Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:16

Skrytá Hvězdná...

Vesnice jenž má býti opuštěna po proběhlé válce..
Napůl zničená napůl opuštěná

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:33

Zastavila jsem se před branou, spíše před místem, kde stála brána. Už mi nebylo do smíchu. Hlasitě jsem polkla a zhluboka se nadechla. Vešla jsem na území, které kdysy bylo mím domovem. Nemohla jsem uvěřit tomu, že z tak krásné vesnice zbyly jen trosky. Rozhlížela jsem se dokola. Přepadl mě smutek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:37

Shizuka Yoru napsal:Zastavila jsem se před branou, spíše před místem, kde stála brána. Už mi nebylo do smíchu. Hlasitě jsem polkla a zhluboka se nadechla. Vešla jsem na území, které kdysy bylo mím domovem. Nemohla jsem uvěřit tomu, že z tak krásné vesnice zbyly jen trosky. Rozhlížela jsem se dokola. Přepadl mě smutek.

"Huu,to zbylo z Hvězdné..." a uvidím svou společnici jak posmutněla,přijdu k ní blíž "Vzpomínky co...Mno muselo to tady vypadat krásně" rozhlížím se kolem a hrabu se ve vlasech

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:42

"Jo, vzpomínky..." zašeptala jsem. Rychle jsem zamrkala, aby mi nezačaly téc slzy. "Měli bychom najít ty svitky." udělám několik kroků dopředu. "Hm..." rozhlížím se. "Měli by bát někde..." ukážu rukou. "Tamhle!" ukážu na polozřícenou budovu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:46

Shizuka Yoru napsal:"Jo, vzpomínky..." zašeptala jsem. Rychle jsem zamrkala, aby mi nezačaly téc slzy. "Měli bychom najít ty svitky." udělám několik kroků dopředu. "Hm..." rozhlížím se. "Měli by bát někde..." ukážu rukou. "Tamhle!" ukážu na polozřícenou budovu.

S úsměvem "Všechno jednou přebolí zkoumám pohledem označenou budovu..."Tak se tam zajdem mrknout ne?" a svižným krokem vyrazím k oné budově

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:49

Mlčky jdu za ním. Podívám se na budovu z blízka. "Snad nám to nespadne na hlavu!" slyším jak se vítr opírá o poničené trámy, které pak vydávají skřípavé zvuky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:53

Shizuka Yoru napsal:Mlčky jdu za ním. Podívám se na budovu z blízka. "Snad nám to nespadne na hlavu!" slyším jak se vítr opírá o poničené trámy, které pak vydávají skřípavé zvuky.

Podrbu se na hlavě a koukám na trámy "Mno risk je zisk ne?" zasměju se a lezu pomalu do budovy "Jdete taky?Nebojte kdyby to začalo padat tak se pokusím vlastním tělem Vás ochránit směju se a mávám na ní,a't jde dovnitř se mnou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:57

"To však garde dělá, ne?" pokusila jsem se o vtip, ale nesmála jsem se. "Navíc nevíte kde hledat." vešla jsem dovnitř. Vrzalo to pod kroky. "No a já taky ne." řekla jsem si pro sebe, takže to neslyšel.
Rozhlížela jsem se a snažila se vybavit, jak to vypadalo předtím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:05

objevil jsem se u trosek.... "hm to je bordel, měl by tu někdo uklidit." dám si ruce do kapes a jen tak se procházím. ucítím ale silnou chakru.
"Podívejme." usměju se a jdu o stopě té chakry.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:09

Shizuka Yoru napsal:"To však garde dělá, ne?" pokusila jsem se o vtip, ale nesmála jsem se. "Navíc nevíte kde hledat." vešla jsem dovnitř. Vrzalo to pod kroky. "No a já taky ne." řekla jsem si pro sebe, takže to neslyšel.
Rozhlížela jsem se a snažila se vybavit, jak to vypadalo předtím.

"Veďte kroký mé,slečno.. poslouchám a koukám jak sůva z nudlí "A víte kde to je že?" zasměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:13

"Hm... chvíli ztrpení..." dívám se. Na podlaze je spousta dřeva a špíny. "Jak v tom bordelu mám něco najít?!" vykřikla jsem najednou. "Hm... měla by tu bej tajná místnost, kde jsme schovával všechny techniky... jenže si už nepamatuju kde..." řeknu nakonec skleslým hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:17

Shizuka Yoru napsal:"Hm... chvíli ztrpení..." dívám se. Na podlaze je spousta dřeva a špíny. "Jak v tom bordelu mám něco najít?!" vykřikla jsem najednou. "Hm... měla by tu bej tajná místnost, kde jsme schovával všechny techniky... jenže si už nepamatuju kde..." řeknu nakonec skleslým hlasem.

Začnu se řechtat "Hhhh,mno tak nám nezbyde než to tu celé prolézt a snad to najdem" chvíli se rozhlížím kolem a pak se usměju "Mám nápad,ale ta skrýš má být někde za skrytými dveřmi či něco podobného?" ptám se s úsměvem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:21

Zaťala jsem ruku v pěst. Tuhle jeho reakci jsem nečekala. "Jak to mám vědět?! Byla jsem tu jen jednou! A jelikož mi bylo sedm a o tyhle tajný místa jsem se nezajímala, tak jsem nedávala pozor!" řekla jsem skrze zaťaté zuby.
Ucítila jsem něčí čakru, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:23

Shizuka Yoru napsal:Zaťala jsem ruku v pěst. Tuhle jeho reakci jsem nečekala. "Jak to mám vědět?! Byla jsem tu jen jednou! A jelikož mi bylo sedm a o tyhle tajný místa jsem se nezajímala, tak jsem nedávala pozor!" řekla jsem skrze zaťaté zuby.
Ucítila jsem něčí čakru, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.

Znovu se zasměju "Slečno nebudte nahněvaná,holt já se směju i v nevhodných chvílích" ucítím cizí chakru "Někdo tu je" zvážním a ruku si položím na katanu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:28

"To mi hokage dal teda ochránku..." pousměju se. "S Vámi se člověk nenudí."
"Nechte to být. Máme za úkol najít ty svitky a pak od tud rychle vypadnem." otočila jsem se. Pozorně jsem si prohlížela protější stěnu. Proč jsem tehdy nedávala víc pozor?! vynadám si v duchu.
Přistoupila jsem ke stěně. Začala jsem ji ohmatávat. Nic jsem nenašla. Šla jsem k druhé. Opatrně jsem stoupla na hromádku suti. Hromádka se sesunula a já spadla na ni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:31

Shizuka Yoru napsal:"To mi hokage dal teda ochránku..." pousměju se. "S Vámi se člověk nenudí."
"Nechte to být. Máme za úkol najít ty svitky a pak od tud rychle vypadnem." otočila jsem se. Pozorně jsem si prohlížela protější stěnu. Proč jsem tehdy nedávala víc pozor?! vynadám si v duchu.
Přistoupila jsem ke stěně. Začala jsem ji ohmatávat. Nic jsem nenašla. Šla jsem k druhé. Opatrně jsem stoupla na hromádku suti. Hromádka se sesunula a já spadla na ni.

"Uuuu,jste v pořádku?Pomůžu Vám" a pomáhám slečně postavit se na nohy "Opatrně slečno,sice jsem medik,ale vše neumím" zakřením se "Ta cizí chakra mi,ale vadí..." koukám kolem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:37

Pomoc jsem vřele přivítala.
"Au! Kruci! Nic horšího se mi stát nemohlo!" opráším se od prachu. Ruku si položím na záda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:39

courám se mezi troskama už jsem přímo u zdroje, tak se jen líně opřu o jednu vypadá to jak bývalé zeĎ a čekám až se někdo objeví, abych hodil pokec

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:44

Shizuka Yoru napsal:Pomoc jsem vřele přivítala.
"Au! Kruci! Nic horšího se mi stát nemohlo!" opráším se od prachu. Ruku si položím na záda.

"Ještěže jste v pořádku,jinak by mě Hokage rozseknul" usměju se a začnu cosik lovit pod šaty "Kde to je... po chvilce vyndám dvě dýmky a tabák,načež obě dýmky začnu pěchovat."Zkusíme to,vysvětlím Vám to..zapálíme dýmky,musí z nich stoupat dým...budeme chodit kolem stěn...Pokud bude kouř plout po stěně není tam žádná rýha nebo záruběň skrytých dveří...jakmile,ale kouř vcucnut do stěny...je za ní dutina a tam budeme hledat" křením se a podávám slečně jednu dýmku a zápalky

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:48

Vzala jsem si od něj dýmku. "Ehm... co s ní mám dělat?" Dívala jsem se na gardeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 17:53

Shizuka Yoru napsal:Vzala jsem si od něj dýmku. "Ehm... co s ní mám dělat?" Dívala jsem se na gardeho.

Brada,až na zem Asi nejsem dobrý učitel usměju se "Takže zapalte tabák,ať stoupá dým,potom dejde dýmku ke zdi a obchazejte zdi,pokud se dým někde ztratí jakoby by byl někam vtažen...je tam dutina" nejlépe to udělám názorným příkladem
Zapalím tabák načež začne doutnat,dýmku přiložím ke stěně a obcházím zeď "Takhle jo,chápete mladá slečno?" usměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 18:00

"A já myslela, že si zapálíme." usmála jsem se. "Promiňte." omluvila jsem se. Otočila jsem se ke stěně u které jsem spadla. Zapálila tabák. Rozkašlala jsem se, když jsem dým vdechla. "Proboha, co to je?!" dýmku jsem dala co nejdál od sebe. Mírný vánek sebral kouř a sfoukl do pryč. "Můžete mi gratulovat." stoupnu si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 18:10

Shizuka Yoru napsal:"A já myslela, že si zapálíme." usmála jsem se. "Promiňte." omluvila jsem se. Otočila jsem se ke stěně u které jsem spadla. Zapálila tabák. Rozkašlala jsem se, když jsem dým vdechla. "Proboha, co to je?!" dýmku jsem dala co nejdál od sebe. Mírný vánek sebral kouř a sfoukl do pryč. "Můžete mi gratulovat." stoupnu si.


"Slečná ráda žertuje jak tak koukám" usměju se a přijdu k místu objevu,vytáhnu katanu a zaťukám na stěnu "Zní to dutě...jste šikovná" opět se usměju.
Trošku ustoupím a provedu velmi rychlé seky katanou..chvíli se nic neděje a najednou upadne kus zdi ve tvaru čtverce "Hmm je tam tma..." škrknu sirkou a přiložím ji k otvoru "Huuu svitky,vidím svitky..ale moment zkouška" vložím čepel do dutiny a dotknu se jí,svitků nic se nestalo "V pořádku" strčím ruku do díry a vytáhnu ony svitky a podávám je slečně "Prosím zkontolujte je,ať víme zda-li je to ono" usměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 18:15

Jen jsem trnula, když vložil hořící sirku ke svitkám. Co kdyby to zapálil?! Vzala jsem si je a podívala se dovnitř. "Jo. Jsou to ony!" Vytáhla jsem sedm svitků se značkou, zakázané. Dala jsem je do batohu. "Můžeme se vrátit." otočila jsem se na podpatku a vyšla z budovy. Slunce mi svítilo přímo do očí. Uviděla jsem obrys nějaké postavy. Přimhouřila jsem oči a rukou udělala stín, abych lépe viděla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 18:18

Shizuka Yoru napsal:Jen jsem trnula, když vložil hořící sirku ke svitkám. Co kdyby to zapálil?! Vzala jsem si je a podívala se dovnitř. "Jo. Jsou to ony!" Vytáhla jsem sedm svitků se značkou, zakázané. Dala jsem je do batohu. "Můžeme se vrátit." otočila jsem se na podpatku a vyšla z budovy. Slunce mi svítilo přímo do očí. Uviděla jsem obrys nějaké postavy. Přimhouřila jsem oči a rukou udělala stín, abych lépe viděla.

"Hmm máme společnost" postavím se před slečnu "Stůjte za mnou,abych Vás pokud možno mohl ochránit" řeknu mrazivě a už vůbec nevypadám vesele

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru