Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neodborný bibliografický soupis autobiografií

5 posters

Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 15 Jun - 15:08

Nejprve je třeba vysvětlit odborný název. Bibliografické soupisy jsou vlastně katalogy v elektronické podobě. Jde o sekundární dokument, tedy dokument, který odkazuje na primární informace - na zdroje. Řídí se samozřejmě podle určitých hledisek. Takový bibliografický soupis může obsahovat odkazy například na knihy jedné knihovny, knihy jednoho autora nebo články časopisů z určitého oboru nebo fulltexty, tj. celé články. Abstrakty jsou ukázky z primárních dokumentů, na které bibliografický soupis odkazuje. A nakonec pojem autobiografie, který by většině z nás neměl být cizí - jde jednoduše řečeno o životopis.

Jistě nemůžete nesouhlasit s tím, že i autobiografie je svým způsobem FF, pokud se týká daného tématu. Tudíž naše životopisy by mohly patřit i do této sekce, jsou-li patřičně vyšperkované. Občas se jistě každý z nás zatouží podívat, kým kdy byl, do čí role zapadl, když tu hrál, ale já nemám dobrou paměť na jména a od doby, kdy jsem hrála za některé postavy, za které jsem nenapsala pět tisíc příspěvků jako za Shijin, uběhlo takové menší moře času. Jelikož pak většina z mých účtů přes můj nesouhlas s tímto konáním byla smazána, mohly by se mi některé z postav ztratit v nenávratnu a to bych nerada. 

Toť důvod, proč jsem si vytvořila vlastní neodborný bibliografický soupis autobiografií.

...SHIJIN HYUUGA...
Verze 1.
První životopis Shijin Hyuugy. Můj začátek na tomto fóru. Neuměla jsem vkládat gify (doopravdy!), neuměla jsem s fórem a nemohla jsem si zvyknout na to, že nejnovější příspěvky se zobrazují dole a ne nahoře. K fóru mě dostala Mikomi Hyuuga, nee-san, která se mnou celých sedm týdnů před mým začátkem hraní probírala každý díl Naruta. Za tuhle postavu jsem neustále čekala na Assasina a často spala před jeho kanceláří, jelikož já v sedm musela na PC končit a on v sedm zpravidla přicházel. Mým prvním senseiem byl Hyuuga Futoshi, následně Hyuuga Naomi. První životopis Shijin vznikl 4. dubna, tedy v den, kdy jsem se sem zaregistrovala. A propos - na začátku jsem psala pouze kurzívou!

Verze 2.
Druhý životopis Shijin byl uveřejněn 1. září 2011. Spojuji si ho s dvouletým přesunem, kdy se postavy z jednoho tématu přesouvaly do jiné sekce a každá získala téma vlastní. 9. listopadu 2011 jsem pak sepsala vše, co Shijin zažila. Jak prožila svá léta Genina, prošla Chuuninskými zkouškami a jak se stala Jouninem. S tímto životopisem se také zlepšilo mé psaní (ten rozdíl oproti prvním životopisům!) a za této verze Shijin jsem se stala Adminkou Ns, schvalovala jsem postavy. S tímto životopisem jsem i přestala, protože došlo na rozdělení fóra na Assasinův a Rukiho server. Můžeme tomu říkat "začátek konce."

Verze 3.
Můj návrat na fórum doprovázený tímto životopisem se odehrál za éry hlavní Adminky Ayame Takahashi. Nebyla jsem v Admin týmu a hrála jsem za Shijin rovnou od Jounina. Ze všech vesnic zbyly jen tři. Ke hře jsem se připojila 24. června 2012. Časem jsem fórum převzala já. Chtěla jsem ho vést v Assasinových stopách. Na nějakou dobu se ke hře, přestože příliš nepsala, vrátila i Mikomi, za což jsem jí vděčná, protože zpočátku vše klapalo jako hodinky a zdálo se to dokonalé. Hra se hezky rozběhla. Díky jedné sobecké svini ale tohle období skončilo a můj diktátorský, ale fungující, režim se zhroutil. V období vlády Roky, které jsem na popud již zmíněného zrádce předala fórum, jsem hrála jen chvíli a když jsme se nedokázaly u schvalování postav shodnout, chtěla jsem své místo HA zpět. Po anketě, ve které k "prospěchu všech" vyhrál Akihiro a stal se tak vůdcem Ns, byla postava definitivně přesunuta na Hřbitov - můj vynález!

Verze 4.
12. října 201, ještě v období vlády Akihira, jsem se ke hře vrátila a jak rychle jsem začala, tak rychle jsem skončila. 11. listopadu 2012 jsem se ale rozhodla dát hře zde další šanci a má postava byla znovu z neaktivních přesunuta do aktivních. Netajím se tím, že v té době jsem litovala, že když jsem ještě měla přístup k Administraci, nenechala jsem si ho jen pro sebe. Obzvláště po březnovém mazání účtů, kdy jsem zůstávala jen proto, abych mé zbývající účty smazány nebyly. Říkejme tomu citové pouto a chuť, udělat si tu z toho muzeum.

Verze 5.
Můj nejnovější životopis pochází z 27. května 2013. Zatím si myslím, že jsem udělala dobře, když jsem se rozhodla pod vedením PiliKKy pokračovat s hrou. Přestože si nemyslím, že to bude trvat dlouho, tak vidím, že tu poprvé po velice dlouhé době není nepořádek. Alespoň ne v takové míře, jako dřív.

...A DALŠÍ POSTAVY...
Inuzuka Ashi & Yuniiku
28. dubna přišla na svět má druhá postava na Ns, díky které jsem tenkrát měla dvě postavy v Konoze najednou. Popravdě jsem si dokonce jeden čas psala sama se sebou! Jinak životopis Ashi vznikl především pro učení Ryuujiho Akatsuchiho, kterému Ashi darovala psa Rongua. Jednou mi Assasin, když byl v nemocnici v kómatu, řekl, že se bojí, že ho chce Kushina zabít, když přišla do Konohy. Utekla jsem se Shijin z mise, ale Kushina mezitím stihla zase odejít. Hups. Jelikož jsem nechtěla být za blázna, použila jsem Ashi, aby se pokusila Hokageho únést sama. Účet se jménem této postavy byl smazán.

Taura Hyuuga 
Mé první NPC. 11. května 2011 jsem vytvořila krátký fillerový životopis pro matku Shijin, která se účastnila obzvláště seznamování Alliiho Uzumaki, prvního přítele Shijin, a jejího otce Naota Hyuugy. Účet se jménem této postavy byl smazán. Životopis Taury Hyuugy byl 13. června 2011 přesunut do samostatného tématu.

Arashi Inuzuka & Nyiotte
Postava ze 13. června, se kterou jsem chtěla zabavit Ryuujiho Akatschiho, když jeho sensei Ashi Inuzuka, má další postava, unesla Hokageho a stálo ji to život. Nevydrželo mi to moc dlouho.

Rin Kagayaki
První životopis asistentky Raikageho z 18. června 2011. Everestovi, Rokudaime Raikagemu, jsem dělala asistentku jako Chuunin a později jsem se stala Nanadaime Raikage. Účet zůstal zachován. Nejdůležitější na této postavě je, že jen díky ní začalo mé přátelství s jedním z nejdůležitějších lidí mého života, který tenkrát hrál za Esu-a, shinobiho, jehož jméno stále neumím skloňovat. Později Rin zemřela při boji s vůdkyní Akatsuki, Reinou Kanou (a jak jsem ji k tomu musela na Skype nutit!) a po smrti svedla kdesi v záhrobí zápas s Assasinem Senju, Nanadaime Hokagem, který z něj vyšel vítězně a proto se směl vrátit na svět.

Iroke Hyuuga
...aneb příběh z 11. září 2011 o tom, jak jsem si chtěla zahrát za šíleného, úchylného Hyuugu, který nakonec porazil Sanbiho pomocí Oiroke no Jutsu. (Skutečná herní událost!) Nikdy jsem se s ním nedostala dál než na Genina. Účet byl smazán.

Jōki Azayaka
Jōki Azayaka je mým vymyšlením Pakuřina klanu. Tenkrát Pakura ještě ani nebyla v Anime, protože postava pochází z 4. října 2011 a schvaloval ji ještě Assasin. Doba, kdy PiliKKa s Yoko zaútočily na Konohu a proto byl výjimečně zvolen vůdcem Suny někdo jiný - má postava pak byla Asistentkou nového Kazekageho, když jím byl Midotsuchi, později jednoduše Jounin, ale to už mě hra za ni tolik nebavila a tak skončila. Účet byl smazán.

Ikaros Tenmitsu
10. října 2011 jsem se také vrátila ke hře v Kumoagakure. Kromě toho to bylo poprvé a naposledy, kdy jsem nějakou dobu hrála po Tatsuově boku - oba jsme příliš tvrdohlaví. Ale tenkrát jsem byla jeho malá sestřička ovládající Kuroi Kaminari, Černý blesk.

Akaime Minakami
10. listopadu 2011 spatřila světlo světa další postava, tentokrát z Kirigakure. Nikdy jsem s ní neabsolvovala Chuuninské zkoušky, ale zkusila jsem si díky ní Ranmarovo Kekkei Genkai.

Jin Insignia
Hloupé jméno pro postavu z Naruta, že? Narazila jsem na něj na jednom z anglických fór s tématikou Naruta a tak 23. listopadu 2011 přišla na má první postava do Otogakure, které vděčím za to, že jsem mohla lépe poznat Reinu. Koneckonců mi Reina dlouho, velice dlouho neřekla jinak než Jin. Přesto jsem s touto postavou nikdy nedošla ani k Chuuninským zkouškám a její účet byl smazán.

Willow Azayaka
15. prosince 2011 jsem se vrátila ke svému klanu Azayaka, tentokrát s postavou Kunoichi - Chuunina.Jouninské zkoušky jsem s ní nikdy neabsolvovala a časem hra za ni skončila.Klan Azayaka tím ale neskončil a někteří jeho jméno později ještě využili, chtěli-li ovládat Shakuton.

Konan Itako
12. března 2012 jsem se vrátila ke hře, abych mohla v Iwagakure hrát pod Midotsuchim jako Tsuchikagem a přede všemi ho chránit. Před branami Konohy  mému nejlepšímu příteli poté Konan zabránila v sebevraždě, ale zradili ji mí přátelé, kteří ho později mučili a dokonce mu uřízli ruku. Jeden z nich už nejen za to jedním z přátel nikdy nebude. Hra za Konan už mě pak nebavila a skončila jsem. Ještě je zajímavé, že jsem za Konan začínala jako za Geninku, ale jelikož bylo málo Jouninů a Tsuchikage potřeboval ochranku, požádala jsem o rychlé povýšení, kterého se jí dostalo a tak jsem jí upravila životopis. Zažila jako Tsuchikage nejen Midotsuchiho, který ze své funkce později odstoupil, ale i Toshia Toppu. Na konci mé hry za Konan Toshio přestal vládnout a Iwu získala pod svá křídla má další postava Orion Mizuki. Byla to doba vlády Ayame Takahashi. Klan Itako byl ještě později využíván jinými hráči jako uživateli Konanina Hijutsu papíru.

Orion Mizuki
Orion Mizuki byla mou druhou Kage po Rin Kagayaki. Tentokrát jsem vládla Iwagakure, ač původně jsem za tuto postavu začínala jako Jounin a nějakou dobu byla dokonce Potulnou kunoichi - s Toshiem jako Kagem jsem se opravdu snesla jen těžko. Klan Mizuki byl také využit i jinými hráči, užíval totiž Orochimarovy techniky. Jedna věc, na kterou jsem u této postavy pyšná, je fakt, že jsem za ni od 10. května 2012 hrála s Hehem jako Naokim Kibakudanem. Sepsala jsem díky ní mnoho informací k Iwagakure.

Tora Uzumaki
27. května 2012 mě dostala chuť zahrát si za homosexuála. Žel, potulní mi nikdy příliš dlouho nevydrželi. Důležité na této postavě je, že jsem si pro ni vypůjčila jméno "Tora," které kdysi u Hyuugy použila pro mne velice důležitá osoba.

Rian Ameyuri
V roce 2012 jsem měla v Kirigakure ještě jednu postavu, která vznikla proto, že jsem chtěla zase hrát s Midotsuchim a ve hře zemřela společně s ním díky technice, kterou použil pro spáchání sebevraždy. Její životopis zmizel z této stránky, protože se na ní objevil ve chvíli, kdy kdosi smazal všechny herní místnosti včetně životopisů z Akiho účtu (jen tak tak jsme se tehdy - za Ayame - dostali do Administrace). Už jsem ho nikdy nevložila znovu sem, ale zůstal uložený na blogu, kam mě kdysi napadlo ukládat životopisy pro případ dalšího mazání.

Neya Ogata
Můj zřejmě nejpropracovanější životopis vůbec. Pochází z 10. listopadu 2012. Nechtěla jsem ale, aby někdo věděl, kdo jsem. Složité změny IP přesto Akihiro odhalil a mě hra za ANBU a ještě v jeho režimu dlouho nevydržela. Ale za žádnou postavu jsem dřív neměla tak kvalitní příspěvky a vlastně vše. Škoda, že i o její účet jsem přišla.

Shizuka Terumii
Jedna z nejnovějších postav - z 20. května 2013 - je také tou, za kterou jsem brzy přestala hrát. Vznikla kvůli propletení životopisu s Mareem. Hrála jsem za ni, když dozníval Akihirův režim a skončila jsem s ní, když fórum převzala PiliKKa, respektive jsem už neobnovovala její životopis.

Kin Yuki
28. května přišla na svět má nejnovější postava a má první postava s elementem ledu jako Kekkei Genkai. Původně propojená s Mareem Yuki, ale nakonec hraje sama za sebe. V té době mě svou hrou vedle mojí postavy potěšila jedna skvělá spolužačka a jeden skvělý přítel.

V konečném součtu se zdá, že mě hrou tu provázelo celkem 18 jmen, z toho Shijin hned pětkrát, takže jsem zde zveřejnila 22 životopisů. Dvakrát z toho jsem byla Kage (Raikage a Tsuchikage), ve třech režimech Admin a jednou z toho Hlavní Admin. K dnešnímu dni jsou to 2 roky, 2 měsíce a 11 dní, co tu hraji.

Zapomněla jsem na něco?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 15 Jun - 16:22

Tak nějak jsi mě utvrdila v pocitu, že tu hrajeme dva :-D Člověk si říká, kolik dobrých lidí tu pozná a pak zjistí, že 18 postav je jeden člověk Smile
(Taky bych sem něco přidal, ale většinou byly moje životopisy velmi surově mazány, na moje přání, neboť jsem nejednou našel mé životopisy upraveně nebo dokonce zkopírované u jiných lidí na jiných forech).
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 15 Jun - 17:23

Ale kdepak, aktuálně mám dvě postavy a s tímto systémem učení technik bych sotva stíhala víc. Za Assasina jsem ale hrála najednou i za šest postav a to jsem měla Raikage. Škoda toho, jak rychle utíká čas.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Airis Shisen Sat 15 Jun - 17:28

Shijin se očividně hodně nudí :DD
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 15 Jun - 17:46

...a proto má aktuálně jen dvě postavy, přesně tak. ^^
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Yona. Sun 16 Jun - 12:06

Řekla bych, že to bylo myšleno tak, že se ti to tady všechno chce vypisovat...


(Ženský rod je tam schválně... jen kdyby se někdo zajímal.)
Yona.
Yona.

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 16 Jun - 12:33

To bylo především proto, že jsem i tohle sotva dala dohromady, ta jména se lehce ztratí kdesi v temných koutech paměti. A jelikož tyhle postavy byly všechny důležitou součástí minulosti, nerada bych na jednu zapomněla. Známky jsou uzavřené, začíná volno, proč se tedy (dokud nezačne práce) nepokusit si to v záchvatu nostalgie sepsat? 

Tolik času to zase nezabralo. ^^
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 16 Jun - 13:53

Opravdu pěkný nápad^^
Když tak na to tvoje koukám, sama si uvědomuji, co všechno jsem tu zažila a kolik postav vystřídala^^ Je zajímavé zapřemýšlet, jak se všechno změnilo, jak se teď na všem bazíruje a dřív to bylo všechno tak neurovnané^^ Vzpomínám si, že jsem úplně na začátku byla v Suně sama, později s Yo a hrálo se nám skvěle xD
Je zvláštní přemýšlet, kolik lidí a kolik systémů prošlo administrací xD
Každopádně jsem ráda, že do téhle sekce konečně někdo něco přidal, a že to má určitě kladnou hodnotu^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 17 Jun - 22:18

Děkuji! Chytila mě podobná nostalgie, obzvláště když jsem prohlížela ono úplně první téma "Vaše postavy." Potom už to bylo mnohem stručnější, ale do té doby to bylo vlastně jen o fóru pro pár lidí. Pamatuji si, jak jsem svou postavu odesílala a mezitím se radila s Mikomi na xichtoknížce, jak přesně to mám udělat a divila jsem se, jak je možné, že se nejnovější příspěvky zobrazují dole a ne nahoře!

Určitě stojí za to si všechny postavy sepsat, přemýšlím o tom, že až bude o prázdninách zase chuť, přihodím i avatary a své postavy z dalších dvou fór, kde jsem hrála.

Zajímalo by mě, kdo si ještě umí představit úplně první Shijinin avatar a jestli si ho vůbec někdo (vyjma mě samozřejmě, mám ho uložený) pamatuje!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Neodborný bibliografický soupis autobiografií Empty Re: Neodborný bibliografický soupis autobiografií

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru