Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky brány

+10
Aitenn Megami
Sennin
Andi Dors
Katashi Aokawa
Uchiha Benjiro
IchikawaMiyoro
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
14 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Trosky brány

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:04

First topic message reminder :

Trosky brány - Stránka 6 A6fd1d4f5fcb11df8e65000b2f3ed30f

Z kdysi velkolepé brány dnes zůstal pouze kamenný oblouk, vesnice je naprosto otevřena okolnímu světu a není tu nikdo, kdo by vám zabránil ve vstupu. Žádný shinobi tu totiž nehlídá, žádného tu ani nenajdete, pokud opravdu důkladně nehledáte, protože se skrývají a je jich opravdu málo.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 8 Jul - 14:14

Zarazil mě objetím, ale usmála jsem se. Bylo mi to jasné, já jako chunnin bych moc nezvládla raději jsem se skryla. Krystalická smrt byla jasná varianta mohla jsem jí hodit na více protivníků, to nevěděl ani Saikoro ale použiju jí jen v krajních mezích. Sama jsem se s tím pohledem na rozpadající se lidi nevcítila a tak jsem jen Saikorovi kývla.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 8:13

Protivník Aitenn se znovu zákeřně usmál, jen tam tak stál a nechal se obalovat papírem. Něco se ale stalo zvláštního, namísto toho, aby ho papír dusil, jen po nm lehce sklouznul dolů. A to se stalo se všemi papíry. Nukenin jen zavrtěl hlavou.
"Jak jste hrozně naivní. Víš, proč jsem tvůj soupeř zrovna já? Tak sleduj.." Jednoduché pečetě, k Aitenn se začal stahovat olej, aby pohltil její papíry.

Saikora s Noriko někdo hodně dlouho jen pozoroval. A nic jiného nedělal, ale ve chvíli, kdy se připojili na bojiště, se objevili u nich. Jeden šel přímo k nim, druhý se objevil za Noriko, v celé změti nukeninů si ho skoro nešlo všimnout, přiložil jí kunai k zádům a přejížděl s ním lehce po nich.
"Promiňte, že vás rušíme hrdličky.." Ten, co šel naproti nim se zákeřně usmál.
"Ale musíme vás zneškodnit. Teda, kromě jí..Má něco, co náš pán moc ocení" Hlavou kývnul k Noriko.
"Až tebe přineseme k pánovi, dostaneme odměnu!" Tomu, co stál za Noriko doslova zajiskřilo nadšením v očích.
"Ale aby se tak stalo, Hachiro, odstraň ten přebytečný odpad.." Ten, co stál vepředu jen kývl a pomalu se vydal za Saikorem.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 16 Jul - 8:54

"Ne to ne!" vyjekla jsem překvapeně najednou se mě zmocnil strach. Obalila jsem své tělo krystalem a rychle se otočila na toho co stál za mnou a chytila jsem ho za ruce a i ty začali krystalizovat. 
"Já se jen tak nevzdám." pousmála jsem se
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 9:10

Nukenin, co držel Noriko se pousmál, když mu začala krystalizovat ruce.
"Shoton, copak si myslíš, že jsme úplně blbý a nepřipravili jsme se?" Shoton na jeho rukou začal praskat, Noriko si mohla všimnout, že v ruce se mu shromažďuje chakra, něco na způsob slabého Chidori. Krystal praskl a on se na ní usmál.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 16 Jul - 9:23

Vytřeštila jsem oči a začala před ním ustupovat. úsměv mi zamrzl na rtech a teď už jsem byla na hranici paniky. Mírně jsem zvedla ruce a kolem mě se utvořilo několik jehlic a ty jsem vzápětí poslala přímo na ně zatímco jsem vymýšlela nějaký plán. Docházela mi také chakra. Udržovat brnění své, Aitenn a ještě techniky bylo horší a ještě mě předtím vysílil ten tichý boj se Saikorem.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Tue 16 Jul - 15:35

"Ach bože..." Zamumlal som znudene, postavil sa a zákerne sa pozrel na toho čo sa ku mne blížil na čo som sa po ňom skladajúc pečate rozbehol. Tesne pred ním som sa však pomocou Shunshinu presunul priamo za toho druhého a vrazil mu, pričom ho aspoň škrabol otrávenou kartou. Bol som dosť rýchly a zručný v svojom obore, takže aspoň k škrábancu dôjsť muselo. Hneď na to som sa dal do obranného postoja a dával pozor, pre prípad, že by sa rozhodli ísť obaja po Noriko.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Sennin Wed 17 Jul - 8:58

Moja tvár sa presunula na vojsko predo mnou, keď ma takmer stovka Nukeninov zo strachu pred mojou čakrou obkľúčila. Kto som a odkiaľ som, tieto otázky nemali odpovede ani pre mňa, predsa som cítil že tento boj musí vyhrať Iwa ak chcem aby ľudstvo prežilo. V ruke som silnejšie stlačil palicu, ukážem im moju pravú moc, keď každá zo zvoncov na konci, presnejšie ich bolo 5, zasvietila každá svojim elementom. Dotkol som sa zeme, koncom palice a tá sa zatriasla, moja sila vytrhla spod zeme ohromnú masu kameňa, bez toho aby som zložil jedinú pečať som ju neviditeľnou silou zdvihol do vzduchu, rozdelil na obrovské množstvo malých kamenných guličiek a tie sa z rachotom rozleteli na dav predo mnou, pričom už som v ruke chystal bleskový náboj pre pravú stranu vojska, ktoré proti mne bojovalo. Cítiac posily som vedel jedno, túto vojnu stále prehrávame.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 17 Jul - 10:18

Zdesene som vyvalila oči...Papier, ktorý ho mal zabiť, z neho len tak skĺzol. Nasiaknutý olejom...Nedokázala som ho už ovládať...
Vyletela som vyššie, aby som bola mimo dosahu jeho oleja. Sakra, čo teraz...? Keby som ovládala Katon. Ten bol teda jeho slabina. Neovládala som ani len Raiton...
Stále som však mala výbušné lístky. A keby niečo, je tu Kokuo. Na jeho pomoc som sa však príliš nespoliehala, pravdepodobne bol dosť naštvaný.
Vytvorila som niekoľko desiatok papierových klonov plných výbušných lístkov, o čom o vedieť nemohol. Tak poď ty zmrd... Šepla som čakajúc na to, až k nám pošle nejakú olejovú techniku...Aby sme ho mohli poslať do prdele.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 11:11

Saikoro s Noriko zjevně své soupeře oba dost podceňovali. Saikoro se přemístil za toho, co byl u Noriko, ten si toho nevšiml a vážně ho škrábl, ale co nečekal bylo, že ten druhý se přemístí hned za něj a pěst mu zaboří do břicha. Jenže tohle bylo tisíckrát horší, mohl si totiž všimnout, že jeho ruka byla celá z neprostupného kovu.
Zatímco Saikoro proletěl, vrhl se na Noriko. On sám ovládal Raiton, takže ho neváhal použít. Jako kdyby mu bylo jedno, že jeho společník je K.O. Tihle nukenini neměli city.

Nukenini nevěděli, co od Sennina čekat, proto je svojí první technikou hned rozsekal, ale hned po prvních přišla vlna druhých. Útočníci zdálky na něj poslali větrnéé tornádo, které pohltilo i Katon a ohnivé tornádo mířilo přímo na sennina, zatímco Raitnovoá armáda zaútočila zezadu.

Co se týkalo Aitenn. Nukenin přímo u ní na ní neposlal techniku z oleje, jak by si mohl myslet. Namísto toho použil Suitonovou techniku, kdy na ní vyslal menší vodní vlnu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 17 Jul - 12:27

Odskočila jsem od něj ještě dál chtěla jsem jít pomoc Saikorovi, před nukeninem se vytvořila obrovská krystalická stěna, takže pokud nebyl hodně rychlý  musel do ní narazit a já mezitím vyvolala z okolí tři draky. To mi nějakou dobu trvalo, proto ta zeď měla odlákat jeho pozornost. Věděla jsem, že jí raitonem proboří. Byla jsem vážně bezradná, bála jsem se, proti Raitonu, vytáhnu krystalický meč a on mi zničí, pokud přejdu na boj z blízka, tak s ním nesrovnám krok je to muž, panikařila jsem.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Wed 17 Jul - 12:56

Vďaka môjmu obranému postoju som stihol zareagovať a súper ma nezasiahol tak silno ako by sám chcel. Keď som odletel, čo najrýchlejšie som sa pozviechal a skočil k Noriko, vyhýbajúc sa akémukoľvek útoku. Zranený súper mohol cítiť ako mu postupne miznú sily. Znovu som plošne okolo nás vytvoril techniku Yomi Numa aby som nás aspoň čiastočne chránil. Potom som len rozhadzoval po okolí karty snažiac sa o dobré rozmiestnenie, kvôli ďalšiemu útoku. Popravde súper si mohol myslieť, že som otrasený z nárazu a neviem poriadne mieriť, aspoň to tak vyzeralo.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Sennin Wed 17 Jul - 13:07

Ohnivé tornádo sa roztrieštilo o obrovskú masívnu vlnu vody, ktorá vyvrela spod kameňa a ohromným prúdom nie len uhasila oheň, ale obrovský šľah vody zaútočil na skupinku Raitonu zozadu, čím im znemožnil dokončenie ich techniky. Akoby som vodou pohyboval len za pomoci vôle, moje pravé telo však stále bolo slabé. Teoreticky som mal len desatinu moci, z ktorej som kedysi čerpal. Blbý teleport, ale o ňom som nevedel ani ja.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 17 Jul - 16:24

Vyzeralo to veľmi biedne. Pre mňa. Proti súperovi ktorý ovládal niečo...Čo bolo mojou slabinou...Som nemala šancu. Možno tu zomriem, ale...S úsmevom na perách, pretože padnem pre svoju dedinu.
Ale nebude to skôr, než použijem ultimátnu techniku papiera. Tomu páprdovi nepomôže ani ten jeho...*Pííp*...Olej. Proti výbušným lístkom sotva. Akurát by zlepšil účinky techniky.
Nemohla som sa teraz sústreďovať len na jedného súpera. Naraz sme sa vyhli tej vodnej vlne, stačilo nám akurát vyletieť trochu vyššie. Poskytol mi však vodný zdroj, vďaka ktorému bude môj papier odolný voči ohňu.
Neváhala som a namočila doň svoj papier.
Niekoľko mojich klonov sa zamiešalo do armády a začali postupne vybuchovať. Na zem padli ďalší mŕtvy. Stále ich však bolo dosť...Poškuľovala som i po Senninovi, v prípade núdze som bola ochotná ochrániť ho. Predovšetkým som však premýšľala nad tým, ako odtiaľ dostanem našich. Nemohla som predsa použiť techniku, ktorá by mohla zabiť i ich. Čo teraz. Summona som nemala, to bol ten problém...Možno moje klony by ich odtiaľ mohli dostať. Uvidíme však, ako sa bude situácia vyvíjať...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Wed 17 Jul - 16:47

Byl jsem na ceste z se zbirani bylinek na vselijake sedativa a co ja vim no a hned byl bordel u brany. Bojovalo se a ja se snazil nenapadne dostat co nejblize k brane abych mel prehled o situaci. Po poctivem plizeni a vselicehoz precs co jsem se musel preplazit abyxch se dostal nepozorovane kousek od mista kde se nachazela Noriko. Dostal jsem se tam celkem snadno.  Stal jsem nekolik metru od Noriko a Saikoroa. "Pche clovek na par dni zmizi a hned tu je bordel"
Zlehcovani situace  byl muj zlozvyk Nakonec jsem vytahl nekolik Kunaii a 2  Scalpely. Se skalpely se sice blbe hazelo ale jeste hure se jim vyhyba. A nakonec na to nalil Nejake sadativa. Momentalne me moc  davkovani netankovalo.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 18:42

Nukenin naproti Saikorovi s Noriko se jen pousmál.
"Ale no tak, karty? Fakt si myslíš, že jsem tak blbej a neltím na to samý, co táhmleten?" Hlavou kývl na jeho společníka v křečích. Potom se podíval na Makoto.
"A helemese, tři krysy jednou ranou.." Prokřupal si pěsti, na krystalickou stěnu nereagoval, prostě jen zůstal stát a čekal na jejich kroky, zatímco sledoval, jak právě vedle Saikora s Norko padl Shinobi z Iwy s podřezaným hrdlem, jak vypadl z bojové řady a nepříjemně se usmál.

Co se týkalo Sennina, nukeninové byli rozzuření a zároveň se báli, stahovali před ním ocasy, ale jejich velitelové jim nedovolovali ustoupit, smetl první vřavu, vrhla se tam další. Obklíčili ho opět ze všech stran a poslali proti němu všech 5 elementů. Fuuton šel zeshora, Doton pod jeho nohami, Katon z prava a Suiton zleva. A co se týkalo Raitonu, ten šel hned uprostřed, aby se popřípadě smíchal s vodou a vytvořil ještě zuřivější vlnu, kdyby sennin odskočil. Bylo jim fuk, že zemřou i jejich, sennin nebbyl jejich prvotním cílem, jen překážkou, kterou je nutno zabavit.

A co se týkalo Aitenn, její snaha pomoct na bojišti byla zbytečná, nukenini zatlačovali Iwské zpátky do vesnice a vypukl zmatek. Toho využil právě nukenin u Aitenn, objevil se za Aitenn a zasmál se jí do ucha, objevil se hned zase vedle s rukama v kapsách.
"Hele, nechci tě zabít.." Pokrčil rameny.
"Takový hezký tvářičky je škoda vždycky, ale děláš problémy a šéfovi se to nelíbí.." Provrtal ji pohledem a pozvedl koutek v úsměvu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Miko Amatasu Wed 17 Jul - 18:58

Když na mě zaútočila technika Raitonu, zničilo to pouze mých 5 obranných klonů. 5 útočných stále zůstávalo. Právě ty jsem poslal proti těm dvoum co se přibližovali. Než se k nim ale stačili dostat, pocítili divný tlak pod nohami. Bylo to způsobeno Senninem a já hned pochopil, že to musí být jeho technika, proto klony vyskočily do vzduchu, aby se jim při té technice nic nestalo a zase se vrátili ke mě. Viděl jsem dokonce i Noriko, všiml jsem si krystalu kterým nás chránila a byl jsem za to rád, i když situace nebyla moc dobrá. Pohlédl jsem k boji Aitenn, která se stále držela. Senninovi jsem věřil, ten se o sebe určitě dokázal postarat. Klony jsem ale nechával stále u něho. Tyto klony ho měly ochránit, zatímco on bude útočit. Každý smrtící tah co by k němu chtěl dolehnout by zabil jednoho klona, bylo jich ale 5, jakoby měl dalších 5 životů. Pomalu jsem se rozběhl směrem k Aitenn v jedné ruce držící malou katanu a v té druhé shurikeny, které jsem hodil po tom nepřítelovy používající olej. Nechtěl jsem jí ale do boje zasahovat. Věřil jsem jí jak nikdy před tím věděl jsem že je silná. "Aitenn! Za žádnou cenu neumírej! Nepodceňuj se, nehroť to, protože ty vyhraješ!" Snažil jsem se jí nějak povzbudit, protože jsem na jejím obličeji viděl že tak nějak pochybuje. "Doton: Nendo Bunshin!" Vedle mě se objevilo snad 10 výbušných klonů. Byl jsem nabytý teď chakrou, proto mi to teď nedělalo problém. Klony se rozmístili různě po bojišti, některé skočily i do davu nukeninů a vybuchly, proto musela velká většina zahynout. Samozřejmě že jsem si dával pozor na Raitonové techniky co by výbuch mohli zastavit a proto se vždy nějaký klon nacházel ve stínu druhého klona, proto i kdyby si mysleli že to zneškodnily, k výbuchu by i tak došlo, možná s menším počtem mrtvých, ale stále by jim to dost uškodilo. Rychle jsem se podíval k Noriko. Vedle mě se objevily další tři klony co se objevily přímo kolem ní, rozhodnuti jí jakkoliv ochránit. "Proč ty máš vždy takový pech na soupeře." Usmál se na ní jeden z klonů a vytasily kunaie. Bál jsem se ale že mi dojde chakra, proto jsem se teď nějakou dobu rozhodl jí šetřit.
Sennin byl docela dost obklíčen, ale tomu jsem věřil že se z toho dostane, přeci jen ho mé klony chránily, proto je mohl použít i jako náhradu, aby se mu nic nestalo. Když jsem ale uviděl Aitenn, neváhal jsem. S Shunshin no Jutsu jsem se dostal přímo k nim a tomu zmetkovy jsem se vší silou a rychlostí dal takový dělo že se musel určitě oddálit. "Řekni jí tak ještě jednou a teprve ti ukážu problémy." Zamračil jsem se a sevřel do pravé ruky katanu.

.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 17 Jul - 19:11

Potichučky som zavrčala, mala som také nervy...Na toho nukenina, ktorý mi nedal pokoj. To čo si akože myslel? Že sa len tak vzdám...? Nie, nie, nie...Vyser si oko. Prižmúrila som oči, keď ten nukenin sa objavil za mnou. Si myslel, že je pán, keď je taký rýchly. Nebyť toho jeho oleja, tak je v...Veď viete kde.
Vrhla som naňho vražedný pohľad. Tak to ma budeš musieť zabiť, pretože budem robiť problémy až kým nezomriem. Na perách sa mi objavil úškrn a v očiach sa mi rozhoreli ohníčky...Bola som ešte stále plná nádeje, že vyhráme. Musela som ho od seba dostať, aby som mohla využiť techniku. Všetky klony sa k nemu natočili a z papierových krídel naňho začali letieť papierové ostré pierka, ja som medzitým pomocou Shunshinu zmizla a schválne sa zamiešala s klonmi, ktoré zatiaľ neútočili.
Bola som si istá, že použije olej...Ale kto vie. Ten chlap bol plný prekvapení. Musela som sa sama pre seba usmiať, keď som počula Mika. No uvidíme, ako to celé dopadne...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Makoto Wed 17 Jul - 19:21

Ten utok Aitenn my celkem bodl na nukenina ktery ji otravoval jsem hodil kunaie polite Sedativy. A Pouzil na Skalpely Kageshuriken no jutsu takze o leticich skalpelech nemel ani sajnu.
Nakonec jsem premyslel jak to udelat. Prece jen jsem nemel bojove technyky ani jsem nebyt nejsilnejsi. Stale jsem sledoval okoli a premyslel jak jim pomoct akorat ani bujove ani cakrove pililky sem sebou nemel kdo by je bral na sber bylin.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 17 Jul - 20:06

Usmála jsem se na na klony Mika, rozhodně mi dodal více odvahy a chuť bránit vesnici a své přátele.
"Mám holt smůlu." odpověděla jsem mu a luskla prsty, krystalická stěna se roztříštila na miliony malinkých střípků, které okamžitě letěly na armádu nukeninů u sennina a samozřejmě přímo do očí. Tři draci co mě obklopovali na můj povel proletěli kolem mě a zmocnili se toho útočníka (jeden ho obtočil), který promluvil na Saikora kvůli kartám. Druhý drak se vyřítil na ninju, který byl u Aitenn a udělal s ním stejný proces. Třetí drak se měl postarat o toho, který bombardoval vesnici z vrchu. Odhadovala jsem, že s chakrou která mi zbývá udělám tak maximálně dvě až tři jutsu. Bylo to se mnou špatný.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Wed 17 Jul - 20:17

Miko nech bol akýkoľvek a nech mal na neho ktokoľvek názor aký chcel, rozhodne nebol zlý motivátor. Ja som využil som ťah Noriko a skočil k hlave toho Nukenina čo nás napadol. Ten druhý už skoro dodýchal niekde na zemi vďaka mojmu jedu. Zložil som jednoduchú pečať a priložil ruku na hlavu toho ninju. "Hijutsu: Dragin'Through!"
Všetky karty, čo som doposiaľ vyhodil sa prehnali okolo mňa priamo do hlavy nepriateľa. Pri najmenšom prišiel o oči a mal popraskanú lebku. Karty sa možno zdajú neškodné, ale pri dobrom úhle a množstve vedia narobiť veľké škody.
Jeho problém spočíval aj v tom, že ho Noriko stále držala. Navyše z tváre uniká najväčšie množstvo krvi pri povrchovom zranení na celom tele.
Čoskoro by buď vykrvácal, alebo umrel od bolesti.
"Gomenasai." Zamumlal som tak aby to počul len on a podrezal mu hrdlo jednou z kariet s úmyslom rýchlo ukončiť jeho trápenie.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Thu 18 Jul - 17:13

Miko se vážně neměl přimíchávat do boje Aitenn, protože teď na to šeredně doplatil. Nukenin nevěděl, jestli je to originál nebo klon, ale bylo mu to fuk. Na Aitennina slova se jen rozesmál.
"Byla by z tebe fakt skvělá nukeninka.. Fakt se nechceš přidat k nám? Kagetsu ti dá všechno, co budeš chtít.." Znovu se na ní pousmál, když si všiml Mika, pravda, ráno ho odhodila, ale vzpamatoval se rychle a otřel si ústa od krve. Ve chvíli, kdy na něj vypustila peříčka se objevil za Mikem a použil ho jako živý štít. Jeho rychlost byla obrovská a doopravdy olej použil, ale tak, že se rozlil na Mika.
"A ty mi tady už vážně dost vadíš. Ai, nevidíš, že se bavím? Hlídej si tyhle ufňukánky, co si hrajou na hrdiny" Otráveně se podíval na svou společnici, co všechno pozorovala z povzdálí a teď se objevila jako stín vedle něj a vyblokovala kunaiem skalpely míříc mu na záda a sama vyšla vstříc krystalovému draku, který přesekla jednoduchým Raitonem. Byl to útok na Iwu a jak jinak vyzrát na jejich perfektní Doton?

"Neděkuj, vyberu si to jindy. Klid, mám to pod kontrolou.." Pousmála se na něj, zatímco na konečcích prstů se jí objevily malé blesky.
"Nevidíš, že nechci zmalovat obličej někomu tak hezkému a silnému? Pán by mě ještě odměnil převést ho na mou stranu.." Pobaveně se usmála a laškovně na Mika mrkla. Byla hodně krásná a svou krásu vždycky ráda využívala.





Co se týkalo Saikora s Noriko, sice jednoho z nich zabili, protože nestačil zaktivovat Koton, ale to nečekali, co se stane potom. Obloha nad nimi se prudce zatáhla, v dálce zahřmělo. Tohle nevěstilo nic dobrého. A přímo kolem Saikora s Noriko začaly metat blesky nabité Raitonem. Ale nejenom tím, v bleskách se objevila žena, plně připraven s novou technikou.
"Ranton: Reizā Sākasu" Doslova laserová show, Noriko se Saikorem se ocitli pod přímou palbou, před kterou nešlo utéct. Noriko nevypadala s chakrou moc dobře a krystal jí tady byl k ničemu, jestli chce přežít, bude muset Saikoro začít myslet.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Saikoro Thu 18 Jul - 17:32

"Čo to, sakra?" žaškrípal som zubami keď sa objavili tie blesky. Keď som však uvidel ženu s Rantonom na ruke, bolo mi jasné, že toto nebude zrovna príjemné. Schmatol som Noriko a skočil s ňou za sutiny len tesne sa vyhýbajúc technike pričom som hodili tom po súperke len niekoľko kariet, išlo o čisté rozptýlenie. Ktoré eso vytiahnem z rukávu prvé? Preblesklo mi hlavou a hneď som si spomenul na istú pomoc, ktorú som si zabezpečil ešte pred tichým bojom s Noriko. Keď skončila techniku postavil som sa niekoľko metrov oproti nej a Noriko nechal tam kde bola pripravený na tvrdý boj.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 18 Jul - 18:48

"Počkej a co mám dělat já?" chtěla jsem se zvednout, ale blesky mi naháněly hrůzu už jen proto, že já neměla techniku, kterou bych se mohla proti nim vrátit.
"Saikoro." stáhla jsem ho za rukáv k sobě.
"Mohla bych všechny nukeniny chytit do krystalu, který je rozdrí dřív než použijí raiton. Ale nejsem si jistá jestli...jestli vydržím ten pohled na to. Jen potřebuju, aby byli blízko u sebe a ne oddělení." šeptla jsem k němu
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Sennin Fri 19 Jul - 12:27

Vedel som že sa niečo deje, v okamihu ako sa zasvietili všetky zvončeky z palice vyletel obrovský prúd čakry, ktorý sa rozmiestnil do všetkých smerov a proti každému elementu ktorý na mňa vyslali smerovala ich negujúca stránka. Boli to silnejšie techniky, prerazili to a úplne vypálili obrovské množstvo armády. Dlho netrvalo a zmizol som aj ja..

~presun~
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Nukenin Sun 21 Jul - 11:53


Dívka na jeho karty nereagovala, na začátku prstu se jí objevilo několik menších blesků, s nimiž karty přesekla.
"Ale, já mám za úkol vyřídit tebe a ji dostat. Proč se nedohodneme?" Vypadala, že víc než Saikoro jí zajímá její nová barva na nehtech. Tvářila se znuděně, vedle ní se připletl nějaký Shinobi z Iwy, během vteřiny byla u něj a svírala ho pod krkem.
"Kde je vstup do tunelů?" Informace měli od nukenina, který v Iwě řádil nějaký měsíc před útokem. Nukenin zavrtěl hlavou, stisk kolem jeho krku ještě zesílil.
"Ptám se tě znovu a naposledy.. Kde je ten zku*venej vstup?! Ať vás můžem podříznout všechny jako prasata.." Znovu zavrtěl hlavou, ale tentokrát mu bez slitování přelomila vaz a hodila ho Saikorovi k nohám. Oblízla si rty.
"A co ty modrovlásku, ty mi to povíš?" Pohledem střelila doprava.
"Nebo snad tvá roztomilá společnice? Že bych jí trochu potrápila a potom bys mi to řekl, hm?" Najednou zmizela a objevila se před Noriko, ke kteru si dřepla a zblízka jí pozorovala, nadzvedla jí bradu, její krystal na ní vůbec nepůsobil, podívala se na ni zprava, zleva a pak ji s nechutí pustila. .
"Hezká tvářička, ale nic víc.." Než stačila Noriko zareagovat, už stále o dva metry vedle Saikora v rukou si pohrávajíc s blesky"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Trosky brány - Stránka 6 Empty Re: Trosky brány

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru