Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukryté sídlo Kage

+8
Hiroshi Senju
Killunia
Shijin Hyuuga
Raiken Namikaze
Kiwi Namikaze
Hideo Hatake
Kaori Senju
Akasuna no PiliKKa
12 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:00

First topic message reminder :

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Guiltycrow
Po tom, co zlo ovládlo zemi se všichni obyvatelé vesnic, kteří nehodlali ustoupit, museli stáhnout a skrýt před narůstající mocí zla. Zahnali je tak daleko, až se museli uchýlit do prastarých tunelů, které prochází kdysi neochvějnou chloubou Konohy - Monumenty, a které se rozkládají ještě hluboko ve slavné skále.
Právě tady, ve stínu a chladu kamene vybudovali nové přístřešky, místnosti a i provizorní jednací místnost, kde zasedá rada a Hokage.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 11 Jun - 18:06

Nič viac, okrem uklonenia, som už nespravil. Ostal som stáť a čakať, kým vyrazíme. Akurát, Kaori mi iba pripomenula Daikiho a Yoko, ktorí boli v Sune. Hádam boli v pohode, v čo som mohol ale teraz iba dúfať a modliť sa za to. Len škoda, že by to zrejme nepomohlo, keďže tam sa teraz dialo niečo iné... To som ale netušil, takže túto starosť som ani nemal. Mal som skôr starosť o Hidea, s ktorým sme sa spoliehali, že ten plán vyjde. Bohužiaľ to tak nevyšlo, takže teraz som sa mohol aj zožrať od nervozity.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 11 Jun - 20:56

FILLER:
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 12 Jun - 16:26

Dobre, takže, to by sme mali. Povzychla som si a zdvihla sa zo sedadla. Bolo na čase sa pripraviť...A to čo najrýchlejšie. Nemohla som si dovoliť len tak mrhať časom. Pevne som verila, že ak tam dorazíme a nejako sa nám podarí dostať sa do väzenia, Hideo bude ešte živý. Neviem, či by som zniesla stratu ďalšieho blízkeho človeka...Choďte sa pripraviť, stretneme sa pri bráne...Prešla som vážnym pohľadom po každom z nich, až som sa zastavila na Mai, ktorá sem práve vošla a vyjavene sa na ostatných dívala. 
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 12 Jun - 16:53

Už som nič nehovoril. Proste som sa po vypočutí Hokage-sama otočil a otvoril som si dvere. Následne som cez ne prešiel. Šiel som smerom k zbytkom z brány.
Všetko som mal pri sebe, keď že som už bol vo výstroji Anbu a tým pádom aj v službe. Takže som pri sebe musel mať všetko.
Dosť som sa ponáhľal, keď že išlo o ľudí z Konohy a o ich životy. Cestou k "bráne" som rozmýšľal o tom či tam stretnem nejakého uchihu, ak by sa to stalo, najskôr by som ho zabil bez váhania.
Možnosť bola, že by som tam stretol môjho brata, ale to som si neprial. Vždy mi hovoril ako sa mám vyhýbať zlu a ak by tam bol, tak by sa vlastne celý zmysel môjho života rozpadol.
Presun
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Killunia Wed 12 Jun - 19:36

Když jsem čekala na další informace, z dění vyplynulo, že půjde rovnou o záchrannou misi. Vůbec jsem netušila, kdo je ten Hideo, kterého chtějí tak moc zachránit. Náhle jsem necítila takovou touhu navštívit Kagetsu no Sato. Když nás mělo jít tolik. A ani mě nelákalo jít na misi se svým bývalým senseiem. Cítila jsem, že si s ním nemám co říct. Pak mě znepokojilo, že chtěla na hlídání nechat Kaori jen svého bratra.
"Neměl by tu zůstat ještě někdo další...?" ozvala jsem se tiše, odezvu jsem však neočekávala. "Nejsem si jistá, že je to dobrý nápad... Co když se něco stane?" Ano, správně, změnila jsem názor. S tolika lidmi se mi prostě putovat nechtělo. Nejradši bych teď utekla. Neúčastnila se toho. Zůstala ve svém sídle a ani se tu neukázala. Nebo se zase vydala na cestu po světě. Bylo mi však jasné, že z toho nemůžu vycouvat. Takže jsem se vydala k východu a pak směrem k sídlu mého klanu připravit věci na boj.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 12 Jun - 20:58

Příprava neměla být dlouhá. Alespoň jsem v to doufala. Nebylo již, co říct.
Musím do sídla. Pro zbraně, i když jich Hyuuga příliš nepotřebuje. 
Po poslední poslední větě Hokage jsem se tak nenápadně vytratila i já.

//Přesun
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 12 Jun - 21:42

Kým všetci pomizli k bráne, alebo teda k jej pozostatkom, ja som ešte nejakú chvíľu postával pri stene, hľadiac na Kaori a Hiroshiho, striedajúc pohľad medzi nimi akoby som sledoval Ping~Pong-ový zápas. Bol som ale trochu mimo, rozmýšľal som asi viac než by som mal, najmä preto, že sme teraz šli na možnú smrť. A keď som na to pomyslel... nie, nikto nezomrie! Tomu som musel veriť viac, pozitívne sa naladiť ako vždy! Niečo ma síce trápilo, len som nevedel čo, ale to som pre istotu ani nešiel rozoberať v mysli. Výbavu som mal pri sebe, keďže som si ju vzal zo Suny, čiže som mohol hneď zmiznúť k troskám brány, čo som aj spravil.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 13 Jun - 17:52

Keď všetci už konečne zmizli, vybrala som sa do svojej izby, kde som mala všetku voju výbavu. V kúte na stojane bolo zavesené červené brnenie, aké mal Hashirama Senju, hneď vedľa na stole boli úhľadne poukladané chakramy, senbony, kunaie a čo ja viem čo ešte. Natiahla som sa po to brnenie a po kúskoch ho na seba navliekala, schmatla som si všetky zbrane, ktoré som bežne brávala do bojov, plus nejaké tie fľaštičky s jedom. 
Snáď to výjde...Pomyslela som si a vyšla z izby na chodbu, kde som prudko objala Mai...Na rozlúčku. Vrátim sa čo najskôr...Sľubujem. Nebola som si tým úplne istá...Táto misia nás môže stáť život. Ale tým som ju nechcela strašiť...Zatiaľ nie. Hiroshiho som len potľapkala po pleci. Drž sa, braček. A s týmito slovami som zmizla v obláčiku dymu. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 16 Jun - 7:06

Celou dobu jsem je poslouchal a nějak nespokojeně jsem se částmi zamračil. Mohlo je to stát život a já tu jen zůstanu jako chůva?! Chtěl jsem protestovat ale věděl jsem že něco pravdy na tom bude a proto jsem zůstal znovu potichu. Přeci jen jsem si uvědomoval že to byla moje vina, celá tato situace. Když všichni odešli, tak jsem došel na chodbu, ale zase spatřil Kaori jak si došla pro brnění a nějak ustaraně jsem se na ní díval. Měl jsem o ní velkou starost a už vůbec nemluvně o tom že odešli skoro všichni a vždy jsem věděl že by se ani nemuseli vrátit. Když mě poplácala po tváři, tak než odešla jsem jí do brnění vhodil svitek. Ano, byl to svitek s Kuchiyose Kori, která se ke mě mohla kdykoliv dostat, teď jsem jí svěřil ale Kaori a doufal jsem že takto bude aspoň ve větším bezpečí, když už na ní nemohu dohlížet já, tak Kori. Hned po tom co odešla jsem se podíval na Mai. "Tak co šmudlo? Pomůžeš mi s prohlídkou vesnice?" Pousmál jsem se na ní a čekal co se z ní vyklube za určitě logickou odpověď.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Killunia Mon 17 Jun - 19:38

Když jsem se vrátila ze sídla klanu s nějakými lehkými bojovými přípravami sem, už tu zůstal jen Hiroshi. Uvědomila jsem si totiž, že jsem se zdržela až moc dlouho, tudíž mi přišlo zbytečné se do Kagetsu vydávat. Ještě ke všemu sama. Navíc většinu cesty pěšky. Nepřipadá v úvahu.
"Doufám, že tu nebudeš potřebovat pomoc..." prohodila jsem k Hiroshimu. "Ráda bych totiž dokončila svou předchozí práci..." Chvíli to vypadalo, že se možná i usměji, avšak nedošlo k tomu. "Doufám, že se jim tam nic nestane. Sice k vám nepatřím, ale stejně..." Raději jsem nepokračovala, protože mi přišlo, že plácám hovadiny. Chvíli jsem se na mladšího bratra Kaori dívala, pak na jeho mladší sestřičku. Byla roztomilá a v něčem mi připomínala Airyiu, když byla mladší. Netušila jsem, co mám teď dělat. Mám odejít a neobtěžovat ho? Nebo mu mám nějak pomoci?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Killunia Tue 25 Jun - 10:25

A opět jsem se stala duchem. Povzdechla jsem si a sklopila jsem zrak. Podlaha teď byla mnohem zajímavější než Hiroshi. Zřejmě mou pomoc nepotřebuje. A zbytek Konohy také ne. Dobrá tedy. Nebudu je obtěžovat svou přítomností, prostě odejdu.
Stejně tu nemám co dělat...
Otočila jsem se na patě a vyšla jsem z ukrytého sídla. Pryč odtud. Někam hodně, hodně daleko.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 27 Jun - 15:54

//Aj, omlouvám se. Shakymu nejede wifina a na Hiroshiho jsem zapomněla dokonale ^^''

Stále jsem tam stál s Mai a byl v jakémsi seku. Nějak jsem se na dlouho zapřemýšlel a neslyšel jsem nic kolem sebe, jen své myšlenky, jako bych spal a stále se neprobouzel. Killuniu jsem taktéž neslyšel a "probral" jsem se až po dost dlouhé době od toho co odešla. Připadal jsem si jak po nějakém fetu. Vzal jsem Mai a dal si jí na ramena. "Drž se." Pousmál jsem se a zmizel v obláčku dýmu.

-přesun-
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Fri 5 Jul - 11:16

Prišiel som tam a nikto nikde zima a chlad zaklopal som. Počkal som a nikto sa neozval. sadol som si ku dverám a čakal. Mám pocit že Hokage-sama nie je vo vesnici alebo teda čo s nej zostalo povedal a potom dodal Mne to je osobne jedno ale potrebujem trénovaťSedel som tak 6 hodín a nikto nikde tak som sa pohol do ulíc hľadať aspon niekoho.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 17 Jul - 9:44

Tentoraz v Henge som sem smerovala s Kiyoko za pätami. Snažila som sa k sídlu dostať bez povšimnutia, avšak zdalo sa, že tu dnes nikto nie je. Našťastie. Otvorila som dvere, vošla dnu a hneď ako vošla i Kyioko, prudko som dvere zavrela. Poďte za mnou... Kývla som rukou a zaviedla ju do izby, kde som kývla smerom k posteli. Čím som jej vlastne naznačila, aby si ľahla.
Sama som si zo seba začala sťahovať brnenie. Akonáhle bolo úplne dole, s úľavou som si povzdychla. Všetko svoje vybavenie, ktorého nebolo málo, som strčila do zásuviek.
Otočila som sa ku Kiyoko a urobila k nej pár krokov. Vaše zranenia nevyzerajú dobre... Zamračila som sa. Tak ideme na to... Chakry som mala ešte pomerne dosť. Natiahla som k nej ruky obalené zelenkastou chakrou a priložila ich na jednotlivé zranenia. Netrvalo dlho, než sa stihli zahojiť...Po nejakej tej chvíli som ruky odtiahla a z jednej zásuvky vytiahla chakrové pilulky. Vaše telo si teraz potrebuje odpočinúť...Nepredpokladám, že budete spať dosť dlho na to, aby sa vám regenerovalo dosť chakry...Vezmite si jednu pilulku. Keď si vzala, postavila som sa. Donesiem vám ešte náš špeciálny čaj, ktorý vám iste dodá energiu. Usmiala som sa, vyšla z miestnosti a vybrala sa do kuchyne, kde som postavila vodu a nechala ju vrieť. Potom som ju naliala do hrnčeka, do ktorého som nasypala špeciálne bylinky. Ešte za čias mieru, som chodievala do lesa zbierať...Niektoré sa dali ťažko zohnať a bolo ich žalostne málo.
Vrátila som sa do izby a pekne rozvoňávajúci čaj položila na stôl. Možno ste hladná, určite vás tam držali dlho... Pohľad som presunula von oknom...Ten pohľad na zničenú Konohu mi nerobil dobre, tak som sa radšej odvrátila.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 18 Jul - 23:04

Mířil jsem rovnou domů. Mai jsem položil už u dveří, které jsme rychle zavřel. Sehnul jsem se k ní a zamračil se. "Jestli jen cekneš o tom že to zranění co máš je moje vina, zapomeň že ti ještě někdy koupím gumídky." Vyplázl jsem na ní jazyk a bundu si hodil na věšák, boty jsem kopl někam do rohu a šel jsem do kuchyně. Nevím proč, ale zdálo se mi to tu prázdný, tak jsem si myslel že nikdo není doma, proto jsem otevřel spížku a vzal si z ní velkej pytlík gumových medvídků. Jo, to jsem potřeboval! Usmál jsem se a nabral si hrstičku, zbytek jsem dal zpátky a šel přímo do svého pokoje a zavřel jsem za sebou dveře. Vzal jsem si ze skříně oblečení po doma, takže vršek byl dole a nechal jsem si jen kraťase. Oblečení jsem si hodil na zem a sešel jsem do obýváku a cestou jsem jedl gumídky. Nebyli to ale jen gumídci, když jsem procházel kuchyní, vzal jsem si z tajného regálu saké a seld jsem si na sedačku. Nohy si dal na stolek a zapnul telku. Bylo to super když mě nikdo nemohl buzerovat!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 22 Jul - 8:27

//Tak konečně píšu ... dva týdny bez internetu ... za to se omlouvám ^^"

Jak jsem se tak rozhlížela po okolí, nebyli na tom o nic lépe, než my, akorát s tím rozdílem, že tady to aspoň nebyla vlhká jeskyně. "Netušila jsem, že jste také medička." Prohodila jsem jen tak mimochodem, když jsem si všimla zelené chakry kolem jejích rukou a slyšela, že tomu celkem rozumí. Přijala jsem od ní všechno, co mi bylo nabízeno s vděkem. "Jste hodná, hlad trošku mám, ale jakmile mi bude trošku lépe, musím zpět do vesnice, mám z toho všeho špatný pocit." Zamračila jsem se a sevřela v dlaních hrnek s horkým čajem. Všimla jsem si jejího výrazu, když se odvracela od okna. "Bolí to, že ano? Znám ten pocit." Hlesla jsem a nepřítomným pohledem se zahleděla na hladinu hrnku s čajem.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Tue 23 Jul - 13:03

vrátil som sa dúfajúc že sa hokage už vrátila sadol pred kanceláriu zaklopal som a čakal Nikto nikde Konoha takáto prázdna dlho nebolapovedal som sám pre seba a čakal ďalej
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 24 Jul - 15:38

Pousmiala som sa. Vždy som chcela byť medičkou. Nemala som príliš ľahké detstvo, práve kvôli tomu, že som bola antitalent. A tak povediac i hanbou klanu. Základy ma naučila matka a Majster...Ten zo mňa vytvoril špičkovú medičku. Len vďaka nemu som dnes tým, čím by som bez jeho pomoci nikdy nebola. Povzdychla som si a vytratila sa. Po chvíli som sa vrátila i s táckou, na ktorej bol rámen a príbor. Určite jej bude chutiť, konožský rámen je predsa najlepší, nie?
Uhm...Je bolestivé dívať sa niečo, čo ste sa roky snažili udržať...A nakoniec ste to ani nedokázali ochrániť. Sklopila som pohľad a povzdychla si. Zlyhala som na plnej čiare. Podala som jej tú tácku. Prajem vám dobrú chuť, zatiaľ idem, aby ste sa potom mohli aspoň trošičku vyspať. Narovnala som sa a pomalými krokmi odišla z miestnosti. Pohľad mi padol na Ryuuzetsua pred dverami do miestnosti, ktorá sa skôr dá nazývať zasadacou miestnosťou. A taktiež i kanclom.
Ahoj, Ryuu. S úsmevom som sa pozdravila a mávla rukou, aby šiel za mnou. Zdola sa ozývali akési zvuky, chcela som zistiť, kto to tam vlastne je. Zamierila som do obývačky, ak sa to tak vôbec dalo nazývať, kde mi padol zrak na Hiroshiho s fľaškou v ruke. Kaoríííííííííííííííí! Mai sa rozbehla, hodila sa mi okolo krku a objímala ma tak silno, že som si myslela, že ma zadusí. Mai...Ty máš ale silu. Vyhŕkla som, keď zovretie konečne povolilo a ja som sa mohla poriadne nadýchnuť. Tak rada ťa vidím, živú a zdravú. Pousmiala som sa na ňu a jemne ju od seba odstrčila. Na čele mi navrela žilka, keď sa môj pohľad vrátil k bračekovi. Sedel si na sedačke, ako keby sa nechumelilo...To ma neštvalo...Ale ten alkohol...Pred Mai...TY KRETÉN! Zvrieskla som naňho, od hnevu sa mi div nezačalo pariť z hlavy. Mal si sa starať o dedinu, kým som bola preč, a ty si tu popíjaš alkohol, ako keby sa nič nebolo dialo! A ešte si sa i niekde flákal! Tentoraz som sa trochu stíšila, mali sme tu predsa hosťa, ktorý si potreboval odpočinúť. Ty mentalretard jeden dementný! Ruky som zatla v päsť. Len tak tak som sa ovládala, aby som mu takú nestrelila, že sa mu hlava štyri krát na krku otočí.
Mai na mňa čudne zazerala. Ryuu určite tiež. Pokrčila som ramenami a snažila sa upokojiť. Vedľa mňa sa objavil ANBU, čosi mi pošepkal do ucha a opäť zmizol. Vraj sa nám po ulici potuluje nejaký shinobi. Povzdychla som si, zložila pár pečatí a vedľa sa vytvoril klon, ktorý použil Henge. Rozbehol sa do ulíc a ja som len zavrtela hlavou.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Wed 24 Jul - 15:52

Išiel som za ňou. Pozrel som sa na ňu prekvapene naša hokage krásna a milá dokáže byť aj takáto pomyslel som si. potom som sa pozdravil a skonštatoval Ahoj všetkým ja som chcel len aby sa hokage sama keďže je s toho istého klanu ako ja či by mi nepomohla s technikami povedal som a čakal čo my odpovie.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 24 Jul - 18:50

"Obzvlášť pro nás mediky je těžké, dívat se, jak umírají lidé kolem něj a on s tím nemůže nic dělat, když je ten medik ke všemu kage, je to ještě horší, ale to nikdo, kdo to nezažil, nemůže posoudit." Pousmála jsem se na ni a vzala si rámen. "Děkuji, postarám se o to, aby jste své pomoci mi nelitovala." Konečně se mi dostalo něco teplého do žaludku a pomůže mi to se rychleji zotavit. Hned po dojezení Ramenu jsem usnula a vzbudila se kdo ví za jak dlouho. "Měla bych jít najít Hokage." Vstala jsem a šla ji hledat. Netrvalo dlouho a našla jsem, koho jsem hledala. "Děkuji za všechno, už je mi lépe a měla bych jít." Rozhlížela jsem se kolem sebe, jako bych hledala východ.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 24 Jul - 19:24

Pousmiala som sa na Ryuua. Samozrejme, že som ho poznala...Pochádzal predsa z toho istého klanu ako ja. Samozrejme, že ti s tými technikami pomôžem... Potľapkala som ho po pleci a zazubila sa.
Prudko som sa otočila na Tsuchikage a usmiala sa i na ňu. Och, to som rada, že už ste v poriadku. Prehrabla som si rukou vlasy. Tak sa s vami teda lúčim, bolo mi cťou liečiť samotnú Tsuchikage. To sa len tak často nestáva. Uchechtla som sa a jemne zavrtela hlavou. Mimochodom, nie ste nám nič dlžní. Dodala som ešte na záver. Uvedomila som si, že Tsuchikage to tu vlastne nepozná, tak som jej naznačila, aby ma nasledovala a zaviedla som ju na chodbu, kde som otvorila dvere a vyšla von. Odtiaľ už myslím cestu domov iste nájdete. Prajem vám šťastnú cestu, a nech sa vám darí. Pousmiala som sa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Thu 25 Jul - 0:25

Počkal som na Hokage aj keď sa poznáme neodvážim sa povedať jej menom a potom dodal Hokage sama ja by som sa rád naučil buď priamo mokuton alebo jeden s dvoch elementov potrebných k mokutonu ako je každému Senju známe mokuton je z elementu zeme a vody no neviem ktorý element momentálne viem rozvíjať preto som prišiel za vami hokage sama a už keď nejakú tu misiu by ste nemala? dopovedal som ja viem je to dosť dlhe niekedy som proste taký že spustím a nezastavim a potom som čakal čo mi na to odpovie sledoval som aj May a toho druhého vedel som približne kto to je ale ne presne a ani ma to moc nezaujímalo
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 26 Jul - 8:40

"Děláte, jako bych snad byla někdo vyjímečný oproti vám." Zasmála jsem se a nechala se vyvést ze sídla. "Ještě jednou děkuji a kdyby něco, Iwa je vaším dlužníkem." Uklonila jsem se jí a svižným krokem si to namířila k bráně.
/přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 26 Jul - 21:16

Když se jsem slyšel nějaké kroky, hned jsem zpozornil a jak Mai vykřikla její jméno, zablýsklo se mi v očích. Ignoroval jsem vše co mi říkala, pustil jsem flašku a i přes celou tu situaci tady jsem jí objal.
"Baaaaka!" Zamračil jsem se a nepouštěl jsem jí. Tsuchikage jsem ani neviděl protože v tu dobu už byla pryč.
"Ani se neohlásíš a nic?! Víš jak to bylo deprimující?" Trošku víc jsem jí sevřel, ale tak aby jí to nebolelo. Měl jsem chuť jí zabít osobně kvůli tomu že se vrátila a ani nedala vědět!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 28 Jul - 8:14

Uchechtla som sa a zavrtela hlavou. Nemáte za čo... Pousmiala som sa a chvíľu sa ešte za Tsuchikage dívala, pre istotu. Možno sa tu v okolí potuloval nejaký nukenin...
Nakoniec som zatvorila dvere a udivene sa zadívala na bračeka, ktorý ma tak vyobjímal, div som sa nezadusila. Ako som mala vedieť, kde si? Zase si sa niekde flákal! Dala som mu taký drobný pohlavok, aj to som sa musela naťahovať. No čo no, bola som drobná...Nechcem vedieť, aká budem, keď budem stará babizňa. Aj keď som vážne pochybovala o tom, že sa svojej staroby vôbec dožijem...Práve kvôli tej pečati na čele.
Mokuton je mocné Kekkei Genkai, ale neprejaví sa u každého. Si si istý, že si ho zdedil? Milo som sa naňho usmiala. Nie, nechcem teraz nikoho na misiu púšťať, je to obvzlášť nebepečné...Tsukikage bude mať iste nervy a niekde vo svojej komnate určite kuje plány nie len proti Konohe. Zamračila som sa. Robilo mi to starosti...Mal Rinnegan...Bude to ťažký súper a obávam sa, že naňho stačiť sama rozhodne nebudem.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru