Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+32
Nawaki
Kenji Shizuko
Yutaka Yamanaka
Kisuke Uchiha
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Yoko Ayme
Soshi Uchiha
Katashi Aokawa
Arisu Otoginokuni
Tasai
Shinjiro
Hiroshi Senju
Michiko
Milli Yaguma
Kiwi Namikaze
Chokuchi Akimichi
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shinobi
Yoshio Yamanaka
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Kashike
Faito Dansaku
Kaori Senju
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Killunia
Raiken Namikaze
Nara Kagayami
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 30 z 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:06

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 30 781px-Third_Training_Ground

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.
Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.
Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.
Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, který doprovází odraz slunce v jezeře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 1 May - 18:46

Započula som nejaký.. výkrik? plač? Keď som trhla hlavou do strany, už tam stálo niekoľko anbu ktorý mi vška zatieňovali výhľad do ich stredu, kam sa všetci pozerali. S nie príliš dobrým tušením som sa začala približovať. Bolo tam niekoľko ľudí vrátane Raikenovho klona.. plakal? Pridala som do kroku a pri posledných pár metroch som Anbu z mojej cesty, ktorý zavadzali, doslova odtlačila. Pohľad mi dopadol až na Naovo telo. Stačil mi len jeden pohľad, aby som ostala ako zarazená. Spočiatku som sa tvárila prekvapene, následne sa mi na tváre mihol mierny úškrn páč som si myslela, že je to zasa nejaký jeho blbý žart.. bol to však len zlomok sekundy, kým som si naozaj uvedomila, čo sa asi stalo. Nepoznala som okolnosti no.. bol mŕtvy. Výraz na tvári mi ochabol a premočené vlasy mi začali padať do tváre.. naśťastie. Dážď zakríval slzy, ktoré mi práve tiekli po tvári. Musela som odvrátiť pohľad. Nevydržala som sa na jeho mŕtve telo pozerať dlho. Bol pre mňa pomaly ako brat a.. skonćil takto.. Zo sklesnutou hlavou som začala kráčať smerom preč. Po pár krokoch sa mi nohy podlomili a ja som spadla na štyry. Chcela som zahrešiť no bála som sa, že by sa mi hlas zlomil. Následne sa už ozvalo len menšie "puff" a ja som zmysla v obláčiku dymu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 1 May - 19:59


Klon
Priblblo som sa usmievala na Naa...Úsmev mi však z tváre zmizol, keď Sennin mód zrušil, zbledol a z kútika úst mu začala vytekať krv. Okamžite moje ruky obklopila zelená chakra, chcela som ho vyliečiť...Keď v tom zmizol v obláčiku dymu. To bol len klon?!
Na tvár mi dopadla kvapka...Potom ďalšia a ďalšia...Uprela som pohľad do neba, nemala som z toho dobrý pocit. Kde sa len Nao flákal...? Bol mi ako mladší brat...Cítila som, že sa niečo deje...Ale čo? Povzdychla som si, chcela som nájsť Naa sama. Možno potrebuje moju pomoc...Nevedela som, kde ho hľadať, kde by práve mohol byť.
Ten dotieravý pocit, že sa mu stalo niečo hrozné, mi nedal pokoj. Skryla som sa pod strom, aby som úplne nezmokla...Triasla som sa, nie od zimy, ale od strachu. Po nejakej tej chvíli sa tu objavila žaba, ktorá niesla v rukách oranžový plášť. Rukou som si kryla oči pred dotieravými kvapkami a prižmúrila oči, aby som lepšie videla, koho nesie. Viac menej som to tušila, ale nemohla som tomu uveriť.
Pohľad mi padol na mŕtveho Naa...Na jeho úsmev na tvári, aj keď mu už srdce prestalo byť. Zatajila som dych, myslela som si, že mám halucinácie. Srdce sa mi na okamih zastavilo...Po tvári mi začali tiecť slzy.
Tréninkové prostory - Stránka 30 Tumblrlzcg
To snáď nie je pravda... Rozbehla som sa k nemu, ruky mi obalila vrstva zelenkastej chakry a pritlačila som ich na Naovi hruď v nádeji, že ešte ožije...Že nie je mŕtvy, len v bezvedomí. Márne som sa doňho snažila vliať život...
Po slovách žaby som si uvedomila, že Nao je naozaj mŕtvy. Už mu nebolo pomoci. Zosypala som sa naňho, pričom som sa rozplakala a rukou mu udierala do hrude. Prečo si to urobil? Vzlykala som, slzy mi tiekli z očí ako potôčiky...Prečo si bol taký tvrdohlavý a šiel za ním sám...? Šepla som. Nemala som síl ďalej rozprávať, pokladať mu otázky, na ktoré aj tak už odpoveď nezískam...Plakala som nad neprajným osudom môjho milovaného žiaka. Veď mal celý život pred sebou...Vravel, že nezomrie, dokým sa Hokagem nestane!
Nemohla som prestať plakať, nemala som na to dosť síl. Neochránila som človeka, na ktorom mi záleží...Nie som hodná nazývať sa Hokágem.
Bolela ma myšlienka na to, že už nikdy neuvidím jeho široký úsmev, nezačujem jeho povzbudivé slová...Rozplakala som sa snáď ešte viac...Necítila som nič viac len bolesť...Hroznú bolesť...Z môjho srdca ostala len zívajúca prázdnota...Nič viac. Strata mojej matky ma totálne zdrvila, a strata Naa...Už som to nikdy nechcela zažiť, prisahala som, že ochránim každého, ale zlyhala som...Nedokázala som to. Ležala som tam niekoľko minút...
Až som sa narovnala a rukou si zotrela slzy. Bolo mi cťou byť tvojim senseiom, môj drahý žiak. Prehovorila som k nemu šeptom. Dúfam, že mi raz odpustíš...Že som ťa nedokázala ochrániť. Postavila som sa na nohy a otočila sa k ostatným. Zariadim Naovi pohreb hodný kráľa...Jeho hrob bude stáť vedľa hrobu Naruta Uzumakiho, jeho predka, taktiež bude na počesť jeho skutkov vytvorený pomník, ktorý bude nielen nám, ale aj naším potomkom pripomínať, čo všetko pre nás tento veľký človek urobil. Stane sa legendou, na ktorú nikdy nezabudneme... Sklonila som hlavu, znova mi po tvári stiekli slzy...Pohreb sa bude konať zajtra... Otočila som sa na ANBU, ktorí tu stáli...A vďaka nim pochmúrne mraky ustúpili...Vašou úlohou je to oznámiť všetkým ľuďom v dedine... Hlas mi zlyhal, sklopila som pohľad a nahlas si povzdychla. Do očí sa mi drali slzy. Pristúpila som k Satsuki a stiskla jej rameno...Je našou povinnosťou niesť jeho vôľu ďalej...Budeme pokračovať v jeho ceste, ktorú sám započal, ale bohužiaľ neskončil... Smutne som sa usmiala a prikázala ďalšiemu ANBU, nech odnesie Naove telo...Musím sa vrátiť späť do kancelárie, je na čase pripravovať pohreb. Oznámila som jej a s povzdychom sa vybrala do kancelárie. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 2 May - 13:35

Po vypočutí si všetkého ostatného, klon svoju ruku stiahol z tváre, s dosť blbým výrazom v tvári. Bolo vidieť, že aj napriek potlačovaniu, plakal. No ozaj veľká časť ešte bola v ňom, a aj na klona to bolo trošku veľa. Takýto nápor by zrejme dlho nezvládol, čiže sa rozhodol informovať originál, a zmiznúť... Sklonil hlavu, nechal si chvíľu poháňať vlasy vetrom, až sa nakoniec mihla aj trochu tráva v zemi, a klon bol preč.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Wed 8 May - 8:59

Arisu
https://www.youtube.com/watch?v=uV_ilOdi_4I

Moc sem nepostřehla co se tu děje ale všimla jsem si že tu někdo zemřel. Někdo kdo byl pravděpodobně pro ostatní velmi důležitý. Bylo mi to více méně jedno, neznala jsem ho a on neznal mě. Ale stejně jsem byla i tak trochu smutná. Když někdo zemře, není to pěkné. A ikdyž je to občasně pro trpícího nemocného starého člověka vysvobození, stejně to není správné. Proto jsem si začala pobrukovat melodii. (tu v tom videu)
Ach jo. Co mě to vlastně zajímá, já bych také nikoho nezajímala. Ani nevím kdo to byl. Smutná jsem se opřela o strom. Přála bych si mít taky přátele jako měl on.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Thu 9 May - 21:33

Andi

Postavil sem se doprostřed cvičiště a porozhlížel se kolem. Tak si vyber.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Thu 9 May - 21:46

Prišiel som na cvičisko. To je teda výber. Odpovedal som a zahľadel sa na prvú osobu, čo bola po ruke. Čakal som, že ich tu bude viac. Čo už, dajme tomu, že túto. Kývol som hlavou smerom k Arisu a potom pozrel na Andiho, či súhlasí. Nemal prečo byť proti. Buď ju porazím, alebo ona mňa. To bolo jemu jedno. Aj keď mal som dojem, že bude vždy fandiť môjmu protivníkovy.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Thu 9 May - 21:49

Andi

Dívka v slzách. Dobrý výběr. Chtěl sem se mu vysmát, ale její šaty od krve mě trochu děsili. Hodně štěstí.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Fri 10 May - 8:17

Nevyzerala, že by chcela bojovať. Bol som tu však práve od toho. Prikráčal som teda k Arisu a oslovil ju. Ahoj, ja som Ken, sme tu so senseiom z Iwagakure, za účelom tréninku. Rozhliadol som sa okolo seba. Moc ľudí tu nieje, nechceš si zabojovať? Mohlo to vyzerať zvláštne, niekto kdo vyslovene pôsobí ako civilista, žiadna známka ninju až na čelenku, ktorá mu visí z opasku si príde za náhodným dievčaťom zažiadať o boj. Ale čo som mohol robiť?
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 16:09

Arisu

Ty si mě všímáš? Ty na mě mluvíš? Utřela jsem radostně slzi a postavila se. Následně jsem mu potřásla rukou a usmála se idyž mi to moc nešlo. Moc ráda.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 18:10

Prečo nie? Si mladá pekná, krvavá... posledné slovo som povedal s takým zaujatým tónom. Už teraz som si všimol, že je neobyčajná. Wow... Povedal som keď som si ju prezrel. Ten výraz v tvári, krv, tá otázka. Nechceš pred súbojom objať? Ušlo mi z jazyka.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 18:20

Arisu

Já bych ráda. Ale nechci tě zamazat a taky nevěřím že mi nebodneš kudlu do zad. Odstoupila jsem dál. Následně můj nůž. Tak kuchací řeznická kudla po mé babičce zazářila v mé ruce a já se na ní koukala jako na plyšového medvídka. Začni. Jsi vyzivatel.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 12 May - 18:31

Dokráčel jsem na cvičiště, dávajíc si do hromady informace, které jsem v svatyni Uchíhu nashromáždil. V oddáli jsem zahlédl hrstku shinobi. Rozhodl jsem se, že bude lepší když budu setrvávat zde, protože zde jsem se s Kisukem loučil, a proto je jasné že zde mě, i hned po čvrti Uchiha, půjde hledat. "Doufám, že mu to nebude dlouho trvat... přece šel jen zařídit schválení mise."
Opřel jsem se o nejbližší strom, dívajíc se okolo. Můj pohled jsem po chvíli zaměřil na mladý pár shinobi, který se nejspíš pustil do tréninku.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 18:40

Dopadla som na vysoký plot ohraničujúci cvičisko. Pohodlne som sa tu usadila a pohľadom som prešla okolie. Deň ako každý iný. Celú noc som nespala. Nech už som Raikenovi povedala hocičo, nech už som sa hocijak tvárila. Bola som ohromný klamár a proste som zaspať nemohla. Rozmýšľala som, či tu nájdem niekoho na pokecanie. Celkom mi už spoločnosť chýbala. Na tréning som moc nemyslela práve kvôli zraneniam, ktoré som si spôsobila kvôli môjmu tréningu spred dvoch dní. Zaujal ma však začínajúci súboj dvoch geninov, pri čom bol jeden z Iwagakure. Ostala som preto sedieť na plote a sledovať ich. Bola som zvedavá, ako sa to vyvinie.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 12 May - 18:57

Všiml jsem si kunoichi, která zrovna přišla (Kiwi). "Žeby se naskytla příležitost na chvíli si pokecat?" Pomalu jsem přišel k kunoichi, dívajíc se na ní přes mou masku. Neměl jsem v plánu ji vyzývat na souboj. Po mém studiu jsem byl nyní dost unavený, takže to nepřipadalo v úvahu. "Zdar." Pozdravil jsem ji slušně a přemýšlel jak navázat konverzaci.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Sun 12 May - 19:01

Andi

Zmerčil jsem Kluka od Uchihů a dívku od Namikaze. Sice jsem nevěděl co jsou zač a nějak mě to ani nezajímalo ale došel jsem k nim. Hele děcka, tadydle můj student má trénovat. Vybral si holku co brečí pod stromem takže si o něm myslete to co já. Ale nepleťte se do toho. Proto jsem tu já. Máme prý udržovat dobrej vztah mezi kamenem a listem takže. . . Odmlčel jsem se a jen na ně merknul.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 19:06

Pomaly som pootočila hlavu k maskovanému chlapíkovi, ktorý ma pozdravil. Problém bol v tom, že som netušila.. či ho poznám alebo nie. Možno práve kvôli tej maske. Mierne som sa pousmiala a mávla som mu rukou.
"Ahoj.." Následne som však hlavou pootočila ku týpkovi, ktorý tu bol s tým chalanom z Iwi.
"Uhm.. nemôžete mi zakázať zasiahnúť ak uvidím to, čo tu dnes nikto vidieť nechce." Uškrnula som sa. Vedela som o Arisu a o jej Hysterii. Mal ju predsa len na starosti môj bratranec a ten bol teraz mimo službu, takže to očividne ostalo na mne.
"Váš študent by si mal opatrnejšie vyberať svojich protivníkov, inak to dlho neprežije." Dodala som jeho smerom a len som na jounina žmurkla. Po tom som sa pootočila k Uchihovi a pár krát som tapla rukou na miesto na plote, vedľa mňa. Teda mohol si prisadnúť, ak chcel.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Andi Dors Sun 12 May - 19:13

Andi

Můžeš mi to trochu rozvinout? Podíval sem se na ni. Klidně si zasáhni, pokud to neudělám já. Ale, nechci aby sme se jeden druhému pletli. Chápu význam slova respekt a proto ty respektuj mě a já budu tebe. Nechtěl sem být vykázán z dalších dvou vesnicí a tak sem se snažil o přetvářku. Myslím že mi to moc nešlo ale účel by to mělo splnit.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun 12 May - 19:14

I hned po mém pozdravu se zde ukázal nějaký chlápek, na pohled by šlo říct, že to byl nejspíš jounin, a protože měl čelenku stéjnou jako shinobi, který právě trénoval z tou dívkou jsem usoudil, že je jeho sensei. Na Kiwin náznak na přisednutí jsem reagoval následovně. Nejdřív jsem chvíli přemýšlel jestli to je adekvátní, přece jsme se neznali, a pak když jsem si přisedl jsem mlčel jako hrob nenapadalo mě nic čím začít náš rozhovor. Abych jsi nepřipadal trapně, že nic neříkám snažil jsem se odpovědět nějak tomu jouninovi z Iwy. "Pane... nevím jestli jste si nevšiml, ale ta dívka disponuje opravdu nebezpečnými zbraněmi." Řekl jsem a ukázal prstem na její sekáček a zkrvavené šaty. "Nemyslíte, že to o něčem vypovídá?" Otázal jsem se, i když jsem ji vůbec neznal. Arisu mi však nepřišla zas tak slabá, a tak jsem se začal obávat co bude následovat.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 19:31

Fajn. Povedal som sucho aby som nevyzeral ako odmietnutý kasanova a odskočil, pričom som sa zahľadel na sekáčik a znova na krvavé oblečenie. Sensei je debil, to je jasné. Keďže je jounin mal by si uvedomiť, že niekto takto nebezpečne vyzerajúci, navyše v ženskom prevedení, nemôže byť zrovna ľahký súper. Buď ma chce provokovať, alebo je to vážne bezcharakterný idiot, tak ako ma to napadlo na začiatku. Zapremýšľal som nad svojou súčastnou životnou situáciou a bol čas sa vrátiť k tej bojovej situácii.
Takže, vidím sekáčik na mäso, alebo čo to sakra je, dievča, ktoré sa zrejme každú chvíľu zmení v psychopata a mám... sakra... nuž mám dva balíčky kariet a svoj mozog.
Skvelé! Ušla mi ironická myšlienka nahlas a v tom som hodil na Airis kartu, mieril som jej na srdce, napustil som ju síce chakrou, no nechal som ju mäkkú, pre efekt.
Potom som chytil do rúk celý balíček a len si ho prehnal miernym oblúkom z ruky do ruky. Chcel som vidieť odozvu. Snažil som sa provokovať aby som z nej dostal čo najviac a zistil tak, čomu naozaj čelím.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 19:56

Arisu

Vytáhl kartu a hodil jí po mne. V balíčku bývá 32 karet. Takže mínus jedna to je 31. Zhodnotila jsem situaci. Nevím co je skvělé. Ale násilí určitě ne. Popravdě. Já byla bezbraná sklíčená dívka která se bojí úplně všeho. Těsně jsem se vyhla kartě. Nechtěla jsem být zasáhnuta aby se něco nestalo. Poté následoval rychlí rozběh přímo k němu tak že jsem se mu snažila bodnout nůž do levého boku.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 20:03

"Nebudem sa pliesť do boja, kým to nebude nutné. Akonáhle sa vśak prestane ovládať..." Mrkla som smerom k Arisu. ".. zasiahnem." Dodala som a mierne som sa na toho jounina usmiala.
"Ja vás rešpektujem. keby to tak nebolo.. nerozprávala by som sa s vami. " Môj pohľad následne upútal týpek, ktorý si na moje vyzvanei sadol vedľa mňa. Trocha mi tá maska vadila no nemohla som mu prikázať, aby si ju dal dole.. bola to jeho vec.
"Uhm.. ako sa voláš ? teda.. ja.. neviem ći ťa poznám. .cez tú masku.." Začala som trocha nervózne a tak trocha zahambene.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 20:06

Zrovna som chytil poslednú kartu do ruky keď už bola pri mne. Jej útok som vyblokoval nátepníkom tak aby som ja k újme neprišiel a vybavenie bolo poškodené čo najmenej. Dával som si na veci pozor. Neubránil som sa však škrabancu, ktorý totálne prerušoval ten krásny lesk. Skvelé je to, že sa ma pokúsiš bodnúť a pritom tvrdíš, aké je násilie zlé. Zvrhol som rozhovor provokačnou odpoveďou a potom uskočil smerom k miestu kde dopadla karta, ktorú som hodil.


Naposledy upravil Keny Mosse dne Sun 12 May - 20:42, celkově upraveno 1 krát
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 20:42

Arisu

Minula jsem. Ale taky aby ne. Můj cíl nebylo zabít ho ale viděsit aby to vzdal. O-omlouvám se. Stála jsem a připravovala se na odrážení útoků.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Saikoro Sun 12 May - 20:46

Mohlo jej dôjsť, že takto mňa, určite nevydesí.
Poviem ti jedno, nie vždy, je násilie tá zlá cesta, väčšinou je to však práve naopak. Na to po nej leteli ďalšie tri karty, naraz, každá na inú časť tela, tentokrát tvrdé. Hrdlo, pravý bok a ľavé stehno.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 20:52

Arisu

Vyskočila jsem do vzduchu snažíc se vyhnout kartám ale jedna mě zasáhla a škrábla mi nohu. Bylo to jen lehce ale já se zalekla bolesti. Ucítila jsem jak to pálí. Připomínalo mi to že jsem na světě sama a nikdo tu pro mne není. Chtělo se mi plakat. Měla jsem strach.
Měla jsem chuť ječet,brečet a v břichu bych možná měla i křeče kdyby na mě nepromluvila. Já tě ochráním. Pošeptala mi tiše do ucha v mém podvědomí. Prosím! Nevěděla jsem co mám dělat. A tak sem bez zábran přijala co se má stát. Úplně jsem zapoměla na to že si Pan Raiken bude dělat starosti nebo na cokoliv jiného.
Z mích očí a z pusy vytekli malé pramínky krve které okamžitě zachli. Mé tělo se v kžiku změnilo s hlasitým Hysterickým zakřičením.
Todle bude zábava Drahoušku. Uchopila jsem pevně sekáčkonůž.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 30 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 30 z 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru