Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, uličky a Žluté náměstí

+12
Aki Kana
Toshio Tessha
Makoto
Reizo Hoozuki
Murasaki
Kin Yuki
Tsukimaru Azayaka
Yoko Ayme
Kisuke Uchiha
Nawaki
Ren Tao
Akasuna no PiliKKa
16 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 19:50

First topic message reminder :

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Sunaoverivew
Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 0e913e14c7.f
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Náměstí je známým centrem Suny. Uprostřed stojí kamenná kašna, sem tam se zazelená nějaká ta odolná rostlinka, všechno je ale, nečekaně, zaváto jemným pískem a má nažloutlou barvu.
Pořád je zde čilý ruch a shon.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:33, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 21:15

Usmál jsem se a místo mě se oběvilo dřevo (viz minulý post dělal jsem pečetě)
Jakmile jsem byl kousek od něj hodil jsem po něm 5 kunaiů. Mezitím jsem běžel kousek s kunaiem za ostatníma a jakmile by třeba kunaie odrazil tak bych ho mohl seknout.
Teď chcípneš! zařval jsem na něj a díval se na něj tak zlostně ,že to skoro až nebylo možný.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 21:25

,, Nepočúvaš ma, vravel som ti, že som dedičom unikátnej Kekkei Genkai."
Zašepkal pretože na takú nízku vzdialenosť ho dokázal pozorovať. tentoraz nebol taký ohladuplný. Keď zbadal tie kunaie rozhodol sa mu ukázať trochu tej bolesti. Miesto odrazenia kunaiov dve namieril do jeho stehien a ďalšie dve do zápästí na rukách pričom posledný to namieril do jeho brucha, no dával si pozor kam ho zabodol. No pri rukách a nohách sa kunaie zabodli poriadne hlboko. Aspoň sa o to posnažil, predsa sa veľmi nehýbal. Očakával, že teraz už sa zastaví, no stále bol prípravený reagovať.
,, Nenávisť a zlosť sú taktiež pocitmi. Nevravel si že si stroj na zabíjane, ktoré city nepozná? Snáď ťa to tak otec neučil? Prečo to teda nedodržiavaš?"
Spýtal sa ho.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 21:33

Jakmile mě kunaie trefili spadl jsem na zem.
Nedodržuju to protože nedokážu ovládat vztek.
Ty kunaie boleli opravdu hodně. Nechtěl jsem to dát najevo ,ale zase tak moc to nešlo.Ale stejně jsem chtěl bojovat.
U..urazil jsi mého otce! Stejně budu bojovat ! Zakřičím na něj.
Kso nemůžu vstát.
Snažil jsem se plazit i když to bolelo opravdu hodně ,ale prostě jsem musel bojovat. Dal jsem si za úkol ,že ho musím porazit.
Bohužel jsem se plazil jen chvilku pak jsem už nemohl. Příšerně to bolelo.
Kso to bolí au! zakřičel jsem si v duchu.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 21:41

,, Urazil si ho sám tým, že si sa nedokázal riadiť tým čo ťa učil. Nedokážeš splniť ani tú chabú blbosť, ktorú do teba vtláčal, tak ako sa chceš stať shinobim?"
Odpovedal a sledoval ho ako sa snaží plaziť smerom k nemu.
,, Nemať pocity znamená nepoznať nenávisť ani zlosť, nemať pocity znamená necítiť bolesť!"
Odsekol a kunai sa zabodli hlbšie pričo msa jemne v ranách pohybovali do strán. Pristúpil bližšie k nemu, ale dostačone ďaleko na to aby zareagoval na prípadny bezvýznamný utok o ktorý by sa pokúsil.
,, Posledný tretí druh shinobi, to sú shinobi ktorým sa nedokážeš len stať. Ale ním sa musíš narodiť a byť tomu predurčený. Myslím, že máš trochu času počúvať tak ti to teda vysvetlím ak nemáš proti, že?"
Opýtal sa ho a čakal na reakciu, no z jeho zranení si nerobil nič.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 27 Jan - 21:50

Jen jsem sledovala Toshia a Murasakiho, už několikrát jsem do toho chtěla vstoupit, ale prostě jsem nemohla, ale stejně tak jsem se nemohla dívat na to, jak Murasaki trpí, pořád to byl můj student, a byl raněný, jestli tu vykrvácí! Probodla jsem Toshia pohledem, ale ten zabodla kamsi do země, fakt jsem se na to nemohla dívat.
Jsi slaboch Yo..
Jenže já se nedokázala dívat na utrpení lidí, které mám ráda. Říkejte si tomu zbabělost, já ale nemohla.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 21:56

Díval jsem se na něj.
Jestli jsem ho urazil tak v tom případě jsem urazil i klan. Tak to potom udělej to co se u ná v klaně dělá když urazíte někoho z klanu. Zabíjte mě.
Jakmile se kunaie zabodli hlouběji tak jsem vyflusl hodně krve
Stále jsem se díval na něj.
Poté jsem se ,ale na chvilku usmál.
Je stejně vidět ,že ty o vnitřní bolesti nevíš nic. Velice těžce jsem se snažil zvednout trochu se mi to i dařilo ,ale zatím jen na kolena.
Musím se zvednout prostě musím! Musím ukázat to co mě naučil otec!
Čím víc jsem vstával tím více ze mě vytékalo krve ,ale s tím jsem si hlavu nedělal. Celý jsem se klepal ,ale taky mi to bylo úplně jedno. Byl jsem na kolenách a to pro mě byl pokrok protože ta bolet byla nesnesitelná
Tohle je za tebe otče. Pomalu jsem se snažil vstát úplně ,ale zase tak dobře se to nedařilo.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 22:06

,, Nezabijem ťa, ale nie pretože by som nechcel alebo žeby tu stála tvoja senseika, ktorá ťa chce uchrániť od bolesti. Ale jediný dôvod prečo ťa nezabijem je, že tvoja existencia je bezvýznamná a ničotná. Ani tvoja krv si nezaslúži byť na mojej katane a tvoj život špiniť moje ruky."
Odpovedal mu a potom počúval jeho nezmyselné reči.
,, To, že neplačem a nevykrikujem neznamená, že som nikdy vo vnútri netrpel. No môžem ťa ujistiť, že som dostal dostatočný výcvik na to aby som vedel kam zasiahnuť aby som ťa znehybnel a hlavne tam kde aj keď stratíš krv, tak sa s tebou ešte hodinu môže pohrávať."
Upozornil ho a pohol rukami, keďže kunaie mal zabodnuté v zápästie donútil ho rozpažiť ruky a držal ich pevne aby sa nevzpieral. Potom priložil nohu k jeho hrudi a postrčil ho dozadu aby prepadol na chrbát.
,, Na niečo som sa ťa pýtal a niečo som ti vravel. Ak to nie si ochotný počúvať budem ťa mučiť až kým nebudeš na hranici smrti a keď ťa už bude smrť objímať tak ťa z nej vyslobodím a začnem znova. A budem to robiť hoc aj celé roky a poznám tisíce spôsobov ako ti ukázať, že to čo nazývaš bolesťou je len prechádzka ružvou záhradou. Takže lež a počúvaj inak môžme pokračovať. Síce Yoko asi odpadne, ale ver, že po tých rokoch v ANBU si aj mučenie viem užívať."
Upozornil ho vopred a čakal na reakciu.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 22:15

Jakmile jsem dopadl na záda tak jsem se díval pouze na nebe.
Člověka jako jsi ty poslouchat nebudu.
Flusl jsem na něj krev a na chvilku zavíral oči.
Moje existence je bezvýznamná?
Klepal jsem se čímdá více.
Je mi jedno co uděláš. Je mi jedno jak mě budeš mučit,ale věř ,že jednou budeš trpět více než já !
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 22:33

,, Ty idiot, ja som pretrpel niečo horšie než si dokážeš kedy predstaviť."
Povzdychol si Toshio a utrel ten kúsok krvi čo na neho vypľul. Prišiel k lavičke, ktorá bola vedľa Murasakiho a posadil sa na ňu pričom ho pozorne sledoval.
,, Narodil som sa ako jediný dedič zriedkavej Kekkei Genkai, ktorá sa v našej rodine vyskytovala zriedkavo. Nikto sa ma neodvážil ani len dotknúť alebo mi pohroziť, pretože sa báli schopností, ktoré som v sebe ukrývali. Nedokázali ma trénovať, pretože moje schopnosti nedokázali ovládať. Zaviazal som sa, že ich v živote nepoužijem. Môj klan ma nazýval géniom."
Povzdychol si a rozprával ďalej.
,, Ovládol som dve elementárne podstaty chakry a pracoval na sebe, pričom som rozvíjal som potenciál naplno. Nebolo úlohy, ktorú by som nesplnil, nebolo misie, ktorú som neurobil. Na základe týchto dvoch elementov som sa stal chuuninom a následne aj Jouninom v mladom veku. Na každej akcii ma pozorne sledoval celý klan a očakával moje zvláštne Kekkei Genkai, ktoré nie a nie ukázať. Až kým som sa nesta ANBU. Po vzore rodiny, ktorá na mňa boal hrdá a nazývala ma géniom, po rokoch tvrdej driny a oslavovania."
Zhlboka sa nadýchol a priebežne kntrolova či jeho objekt mučenia žije.
,, V ANBU ma zmenili z génia na dokonalosť. Rozvíjal som všetko a učil sa nové a za krátky čas som velil dvom jednotkám. Mal som slávu, česť, rodinu, priateľov a lásku o ktorej som ani netušil. Bol som legenda. Až kým som sa jednu noc nevybral na misiu. Mali sme obsadiť hrad, ktorý bol prázdny a ani jeden senzibil nevystopoval nebezpečenstvo. No keď sme vstúpili dovnútra zírali na nás tisíce očí. nepotrebovali sme rozkazy vedeli sme, že urieme a našou úlohou bolo všetko a všetkých zrovnať so zemou. Odolávali sme a zabíjali nepriateľov, no s každým padnutým priateľom sa ich prevaha niekoľkonásobne zväčšila. Až kým na môj chrbát nedopadlo telo. Keď som ho zvieral v náručí zistil som, že to bola najbližšia priateľka od čias keď som bol genin a ja som ju nikdy ani poriadne nepoznal, no na druhú stranu som vedel o nej všetko. A vtedy som zbadal tie oči..."
Zastavil sa na chvíľu a privrel oči.
,, Prázdne oči, bez jediného pocitu, bez zľutovania ako brány do čiernej priepasti. Videl som osobu, ktorá bola stelesnením posledného druhu shinobi. Stvorenie, ktoré prekypovalo úžasným talentom a schopnosťami. Ktorý necítil nenávisť, ale splynul s ňou a využil ju ako silu. Postavu, ktorá zabíjala a ničila bez mrhnutia oka a dívala sa smrti do očí. Od toho momentu si pamätám len záblesky vlastnej Kekkei Genkai. Trvalo mi mesiac kým som sa s oporou psa dostal k bránam Sunagakure no Sato. Nikdy neporazený, nedotknuteľný a neprekonateľný... taký som býval kým som pri tej bráne nepadol do náručia rodičov. Rodičov, ktorí pri tej bráne stáli každý boží deň celý mesiac a čakali na mna. A prečo som vôbec prežil? Pretože pri odchode na misu ma donútila matka prisahať, že sa vrátim živý. Jedno v akom stave a koľkých kúskoch, ale nech sa vrátim živý. A svoj sľub som vždy dodržal."
Ozrejmil mu fakty.
,, Keď som sa po týždňoch zotavovania vrátil na to miesto... nebolo tam nič a nikoho. Nikto neprežil okrem mňa a ja som v tú noc prišiel o všetko a seba samotného. Tak sa skús zamyslieť nad vlastnými slovami skôr než ich vypustíš z vlastných úst a prestaň slepo veriť niečomu čo si v živote neprežil, ale len o čom si počul."
Dopovedal svoj monológ.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 13:01

Proč bych ti to měl věřit? zeptám se
Mluví pravdu nebo ne? Mám tomu snad věřit? Jestli je to však pravda...Jakto ,že to na něm není poznat? I kdyby ho vycvičili na bezcitného netvora muselo by to být na něm vidět. Já nic nepozoruji. Pomyslel jsem si
Vyflusl jsem další krev a díval se na něj.
Podíval jsem se na něj
A proč to říkáte zrovna mě? Proč jste si nevybral někoho jiného? Někoho silnějšího? Někoho dokonalého?
Začalo se mi trochu hůř dýchat ,ale stále jsem se díval na něj.
Poté jsem zavřel na chvilku oči bolestí.
Kso to bolí.
Z té bolesti mě steklo pár slz už jsem to nemohl vydržet.
Čímdál tím více jsem se klepal.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Mon 28 Jan - 14:47

,, Hovorím ti to z mnoha dôvodov. Jedným z nich je, že si pre svju sensei nezvládateľný pretože nedokáže byť na teba prísna. Ďalším dôvodom, že nenávidím ľudí, ktorí si myslia, že majú najťažší osud na svete a neznášam ľudí s pomýlenými predstavami o nás shinobi."
Odpovedal mu pokojne a jeho zranení si absoútne nevšímal, ešte vedel, že ho udrží dlhú dobu pri živote tak sa nikam neponáhľal.
,, Nemáš na to stať sa posledným druhom shinobi. Nie si schopný stať sa samotnou nenávisťou a využívať ju ako svoju vlastnú silu. Nemáš na to silu aby sa tvoje oči stali prázdnymi a tvoje ruky boli potriesnené krvou tisícov. Nemáš výnimočný talent aby si pokoril sám národy. Pretože takíto shinobi sa rodia, inak sa bezcitným nedá stať."
Upozornil ho a pokračoval ďalej.
,, Ukážem ti čo znamená byť shinobim. Dokážem tvojmu telu uštedriť lekcie, ktoré sme podstupovali denne. Dokážem útočiť na tvoju myseľ každým momentom presne tak ako nás to ako ANBU učili. Dám ti pocítiť čo znamená byť shinobim. A potom uvidíme či do tej tvojej hlavy niečo dostanem alebo ak to nevzdáš ešte len na začiatku, pretože toto ukrižovanie je len obyčajným začiatkom. Ja nie som Yoko, ja neprestanem pri prvej kvapke krvi, pri prvej slze a ani pri prvom ohrození života. So mnou spoznáš čo je to bolesť a smrť."
Prookoval ho ďalej a začal si všímať, že sa trasie ako tanečník rumby, ale nejako extrémne ho to netrápilo popri slovách, ktoré od neho chcel počuť.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 15:07

Ukážete mi co znamená být shinobim?
Podíval jsem se na ruku která byla celá od krve a pak na něj.
Hlavu jsem položil zpět na zem.
Kso proč si nechci připustit ,že má pravdu? Proč tomu chci věřit ,ale nemůžu?
V hlavě mě začalo běhat hrozně moc myšlenek. Bylo to příšerné.
Jakmile to přestalo zvedl jsem hlau a podíval jsem se na něj.
Jak jste říkal nejsem Shinobi ,alespoň pravý shinobi. A ano jsem zbabělec když neumím ani pořádně bojovat neumím skrývat své city. Když poslouchám věci které nejsou pravda.
Díval jsem se mu přímo do očí
Já nejsem a nemůžu být nikdy Shinobi. Dodám a hlava mi spadne zpátky na zem.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 28 Jan - 15:11

Celou dobu jsem tam stála bez hnutí a pozorovala je. Netvářila jsem se vyděšeně, i když uvnitř jsem popravdě byla. Nechtěla jsem, aby ho mučil tak drastickým způsobem, ale jestli to jinak nešlo..
Vnímala jsem jeho slova a dívala se na něj překvapeně, protože tak silnou osobu jsem ještě neviděla, s takovým příběhem, vlastně až teď jsem si uvědomila, že o něm nevím zhola nic, možná proto jsem tak detailně poslouchala a zahleděla se na Toshia pořádně, na výrazy v jeho tváři, když o tom mluvil, může to někdo zvládnout s tak kamennou tváří? A jak?
Jakmile jsem ale viděla Murasakiho v krvi, ani jsem se nedivila, že lidé okolo na Toshia překvapeně zírají a vyhýbající se tomuhle místu obloukem. Musela jsem se odreagovat, přijít na jiné myšlenky, tak jsem si hrála s pískem a jednoduchým pohybem ruky ho přesypávala ze strany na stranu..
Když se písek zalije krví..
Vybavila se mi myšlenka, když jsem zabila někoho.. Nebyl to nepřítel, ale chtěl se stát nukeninem, ohrozil Sunu a mě nejzbývalo nic jiného než hrozbu odstranit. A ve chvíli, kdy jsem stiskla dlaň v pěst, jsem ukončila jeho život, zbyla po něm jen krev, která se zbarvila písek do ruda. Není to něco na co bych byla zrovna pyšná, a taky jsem se zapřísáhla lidem pomáhat, pomáhat ostatním Jinchuurikim, tak, jak mě to učil Assasin. Jen jsem zavrtěla hlavou a povzdechla si. Znovu jsem si prohlížela ty dva a už jsem věděla, že to, co Toshio dělá je nutné. Pro Murasakiho dobro.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Mon 28 Jan - 15:24

,, Áno, ukážem ti čo znamená byť shinobi a ver, že šetriť ťa nebudem."
odpovedal mu a potom ho počúal a pozorne sledoval kým nekapituloval. Kývol dvoma prstami a Murasakiho katana sa zdvihla do vzduchu nad svojho pána a špičkou mierila na jeho srdce len sotva centimeter od jeho tela. Toshio bol dosť šikovný aby sledoval jeho reakcie a bol pripravený odtiahnuť katanu ak by sa náhodou chcel zabiť.
,, Väčšina sa ako shinobi nerodí, ale stáva sa ním. Rozdiel medzi dvoma je priepastný. Ja som schopný ťa zabiť bez mihnutia oka a nebudem si ťa ani pamätať. Tak si teda vyber či chceš byť shinobim a ja ti ten svet ukážem. Alebo zahoď všetky sprostosti čo ťa učili, odmietni svet shinobi a vráť sa k svojej sensei, ktorá ťa naučí čo to je žiť."
Dal mu na výber.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 15:36

Chci být shinobi.
Díval jsem se na tu katanu.
Jestli mě ,ale chcete proboudnout tak to udělejte rychle ta bolest je hrozná.
Řekl jsem a vyflusl další krev.
Ta katana je ostrá a to opravdu hodně stačilo aby se mě to dotklo a byl by jste skoro celý od krve. řeknu
Kso chci vstát ,ale přes tu bolest nemůžu pomyslím si
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Mon 28 Jan - 15:43

,,Toto je bolesť? Chlapče ešte nevieš čo je bolesť."
Zasmial sa Toshio a jediným pohybom ruky katana dopadla pár metrov od Murasakiho.
,, Ukážem ti teda čo znamená byť shinobim a budem ťa trénovať pod dozorom tvojej sensei. Ale ak sa dozviem, že si raz neuposlúchol jej slová alebo si raz ušiel. Ver mi, že ťa donútim sa plaziť k jej nohám a prosiť o odpustenie s plačom ako malé dieťa. Jasné?"
Spýtal sa ho pokojne s úsmevom na tvári a na odpoveď nečakal. Vstal a prišiel k Yoko.
,, Teraz je tvoj a tie veci by som z jeho tela len tak nevyťahoval, lebo už tak stratil dosť krvi."
Zašepkal jej a jemne ju šťuchol.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 16:44

H..hai.
Krev mi pomalu tekla z pusy. Z těží jsem se otočil na záda. Díval jsem se na oblohu. Ničím jsem nehýbal pouze jsem mrkal a díval se stále na oblohu.
Jak jsem se díval na oblohu přemýšlel jsem o tom co mi říkal.
Chvilkama jsem zakašlal a z pusy mi vyletěla krev.
Co když se ze mě nestane Shinobi? Co když opět zklamu? Co když nezvládnu nic? pomyslel jsem si a díval se stále na oblohu.
Na chvilku jsem se ,ale podíval na Yoko a usmál se.
Poté jsem ,ale zavřel oči. Stále jsem přemýšlel. Nespal jsem a ani jsem nebyl v bezvědomí jen jsem přemýšlel.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 28 Jan - 17:05

Nedívala jsme se tam, ale podle toho, že přestali mluvit a podle slov Toshia jsem vzhlédla, krve bylo všude dost, to budu muset potom alespoň uklidit. Přestala jsem si hrát s pískem a podívala se na Toshia a střídavě i na Murasakiho. Nechtěla jsem, aby tak trpěl, ale když to jinak nešlo..
"Jemněji to nešlo? Mohls ho zabít!" Zamračila jsem se na Toshia a bouchla ho pěstičkou do hrudi, i když vlastně dělal jen to, o co jsem ho požádala.
".. ale děkuju.." Dodala jsem a mile se usmála.
"Tak a teď ho asi vezmu do nemocnice." Pokývala jsem hlavou, nijak jsem s ním nehýbala ani mu nic nevyndavala, jednu ruku jsem jen zvedla do vzduchu a Murasaki stejně jako předtím si levitoval na písku, zamračila jsem se na tu spoustu krve, ne, na to se nikdo z vesnice dívat nebude!
Druhou rukou jsem párkrát mávla, písek se převalil ze stranu na stranu a krev se tak ztratila a usadila asi metr pod zemí.
"Jdeš s námi?" Zeptala jsem se Toshia, jestli měl něco jiného, nechtěla jsem ho zdržovat.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 18:36

Omlouvám se Yoko-sama.
Díval jsem se na ní a přitom vykašlával další krev. Krev jsem si utíral
Já jsem vás asi zklamal. řeknu. Bohužel sil kvůli té bolesti mi ubývalo.
Ruka mi spadla vedle mě a nemohl jsem s ní už vůbec pohnout takže jakmile jsem zakašlal obličej jsem měl celý od krve.
Zasloužil bych si trest. dodám a kašlal dál.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Mon 28 Jan - 19:08

,, Niekedy je potreba zašpiniť su vlastné ruky, aby tie tvoje ostali čistučké."
Zašepkal pokojne s úsmevom a pobozkal ju na líce. A posledný raz si prehliadol to "dieťa", ktorému spôsobil hromadné krvácanie a doslova ho ukrižoval.
,, O trest sa báť nemusíš, tvojim trestom budem ja sám."
Ozval sa k poslednej jeho vete a svoju pozornosť otočil späť na Yoko.
,, S radosťou ťa pôjdem odprevadiť do nemocnice."
Prikývol okamžite.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 28 Jan - 19:44

Jen jsem se dívala na Murasakiho, naprosto překvapeně, nechápala jsem, co to s ním udělal, byl jako vyměněný.
"Nic by sis nezasloužil, a teď nemluv, nechci, abys mi tu vykrvácel.." Mile jsem se usmála a umlčela ho, doopravdy se nebude namáhat ještě mučením. Potom jsem se otočila na Toshia a i toho obdarovala úsměvem.
"Zas tak andělská nejsem.." Podotkla jsem.
"Potom, co jsem teď viděla, se ale bojím dalšího tréninku.." Podotkla jsem a potom už jen přikývla a odebrala se do nemocnice.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Mon 28 Jan - 19:51

,, A ja som mal dojem, že si vravela, že tvojim snom je stať sa taktiež ANBU. Daj si pozor aby si raz tiež neskončila na jeho miesto."
Podpichol ju Toshio a pokojne nasledoval do nemocnice, kde ho šli odniesť aby ho vyliečili z "nepríjemností", ktoré mu tak vehementne spôsobil.

Presun
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Mon 28 Jan - 20:00

(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Thu 7 Feb - 17:51

Šel jsem pomalu po ulici.
Ruce jsem měl stále obvázané obvazama ,ale to mi nevadilo.
Hm. Co dělat? Trénovat? Pozorovat vesnici? Dojít si pro misi?
Přemýšlel jsem co bych mohl dělat. Šel jsem stále dál
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Makoto Thu 7 Feb - 18:34

Jentak jsem sedel na lavicce a nakonec jsem uvidel kluka ktery prochazel a zdrejmne premyslel co dela.
"Hele chlapce nechces si zatrenovat? Jestly se teda nebojis."
Rekl jsem na murasakiho chladnym tonem.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru