Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše postavy

+12
Tenshi Ochita
Daiki Yatoshi
Ryuuji Akatsuchi
Kushina Uzumaki
Uzumaki Allii
Shijin Hyuuga
Ayame Takahashi
Kisuke Uchiha
Yoko Ayme
Noriko Kana
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
16 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Jan - 10:57

First topic message reminder :

Do Konohy se nábor ruší!
- Síly jsou velmi nevyrovnané! Do ostatních vesnic je nábor pořád volný. -

Malý vyňatek z pravidel, který nedodržujete..
Většinou se začíná od hodnosti Genin, ale pokud se objeví ostatní hodnosti, tak na začátek má povolené "Startovní" techniky následujících tříd.
Chuunin: 5E,1D,1C,1B,1A.
Jounin: 5E,1D,1C,1B,1A + 1S (MAX DVA ELEMENTY) S technika se může nahradit 2C nebo 2B nebo 2A
Kage, S-rank: 5E, 2D, 2C, 2B, 2A a 1S (MAX TŘI ELEMENTY) Opět se může S technika nahradit 2C nebo 2B nebo 2A.

Takže, pro lepší přehled o postavách, bych vás prosil o napsání vašeho životopisu, prosím držte se tématu a nediskutujte, bude vytvořena diskuze o postavách ve smeťáku Smile Vytvořím jako první svůj vzor, abyste se mohli jím řídit.



Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat 28 May - 13:46, celkově upraveno 6 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 19:29

Jméno:Yutakata Tenshi
Věk:20
Vesnice:
Konohagakure
Hodnost:
Genin
Pohlaví:
Muž
Klan:
Yuutakata
Životopis:
Starší bratr takerua kdysi dávno když takeruho dívku zabili stál jsem za tím já s najemnými nindži od té doby jsem se toulal až poté co mně přijaly do konohy tak jsem se změnil ale pořád s jedním cilem zabít takerua byl jsem jediný kdo tenkrát přežil takže zbili jen dva svědkové já a takeru snažil jsem se bratra najít ale  nedokázal jsem to takkže jsem se už jen umístil do svého života a do smrti hodlám vykonat jen jednu věc zabít takerua
Vzhled:Viz. fotka

(omlovám se ale nechce se to oddělit Sad )
Edit Hokage..tak a máš to oddělené.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Apr - 21:13

Jméno: Katsuro Sato
Vzhled:

Vaše postavy - Stránka 5 21787318



Věk: 17
Narození: 16.4
Pohlaví: muž

Charakter: Katsuro je přátelský, ale často výbušný. Nic si nenechá líbit a jak se lidé chovají k němu, tak on k nim. Cení si svých přátel, za které by ruku do ohně dal. Nenechá si věci jen tak rozmluvit, když se mu něco nepodaří na první pokus, tak vstane na nohy a zkouší to znovu a znovu, dokud neuspěje.
Životopis: O svém životě téměř nic neví. Neví kde jsou jeho rodiče, do jaké patří vesnice prostě nic. Život si pamatuje jen od té doby, kdy se probudil u řemeslníka v Konoze, který ho našel daleko od vesnice a vzal sebou. Vzpoměl si jen na své jméno. Od toho "incidentu," žije v Konoze a žije si, jak mu situace dovolí. Pořád čeká, až se mu poštěstí a bude se moci zařadit do normálního života.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Mon 25 Apr - 22:10

pekný obrázok ^^ aj charakter ^^
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Tue 26 Apr - 20:55

Jméno a příjmení: Tirips Kirosai
Vzhled:Vaše postavy - Stránka 5 637d95ce89_75609543_o2
Hodnost: Genin
Věk: 16
Narození: 22.1.
Pohlaví: muž
Vesnice: Konohagakure
Charakter: Tirips je nadaný, laskavý, hodný, trpělivý a důvěřivý ninja. Nedá dopustit na své přátelé a na svou vesnici. Nesnáší lži a přetvářku.

Životopis: Žije spokojený život v Konoze se svými rodiči. Je jedináček. Momentálně Tirips shaní učitele od kterého se chce naučit novým technikám a zdokonalovat se... Jeho snem je stát se silným a slavným shinobim který bude ochraňovat své kamarády a svou milovanou vesnici.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Tue 26 Apr - 21:05

(Můžeš mi dát prosím skype? ^^ )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 11:31

Jméno: Inzuka Ashi
Vzhled jí a její společnice na cestách Yuniiku:

Vaše postavy - Stránka 5 Ashiinzukaandyuniiku



Hodnost: Jounin
Věk: 19
Narození: 1.2.
Pohlaví: žena
Klan: Inzuka

Životopis:
Ashini rodiče byli členy ANBU, a tak i přesto, že žádali o lehčí mise kvůli malému dítěti, měli spoustu nepřátel. To se jim stalo osudným, když Ashi unesli. Při pokusu o její záchranu bez svolení Hokageho byli oba zabiti. Tenkrát jí byly tři roky. Od té doby vyrůstala ve Skryté mlžné vesnici, kde v osmi letech ukončila akademii a ve čtrnácti se stala chuuninem. Jako malé, cizí dítě nebyla v Mlžné nikdy obklopena přáteli. Proto se naučila rozhodnosti a skrývání citů. Málokdy se usmívá ve společnosti, avšak když někoho pozná není s ní o zábavu nouze. Stejně tak ji můžete spatřit, jak večer hledí na měsíc a hvězdy. Je to její zvyk. Odmala Yuniiku vyprávěla o své vesnici, i když si na ní nepamatovala a toužila uvěřit, že vidí stejné hvězdy jako lidé z Listové. Jakmile byla povýšena na jounina rozhodla se vrátit a splnit si tak sen. Touží oprášit staré rodiné sídlo a pomstít své rodiče. Jedna z věcí, které jí drží při životě je právě pomsta za to, že nemohla vyrůstat tam, kde to oni milovali a chránili. Stejně tak je však rozhodnutá i ona. Před pomstou má přednost ochrana její vesnice.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 14:26

Jméno : Kenji Kurai
Věk : 17
Narození : 22.6
Pohlaví : Muž
Klan : Kurai
Kekkei Genkai : Meiton

Životopis :
Pochází z dávno zapomenutého klanu Kurai,který byl v jeho 12 letech vyvražděn neznámým ninjou.Přežily pouze 2 osoby.Kenji a ještě jedna dívka.OD té doby se prodírali světem,překonávaly všechny potíže a hledali toho neznámého ninju.

Vzhled :
Vaše postavy - Stránka 5 394c075a738fff81d7a963dbfe16e237

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 15:07

Meno : Raiga Kurosuki
Pohlavie : Muž
Klan : Kurosuki
Viz o mojej postave http://naruto.wikia.com/wiki/Raiga_Kurosuki a poprosil by som aby som dostal anbu Smile a bol legendarny sermiar a mal jeho mece dakujem Smile

VZHLAD https://2img.net/r/ihimizer/i/raigaoi0vc7.jpg/


Naposledy upravil Raiga Kurosukik dne Thu 28 Apr - 16:21, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 15:09

Meno : Kumiko Hoozuki

Vek : 16

Narodenie : 11.5

Pohlavie : Žena

Klan : Hoozuki


Hodnosť : Nechám na vás aspoň ale snáď nie menšie než gennin ^^

Dedina : Nechám na vás ale hlavne tam kde bude aj Kenji =DD

Charakter : Dozviete sa časom ^^ ale zatiaľ zo sebou vždy nosí meč

Životopis :

Vzhľad:
[quote]


Naposledy upravil Kumiko Hoozuki dne Thu 28 Apr - 20:06, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 18:24

Mám pár připomínek.
1) Meiton má u nás klan "Naifo" Tak, to musíte změnit.
2) Inuzuka v Kiri??
3) Raiga - mrtvý filler..
Zkontaktujte mě na skype nebo prostřednictvím PM.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 18:48

Tak změna Kekkei genkai - Mistrně ovládáme meče a můžeme do něj vkládat elementární chakru.Jakmile máme v ruce katanu aktivuje se 1. stupeň ( Splynutí člověka a mečem,je to jako jeho prodloužené já a otevřou se mu nové schopnosti)
Aktivace 2. stupně je prozatím neznáma ( Opět zvýší reflexy,sílu a rychlost)
Klan Kurai bojuje stylem rychlého vytasení meče a teleportací mezi nepřáteli

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 18:54

Nejlepší by bylo, kdyby jsme se domluvili...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 18:57

Tak mluv,mám dost času Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 19:01

Nemáš skype, icq??

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Apr - 21:10

Jméno: Hyuuga Tora
Klan: Hyuuga (neasi)
Vesnice: Konoha
Hodnost: Jounin

Charakter: Tora obvykle do kolektivu nezapadal. Všem lidem ve svém okolí už zkrátka přišel takový... divný. Možná to bylo tím, že rád šokoval a nevadilo mu být středem pozornosti. Tora ostatní lidi totiž moc neřešil. Byl ochoten přiznat si pár odlišností, dokonce se smířil i se svou rozpolcenou osobností (něco jako vnitřní Sakura xD). Jeho snem je stát se jak jinak - skvělým ninjou. Má ještě pár dalších snů, na které se však bojí i pomyslet.

Povahově je spíše flegmatik, typický je pro něj lehký, poněkud nepřítomný úsměv. V poslední době se potuloval všude možné, do Konohy zavítal jen zřídka. Proto se tu cítí trochu jako cizinec, ale naštěstí, nebo bohužel... si rychle zvyká. Nejraději se někde objeví, způsobí zmatek a zase se rychle vytrácí.

Na první dojem se může zdát klidný a vyrovnaný, jeho pravé já je ovšem zvácené a úchylné. V kombinaci s byakuganem není třeba vysvětlovat, jak asi tráví svůj volný čas. Je drzý a oprsklý, pokud se červená, měla by mužská část společnosti raději vyklidit pole.


Naposledy upravil Hyuuga Tora dne Wed 1 Jun - 5:55, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 5:27

Jméno : Kenji Hoozuki
Věk : 17
Klan : Hoozuki
Vesnice : Kirigakure no sato
Hodnost : Legendární šermíř

Životopis : Zpočátku obyčejný člen Hoozuki klanu,než dostal hodnost legendárního šermíře.V mládí obdivoval jen jednu osobu a to byla Kumiko

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 13:08

Právě, že Inzuka. Ne Inuzuka jako byl Kiba atd. V životopisu to tak mám - Únos, pak sirotek v Kiri a teď zpátky v Listové. Doufám, že nevadí...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 14:55

Právě, že Inzuka. Ne Inuzuka jako byl Kiba atd. V životopisu to tak mám - Únos, pak sirotek v Kiri a teď zpátky v Listové. Doufám, že nevadí...

Prepáč, ale nick máš Inzuka, techniky máš z klanu Inuzuka, dokonca máš ešte aj psa a znaky na tvári ako v klane Inuzuka. Aký je medzi vami potom rozdiel okrem toho jedného písmena?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 14:59

Hyuuga Futoshi napsal:
Právě, že Inzuka. Ne Inuzuka jako byl Kiba atd. V životopisu to tak mám - Únos, pak sirotek v Kiri a teď zpátky v Listové. Doufám, že nevadí...

Prepáč, ale nick máš Inzuka, techniky máš z klanu Inuzuka, dokonca máš ešte aj psa a znaky na tvári ako v klane Inuzuka. Aký je medzi vami potom rozdiel okrem toho jedného písmena?

Původně to tak být nemělo - To byl překlep v registraci. Nakonec mi to ale přišlo zajímavější. Něco jako Hlavní a Vedlejší rodina klanu Hyuuga či klan Aburame a ten druhý, (omlouvám se, ale na jméno si nevzpomenu) který používá včely. Je to jen malý rozdíl. Jméno si změnit nemůžu, ale pokud vadí znaky na tváři, něco s tím udělám. Spíš je "poupravím" Nebo, prosím, řekněte, co mám změnit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 15:09

Původně to tak být nemělo - To byl překlep v registraci. Nakonec mi to ale přišlo zajímavější. Něco jako Hlavní a Vedlejší rodina klanu Hyuuga či klan Aburame a ten druhý, (omlouvám se, ale na jméno si nevzpomenu) který používá včely. Je to jen malý rozdíl. Jméno si změnit nemůžu, ale pokud vadí znaky na tváři, něco s tím udělám. Spíš je "poupravím" Nebo, prosím, řekněte, co mám změnit.

Admin meno zmeniť dokáže.
Klan Aburame nemá vedľajšiu rodinu, klan Kamizuru patrí do Iwagakure no Sato, je to síce fillerový klan,ale stále bol zaradený do Iwagakure no Sato.
Jediný klan, o ktorom je z mangy známe delenie na vedľajšiu a hlavú rodinu je klan Hyuuga.
Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 15:13

Hyuuga Futoshi napsal:
Původně to tak být nemělo - To byl překlep v registraci. Nakonec mi to ale přišlo zajímavější. Něco jako Hlavní a Vedlejší rodina klanu Hyuuga či klan Aburame a ten druhý, (omlouvám se, ale na jméno si nevzpomenu) který používá včely. Je to jen malý rozdíl. Jméno si změnit nemůžu, ale pokud vadí znaky na tváři, něco s tím udělám. Spíš je "poupravím" Nebo, prosím, řekněte, co mám změnit.

Admin meno zmeniť dokáže.
Klan Aburame nemá vedľajšiu rodinu, klan Kamizuru patrí do Iwagakure no Sato, je to síce fillerový klan aj stále bol zaradený do Iwagakure no Sato.
Jediný klan, o ktorom je z mangy známe delenie na vedľajšiu a hlavú rodinu je klan Hyuuga.
Smile

Admin. Tedy Hokage Listové?
Jsem ještě trochu mimo, tohle je první RPG, které se účastním.
Snad mě to omluví. XD Pokud mu pošlu zprávu, jestli by mi mohl pozměnit jméno na Inuzuka, bude to v pořádku?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 15:15

Admin. Tedy Hokage Listové?
Jsem ještě trochu mimo, tohle je první RPG, které se účastním.
Snad mě to omluví. XD Pokud mu pošlu zprávu, jestli by mi mohl pozměnit jméno na Inuzuka, bude to v pořádku?

- https://nsgoon.forumczech.com/t520-hodnotenie-so-znakom-ha-a-a

Každý raz začína... meno ti zmeniť môžem aj ja.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 15:20

Hyuuga Futoshi napsal:
Admin. Tedy Hokage Listové?
Jsem ještě trochu mimo, tohle je první RPG, které se účastním.
Snad mě to omluví. XD Pokud mu pošlu zprávu, jestli by mi mohl pozměnit jméno na Inuzuka, bude to v pořádku?

- https://nsgoon.forumczech.com/t520-hodnotenie-so-znakom-ha-a-a

Každý raz začína... meno ti zmeniť môžem aj ja.

Pokud tedy mohu poprosit... A díky za pomoc. Připadám si ještě trochu bezradně XD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Apr - 20:58

A keby si mi zmenil meno?mohol by som? pochadzal by som stoho isteho klanu len nie meno Raiga ale dajme tomu Toru

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Apr - 13:11

Meno: Renji Botan
Hodnost: Tokubetsu jonin
Vek: 17
Klan: Botan
KG: Suitongun
Povaha: Mily, vybusny, priatelsky, tvrdohlavy a lahkomysleny :]
Zivotopis: Uz ako maly musel zvladat velmi narocny trening. Vo svojich 7 rokoch dokoncil akademiu a stal sa geninom. V 10 rokoch sa zucastnil chuuninskej skusky ale neuspel. Pri skuske skoro zomrel a mal smrtelne zranenia ktore mali trvale nasledky. Mal zranene viacere zivotne potrebne organy a to mu drasticky skratilo zivot. Lekari mu nedavali sancu na uzdravenie. Renji sa rozhodol svoj zivot zit na plno aj ked mu uz neostava vela casu. Rozhodol sa ze sa skusok zucastni znova. Tentokrat vsak uspel a stal sa chuunin. Po skuskach sa vsak objavil nejaky maniak a vyvrazdil cely klan. Renji bol v tej dobe na misii takze masaker prezil. Zistil ze zije uz iba jedna osoba z jeho klanu...Yuuki...jeho mladsia sestra. Renji po nej patral no nenasiel ju. Rozhodol sa teda ze sa stane skvelym ninjom a najde svoju sestru. Po nejakej dobe sa stal tokubetsu joninom a naucil sa ovladat klanove kekkei genkai: suitongun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vaše postavy - Stránka 5 Empty Re: Vaše postavy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru