Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+39
Uchiha Benjiro
Kushina Uzumaki
Yutaka Yamanaka
Kenji Shizuko
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Kiwi Namikaze
Toshio Toppu
Soshi Uchiha
Arisu Otoginokuni
Milli Yaguma
Akihiro Kazuki
Kensei
Kaomi
Shinjiro
Reizo Hoozuki
Akasuna no PiliKKa
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Daiki Yatoshi
Tasai
Chokuchi Akimichi
Kamemarino Yuuta
Shinobi
Nara Kagayami
Kisuke Uchiha
Yoshio Yamanaka
Daiki Ayme
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Killunia
Raiken Namikaze
Satsuki Aizawa
Kami Atsushi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
43 posters

Strana 3 z 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:51

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 3 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 11:08

Pomocí své teleportační techniky jsem nemusel procházet žádnou kontrolou a automaticky se objevil v kanceluří Hokage před stolem a podíval se na okolo. Viděl jsem tam sedět ženu " Huh nejsem tu špatně je to kancelář Hokageho?"
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 14:01

Klon
Práve som rozdeľovala papiere na dve kôpky. Jedna kôpka bola na vyhodenie, a druhá na podpísanie. Nečudovala som, že tá kúpka s papiermi na vyhodenie výrazne prevyšovala kôpku s papiermi na podpísanie. Hurá! Ideme ich vyhodiť! Tvárila som sa ako malé decko, ktoré práve dostalo vysnený balík cukríkov. Rýchlo som tú prvú kôpku vzala, otvorila okno a vyhodila von oknom. Nie že sa tu vrátite! Zasmiala som sa. Vyhadzovanie papierov ma neuveriteľne bavilo, sadla som si späť do svojho kresla a pustila sa do papierovania. V tom sa tu objavil nejaký chlapík. Ani nezaklopal, ani sa nepozdravil. Tiež vám prajem dobrý deň! Povedala som ironicky a oprela sa lakťami o stôl. Vás neučili, že sa má pred vstupom do miestnosti klopať a aspoň sa slušne pozdraviť? Nadvihla som jedno obočie, ale nechala som to plavať. Nikdy som ho tu nevidela, možno to bol nejaký návštevník. Áno, je to kancelárie Hokageho. Prikývla som. On ani nevie, kde prišiel či čo?
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 15:04

Díval jsem se na to ženskou byla divná " No to je jedno kde je Hokage? Rád bych ho pozdravil " Usmál jsem se na ní přátelsky. Porozhlídl jsem se po místnosti, která vypadala naprosto stejně jako za let kdy jsem tu byl i já s Assasinem u bývalého hokageho,avšak na stole byli jiné věci. " Klasika papíry na stole " Pousmál jsem se na ní ještě jednou a čekal co odpoví.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 15:15

Klon
Nad jeho otázkou som sa zarazila. On akože nevie, že som hokage?! No, možno tu od odchodu Assasina nebol, tak len o tom proste nevie. Ja som Hokage. Mierne som sa uškrnula. Poznali ste sa zrejme s Assasinom, čo? To, že odišiel, vás asi nepoteší. Mne osobne je za ním trochu smutno, mala som ho rada a bol to dobrý Hokage! Mrkla som na Mai, ktorá už konečne zaspala a prestala hypnotizovať Kiaru pohľadom. Povzdychla som si, keď som pozrela na tie kopy papierov. Nálada mi klesla na bod mrazu. Neznášala som tie papiere! Ale priznám sa, že ich vyhadzovanie je sranda. No to máte pravdu. Neznášam ich! Povedala som znudeným tónom.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 15:31

Jak že odešel? Vždyť byl hokage dokonce jsme se o ten titul praly a on ho jen tak nechal nějakému děcku? O co tady jde kde je? "Řekl jsem naštvaný hlasem a v očích mi začal zářit sharingan. Možná šlo ze mě vycítit zloba, naštvání nejistota a agrese, ale mě to bylo jedno. Díval jsem se na tu novou hokage.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 18:22

Klon
Zamračila som sa naňho. Nie som žiadne decko, je vám to jasné?! Prudko som vstala zo stoličky a hodila som na hentého chlapca vražedný pohľad. Prižmúrila som oči. Ja neviem prečo odišiel a Konoha potrebovala nového Hokageho! Prehrabla som si rukou vlasy. Došlo mi, kto je...Čítala som o ňom v Bingo knihe. Neuro Uchiha...Počuj, nemienim sa tu teraz s tebou biť len pre takú somarinu! Assasin jednoducho odišiel a moja vina to nie je! Snažila som sa ukľudniť. Mai sa zobudila, vyskočila na nohy a dívala sa okolo. Pozrela sa na Neura, od strachu vypískla a skryla sa za mnou. To bude v poriadku, Mai...Neboj sa... Pohladila som ju po hlave a ostražito sa dívala na Neura. Kao, kto to je? Opýtala sa ma vystrašeným hlasom. To je len...Môj istý známy, neboj sa, nie je zlý! Nič ti neurobí... Nebola som si tým veľmi istá. Navyše, bola som len klon. Jeden zásah a je po mne. A Mai...Nie, to nesmiem dopustiť!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 18:52

Takže Assasin je vyhlášenej jako Nukenin doufám, tolik ten post chtěl a odejde si z vesnice jakoby nic. " Podíval jsem se na ní a pak na kočku " Takže nová Hokage, mluvící kočka. Ještě mi řekni že klan Uchiha už není nejsilnější a mě trefí "
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 19:27

Klon
Zatiaľ ešte za nukenina vyhlásený nie je. Uškrnula som sa. Neviem, či by som vôbec bola schopná to urobiť. Assasin bol môj kamarát a navyše pochádza z takého istého klanu ako ja. Práveže Uchiha klan patrí ešte stále k najsilnejším, len...Trochu sa nám to vymklo z rúk, keďže veľa Uchihov mizne ako para nad hrncom a stávajú sa nukeninmi. Ako ty...Čo je veľká škoda! Bolo zaujímavé, že som naňho nezaútočila a rozprávala som sa s ním ako s normálnym obyvateľom Konohy...Prevrátila som očami. Predsa len som bola klon, takže by s ami to ani neoplatilo. Sadla som si späť do kresla a oprela sa lakťami o stôl.

http://P.S. - Mai je Kaorina sestra xD Kiara je tiger, ale tu si netreba všímať xD spí ako zdechnutá xD
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 30 Sep - 20:19

Každý má asi na to svoje důvody, navíc klan Uchiha tu nemá takové postavení jako Senju. A co jinchuuriky jak se mu daří? " Zkusil jsem jí zalhát že o nějakém vím, protože když už jsem v kanclu tak aspoň chci něco zjistit

PS: Sorry to jsem nevěděl FAIL xD
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 1 Oct - 14:46

Klon
Nadvihla som jedno obočie. Túžba po sile, pomsta...To väčšinou Uchihov láka na zlú cestu, hlavne čo sa týka Mangekyo Sharinganu a Eternal Manegkyo Sharinganu. Koho by tá moc predsa nelákala, že? Zamračila som sa. Mne by to za najlepšieho kamaráta určite nestálo... Pokrútila som hlavou, vybrala som si gumičku z vrecka a vlasy som si zopla do chvostíka, pretože ma už začali štvať. S ofinou som nerobila nič, aby som náhodou neodkryla moje malé tajomstvo na čele. Myslím, že do jinchuurikov vás nič nie je...Nevidím dôvod, prečo by som to mala hovoriť nukeninovi, ktorý by to zrejme neváhal využiť v jeho prospech. Vedela som, že sa ma to nepýta len tak...A navyše, bijuu sme ešte do nijakého shinobiho z Konohy nezapečatili. Takže sa mohol tváriť, že nejakého jinchuurikiho pozná, ale bolo mu to prd platné...Myslím, že Odoshiho spomínať ani netreba...Ten už medzi obyvateľov tejto dediny dávno nepatrí, je to nukenin, ktorý podľahol Kyuubimu a stal sa...Bezcitným a chladným človekom, kto vie s akým cieľom. Mai mi sadla na kolená a pritúlila sa ku mne, pričom sa dívala na Neura. V jej očiach sa už nečrtal strach, ale zvedavosť...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Mon 1 Oct - 19:27

NE každý Uchiha je stejný, já po mangekyo netoužím kdyby ano Assasin by se ani Hokage nestal, ale já. " Pousmál jsem se " jde vidět že o klanu Uchiha stále nevíš mnoho " mohla si povšimnout že jsem začal dýchat a mluvit trošku jinak, protože v momentě kdy si vzpomenu na to co jsem prožil s Assasinem a s Tsukiko vybavují se mi mé nejšťastnější chvilky, ale vše to skončilo, protože Hokage mohl být jeden a nedokázal jsem se postarat o Tsukiko. " Nesuďte podle jména Hokage-dono a dávejte pozor na mo- na Konohu." Pousmál jsem se na ní přátelským úsměvem a aji jsem se podíval na Mai a věnoval jí jeden úsměv taky, hned po tom jsem se pomocí své časoprostorové techniky vypařil.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 2 Oct - 12:39

Klon
Jemne som sa pousmiala. Keby bolo keby, boli by sme v nebi... Vyhlásila som moju starú hlášku. Pamätám si, že keď som bola mladšia, vravela som to každých päť minút. Ako vravíš, neviem o ňom mnoho, pretože som mu nikdy nevenovala veľkú pozornosť. Viem, že Uchihovia sú strašne silní, ale...Stačil mi príbeh Uchihu Sasukeho, ktorý mi často krát rozprávala mamka. Bol to sebec, ktorý sa staral len o seba a svoju pomstu, ktorú neskôr ľutoval... Zamračila som sa. Ale je to i naša vina, že sa stal tým, kým bol... Vzala som do ruky pero a začala som sa s ním hrať. Uškrnula som sa. Vieš, že na ňu budem davať pozor. Ten jeho priateľský úsmev som mu opätovala, Mai mu začala kývať rukou na pozdrav pritom sa usmievala ako mesiačik na hnoji. Keď zmizol, začala som sa zase rýpať do papierov. O chvíľu ma niečo napadlo. Mohla by som sa naučiť nové techniky! Postavila som sa teda ku skrinke, a hneď ako som ju otvorila, tak sa na mňa zosypali zvitky. Aké nečakané! Vyhrabala som sa z kopy a snažila sa nájsť tie techniky, ktoré som potrebovala - Sōzō Saisei, Mokuton: Kajukai Kōrin a Suiton : Mizzu Rappa. Sadla som si späť na stoličku, roztvorila som zvitky a začala som čítať.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Gats Hyuuga Sat 6 Oct - 15:13

Vchádzam do budovy a dúfam, že bude Hokage vo svojej kancelárii. Prechádzam po schodišti a pozorujem komfort budovy. "Kiež by môj byt vyzeral rovnako." Povzdychnem si. Pomalým krokom prídem až pred dvere kancelárie Hokageho a tri krát zaklopem...
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 6 Oct - 15:41

Objavila som sa ako duch pred vchodom do budovy. Keď som vošla, schody, ktoré som videla už apsoň milión krát, mi náladu nezvýšili. Zase ísť po tých schodoch...Komu sa chce toľko po nich behať? Povzdychla som si, vyvalila jazyk a postavila som sa na prvý schod. Juchúúú, som kráľovna! Toto nedokáže len tak hocikto! Uškrnula som sa a vybehla som hore schodmi...Len čo som sa objavila pred dverami svojho kanclu, všimla som si tu istého chlapca. Dobrý deň... Pozdravila som sa mu a kývla som rukou, aby šiel za mnou. Vstúpila som do kancelárie, môj klon v ňom sa rozpadol a ja som si sadla do svojho obľúbeného kresla, pričom som sa uprene dívala na oného chlapca. Podľa očí som si tipla, že to je Hyuuga.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 6 Oct - 16:14

Když si tak kráčím po ulicích tak se chystám zajít za hokage, jestli by neměla nějakou práci nebo nějaký tým. Uvidím jak to dopadne až tam přijdu. Už jsem u budovy a otevřu hlavní dveře a jdu trochu rychleji do schodů, jelikož tolik schodů pořád vyběhábat je menší trénink na zvýšení výdrže a rychlosti. Někdo by to mohl pojmout jako otravu nebo i utrpení, ale já ne já to beru jako trénink. Když dojdu do chodby slyším zavírat dveře a byly to zrovna dveře do kanceláře Hokage. Přišel jsem k nim a zaklepal se slovy " Hokage-sama? Jste tam? "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Gats Hyuuga Sat 6 Oct - 16:35

Prejdem popri hokage a idem do miestnosti. Postavím sa pred stôl a spustím: "Dobrý deň Hokage-sama, chcem sa spýtať, či nemáte zvitok na Sunshin no jutsu. Veľmi rád by som sa to naučil." Dúfam že mi Hokage-sama vyhovie. V tom počujem niekoho klopať na dvere...
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 6 Oct - 16:48

Mrknem na oného Hyuugu a milo sa posumejem. Ale samozrejme, že mám! Prudko som vstala, pomalým krokom som došla k skrini, ktorú keď som otvorila, zvalila sa na mňa kopa zvitkov. Dalo sa to čakať... Vyhrabala som sa z kopy so zvitkom v ruke a podala som ju tomu Hyuugovi. Potom som všetky zvitky vpratala späť do skrine a rýchlo som ju zavrela, aby sa zvitky znova nerozsypali. Sadla som si späť do svojho kresla, a keď som počula niekoho klopať a pýtať sa ma, či som tu, rovno som odpovedala. Áno, som tu...Len vojdite! Jeden z troch zvitkov na stole, v ktorej bola popísaná technika Sōzō Saisei, som prudko stočila a strčila ho do zásuvky. Dúfala som, že si ju Gats nevšimol, pretože táto technika sa používa spoločne s Infuuin : Kai...A nikto nesmel vedieť, že vôbec tieto techniky ovládam a že mám na čele pečať, ktorú som si vždy zakrývala hustou ofinou...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 6 Oct - 17:00

Na pozvání vejdu do místnosti a ukloním se podle slušnosti. Vidím v místnosti ještě jiného Hyuugu ale tím se zrovna teď nezabývám a vyřknu " Hokage-sama? Nebyl by tu pro mě nějaký náročnější úkol? " Zeptám se slušně a čekám na její odpověď mezitím se dívám po místnosti zda je vše v pořádku. Slyšel jsem nějaký hluk a tak jsem si nebyl jistý. Dále jsem tedy čekal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Gats Hyuuga Sun 7 Oct - 6:56

Vložím si zvitok do vrecka a poviem: "Ďakujem Hokage-sama, tak ja idem trénovať, ak by ste niečo potrebovali, nájdete ma v tréningových priestoroch. Dovidenia." Idem k dverám a prejdem popri Katarovy...Prehnané správanie. Snaží sa jej zapáčiť. Ale vyzerá odhodlane, možno by sme si rozumeli. Vyjdem z dverí a idem von z budovy. "Tá Hokage vyzerá strašne lenivo. Ale je sympatická. A predsa nemôže byť až taká hrozná, keď pracovala. Nechala svoj klon čítať zvitky, aj keď bola preč. Je skutočne pracovitá..." Odchádzam smerom do tréningových priestorov.

//presun//
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 7 Oct - 9:46

Milo som sa usmiala a prikývla. Dobre, tak dovidenia... Kývla som mu ešte rukou na pozdrav a pohľad som uprela na chlapca, ktorý stál za ním. Žeby ďalší Hyuuga? Určite! Mal predsa oči takej farby, aké sú v klane Hyuuga typické. Hyuuga klan som si spolu s klanom Akatatsu, veľmi obľúbila, zdal sa mi taký...Zaujímavý. Nie nadarmo je to k tomu považovaný za jeden z najsilnejších klanov v Konohe.
No...Môžem ti dať tak maximálne D-rank misiu. Môžeš si vybrať, či chceš natierať plot, venčiť psov, umývať hlavy Hokagov alebo mi tu pomôcť s papiermi. Uškrnula som sa a mrkla na Mai, ktorý teraz spala pri Kiare, mladej tigrici. Prevrátila som očami. To už snáď ani nie je možné. Nahla som sa a jemne zobudila Mai, ktorá ako strela vyskočila na nohy a dezorientovane sa okolo seba obzerala. Potom uprela svoje prenikavo modré oči a sadla mi na kolená...Kao? Som hladná... Len som sa usmiala, pobozkala som ju na čelo a zo zásuvky som vytiahla čokoládový croissant, ktorý Mai tak zbožňovala. Okamžite si ho uchmatla, ani nepoďakovala, a už ho začala rozbaľovať a napchávať sa ním. Potom sa otočila a mrkla na Katara. Kao, a prečo má on tak biele oči? Opýtala sa ma. No, to je preto, že je Hyuuga, vieš? Všetci Hyuugovci majú také oči... Odpovedala som jej. A to už prečo? Nemohla si zrejem odpustiť otázku, proste vždy musí všetko vedieť.
No, to je pre ich Kekkei Genkai Byakugan... Zamrmlala som a prevrátila očami. Dúfala som, že mi nedá ďalšiu otázku, no dúfala som zbytočne. A čo je to Kekkei Genkai? Povzdychla som si. Kekkei Genkai je vrodená schopnosť, a už ticho, že by ti ten croissant nezabehol. Mai našťastie zmĺkla a ja som sa len uškrnula.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 11:01

Sledoval jsem ten jejich rozhovor a v duchu jsem se usmál. Potom jsem však si musel vybrat mezi nižšími misemi, ale co se dalo dělat když jsem teprve genin. " Já bych tedy bral to papírování s vámi, aspoň se něco do budoucna přiučím. " Dodám a sednu si ke stolu k Hokage a do ruky si vemu razítko. Začnu si číst ty zprávy, některé mě však naštvaly a některé zase příjemně potěšili. Jak jsem tak četl rozhodl jsem se trochu zrychlit, a proto jsem vzal velkej balík paírů položil ho před sebe a v pravé ruce jsem držel razítko. " Tak hurá do práce " Začal jsem rychle razítkovat a levou rukou jsem odsouval už orazítkované papíry.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 7 Oct - 16:36

Noo, to je dobre, že si si vybral túto misiu...No, misia ako misia. Mňa osobne misie D-ranku nikdy nebavili, chcela som vždy chodiť na ťažšie, ale tie som vždy kazila. Ách, tá moja mladosť. Nikdy na ňu nezabudnem. Kiara, ktorá doteraz drichmala vo svojom pelechu, zdvihla hlavu a svoje zlatučké tigrie očičká uprela na Katara. Ponaťahovala sa a vstala, zrejme usúdila, že už odpočívala dosť. Ešte stále nechápem, že ako je možné, že tiger, ktorý má byť správne živý a od rána do večera behať kade tade, dokáže prespať v pelechu aj dva dni a ani potom sa mu nechce pohybovať. Žerie, žerie a žerie, ale nepohne ani brvou, aby to, čo zožrala, i rýchlejšie strávila. Akurát tak priberá...No teraz sa normálne postavila na nohy, čo ma dosť prekvapilo, a pomalými krokmi sa blížila ku Katarovi. Štuchla doňho ňufákom, vyslovene si žiadala o to, aby ju pohladkal.
Nooo...Kiara nám konečne ožila, dobrá tigrica! Zabrblala som s úsmevom na perách a tiež sa pustila do papierovania. Mai zoskočila z mojich kolien a s croissantom v ruke sa rozbehla ku Kiarinmu pelechu, a sadla si doň. Neviem prečo, ale sedenie v pelechu si nejako obľúbila. Povzdychla som si a pokrútila hlavou...Vzala som jednu veľkú kopu papierov, otvorila som okno a vyhodila ich von. Nepotrebné papiere vždy vyhadzujem von oknom... Pokrčila som ramenami a vrátila sa na miesto. Mala by som sa ti predstaviť, že? Som nová hokage, takže ma možno ešte nepoznáš. Volám sa Kaori Senju a mám 25 rokov, čo ty? Milo som sa usmiala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 16:56

Když ke mě přihopkala ta malá tygřice a šťouchla mě čumákem tak jsem hned pohledem zamířil na ní. " Ty si ale hezká číča. " A pohladil jsem ji jemně, bylo vidět už z jejího pohledu že mě nehodlá kousnout, ale chce se spřátelit. Když v tom hokage přišla k oknu s velkým štosem papírů a vyhodila je oknem. To každý kage vyhazuje papíry oknem? Kdo to má pořád sbírat. Usměju se nad tím nad čím jsem přemýšlel a když se mi představila tak ze slušnosti jsem odpověděl. " Těší mě, Já jsem Kataro Hyuuga. Je mi 17, ale přesto jsem jen na hodnosti genina. Chunninské zkoušky byly vždycky v době kdy já jsem nemohl kvůli doporučení. Jak je zvykem totiž být doporučen od senseie a mít tříčlenný tým, který stále nemám "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 7 Oct - 18:30

Kiara si sadla a začala priasť, ja som sa ešte stále čudovala, že sa jej tých pár krokov chcelo urobiť. No čo no, možno si už konečne uvedomila, že ležaním a spaním celý deň asi nič nedosiahne. Už bolo na čase!
Najhoršie na tejto práci sú práve tieto papiere. Každý deň nové a nové kopy papierov, že sa vnich normálne môžem kúpať. Posťažovala som sa a povzdychla si. Dostala som nehoráznu chuť na kávu, ale nechcelo sa mi ju robiť. Budem ju mať ako odmenu po práci! Uškrnula som sa. Mala som motiváciu, prečo v papierovaní vôbec pokračovať. Aha, takže 17. Stáva sa, sú aj takí, čo majá 25 a sú stále geninmi. Tuším som raz počula už aj o 52-ročnom geninovi. Uškrnula som sa. Každopádne by som ťa mala aj s tým druhým Hyuugom do nejakého tímu priradiť... Zamračila som sa. Ale to si nechám na potom, teraz sa treba venovať tým papierom, aby sme to už mali konečne za sebou. Povzbudivo som sa usmiala a znova som sa pustila do toho nudného a nezáživného papierovania.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 19:01

Mezi konverzací samozřejmě i papíruju a ta obrovská kupa se nám čím dál víc zmenšuje až skoro nezbyde nic a já dodám. " No to je zajímavé, ale musím si pospíšit se stát silnějším. Už nejsem dítě a tak se o sebe umím postarat. Musím zesílit, abych mohl chránit svoji rodnou vesnici. Vesnice je něco jako velká rodina, která při sobě drží až do konce a dospělí chrání své děti, i ty nenarozené. S touto myšlenkou chci pokračovat, abych se stal jednoho dne Hokagem, který dává přednost všem z vesnice než sám sobě. Sice bude trvat dlouho než budu nominován na Hokageho, ale věřím že jednoho dne to dokážu a splním si tím i svůj sen. " Jakmile dopovím tak se zvednu a jdu ke kávovaru a udělám nějaké to kafe. Udělám něco jako caffee late a odnesu ho Kaori na stůl a svoje držím v hrníčku a sednu si na židli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru