Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, uličky a Žluté náměstí

+12
Aki Kana
Toshio Tessha
Makoto
Reizo Hoozuki
Murasaki
Kin Yuki
Tsukimaru Azayaka
Yoko Ayme
Kisuke Uchiha
Nawaki
Ren Tao
Akasuna no PiliKKa
16 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 19:50

First topic message reminder :

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Sunaoverivew
Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 0e913e14c7.f
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Náměstí je známým centrem Suny. Uprostřed stojí kamenná kašna, sem tam se zazelená nějaká ta odolná rostlinka, všechno je ale, nečekaně, zaváto jemným pískem a má nažloutlou barvu.
Pořád je zde čilý ruch a shon.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:33, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 5 Nov - 9:45

Trochu podezřívavě jsem se na něj zadívala, přešla blíž a s vševědoucným úsměvem jsem se dotkla jeho čela.
"Nemáš teplotu?"
To byla samozřejmě jen reakce na jeho prazvláštní verzi úsměvu. Horké čelo ale neměl, tak jsem to nechala být a s broukáním písničky jsem se vydala ulicemi a doufala, že narazíme na sensei.
"Hej, I am really gay..." zněl pak od nás můj zpěv na celou Sunu.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Tsukimaru Azayaka Mon 5 Nov - 19:15

Nejistým a lehce šouravým krokem jsem se vydal za Kin.
Je divná ... ale tím dobrým způsobem ... jako opravdu hodně zajímavá.
Ve chvíli kdy si začala zpívat jsem se napřed trochu lekl, ale když jsem se vzpamatoval z počátečního šoku jsem se už jen pokoušel tvářit jako že ji neznám.
Tenhle názor budu ještě muset promyslet.
Tsukimaru Azayaka
Tsukimaru Azayaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 13. 09. 12
Age : 27
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Azayaka

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Kin Yuki Mon 5 Nov - 19:27

Jakmile mi došlo, že už asi sensei nenajdeme, rozhodla jsem se z večerní procházky vymluvit. Potřebovala jsem se naučit další techniky, odpočinku bylo již dost. Tsukimara jsem na rozloučenou objala, slíbila, že se zeptám na našeho mistra, jestli nemá misi, kvůli které není k nalezení a aniž bych si přestala zpívat, zamířila jsem ke kanceláři.

...

"A nejdeš vlastně do kanceláře se mnou?" uvědomila jsem si vzápětí, že jsem se loučila, aniž bych řekla, kam jdu.
Rozverně jsem pohodila vlasy a tentokrát už doopravdy odhodlána zmizet v jedné z temných písčitých uliček, jsem k ní zamířila a nečekala, jak mi odpoví a jestli mě bude následovat. To záleželo na něm.

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Tsukimaru Azayaka Wed 7 Nov - 7:06

"Jo, to bych rád" odpověděl jsem, i když vypadala že ji to nezajímá a doběhl jsem k ní.
Už si na to prozpěvování začínám zvykat.

(Přesun)

Tsukimaru Azayaka
Tsukimaru Azayaka

Počet príspevkov : 14
Join date : 13. 09. 12
Age : 27
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Azayaka

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Sat 19 Jan - 18:03

Mal som šťastie, keďže smer som si vybral dobrý. V ulici som plánovane navštívil obchod, kde som si ale kúpil len veľkú fľašu vody. Jedlo som akosi nechcel, aj keď mi bolo samému trochu zvláštne, že som už toľko vydržal. Z obchodu som teda po tomto nákupu vody vyšiel už hneď o moment, vodu som si nechal v ruke, čiže si ju ponesiem, a vykročil som k bráne...
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Makoto Sun 20 Jan - 15:45

Prochazel jsem namesti zastavil se v par obchodech a shanel veci ktere jsem potreboval. Nakonec jsem sehnal vse co jsem potreboval a no jeste jsem vsak par veci ktere bylo treba sehnat. Tak jsem pokracoval v prochazce a zacal si v duchu rikat kde asi sezenu posledni zaplatu kterou potrebuju. Nakonec jsem dosel k obchodu s kuzemi no a svete div se povedlo se. Byl jsem tam asi hodinu a povedlo se mi najit posledni vec i spravne barvy.Nakonec jsem zaplatil a vydal se nekam pryc.
(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 25 Jan - 15:35

Ve vesnici jsem se vyznala a znala i všechny krámky a krámečky, takže nakoupeno na týden, jsem měla během minutky. S igelitkama narvanýma jídlem jsem proběhla všechna důležitá místa a během několika málo minut už byla na přímé cestě rovnou domů. Těšila jsem se, že po dlouhé době něco dobrého uvařím a koukneme se s Yo na nějakou blbinu, nejpravděpodobněji Harryho, jako vždy.
(Přesun)
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 9:26

Šel jsem pomalu a v klidu po ulici sice jen s jedním mečem ,ale to mě tolik netrápilo.
Jak jsem šel tak mě začali trochu už bolet nohy. Zastavil jsem u jedné lavičky a tam si sedl.
Hm měl bych jít pro misi. Nebo trénovat.
Poté jsem přemýšlel o tom co mi řekl Daichi při souboji.
Jak jsem tak přemýšlel tak jsem vytáhl svůj meč a díval se na něj.
Meč jsem uchopil velice pevně.
Bylo vidět ,že nejsem v klidu ,že by bylo lepší se ke mě moc nepřibližovat.
Tvářil jsem se i jinak než normálně takhle jsem se snad ještě ani nikdy netvářil.
V mém obličeji byla vidět pouze nenávist,zlost,vztek. Takhle mě ještě nikdo nikdy neviděl. A nebyl na mě hezký pohled.A to vše bylo jen kvůli tomu ,že jsem zklamal svůj klan.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 27 Jan - 19:07

Dorazili jsme do uliček, bude snažší ho najít, když už se setmělo, protože na ulici bylo už jen pár lidí spěchajících domů. Porozhlížela jsem se, detekční písek ukazoval sem, odchytila jsem pár lidí a poptala se jich, jestli neviděli mladíka s mečemi na zádech, nakonec mě dovedli až k jedné lavičce, už z dálky jsem Murasakiho postavu zahlédla a kývla na Toshia, že je to on. Došla jsem až k němu a zastavila se těsně před lavičkou.
"Neříkala jsem, ať zůstaneš ve vile? Ty jsi případ, je ti aspoň už líp?" Kdyby řekl ano, stejně mu nebudu věřit, na to byl až moc odhodlaný stát až do posledních sil než aby přiznal bolest.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 19:11

Toshio ju pozorne nasledoval v tme po celej Sunagakure no Sato. Teraz sa konečne dokázal orientovať aj keby mal zatvorené oči. Za dňa Sunu neoznal, no v noci ju poznal dokonale, každé miesto. Pretože v noci sa vracal z "práce" domov. Až prišli k nejakej lavičke s chalanom. Toshio len stál vedľa Yoko a nič nevravel kým to nebolo nutné.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 19:24

Vstal jsem a díval se pořád stejným pohledem na ty dva. Stále jsem se díval zlostně,nenávistně,vztekle.
A co bych z toho měl? Sedět pouze na zadku a nebo ležet? Mise jsou důležitější ! Zklamal jsem svůj klan neřekl jsem vám to snad? Musím jít něco dělat i kdyby mě to stálo život !
Stále jsem se na ně díval né zrovna příjemně.
Zatáhl jsem katanu a zhluboka jsem dýchal.
Nikdy jsem svůj klan nezklamal ! Vždy jsem dodržoval to co se v našem klaně má!
Nikdy nikdo neviděl v moji tváři takovou zlost .
Nesmím to nechat jen tak. Musím za to pykat. Musím dostat nějaký trest . pomyslím si a stále se díval na ně.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 27 Jan - 19:31

Poslouchala jsem ho, jak mě probodával těma nenávistnýma pohledama, takovýma se na mě dívali lidé poprvé, když jsem v sobě měla Ichibiho, dokud jim Pili neukázala, že nejsem monstrum. A v takovýhle chvílích se mi jako šepot vracela ozvěna Shukaka.
"Ukaž mu, kdo jsme! .. Měl by tě poslouchat!"
"Dobrej pokus" Měla jsem vůči němu kompletní obranu, tímhle mě fakt nedostane.
Probodla jsem pohledem Murasakiho.
"I kdyby to znamenalo, že se můžeš zabít? To bys nám byl platnej jak mrtvýmu zimník" Otočila jsem se na Toshia, já už nevěděla, co s ním dělat.
"Právě proto jsem ti někoho přivedla, ode dneška se nezodpovídáš jen mě, ale i jemu, tohle je Toshio, Jounin, bývalý ANBU. Bude tě trénovat a já na váš trénink dohlížet.." Pronesla jsem, nehodlala jsem slyšet žádný protest a kývla na Toshia, měl volný prostor, mohl trénovat Murasakiho jakýmikoliv prostředky, i těmi, kterých já jsem schopná nebyla.

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 19:36

,, Dlhoročný ANBU a veliteľ dvoch špeciányh jednotiek plus nejaká ta bočná špecializácie v rámci jedov a protijedov."
Doplnil ju a pohľadom si preštudoval osobu pred sebou a už u bolo jasné do ktorej skupiny ho bude musieť zaradiť.
,, Koľko rokov do teda tieto drísty a kto ich do teba prosím ťa vkladal."
Spýtal sa ho narovinu Toshio, lebo najprv bol zvedavý na pôvodcu, síce väčšinou to boli rodičia.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 19:43

Říkat vám nic nemusím. Nikdo mi to nedal jako rozkaz. řeknu a díval jsem se na ně. Trochu jsem si začal myslet ,že mě za to asi praští tak jsem potichu a povytáhl meč. Doufal jsem ,že to neviděl. Byl jsem připravený kdykoliv meč vytáhnout.
Hm.Sice bych neměl šanci ,ale rozkazy jsou rozkazy pomyslím si a díval se stále na něj.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 19:47

,, Ak sa ťa v ANBU niekto niečo pýta a obzvlášť nadriadený, odpovedáš okamžite bez vyzvania a bez reptania."
Odpovedal mu kamžite na jeho narážku a pozorne ho sledoval pohľadom a každý kúsok nie len jeho, ale aj okolie, lebo sa v ňom prebúdzali staré spomienky a inštinkty. Ako málo stačilo vrátiť sa do minulosti.
,, Nechci aby som sa pýtal znova, tak odpovedaj."
Upozornil ho.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 19:53

Asi 8 let a učil mě vše otec. Bude tohle stačit? zeptám se a ruku z meče jsem pomalu pouštěl bylo vidět ,že mě to jak mluvil uklidňovalo.
Odpovědět nadřízenému? Hai.
Kývl jsem a stále díval na něj. Zřejmě na mě začal mít vliv a to jsem ho skoro neznal.
Kso co se to semnou děje? Byl jsem překvapenej.
Jakto ,že jsem ho poslechl? Díval jsem se stále na něj
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 19:59

,, Ako odpoveď na prvú otázku, celkom obstojné."
Odpovedal mu, ale to mu nebránilo v svojich otázkach pokračoať a rozoberať to ďalej, viac a hlbšie.
,, A čo ťa teda učil tých 8 rokov? Čo presne ti vravel a čím ťa to vychovával a v koho vlastne ťa chcel vychovať?"
Spýtal sa naraz viacero otázok a nespúšťal z neho skúavý pohľad sústredený len a len na jeho oči keďže videl ako on svoj udivený pohľad zameral na neho.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 20:07

8 let mě tréoval hlavně Taijutsu, Vychovával mě tak jako každého člena klanu Mura. Snažil se ze mě udělat vraždící,bezcitný stroj.Dále mě učil ,že hlavní jsou mise nikdy se nespoléhat na přátelé. Vždy přátelé vám přátelé bodnou dýku zad.
Stál jsem se díval na něj . Byl jsem úplně v klidu. Vážně to vypadalo jako kdybych v jeho přítomnosti byl někdo úplně jiný.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 27 Jan - 20:18

Jen jsem poslouchala Toshia a nevěřícně zírala na Murasakiho. Věděla jsem, že po dobrém to nikdy nepůjde, ale stačila trochu arogance, ale i mě z tónu Toshiova hlasu běhal mráz po zádech, až teď jsem si uvědomila, že kdysi to býval vrah, stroj, zabiják, Velitel, pod kterého spadalo tisíce lidí, tisíc životů..
Ale je jím i teď?
Když jsem viděla jeho úsměv, nevěřila jsem tomu. Jen jsem poslouchala Murasakiho a nijak se jim do toho nevměšovala.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 20:24

,, Klasická výchova niekoho kto pravú podstatu toho byť shinobi nepoznal. Výchova, ktorú dnešní ľudia predávajú ďalej a ktorá je mylná 95% tohto všetkého je prekrútená pravda do výmyslov, ktoré nás mylne charakterizujú ako monštrá."
Odpovedal mu a pokračoval ďalej aby zareagoval na každú jednu poznámku, čo mu rozprával.
,, ANBU city nemajú, ale my ich vlastníme, ale nie v takom pnímaní ako si to ninjovia myslia. Cítime vernosť k vesnici, dôveru v partnera a lásku k národu. City máme, ale nie v takej forme, ktorej by ktorýkoľvek z lenu tvojho klanu porozumel. A nemať priateľov?"
Zopakoval poslednú vetu a sledoval ho neustále.
,, Ninja dokáže zvládnuť presilu jeden na šiestych, shinobi jeden na sto. Ninja pozná strach zo smrti, my len zo sklamania. Ninja sa dokáže ukryť, no shinobi sa stáva nenviditeľným. Rozdiel medzi nami je v tom, že my, shinbi, sa dokáže kvôli vlastnému národu postaviť cudziemu úplne samy. Ale to čo nás robí nepremožiteľnými nie sú len individuálne schopnosti."
Pokrútil hlavou.
,, Sám som dedičstvom mocnej Kekkei Genkai, ktorú som za celý život použil len raz. Pretože som nemusel. Nikdy som sa za vlastný chrbát nemusel pozerať pretože som vedel, že mi ho niekto stráži rovnako ako ja jemu. Nikdy som sa nemusel starať o to čo robí môj partner, pretože sme svoje pohyby poznali a doslova sme si čítali myšlienky. To čo nás ako jednotku držalo po hromade bolo priateľstvo a dôvera v schopnosti toho druhého. Pretože sa postavíš národu zomrieš, ak sa postavíme národu, donútime ho zomrieť."
Ozrejmil mu fakty a čakal na reakciu.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 20:35

Klasická výchova? Výmysli? To chcete říct ,že můj otec lže?
Díval jsem se na něj. Už jsem v klidu nebyl. Povytáhl jsem meč a doufal jsem ,že to nepostřehl.
Důveru k partnerovi? Nikdy! To je lež! Akorát vás zradí ! Láska národu? Jedině když to je jako příkaz! Přátelé nikdy ! Je to zdržování a ztráta času !
Nikdy se neotočit když vás někdo kreje ze zadu? Blbost ! A nikdy svému ''Partnerovi'' nemůžete číst myšlenky to nejde ! A přátelství nebo důvěra k tomu druhému jak jsem říkal je to blbost!

Díval jsem se na něj. Meč jsem popotáhnul ještě více a stále se díval na něj.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 20:48

,, Existujú len tri druhy spôsobu shinobi."
Upozornil ho pokojne a registroval jeho zbraň už dávno a jeho správanie ignoroval ba ho chcel povzbudiť.
,, Prvým sú ľudia, ktorými sú obyčajnými ninjami a nikdy k umeniu shinobi ani nepáchli podobne ako tvoj otec, ktorý ťa učil výmysli, ktoré sú len pretočené znalosti. Výmysli, ktoré si vytvorili ninjovia aby zo shinobi urobili monštrum. Vytvorili ste sii knihu pravidiel ako sa stať shinobi, no sú to len zvrátené predstavy."
Pokračoval ďalej a nešetri ho ani jediným slovom.
,, Druhý druh sú shinobi v pravom slova zmysle, ktorý odmietaš. Jednota pohybov a mysle kedy tvoje telo vykonáva pohyby automaticky a myseľ pozoruje nepriateľa. Kedy navzájom poznáme toho druhého a dokážeme zázraky. Spolupráca dokonalosti s dokonalosťou odstráni akúkoľvek chybu a zabráni komukoľvek nájsť slabé miesto. Hájiť česť národa bol našim prísľubom odjakživa a chrániť týchto obyvateľov rovnako. Zabíjať pre vaše dobro keď vy spávate a chrániť vaše životy svojimi vlastnými. Zaviazali sme sa strážiť poriadok a vykonávať spravodlivosť. Prisahali sme zašpiniť si vlastné ruky aby tie vaše ostali čistými."
Zdôraznil a zhlboka sa nadýchol.
,, A o treťom druhu shinobi môžeš snívať pretože toho nikdy nedosiahneš."
okrútil hlavou a nespúšťal pohľad z jeho očí.
,, Tak už konečne prestaneš byť zbabelcom a tú zbraň použiješ alebo ostaneš ako tvoj otec len vykecávať?"
Podpichol ho poriadne, no s maximálnym pokojom.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 27 Jan - 20:54

Oba jsem poslouchala, bylo to pro Murasakiho skvělé poučení a já neměla tolik znalostí, abych mu to všechno vysvětlila, zažila jsem nenávist, bolest, smutek, boje mezi vesnicemi, zbytečné krveprolití nevinných, ale dívala jsem se na to jinak, dívala jsem se na svět s láskou a právě ta byla společně s naivitou moje největší slabina, které využívali všichni, i Ichibi, který se tohohle stal už součástí. Ale nestěžovala jsem si.
Bedlivě jsem je pozorovala, už jsem chtěla na Toshiova slova protestovat, něco říct, zakročit, ale neudělala jsem to.. Proč? Protože to já jsem tohle navrhla a dovolila jsem mu, aby udělal vše, co uzná na vhodné. Proto jsem se odebrala do ústraní odkud je pozorovala.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Murasaki Sun 27 Jan - 20:58

Pozorně jsem ho poslouchal.
Ty....ty! Zabiju tě!
Vůbec jsem se neovládal udělal jsem pečetě a vytáhl jsem meč a prudce a co největší rychlostí se ho snažil seknout.Meč byl opravdu ostrý takže kdyby ho chtěl odrazit tak by se mohl i docela dost zranit.
Tentokrát jsem ani už nevěděl co dělám.
Můj otec není zbabělec! zařval jsem na něj a z rukávu mi o ruky vyletěl kunai s výbušným lístkem.
Chcípni za to co jsi řekl! TOhle nikdo nebude říkat o mém otci ! Nikdy a nikdo! proběhlo mi v mysli a tentokrát jsem se na něj díval ještě více zuřivě než předtím.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 27 Jan - 21:10

Toshio konal inštinktívne, ale to chlapča zraniť neplánoval teda zatiaľ nie. Vystrel iba pravú dlaň a jeho katanu zastavil ďaleko od svojho tela a nechal ju vysieť vo vzduchu. Jeho myseľ sledovala každého nebezpečensto a tak ľavá ruka švihla do druhej strany čo zapríčinilo, že unai s lístkom vyletel do prázdna.
,, Trpezlivosť, pokojnosť, rozvážnosť a sebaovládanie je jedným z pilierov ANBU."
Prehovoril pokojne a pohol pravou rukou čím donútil Murasakiho katanu obrátiť sa proti nemu. To bola jedna z jeho schopostí ovládať kovové predmety a so svojou chakrou mu genin nemohol byť súperom.
,, Isté výskumy tvrdia, že aj zbabelstvo sa dedí. Možno chceš tak veľmi bojovať aby si zomrel a tý zachránil vašu mizernú povesť."
Pokrčil ramenami a stále ho sledoval s pokjom v hlase.
,, Nespýtal si sa ma na ten tretí druh a automaticky si sa zaradil do prvého a potvrdil to, že si len niekto kto si na shinobiho hraje."
Pokrútil hlavou a stále nechal katanu obrátenú proti Murasakimu s tým rozdielom, že špička už sa dotýkala jeho hrdla, teraz on bol tým kto ovládal tú katanu.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru