Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, uličky a Žluté náměstí

+12
Aki Kana
Toshio Tessha
Makoto
Reizo Hoozuki
Murasaki
Kin Yuki
Tsukimaru Azayaka
Yoko Ayme
Kisuke Uchiha
Nawaki
Ren Tao
Akasuna no PiliKKa
16 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 19:50

First topic message reminder :

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Sunaoverivew
Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 0e913e14c7.f
Suna je velká a rozlehlá, vede v ní mnoho ulic i uliček, najdete zde mnoho temných zákoutí, stejně jako veselá a živá náměstí plná křiku.
Obvykle je vesnice plná, jen když přijde písečná bouře, všichni lidé se schovávají do svých bezpečných obydlí.
Náměstí je známým centrem Suny. Uprostřed stojí kamenná kašna, sem tam se zazelená nějaká ta odolná rostlinka, všechno je ale, nečekaně, zaváto jemným pískem a má nažloutlou barvu.
Pořád je zde čilý ruch a shon.
Také právě zde existují obchody všeho druhu, kde seženete všechno; od bytových doplňků, přes potraviny do lednice, po kolíčky na prádlo^^.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:33, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 29 Apr - 21:05

Bol som adoptovaný, a len nedávno som to zistil. Teraz netuším, kto skutočne som. Povzdychol som si, už zamyslene strkajúc lyžičku so zmrzlinou do svojich úst. Možno som niečo tušil, ale stále to nebola celková odpoveď na moju otázku. Pokúsil som sa na to prestať myslieť, a už s novým úsmevom som na ňu kukol. To je vlastne jedno. Zamrmlal som tichšie, a zase som si strčil kúsok zmrzliny do úst. Už som ju mal skoro dojedenú...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Guest Thu 2 May - 17:36

"Ah..aha."
Zaskočeně jsem se na něj koukla, nevěděla jsem jak bych měla reagovat.
Já naštěstí adoptovaná nebyla, kdyby jo netušila bych jak bych reagovala kdybych to zjistila.
"A už jsi byl u kageho?"
Nadzvedla jsem obočí a pak upřela pohled zase někam před sebe.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 2 May - 17:56

No, plánujem za ním... alebo ňou, neviem už ani kto sedí v kresle... zájsť. Mierne som sa zaškeril, a zahryzol som do kornútku, ktorého ubúdalo, tak isto ako aj napriek tomu pribúdal hlad. Chcelo to niečo lepšie, niečo čo ma viac nasýti. Máš alergiu aj na iné jedlá? Nech viem, načo ťa práve nepozývať. Šibalsky som sa usmial, ale popravde som v tom akosi ešte nemal žiadny plán. Chcel som len jesť, a keď už ma zrazila k zemi, dosiahla tým, že bude jednoducho moja spoločnosť!
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Daichi Akasuna Sun 5 May - 11:01

S kloboukem Kazekage jsem se docoural až do ulic. Já ale neměl paníze!!! No to jsem trošku nedomyslel. Proto jsem se jen tak procházel a koukal se, kde by mi něco dali na mámin účet...No co, já to platit nebudu, nemám z čeho že jo. Povzdechl jsem si a pak uviděl nějakou dvojici opodál na lavičce. Nijak mě to nezajímalo...teda...měl jsem takovou vyděračskou chvilku, takže jsem k nim popošel. Stále jsem měl na sobě klobouk Kazekage a dělal že jím jsem.
"Nazdar cházko...Um, nemáte náhodou pár peněz na půjčení? Já bych vám to pak vrátil." Teda, ne já spíš máma, to už bylo jedno...Postavil jsem se jako velký pán. Upravil jsem si klobouk a koukal se na ně dost vážně. Sice jsem byl asi o tři hlavy menši než ten chlap a o dvě než ta paní, ale já ty peníze fakt potřeboval. Kdo ví jak velkýho sprda bych pak dostal!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ulice, uličky a Žluté náměstí  - Stránka 6 Empty Re: Ulice, uličky a Žluté náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru