale nemožné.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Fri 7 Jun - 16:18

Pozrel som sa na nukeninov, sám neviem prečo som na nich chvíľu čučal, ale nakoniec som spočinul pohľadom zase na väzňovi. Trochu som si utiahol obväz pri páse, ktorý mi držal Gunbai pevne na chrbte, a následne som ruky spustil.
Čo si zač? Zaznela moja prvá otázka na Hidea, len tak hocikoho by sem nedoviedli. Ak hej, na odmenu by asi ani čakať nemali. Už som ale celkom venoval pozornosť Hideovi, keď už bola taká šanca, prečo nezistiť niečo užitočné? Obzvlášť bola zaujímavá jeho podobnosť ku legendárnemu Kakashimu, čiže ma aj zaujímalo, či sa mu podobá aj schopnosťami...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 7 Jun - 16:52

Moje tvár ostala hlboko zarazená k zemi, svoju prítomnosť v tomto svete som si vôbec neuvedomoval. Akoby som len spal, a hovoril za mňa niekto iný, naklonil som hlavu na strenu stále zarazený k zemi a robotickým hlasom som odpovedal. Nie práve robotickým ale neznelo to ľudsky, akoby som bol nútený odpovedať pravdu napriek tomu že som nechcel. „Hideo Hatake, Bývalý veliteľ Jouninov z Konohagakure no sato. Po revolte nastanej vo svete veliteľ hlavného odporu v zemi ohňa..“ Prehovoril som hneď po zadaní otázky poslušne, zmĺkol a čakal na ďalšie možné otázky. Dostali ma, a nebolo návratu späť. Už pred smrťou rukou veliteľa zla v tomto svete, záležalo len na tom koľko toho ešte poviem.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Fri 7 Jun - 19:10

Zrejme sa mi moje predpoklady vyplnili, Hatake... podoba s Kakashim... istotne aj jeho schopnosti. Aspoň som v to teda tiež predpokladal, keďže to bolo pravdepodobné. Otočil som sa mu chrbtom, prešiel som meter či dva dopredu, a zase som sa vrátil, uvažujúc nad otázkou. Nakoniec ma jedna napadla. To, že ho dotiahli z Konohy iba potvrdzovalo, že sa tam ešte nachádzajú tí preživší na sto percent. A čo iné ma mohlo zaujímať, než...
Kde sa nachádza vstup do vášho úkrytu? Povedz.. Zaznela ďalšia moja otázka, a zďaleka som nekončil. Taký bývalý veliteľ Jouninov a aktuálne veliteľ odporu toho bude určite vedieť dosť. A to som z neho chcel vytiahnuť všetko čo sa bude dať. Ak už ma nenapadnú iné myšlienky, prenesiem sa k možnosti použitia techniky, ktorou sa všetko čo má v hlave dozviem v jednom okamžiku... a zároveň aspoň vyprázdnim túto celu pre ďalšiu obeť.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 7 Jun - 19:19

Otvoril som ústa, mohol na malý okamih zahliadnuť môj jazyk váľajúci sa v puse, akoby som sa snažil niečo povedať, ústa som ale zatvoril. Okamžite, takmer som už mal odpoveď na jazyku a tým že by som odpovedal, nie len že by som zmaril svoj plán ale aj zapredal Konohu, práve sa ukázala aká mocná vôľa Konohy je, napriek ovládaniu technikou, som neodpovedal, a ďalej zaryto mlčal. Kropaje potu sa mi objavili na tvári, vynaložil som ohromné úsilie len aby som držal jazyk za zubami. Nech ma to aj stojí život, nič nepoviem! Úžasné ako som odporoval technike ktorej nešlo odporovať.. Technika bola ale silná, ústa sa otvorili a zaznelo celou. „Na diaľničných záchodoch..“ Nastalo hlboké surové ticho. Moja odpoveď nebola pravdivá, napriek technike som si z Arashiho, ktorý ma mohol zabiť aj pohľadom, robil srandu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Fri 7 Jun - 19:52

Po Hideovej odpovedi nastalo skutočne dlhé, ničím neprerušené ticho. Moja maska na neho nehybne hľadela, a vyzeralo to, že teraz všetko akoby skamenelo. Až kým sa moja hlava nepohla do strany, niekde nepriamo kuknúc do nejakej cely. Následne zase na Hidea, ktorý mohol zacítiť akýsi tlak. Tento tlak ho začal pomaly ťahať bližšie k mrežiam, veľmi pomaly. Odrazu som ale pristúpil bližšie k cele, načo aj jeho prudko potiahlo a hodilo o mreže, čo ho nemuselo zabolieť práve najmenej.
Nezahrávaj sa so mnou. Prehovoril som cez masku, ktorá ale aj tak neskazila slabšiu zlosť, ktorá u mňa znela. Zároveň s touto vetou Hidea hneď odhodilo o stenu, ktorá bolo oproti mrežiam na opačnej strane cely.
Kde je ten vstup? Zopakoval som otázku, kľudne som ho hodlal aj mučiť, ten vchod som potreboval vedieť. Pomohol by môjmu plánu, môjmu snu a cieľu! A ten zahrňoval vyvraždiť všetku konkurenciu, zbaviť sa ich všetkej vôle, odobrať im to, v čo ešte môžu veriť, odobrať im možnosť ešte vôbec v niečo dobré veriť!
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 7 Jun - 20:05

Ovládaný som necítil bolesť, avšak tentoraz v polospánku, v akom som sa po predaní vôle nachádzal, som bolesť začínal cítiť, a práve to hodenie cez mreže a o stenu mi dovolilo konečne sa prebudiť, nabiť vedomie a vystreliť pohľad na neho. Zo všetkých síl som sa namiesto odpovede snažil pohnúť hlavou, vynaložil som obrovské úsilie nato aby som ju podvihol do úrovne jeho očí a zahľadel sa na jeho masku. A vtedy sa dlho plánovaná Raikenova pečať spustila, moje oko zčervenelo úplne, načo sa začali cez jej okraje do stredu tvoriť podivné znaky do podoby Mangekyou Sharinganu, a vtedy sa to stalo. Okolo Arashiho masky sa vytvorila malá čierna diera, diera ktorá začala cucať všetko v okolí dovnútra a tam to drviť, tentoraz sa snažila doslova pohltiť celého Uzumakiho. To bola Raikenova poistka, len čo sa môj pohľad a jeho pohľad stretnú, spustí sa moje Kamui na ktoré som prišiel len nedávno.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Fri 7 Jun - 20:55

Po náraze mi začal pripadať... akoby sa prebral. Ostal som na neho len pozerať, bolo vidieť, že mu robí ťažkosti už iba pozrieť priamo na moju tvár, respektíve masku. Keď tak ale spravil, uvedomil som si, že sa niečo deje. Okolo masky som zacítil i zahliadol niečo celkom známe, čo ma ale trochu prekvapilo. Ale samozrejme to na mne vidieť nebolo, nič také na mne nikdy nebolo vidno. Mal som na to ale účinnú odpoveď. Okolo mňa sa okamžite rozplynula tlaková vlna, ktorá okrem jeho techniky, odrazila dokonca aj všetkých čo tu stáli, a tiež pár slabších častí stien trošku odvalila. Nebola to ale extra silná vlna, a zároveň som aj Hideovu celu dokázal nechať nepoškodenú. Ani som ale netušil, že to sa v podstate nestalo. Ale v podstate som kašľal nato, moju pozornosť zaujala ampulka, ktorá vypadla jednému z nukeninov z vrecka hneď po tom, ako bol odrazený mojou technikou na zem. Sklonil som sa po ampulku, dvihol ju do ruky a začal som ju na moment skúmať. Zdá sa, že predsa len doniesli užitočné veci...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 9 Jun - 16:36

Presne v tom okamiho jako sa zdvihol po ampulku aby si ju pozorne prezrel, znova sa to aktivovalo. Moje oko ale tentoraz už naozaj nabralo podoby môjho pravého Mangekyou Sharinganu a ten vytvoril pri pohľade na ampulku s Hiroshiho DNA klanu Senju znova čiernu dieru, ktorá v presnom okamihu zničila a úplne nenávratne zdevastovala možnú najväčšiu tajnú zbraň Kagetsu no sato. Moje oko okamžite nebralo podobu spätného Sharinganu s troma Tomoe, a moje telo dopadlo na zem. Do diery ktorú vytvoril som vyčerpane vydýchol vediac že asi umriem. „A takto skončila tajná zbraň Kagetsu. DNA klanu Senju, nešlo mi zabiť ťa, šlo mi obrať ťa o možnosť zničiť to na čom mi na svete najviac záleží..“ Výsmešne som sa pousmial ja! Vyhral som a o to čo nám šlo s Raikenom, prešlo. Avšak Raikenovi prišla správa, že sa to nepodarilo..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 9 Jun - 19:46

Akonáhle som vzal DNA do dlane, už som len zahliadol ako mi ampulka mizne z ruky, a ja strácam jednu z možných zbraní proti dobru. Tak sa aj stalo, DNA bola úplne zničená, a už to ani nešlo navrátiť. Jedine si zohnať novú. Otočil som hlavu na Hidea, ktorý, zdá sa, sa ešte aj pousmieval. Zvesil som ruku k telu, pristúpil som úplne k mrežiam a trošku som sa prikrčil.
Myslíš, že si teraz zachránil tú svoju Konohu? Zničím ju aj bez DNA klanu Senju, a tvoja snaha vyjde len nadarmo. Akurát tak predĺžiš čakanie na prvú zo skáz, ktoré vás čakajú. Prehovoril som, mohol mať pokojne pocit víťazstva, koniec ale rozhodne nebol. Konoha, ako moja dedina, v ktorej som vyrastal... mala prísť pod môj útok ako prvá. A použijem na to rozhodne všetky možné prostriedky! Teraz som tu mal ale už iba nepotrebnú schránku, ležiacu na zemi, ktorú bolo asi dobré odstrániť.
Mám pocit, že tvoje dni sú ale zrátané. Ak máš záujem ešte povedať mi niečo užitočné sám, vypočujem si ťa. Ak nie, potrebné informácie si od teba získam aj sám. Týmto som mu dal aspoň nejakú šancu nato, aby mi vyzradil niečo predtým, než otrčí kopytá. Vedel som, že mi ale nič nepovie s tou ich ohnivou vôľou, no za skúšku nikdy nič nedám. A keď už som to aj takto predpokladal, rovno som zostal stáť pri mrežiach, aby som mohol po jeho odpovedi hneď prísť k nemu, a vziať si nielen jeho informácie, ale rovno aj dušu.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 9 Jun - 20:09

V momente jako zmizla fľaštička v inej dimenzii, naozaj spokojne a príliš výsmešne som natiahol úsmev pod maskou. Oko som samozrejem okamžite zatvoril, a očakával že ma to teleportuje, ale to sa objavil pri mne znova Arashi a niečo mi vykládal. Ja som sa rozhodol už aj bez techniky ktorá ma ovládala, pred odchodom epicky niečo povedať. „Áno.. pane..“ Odvetil som a čakal kým príde bližšie, vtedy som sa mu pozrel znova do očí a prehovoril som. Smrteľne vážne som sledoval jeho vraždiaci pohľad, vediac že ma to zabije, slová ktoré práve vypustím z úst. V pláne povedať mu slabiny Konohy, ak by som to povedal, Hokáge ma isto nájde a zabije ak to nestihne urobiť Arashi. Ale who cares?! „Smrdia ti nohy..“ Prehovoril som do ticha, tentoraz som smrteľen vážnu tvár povolil a takmer som sa rozosmial na plné hrdlo. „A tuto kolega..“ Hlavou som kývol na mŕtvolu muža ktorý tu isto obýval tieto komnaty predo mnou, asi umrel na hlad, alebo ho zabili aby mne uvolnili tuto prekrásne zdemolovanú celu, aké šľachetné od nich, a znova sa pozrel na Arashiho. „Hovorí že tvoj účes už vyšiel z módy..“ Šťastne som sa usmial, pohľadom som mu dal zbohom, ale nič sa nestalo. To bolo všetko, nič ma neteleportovalo, tá poistka nevyšla. Zbledol som a môj pohľad sa zmenil z pobaveného na vystrašený. V pláne bolo teleportovať ma po úspešnom Kamui ale to nešlo, úspešne som ho dokončil ale Raikenov Hiraishin vypovedal službu. Tak až teraz som bol v sračkách.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 9 Jun - 21:06

Nato, v akej kaši sa nachádzal, mal až zaujímavo sebavedomý výber slov na odpoveď pre moju otázku. Akonáhle dopovedal posledné čo mohol, zrazu sa takmer prispôsobil farbou pleti k farbe jeho vlasov. Zrejme očakával, že sa niečo stane... alebo si uvedomil, čo povedal. No bohvie, už ale aspoň bolo isté, že pred smrťou si ešte potrpí.
A prezradil ti tuto kolega, že skončíš rovnako ako on? Položil som mu otázku, ako vždy, u mňa humor nevládol, takže toto ako niečo zo srandy povedané brať nemohol. Hneď po otázke, ktorú mi vlastne ani nemusel zodpovedať, som využil toho, že leží na zemi a on mohol niekde na bruchu, v boku alebo na hrudi pocítiť môj kopanec, ktorý som mu z plnej sily uštedril. Týmto som ale ani neskončil. Hneď som ho ešte aj priklincoval o zem tým, že som mu kolenom skočil na chrbát, čo som zatiaľ už považoval ako dostatočnú odplatu za tie slová. Následne som už len ostal postávať, vyhŕňajúc si rukáv plášťa na pravej ruke.
Brániš a uschovávaš informácie o dedine, ktorá ti ani len nepríde na pomoc. Vyrobia ti rovno pohreb, a viac na teba myslieť nebudú. Aký máš teda dôvod na ochranu tých informácii o niekom, kto ani nepríde? Spýtal som sa, schválne som vybral aspoň také vety, ktoré by u neho mohli vyvolať pochybnosti o dedine. Ale znova som vedel, že, aspoň u neho, toto nezaberie. Preto to bola už vlastne otázka iba tak "do tmy", pretože všetko som si už hodlal od neho vziať.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 10 Jun - 15:40

Po nějakém tom čase jsem dorazil ke vesnici Kagetsu. U brány jsem se zeptal jednotek Anbu na stráži kde se nachází Tsukikage. Oni jak se zdálo byli perfektně obeznámeni, takže mě vyslali přesným směrem, omíjejíc všechny nepříjemnosti, které by mohly v této vesnici vzniknout.
Na "povrchu" jsem požádal o vstup do vesnice, nutná byla identifikace a také důvod me návštěvy. Nejednálo se spíš tak moc o mne, ale o mého zajatce.
Po nějaké době, když Tsukikagemu hlídky ohlásily dalšího zajatce, který by ho mohl zajímat. Mě vpustili dovnitř. Tsukikage se nacházel a však až příliš v podzemí, kde nechtěli vpustit mě, i když jsem byl Anbu a oprávnění jsem k tomu podle mne měl. Nejspíš tam vedl konverzaci s nějakým extremním potížistou, takže jsem se rozhodl počkat. Čekáni nebyla a však pro mne adekvátní varianta.
Kiyoko se mohla každou chvíli vzpomatovat. Nechtěl jsem ji momentálně omráčet, když mi to přišlo jako zbytečnost. U vchodu ji a však jednotky Anbu dali pytel na hlavu, takže kdyby se probrala nemohla by nic vidět.

Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 10 Jun - 16:04

Moje počínanie si v cele s Hideom ale prerušila istá správa, ktorá sa ku mne doniesla. Táto správa, určite nie pozitívna, bola ale dobrá pre Hidea. Hneď som totiž opustil celu, Anbu ju uzavreli, postarali sa o to, aby Hideo nemohol využívať žiadne techniky vďaka bariére, a ostali tu hliadkovať. Ja som sa už vracal trochu do vyšších poschodí, kde ma čakala ďalšia zaujímavá návšteva. Teda, aspoň podľa správy. Okrem toho, že doviezli niekoho špeciálneho som sa totiž iné nič nedozvedel. Po chvíľke som sa objavil pred Benjirom, dívajúc sa na nejakú osobu, ktorá sa s vrecom na hlave nachádzala pri ňom.
Dúfam, že ta špeciálnosť bude stáť zato. Prerušil si mi totiž niečo dôležité. Preniesol som k nemu, prekrížiac si ruky na svojej hrudi, pozorne ho prepichujúc pohľadom. Žeby ďalší špeciálny Jounin? Alebo nejaký zástupca Kageho? Či samotný Kage?
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 10 Jun - 16:08

Kde to jsem? Co se to semnou...? Jsou ostatní v pořádku? Takové otázky jsem si pomalu kladla, když jsem začínala nabývat vědomí a přehrávat si v hlavě, co se vlastně stalo ve vesnici. Moc jsem si toho nepamatovala a to mě trápilo nejvíc, ne proto, že bych byla zvědavá, ale proto, že jsem nevěděla, co je s vesnicí a s lidmi v ní. V okamžiku, kdy jsem otevřela oči, jsem neviděla nic jiného než tmu, nejspíš s tím měl co dočinění ten pytel na mé hlavě, ale nezabránil mi slyšet hlasy a zvuky, i když mi to v určení mé současné polohy moc nepomáhalo, mohla jsem být kdekoliv, ale jen jedno z těch míst bylo nejpravděpodobnější. Nevydala jsem jedinou hlásku a jen trpělivě čekala a hodnotila přitom svůj fyzický stav. Nohy jsem měla, zdálo se v pořádku. S rukama už to nebylo tak růžové, nejspíš vykloubené rameno a pár oděrek a popálenin a nakonec krk, pálila mě na něm řezná rána. I kdybych chtěla, nemohla jsem se téměř hýbat kvůli důsledkům genjutsu, proto jsem zůstávala dál nehybná, předstírajíc, že jsem stále v bezvědomí.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 10 Jun - 16:12

Jakmile vstoupí Tsukikage do místnosti ve které se nacházím, mírně se ukloním, a pak bez dalších slov, pytel z hlavy Kiyoko dám pryč. Podle mě žádna slova potřeba nebyla, tušil jsem že jí Tsukikage pozná. Já a však s tím z počátku u nemocnice měl problém, ale po chvíli, přemýšlení kdo to je, jsem si vzpoměl. Pravou rukou jsem ji pevně uchytil za cop a potáhl její hlavu mírně dozadu, za účelem aby ji bylo lépe vidět do tváře.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 10 Jun - 16:32

Sklonil som pohľad na ženu, ktorá už aktuálne vrece na hlave nemala, a pozorne som si ju obhliadol. Neznáma mi určite nebola, ale aktuálne som ešte veľmi netušil, čo zač je. Díval som sa na Kiyoko nejakú chvíľu, až mi to konečne doplo. Vyrovnal som hlavu, uprel som pohľad na Benjira a definitívne som si zhrnul rukáv na ruke, Hideo si ešte teda na ďalšiu moju návštevu počká.
Dosť vzácny úlovok. Vy Uchihovia občas robíte zázraky. Zašomral som, ešte sa mi nestalo, že by mi doviedli niekoho tak vysoko postaveného. Vlastne, v dnešných časoch... toho najvyššie postaveného z dedín. Popukal som si trochu krk, načo som zase kukol na Kiyoko.
Čo ale s tebou? Hm? Naklonil som hlavu, zatiaľ som s ňou plány nemal, maximálne som ju hodlal vypočúvať, ale iné... zrejme prípad Hidea, vziať si dušu i informácie, a zanechať v cele len prázdnu schránku. Pomerne jednoduchá, a pre mňa istým spôsobom aj zábavná činnosť.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 10 Jun - 16:52

Otevřela jsem oči, když jsem ucítila to zatahání a dívala se teď rovnou do očí Tsukikagemu. Mé vyčerpání mi nemohlo zabránit dívat se na něj dost vzdorným pohledem, který mi přímo čišil z očí. "Můžete mě pustit." Odpověděla jsem mu otráveně na jeho otázku. Nehodlala jsem mu to nějak ulehčit a už vůbec jsem mu nechtěla ukázat, že by mě tímhle nějak zlomili.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 10 Jun - 17:29

Na Tsukikageho kompliment mě ani nehlo. Byl jsem si vědom síly svého klanu, a proto mne to ani nepřekvapovalo. A však nechtěl jsem se utápět ve pýše, a proto jsem mu na jeho větu odpověděl: "Ano, ale i Uchíhové jsou pouzí lidé, a proto jsou schopni udělat ty stéjne chyby co druzí." Na Kiyokinu reakci jsem se mírně pousmál. Tsukikageho síly jsem si nebyl až tak úplně vědom, ale v jednom jsem měl jasno. Považuje se za nejsilnějšího shinobi na světě, takže ten už si najde způsob jak Kiyoko využít ve svůj prospěch.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 10 Jun - 18:19

Bolo veľmi jasné, čo by som asi povedal na jej odpoveď. Nič milé, pustiť Tsuchikage zo zajatia... to by spravil iba niekto s velice dobrým srdcom. A to som ja teda určite nebol.
Jasné, ešte ti zaobstarám ochranu, dovoz domov a jedlo zdarma k tomu. Ironicky som zareagoval, pfe, pustiť ju... Pozrel som sa ešte na Uchihu, k nemu som už akosi nemal čo dodať, ale ani som ho ešte nikam nepúšťal. Chvíľu som len tak stál, sledoval ju a napokon som mávol Benjirovi rukou smerom na chodbu za seba, ktorá viedla dole.
Odveď ju do jednej z tých špeciálnych celí, a do prázdnej. Prehovoril som, čas na zopakovanie situácie s Hideom. Až nato, že teraz už aj snáď výsluch bude dokončený. Len som ustúpil z cesty a čakal som, kým ju tam odvlečie, aby som ich mohol následovať. Ísť tam teraz mohol, bolo jasné, že keď za Benjirom kráčam, má pochopiteľne povolenie.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 10 Jun - 18:30

Jakmile mi Tsukikage pokynul, abych ji odvedl do cely. Příkývl jsem a následně ji pevně uchopil se zadu za ruce, čím jsem ji jednu mírně vykřivil tak, aby se nemohla vyvléct, protože jinak by ji to způsobovalo čim dál tím větší ruku (něco jako když někdo zkroutí někomu ruku). Bylo mi jasné, že ochromení po genjutsu v kterým Kiyoko byla před tím uvězněna dělají své, ale chtěl jsem mít jistotu. Ochromení postupně ustupovalo, a když jsem ji zavedl ke cele, bylo již pouze minimální.
Celu jsem za ni pečlivě zamkl, a pak svůj pohled přesunul na Tsukikageho. "Tsukikage-sama... výměnou za zajatce bych Vás chtěl o něco požádat..." Byl jsem si vědom toho, že v téhle vesnici není nic zadarmo, a tak jsem využil příležitosti k podání mé prosby.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 10 Jun - 19:05

Keď sa Benjiro stratil už v chodbe, po ktorej strany boli už len cely, som zavrel dvere od tohto "poschodia", uzamkol ich a pomaly som sa vydal za ním. Bolo to len pár krokov k cele, v ktorej už Kiyoko bola, takže som sa ani nikam neponáhľal. Zastavil som pred celou, uprel som na Tsuchikage oči vnímajúc ale slová od Benjira.
Čo žiadaš? Spýtal som sa ho, len tak uloviť Kage... to si odmenu ozaj zaslúžilo. Narozdiel od tých, čo mi vždy donesú len nejakých dedinčanov alebo maximálne niekoho ranku Chuunin. Dnes bolo ale akési lepšie obdobie, najprv ten Hideo a teraz Kiyoko.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Vězení Empty Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru