Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí a ulice

+7
Akai Kinomy
Kashike
Faito Dansaku
Miko Amatasu
Saikoro
Noriko Kana
Kiyoko Hokori
11 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Náměstí a ulice Empty Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:25

Náměstí a ulice Konachan.com_20-_20129109_20building_20landscape_20scenic_20technoheart_large

Na ulicích se stále válí trosky vysokých budov a zbytky dříve vysokých staveb jsou vystaveny rozmarům počasí, které nemilosrdně ničí nábytek a všechno ostatní vybavení. Většina obchodů je zavřených a ty, které nejsou, si už nezachovaly ani polovinu bývalé kvality. Na ulicích moc lidí nepotkáte, moc jich nepřežilo a zbytek utekl.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 4 Jun - 22:32

"Já myslím, že ti sluší všechny varianty barev, umíš i modré oči?" zeptala jsem se a letmo jsem se na něj podívala. Přibližovali jsme se k náměstí a teď už ty rány musel slyšet i on.
"Jako by to bylo z ..." odmlčela jsem se a podívala se na něj se starostí v hlase. Ty rány byli větší a větší, takže jsem počítala, že nás Kashike nebo Faito dohoní.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 22:37

"Máš rada modré oči, však?" Spýtal sa s úsmevom a strhol sa. To čo doteraz nepočul akoby mu udieralo do hlavy. Nie, len že to počul, on to aj cítil. Bolo to zvláštne. "Akoby..." tak isto ako ona nedokončil vetu a len sa zahľadel niekde smerom odkiaľ to celé vychádzalo.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 5 Jun - 7:01

"Z nemocnice." dořekla jsem za nás za oba, vzala jsem ho za ruku a vyběhla jsem tím směrem (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Wed 5 Jun - 7:57

Nechal som sa. ťahať až do nemocnice. Povedala presne to čo ma napadlo. Muselo to ísť odtiaľ.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 6 Jun - 20:56


Ze hřbitova jsem se vydal až sem, když jsem se chtěl však posadit na lavičku, všiml jsem si velkého otřesu z nějaké části. Co to do hajzlu... Skousl jsem zuby a vstal. Věděl jsem že kdyby to byli nějací nukenini, musíme zůstat v utajení a proto jsem poskládal pečeť. Henge no Jutsu... Promítlo mi hlavou a najednou jsem vypadal jak malý chlapec. Jako nějaký student akademie. Zároveň jsem i potlačil svou úroveň chakry tak, aby odpovídala jak vzhledu, tak i věku a postu. Tudíž jsem působil jako normální chlapec. Raději jsem k výbuchům nešel, věděl jsem že to zvládne, teď bylo hlavní neprozradit se a to jsem měl i v plánu

Přesun
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 10 Jun - 22:50

Faito

Došel jsem až na náměstí, kde bylo více rozbořených domů, než jsem si všiml bariéry nad vesnicí. Mám takový pocit, že ve tvém plánu někdo našel trhlinu... prohodil jsem směrem ke Kashikemu a shodil z ramen drát. Začal jsem odmotávat lanko,umisťovat šipky, zprovozňovat pasti a hledat vhodnou pozici pro rychlý úder.

Když jsem skončil, bylo asi na sto metrech čtverečních rozmístěno pět pastí, z nichž každá měla znemožnit potencionálnímu nepříteli útěk. Jeden vlez, žádný bezpečný výlez.
Ruiny a prach dokonale skryly "ježky" rozsypané po náměstíčku, medvědí past za jedním větším kamenem byla také viditelná jen z jednoho směru, drátek natažený mezi dvě zídky podrazí oběti nohy a dobře posazený kámen mu vyrazí dech, a v nejhorším případě sedím ve stínu já a moje kuše.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Tue 11 Jun - 14:17

Kashike

Zadívám se na bariéru kolem vesnice. Nikdy jsem netvrdil že je ten plán dokonalý... ale s tímhle jsem opravdu nepočítal. Nicméně jestliže ta bariéra chvilku vydrží, může nám dobře posloužit. Jdu najít nějakou oběť... prohlásím a použiju na sebe Přeměnu. Dělám to nerad ale ve vesnici mě všichni znají, což je teď víc než na škodu. Proměním se na obyčejného vesnického kloučka v roztrhaném oblečení. Drž pozici... rozkážu Faitovi až teatrálně vysokým hláskem a odběhnu mezi domky. Hledám nějakého z mladších vesničanů, tak okolo 20ti let, u nějž je asi největší pravděpodobnost že bude nepřátelským špehem.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Akai Kinomy Tue 11 Jun - 19:51

Hodně lidí by se asi divilo, jak by někdo na takovém místě mohl déle pobýt, natož usnout. Všude trosky, všude pustina, vše skoro zničeno. Přeci se jen takový jeden blázen našel a zdálo se, že mu vůbec nevadilo, kde se nachází, spíše má ještě velmi dobrou náladu...

Mladý červenovlasý hoch pomalu otevřel oči a dlouze se protáhl. Na tváři mu hrál zářivý úsměv a i když se teprve rozkoukával, byl naprosto čilý. Ležel na jaké si střeše dávno zavřeného polorozpadlého krámu, který nevypadal zrovna přívětivě. Tomuto klukovi jakoby to však bylo jedno.
"Nádherný den! Yosh!" Zakřičel a znova se tak radostně zazubil a už byl na nohou.
"Klídek ty hyperaktivní veverko. Nemusíš řvát jak na lesy..." Vyšlo z téhož člověka, tentýž hlasem, ale naprosto klidně a spíše tak... filozoficky.
"No co???? Je krásný den, tak proč to nevykřičet do světa!" Další odpověď, znova od stejného člověka, ale teď už zase tak přitrouble a bláznivě.
"Ty si zase dneska nabitý..."
"Vadí ti to snad?"
"Docela i jo..."
"Tak si škubni botou!"
"Jsi nepoučitelný..."
"To říká ten pravý!"
"Dej my pokoj prosím tě..."
"Ty my dej pokoj!"
"Ne ty!"
"Ne ty!"
"Ne ty!"
"Drž hubu!"
"Drž si ji sám, mě nepadá!"
"Zase ty tvoje inteligentní žvásty!"

A tak to pokračovalo dál a dál, i když mladík už dávno ze střechy krámu seskočil a pomalu odcházel pryč. Ještě nějakou chvíli se ozýval dozvuk jejich, tedy jeho hádky sám se sebou, než tyto pustina zase utichla...


-Přesun-
Akai Kinomy
Akai Kinomy

Počet príspevkov : 14
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Nukenin Thu 13 Jun - 18:29

Kashike se nacházel v Henge ve vesnici, což nukenin samozřejmě netušil. Jenže Kashike netušil také jednu věc, polorozpadlý dům přímo za jeho zády bouchnul, o dvě vteřiny později začali bouchat s rozdílem dvou vteřin i ostatní domy posázeny nějakým výbušným lístkem. Co to bylo? Zmatení? Odlákání pozornosti? Výbuchy se ozývali ze všech stran a na náměstí se začali shlukovat všichni Shinobi, ačkoliv v nejvyšší pohotovosti.

Bylo tu spoustu lidí, každý něco hulákal, přes výbuchy nebylo slyšet vlastního slova. Jen někdo s bystrým zrakem by si mohl všimnout teného lanka přímo pdo nohami shinobi, pravděpodobně i pod nohami Kashikeho. Malé lanko, ale od čeho bylo?

"Hej, co děláš! Dávej pozor!" V davu se ozval křik, jeden Shinobi hulákal na nějakého muže v plášti, co odsud utíkal. Jenže onen Shinobi zaškobrtnul a řítil se právě na onen drát. Co se stane, jestli se ho někdo dotkne? A co udělá Kashike nebo se vydá za tím mužem, co utíkal? Klidně to mohla být i shoda náhod a omylé strčení, kdo ví. Je fakt, že ve vesnici se začnou dít zlé věci, hodně zlé. Teď, když už tady není ani Tsuchikage..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Thu 13 Jun - 19:35

Kashike


Drátku jsem si všiml až v okamžiku, kdy o něj jeden z mužů zakopl. Pozor! vypísknu dětským hláskem a kočičím skokem se octnu v alespoň relativním krytu nejbližších trosek kde vyčkávám. Muže v plášti jsem si jen v rychlosti prohlédl, abych ho později měl šanci poznat. Pokud drát iniciuje nástrahu, přečkám její účinek v krytu a pokud ne, začnu ten drát sledovat ke zdroji.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri 14 Jun - 12:32

Faito

Když se ozve výbuch a zem se otřese, lehce vykouknu ven, ale jen, abych viděl trochu víc. Když se zpoza rohu vyřítí chlapík v černém plášti, počkám si, až našlápne nějakou past (nejblíž je drát a kámen) a prošiju mu lýtko šipkou, aby si pasti na poslední chvíli nevšiml a jistě do ní nakráčel.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Nukenin Fri 14 Jun - 12:57

Jeden z Shinobi naštěstí chytil ztracenou rovnováhu, tak bylo zkáze zabráněno, i když na jak dlouho, spoustu Shinobi bylo neopatrných a drátku na zemi si nevšímalo. Ten však vedl do jedné z budov poblíž a odtud pokračoval ještě dál, past byla nastražena nejspíš před nedávnem.
Mezitím, co Faito vystřelil, pravda, strefil se, ale namísto pravého, se ozvalo pouze *puf* a další dvě maskované osoby se za jeho zády rozprchli do stran. Bylo jasně vidět, že si s nimi jen někdo hraje a to po celou dobu a neustále. Přímo se jim vysmíval, ale kde byl.. těkžo říct.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Fri 14 Jun - 13:09

Kashike

Obezřetně, avšak s kočičí mrštností, postupuji podél drátku do budovy a pak dál. Ten drát nemůže být napnutý na příliš velkou vzdálenost, čím je delší, tím rychleji se kov vytáhne.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri 14 Jun - 13:34

Faito

No bezva, povzdechl jsem si a vyrazil vpřed. Cestou jsem nabil a jednu šipku upustil na strnu, kam běžel druhý z klonů. Sám jsem se vydal na stranu druhou. Snažil jsem se ho neztratit z dohledu. Vytrvalost by mohla hrát pro mě, na tohle jsem stavěný, i když jsem se zbrojí vážil mnohem víc, než obyčejný člověk.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Nukenin Sat 15 Jun - 8:27

Zvláštní bylo, že Kashikeho drátek dovedl až k jedné z větších budov, a končil pod zavřenými dveřmi na kliku. Kashike jako zkušený, by nejspíš mohl vědět, na co tahle past byla, ale jiní ne. Pár zvědavých SHinobi se vydali za Kashikem ho následovat a s vidinou brzkého boje neomaleně vzali za kliku a loktem vrazili do dveří.. Jenže to nejspíš dělat neměli, poslední, na co jim totiž padl pohled, byla masivní exploze, která zalila celé okolí. A vyhnout se jí bylo skoro nemožné.

Faito měl trošku jiný problém. Jako kdyby klonl přibývalo neustále, když jeden zmizel, objevil se druhý. A jeden z nich mířil přímo naproti Faitovi. Černou kapuci přehozenou přes hlavu a do tváři mu vůbec vidět nebylo. Neohroženě šel naporti Faitovi ignorujíc všechny jeho šípy.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Sat 15 Jun - 8:30

Kashike




A krytí je v hajzlu... zakleju si v duchu a jintonem se přesunu stranou výbuchu. Zruším henge, protože už jsem se stejně prozradil a když se vše uklidní, doběhnu zpět do té místnosti s nástrahou. První co tak se starám o případné raněné... mrtvé nechám být.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 15 Jun - 9:58

Faito

Vystřelím poslední šipku, tentokrát výbušnou, přesně na klon. Jestli neuhne a nerozpadne se, je to buď hmotný klon nebo blbec. Pak přehodím kuši za katanu a čekám, co se bude dít. Pomalu se posunu zády k nejbližší budově a sleduji okolí, i když to vypadá jako bych koukal na "útočníka".
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Nukenin Sun 16 Jun - 8:30

Mrtvých po výbuchu bylo docela dost a vážně zraněných také. Bylo nutné ošetření nebo dopravení do nemocnice. Ale nikdo netušil, že právě tohle všechno mělo být jen na odlákání pozornosti. Hlavní děj se totiž odehrával jinde a na to přišli ve chvíli, když se ke Kashikemu přiřítil Medik z jejich místní nemocnice, který nesl špatné zprávy. Nemocnice utrpěla šok, zmizeli zásoby léků a protijedů a jeden medik je mrtev. Někdo jen chtěl odlákat jejich pozornost.

Naproti Faitovi šel někdo jiný. Nebyl to ani člověk, ani klon, ale jen obyčejná dřevěná loutka, která díky Faitovo výbuchu aktivovaly výbušné lístky umístěné na ní a vybouchla Faitovi před nosem. Původně bylo za cíl ho chytit, sevřít a pak vybouchnout, ale ani tohle nebyl zrovna malý výbuch.

Něco se dělo a to nebylo normální, zmizely zásoby jídla, zbraní, teď i léky, Iwa bude muset nejspíš požádat o pomoc, aby vůbec přežila. Někdo je zjevně chtěl obrat o všechno a pak dorazit. Ale kdo? Nemohl utéct z vesnice, ale evidentně mu dělalo radost je obírat o naději.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Sun 16 Jun - 8:35

Kashike


Když přiběhne ten medik, přenechám mu starost o zraněné a okamžitě se vydám hledat Faita. Díky Jintonu jsem u něj krátce po výbuchu té věci. Už zase je ve všem akorát zmatek... ten hajzl to udělal už 3x, nevěřím že ani jednou neudělal chybu! Dojdu až k Faitovi a vezmu ho za rameno. Vykašli se na to, znáš ty úskočný svině, už dávno tu ten šmejd neni a my máme větší problém. 
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 16 Jun - 9:50

Faito

Výbuch mě i přes mou váhu posunul o dobrých pár metrů a loutka zmizela. Kashike měl štěstí, že je jeho hlas nezaměnitelný. I tak jsem končil s katanou jen několik centimetrů od jeho břicha. Povolil jsem a podíval se na něj. Bylo vidět, jak moc mě ten dotyčný leze na nervy. "Právě nám ze seznamu podezřelých vypadl ten senin. To mě trochu štve, nevěřím mu ani slovo a aspoň bych věděl, koho lovím...nebo spíš kdo loví mě." zavrčel jsem. Bylo vidět, jak moc mi tenhle hajzlík sráží ego. Ale co, zatím neudělal nic hrozného. Jestli obyvatelé Iwy nedokážou nalovit jídlo a stále, i po dvou útocích jsou tak hloupí a dělají zásoby, není jim pomoci.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Sun 16 Jun - 13:04

Kashike


Kdepak příteli, nevypadl. Někdo vykradl zásoby léků v nemocnici. Celé tohle měla být jen diverze, do které jsme se náhodou přimotali s naším plánem. Posadím se na kámen a prohlížím si trosky loutky. Loutky se ovládají pomocí chakra vláken. Musel sedět někde blízko, když jí kontroloval. Čert aby to vzal, fakt že jo. Navrhuji se jít mrknout do té nemocnice, třeba konečně ten zloděj udělal chybu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 16 Jun - 13:28

Faito

Jen jsem přikývl. Neštvalo mě, že je někdo v taktice lepší než já. Štvalo mě, že se chytám do pastí, které jsem dříve sám používal. Jestli já na někoho narazím, za rámeček si to nedá.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Sun 16 Jun - 13:30

Kashike


Jdeme, potřebuju tvoje bystré oči a zkušenosti... prohodím a vykročím směrem k nemocnici. Až já toho šmejda dostanu, urvu mu hlavu, strčím jí do svěráku a budu si s ní hodně dlouho hrát.


Přesun
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 26 Jul - 21:48

I přes to že to tu bylo zničené, se našla jedna menší hospůdka. Došli jsme do ní a já se koukl kolem sebe, protože tu nikdo nebyl. Až pak na konec vylezla nějaká dívka a nabídla nám stůl.
Došel jsem s Aitenn v náručí až k němu a sedl si víc dozadu. Byla to přeci jen nějaká ta lavička, nebo jak to bývá u zdi.
"Klid...já vím." Pousmál jsem se na ní, dokázal jsem si o ní zjistit skoro vše. Stále jsem jí měl v náručí, no teď spíš na klíně, ale tak aspoň víc místa pro ostatní.
"Objednal bych 4 flašky saké prosím a jednu vodu." Slečna na mě jen kývla a odešla. Opřel jsem se a podíval se na Aitenn. Ostatní určitě zatím nebyli daleko, no hold jsem šel napřed.
"Musím uznat...Že za ty roky jsi dost zesílila. Taky jsem se tě chtěl zeptat jestli máš pořád tak ráda hvězdy jako dřív." S menším pousmátím jsem se na ní podíval.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru