Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny brány

+4
Daiki Yatoshi
Yin
Mizuki Hoshigaki
Kiyoko Hokori
8 posters

Goto down

Ruiny brány Empty Ruiny brány

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:21

Ruiny brány P1020269

Kdysi majestátní a ostře střežená brána je dnes jen pouhou zříceninou, ale právě odsud prosakuje nenávist a nasládlý pach krve ven z bývalé velké vesnice, proslulé právě krví. Nepřivítá vás tu žádná stráž ale jen pusto a prázdno.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 28 May - 18:48

Vyšla som na povrch z podzemia. Bola som celkom pokojná, ale ostražitá. Na ostražitosti som si takmer nikdy nedovolila povoliť, v týchto dobách to priam vyžadovalo. Prešla som cez ruiny brány smerom do okolia, sledovala som všetko a všetkých. Kto tu nepatril, tak by som proti nemu hneď vykročila. No šla som hlavne do oblasti vodopádov, cez ňu prechádzalo dosť ľudí, a tak som tam šla s tým, že si možno zabojujem, ale hlavne si prevetrám hlavu.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Yin Tue 11 Jun - 12:02

Z vesnice jsem pomalu přicházel k místu, kde dříve stály brány Kirigakure no Sato. Jenže ta už dlouho není, stejně jako všechno. Pomalu jsem se ploužil okolím jako stín ve svém černém plášti s dlouhými rukávy, přes které nebylo vidět na dlaně rukou, snad jen proto, že by to mohlo mít proti nepříteli určitou výhodu. Pod pláštěm byla skrytá také černá katana lemovaná stříbrem, ale ta neměla šanci k tomu, aby se zableskla na světě, protože byla ponořená do tmy pláště, stejně jako my. Iluze, která je chápána jako plášť a temnota, kterou si interpretujeme jako lež a útlak. A my jsme ten ubohý meč. Sice máme sílu se z pláště dostat, ale než aby jsme vytasili své ostří, zůstaneme tam kde jsme. Ale to nejsem já. Já budu bojovat i kdybych se měl bít sám. Zastavil jsem se přesně v oblasti, kde dříve stál průchod. Opřel jsem se o pobořený sloup, který dříve býval stěnou.
" Kdy? " zeptal jsem se sám pro sebe.
Yin
Yin

Počet príspevkov : 36
Join date : 29. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 17:55

Konečně jsem dorazil k bráně vesnice. No, nebyla to brána vesnice, tu už jen matně připomínala. Kdysi zašlou slávu celé Kirigakure. I přesto, mlha tu stále byla a stále stejně hustá. Nikdy jsem Kirigakure neměl rád, ale můj dojem se může změnit. Teď, ale když to tu připomínalo spíš vesnici duchů, mi moc na přívětivém dojmu nepřidala. Ale já tu nebyl kvůli tomu. Já tu byl hlavně kvůli úkolu, který mi Sennin svěřil. A to bylo najít Mizukage. Ale jak to udělám, jsem neměl potuchy. Prošel jsem branou a kráčel do středu vesnice

/Přesun/
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 24 Jun - 7:27

Konečně jsem se dostal z toho podzemního komplexu a zamířil k bráně. Moc hlídek jsem tu neviděl, chtělo by to nějaké klidné místo, které bychom mohli lépe chránit, ale stejnak se mi to moc nelíbilo, že tohle místo opustíme. Já tohle místo chci ochránit ne opustit. Vyšel jsem od brány kamsi jinam hledat místo pro žití.(přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 17 Jul - 16:59

Konečně jsem po té dlouhé cestě dorazil do vesnice, avšak všude po cestě byly nukeninské hlídky, kterým jsem se vyhýbal. Podařilo se mi dojít až sem, takže bude hračka dojít už jen za Mizukage. Mizukage mně určitě sprdne za to, že přicházím až po takové době. Tak si to poslechnu ať to mám za sebou . Pokračoval jsem skrz bránu k úkrytu Mizukage abych ji oznámil informace z mise. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Tasai Mon 22 Jul - 13:43

Prišiel som ku kedysi jedinému a dobre stráženému vstupu do dediny. Teraz tu akurát bolo niečo čo sa kedysi podobolo na bránu. V jednom z tieňou zrúcaniny som si našiel svoje pôsobisko. Splynul som s okolím a číhal na čokoľvek čo tadiaľto prejde a stojí za vystrelenie šípu. Stál som opretí o chladný múr pokojne, dych som stlmil na minimum no aj tak pri výdychu sa mi pri ústach na chvíľu vytvoril obláčik...
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 22 Jul - 18:50

Přišel jsem k ruinám staré brány kde jsem ještě včera procházel, ale něco mi říkalo, že by ten chlápek mohl být tady. Vlastně jsem moc nevěděl jak vypadá, možná je to někdo ze starších jouninů, kteří se moc neukazují na veřejnosti, ale řekl bych že ho poznám až ho potkám. Když jsem byl u brány tak jsem tam jen tak stál. Doufal jsem, že když tam budu nějakou dobu stát tak se možná dřív nebo později ukáže. Bylo tu až podezřelé ticho, ideální na průnik do vesnice.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 18:59

Konečně jsem dorazil tam, kde snad kdysi byla brána. Vzpomínky upadají. Už si ani nedovedu vzpomenout, jak ta brána vypadala. Rozhlédl jsem se, zda kolem není nikdo cizí a sundal si masku. S potěšením jsem se nadechl čerstvého vzduchu a masku si připjal k opasku.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 22 Jul - 19:01

Tak konečne sme my traja dorazili k bráne. Daiki šiel hneď za mnou. Niet divu, možno by sa tu aj stratil.
"Tak fajn ľudkovia... Kam presne ideme ? "
Opýtala som sa a potom som sa zamyslela kam by sme mohli ísť.
"V podstate sú tu len vodopády, malý les, pár jazier, lúky a zakázaný ostrov."
Dodala som, aby mal každý informácie, kam sa môžeme vydať. Zakázaný ostrov bol celkom zaujímavý. Málo kedy som tam bola, keď že na to sme vždy potrebovali povolenie od Mizukage.
Čakala som, kým sa rozhodnú a následne som šla tým smerom.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 22 Jul - 19:05

Stále jsem čekal když se tu zrovna ukázali ti dva z kanceláře. Chtěl jsem se jich na něco zeptat tak jsem využil situace dokud tu byl aspoň jeden z nich. " Hej, nevíte kde bych našel Tasaie? Mám s ním něco probrat a jaksi ho nemůžu najít. Zřejmě je někde schovanej. Mám pocit jako by byl někde blízko, ale v okolí jsem ho neviděl. " Domluvil jsem a čekal zda odpoví.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 22 Jul - 19:11

Objevil jsme se u brány přímo před Yoshirem. Muselo to vypadat divně když jsem na sobě měl momentálně jen rifle, ale hodlal jsem se to později napravit.
"Yoshiro, už ti řekli tvou misi?"
Zeptal jsem se ho na základ, jinak by pak bylo zbytečné mu něco říct
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 19:14

Přede mnou se objevil sám velký náš velitel...v riflích. Chvíli jsem si ho trošku překvapeně měřil, ale pak jsem pokrčil rameny. Co mi do toho bylo.
Ano. Najít a zneškodnit nukenina, zvaného Kartář. Řekl jsem to málo, co jsem věděl.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Tasai Mon 22 Jul - 19:17

Moje meno nemusia vedieť všetci Nukeninovia v okolí... ozvalo sa z miernym úšklebkom od múru odkiaľ sa vybral Tasai k nemu. Cestou zahodil akúsi cigaretu. Nebola to ani tak cigareta, bola to akási zmes byliniek ktorú sem tam z nudy Tasai inhaloval (nie joint to nebol xD aj keď...). Kto že ma to hľadá? pozrel som sa s pod kapucne na Katara. Hoc mi oči stále vidno neboli, možno aj kvôli slnečním okuliarom.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 22 Jul - 19:25

Věděl o čem mluvím, to bylo hlavní.
"Fajn. Hele tomu Daikimu já nevěřim, proto od tebe chci jediné. Jestliže vám půjde opravdu o krk tak moc, že i ty si budeš jistý že to nezvládnete, vezmeš Mizuki a za každou cenu se oba musíte vrátit, i kdyby mise byla neuspěšná."
Nemohli jsme přijít o další shinobi a o n už vůbec ne. Navíc jsem nebyl ve své kůži, stále jsem myslel na to co se stalo u jezera a myšlenky mě hnaly jen k tomu, proto jsme nebyl schopný normálně myslet.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 22 Jul - 19:27

Podíval jsem se na přicházejícího muže, který se představil. Byl to ten, kterého jsem zrovna hledal. Přišel sám což se náramně hodilo a nemusel jsem ho moc extra hledat. " Já tě hledám, potřebuji s tebou něco probrat. Mizukage mně poslala. Jestli chceš vyber si místo kde mně vyslechneš. Je mi to jedno kde, já potom mám volno. " Jakmile jsem domluvil čekal jsem co řekne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 19:30

Poslouchal jsem ho a na konci krátce přikývl.
Rozumím.
Sám bych se cítil lépe, kdyby nám dali více shinobi. Ale jak se říká, ber co máš. Ale že bych nějakému tulákovi příliš věřil se také říct nedá. No, snad v půli boje nevezme nohy na ramena.

Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Saky Yakuga Mon 22 Jul - 19:33

Usmál jsem se a popřál mu hodně štěstí.
I tak jsem z toho ale neměl moc dobrý pocit.
Ještě jsem se podíval okolo na lidi, dal jsem ruce do základní pečetě a zmizel.

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Tasai Mon 22 Jul - 20:13

Takže Mizukage chce abych te vyslechl?! rukou som si zašiel pod kapucňu a poškrabal som sa po hlave. Takže teraz robíme Mizukage skrinku na tajomstvá alebo záznamík?! Shi na seba nedal dlho čakať. Povzdychol som si. Tak fájn, kľudne do baru alebo ako sa ten podnik volá... povedal som definitívne a čakal kým sa tým smerom vyberie on a potom som ho následoval.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 22 Jul - 20:36

Jakmile zareagoval a potvrdil, že mně vyslechne tak jsem se ubíral cestou, kterou zvolil on. " Dobře, ale jdi první. Je tu víc než jeden bar a nevím do kterého chceš zrovna jít. " Domluvil jsem a až se rozejde tak já půjdu hned za ním až do toho podniku. Vypadá snad na stejný věk jako já, možná o rok starší? Nevidím mu do tváře a to mně celkem deprimuje. Podle výrazu poznáš jaký je ten člověk. To jsem si vždycky říkával jenže u něj je to mnohem těžší určit. No uvidím zdali si ji pak sundá, vyřídím to s ním a budu mít volno.

 (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Tue 23 Jul - 8:18

V podstatě v každém zmiňovaném místě se mohli nukenini ukrývat, ale každý někdy udělá chybu a nějakou tu stopu tam prostě najdu. Pohledem jsem střelil k Sakymu a Yoshirovi a jen se ušklíbl. Potom jsem prošel přes bránu z vesnice ven. Kiri je teda pěkně nesympatická vesnice, byl jsem mnohem radši venku. Tady už jsem to znal mnohem líp.
(Přesun)
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Tue 23 Jul - 9:52

Sledoval jsem jak kapitán mizí. Po chvíli uvážení jsem se vydal směrem na Zakázaný ostrov. Málo shinobi tam mělo přístup, a tak by se tam mohl ukrývat i náš drahý kartář.
//Přesun
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Tasai Tue 23 Jul - 10:36

Oukej, oukej... otočil som sa a pomalým krokom som vyrazil tam kde som mal akutálne namierené. To som zase dopadol... napadlo mi a počas kráčania som sa ponaťahoval a ďalej už nejako nič nekomentoval. Ale zase lepšie ako nič... usúdil som nakoniec. Všimol som si ako sa tu striedajú ľudia. Určite šli niekam na akciu a ja zase stvrdnem v dedine.

(presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny brány Empty Re: Ruiny brány

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru