Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekreační oblast

5 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 17:42

First topic message reminder :

Rekreační oblast pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Zde naleznete horké prameny, parky, zahrady, lázně, bary, restaurace, zkrátka všechno možné pro odpočinek.

Rekreační oblast - Stránka 2 Rekreanobl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 11:54

Katashi

Do pramenů dorazil menší pejsek a hbitě se dostal mezi dveřmi.Doběhl do díví části lázní a přiběhl neskutečnou rychlostí k Kaye.Sklonil se k ní." Zdravím....mám tady vzkaz od...Katashiho " řekl a ukázal na váček na jeho bříšku.

Pro Kayu:


Naposledy upravil Takahiro Nara dne Sun 9 Oct - 12:49, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 11:57

Aaa, jen si chvíli odpočívám a už je tu zase práce. Vzdychnu a sejmu psíkovi váček z břicha. ,,Děkuji." řeknu mu a otevřu váček.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 12:08

Ihned nakráčej na trénink! ,stálo na vzkazu. Na čele se mi objevila kapka. Jak sem předpokládala. Vyšla jsem z horké vody, usušila jsem se, oblékla a odešla směr Tréninkové oblasti. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 12:10

Katashi

Pejsek se jen usmál a vysprintoval pryč.Po chvíli ho nebylo ani vidět.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 20:01

Přišla jsem a hned si to namířila do horkých pramenů. Vešla jsem dovnitř, svlékla se a skočila do vody. ,,To je pohoda, když je pohoda." pronesla jsem spokojeně a užívala si příjemně horké vody.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 20:09

Chvíli jsem přemýšlela nad uplynulími dny. ,,Stalo se toho tolik na tak krátkou dobu, až se mi to nelíbí." Zamyšleně jsem si hrála s mým pramínkem vlasů.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 20:34

Pomalu jsem začínala být ospalá z toho tepla kolem a zrudla jsem jako rajče. Radši půjdu ven, na studenej vzduch. Zvedla jsem se, osušila, oblékla a odešla. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 20:54

Došli jsme do rekreační oblasti a já začal hledat tu restauraci o níž mluvila Kaya.Po chvíli jsem jí našel a vyrazil jsem tím směrem , ale čekal jsem na Kayu abych se nedostal nějak moc daleko od ní.Když jsme došli k restauraci tak jsem otevřel dveře a čekal až vejde.Poté jsem vstoupil já a našel jsem nám nějaký stůl pro 2 kde by byl od těch lidí klid.Odsunul jsem jí židli a počkal až si sedne.Pak jsem si sedl i já a pořád jsem na ní hleděl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 20:57

,,Je to tu pěkné, že?" odlehčeně jsem se usmála. A taky dost drahé.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:00

" Jo...v celku ano " pousmál jsem se.Pak když přišel číšník tak jsem objednal 2x Miso polévku.* Trapaas....není o čem mluvit * problesklo mi hlavou.Podíval jsem se ven." Nechtěla by ses pak podívat na hvězdy??Zase " řekl jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:07

,,Klidně, zdá se, že dnes by mohla být nadherná obloha." podívala jsem se stejným směrem. A zase není o čem mluvit.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:08

" No...ona často bývá nádherná...jen se na to člověk musí dívat z určitého úhlu...v podstatě i když jsou mraky tak je obloha krásná.... " řekl jsem docela zamyšleně a pokrčil rameny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:12

Opřela jsem se a zamyslela se. ,, I když jsou ty nejčernější mraky, stále je nad nimi modré nebe. " řekla jsem zasněně aniž bych si to uvědomila. Začala jsem si hrát s příborem. Dělám to, když jsem napjatá. ,,Už se těším, jak sním celou mísu miso." usmála jsem se.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:16

" Asi tak bych to řekl... " pravil jsem zamyšleně ale z mých snů mě vytáhl zvuk příboru." Ty sis to nějak oblíbila , ne? " zeptal jsem se a zasmál se.Pak jsem se znova zahleděl do okna někam do obrovské dálky.Tentokrát mě znova něco vyrušilo a byl to číšník , který nám přinesl jídlo.Obrátil jsem se už normálně." Itadakimasu! " řekl jsem a pomalu jsem se pustil do jídla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:21

,,Itadakimasu." řekla jsem a bylo jasně vidět, jak mi jiskří oči. S obrovskou rychlostí jsem do sebe začala ládovat miso a neohlížela se napravo nalevo. Za chvíli jsem v sobě měla polovinu misky a úspěšně jsem pracovala i na té druhé. Tak dlouho jsem tu nebyla ani nepamatuju, takže si to musim řádně užít. dál jsem máchala hůlkama rychlostí světla jako bych jedla o život. Spokojenost ze mě jen sršila.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:26

Cítil jsem se trochu trapně.Docela nóbl restaurace a ona to do sebe láduje jako by nejedla týden.Já si v klidu jedl svou porci Miso a docela mi zachutnala.* Ani se jí nedivím že do toho jde s takovou vervou...je to vážně výtečné * pomyslel jsem si a v klidu dojídal už půlku misky.Na Kayu jsem se pořád usmíval.Vypadala spokojeně , což bylo pro mně dobré znamení.* Alespoň že je spokojená * zamyslel jsem se a po chvíli zmizela i moje porce." Chutnalo? " zeptal jsem se a na číšníka mávl ať to odnese a přinese nám účet.Číšník přišel , vzal jídlo , položil účet a odešel.Já si dal účet před tvář a div že jsem z toho nedostal infarkt.* Tolik?!Za 2 porce Misu Polévky?!Za tyhle peníze bych těch porcí udělal nejmíň 10! * pomyslel jsem si a u hlavy se mi objevila anime kapka a já doufal že jí Kaya neuvidí.Peníze jsem tam položil a díval jsem se někam před sebe." Půjdeme? "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:31

,,Chutnalo." odpověděla jsem s plným žaludkem. Když jsem viděla, jak se Taki na účet podíval, připadala jsem si trochu trapně, že jsem ho sem vzala, ale moje vnitřní já se jen ďábelsky smálo. ,,Půjdeme." kývla jsem na něj a vztala od stolu. Číšníkovi jsem tam za zády nechala pár drobných za obsluhu a vyšli jsme z restaurace.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:33

" super! " pousmál jsem se.* Doufám že se sem dlouho nevrátíme...jídlo byl dobré...ale moc drahé * pomyslel jsem si a ušklíbl jsem se , ale tak aby to Kaya neviděla.Vyskočil jsem na jednu ze střech a podal jsem jí ruku." Pojď " řekl jsem s úsměvem a čekal až se chytí mé ruky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:37

Ruku jsem přijmula, ale stejně jsem si trochu pomohla nohama. Pomalu jsme stoupali výš a výš, až jsme došli na nejvyšší střechu v celé oblasti. Poznala jsem to tu, protože už jsem tu jednou s Takim byla. Podívala jsem se k nebi a užasla. Tak jasné a nádherné nebe už jsem neviděla, ani nepamatuju.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:41

Sedl jsem si na vrchní část střechy a jen jsem pozoroval tu oblohu." Pamatuješ??Tady jsme už jednou byli...a tys tady usnula " řekl jsem a zasmál se.Dnes bylo to nebe vážně krásné.Vypadalo to jako by to někdo udělal schválně , že zrovna dnes bude tak krásná obloha.Chvíli jsem jí sledoval a pak jsem si zívl.Rukou jsem si pusu přikryl , ale ten zvuk musel být slyšet snad na celou Rekreační oblast." He...he...myslím že je už docela pozdě....nepůjdeme už...raději? " řekl jsem docela trhaně protože jsem nevěděl na co se dívat.Jestli na oblohu nebo na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 10 Oct - 21:45

Stále jsem se dívala na to nebe. Začala jsem poklimbávat a naštěstí ještě zachytila Tokiho poslední větu. ,, Tak..zííív...dobře." Vzala jsem to jako oficiální povolení usnout. Lehla jsem si a ještě chvíli sledovala hvězdy. Pak už mě ale přemohla únava a já usnula jak špalek.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 10 Oct - 21:48

* To si ze mně dělá srandu??Opakuje se to zase... * pomyslel jsem si a pousmál jsem se.Vzal jsem jí na ruce a udělal to co minule.Koupil jsem 2 pokoje.Jeden jen na přespání a druhý se snídaní , a volným vstupem do pramenů.Otevřel jsem ten se snídaní atp. Kayu položil do postele a přikryl jí.Znova byly 2 klíče tak jsem si jeden nechal a zamkl jsem dveře.Přešel jsem do druhého pokoje a skočil jsem okamžitě pod deku.Po chvíli jsem usnul.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Tue 11 Oct - 14:42

Pozdě odpoledne jsem se probudil.Byl jsem plně odpočatý.Nevěděl jsem jestli Kaya ještě spí , ale jak u ní bylo zvykem tak určitě spala.I když se mi nechtělo tak jsem se vykopal z postele , ale zůstal jsem na ní sedět.Přemýšlel jsem o celém včerejšku.Po chvíli jsem vstal , vzal kus papíru a napsal na něj vzkaz.Dal jsem ho do kapsy a vyšel ven z pokoje který jsem zamkl.Kayin klíč jsem podsunul pod jejími dveřmi a vzkaz také.Poté jsem vrátil klíče a odešel.Avšak jsem se zastavil na střeše kde jsme byli včera.Noc ještě nebyla , tak jsem si lehl a pozoroval jsem mraky.

Pro Kayu:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 11 Oct - 14:52

Vzbudila jsem se, protože mi něco šramotilo u dveří. Podívala jsem se a uviděla, jak mi papírek s klíčem vjel pod dveřmi do pokoje. Tak to je stoprocentně Taki. , usmála jsem se a vylezla z postele. Podívala jsem se ven a už bylo odpoledne. To je zvláštní, většinou vztávám dýl a dneska se vzbudim tak brzo. Ustlala jsem si postel, uhrábla vlasy a vyšla z pokoje. Odevzadal jsem klíče a vyšla ven. Venkovní světlo mě oslnilo, protože v celém hotelu bylo dost šero. Protáhla jsem se a podívala se na oblohu. Zahlédla jsem, jak Taki leží na tom samém místě, kde jsme pozorovali hvězdy. No, nebudu ho rušit., zamyšleně jsemse usmála a odešla. Ještě si musim vyladit Kagemane, dokud je pořádné světlo. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Tue 11 Oct - 15:00

Po chvíli pozorování jsem uviděl Kayu jak vychází z hotelu a jde někam pryč.* Hmmm....asi nechce abych šel za ní....jinak by mně alespoň pozdravila * pomyslel jsem si a znova se zahleděl do mraků.Nad něčím jsem přemýšlel a vypadal jsem u toho vážně zamyšleně.* Co ke mně asi cítí ona?Jen doufám že na mě není naštvaná....to by mě vážně...zničilo * pomyslel jsem si a pak jsem vstal a trochu se protáhl.* Asi bych si měl jít zatrénovat když mě za nedlouho čeká můj první boj a do té doby bych chtěl Kageyose alespoň trochu vypilovat a Shuriken Kagemane taky.To jsem ale ještě nezkoušel. * pomyslel jsem si a seskočil ze střechy.Naposledy jsem zívl a vydal se na tréninkové místo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 2 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru