Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, uličky a Žluté náměstí

+12
Aki Kana
Toshio Tessha
Makoto
Reizo Hoozuki
Murasaki
Kin Yuki
Tsukimaru Azayaka
Yoko Ayme
Kisuke Uchiha
Nawaki
Ren Tao
Akasuna no PiliKKa
16 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 19:50

First topic message reminder :

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Sunaoverivew
Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 0e913e14c7.f
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Náměstí je známým centrem Suny. Uprostřed stojí kamenná kašna, sem tam se zazelená nějaká ta odolná rostlinka, všechno je ale, nečekaně, zaváto jemným pískem a má nažloutlou barvu.
Pořád je zde čilý ruch a shon.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:33, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Thu 7 Feb - 19:02

Otočil jsem se na toho chlápka.
Zatrénovat? Velice rád
Usměju se a díval se na něj.
Bát se?! Tak teď budu trénovat velice rád.
Stále jsem se na něj díval a přitom jsem se na něj usmíval.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Makoto Thu 7 Feb - 19:16

Za pomoci Shunshinu jsem se objevil zanim. Vice mene mmohl zaregistrovat pouze zaklepani na rameno. Kde jsem stal za nim tvarici se porad stejne." Tak Jdeme ne?" A pmalu zamiril k pousti.(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Thu 7 Feb - 19:17

Jasně!
Šel jsem za ním.
Hm. To nebude lehké (přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Aki Kana Mon 11 Mar - 22:08

Z ruksakom a mečom na chrbte som míňal uličky, ulice a temné zákutia. Môj krok bol vyrovnaní a pokojný no Nao na ramene pôsobil nepokojne. "Vieš že to musím urobiť...presne tak inak to nejde" prehovoril pokojne na Naa. Ted prikývol a po zakývaní urobil "puf" a už ho nebolo. Tak zase na inom mieste môj priateľu... pomyslel som si spokojne a našiel som si prázdnu ulicu na ktorej bolo dostatok miesta. Postavil som sa do pevného postoja zložil pár pečatí a v okolí začal poletovať malé úlomky kryštálu. Ešte raz som si poriadne obzrel toto miesto a a vydýchol. Sayonara Sunagakure no sato, nech sa tvojmu ľudu darí, piesok zostáva horký a nepodajný ako jeho shinobi...". Následne dokončil sériu pečatí a jeho telo začal obalovať kryštal. Keď ho celý obalil začal pomaly pukať. Segra toto mam od teba...jedna z mála vecí ktoré si mi dala...chlapom a pravým shinobi som však ja...a sám... dokončil si myšlienku v hlave, zatvoril oči až kryštál pukol a on zmizol. Večerný púštny vietor rozfúkal kryštáliky po Sune.


(Presun)
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Sachi Sachiko Wed 13 Mar - 21:05

Takhle mrtvou Sunu jsem snad ještě nezažila. Nikde ani človíčka, zrnka písku zůstávala nehybně přilepená k zemi a vítr byste v tváři taky nepocítili. Zdá se, že je čas se vypravit pro inspiraci někam jinam.
Lenivě jsem se protáhla a rozhlížela se, kam bych asi šla. nakonec mě nenapadlo nic lepšího, než se někde vytratit ze Suny. Snad to nikomu nebude vadit.

Přesun
Sachi Sachiko
Sachi Sachiko

Počet príspevkov : 6
Join date : 18. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Wed 20 Mar - 19:19

Prechádzal som sa uličkou s úsmevom na tvári a rozmýšľal som kde ďalej pôjdem z ulice. Po chvíľke chôdze som sa zastavil pri obchodíku a kúpil som si dango, pretože mi už vyhladlo...
Sadol som si na lavičku pozoroval som ľudí, ktorý chodili okolo a popri tom som si odkúsol z danga. Po pár minútach som paličku vyhodil postavil som sa a vydal som sa ďalej po uliciach kde ma zavedú.

(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Thu 4 Apr - 14:09

Přeskakovala jsem z jedné střechy na druhou a spokojeně si u toho pobrukovala melodii.
Na střechách či jiných vysokých místech jsem trávila drtivou většinu svého času, kdo ví proč.
Ale asi to bylo kvůli tomu, že jsem takhle byla blíž nebi a slunci.
V jedné ruce jsem držela časopis, který jsem měla stočený do ruličky a pokračovala ve své cestě přes střechy k největší budově ve vesnici. Sem tam jsem si dala ve vzduchu salto a s úsměvem na rtech pokračovala.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Thu 4 Apr - 15:43

Z hôr som prešiel rovno do ulíc kde som sa obzeral akokeby som tu bol prvy krát. Prešiel som pár metrov a zahľadel som môj cieľ vyskočil som na jednu z budov, porozhliadol som sa a začal skákať po budovách až k budove Kazekageho.
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 16:42

Opět jsem trávila svůj den skákáním po střechách.
Sledovala jsem lidi pod sebou a v jedné ruce držela Dango.
Chjo, ty se mají..nemusí nic dělat. Ale počkat já teď vlastně taky nic nedělám.
Uchechtla jsem se a skočila na další střechu.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 18:57

Potuloval som sa s rukami vo vreckách po uličkách Suny, behajúc očami všade kde sa dalo. Nemal som veľmi čo robiť, za Kazekage som sa ešte nerozhodol vyraziť, takže som sa vlastne iba nudil a len tak chodil. Ale čo už, mohol som aspoň premýšľať, a v podstate sa aj flákať. Bola to moja obľúbená činnosť, takže som mohol byť aj šťastný, že mám túto šancu...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 29 Apr - 19:07

Utíkal jsem právě po ulicích a zamířil na další své oblíbené místo...Park! Hned jsem se posadil na houpačku a začal se pohupovat. Cítil jsem se volnej jak blecha...nikdy mi nebylo lépe...teda kecám, ale na pár hodinek být bez dozoru...no komu by se to nelíbilo! Šáhl jsem si do kapsy.
Ksoo...10 Rio...za to tak jeden kopeček zmrzky. Povzdechl jsem si a začal jsem se pomalu houpat a koukal se na zapadající slunce. Bylo to hezký, ale pak mou pozornost získali dvě berušky co se pářily, takže jsem je stále rozpojoval klacíkem...asi nebyli moc rády, ale já se zabavil!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 19:19

Když jsem doskočila na další střechu podklouzlo mi to a "užívala" si pád do ulice.
Stihla bych se přetočit a normálně dopadnout ale v tu chvíli mi to nějak nedocvaklo.
Srazila jsem někoho a tím dopadla do měkkého. Auč..
Když mi došlo, že jsem na někoho dopadla zděšeně jsem otevřela oči a zasekla se.
Bylo to jako zastavení se v čase, divný a zároveň příjemný pocit.
Trochu jsem nevědomky pootevřela rty a pak si je překvapeně zakryla rukou.
Zírala jsem na něj jako bych viděla ducha.
To není možný.
Najednou jsem vyskočila na nohy a chvíli přemýšlela kam uteču nerozhodně jsme se rozhlížela a nakonec mu jen mlčky pomohla na nohy.
Sklopila jsem oči, protože jsem se na něj nemohla kouknout.
Omlouvám se.
Zahuhlala jsem.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 19:29

Bol som... napadnutý? Zostrelený? Sám neviem čo to malo byť, ale niečo ma zrazilo prudko k zemi. Našťastie mi ale, okrem pár udretí, nič nebolo. Držiac sa za hlavu jednou rukou som sa s pomocou osoby, ktorá ma to tak dala dole, vyšplhal na nohy, a udivene som na osobu pozrel. Bolo to nejaké dievča, očividne mladšie. Prešiel som si len tak prstom vo vlasoch, a nakoniec som spustil ruku. Eh, v pohode, nič sa nestalo. Zamrmlal som, trošku sa ešte oprašujúc. Nakoniec som sa pozrel na miesto, odkiaľ pravdepodobne letela, a zase som sa pozrel zvláštne na ňu. Žeby mala koníček skákať zo striech? No, nech to bolo čo chcelo, mal som v pláne rovno pokračovať, a niečo si kúpiť. Ale nejako som nekráčal vpred, nudil som sa, takže možno... Máš ty ale zvláštnu záľubu. Pokrútil som hlavou, trošku sa usmievajúc, a zároveň kontrolujúc, či mi ešte nevypadla aj peňaženka. Našťastie bola vo vrecku, komu by sa chcelo zbierať peniaze v piesku? A ešte v tomto teple... zrejme si zájdem po zmrzku! Jo to rozhodne!...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 19:39

Když promluvil cukla jsem sebou a strčila ruce rychle do kapes.
Srdce jsem měla až v krku.
Tak takové to je? To je teda pěkně na nic.
Pohledem jsem bloudila po zemi.
"No..jo, jsem tak blíž k nebi."
Zamumlala jsem potichu a udělala pár kroků dozadu.
"Um, nebudu zdržovat...stejně jsem si.."
Zarazila jsme se a rychle se rozhlídla s nadějí že mě něco napadne.
"..um chtěla koupit další Dango."
Ukázala jsem na stánek.
Už jsem nic neřekla a rychle se nahrnula ke stánku, celá ruda jsem horečně objednala jedno Dango a přešlapoval na místě.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 19:46

Eh. Stihol som iba slabšie mávnuť rukou, a už bola pri stánku s Dangom. No, musel som sa teraz pousmiať z pobavenosti, a bez ďalšieho slova som sa otočil druhým smerom. Čakala ma zmrzka, tak hurá k nej! Vykročil som teda ďalej, až kým som na ten správny stánok nenarazil. Vybral som si niekoľko druhov, niekoľko kopčekov, a ešte aj nejaké prílohy. Potom som sa spokojne zase vybral cestou ďalej, už si vychutnávajúc zmrzlinu. V takom teple nebolo asi nič lepšie, než studená zmrzlina!
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 19:54

Když odešel oddechla jsem si a už uvolněnější si vzala Dango.
Zaplatila jsem a otočila se na patě, chtěla jsem jít dál ale zahlédla jsem v písku něco co odráželo sluneční paprsky.
Když jsem se pro to sehnula zjistila jsem, že je to prstýnek.
Jeho?
Uplně mě zlil pot když jsem si uvědomila, že za ním budu muset jít znova!
Chjo...tak mu ho někde nenápadně nechám.
Narvala jsem do sebe Dango a vdala se směrem kterým šel.
Zahlédla jsem ho u stánku se zmrzlinou a schovala se za roh, zády jsem se přitiskla ke zdi a hrála si s prstýnkem.
Připadám si jako stalker...
Povzdechla jsem si a opatrně vykoukla, šel dál.
Počkala jsem si až bude dál a pomalu šla za ním.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 20:00

S detským úsmevom v tvári som si vychutnával zmrzlinu, a kráčal som niekam ďalej a ďalej, až som čoskoro prišiel na námestie. Nemal som tu veľké plány, tak som sa nakoniec posadil na jednu z lavičiek. Pohodlne som sa oprel, a naďalej som už len vychutnával tu pohodu. To, že som vytratil prsteň som si ani neuvedomil, ja som ich totiž strácal častejšie, a nikdy som si toho skoro nevšimol, a nebolo tomu tak ani teraz. Možno by mi to doplo o hodinu, kedy by som si len tak z nudy prezeral ruky. A aj to bolo len možno...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 20:06

Zastavila jsem se opět na rohu a sledovala ho.
V duchu jsem si nadávala do pitomé káči a přemýšlela co dělat.
Tak jo,...prostě tam půjdu, dám mu to a zase odejdu. V klidu. Vždyť to ani není můj typ, takže tohle nemůže být láska na první pohled. Čhe taková blbost!
Pohodila jsem sebevědomě vlasy a udělala pár kroků k němu, hned jsme se ale otočil a rychlými kroky zmizela za rohem.
Uáá!! Co mám dělat?!
Rozcuchala jsem si vlasy a pak si je začala zase vztekle upravovat.
Opět jsem zpoza rohu vyšla a tentokrát měla pohled zabodnutý do země.
Vlastně jsme se mu za celou tu dobu co jsem s ním předtím mluvila nekoukla do očí a nechávala svou tvář jen pro zemi.
A tak tomu bylo i teď.
Natáhla jsme k němu ruku a koukala se na svoje boty.
"Upadlo ti to."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 29 Apr - 20:10

Stále jsem si tam rozpojoval berušky, ale ty se očividně dost naštvali. Najednou vzlézly a já začal utíkat, ale stále mě doháněly. K těm dvoum přiletěli další dvě a zase další.
"A do hajzlu! Invaze berušek!" Zrychlil jsem tempo a skočil jsem nějakému pánovy do stánku. Očividně se tam prodávala zmrzka a já měl posledních 10 Rio. Koukl jsem se za sebe a jen viděl, jak berušky odlétají a pořádně jsem si povzdechl. Pak jsem se ale otočil a uviděl docela dost naštvaného staříka, jak má právě jednu zmrzlinu na hlavě.
"E-ehe...dal bych si citrónovou, jestli máte." Usmál jsem se na něj, ale to už mě chytl za tričko a posadil mě na barovou židličku. Přeci jen jsem byl za jeho pultem. S úsměvem mi jí podal, já mu dal peníze a vyšel jsem ze stánku zase na ulice. Lidi tady jsem nevnímal. Byl jsem teď ale dokonale švorc.
Ksoo...Oka-san, potřebuji zvýšit kapesné...takto si nebudu už nidky nic moc koupit. Povzdechl jsem si a šel dál. Lízal jsem si při to mzmrzku a pak mě napadlo, že na ní počkám někde jinde, tady byl až moc velkej pařát a já na tu zmrzku potřeboval nějaké prostředí, kde bude pod 20°C.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 20:17

Nedalo sa nezačuť nejaké kroky ešte predtým, než ku mne vôbec prišla. Takže som niekoho príchod aj očakával, len som netušil koho. Preto som to nechával na prekvapenie, a stále som si len pochutnával. Nakoniec to bolo opäť to dievča, ktoré ma tak zrazilo k zemi. Kukol som na ňu, a hneď nato na prsteň, ktorý mi podávala. Prekvapene som sa pozrel na svoju ruku, kde ten prsteň fakt chýbal, a zase som kukol na ten, ktorý držala. Jo, bol to môj. Nakoniec som si prsteň navliekol rovno na prst, bez toho, aby som jej ho bral z ruky, a ruku som stiahol nazad. Vďaka, už by bol ďalší z rady, ktoré som postrácal. Poznamenal som s úsmevom, a zase som olízol jeden kopček zmrzliny. Potom som sa zamyslene pozrel na dievča pri mne, nejaký moment ju sledujúc až prižmúrenými očami. Nakoniec som s tým prestal, do ruky som chopil umelú lyžičku, na ktorú som nabral trošku zmrzliny, a tú som vystrel k nej. Dáš si? Len tak, nudím sa, tak aspoň chcem spoločnosť. Usmial som sa, držiac jej lyžičku pred ústami, a zvedavo ju pozorujúc...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 20:27

Když si vzal prsten chtěla jsem zmizet, a to rychle!
Jenže zase promluvil, dál jsem se koukala na svoje boty a dala ruce za záda.
Po chvíli jsem si odhrnula vlasy z obličeje a překvapeně zvedla hlavu.
"He...ne díky. Já...mám na zmrzlinu..to..no alergii."
Vymluvila jsem se z toho a sledovala někoho vedle, jenže ten někdo tam nebyl.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 20:33

Trošku podozrievavo som na ňu začal hľadieť. Alergia... na zmrzlinu? Zopakoval som po nej, načo som ruku s lyžičkou stiahol, a pokrčil som ramenami. Dnes už ľudia majú alergie na všetko. Zamrmlal som si zamyslene, zase si trošku dajúc z tej pochúťky. Ostalo ticho, trápne ticho. Také niečo ale nemohlo byť dlho, pretože to bolo proste trápne, a to som neznášal! Ako sa vlastne voláš? Spýtal som sa nakoniec dosť jednoduchú no aj podstatnú vec, znova sa na ňu pozrúc. Dívala sa síce na toho nikoho vedľa, ale čo už, ja som sa nehodlal nudiť. Keď už ma zostrelila, tak aspoň ju budem teraz otravovať...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 20:48

"No...přesně ta."
Přitakala jsem a sedla si po chvíli vedle něj, protože mi přišlo blbé stát.
Chtěla jsem sice rychle zmizet ale nutkání být vedle něj bylo silnější.
"Kimi...Kimi Yashi."
Odpověděla jsem mu a koukala se před sebe na domy.
"A ty?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 20:57

Teší ma Kimi. Usmial som sa na ňu, ani som jej vlastne nešiel podávať ruku, len som milo pokýval hlavou. Nato som zase oblízol zmrzlinu, a na chvíľu som sa akoby zamračil. O chvíľu to zase prešlo, a nenápadne som sa na ňu kukol. Som Zen, neviem poriadne kto som zač, a tak trošku sa to snažím zistiť. Prehovoril som potichu, áno, furt som netušil, kto vlastne moji rodičia boli. Proste som mal divný pocit aj z toho ísť za Kazekage a zisťovať to. Ale aj tak ma to určite čaká...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Mon 29 Apr - 21:00

Zen
Z nějakého důvodu mě zahřálo u srdce když jsem zjistila jeho jméno.
Letmo jsem se na něj překvapeně koukla protože jsem nepochopila jeho další větu a pak se zase koukla jinam.
"Jak nevíš? To jsi ztratil paměť nebo tak?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 5 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru