Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky brány

+10
Aitenn Megami
Sennin
Andi Dors
Katashi Aokawa
Uchiha Benjiro
IchikawaMiyoro
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
14 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Trosky brány

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:04

First topic message reminder :

Trosky brány - Stránka 7 A6fd1d4f5fcb11df8e65000b2f3ed30f

Z kdysi velkolepé brány dnes zůstal pouze kamenný oblouk, vesnice je naprosto otevřena okolnímu světu a není tu nikdo, kdo by vám zabránil ve vstupu. Žádný shinobi tu totiž nehlídá, žádného tu ani nenajdete, pokud opravdu důkladně nehledáte, protože se skrývají a je jich opravdu málo.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 21 Jul - 14:35

Najednou se objevil přede mnou. Čhe, ten šmejd jeden, jak si vůbec dovoluje uvažovat o tom že by Aitenn byla nukeninka! Měl jsem to štěstí že když mě takto použil, narazilo to do mě a zrušilo to krystalické brnění co mi poskytla už před tím Noriko. Sice mě to o něco víc bolelo, ale dalo se to vydržet.
Když se přede mnou pak objevila ta ženská, jen jsem se na ní zamračil. To její pohrávání si s blesky...Ubohé.
"Ten by tě odměnil tak poukázkou na plastiku obličeje." Prokoulil jsem nad ní očima a pomocí Shunshin jsem se od ní dost vzdálil. Zkusil jsem popadnout dech. "Doton: Nendo Bunshin" Vedle mě se objevilo 6 klonů. Dva z nich běželi za Saikorem a Noriko, přímo tam kde oba dva byli. Jeden šel k Aitenn a tři tu byli semnou na obranu. Rychle jsem vyskočil na nejvyšší místo tady okolo a semnou i dva klony, jeden měl zdržet tu ženskou pohrávající si s blesky.

Mezi tím:
Klony co se dostali k Saikorovi a Noriko jim řekli ať se stáhnou, nejlépe na nějaký vyšší bod. Jeden z nich zatím běžel naproti jejich nepřítelovi. Kličkoval mezi blesky co padaly dolů a když se dostal blíž k té ženské, vybuchl a způsobil obrovský kouř. Mohlo jí to zasáhnout a nemuselo, byl to pouze plán jak jí zabránit v tom aby viděla kam se Saikoro a Noriko potom dostanou, aby měli čas k tomu někam zmizet, jeden klon samozřejmě zůstal s nima.

Klon co se dostal k Aitenn a jí sdělil totéž, aby se dostala na místo co je vzdálenější od bojiště a nejlépe na nějakou vyvýšeninu. Také jí neopustil, spíš naopak jí chytil za ruku a snažil se s ní dostat někam dál a výš.

Žena co byla před tím přede mnou (ta co by měla jít na plastiku xP xD) by měla být zaneprázdněna klonem. Tím že na něj pošle Raiton by akorát způsobila to aby klon nevybouchnul, ale nezničila by ho. Právě to mi dalo čas vytáhnout svitek a složit pečeť. "Doton: Uitenpen!" Kolem mě se začaly vířit poslední zbytky mé chakry, která byla určena k této technice. Celé bojiště se změnilo a podlehlo do tmy. Několik nukeninu co se chytalo k vesnici byli polapeni v této technice, v bludišti ze kterého nebylo úniku. Navíc blesky co použila ta ženská na Saikora a Noriko neměli v tuto dobu už cenu, mohla to bombardovat kámen po kameni a stále by se nikam nedostala. Teď jsem doufal jen v jedno...V to že po technice neumřu na nedostatek chakry, protože jsem byl dokonale vyždímaný. Jediné co jsem teď mohl dělat bylo tvořit jim různé pasti a nepodlehnout únavě, potřeboval jsem v tom pomoc. Zatím byli v pasti, ale museli jsme je přeci nějak zneškodnit a já bych na to rozhodně sám nestačil.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 21 Jul - 16:38

//Miko, s tou plastickou operáciou si zabil xDDDDDDDD
Klony okamžite s tou svojou paľbou prestali, akonáhle ten kretén Mika využil ako živý štít. Myslela som, že so mnou na mieste hodí o zem...Všetky moje útoky vždy nejakým spôsobom zmaril. A mňa to tak štvalo, že až.
Keď sa na Mika nalepila ešte aj tá hnusná pizda, myslela som si, že sa na ňu vrhnem a vyškriabem jej oči. Čo si to dovoľuje? Ale Miko s tou plastickou operáciou zabil, začala som sa smiať.
Pousmiala som sa na Mikov klon a stisla mu ruku, avšak nepohla som sa. Použijem niečo iné a rýchlejšie. Z papiera sa razom vytvoril papierový vták, dostatočne veľký pre niekoľko osôb. Naskočila som si naňho a keď naskočil i Mikov klon, pomocou vôle som ho prinútila vyletieť do vzduchu a zamieriť k Saikorovi a Noriko. Héééj, naskočte! Samozrejme som si dávala pozor na to, aby sa vtáka nikto nepokúsil zničiť. V takom prípade by som rýchlo zasiahla. Keď si aj tí dvaja naskočili, vták vyletel vysoko do vzduchu.
Samozrejme som sa nemienila len tak dívať. Ďalšie klony, ktorých tam nebolo práve najmenej, vleteli do toho bludiska alebo ako inak to mám nazvať, a začali jeden za druhým vybuchovať, čím spôsobili obrovské škody...
Jeden klon predsa len ostal, tak som mu prikázala, aby zostal na vtákovi. Mne samej sa vytvorili papierové krídla na chrbte a z vtáka zoskočila. Pritiahla som krídla k sebe a začala sa rútiť dole...Tesne nad zemou som krídla roztvorila a zľahka pristála vedľa Mika. Môžem použiť tú techniku? Určite veľmi dobre vedel, ktorú techniku myslím...Ultimátnu papierovú techniku.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Sun 21 Jul - 16:56

Stal jsem tam a dival se jak se vsechno hrouti. Nakonec jsem se snazil nekam zdrhnout do trosek a schovat se mezi zpadanou zdi.
Boze ty vis kde se mas ukazat co ty baka jeden. Nadaval jsem v duchu sam sobe.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 21 Jul - 16:59

Rychle jsem vyťukala pečeť jednoho draka, abych dostala tu ženskou od Saikora. Očkem jsem totiž zahlédla ptáka. Drak se vší silou vyřítil proti té ženské a vrazil do ní, to už jsem chytala Saikora za ruku a i s ním skákala na ptáka k Aitenn. 
"Ještě tam je ten medik od nás." řekla jsem směrem k Aitenn.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Tue 23 Jul - 7:59

Keď tá žena odrazu skočila k Noriko okamžite som po nej hodil karty, no než doleteli už stála zase dva metre odo mňa. Sledoval som ako zabila toho nukenina. Vlastne mi to bolo jedno aj keď ten chudák umrel vlastne kvôli ničomu, stále to bol nepriateľ. Čakal som, že zaútočí, nechcel som útočiť ja, pretože som netušil čo dokáže. Vzal som do úvahy čo mi pošepkala Noriko a chcel som ich nahnať k sebe, no v tom som uvidel toho vtáka a Noriko už ma držala za ruku. Proti tej žene som hodil zlatú kartu a vyskočil aj s Noriko na vtáka. Vlasy mi zmenili farbu na bielu a oči na zelenú. "Niesom modrovlások ty blbka!" Vykríkol som po nej už vzdiaľujúc sa na vtákovy a pohľadom hľadal Makota.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 18:34

To, co udělal Miko bylo vážně chytré, ale spíš než aby nukeniny zabil, podnítil jejich vztek. Chtěli si hrát a být milí, tohle dělat neměl. Další armáda se zastavila těsně před bránou čekající na rozkazy jednoho, posledního velitele, který rozhodně se do boje nezapojoval. Jen vyčkával.
"No do hajzlu co to má bejt?!" Zavrčela nukeninka, co bojovala proti Mikovi a nasraně praštila rukou do země, až se kolem rozsypala. To samé probíhalo i u ostatních nukeninů, všichni zaktivovali Raiton a proráželi s ním jakoukoliv dotonovou nástrahu na kterou přišli, mohl s tím pomáhat, jak chtěl, ale neovládl jedno.. Obloha se opět zatáhla a blesky začaly šlehat do všech stran. Přítel, nepřítel, zabíjeli jednoho po druhém. A na Mika s ostatními došlo určité také..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Kashike Wed 24 Jul - 9:08

Kashike

Dorazím na skálu nad bránou a koukám se pod sebe na ten chaos. Tak tohle je malér. Obloha se zatáhla mraky a všude po oblasti se začaly objevovat blesky. Na obloze se vznášel papírový pták s Noriko a Saikorem. Noriko! Slyšíš mě? promluvil jsem do vysílačky a doufal že rádio v její masce je stále funkční. Mezitím zapadnu mezi kameny a sleduji další průběh boje. Hledám velitele oddílů a lidi, jejichž eliminace by rozložila útočící armádu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 24 Jul - 9:18

Překvapením jsem trochu naskočila a začala se dívat kde je.
"Ano slyším tě, kde jsi? Jejich velitel bude někde u brány spolu s tou armádou." informovala jsem ho okamžitě.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Kashike Wed 24 Jul - 9:21

Kashike

Zatím jsem v úkrytu, nechci se prozradit předčasně. Za informaci díky, jaký celkový stav boje? Potřeboval jsem zjistit co nejvíc informací abych mohl začít účinně velet, protože to co se zatím naskytlo mým očím, byl totální chaos.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 24 Jul - 9:25

"Já mám jen trochu chakry tak maximálně na tu vražednou krystalickou techniku nebo na dvě obyčejný. Saikoro je v pořádku a Miko s Aitenn zatím taky ale nukenini nás pořád zaměstnávají moc jich nezemřelo. Mají hlavně Raiton a proti němu já nezmůžu nic. Byl tu i ten chlapík pře kterým si Tsuchikage klanila pobil pár nukeninů taky, ale pak zmizel. Ještě vyzvednete Makota, zůstal tam. A asi jdou po mě." šeptla jsem poslední větu o poznání tišeji.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Kashike Wed 24 Jul - 9:28

Kashike

Máš pořád u sebe mojí placatku, tak se nabij a chvilku se drž zpátky. Budu tvůj krystal potřebovat a rozhodně nemám v úmyslu tě vydat do jejich rukou. Začnu likvidovat ty Raitonáře, naveď mě k prvnímu... vytáhnu z kapsy malé zrcátko a hodím Noriko prasátko do oka... tady je moje pozice, který je nejblíž?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 24 Jul - 9:34

"Přímo naproti tobě, přes tu skupinku nukeninů bojuje Aitenn a Miko a na třetí hodině ode mě je schovaný ten Makoto." řekla jsem mu, trošku mi to trvalo, než jsem si vzpomněla, kde mám tu placatku. Napila jsem se a podala také Saikorovi, ať se mu taky doplní chakra.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Kashike Wed 24 Jul - 9:39

Kashike

Díky... řeknu jen a přepnu kanál na příjem. Vyrazím rychlými skoky vpřed. Podle blesků lokalizuji prvního nukenina a s taseným mečem k němu vyběhnu. Cestou si dávám pozor na nástrahy v bludišti.

// Saikoro, to co ti podala Noriko je cukerný roztok... je to sladký jako cumel ale jinak to funguje stejně jako třeba ionťák nebo ty tuby co používají sportovci... za pár minut ti to vrátí hladinu cukru v krvi na normál a tím pádem to zlepší regeneraci chakry
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 24 Jul - 14:55

Klon kývol hlavou, natiahol ruku a papier sa začala sústreďovať okolo Makota, ktorému razom na chrbte vyrástli obrovské papierové krídla a či sa mu to páčilo, alebo nie, vyniesli ho až na vtáka.
Klon zdvihol ruku a vytvoril tak z papiera dočasnú ochranu pred bleskami. Dlho to ale nevydrží...Práve preto vták zletel trochu nižšie a snažil sa bleskom vyhýbať. Šlo to ale ťažko, a samozrejme sa nevyhli všetkému.


Trosky brány - Stránka 7 Tumblr_mby5u9vcjS1rvvd4uo1_500

Už už som chcela poskladať pečate na techniku, keď v tom do bludiska vletel Kashike. VYPADNI ODTIAĽ! Zvrieskla som naňho, mohla som raz a navždy s nimi všetkými skoncovať a on tam vletí ako najväčší hrdina. Sám ich všetkých nepobije, tým si mohl byť istý.
Nemienila som ale čakať dokým odtiaľ zmizne. Vlastne, on by to ani neurobil. Zdvihla som ruku, taktiež sa mu na chrbte vytvorili papierové krídla, ktoré ho zaniesli k nám. Páne bože, keby som si ťa nebola všimla, tak si mŕtvy. Práve som chcela použiť techniku, ktorá ich iste zničí...Nebudú sa vedieť brániť... Zamračila som sa na Kashikeho.
Nebolo to až tak dávno, čo som zničenú zem plnú kráterov a čo ja viem čoho ešte nahradila papierom a kopou výbušných lístkov. Presne pre takúto situáciu...Potom to zase budem musieť tvoriť... Trvalo mi dlhšie, než som ju celú pokryla, páč to vyžadovalo dosť chakry. Teraz prišiel ten čas...Aby som to využila. Ešte i toto ma bude stáť veľa chakry...Privrela som oči a poskladala pečate. Kami no Shisha no Jutsu! Vyslovila som názov techniky. Dúfala som že to výjde, techniku som použila prvý krát.
Nič nedialo a nahodila som taký sklamaný výraz. Po chvíli sa však zem po nepriateľskými nohami začala rozdeľovať a oni padali rovno do hlbokej jamy, v ktorej sa nachádzali milióny výbušných lístkov. Všetky ihneď začali vybuchovať, skaly sa rozpadávali a mnohých zavalili.
Aby som však predišla akémukoľvek úniku, čo bolo aj tak takmer nemožné, zdvihla sa vlna papiera, ktorá nepriateľov pohltila a prakticky ich začala dusiť. Pod náporom neustálých výbuchov, ktoré zabili väčšinu nepriateľov (tí zvyšní sa zadusili alebo ich zavalili kamene), papier začal horieť. Padla som na zem vyčerpaná, len s tou troškou chakry, ktorá mi tak akurát vystačila na prežitie.
Vták sa okamžite zniesol k bráne, kde sa rozpadol i s klonom. Výbuchy konečne po niekoľkých minútach ustáli a všade sa rozhostilo ticho. Tie svine to nečakali, čo? Že chodia po zamínovanom poli... Aj napriek únave som sa dokázala usmiať. Bol to však smutný úsmev. Toľko zmarených životov...Sťažka som pregĺgla, zahmlilo sa mi pred očami...Silou mocou som sa však držala pri vedomí. Zdvihla som pohľad a zadívala sa na tú spúšť pred sebou, na to papierové more, z ktorého občas vykukla nejaká časť tela. Stovky, tisícky, milióny, možno i miliardy papierov a výbušných lístkov. Väčšina bola zhoretá, dokonca som videla i papiere poškvrnené krvou nepriateľa. Vyhrali sme...? Opýtala som sa ešte pre istotu slabučkým hláskom...Hneď na to som vykašľala krv. Technika ma vyčerpala viac, než som si myslela...


Naposledy upravil Aitenn Megami dne Wed 24 Jul - 15:59, celkově upraveno 2 krát
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Wed 24 Jul - 15:18

Kridla se mi sice nelibyly ale zase mi zachranily zadek. Prilozil Jem Aitenn Megami roce na zada z mych rukou zarila Smaragdova cakra ktera by ji mela pomoc z Cakrou teda alespon trochu. spise jsem premislel jak jim pomoct potom me napadla spasna myslenka ale potom me zabijou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 24 Jul - 17:23

"....jsi skvělá....to bylo úžasné." hlesla jsem překvapeně i tak jsem byla připravená, kdyby se něco zvrtlo moje krystalická rakev pobere ten zbytek.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Kashike Wed 24 Jul - 19:24

Kashike

Křídla mě přenesou k Aitenn a Mikovi. Děkuju, teď ti asi dlužím za život Aitenn. Netušil jsem že máš v rukávu takový kalibr. Jestli chcete, začněte se stahovat, budu vás krýt... nabídnu jim a pohledem těkám po okolí jestli někdo přežil.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Wed 24 Jul - 23:18



Vzal som si od Noriko tú ploskačku a napil sa jej obsahu.
Bolo to sladké, až moc. Vytiahol som si z vačku tabličku horkej čokolády a dal si ju do úst. Ten presladený humus som podal Noriko späť. Síce mi to pomôže, ale mohlo by tam byť menej cukru. Sledoval som ju a Kashikeho, boli naozaj zohraní, presne takto by mali fungovať jednotky ANBU z hľadiska efektivity. Noriko na to, že bola chuunin bola na tom naozaj dobre.
"...fantastické..." zamumlal som sledujúc Aitenn "čarovať".
Tomuto sa hovorilo masívna deštrukcia. Bolo to ako romantický príbeh, každý jeden výbuch predstavoval udalosť a všetky udalosti dohromady mali jeden dôsledok. Obrovský bordel.
Proste úžasné.
Môj klon zničila technika a to takým spôsobom, ktorý by prežili naozaj len veľmi výnimočný shinobi. "Myslím, že bitku sme vyhrali. Ale rozhodne nie vojnu." Odpovedal som Aitenn chvíľu po pristání a stále nestrácal na obozretnosti.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 26 Jul - 16:05

Stále jsem udržoval své bludiště aby se nukenini nemohli hýbat. I když jsem kontroloval chakru všech v bludišti všiml jsem si i dalších , ale o to se postarala Aitenn. "Yes..." Pousmál jsem se když to všude začalo vybuchovat, jako po másle. Výbuchy ale byly velké, proto jsem se bludiště snažil udělat tak aby výbuchy nedopadly i na střed i tak zničené vesnice. Všechny klony se ale zrušili. Byl jsem totálně bez chakry, jen tak tak jsem udržoval tuto techniku. Navíc Raiton co byl poslán na mě dost překvapil. Vzal jsem si plánek od bludiště a odskočil několik metrů daleko. Byla pravda že tu bylo všechno napadrť a byl jsem si jistý že velká spousta nukeninu i mrtvých, proto jsem spojil ruce do sebe a kolem mě působil menší tlak. S veškerou silou jsem vyždímal poslední chakru co jsem měl a z bludiště jsem udělal obří stěnu několik metrů do výšky a snad i trošku do šířky, aby se nukenini zvenku nedostali sem. Zeď byla vysoká a pevná dost na to, aby ustála jejich Raiton, protože kdyby prorazili první zeď, za ní by se objevila druhá, byly to něco jako pasti na obranu spojené s technikou Uitepenn. "Dokonale propracované Aitenn-chan." Pousmál jsem se, i když jsem nebyl u ní, vidět jí po těch letech tak zesílit, byl to dost velký pokrok a pro mě i z jedné části uspokojivý šok! I tak jsem ale padl na zem vyčerpaný a koukal se do nebe. I kdybych chtěl, chakra je pod bodem mrazu... Povzdechl jsem si a snažil si znovu sednout. Podíval jsem se na tu spoušť tady okolo, na tu propast mezi bránou a krajinou a za propastí tu obrovskou zeď. "Kiyoko jebne až toto uvidí..." Povzdechl jsem si a doufal že bude už na nějakou dobu klid.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 26 Jul - 16:11

Ďakujem, už mi viac netreba. Pousmiala som sa na Makota, ktorý sa mi snažil pomôcť tou troškou chakry, ktorú mi vlastne požičial. Teraz som bola schopná stáť bez toho, aby sa mi podlomili kolená a rozvalila sa na zemi sťa palacinka. Stále som však bola vyčerpaná, a vlastne som sa cítila ako vyžmýkaná handra. Nie, vy všetci ste skvelý. Usmiala som sa na Noriko. Bez ich pomoci by som to iste nezvládla.
Heh...Koľko mi dalo práce niečo také vytvoriť. Akonáhle znova načerpám chakru a sily, urobím tu poriadok a tú pascu obnovím. Samozrejme to neurobím hneď na prvý krát. Trvalo to trochu dlhšie. Kľakla som si ku Mikovi a usmiala sa. Dobrá práca...Zvládli sme to...Tak teda ideme? Opýtala som sa ho. Nebudeme tu predsa stáť ako soľné stĺpy, nie? Potreboval si odpočinúť, a tak isto aj ja...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 17:58

"Me netreba dekovat stejne sem tu byl Zbytecny."
Prestal jsem ji lecit mela by myt dost cakry na to aby neztratila vedomi.
"Je tady nekdo zraneny?" Zeptal jsem se spise z nutnosti nez ze bych o to mel vice mene zajem. Fakt jsem se citil zbytecny.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 26 Jul - 18:02

Vzhlédl jsem nahoru a uviděl Aitenn. Klekla si, takže jsem se ani nemusel dívat nahoru.
"Jo...dokázali jsme to." Usmál jsem se ale v duchu se docela mračil. Jenže pouze tuto bitvu... Povzdechl jsem si a pak se ze svého zamyšlení zase oklepal.
"Aitenn...Uvědomuješ si že během jednoho dne kdy je Kiyoko pryč jsme dokázali rozbombardovat tu jednu část vesnice co zbyla?" Nahodil jsem takovej dost vyděšenej pohled při myšlence na to co by se mohlo stát až se Kiyoko vrátí, i když jsem doufal že její reakce bude spíš pozitivní, snad.
"Ale to je v pohodě, konverzaci s Kiyoko nechám na tobě jako té co...Uspěla nejvíce." Zařechtal jsem se trošičku a pak jsem si povzdechl a snažil se stoupnout, vedla si fakt náramně dobře. Sice kolísavě, ale přece jen ano. Nadechl jsem se a podíval se na ostatní.
"Fajn bando, byli jste suproví, fakt pecka, bomba! No doslova...Základní otázka...Kdo jde na velkýho panáka?" Do nemocnice by mě nikdo nedostal, proto jsem doufal že někdo půjde...I přes to co se tu teď odehrálo. Bylo hodně mrtvých a musel jsem to nějak zapít.


Naposledy upravil Miko Amatasu dne Fri 26 Jul - 19:03, celkově upraveno 1 krát
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 18:07

"Myslym ze nemocnice bude vhodnejsi pro vsechny. A ti co bodou odporovat tam dokopu osobne." Rekl jsem a myslel jsem to vazne. Coz mohly poznat podle tonu meho hlasu. Jelikoz na tom s cakrou byly dost spatne vsichni.
"A jestli ma nekdo namitky muzete si stezova u Kage a ta by stejne udelala tu samou vec."
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 19:17

"Já volím spíš toho panáka než nemocnici." přihlásila jsem se 
"A jestli umíš léčit koukneš se mi na záda, protože tam budu mít asi šrám od toho nukenina." usmála jsem se na Makota.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 19:24

"Nevzpominam si ze by jsem se nekoho ptal!" V ocich se mi zablesko a slo videt ze to neni sranda. No jak Noriko rekla jeji vetu jestli umim lecit dostal jsem tik do oka.
"Takze si vyber, Muzu ti to zasit klasicky nebo pouzit cakru. Ale ja preferuju siti." Rekl jsem s usmevem masoveho vraha a psychopata v jednom.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 7 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru