Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+39
Uchiha Benjiro
Kushina Uzumaki
Yutaka Yamanaka
Kenji Shizuko
Ryuuzaki Yamanaka
Goro Aburame
Kiwi Namikaze
Toshio Toppu
Soshi Uchiha
Arisu Otoginokuni
Milli Yaguma
Akihiro Kazuki
Kensei
Kaomi
Shinjiro
Reizo Hoozuki
Akasuna no PiliKKa
Hiroshi Senju
Murasaki
Yoko Ayme
Daiki Yatoshi
Tasai
Chokuchi Akimichi
Kamemarino Yuuta
Shinobi
Nara Kagayami
Kisuke Uchiha
Yoshio Yamanaka
Daiki Ayme
Gats Hyuuga
Neuro Uchiha
Killunia
Raiken Namikaze
Satsuki Aizawa
Kami Atsushi
Faito Dansaku
Kaori Senju
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
43 posters

Strana 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 19:51

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 27 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 16:45

Nadvihla som jedno obočie, keď mi ten chlap poda krvavo červenú ružu. Chvíľu som sa neisto dívala najprv na ružu, potom naňho. Nevedela som, čo si mám o tom myslieť. Ďakujem! Pousmiala som sa a pretočila vražedný pohľad na chlapca, ktorý mi údajne pokreslil xicht na monumentoch...A nie len mne.
Takže ty si sa opovážil takto zneuctiť pamiatku na našich predošlých Hokagov, áno? Toto sa určite bez trestu nezaobíde. Každý, kto toto urobil, skončil na druhej strane Konohy a svybitými zubami. A u tento tu nebude výnimka.
Odrazu som stála pri ňom a takú mu vrazila, že preletel cez celú chodbu a doslova prerazil stenu, takže sa vlastne skotúľal po streche a dopadol tvrdo na zem. No, to by mu ako poučenie, že to nabudúce namá robiť, malo stačiť. Potrebujete ešte niečo? Otočila som sa na toho muža, pričom som sa uškrnula.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Mon 13 May - 17:39

Chvilku jsem jen poslouchal Hidea a pak jsem se pousmál. Já věděl že to spackal, ale nechtěl jsem to už rozebírat, jinak by byli zase proti. Koukl jsem se v okamžik co se ozval nějaký zvuk za dveřmi. Vyběhl jsem k oknu a podíval se na monumenty. Začal jsem se nejdříve smát potichu a pak se to stupňovalo. Bylo to fakt boží! Možná bych ho mohl přijmout do malířství k nám v ANBU! Pak jsem se jen koukal jak letí a popošel ke Kaori. Chytl jsem jí za ramena a usmál jsem se na ní. "Ale, ale sestřičko...Musíš dýýýcháááát." Zazubil jsem se na ní a pak si vzal tu růži a prohlížel si jí, byla docela hezká.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 17:59

Andi

Teď už jsem se začal smát až mi skoro tekli slzy. Jo. Zaujal si mě. Ale jakmile Hokage promluvila, podíval jsem se jí pevně do očí. Kýbl s vodou a hadr. Jinak vám to tam zůstane dokud to neumeje. Bylo vidět že se bavím na jeho účet. A taky. Chci aby ste mi řekla něco o té dívce se sekáčkem na maso. Měli spolu tréningový souboj a ona. Jak to říct. Je úžasná.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 18:27

Keď som sa pozviechal niekde dole pri budove, preblesklo mi niečo hlavou a hneď som to naozaj nahlas vykríkol, muselo to byť počuť aj tam hore. Zoťala ma Hokage! Tú česť nemá každý. Domyslel som si napokon a vybehol hore. Bolo mi jasné, že to teraz budem musieť vydrhnúť. Najviac sa mi páčilo ako som vyretušoval starého Senju - prvého Hokage a jeho vnučku. To bolo proste na úrovni. Tak, kde mám ten kýbel? Spýtal som sa totálne ignorujúc nas*atú auru Kaori a zároveň aj ohromnú bolesť, ktorej som mal plné telo, no nedával som to najavo. Chcel som sa udržať aspoň kým odtiaľ nevypadnem.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 19:33

Otočila som sa prižmúrenými očami na Hiroshiho. Ticho buď! Sykla som pomedzi zuby, bola som neuveriteľne nasratá. Neznášala som, keď si niekto robil dobrý deň z predošlých Hokagov. Seba by som vedela ako tak zniesť, ale mojich predkov? To určite nie!
Potom som sa otočila s nadvihnutým obočím na toho chlapa, ktorý sa od smiechu div nezačal váľať po zemi. Zašla som do jednej miestnosti, odkiaľ som vytiahla vedro s akousi starou handrou a hodila ich rovno doňho. No uvidíme, aký má ten "chúďa" chlapec postreh. Chceš ešte jednu spak ruky kres papuľu? Opýtala som sa ho s úsmevom. Nie, k sadistovi sa radšej nepribližujem! Dodala som ešte a pokrútila hlavou.
Dnešní ľudia. No proste hrôza. Ách, vy myslíte Arisu...Ona je...Počkať, počkať. Veď ani neviem kto ste, prečo by som vám mala dať informácie o nej? Podzrievavo som si ho premeriala od hlavy po päty. Ale viete čo ma štvalo najviac? Že som bola oproti nemu prťatááááááááá. No, 162 cm nie je bohviečo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Saikoro Mon 13 May - 19:44

Rozbehol som sa preč aj s kýblom no ešte predtým odpovedal Hokage výkrikom zpoza steny. To ja sa k sadistovi radšej nepribližujem!
Mohla ma už len vidieť utekať z budovy. Hneď ako som sa dostal z ich zorného uhlu vyvalil som sa na päť minút na zem a vyrovnával sa so skrytou bolesťou po tom ako som dostal napráskané. Nakoniec som sa rozbehol preč k monumentom a po ceste som si ešte nabral do kýbla vodu z verejnej točky.

(presun)

https://nsgoon.forumczech.com/t3309p120-hokage-monumenty#192468 -> 13.5.2013 o 21:48 -> vyprosujem si reakciu. Smile
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 13 May - 20:00

Čože si to povedal?! Vyvalila som naňho oči, nejako si ten prd dovoľuje nie? Ak neprestane, doslova ich vyhodím z dediny. Nemienim tu strpieť ľudí, ktorí ma absolútne nerešpektujú. Správajú sa ku mne ako k nejakej dlhoročnej kamarátke!
Samozrejme, že som si všimla, čo mi ten kretén urobil. To snáď nemyslí vážne! Zatla som ruky v päsť. Tak toto prehnal, idem ho vlastnoručne zabiť! Precedila som pomedzi zuby a už aj uháňala smerok k monumentom. Ten červík mi veruže neujde! (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Andi Dors Mon 13 May - 20:31

Andi

HEy Hey! Mám ho na starosti! Vyhrnul sem a běžel za nima.
Sice by mi to bylo jedno a spíš bych se bavil. Ale Tsuchikage mi ho svěřila za čož jí taky poděkuju. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sat 18 May - 9:00

Jen jsem si přetřel rukou obličej. Toto snad nikdy neskončí. Jen jsem prokoulil očima a upravil jsem si opasek. Pak jsem se podíval z okna, ale to už všichni byli pryč. Bylo načase uspořádat pohřeb hodný králi a tak jsem to měl i v úmyslu. Hlavním teď bylo vzít tělo. Kam až se to vyvrbilo... Pomyslel jsem si a pak už jen zmizel.

Přesun
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 27 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru