Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trosky archivu

4 posters

Goto down

Trosky archivu Empty Trosky archivu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:03

Trosky archivu Imageszvz
Úkryt a sklad cenných listin, papírů a svitků. To býval archiv, než se přihnali nepřátele, nezničili co se dalo a nepokradli, co se jim do náručí vešlo. Tisíce let historie leží dodnes pošlapané ve staré, zchátralé budově a jen mlhavě připomínají, že bývalo i jinak...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Trosky archivu Empty Re: Trosky archivu

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 28 May - 14:16

Dorazil jsem k archivu. Byl jsem spokojený, protože archiv odpovídal mým očekáváním, i když to byla ruina. Uprostřed bylo vše pošlapané a rozházené.
Svou pozornost jsem věnoval listinám ve pravém zadním rohu. Jak se zdálo měl jsem nejspíš štěstí. Nalezl jsem totiž zápisky z dobývání a vzestupu k moci v Konoze.
Někdo se tohle mohl snažit hledat i roky (v tomhle nepořádku co zde byl to bylo možné) a já to našel jen tak. Zápisky a však měli svá léta a proto nešlo většinu přečíst (byli poplamené nebo jednoduše rozmazané). Posadil jsem se na nejbližší povalenou skřín a dal se do čtění. Nevadilo mi že skřin byla prohnilá, proto že hlavní bylo to, že jsem si měl kde sednout.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Trosky archivu Empty Re: Trosky archivu

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri 31 May - 13:58

Po několika dnech namáhavého čtení jsem se rozhodl, ukončit své krátke zde studium a vydat se zase o kus dál. Přemýšlel jsem nad tím, že bych se měl nejspíš vrátit již do vesnice. Došel jsem k závěru, že to udělám. Když jsem se chystal postavit, skřin pode mnou praskla a ja spadl na zem. Přece jen ta skřín byla prohnilá a dlouho nemohla vdržet. Mne se ale nic vážnějšího nestalo. Postavil jsem se, oprášil a vydal se pryč ,pozorujíc jestli mne náhodou někdo nesleduje.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Trosky archivu Empty Re: Trosky archivu

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Fri 31 May - 20:45

Došiel som pred zrúcaninu archívu. Dal som si na hlavu masku.
Na zemi som videl čerstvé stopy po niekom, nevedel som kto to bol.
Pomalým krokom som sa dostavil na miesto čítania, kde osoba čítala. Letmo som si to všetko prezrel a všimol som si, že niekto tu na niečom sedel, akurát sa to už rozpadlo. Aktivoval som sharingan, sledoval som stopy a kam smeroval, ten kto tu bol. Stopy boli čerstvé a ja som nemal problém ich so sharinganom vystopovať.
Presun
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Trosky archivu Empty Re: Trosky archivu

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 27 Jun - 15:58

I s Mai jsem došel až do Archivu. Položil jsem jí zase na zem a usmál se na ní. Nastavil jsem jí ruku aby se jí chytla a pak jsem dokráčel až tam kam jsem měl naplánováno. Došel jsem do sekce technik. Potřeboval jsem zesílit a k tomu byli svitky také potřeba...
Hledal jsem tam docela dost dlouho, protože to tu bylo celé zpřeházené a nevyznal jsem se v tom. Když už jsem tak nějak posbíral svitky s technikami co jsem se chtěl naučit, dal jsem si je do báglu, vzal Mai do náruče a zase jsme zmizel.

-přesun-
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Trosky archivu Empty Re: Trosky archivu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru