Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+39
Uchiha Benjiro
Kushina Uzumaki
Yutaka Yamanaka
Kenji Shizuko
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Kiwi Namikaze
Toshio Toppu
Soshi Uchiha
Arisu Otoginokuni
Milli Yaguma
Akihiro Kazuki
Kensei
Kaomi
Shinjiro
Reizo Hoozuki
Akasuna no PiliKKa
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Daiki Yatoshi
Tasai
Chokuchi Akimichi
Kamemarino Yuuta
Shinobi
Nara Kagayami
Kisuke Uchiha
Yoshio Yamanaka
Daiki Ayme
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Killunia
Raiken Namikaze
Satsuki Aizawa
Kami Atsushi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
43 posters

Strana 2 z 27 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:51

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 2 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 25 Sep - 14:10

Všiml jsem si oné dívky, co přišla nahoru, přehodil párátko z pravého koutku úst do levého a tiše se pro sebe ušklíbl. Hmmm.. 9! Nepokrytě a hlavně bez zbytečného skrývání jsem si ji prohlížel, několikrát sjel dolů a zase nahorů a pak pokývnutím hlavy odsouhlasil svou volbu. Zajímavé!
Nakonec jsem ale opřel hlavu, zavřel oči a jenom tiše stál. Úplně na seznamování jsem nikdy nebyl a dokud od ní nebudu něco potřebovat, a´t už cokoliv, nemusím jí řešit.. i když by za "hlubší" poznání možná stála. Ušklíbl jsem se.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 25 Sep - 17:59

Z cvičiska som dorazil hneď sem. Na tie schody som si už akosi zvykol, takže som po nich bez sťažovania vykráčal hore. A to už sa tu nachádzali dve osoby, takže som sa oprel o stenu poblíž nich, behajúc ako obvykle pohľadom po všetkom, po každom.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 18:17

Klon
Dorazila som do budovy, vyšliapala hore schody, ktoré som z duše neznášala, hlavne keď som mala svalovku alebo niečo také.
Takže keď som sa konečne dostala hore, smerovala som smerok ku kanclu. Cestou som sa len tak obzerala, a rozmýšľala som nad tým, ako sa to tu veľmi zmenilo. Netrvalo dlho, stála som pred svojou kanceláriou a dívala sa na tých troch, čo tu čakali. Milo som sa na nich usmiala a rukou som im naznačila, aby šli za mnou. Teda bolo mi jedno, kto vojde prvý, vlastne mohli vojsť i všetci traja naraz. Sadla som si za stôl a poškrabkala som po hlave Kiaru, mladú tigricu, ktorá ležala vo svojom pelechu hneď vedľa mňa.
Hneď za mnou tu pricupitala i Mai, ktorá si sadla na moje kolená a sústredene sa dívala na Kiaru. Pravdepodobne sa ju zase pokúšala zhypnotizovať.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Killunia Tue 25 Sep - 18:21

Pomalu jsem vystoupala po schodech až ke dveřím. Moc často jsem sem nechodila, vlastně jsem měla pocit, že bych tu překážela, ale absence týmu už po velmi dlouhou dobu mě skutečně štvala. I když jsem byla cholerik, tolerovala jsem to, avšak teď... No, prostě už to tak dál nešlo.
S vražedným pohledem v očích jsem se rozhlédla po dalších třech čekatelích a sama jsem se opřela o zeď, ruce zkřížené na prsou (tedy spíše pod prsy). Když jsem ještě seděla na Tsunadině hlavě, nevypadalo to s mou náladou vůbec špatně. Jenže pak na mě cestou stihl zaútočit pes, narazit kámen (u čehož jsem si málem ukopla prsty na noze) a vrazit pár velice drzých dětí, které se mi mně i Yuki, jež nyní seděla na mém levém rameni, posmívali. Podle nich jsme byli malé jako trpaslíci. Měla jsem co dělat, abych nevybuchla vzteky a nespálila je Katonem.
Zavřela jsem oči a snažila jsem se o uklidnění. Nesmím se naštvat, nesmím se vztekat. Jsem téměř dospělá, nemůžu se chovat jako dítě. Musím se uklidnit...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 25 Sep - 18:26

Něco jako dát někomu přednost mi neříkalo nikdy, proč by mělo te´d, takže nebylo moc velkým divem, že jsem otevřel oči, ještě jednou si prohlédl Suki a pak vešel do kanclu, jako by se nechumelilo. "Zdravím." vypadlo ze mě znuděně, když jsem si bez dovolení sedal na židli před stolem, zatím co jsem pozoroval Hokage. Hmmm... 7? Naklonil jsem hlavu trochu na stranu a ušklíbl se. "Jdu se nahlásit. Kami Atsushi, byl jsem dva roky mimo, staral jsem se o Baa-chan, tak jsem si říkal, že by bylo dobrý to někomu říct, nechci vyhazov." dál jsem svůj strach nerozváděl, sice jsem si byl vědom, že ta dívka o mém životě nemůže mít ani páru, ale podstatné jsem řekl, takže jsem to dál neřešil.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 18:39

Klon
Ale no ták Mai! Myslím, že ťa sklamem, ale tigra asi ťažko zhypnotuješ pohľadom! Upozornila som ju, no ona bola tak tvrdohlavá, že si to nechcela pripustiť. Prudko sa otočila a ukázala na mňa prstom, čím mi takmer vypichla oko. Vyrušila si ma z môjho hypnotizovania! Už som ju takmer zhypnotizovala! Radšej som tú jej nebezpečnú ruku odstrčila a pozrela sa na Kiaru, ktorá si práve zývla a chystala sa na spanie. Celý deň nič nerobí, len pije, žerie a spí. To čo je za tiger?!
Dobrý deň... Odzdravila som sa mladíkovi, ktorý práve vstúpil do kanclu. Keď sa predstavil a povedal mi o svojom "probléme", no snáď sa to ako problém počítať dalo, vytiahla som si jeho spis zo zásuvky, čosi som tam zapísala a s úsmevom na perách som sa naňho pozrela. Chápem... Spomenula som si na to, ako som sa musela starať o svoju chorú matku, ktorá aj tak zomrela. Okamžite som si tie spomienky vyhodila z hlavy. Nemusíte sa ničoho báť, padáka vám nedám. Oznámila som mu, pričom som ťapla Mai po ruke, ktorou ma ťahala za vlasy.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 25 Sep - 18:47

O chvíľu sem dorazila osoba, ktorá bola zjavne Hokage. Aspoň podľa toho, že nás pozvala dnu do kancelárie. Odlepil som sa od steny, vstúpil som do kancelárie a postavil som sa bokom, čakajúc kým prídem na rad. Popritom som sa díval na Hokage, celkom som zabudol nato, žeby to mohlo byť pre ňu aj nepríjemné, ale prirodzene ma všetko zaujímalo. Jej sila, schopnosti, charakter... Ale to tu bola ešte jedna osôbka, vedľa alebo teda skôr na Hokage. Nad tým som sa len pousmial, a nakoniec som pohľad nechal padnúť na zem. Zaujímavá Hokage. Pomyslel som si, trochu zamyslene.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 25 Sep - 18:51

Pozoroval jsem to se znuděným výrazem, trochu arogantním. Docela by mě zajímalo, jestli jsem se jako mimino tvářil stejně, protože to muselo být děsně cool. Ušklbíl jsem se. Měl bych to přestat kouřit, upaluje mi to už tak malej mozek.
"No, to jsem rád." kývnul jsem hlavou a pružně se zvedl ze židle, připravoval jsem se k odchodu. "Tak, to je asi všechno.. poradila by jste mi, co mám teď dělat..?" normálně jsem žádný respekt k výše postaveným neměl, ale protože přece jen jsem byl Konoze a jejímu vůdci vděčný, držel jsme hubu a krok.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Tue 25 Sep - 19:03

Ne, že by mi pohled toho kluka byl nepříjemný, ale doslova jsem cítila, jak na mě visí očima. Nejdřív jsem se na něj mile usmála, ale později už jsem mu chtěla říct něco na jeho účet, co by ho rozhodně nepotěšilo, když v tom přišla nahoru Hokage, tak jsem tu poznámku chtě nechtě musela spolknout. Když nás vyzvala do kanceláře, chtěla jsem tam chodit po jednom, ale když už jsem si všimla, že i ten další muž, co přišel, vešel do kanclu, vešla jsem tam taky a zrovna, když byl bělovslásek na odchodu.
Byl hezký, když jsem si ho prohlédla, to rozhodně, ale víc jsem teda pohled právě teď věnovala Hokage, mlčela a zapřela se o stěnu vedle, čekajíc, než na mě přijde řada.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 19:09

Klon
Však už prestaň! Šepla som naštvaným tónom Mai do ucha, ktorá ma okamžite prestala ťahať za vlasy. No konečne! Už bolo na čase. Trochu som sa ukľudnila, znova som sa usmiala, ako vždy, a vzdychla som si. Čo ja viem? Vaše záľuby nepoznám, takže...Však si už niečo vymyslite. Len dúfam, že nenamaľuje Hokagom fúzy...Už to nerobia len deti, ale aj dospelí! To je hrozné! Ale ich chyba, oni prídu o zuby!
Potom som uprela pohľad na istého shinobiho a kunoichi, ktorí tu práve vošli. Dobrý deň vám prajem! Milo som sa na nich usmiala. No v tom ma Mai začala znova ťahať za vlasy. Zatvárila som sa, ako keby som mala každú chvíľu vybuchnúť, no našťastie som sa ovládla a nahodila som ten zvyčajný milý výraz. Maiino podpichovanie som totálne ignorovala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 25 Sep - 19:21

Dobrý deň, Hokage-sama. S úsmevom som sa slabo poklonil, a ten sa mi ešte viac rozšíril pri pohľade na Mai, ako robí zle našej Hokage. Volám sa Namikaze Raiken, a prišiel som sem kvôli priradeniu týmu, ktorý by som mohol viesť. Uviedol som svoj dôvod príchodu, a spravil som krok k Hokage, aby som nebol tak ďaleko počas rozhovoru. A teraz som výnimočne pozeral len a len na Hokage, inokedy by som mal pohľadom preštudovanú celú miestnosť, ba možno aj obsah zvitkov, ktoré tu Hokage má.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kami Atsushi Tue 25 Sep - 19:25

"No.. já myslel spíš nějakou misi, ale když mi tak ochotně nabízíte, že se mám flákat, beru to jako rozkaz." potutelně jsem se ušklíbl. Já vlastně žádné zájmy neměl, bylo mi jasné, že se skončím někde v trávě, nebo s nějakou holkou, i když na ty jsem teď náladu fakt neměl! "No tak se mějte Hokage." mávl jsem, naposledy se mrkl na Suki a zmizel z kanclu jako blesk.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 19:36

Klon
Dovidenia! Kývla som Kamimu rukou na pozdrav a otočila som sa na Raikena. Mai ma neprestala otravovať, ale teraz som ju ani nevnímala, takže mi teraz bolo úplne jedno, čo vlastne robí.
Tá Raikenova podobnosť na Minata Namikazeho ma úplne dostala. O Minatovi mi mamka vždy veľa rozprávala...Bol to hrdina. A jeho syn tiež. Chvíľu som sa na Raikena dívala s vyvalenými očami, potom som sa uvedomila a ospravedlňujúco sa usmiala. Prepáčte...Takže Raiken Namikaze... Rukou som zalovila v zásuvke a vytiahla som Raikenov spis, kde som mala zapísané, koho som k nemu priradila. Takže...Priradila som k vám Naru Kagayami a Mogena Senju. Jemne som sa usmiala.

Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 25 Sep - 19:43

Počas toho, ako na mňa zvláštne s vyvalenými očami pozerala som sa len pousmial, akosi som bol nato už aj zvyknutý. To nič nieje, som si tej podobnosti vedomí. Zareagoval som na jej ospravedlnenie, a následne som sa dozvedel mená, ktoré mám v týme. Senju a Nara... Dva zaujímavé klany. Pomyslel som si, a po chvíli som prikývol. V poriadku, ešte by som vás mohol požiadať o nejakú ich fotografiu? Aby som ich nemusel zháňať po celej Konohe. Ospravedlňujúco som sa pousmial.


Naposledy upravil Raiken Namikaze dne Tue 25 Sep - 19:51, celkově upraveno 1 krát
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 25 Sep - 19:49

Klon
Prikývla som. Ale samozrejme! Zase som sa začala hrabať v zásuvke, vytiahla som spisy ich dvoch a podala som mu ich. Boli tam fotky i informácie o nich. Myslím, že bude lepšie, ak sa o nich aj niečo dozviete. Pousmiala som sa, povedala som Mai, nech zo mňa zlezie, keď nemieni robiť nič iné, než len do mňa podpichovať. Mai si teda sadla ku Kaire a začala ju hladkať, no tá sa tvarila, akoby sa nechumelilo. Vylihovala tam, nepohla ani brvou. To je ale leňochod! Pomyslela som si, keď som si všimla Kairino správanie. Tipovala som, že už má i plný mechúr, no bola príliš lenivá na to, aby došla na "svoje miestečko" ktoré som jej vyhradila a ako malú som ju naučila, aby tam chodila vykonávať svoju potrebu...

Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 25 Sep - 20:05

Prevzal som si spisy, a do oboch sa začítal. Počkať, veď to je ta dvojica z cvičiska! Napadne mi po chvíli prezerania si spisov. A ku koncu som ich vrátil Hokage. Myslím že týchto dvoch som už stihol zahliadnuť, ďakujem. Pousmiato som sa uklonil. Ak ma už teda nepotrebujete, pôjdem ich vyhľadať. S týmito slovami som však ešte neskončil, pretože som sa začal hrabať vo vrecku. Hokage-sama, ešte pre bezpečnosť som Vám chcel dať toto. Do dlane som jej položil jeden svoj bleskový kunai. Ak by sa čokoľvek dialo, hneď som pri Vás. Naklonil som hlavu na bok v ďalšom z mojich úsmevov.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 26 Sep - 15:39

Klon
Vzala som si od neho spisy naspäť, a len som sa milo usmiala. Už som sa s ním chcela rozlúčiť, keď v tom mi dal kunai...Ten špeciálny kunai, ktorý využíval Minato Namikaze, aby sa mohol teleportovať pomocou Hiraishin no Jutsu tam, kde ten kunai bol. Stisla som ho v ruke a prikývla som. Ďakujem vám. Kunai som si ešte chvíľu prezerala, potom som ho strčila do svojej kapsičky medzi ostatné kunaie. Potrebujete ešte niečo? Znova som sa milo usmiala, občas som sa pozrela na Satsuki hneď za ním.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Sep - 15:52

Prikývol som, vyrovnajúc hlavu. Ešte na chvíľu som sa poobzeral po kancelárii, a nakoniec som sa vrátil pohľadom k Hokage. Myslím, že to je všetko. Tak, idem vyhľadať svoj tým. Oboznámim, v tom mi napadne jedna vec, ktorá mi zjednoduší príchod k cvičisku. Dovidenia. Pozdravil som, zložiac polovičnú pečať tigra, po ktorej som skôr než by človek klipol okom zmizol.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 26 Sep - 16:04

Když se kancelář trochu vylidnila a zmizel ten bělovlasej kluk a potom i ten druhej, konečně jsem se odhodlala odlepit od zdi.
"Dobrý den Hokage-sama!" Krátce jsem se poklonila.
"Jsem Satsuki Aizawa, hodností chunnin. Můj starý tým se rozpadl, protože většina z nich už jsou Jouninové, proto čekám na přiřazení do nového" Osvětlila jsem jí situaci a jen čekala na reakci.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Killunia Wed 26 Sep - 16:12

Když Hokage vešla do své kanceláře a ti tři čekající s ní, zůstala jsem ještě nějakou dobu venku. Nikdy jsem neměla ráda velkou společnost. A navíc jsem nechtěla slyšet, o čem to s ní mluví. Opřená o zeď jsem ještě stála několik minut, pak jsem to však nevydržela a odstrčila jsem se chodidlem. Záda jsem měla celá ztuhlá, takže jsem se protáhla a zamířila jsem do pracovny, kde už zbyla jen ta dívka. Oba muži zmizeli. Ani jsem si nevšimla, že odešli.
Jakmile jsem vešla dovnitř, tiše jsem zavřela dveře a opřela jsem se o ně. Čekala jsem, až budu na řadě. Nic jiného mi vlastně ani nezbývalo.
Yuki si mezitím protáhla křídla, přesedla si na mé druhé rameno a začala si čechrat a upravovat své krásné peří. Na vteřinku se zastavila, aby se rozhlédla po místnosti, a poté opět pokračovala ve své původní činnosti.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 26 Sep - 16:23

Klon
Dovidenia! Zamávala som Raikenovi ešte skôr, než zmizol a potom som venovala svoju pozornosť dievčaťu, ktoré sa predstavilo ako Satsuki Aizawa. Dnes už aspoň po stý raz som rukou zalovila v zásuvke, z ktorej som vytiahla Satsukin spis. Otvorila som ho, chvíľu som tam čosi čítala, potom som sa veselo usmiala a pozrela na Satsuki. Dobre...Priradila som ťa ku mne aj spolu s Naom Uzumakim... Naklonila som hlavu na stranu a lakťami som sa oprela o stôl.
Mai práve štuchala prstom do Kiary, ktorá sa po nej neustále oháňala labou, no ani raz netrafila. Ani som sa nečudovala, pretože Kiara bola tak lenivá, že ani oči neotvorila!
Prevrátila som očami, keď som to videla a radšej som uprela pohľad na ďalšie dievča, ktoré práve vošlo, kývla som jej rukou na pozdrav a milo som sa na ňu usmiala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 26 Sep - 17:45

Poslouchala jsem Hokage, sledovala jí, než si počkala na odpověď.
Hmm, tak k Hokage do týmu, s Uzumakim? No to bude přinejmenším zajímavé!
"Dobrá, to jsem potřebovala vědět. Tak nebudu déle zdržovat, až bude nějaký trénink nějak mi dejte vědět, dostavím se. Nashledanou.." Usmála jsem se, s úklonou se rozloučila a vpustila dovnitř další děvče, nemusela jsem tam přece zbytečně dlouho oxidovat, no ne?
Netrvalo dlouho a sešla jsem ty únavné schody a potom opustila i celou budovu.
(Přesun.)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Killunia Thu 27 Sep - 5:52

Když se na mě Hokage usmála, snažila jsem se jí to opětovat, ale vůbec se mi to nepodařilo. Má tvář zůstala bez emocí. Uklidnila jsem se natolik, že jsem se zbavila všech emocí v obličeji. Podívala jsem se před sebe a koukala jsem do prázdna.
Když se ta druhá dívka vytratila, zvedla jsem hlavu a pohled spadl přímo na Hokage. Odrazila jsem se od zdi a pár předstoupila jsem před ni.
"Killunia Akatatsu, genin." Ještě pořád, musela jsem dodat v mysli. "Chtěla bych požádat o přiřazení do týmu. Už jsem do žádného nepatřila přes rok a půl a docela mě to začalo štvát. Nudím se tak, že to snad ani není možné." Kdysi jsem na chuuninské zkoušky nespěchala, ale dnes to bylo jinak. Díky tomu, že jsem stále nemohla na chuuninské zkoušky, jsem neměla motivaci ke zlepšení, vlastně to ani nešlo. Možná už jsem silou na úrovni slabšího chuunina, ale to je maximum, kterého lze dosáhnout. Když nebudu chuunin, nebudu zesilovat a nikdy neovládnu všechny druhy plamenů klanu Akatatsu. A to já nedovolím.
Uhnula jsem pohledem do strany a čekala jsem na odpověď.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Thu 27 Sep - 15:44

Klon
Samozrejme, kedy bude náš prvý tréning, vám obom oznámim. Oznámila som Satsuki ešte skôr než odišla, natiahla som sa a pohladkala som Kiaru po hlave. Mai sedela pri nej a neprítomne sa dívala do steny. Ách, tie staré dobré časy, kedy som i ja snívala raz o tom, že budem princeznou... Prehrabla som si rukou vlasy a pohľad som uprela na ďalšie dievča, na istú Killuniu. Ách, takže pochádzaš z klanu Akatatsu. Zaujímavé... Ten klan sa mi páčil odjakživa, tie ich farebné ohne boli ozaj fascinujúce. Vypočula som si ju a znova som zalovila v šuflíku. To snáď ani nie je možné! Nabudúce si všetky spisy vyložím na stôl! Určite by to bolo lepšie ako sa vždy trápne oháňať rukou v nejakej šibnutej zásuvke! Ozaj ma to už začínalo štvať...Nakoniec som jej spis našla a rozmýšľala som nad tým, kam ju priradiť. Raiken mal dvojčlenný tím a tretí člen by určite neuškodil. Z kunoichi z klanu Akatatsu bude mať istotne radosť! Dobre, takže som ťa priradila k Raikenovi Namikazemu. Je to ten, čo sa podobá na Minata Namikazeho, určite si ho videla na chodbe. Usmiala som sa na ňu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Killunia Thu 27 Sep - 19:21

Když zmínila jméno mého klanu, mou duši zaplavila vlna smutku. Z konožské větve klanu jsme zbyly jen já a má sestra. Zbytek je mrtvý.
To bude v pohodě, řekla jsem si, abych si zvedla náladu. Stanu se nejsilnější Akatatsu, co kdy byla, a spolu se ségrou obnovíme klan... Bude to v pohodě... Lehce jsem se nad svým neobvyklým optimismem pousmála. Takhle jsem se nikdy nechovala, to spíš Airyia. Já... já už po smrti rodičů nevěřím na šťastné konce. I když někde hluboko ve mně zůstala skrytá ta něžná, romantická, zasněná část.
Když Hokage opět promluvila, vytrhla jsem se z myšlenek a napřímila jsem se. Raiken Namikaze. Ten blonďák, co vypadá jako Yondaime.
"Ano, viděla jsem ho. Tak já ho půjdu najít. Děkuji a na shledanou, Hokage-sama." Lehce jsem se uklonila a vyšla jsem z místnosti. Jakmile jsem zavřela dveře, seběhla jsem ze schodů a ven z budovy. Yuki vzlétla do nebe, aby vypátrala mého nového senseie. Když ho našla, slétla dolů a řekla mi, že mám jít na cvičiště. Takže jsem tam také zamířila.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 27 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru