Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+39
Uchiha Benjiro
Kushina Uzumaki
Yutaka Yamanaka
Kenji Shizuko
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Kiwi Namikaze
Toshio Toppu
Soshi Uchiha
Arisu Otoginokuni
Milli Yaguma
Akihiro Kazuki
Kensei
Kaomi
Shinjiro
Reizo Hoozuki
Akasuna no PiliKKa
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Daiki Yatoshi
Tasai
Chokuchi Akimichi
Kamemarino Yuuta
Shinobi
Nara Kagayami
Kisuke Uchiha
Yoshio Yamanaka
Daiki Ayme
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Killunia
Raiken Namikaze
Satsuki Aizawa
Kami Atsushi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
43 posters

Strana 14 z 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:51

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 14 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Mon 21 Jan - 20:54

Vzal som si teplý čajík, ktorým som si najprv ohrial ruky, a potom som sa napil. Ďakovne som sa ešte však usmial, aby si Hokage niečo nepomyslela. Potom som pozornosť ustálil na liste, ktorý Hokage napísala a hneď mi aj podala. Ten som si schoval do vrecka, konečne som mal aj poslednú vybavovačku za sebou!
"No zimu tu teda máte, a popravde neviem, či mi bolo lepšie v tejto zime, alebo v horúčave v púšti." Zasmial som sa, a dopitý pohár som položil na stôl. "Ďakujem Hokage-sama, rovno už aj vyrazím naspäť do Iwy, mám za sebou veľmi dlhú cestu, rád by som bol už doma." Usmial som sa, a zapol som si bundu až po krk, aj keď bola dosť tenká, a pred zimou ma veľmi neuchráni. Ale aspoň niečo pomôže no...
"Tak teda dovidenia." S touto vetou som sa už nachádzal pri dverách, odkiaľ som kývol Hokage aj rukou, a vyšiel som na chodbu. Geninovi, ktorý tu čakal som naznačil rukou, že môže ísť, a ja som si šiel svojim smerom, teda pomaly po schodoch dole a von z budovy...
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 16:08

Ten muž co vyšel z kanceláře mi už včera večer ukázal, že můžu jít dovnitř, ale nebyl jsem si tím jistý. Chtěl jsem Hokage nechat alespoň chvíli volného času, protože jsem nechtěl aby byla naštvaná že pořád práce nebo něco v tom smyslu. Přespal jsem přede dveřmi a probral se před několika minutami. Znova jsem zaklepal.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 16:28

Kaori opět chrlila ty své poučné řeči, já na to hold nikdy nebyl, takže jsem jí jaksi nevnímal. Rány se zdály už být docela v pořádku.
"Suiton: Sai no Jutsu." Z mé ruky se pomalu šířila po těle voda, která zastavila krvácení a zahojila jen škrábance. Pak jsem se začal pomalu zvedat.
"Eheh...kdybych tě neměl, ani nevím jestli bych ještě žil..." Hrozně mě ještě pořád boleli záda od těch kunaiu, ale já přísahám že toho dotyčného najdu! Když jsem stál, jen jsem se protahoval a zhluboka dýchal, voda už ustupovala, bylo to celkem nepříjemné, no nová technika, sám jsem jí vynalezl, prostě unikát! Teda, do této doby jsem jí nepoužil...To už bylo jedno, cítil jsem něčí chakra ustupovat, to znamenalo jediné, odchod. Otevřel jsem zprudka dveře od koupelny a působil jsem dost naštvaně, černý aura ze mě přímo vyzařovala. No, když jsem je ale otevřel, nikdo tam už nebyl. Proto jsem se nějakým způsobem dobelhal až ke dveřím, které jsem prudce otevřel a jak ďábel jsem se kouknul na kluka stojící předemnou. Jen jsem ho zaostřil a kouknul jsem se na něho pořádně. Byl to očividně genin, ten by mě jen tak nemohl poranit. No, dveře jsem mu zabouchl rovnou před nosem, už jsem takový prostě byl, nenapadlo mě ho pozvat dál. Došel jsem k rozbitému oknu, a kouknul jsem se ven, nikdo tam nebyl ani stopa. Jen jsem sklopil hlavu dolů a černá aura ustupovala. Pak jsem použil Mokuton, který nahradil prozatím rozbité okno, než přinesou nové. Sednul jsem si na křeslo opodál stolu a přemýšlel co teď.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 22 Jan - 17:04

S údivom som sa dívala na tú Hiroshiho techniku. Ehm...Sám si si ju vytvoril, jop? Tentoraz som sa uvoľnene usmiala a vyskočila som na nohy. Bola som rada, že Hiroshi je už celkom v poriadku. Vyšla som hneď za ním do kanclu, tá jeho aura ma nijako nevystrašila. No, pochybujem, že by to urobil posol z Iwy. Nadvihla som jedno obočie. Klon som nechala rozpadnúť a sadla si do svojho kresla. Práve som súhlasila, teda klon, s uzavretím mierovej zmluvy medzi Konohou a Iwou. Super, nie? Uškrnula som sa a keď otvoril, a hneď za to zatvoril dvere jednému geninovi rovno pred nosom, prevrátila som očami. No...Mohol by si sa správať trochu úctivejšie ku geninom. Chápem, že to je trochu blbé, keďže si na oveľa vyššej úrovni než oni, ale mal by si tiež pochopť, že su budúcnosťou našej dediny. Vstala som teda, pristúpila k dverám a otvorila ich. Žiarivo som sa na genina usmiala a pokynula som mu rukou, aby vošiel do kanclu. Sama som sa potom vrátila k stolu a sadla si do svojho obľúbenúho kresla.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 17:32

Najednou se ve dveřích objevil chlap, který jen vykoukl a zavřel mi dveře přímo před nosem. * No... část vesnice asi není moc vychovaná... nebo asi nemá svůj den no... vypadal jako by se chtěl pomstít... alespoň že nejsem sám no... * pomyslel jsem si a stále čekal dál. Když se dveře otevřely podruhé, myslel jsem že se zase objeví ten muž, takže jsem se ani nehnul, ale najednou se tam objevila nějaká žena. Předpokládal jsem že je to Hokage a nebo její zástupce, protože normální člověk by mě asi nezval dál a nesedal by si do křesla Hokage. Postavil jsem se před stůl Hokage do postoje jaké má námořnictvo. " Hokage-sama... Přišel jsem Vás požádat o přidělení do nějakého týmu... "
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 18:37

"Umm...jop, docela ujde, není ještě dokonalá." Řekl jsem jen tak letmo a pořád jsem přemýšlel. Nejdřív mě napadlo že bych povolala všechny ANBU, ty kunaie jsem tu stále měl, takže by nebyl problém zjistit DNA, když jí držel/a. Pak jsem si to ale rozmyslel, proč dělat takovej kravál že jo...Můj druhý nápad byl vytvořit klony aby prohledali vesnici, pak jsem si ale říkal, pro ztrácet chakru že je. Když jsem se chystal na třetí uslyšel jsem od Kaori jenom "budoucnost naší vesnice". Vůbec jsem jí v tu chvíli neposlouchal. Tentokrát jsem se ze svého hlubokého zamyšlení choval normálně, teda jen z části...
"Soráč, co jsi říkala?" Jen jsem se na ní podíval a hlavu měl opřenou o ruku, kterou jsem měl opřenou o koleno. Pak vstoupil ten kluk, no jen jsem se na něho podíval od hlavy až k patě. Když něco říkal, tak jsem si jen pro sebe brblal.
"Dal bych si pizzu, nebo nějaký normální jídlo, měl jsem sakra jen Snickersku, nebo bych si možná mohl dát rámen, nebo špagety by bodly..." Říkal jsem si sám pro sebe a rozhodl jsem se co udělám! Vstal jsem a jako kdyby se rozsvítila žárovička, ten kluk chtěl asi tým, no to počká....Došel jsem k němu blíž a spustil.
"Sorááááč, ale týmy tu nevedeme chlapče, to znamená že mám pro tebe menší prácičku. Navíc, i kdyby jsme je tu vedli, tak prostě smůla, ona tě dá k nějakýmu později." Chytnul jsem ho za ramena, otočil a už jsem se chystal ho vysoukat ven pro můj super plán aniž bych se nějak namáhal. Byl to super plán, protože byly 2. v 1. Já si dáchnu s hledáním a k tomu se ještě pořádně nadlábnu...SUPER! Teda, doufám.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 22 Jan - 19:48

Vrhla som naňho zvláštny pohľad. Mal si počúvať, opakovať sa nebudem. Vyplazila som naňhp jazyk a viac sa mu už radšej nevenovala. Pozornosť som upriamila na oného genina, tuším sa volal Kyoshi, teda tak to písalo v jeho spise. Ktorý som predtým študovala.
Chcela som mu odpovedať, keď v tom Hiroshi začal trepať nejaké nezmysly a tlačil ho von. Žiadne také! Zamračila som sa, vzápätí som stala za Hiroshim, chytila som ho za límec bundy a odtiahla ho od oného genina preč. Hiroshi...Ty si prípad. Uškrnula som sa naňho. Za to, že si sa k nemu zachoval tak pekne, budeš od dnes jeho senseiom. Potľapkala som ho po pleci a len tak tak som zadržiavala smiech. Našťastie som si zachovala vážnu tvár. Gratulujem... Podpichla som ho, otočila sa im chrbtom a vybrala sa ku svojmu kreslu, pričom som sa začala uškŕňať a červenať z toho, ako som zadržiavala ten záchvat smiechu.


Naposledy upravil Kaori Senju dne Tue 22 Jan - 20:05, celkově upraveno 1 krát
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 20:02

Když už jsem byl s tím kluka u dveří, Kaori mě chytla za límec tak že mě málem uškrtila. Pustil jsem ho a otočil jsem s k ní čelem.Chvilku jsem si jen odkašlával a pak jsem se napil čaje na jejím stolu. Ten už byl vlažný, takže se dal docela normálně pít. Když však řekla to že já jsem jeho novým senseiem, čaj jsem vyprsknul a trošku jsem se začal dusit. Vzal jsem si ubrousek z menšího stolku, kde byl i přístroj na čaj a utřel jsem si pusu a nos, páč mi to teklo i z něho. Pak jsem se na ní opět podíval, hned na toho kluka a zase na ní. Pak jsem prstem ukázal na sebe a pak hned na něho. Rychle jsem přiběhl k ní skoro se slzami v očích, kleknul jsem si k její židli tak, že jsem měl hlavu asi ve výši jejich kolen.
"Oné-chán, slibuju že už ti nikdy nepomaluju monument a budu se k tobě snažit chovat hezky, jen prosím, nedávej mi nikoho na krk!" Pořád jsem tam před ní tak klečel skoro se skleněnýma očima. Ale, nešlo přehlédnout tak se červená, to mohlo znamenat jediný...MÁ Z TOHO DOSLOVA PRDEL! Snažil jsem se si toho nevšímat a v duchu jsem si pořád představoval, jak jí zmaluju ten její xicht, jestli mi ho dá na krk.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 20:04

Chování toho muže mi přišlo divné. Je dospělý, ale chová se v podstatě hůř než já. Dělal si ze mně poslíčka, ale měl jsem v plánu akorát to, že se na něj vykašlu. Za darmo nic nebudu dělat. A už vůbec ne člověku, který se ke mně chová takto. Nakonec ho Hokage chytla za límec a odtáhla ho ode mně. Pak mu a v podstatě i mně oznámila, že on je můj sensei. * To si ze mně..... Ne ne ne... tohle nemůže být můj sensei... vždyť se chová hůř než já! No jak to tak vidím... nebudu to mít lehké... doufám že alespoň někdy se chová normálně... * pomyslel jsem si a ušklíbl se. " Uhm... děkuji za tuto... informaci... Hokage-sama... na shledanou " řekl jsem a co nejrychleji odtamtud odešel a zůstal na chodbě. * To není dobré... doufám že jí přemluví aby to tak nebylo... * pomyslel jsem si a pomalu se vydal pryč.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 22 Jan - 20:11

Keď si predo mnou normálne kľakol a prosil ma, aby som toho genina k nemu nepriradila, rozosmiala som sa na celé kolo. Nemohla som to jednoducho vydržať. A ten jeho výraz...No proste na nezaplatenie! Po nejakej tej chvíli som sa smiať prestala a zotrela som si slzy, ktoré mi z toho smiechu nechtiac vyhŕkli z očí. Sľúbiš a prd splníš...Neverím, že by si s tým prestal. Niekto takej povahy ako ty, by sa takejto svojej záľuby zbavil véľmi ťažko. Oprela som sa rukou o stôl a s úsmevom na perách ho pozorovala. Bolo to fakt...No. Dovidenia! Kývla som rukou tomu geninovi. No som ozaj zvedavá, ako ho bude Hiroshi zvládne...Alebo čo keby som ten "trest" trošku zmiernila a stal by sa len dočasným senseiom? No, uvidím... Pomyslela som si, ale zmierňovať mu ten jeho trest sa mi nijak ráz nechcelo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 20:52

Když se začala smát, asi jak jsem jí viděl jen párkrát, vybuchl jsem i já. Když jsem u ní tak klečel, pomalu jsem se zvedal. Zase kolem mě byla ta černá aura jako znak neskutečné přímo nasranosti. V ten okamžik co se přestávala smát jsem vybouchl i já. Byl jsem celý rudý protože jsem se za sebe styděl, takto si zkazit pověst, skoro jsem nevěřil tomu že jsem to řekl. No, má trpělivost přesáhla hranice.
"Tak já si k tobě tady poprvé v životě kleknu a vůbec tě o něco prosím a ty mi tu říkáš něco o slibu?! Fajn, přiznávám, kdybych ti nepomaloval monument, měla bys to rovnou originál, ale to je jedno." Při té poslední větě jsem zmírnil hlas, pak jsem se jen zarazil a dál pokračoval.
"To je jedno, k téma! To myslíš jako fakt vážně? Mě se tu někdo pokouší zabít a ty mi na krk ještě hodíš genina?" Ukázal jsem směrem ke dveřím a tvářil jsem se už dost sklesle, toto se totiž může stát jen mě! Že by mě Jashin trestal za všechny hříchy? No, to asi ne, to by ho podle mě nebavilo počítat, zase k téma! Můj vražedný výraz ustupoval a přicházel ten na mou formu normální. Chvilku jsem byl ticho a jen jsem si tak z nudy kopal do stolu a přemýšlel co s ním, no vlastně i když! Takto bych mu rovnou mohl dát misi, kterou jsem měl v plánu...No jo ale to bylo jen na jednu, takto když si ho vezmu se ho nezbavím, třeba bude na lízátka! Jo! Koupím mu doživotní zásobu sladkostí a dá mi pokoj hehe!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 22 Jan - 21:03

No, ale braček...Nebuď takný naštvaný, nehodí sa ti to. Rukou som mu rozstrapatila vlasy a len sa uškrnula. Tými svojimi vražednými a naštvanými pohľadmi ma vôbec nevystrašil. Síce to bolo uňho niečo neobvyklé. A no a čo?! Musel sa s tým zmieriť. No dobre dobre, tak budeš jeho dočasný sensei, ok? Hodila som naňho taký pohľad, ktorý naznačoval "Buď berieš alebo si zalietaš po dedine". No, bola som schopná mu takú fajnú streliť. Znova som sa uškrnula a skôr než mi odpovedal, začala som ho tlačiť von z kanclu. Mám veľa práce, takže hiš hiš...Musím ešte riešiť ten útok na teba, takže...NEVYRUŠOVAŤ! Zatvorila som mu dvere pred nosom a vrátila sa späť do kresla, kde som sa orvno pustila do práce. Lúskla som prstami, a hneď sa vedľa mňa objavil ANBU. Čosi som mu šepla do ucha, on prikývol a zmizol v obláčiku dymu. Hneď na to som sa pustila do práce. Však už i bolo na čase! Papiere sa mi pekne nahromadili na stole.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 21:24

Když mi rozcuchla vlasy jen jsem svůj naštvaný výraz hodil jinam. Když nabýdla dočasného senseie, tak jsem o tom přemýšlel, pak jsem se ale snažil něco říct. No, to už mě ona ale táhla pryč, já jsem se snažil zabrzdit paty, ale nepomohlo to.
"P-p-p-počkej, já jsem ještě chtěl..." Než jsem to dořekl už jsem byl z kanceláře fuč, chtěl jsem to doříct, ale to už zabouchla. Jen jsem si povzdechnul, ona je stejně tak děsně tvrdohlavá že nemá cenu s ní smlouvat. Chtěl jsem jí ještě jednou říct ať si jde odpočinout, no co jiného než ZAMÍTNUTO bych slyšel, že jo. Jen jsem se zhluboka nadechl a pak pomalu vydechnul. Svojí pozornost jsem zaměřil na toho kluka. Neměl jsem vůbec dobrou náladu, nebyl jsem ten typ co by se staral o nějaký neznámí kluky, navíc on byl 2 roky mladší než já, jen jsem doufal že nebude nějak odporovat, na to jsem fakt neměl náladu a hned jsem věděl co jí zpraví!
"Ok, hele měl jsem s tebou plán ale to počká, mám pro tebe důležitou misi, na život a na smrt." Tvářil jsem se jako kdyby ta mise byla fakt děsně důležitá a záležela na ní budoucnost vesnice. No, záležela na tom má nálada.
"Umíš kreslit?" Zeptal jsem se jen tak letmo pro kontrolu, ono by vůbec nevadilo kdyby neuměl, ale i tak mě to zajímalo.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 21:29

Netrvalo to dlouho a sensei byl venku z kanceláře rychle asi jako já. Jenže já šel dobrovolně a on očividně ne. Dalo by se říct že jsem tu na něj čekal, protože jsem chtěl alespoň vědět jak se vůbec jmenuje a co všechno umí. Nic víc jsem o něm potřebovat nevěděl. Byl to můj sensei, takže pokud mezi námi bude nějaký vztah - o čemž pochybuji - tak se to vyvine časem a ne hned když je přidělen.
" Plán že vám zajdu pro jídlo a pití, co? " optal jsem se se vzpomínkami na celkem nedávnou událost v kanceláři. * Doufám že se tak nebude chovat pořád... ano je to pohodář.. ale trénink je celkem seriózní věc... a boj také... takže doufám že to budou alespoň výjimky... * pomyslel jsem si, zatímco on do mně mluvil. " Kreslit?? Nač vám to bude, sensei? " řekl jsem po chvíli ticha. " To záleží od věci kterou bych měl kreslit... " dodal jsem po chvíli.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Tue 22 Jan - 21:48

"Ehm...to jsem říct nechtěl, ale pak si stejně na něco zajdem." Měl jsem fakt hlad, nejedl jsem pomalu 2 dny jen jsem měl pár Snickersek a Semtex, to je vše. Chvilku jsem se na něho díval, no vipadal jako umělec, tak jsem doufal že opravdu umí kreslit a vybarvovat.
"No, to neřeš, chci si jen spravit náladu..." Než jsem stihnul dál pokračovat, vedle mě se objevila Kori, opět tak děsně nenápadně! Chvilku jsem nic nedělal a pak jsem jí chytnul z ucho.
"Kde jsi sakra byla? Víš co všechno jsem si musel zažít?!" Koukal jsem se na ní...no docela naštvaně, byla dlouho pryč. Kori mě ale očividně nevnímala, byla zaujatá tím klukem.
"Jé ahoj Hiroshi. Ale, ale, copak to tu máme? Genin, věk 14, postava ujde, pach neobvykle normální. No, vipadá to na silného mladého muže." Řekla Kori Kyoshimu, já jsem mezi tím rukou dělal jako že pusu která mele, mele a mele, při tom jsem měl dost blbej výraz.
"Jojo, přednáška skončila..." Složil jsem pečeť, ze které se objevily barvy, žlutá, zelená, modrá a rudá. Jen jsem se usmál a přivázal jsem je na Kori, byly nové takže se nemohla nijak zašpinit. Já jsem na ní taky nasednul a dal jsem se na odchod.
"Jo a prosím, říkej mi Hiroshi." Poprosil jsem za chodu Kyoshiho a nevidal jsem se nikam jinam než k monumentům.

~Přesun~
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 22 Jan - 22:03

" Podle toho co bylo v kanceláři bych se o tom klidně i hádal... ale když ne tak ne... budu vám věřit... " řekl jsem a pokrčil rameny. " Spravit náladu... tím že já budu kreslit?? Začínám se bát toho co přijde... " ušklíbl jsem se a stále jej následoval. No teď ještě nešel, ale čekal jsem na to až vyjde abych mohl i já. Najednou se vedle něj a také vedle mě objevilo nějaké zvíře - panter - abych byl přesný. Měla čistou černou srst. Celkem pěknou. Najednou začala mluvit o mně což mě překvapilo po tom co jí sensei udělal. Nevěděl jsem co tím "pach neobvykle normální" myslela. Jestli to myslela v dobrém nebo ve zlém tak jsem raději nic neříkal a dělal že jsem nic neslyšel. Také jsem viděl co dělá sensei. * Vždyť jsem to říkal... jako malé dítě... horší než já... * pomyslel jsem si a uchechtl se. Už když se objevily ty barvy tak se mi nasunulo několik myšlenek. * Pokud bude chtít něco namalovat těmi barvami na domy... nebo kamkoliv... tak se asi nenápadně vytratím... nechci s tím mít nic společného... * pomyslel jsem si a s odstupem šel za nim. " Hai... Hiroshi-sensei... " řekl jsem a stále jej následoval. Až mi došlo že vážně jdeme směrem k monumentům. * To si ze mně dělá... srandu?? Nejdříve poslíček... a teď... pomalovat monumenty?Prosím ať je tam nahoře nějaký dům který máme za misi pomalovat... jinak to nedopadne dobře... * pomyslel jsem si a mlčky šel za ním

- Přesun -
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shinjiro Wed 23 Jan - 16:35

Prisel jsem k budove a jak si uvedomil ze zase musim slapat ty schody tak me malem trefilo.No tak sem vylezl a zaklepal na dvere.A cekal na vyzvani.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 23 Jan - 17:05

Konečne som mala kľud. Založila si ruky za hlavou a spokojne pozorovala spoza okna, i keď rozbitého, Konohu. Nič divné sa tam nedialo, ako vždy. Mierne som sa usmiala a privrela oči, chcela som si na chvíľku tak zdriemnuť. Keď som však oči otvorila a uprela som pohľad na svoju pomaľovanú gebuľu na Monumentoch, div ma neporazilo. KYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! HIROSHI, JA ŤA ZABIJEM! Ten moje nazúrené vrieskanie museli počuť až niekde do Suny. Od toho, aká som bola nervózna, som schmatla stoličku a prehodila ju cez okno. Zase...Bolestné zjojknutie nevinnej obete som si nevšimla, tentoraz som bola tak naštvaná, že som v rukách začala drviť všetko, čo som schmatla. Však on uvidí! A pokiaľ v tom má prsty aj ten Kyoshi, tak má problém aj on. Natiahla som sa po klobúk, že za nimi osobne dojdem, keď v tom som začula zaklopanie. Takže to trochu odložíme... Ďalej! Zvolala som nasúpene a zamračene pozorovala dvere.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shinjiro Wed 23 Jan - 17:17

Uslysel sem vyzvani a nakonec jsem vesel no bylo mi jakse co se stalo vsak sem tam byl. "Zdravim Hokage-sama jak se mate? A Uz mate nejake novinky o tymu?" Rekl jsem no mel sem co delat abych nebyboucl smichy jak sem videl jak je vytocena. No nastesti to pod maskou a pod brylema neslo videt diky bohu.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 23 Jan - 17:30

Zdravím! Odvrkla som vytočene. Nemala som si kde sadnúť, keďže stolička trčala niekde pred budovou, tak som si sadla na stôl. Teraz mi bolo totálne jedno, čo si o mne bude Shinjiro myslieť. No dobre...Ako chce! Mám pre neho "odmenu"! Pomyslela som si škodoradostne. Priradila som ťa k môjmi "milovanému" bračekovi, istotne sa poteší, že ma ďalšieho žiačika. V duchu som sa Hiroshimu už vysmievala, tak mu treba! Jop, a ešte ho čaká výprask! A ako sa mám? Myslím, že to vieš aj bez toho, aby si sa ma na to vôbec pýtal. Ešte stále som vyzerala dosť naštvane a tú svoju škodoradosť som skrývala.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shinjiro Wed 23 Jan - 17:36

"Pane boze k tomu paku co vecne maluje po monumentech? To sem teda schytal bonus. To ja za trest nebo za odmenu????" Povzdechl jsem si acelkem nechapave se zeptal.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 23 Jan - 17:44

Zamračila som sa ešte viac. Pako ako pako, každý je nejaký. Zabrblala som a založila si ruky na hrudi. K tej jeho otázke som sa nevyjadrovala, načo aj, že? Potrebuješ ešte niečo? Opýtala som sa ho ešte pre istotu. Nervózne som začala poklopkávať prstami o stôl, už som konečne chcela zájsť za mojim bračekom a pekne mu ten xicht na monumentoch vytmaviť. Však on ešte uvidí!
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shinjiro Wed 23 Jan - 17:46

"Myslym ze to je vse. Prozatim." Uklonil jsem se a nekam se vyparil s myslenkami proc!!!!
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 25 Jan - 16:01

Maj sa! Uškrnula som sa naňho a keď odišiel, len som prižmúrila oči a škodoradostne sa usmiala. Ja si ťa nájdem, Hiroshi... Povedala som si pre seba, schmatla som svoj Hokage plášť, obmotala okolo krku šál a vyskočila dom prasknutým oknom do ulíc. Dúfala som, že až sa vrátim, tak tam už bude nové okno...(presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 27 Jan - 16:40

Cez novučičké okno som vliezla späť do kanclu. Načo sa namáhať behať po schodoch, že? Toto je určite oveľa lepšie! Všimla som si, že tu mám nové kreslo. Hurá! Zajásala som a skočila doň tak, že sa div ihneď nerozlomil napoly. Spokojne som si vyložila nohy na stôl, ruky založila za hlavou a začala si pokojne pohmkávať pesničku. Kiara drichamala ako medveď, hladná očividne nebola, to by už na mňa čumela tým svojim prosebným pohľadom.
Odrazu sa dvere otvorili, vošiel tu akýsi chlap s kopou papierov v rukách a položil mi ich na stôl. Potom sa uklonil a odišiel. Chvíľu som sa tvárila, že ma to netrápi. PREČO MA LEN BOŽE TAK TRESTÁŠ?! UROBILA SOM TI SNÁĎ NIEČO ZLÉ?! Zajačala som na celú Konohu, bola som totálne vytočená a odrazu i bez nálady. Naštvane som schmatla pero a začala som pracovať...Bohužiaľ...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 14 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru