Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 31 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 31 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 20:59

Boj konečne začína... Pomyslel som si keď som uvidel ten ... ako to nazvať ... výjav? pred sebou.
Poskladal som pár pečatí a pripravil si Kawarimi.
Potreboval som si spraviť drobnú časovú rezervu a táto technika bola ideálna. Potom som hodil po Arisu spŕšku kariet, všetky mierené tak aby blokovali jej nasledujúci pohyb, bolo ich asi desať. Vedel som, že teraz sa začne brániť. Bolo to na nej vidieť. Celkovo zmenila už len samotné držanie tela. Skvelé! Zopakoval som slovo čo som povedal pred chvíľou.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 21:01

"A je to tu... Mal by si svojho genian odvolať. Arisu-chan ona.. ona je v tomto stave.. nebezpečná. Ignoruje bolesť, únavu, zranenia.. ide jej len o krv.. o zabíjanie." Šepla som smer jounin a pomaly som do ruky zobrala bleskový kunai, pri čom som si ho podržala pred čelom.
"Každopádne, dávam mu.. tri minúty. Bude mi potešením sledovať, ako si proti nej bude držať chladnú hlavu." Dodala som, aj keď som sa sama trocha trápila.. pre ňu. Nechcela som vidieť ako si ublíži no zároveň by som pri zásahu, ktorý by som spravila teraz.. riskovala.. že ma zabije.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 21:09

Arisu

Kasoku! Složila jsem jednu rychlou pečeť. Moje rychlost se dostala na maximum co zatím dosáhnu. Což je úroveň vyšího Jounina. Zmizela jsem. Nebo to tak mohlo vypadat v očích Kenyho. Je to pouze gennin takže by neměl stíhat moje pohyby ani kdyby se snažil sebevíc. Odraz od jedné stěny tak že jsem na nej letěla vezvduchu našikmo. Cíl byl jednoduchý. Seknout směrek u krku.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Sun 12 May - 21:11

Andi

Úchvatné. Viděl jsem jak se přeměnila. Byla z ní cítit nenávist. Co je todle za techniku? A proč ji používá když je nebezpečná? A hlavně. Jak dítě mže ovládat něco takového? Chrlil jsem na Kiwi otázky. Něco co udělá takový dojem na někoho jako jsem já. Dodal sem si v duchu.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 21:20

Čože? Preblesklo mi hlavou keď mi doslova zmyzla pred očami. Smrť. Došlo mi, že toto nieje normálne, naozaj mi išlo o život. Bóóže, prečo dnes? Tam sedí také pekné dievča a mňa sa tu snaží zabiť niaka psycho-mesiarka? Povedal som si prakticky sám pre seba aj keď nie zrovna potichu. Okamžite som si kryl životne dôležité miesta a práve v momente, keď by mi mal sekáčik prejsť krkom vošla mu do cesty karta. Samozrejme, vyblokovala len seknutie, tlak tam ostal a aby mi rana nezlomila väz musel som skočiť smerom od Arisu tak, že to vyzeralo akoby som odletel. Dosť to bolelo.
Rozbehol som sa k plotu, bol som tak aspoň z časti pasívne chránený z jednej strany, čo mi celkovo uľahčovalo uhýbanie. Vedel som, že ma môže kedykoľvek dohnať. Dával som si pozor na aj ten najmenší pohyb v mojej blízkosti. Nebolo nemožné ju vidieť, len to vyžadovalo sústredenie a hlavne, som nemohol podceniť žiadny faktor z okolia.
Mimo to, ešte skôr ako som sa rozbehol k plotu, vlastne keď som "letel" od Arisu hodil som na ňu znova niekoľko kariet. Mierené na krk, ruky, presnejšie šľachy okolo zápästia a stehenné svaly na oboch nohách.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 21:23

Arisu

Pomocí desek jsem proskákala cvičiště a stále měnila směr letu abych nebyla zasáhnuta. Nejdřívě jsem se oběvila za ním a pokusila se o kop do zad. Poté následovala pata na kořen hlavy a nakonec sek z velké blízkosti zespoda nahoru mířené od rozkroku na obličej. Bylo mi jedno jestli jsem zasáhla. Prostě jsem útočila. Mlč! Křičela jsem na něj.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 21:27

"Viac ti neprezradím. Nech už nemá Konoha akékoľvek spory z Iwagakure, každy si chráni svoje tajomstvá." Šepla som, po ćom som si začala kunaiom v ruke točiť. Rozmýšľala som, či by som jej rýchlosti stačila. Teda sledovať som ju vládala. Bola som predsa len Namikaze, rýchlosť som mala v krvi. Musela by som vśak použiť moju vlastnú techniku, aby som s ňou mohla v tomto smere drźať krok aj po fyzickej stránke.
"Dve minúty.." Dodala som, pri čom som sledovala, ako sa ten chlapík rozbeho lsmerom k plotu a bežal popri ňom, chrániac si tak jednu potencionaĺne nebezpečnú stranu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 21:36

Prečo by som mlčal?! Vykríkol som uhýbajúc sa jej výpadom. Až rana s tým jej sekáčikom ma prinútila, znova použiť zbrane. Vysunul som čepele na nátepníkoch a len tesne obydvoma naráz vyblokoval útok. Rana bola tak silná, že som ponad, hlavu preletel cez Arisu a dopadol asi meter za ňou na čo na ňu znova leteli karty, tentokrát posledné z tohto balíčka, znova na tie isté miesta. Boj s ňou bol ako utekať pred stádom byvolov. Vieš, že už to dlho nevydržíš, no uvedomuješ si, že ako sa na moment zastavíš si mŕtvy. Asi takto som sa cítil.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 21:50

"Čas vypršal.." Šepla som. Nebola to pravda no videla som, že to Keny prestáva zvládať. Mohol len pocítiť, ako mu vedľa líca preletel kunai a v momente som sa objavila za jeho chrbtom z kudoľu dýmu.. teda zmizla som zo zábradlia, kde som stála pred tým. Jednou nohou som ho odo mňa odkopla preč, zatiaľ čo som rukou schmatla zápästie ruky Arisu, v ktorej zvierala sekáčik na mäso.
"Viedol si si dobre, je koniec." Pousmiala som sa ku Kenymu a následne som potiahla Arisu merom ku mne. Pustila som ju no v momente som ju druhou rukou schmatla pod krk vo zveráku a tým pádom sa mi uvolnili obe ruky. Poskladala som tri pečate, na čo som znova zmizla.. tento krát som sa vška neobjavila nikde na cvičisku. Ostal po mne iba bleskový kunai.
(Presun aj s Arisu /- mám jej povolenie xD)
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Sun 12 May - 21:57

Andi

Si tak trochu šťastlivec. Popošel jsem směrem ke Kenymu. Ta sympatická blondýnka za tebe teď položí život. Nemělo to být ani utěšující ale ani ponižující výjmečně. No. Nevedl sis špatně. Ale chybí ti kreativita. Umíš házet karty a to že spevňuješ předměty jsem si taky všiml. Ukázal sem mu aby se postavil. Až budeš připravenej, vrátíme se trénovat kreativitu. Případně budeš kreativní a řekneš si místo kde budem trénovat sám. Ta holka je fakt děsivá. Připomíná mi mě. Zabila by ho kdyby ta blondýnka nezasáhla. A já bych asi taky zasáhl. Tsuchikage by mě mohla nechat vyhostit.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 22:03

Dopadol som na zem, po Kiwi a Arisu nebolo ani stopy. Áach! Ani som sa jej nestihol spýtať na meno. Vykríkol som do vetra a udrel päsťou do zeme načo sa zdvyhol obláčik prachu. Kunai, ktorý po nej ostal si nenápadne schoval do vačku.
Prečo sa mi toto vždy stane. Keby som vedel kam sa presunula, nie, pochybujem, že je tak blbá aby toto spravila a nemala niaky spôsob ako ju zneškodniť.
Postavil som sa a hlboko si vydýchol. Že uplakané dievča. Povedal som ironickým tónom.
Čo by sa stalo keby som si rozbalil trénink na nose jedného z bývalých Hokagov? Spýtal som sa, ale vlastne ani nečakal odpoveď, plánoval som niečo také či sa to bude niekomu páčiť, alebo nie.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Sun 12 May - 22:07

Andi

O tom jsem neslyšel. Mrknul jsem na něj. Ty kreativně trénuješ a já du na oběd. Opět jsem mrknul. Doufal sem že mu to došlo. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 22:29

Len som prikývol a vyšiel z cvičiska.
-
Perfektné... povedal som si v duchu keď som si pri jednom z obchodov neďaleko cvičiska prerátal peniaze. Nakúpil som pomaly za všetky peniaze čo som mal a pomaly odišiel k monumentom.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 13 May - 18:07

Najednou se tu semlelo mnoho události. Když se mě Kiwi ptala na jméno neodpověděl jsem ji, protože jsem byl zcela zaujatý soubojem těch dvou shinobi. No, a však všímal jsem se jí, takže jsem věděl že se mě zrovna ptá. No chvílemi, když jsem ji chtěl odpovědět řekl někdo něco jiného a já se nedostal ke slovu. Nebyl jsem však z toho sklamán, právě naopak. Byl jsem vděčný, protože jsem i tak měl v plánu mou identitu skrývat až na některé vyjímky jako byl sensei a Hokage.
Po všech těchto událost, které se před chvíli staly, jsem pořád seděl na místě kde jsem si k Kiwi přisedl, i když ona tam už nebyla. Nepovažoval jsem za zbytečné to, že jsem si k ní přisedl, protože jsem zjistil několika vhodných věcí ke chouninským zkouškám. Dívka vedle mě používala nějakou přemistovací techniku, takže kdybych se s ní setkal při zkouškách tahle informace není k zahození. Dále zde byla ta díva, která byla psychicky na dně. O ní jsem se taky hodně dozvěděl a i o tom genínovi z Iwy. To že jsou geníni jsem zjistil podle jejich stylu vyjadřování se, přece jen chounin by se měl adekvátně vyjadřovat, nemluvě o jouninovi.
A však můj důvod navštívit cvičiště nebyl si pokecat, ale počkat na Kisukeho, takže jsem se rozhodl že v tom budu pokračovat.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 13 May - 19:18

Tak ako to bolo zvykom, zjavil sa hneď pri brehu žltý záblesk, a na jeho mieste som už stál aj s Yoko. Hneď som ju aj pustil, aby som sa mohol aj rovno vzdialiť, keďže sme mali začať ten náš boj. Rozmýšľal som, čo všetko použijem. Rozhodne nepôjdem naplno, to by som ani nezvládol! A proti Yoko vôbec nie, tú som hodlal tajne šetriť. Ale schválne tak, aby to vyzeralo v pravý opak.
Tak...um... môžme začať, nie? Poškrabal som sa trošku na krku, aj sa trochu usmievajúc, skôr tým rozpačitým spôsobom.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 13 May - 19:27

Na tu rychlost jsem si zvykla, takže jsem se kupodivu zorientovala docela rychle. Cvičiště se neměnilo. Tenhle svouboj jsem rozhodně nebrala jako ten s Naem.. Ale na to jsem myslet nechtěla, jen jsem se při té vzpomínce na něj pousmála, Raikenovi nehodlám ublížit, maximálně trochu pochroumat, ale to mu vynahradím! Vážně jsem se potřebovala trochu protáhnout. Z brašničky jsem si vytáhla čistý svitek, kousla se do prstu, přejela krví po svitku a po krátkém puf, se přede mnou objevila nádoba s pískem, bylo to jednodušší jí přivolat, než se s ní táhnout.
"Hai, teď můžeme.." Pokývala jsem hlavou a mile se na něj usmála. Ale hned vzápětí zaútočila, jestli jsem mohla u Raikena něčeho využít, tak právě překvapení! Písek na něj vystartoval, a já ho řídila jen vůlí.

Tréninkové prostory - Stránka 31 Stalker

Rty jsem pak jen naznačila slovo - Gome - protože todle bylo podlé.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 13 May - 19:37

Chvíľu som ju ešte sledoval, ako povoláva tú svoju nádobu s pieskom. Potom už to začalo, vystrelil na mňa piesok, ktorý zjavne ovládala len tak, mysľou. A-jéje. Hneď som sa teda odrazil od zeme, jednu ruku vrhnúc do kapsy, zatiaľ čo som sa vo vzduchu všelijako začal točiť a obracať, len aby ma ten piesok netrafil (ako Kimimaro v gife xD). Trvalo to len nejakú chvíľku, než sa mi podarilo vyhodiť jeden svoj kunai bokom, aby som sa dostal z väzenia útokov piesku. Kunai letel smerom na Yo, len nie tak presne. Možno trošku viac doľava. Ale ešte som sa k nemu neteleportil. Zatiaľ, kým nedoletel, som stále uskakoval a čakal som, ako sa zatiaľ zachová, a či náhodou niečo ďalšie nepoužije.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Tue 14 May - 19:41

Mezitím, co uhýbal před pískem, jsem začala rozpouštět písek v horninách, abych ho měla víc a během chvíli bylo mé nejbližší okolí a pár metrů do stran poseté pískem, do které jsem při skrčení a dotknutí dlaněmi dložila chakru, čímž jsem ho zrychlila a udělala z něj detekční písek, jakmile se tady něco pohne, budu to vědět.
Zároveň jsem si kolem sebe roztáhla písečný štít a zdvihla automatickou obranu.
Uvidíme, jak blízko se dostaneš.
Popravdě, v boji s ním jsem si byla dost nejistá, ale právě on, mě mohl naučit vypilovat mé slabiny!
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 14 May - 21:43

Yosh. Ešte párkrát som sa potočil vo vzduchu, až som sa narovnal tak, aby som videl na Yoko. Pravdaže, stále vo vzduchu, no bol to iba taký moment, kedy som si len overil, kde je a čo robí. Mala už okolo seba piesok, čiže jej obrana už bude taktiež určite aktívna. No, uvidíme, jak sa s tím pohrám! Skôr než do mňa stihla vraziť zozadu masa piesku, vyparil som sa zo zovretia útokov piesku niekde inde. Každý by asi očakával, že práve k tomu kunaiu, ktorý bol k Yo najbližšie. Ale omyl, vybral som si pečať, ktorou sme sa sem dostali, a ktorá bola rovnako blízko Yo, dokonca od chrbta! Bolo mi jedno či tam má piesok, možno keď to bolo hneď pri brehu jazera nie, možno áno, to je fuk. Objavil som sa práve na tej značke, v oboch rukách zvierajúc po štyroch kunaioch, ktoré som mal zaseknuté medzi prstami. Hodil som ich po Yo zozadu, avšak spravil som dve nekalé výnimky. Tá prvá bola v tom, že som jeden jediný kunai nehodil, keďže som ho hodlal nejako využiť. Keďže bola otočená chrbtom, tak si to ťažko mohla aj všimnúť. A druhá výnimka bola v tom, že som jeden kunai schválne hodil vyššie, tak, aby ju ani neohrozil, aby sa dostal nad ňu. V tom momente, keď už preletel nad jej hlavou, som sa opäť premiestnil práve k tomuto kunaiu. Ocitol som sa pred Yo, na ktorú som hodil ten ponechaný si kunai, a v lete som pozoroval, ako to celé prebehne v jednom okamihu, aby som vedel opäť zasiahnuť. Ešte som mal jeden útok, ale to by bolo už prehnané, takže som to radšej zakončil iba hodením toho posledného kunaia. Ale ktovie, možno sa dostanem aj k ďalšiemu kroku tohto útoku.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 May - 15:02

Jak jsem tušila, písku se uhýbal s hroznou lehkostí, až jsem si připadala jako šnek, oproti němu. Písek okolo mě mi nepomohl, protože už na mě zezadu letěly kunaie.
Kso.

Jim jsem se vyhnout nestačila, take mi proletěly těsně nad hlavou a Raiken nebyl nikde, objevil se přede mnou, ale to už jsem pohnula prsty.
"Suna Shigure!"
Tréninkové prostory - Stránka 31 Sunashigur
Tisíce jehel písečných vyletělo na Raikena, došlo mi, že se bude muset někam portnout, pokud nade mě, zastaví ho písek, pokud za mě, hodila jsme za sebe několik kunaiú s výbušnými lístky.
Kso, ta rychlost.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 15 May - 15:59

Dopadol som na zem, nohami do piesku, čo som pokladal za dosť riskantnú vec. Chcelo to okamžite ďalší krok, ale o ten sa postarala Yoko, ktorá použila veľmi šikovne techniku. Odskočil som dozadu, pravda, vyhnúť sa všetkým bolo nemožné. Teda, s veľkým šťastím by to šlo, ale to chcelo aj tréning! A uhýbanie toľkému množstvu som veru teda ešte veľmi netrénoval. Nakoniec som si vybral zlatý kompromis, ktorý ma premiestnil ku kunaiu, ktorý na Yoko letel ako prvý, ešte pred založením útoku. Nebolo to ani za ňou, ani blízko nej, ani nad ňou. Proste len opodiaľ, hoci, ten piesok pod nohami mi stále robil starosti. Chcelo to ďalší krok... vytiahol som kunai zo zeme, a rýchlo som ho hodil na Yoko. Nič precízne, nič prepracované, obyčajný hod. No, komu by ale nedoplo, že mám niečo v pláne, že? Bolo to tak aj teraz, keďže akonáhle kunai vyletel, už som poskladal hneď niekoľko pečatí.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 May - 18:45

Aby ho písek chytill, na to byl moc rychlý. A já nestíhala, pouštět se do boje s Hiraishinem, mou největší slabinou. Ale každá technika má slabinu a já jí najdu.
Neviděla jsem ho, takže jsem obranu posílila a konečně mě něco napadlo. Soustředila jsem se na detekční písek a každý, každiký kunai nebo věc v něm obalila pískem. Pokud se k němu přesune, dostanu ho! A pokud ho znovu hodí, budu vědět kam! Netušila jsem, jestli to vyjde, ale muselo!
Konečně jsem zjistila, kde je a to ve chvíli, kdy na mě letěl další kunai. Než se dostal ke mě, pokusila jsem se i jej obalit pískem. Pokud by se sem Raiken dostal, písek mu obalí nohy a ruce a měl by být relativně neškodný. Ale co jsem věděla jistě, nesměla jsem ho podceňovat, přeci jen, Shinobi z Konohy mají své fígly. Nešla jsem do něj naplno, ani jsem nechtěla a ani to nešlo, ale zase jsem nehodlala ho nechat tak lehce vyhrát, bez boje. Ta masáž byla lákavá!

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 15 May - 19:18

Tentoraz mi to až tak do kariet nenahralo, čo spravila. A celkovo, celý ďalší útok bol v ťahu, keď som si všimol, že sa vlastne všetky kunaie dostali pod piesok. Z úst mi vyšiel nespokojný mľaskot, nechal som ten hodený kunai napospas osudu, a len som odskočil ďalej od pieskovej plochy, pre každý prípad, že by ju hodlala použiť. Zastavil som pomerne ďalej od nej a plochy, v ruke zvierajúc ďalší zo zbierky kunaiov. Ešte jeden som zapichol pred seba do zeme, a potom som sa zameral na ten v ruke. Držal som ho pred sebou, vyrovnaný a namierený akoby na ňu, a druhou rukou som si držal zápästie prvej ruky. Pred Yo sa v tom momente zjavila vo vzduchu veľká pečať, a mne len tak nevinne trošku vyšiel malý úsmev do tváre. Pečať totiž pomaly začala pohlcovať do seba všetko, čo pred sebou mala, čiže to malo, aspoň podľa plánu, vziať aj Yo s pieskom (nie so všetkým pieskom samozrejme xD len tým čo je aspoň trošičku "vyššie/hore" xD). Nebolo to nejaké extra rýchle, ale nešlo to ani pomaly, že by mala nejak veľa času na rozmyslenie, čo spraví. Ja som iba práve postával a venoval sa tejto technike, ktorá mala začať zase nový útok a novú akciu.
Tréninkové prostory - Stránka 31 320px-Space-Time_Barrier
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 17 May - 17:07

Čekala jsem, že se k tomu kunai portne, ale neudělal to, zřejmě vážně přemýšlel! Jak jsem mohla od Namikazeho čekat. Krátce jsem se pousmála. Kunai, co ležel ke mě spadnul obalený pískem nečinně na zem, stejně jako ostatní v mé blízkosti. Ale potom mě dostal, zapomněla jsem, že má i jiné techniky než Hiraishin. Objevila se přede mnou pečeť a než jsem stačila reagovat, začala mě pohlcovat. Půlka mého písku byla v čoudu a začalo to vtahovat i můj obranný písek, což jsem nesměla dovolit! Bez něj jsem byla nahraná, sice to nebylo něco, čím by se dalo chlubit, ale právě ten byl nejdůležitější, nejrychlejší, naplněný krví mých nepřátel.
Namísto, abych šla proti technice, jsem zbytek písku, co jsem měla za zády namířila nenápadně na Raikena, aby na něj šel zezadu.
"Suna Bunshin.."
Za Raikenem se objevila moje kopie, která po něm stejně jako písek šla a házela i písečné shurikeny. Já jsem se v tu chvíli obalila pískem a přeshunshinovala jinam. Doufala jsem, že když Raikena vyruším, technika se zruší.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 17 May - 21:13

Ani toto mi tak celkom nevyšlo, to bolo vlastne trochu isté, keďže to tak extrémne rýchlo nepohlcovalo. Ale nevadí, vytvoril som si ešte jeden náhradný plán, ktorý mi už snáď vyjde! A ak nie... tak to zrejme posunieme na iný čas, pretože by to tak mohlo byť donekonečna, ja vymyslím plán, ona ho zmarí obranou a ešte raz. A chcel som si nechať výdrž aj na ten individuálny tréning doma! No, nechcel som vyzerať ako kostra... a pohyb som veru nemal už dávno. Napokon som prerušil techniku, vcucnutý piesok som teleportoval až ďaleko k útesom pri mori, kde som ešte dávnejšie vytvoril značku pri záchrane Geninov, a mohol som sa sústrediť už zasa na to, čo proti mne stojí. Proti piesočným shurikenom som sa vyhol tak, že som sa zohol a vlastne som si čupol, opierajúc sa o zem aj rukami. Do ruky som uchytil kunai, čo som pred seba zapichol ešte s pocitom, že mi predchádzajúci útok vyjde, a ten som rýchlo hodil niekde náhodne doprava, kde sa napokon zapichol do stromu. V tom istom momente som už na tom strome stál aj ja, všímajúc si, že ten piesok i shurikeny ma skoro dostali, pretože akurát narazili na miesto, z ktorého som sa dostal preč. Do dlane som chytil teda ten jeden kunai, pridal som k nemu ešte dva, a zistil som, že mi v kapse už zostali len obyčajné shurikeny, zatiaľ čo zvyšné špeciálne kunaie boli buď v piesku tu, alebo v piesku ďaleko za Konohou. Na toto som mal ale riešenie, keďže som minutie trošku predpokladal. Do ľavej ruky som si vzal štyri shurikeny, ktoré som si ešte predtým, než som si ich napchal do medzier medzi prstami, akoby každý raz zovrel v dlani. Vyzeralo to tak, že ich stláčam alebo čo, ale to tak nebolo. Z môjho pohľadu tu šlo o niečo, čo bude v útoku hrať veľkú rolu. Až teraz som mohol shurikeny pokojne uchopiť, načo som vyhodil vyhodil jeden kunai priamo na Yoko, a druhý na jej piesočnú kópiu. Následne som sa zaprel nohami, pripravený vyštartovať, len čo dosledujem jednu či druhú dráhu kunaia. Teraz šlo fakt o to, či budem dosť rýchly a tiež o to, čo proti mne Yo podnikne... ak budú obe veci naklonené na moju stranu, tak to snáď dám! A ak nie, tak sa Yo môže tešiť, pretože sa zjavne vzdám, alebo aspoň požiadam o remízu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 31 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 31 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru