Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbytky brány

+11
Andi Dors
Katashi Aokawa
Sennin
Rokuro Uchiha
Hideo Hatake
Kaori Senju
Nukenin
Hiroshi Senju
Killunia
Uchiha Benjiro
Akasuna no PiliKKa
15 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Zbytky brány Empty Zbytky brány

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:11

Zbytky brány Tumblrmeqo
Procházelo přes ní tisíce lidí, stráže v budce vítali nové návštěvníky, nebo mívali na odcházející shinobi.
Dnes se sem každý bojí přijít, aby vůbec přežil.
Moc toho z brány, která kdysi strážila Konohu nezbylo...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 28 May - 13:56

Přišel jsem k bráně, nebo k tomu co z ní zbylo, a prohlédl jsem si ji. Nebyla na tom zrovna nejlíp, a však i v těchto dobách si zachovála podle mého názoru svůj majestát.
Neměl jsem z počátku v plánu navštívit zrovna Konohagakure no sato, jenže jak se zdálo k ní se mi šlo nějak "lehčeji" než k ostatním vesnicím a taky mi cesta tady rychleji utíká. Možna právě proto že jsem zde kdysí sloužil jako shinobi a jsem tak trochu zvyknutý chodit tímto směrem, jsem zvolil tuto vesnici. Přes bránu jsem prošel bez problému. Nenarazil jsem na žádného nukenina u brány, což mě udivilo, ale nebral jsem to jako něco nenormálního, ba dokonce se to tak trochu dalo čekat.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Thu 30 May - 19:30

Dlouho jsem hledala místo, odkud bych měla nejlepší výhled na poničené hlavy bývalých Hokagů. Nakonec mě trklo do hlavy to nejtriviálnější místo - brána. Chtěla jsem si sednout na její horní, část, jenže jsem netušila, jak se tam dostanu. Obešla jsem ji kolem dokola, jestli se naskytne nějaká snadnější cesta. Nenaskytla. Takže jsem byla nucena použít plán B.
"Kuchiyose no Jutsu."
Jak jsem tak sílila, tak jsem zjistila, že už dokážu povolat oba veliké sokoly. Ne však najednou, dokonce ještě ne najednou jednoho velkého a Yuki. A to přivolání bylo ještě časově omezené, nevydrželi mi moc dlouho. Ale zatím mi to stačilo. Dnes jsem si vybrala Haukku.
"Copak potřebuješ?" optal se mile.
"Dostat se támhle nahoru," ukázala jsem na horní část brány. "Ráda bych něco nakreslila a odtamtud je nejlepší výhled. Jenže pěšky se tam nedostanu a křídla jako vy nemám... I když by se mi někdy hodila..." Haukka ani na chviličku nezaváhal. Vzal mě jemně do svých pařátů a odnesl mě nahoru. "Děkuji," řekla jsem mile a usmála jsem se na něj. Pak jsem se pustila do práce. Haukka u mě zůstal až do skončení časového limitu, po jehož dobu jsem jej mohla mít přivolaného. Jen deset minut. Jen pouhých deset minut být ve společnosti mého nejbližšího spojence - toho propojeného s mým životem. Tak málo... Na chvíli jsem se zadumala. Pak jsem však pokračovala ve své práci.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 30 May - 20:59

Došel jsem na každodenní prohlídku brány a uviděl jsem nějakého obřího orla, nebo sokola, nebo co to bylo. Právě proto jsem si na sebe dal masku a objevil jsem se pod bránou.
Hned na to jsem dal ruku na zem a nahoru mě dopravil mokuton stoupající vzhůru, na kterém jsem stál. Když jsem byl nahoře, vytáhl jsem katanu a namířil jí proti té slečně. Nikdy jsem nemohl vědět jestli je to nepřítel a proto jsem bral nejhorší možnost na první místo.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Thu 30 May - 21:18

Nenechala jsem se tím ANBU vylekat. Přestala jsem s prací a odložila jsem svitek i s tužkami. Podívala jsem se na Konožana s chladným pohledem v mých zelených očích. Nebo to byl jen klid?
"Konoha rychle zapomíná ty, kdož nosili jejich čelenky a patřili do jejich řad..." pousmála jsem se. "Jen Hokage si mě zjevně pamatuje. Jaká ostuda všech Konožanů, neznat vůdkyni klanu Akatatsu..." Opatrně jsem odstrčila katanu z blízkosti mého těla a postavila jsem se. "Pokud nevíte, Killunia Akakatsu jméno mé. Vůdkyně jednoho z nejstarších klanů v historii tohoto světa. Ještě před několika lety jsem nosívala čelenku vaší vesnice, byla jsem genin. Dnes patřím do neutrálních řad..." Podívala jsem se toužebně na své rozdělané dílo. Toužila jsem po jeho dokončení, ale nemohla jsem přestat vnímat toho ninju přede mnou. I když se to nezdálo, trochu jsem se bála, co může udělat. "Myslím, že se nemusíte ničeho bát. Nemám tu žádné vybavení, žádné zbraně, jen umělecké potřeby." Chtěla jsem ho ujistit, že nikomu neublížím, zároveň jsem však nechtěla působit jako vystrašené malé děcko. Zachovávala jsem si svůj odstup, jak nejdéle to půjde.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 30 May - 21:32

Chtěl jsem zakročit i dál, jenže když jsem se na ní podíval víc a když promluvila, nějak jsem dokonale stuhnul. Pak jsem se jen tak trošku ustrašeně zasmál a oddělal jsem si masku.
"Ehehe...Gomen Killunia-chan." Stékla mi kapka po čele z toho jak jsem se za sebe styděl, když jsem nepoznal ani jednoho osobu patřící z minula do Konohy. Masku jsem si připnul k pasu a poklinil jsem se jí.
"Je mi potom ctí tě znovu vidět paní Akatatsu, mohu se prosím mrknout jen koutkem očka na to vaše umění?" Trošku jsem vtipkoval jako vždy...hold některé chvilky jsem musel, jinak bych to nebyl já. Od posledně jsem býval víc vážnější a ona se opravdu změnila...vyrostla v dámu.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Fri 31 May - 5:49

Když se uvolnil a sundal si masku, tak nějak jsem povolila i já. Moc jsem si ho nepamatovala, ale to je možná tím, že jsem ho ve službě nepoznala, zatímco on mne ano. Anebo opět zafungovala má krátkodobá paměť a prostě se mi nějak z mysli vytratil. Překvapilo mě jeho další chování. Netušila jsem, zda to je vtip, nebo jestli to myslí vážně. Nevědomky jsem se krátce usmála.
"Ještě to není ani zdaleka dokončené, ale myslím, že můžete, pane ANBU," vrátila jsem mu oslovení. Byl mi povědomý, jen jsem si nemohla za všechny bohy vzpomenout, kdo to je. Měla bych se stydět. Vysmívala jsem se mu, že nezná mé jméno a sama neznám to jeho. Nebo přeci jen...? "Nerada ukazuji lidem nedokončenou práci, ale tak... Myslím si však, že by vás to zdržovalo od práce, ne, Hiroshi-san?" Tak přeci jen. V duchu jsem si oddechla, že jsem to nakonec z hloubi své paměti vydolovala. Hiroshi Senju, bratr Hokage-sama. Podle vzhledu by to měl být on. Chvilku jsem ho sledovala, pak se můj zrak vrátil k rozdělanému obrázku.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 31 May - 12:41

Zazubil jsem se.
"Mě to od práce nezdržuje, zatím tu je vše v pořádku a umění si cením." Mrkl jsem na ní a podíval jsem se na obraz. Neměla to sice hotové celé, ale bylo to i tak nádherné a bylo mi jasné že až to bude hotové, bude to přenádherné...Teda, netušil jsem sice co přesně tady skoro ve zhrouceninách maluje a pak jsem spatřil hlavy Kagů a pousmál jsem se. Bylo hezké vědět že někdo si této památky stále cení tak jako sestra a už i já.
"Vy jste ta co byla v nemocnici...Ta o kterou se bála celá vesnice a především má sestra, získala jste dar že?" Pousmál jsem se na ní, samozřejmě jsem myslel její zlatý plamen, který byl v naší vesnici do teď proslavený. Stále jsem u ní stál a jedním okem jsem se letmo koukal na obraz a druhým jsem dával pozor na okolí.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri 31 May - 16:58


Když jsem si to mířil k bráně, zahlédl jsem při ni dva shinobi. Nacházeli se však vysoko nad zemí, takže je bylo horší identifikovat. Neměl jsem ponětí co zde pohledávají, nebo co je zde přivádí. Já jsem však cestou sem dostal náladu si zabojovat a nyní se mi naskytla skvělá příležitost.
Doskočil jsem asi cca osm metrů od nich, nebo spíše od místa kde byl mokuton, který držel Hiroshiho nad zemí. "Pardon že ruším, ale zde nejsou místa vhodná ke klábosení."Promluvil jsem k nim hlasitě, aby mne slyšeli, a poté zaujal bojový postoj. "Ve jméně Kagetsu no sato vám nařizuji, aby jste se identifikovali." Nařídil jsem jim, a pak vyčkával. Nečekal jsem že mi řeknou pravdu, nebo že vůbec něco odpoví. V tom případě bych však směl zakročit.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Fri 31 May - 18:44

Hiroshi mě donutil k dalšímu krátkému úsměvu. Nevím, jak se mu to povedlo. Všimla jsem si, že se krátce podíval na hlavy Hokagů. Asi přemýšlel nad tím, co že jsem to kreslila. Pravda, z té skicy plné nepřehledných (pro všechny kromě mě) čmáranců toho nešlo moc poznat. Když se zmínil o způsobu získání zlatého plamene, překvapilo mě, co řekl. Bála se o mě celá vesnice? Tomu nevěřím.
"Ano, tehdy se mi otevřela cesta k další části mého Kekkei Genkai. Od té doby uběhla dost slušná chvíle. Tento plamen jsem ovládla spolu s bílým téměř dokonale a ještě k tomu jsem se naučila oživit dva další..." Nechápala jsem, jak jsem se dokázala tak rychle otevřít. Možná proto, že jsem se ho nemusela bát. Zdál se přátelský a zábavný. Mou dobrou náladu však narušil kdosi dole. A v tu chvíli jsem zalitovala, že u sebe nemám žádné zbraně. Hodila jsem na něj pohrdavý pohled, když se zmínil o té vesnici.
Co si to dovoluje tady...?
"Kagetsu no Sato? Lituji, té se nezodpovídám. Stejně tak jako každé jiné vesnici. Jakožto svobodný člověk vám nemusím nic říkat. A své jméno už vůbec ne... Ale pokud chcete bojovat, možná poznáte mé příjmení podle mých schopností..." Ten dole si myslel co? Že jsme sluhové té vesnice pro ubožáky? Ano, nepatřila jsem na stranu Konohy, stejně tak jsem však nepatřila na stranu Kagetsu no Sato. A zatím to vypadá, že stejně zůstanu bližší původním pěti vesnicím. Do té nové se asi nejspíš seběhli všichni drzouni a neurvalci tohoto světa.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 31 May - 20:32

"To jsem rád že se ti daří." Pousmál jsem se, ale ze spokojenosti už mě předem upozornily kroky blížící se sem a tak jsem byl připravený. Byl to ale jen nějakej podivín, co si hrál na...Batmana?! xD...Hold tak nějak vypadal. Jen jsem se nahl dolů a mávnul na něj.
"Hele chlapče přestaň blbnout nebo si ublížíš." Mávl jsem na něj rukou ať přestane, ale pro případ jsem byl připravený se bránit. Bože děti... xDDD.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri 31 May - 20:42

( Ne děti, ale trochu mi přišlo blbé že by jste postávali nebo se vznášeli nad bránou a nikdo by vám z nukenínu nic neřekl. Obvzlášt když z vesnice je ruina a potlouka se tu kde kdo i třeba mírny agresor jako jsem já XD Co třeba pořadí já, Killunia a Hiroshi?)
Vyslechl jsem si je, a poté si mírně odkašlal s pohledem upřeným na ty dva. Jakmile Hiroshi domluvil aktivoval jsem svůj sharingan. Dále jsem čekal na to kdy se ti dva na něj podívají. Přece jen aby zjistili že disponuji sharinganem museli se mi na něj podívat a na tuhle chvíli jsem se soustředil. Sharingana si nešlo nevšimnout, když zpoza černé tmy masky mi začaly svítit červeně oči. Alespon jednoho to muselo upoutat, aspon tohle jsem si myslel. Kdyby se mi některý z nich nebo oba najednou na sharingan podívali aktivoval bych okamžitě Byōdō e no kenri.

Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Fri 31 May - 21:37

Vypadalo to, že ten dole nic neudělal. Sledovala jsem tedy Hiroshiho, ne toho druhého. Mé periferní vidění však zachytilo něco zvláštního. Rudé oči...? Možná. Netuším, přeci jen, bylo to jen periferním viděním. Pak se můj zrak vrátil ke svitku s kresbou. Okamžitě jsem ho zvedla z kamenného povrchu brány i s tužkami a uložila jsem je na bezpečné místo v tašce připevněné k boku. Pro dnešek zřejmě má umělecká činnost skončila. Otočila jsem se zpět na toho dole. Krátce jsem si ho prohlédla od hlavy až k patě. Ty červené oči mi byly povědomé, avšak nemohla jsem si vzpomenout odkud...
Hm... Mám chuť provokovat... ozvalo se s v mé mysli. Pousmála jsem se. Mohla bych ho vyprovokovat k útoku.... Nepatrně jsem natočila dlaň směrem k tomu pod námi. A otočila jsem jí. V mysli se mi vybavil fialový plamen. Oheň stejné barvy se pak objevil přímo na jeho zádech. Nemohl nic cítit, ten oheň nepálí, ani nebolí. Po nějaké chvilce však mohl cítit, že mu nějak podezřele klesá chakra.
Tohle bude ještě zajímavé, proběhlo mi hlavou a otočila jsem se k Hiroshimu, co udělá.


Naposledy upravil Killunia dne Sat 1 Jun - 14:40, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 1 Jun - 13:47

Stejně jako Killunia jsem se i já koukal letmo na toho chlápka. Jenže místo jeho xichtu mě zaujal ten jeho plášť, byl takový podivný a ani nevím, nějak mě fascinoval. Když jsem se však koukal jen tak letmo na plášť, projela mnou taková vlna čehosi. Bylo to pokaždé když jsem měl špatný pocit nebo někoho koho fakt nemám rád. V tu chvilku jsem viděl nějkou červenou záři zpoza masky. Nekoukal jsem se přímo, protože jsme se stále koukal na plášť, ale prostě když se koukáte na nějaké místo, vidíte nezaostřeně i na nějakou vzdálenost okolí a to se stalo i mě.
Chtěl jsem zakročit jako první, ale když jsem viděl fialový plamen za jeho zádech, jen jsem se pousmál a dal jsem si na sebe masku. Nerad jsem vraždil za své jméno, ale za svou osobnost, ale za ANBU, kde jsem byl pod maskou a cítil se občas i lépe. Bože...Zase potíže...Proč mám ale takový blbý pocit že to je... Ano, uvažoval jsem nad tím, že by to mohl být Uchiha a jestli ano, dokázalo mě to vytočit k nepříčetnosti, protože bych se nezastavil do doby co by byl na blízku a já ho ani nezabil. Zatím jsem složil jen nějaké pečetě a čekal jaký bude další krok.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat 1 Jun - 15:07

Když si mě Killunia prohlížela od hlavy až k patě, využil jsem toho k aktivování Byōdō e no kenri. Následně jsem tam jen tak postával, a když se Killunia pokusila aktivoat svou techniku nic se nestalo. Mohlo ji to přijít divné i nesmyslné, ale taková byla skutečnost. "Začnu s tebou." Promluvil jsem a ukázal ukazováčkem na pravé ruce na Hiroshiho. Pokud by se jen na malou chvíli podíval na prst, byl bych schopen toho využít. Dalo by se říct, že jsem i s tím počítal. Přece jen pokud to byl shinobi z vyžší kfalifikací měl by být vědom, že by měl kontrolovat každý nepřítelův pohyb.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Sat 1 Jun - 17:31

//Samostatně vyvolaný oheň není nijutsu ^^ Pokud teda vím, nepoužila jsem žádné pečetě ani chakru ^^ (vím, že to nemám nikde u KG napsané, ale považovala jsem za samozřejmost, že se surový plamen nepovažuje za techniku... xD) Ale abys neřekl, udělám to jinak... ^^

Myslím, že bude lepší, když se připravím... Schyluje se tu k pěkné bitce... Složila jsem pečetě na Kuchiyose no Jutsu a myslela jsem si, že přivolám Haukku, jenže se vůbec nic nestalo. Zkusila jsem to znovu. Až jsem s údivem fialově zbarvený plamínek na jeho zádech uhasila a dál se o něj nestarala. Co mi to udělal? Začala jsem nepatrně panikařit. Proč nemůžu použít Kuchiyose? Zkusila jsem složit pečetě na ohnivé vězení, kam bych ho uzavřela (Katon: Keimusho), ale zase se nic nestalo. Zamračila jsem se. On mě zbavil všech ninjutsu... To znamená, že můžu vyvolat jenom... jednotlivé plameny. Ale to mi bude naprosto k ničemu. Zlatý i bílý jsou samy o sobě tak slabé, že žádnou škodu nenapáchají. Fialový mu vlastně ani neublíží. A zelený... Ne, zelený nepoužiju. Ještě se to obrátí proti nám. Takže mi asi zbývá jen taijutsu. Ale jak se dostat k němu dolů, aniž bych si sama ublížila? Podívala jsem se na Hiroshiho v masce a pak znovu na toho dole. Když už mi deaktivoval ninjutsu, nemusela jsem se pohledu od Uchihy bát. Ale Hiroshi ano. Asi se mu to nebude líbit, ale zakryla jsem mu oči. Snad jsem to stihla dřív, než se na Uchihu podíval.
"Gomenasai, ale nesmíš se na něj podívat. Já to udělala a... jaksi mi nefunguje ninjutsu..." řekla jsem Senjuovi tiše. Snad to bylo dostatečně tiše, aby mě ten dole neslyšel...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Nukenin Sat 1 Jun - 18:14

Pri bráne sa niečo dialo, keď sa zrazu z ničoho nič objavila pri bráne nová temná postava. Akoby stvorená z dymu, postava v čiernom plášti a kapucni podišla k Uchíhovi po jeho pravom boku, ako starý priateľ a zahľadela sa bo útoku na okolie, keďže svojou technikou prerušila všetky Ninjutsu v okolí, výjma toho, že uhasila každý oheň. Stála povedľa Benjira a pozorovala Hiroshiho aj Killuniu. „Benji, Benji, nikdy neprestraneš riskovať že? Tsukikágfe čaká tak to tu ukončime rýchlo, nechcem ho naštvať s tým že budeme mečkať..“ Pousmial sa a vyceril svoje zúbky na Hiroshiho.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 1 Jun - 19:32

Když mi Killunia zakryla oči, hned mi to docvaklo. Uchiha?!!! Zatnul jsem zuby. Chtěl jsem si sem přivolat Kori, ale bylo to až moc riskantní. Používal jsem teď svůj sluch a to, jak moc jsem znal okolí. Měl jsem oči zavřené a pomalu jsem došel za Killuniu a přiložil jí ruku na záda. Kai... Já osobně neznal žádnou techniku, kterou by někdo někomu zakazoval používat a tak jsem doufal že to bylo genjutsu, které jsem tak moc nesnášel. Hned na to jsem uslyšel další hlas a zatnul zuby.
"Jestli jsi Uchiha...Dávám ti deset vteřin na to utéct, nebo ty tví zajebaný očka už nikdy nic neuvidí." Byl jsem tak nasranej, že se tu potuluje Uchiha aniž by patřil k nám. V tomto jsem se hodně podobal Tobiramovi, tou svou nenávistí k Uchihum, nesnášel jsem je.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat 1 Jun - 19:48

(Po domluvě s Killuniou a po uvážení o tom, že se jedná o ninjutsu/genjutsu techniku jsi ji nezrušil, ale zruší se samo do třech postů od aktivování...)
Pozoroval jsem jejich reakci. To co udělala Killunia mne vůbec nepřekvapilo, ba dokonce se to dalo čekat. Náhle jsem uslyšel za sebou kroky, i hned jsem poznal o koho se jedná. "Ok, takže to tu vyřídíme rychle... pokud nemáš nic proti?" Otázal jsem se ho. To co mi zde chybělo bylo se pohádat ještě ze spolubojovníkem, a proto aby se to nestalo jsem se ho zeptal na jeho názor. Když se mne Hiroshi zeptal odkašlal jsem si a pod maskou se pousmál. "Ty tak pravíš." Promluvil jsem a rozhlédl se. Své ruce jsem narovnal a zvedl nad hlavu, a pak s nimi zatřásl. Prsty jsem také hýbal. Mohl jsem vypadat divně, a však já své počínaní měl promyšlené.
(co třeba pořadí.. Já, Killunia, Hiroshi, Nukenin)
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Sat 1 Jun - 20:00

"Nech oči zavřené, budu ti je teď chvíli dělat já..." řekla jsem Hiroshimu a podívala jsem se na něj, co chce udělat. "Zrovna teď by se moc nehodilo, kdyby tě připravil o ninjutsu..." Netušila jsem, co chce dělat, když mi přiložil ruce na záda, pak mi to docvaklo - chtěl mi pomoci zrušit to, co mi brání užívat ninjutsu. Rychle jsem složila pečetě na Kuchiyose a zkusila jsem to, nepřineslo to však žádný efekt. "Promiň, nefunguje to. Asi to není genjutsu..." Zaujal mě další člověk, co přišel. Přejel mi mráz po zádech.
Co to může být za osobu? Docela mi nahání strach... A zjevně se zná s tím Uchihou... To není dobré... Začínala jsem se obávat, kam tohle všechno povede. Doufám, že ne k boji na život a na smrt.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 1 Jun - 20:19

Když zase promluvil, vrzaly mi zuby. Přítomnost známých Uchihů jsem zvládal víc než nepřátelských a vařila se mi krev v těle. Kývl jsem na Killuniu a byl jí vděčný. Myslel jsem si že to fakt bylo genjutsu, ale když řekla že to nemá efekt, stékla mi kapka potu po čele. Co to je za lidi sakra... Pomyslel jsem si. I ten druhý muž, kterého jsem ani neviděl mi dělal starosti, ale já se spoléhal na Killuniu a na svůj sluch a na to, že jsem toto prostředí znal nazpaměť. Pomalu jsem položil ruce na zem a čekal až udělají nějaký krok. Já byl připravený na vše a to jsem i teď dělal, připravoval jsem se. Ještě chvilku. Zhluboka a potichu jsem dýchal a soustředil jsem svou chakru do země.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Nukenin Sat 1 Jun - 20:33

„Človek“ ktorý donedávna býval skrytý, a teraz sa postavil povedľa Benjira sa len pod temnou kapucňou pousmial. Rozhodne z neho nešlo mať dobrý pocit, a každému z vás rozbolela hlava keď zahliadli v kapucni dve modré svietiace guličky, oči .. niečoho.. čo bolo skryté. Prečo niečoho? Len čo sa pohol, z pod plášťa mu začala vytekať hustá čierna hmla, tak tmavá, že pri pohľade na ňu tŕpla krv v žilách. Akoby sa totiž vznášal, nebolo mu vidno nohy, zvysoka sa zasmial a smiech vám priniesol desivé spomienky. Spomínali ste na niečo desivé, alebo ste mysleli na nočné mory.. Kto to sakra bol? Jeho hrdelný smiech, prinášal.. zlo, strach.. Všetko dobré a šťastné akoby vymizlo zo sveta, všetkým prítomným okrem Uchíhy začali behať po rozume škaredé a zlé veci, ktorých sa najviac báli. „Dárkness“ Prehovoril. Jediné slovo.. a Hiroshi sa zastavil uprostred pohybu, akoby.. ho niečo paralizovalo.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 2 Jun - 11:43

"Takže rozcvička by byla." Řekl jsem trochu ironicky a ruce opustil podél těla. Pak jsem svůj pohled na okamžik přesunul na "chlápka" v plášti. Něco jsem o něm kdysi v Kagetsu no sato slyšel, ale nebyl jsem si jist, jestli jsou ty zprávy pravdivé. Na jeho tému by šlo spekulovat dlouho a to já nechtěl, takže jsem rychle jednal. Když jsem spatřil Hiroshiho, který se z ničeho nic zastavil, i hned jsem po něm hodil kunai s výbušným lístkem. Následně jsem svůj pohled přesunul na Killuniu s rukama nataženýma jejím směrem jako bych chtěl skládat nějaké pečetě.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 2 Jun - 14:09

Zo zeme sa odrazu vynorila mokutonová stena, ktorá bola tak pevná, že kunai s výbušným lístkom sa od nej len tak odrazil. A aj keď vybuchol, stena tam ostala pene stáť, i keď začala trochu horieť. Oheň sa však šíril veľmi pomaly, takže som sa zatiaľ nemusela obávať, že sa tam len tak zosype.
Tá drevená stena taktiež prerušila kontakt medzi tým Uchihom a Killuniou, a pokiaľ tá technika, ktorú chcel použiť, teda to aspoň tak vyzeralo, že chce nejakú použiť, vyžadovala kontakt, nepodarilo sa mu to.
Zo zeme pod Uchihovými nohami sa vynorili drevené chápadlá tak rýchlo, že to bolo ťažké zaregistrovať, nie to že by sa ešte pokúsil ujsť, a obmotali sa mu okolo celého tela tak, aby mu znemožnili akýkoľvek pohyb. K tomu ho zovreli tak silno, že ledva dýchal, nie to ešte, žeby bol schopný sústrediť sa na nejakú techniku. Ak sa mu však nejakým spôsobom podarilo ujsť, chápadlá ho prenasledovali.
Objavila som sa vedľa Killunie. Premeriala som si ju i Hiroshiho pohľadom, a nadvihla som jedno obočie, keďže môj veľký brat vyzeral, ako keby sa zastavil uprostred pohybu. Ste v poriadku? Opýtala som sa ich šeptom.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 3 Jun - 18:24

(Omluvte mne prosím, že nedodržuji pořadí, ale nehodlám čekat na Mayu. Ta bby mi zde chyběla XD )
Jakmile se ze země vynořila obří stěna, která ochránila Hiroshiho a přerušila můj kontakt s Killuniou, povzdechl jsem si. Stěna byla ze dřeva, což mne udivilo, jelikož jsem si myslel že uživatelé mokuton již vymřeli. "Mokuton?" Pomyslel jsem si. Pak se náhle ze země vynořili dřevěné chapadla, které se mě snažili spoutat. Já jsem a však ve ovládáni shrainganu nebyl na nejnižší úrovni, takže jsem si stihl nebezpečí všimnout včas. Zakročil jsem proti tomu následovně. Rychle jsem vyskočil do vzduchu, kde jsem se len tak tak vyhýbal chapadlům. Můj styl uhýbáni vypadal však velmi zvláštně, takže si o mne někdo mohl pomyslet své.
Zbytky brány Tobi-dance-o Když jse již zdálo, že mě chapadla omotají, vytáhl jsem spod pláště katanu, kterou jsem pár těch chapadel přeseknul. "Takhle si tu katanu brzo stupím." Prolétlo mi hlavou, když jsem přemýšlel jak z téhle situace ven.
Napadlo mne to, že ten který ty chapadla ovláda na mne nejspíš musí pozorovat, aby jsem mu neunikl, jinak by musel být senzibil. To jsem však nevěděl, takže jsem počítal s tou první variantou a podle toho jednal, přemýšlejíc i o tom jak dál, kdyby to nefungovalo. Vzal jsem a z kapsy vytáhl tři kouřové bomby a vyhodil jednu před sebe, další dvě do stran. Následně jsem toho zmatku využil, katanu zasunul do pochvy pod pláště a rychle se přemístil na okolní strom. "Jak že měl na příjmení ten kdo ovláda mokuton? So... si... senju? Ach.. ano."
Tohle byla nejspíš důležitá informace, jak též to že v Konoze pravděpodobně zůstali nějací shinobi, kteří nyní kladou odpor. Neslyšel jsem totiž o žádném nukenínovi, který by v těchto časech ovládal mokuton. Na stromě jsem si sedl na tvrdou větev přemýšlejíc jak dál. "Měl bych to i hned oznámit Tsukikagemu." Pomyslel jsem si a dále udělal to co na gifu.
Zbytky brány Tobispazzzz Řvouc: "Pomoc!!! Je zde potomek klanu Senju!!!" Z mého hlasu šla slyšet ironie a sarkazmus. Ve skutečnosti bych si zde rád dal pobojoval, a však předání informací mělo větší váhu.
(Pokud nemáte nic proti tak přesun, nemohl jsem si dovolit dál čekat na post Killunii, za tuto komplikaci se omlouvám, ale jak se to říka.. mam nahnáno z vás všech.. jsem zvědav kolik by se nás tu sešlo Very Happy )
Přesun


PS: Za špatné vložení gifů se omlouvám.. již by to mělo jit.


Naposledy upravil Uchiha Benjiro dne Mon 3 Jun - 19:43, celkově upraveno 5 krát
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru