Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neodborný bibliografický soupis fillerů

4 posters

Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 17 Jun - 22:49

Myslím to s neodbornými bibliografickými soupisy zcela vážně! Tentokrát ovšem název mírně pokulhává, jelikož "filler" není podle internetu jen videomateriál ve stylu Anime sloužící jako dějová vycpávka, ale také setina maďarské měny - forintu. Takže tentokrát je to vlastně NBS pro pár třpytivých a téměř nehodnotných penízků, které ani nemají na české tetě wiki vlastní stránku.

Byla by škoda, kdyby se všechny ty fillery, když už stojí tolik námahy, ztratily v čase. A dohledávat je později, když každý je v jiném tématu a témata se po padesáti stránkách mění a přesouvají do koše? (Alespoň tak tomu bylo dřív!) A tak raději začínám se soupisem příběhů, které jsem tady napsala, už teď.

Mojí noční můrou pomalu začíná být to, že se v nich nechci opakovat. Ale jak bez toho chcete psát téměř dvě stovky řádků pro každou novou vlastní techniku, když je to už druhým rokem na jedno a to samé téma, potažmo druhým rokem s jednou a tou samou postavou. Tak se podívejme, kolik už jsem toho dle Wordu napsala.

...Shijin Hyuuga...
Chakura no Karasu (B-rank)
2 A4, 788 slov, 4 640 znaků (včetně mezer), 12 odstavců, 64 řádků, cca 30 min. (Povolené!)

Chakura no Nami (B-rank)
2 A4, 720 slov, 4 433 znaků (včetně mezer), 2 odstavce, 63 řádků, cca 30 min. (Povolené!)

Emerarudonaito (A-rank)
4 A4, 2 360 slov, 12 720 znaků (včetně mezer), 22 odstavců, 181 řádků, cca 60 min.

Karasu-nen (B-rank)
2 A4, 688 slov, 3 973 znaků (včetně mezer), 35 odstavců, 74 řádků, cca 30 min. (Povolené!)

...Kin Yuki...
Hyōrō no Jutsu (C-rank)
1 A4, 305 slov, 1 817 znaků (včetně mezer), 27 odstavců, 42 řádků, cca 15 min. (Povolené!)

Hyōton: Ha Tenshi (C-rank)
2 A4, 859 slov, 5 091 znaků (včetně mezer), 31 odstavců, 87 řádků, cca 30 min. (Povolené!)

Hyōbunshin no Jutsu (B-rank)
4 A4, 1 516 slov, 8 799 znaků (včetně mezer), 41 odstavců, 152 řádků, cca 60 min. (Povolené!)

Pozn. - Techniky, které mají povážlivě málo řádků na to, jaký mají rank, byly sepsány a povoleny ještě před inovací systému učení technik, proto bylo možné se je ještě doučit a sepsat pro ně (přestože jsou vlastní) pouze 1x daný počet řádků.

...a rekordy jsou zvýrazněny danými barvami.

Naposledy je třeba dodat, že fillery odneslo celkem 17 A4.
Napsala jsem kolem 7 000 slov, 40 000 znaků (včetně mezer) a věnovala jsem tomu cca 5 hodin.


Naposledy upravil Shijin Hyuuga dne Tue 18 Jun - 8:52, celkově upraveno 1 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Aki Kana Tue 18 Jun - 8:15

Ego, ego..ego..?! Very Happy
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Kashike Tue 18 Jun - 8:30

Aki: Ty tomu vůbec nerozumíš Wink ono je to přeci potřeba, aby se tu o legendách vědělo navždy Laughing
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 18 Jun - 8:46

Já nevím, ale přijde mi trochu jako blbost ukládat si fillery ve wordu a kochat se jimi před spaním. Taky bych si je mohla dávat na blog, ale to by byla vcelku blbost vzhledem k tomu, že by se mi mezi verše nehodily a že můj blog není zrovna svět otaku. Pokud je tedy chci zveřejnit, aby nebylo nijak těžké se na ně podívat (pokud sis nevšiml, tak po přečtení pod ně Hideo napíše "povoleno" a mě nebaví stále x-krát klikat a dívat se, jestli už můžu techniku používat nebo ne - takhle stačí pár kliknutí). Kdyby byl jakýkoli problém a nešlo něco dohledat, vzhledem k tomu, že je každý filler v jiném tématu, stačí se podívat sem. Souvisí to s Ns, pak je to na Ns. Další volba - SPAM nebo FF? Je to příběh? Ano. Samostatnému prozaickému literárnímu žánru úplně stačí sto slov, i když tenhle to zrovna není. To jsou spíš a jednoduše povídky. Novely by byly ukončené a nic kratšího není. A kam patří povídky?  Nu, do SPAMU ne. Wink

Aki: Neříkej, že žádné nemáš. Razz
Kashike: Ty buď tak LASKAVÝ a nevěnuj mi svůj cenný čas. Vlastně bych nejvíc ocenila, kdybys ten příspěvek úplně smazal, abych já mohla smazat zmínku o tobě v tom svém. Už tvé jméno mi z osobních důvodů kazí náladu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 18 Jun - 9:25

Ale mám (podľa určitých zdrojov až nadpriemerné xD), veď vieš že to by som nebol ja keby som si nešťuchol Very Happy

Ja by som si mohol spísať s koľkými ľudmi a koľkokrát som sa s nimi pohádal, v tom by som vynikol  Sad
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 18 Jun - 9:34

Jsi blázen! ^O^ A to je fajn. Very Happy
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 18 Jun - 10:14

Beru to jako kompliment, pro tentokrát.  Mad

Příšte te čeká krutá...
....
....
....
....
....
....
....
zmrzlina ^~^ xDD
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis fillerů Empty Re: Neodborný bibliografický soupis fillerů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru