Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 18:47

Rekreační oblast pro spojenectví Suna-Kiri-Iwa. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice ve spojenectvu.

...

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa 58050bigth

Zde naleznete horké prameny, parky, zahrady, lázně, bary, restaurace, zkrátka všechno možné pro odpočinek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sun 9 Oct - 23:16

Objevili jsme se u jedné velké budovy, která se rozjímala po velkém prostoru tohoto místa. Na chvíli jsem šel položit Aiko na lavičku, abych nám mohl zařídit nějaký ten pokoj. Potom jsem ji jen zase zvedl a vrátný nás zavedl do menšího pokoje, který měl obyvák, malou kuchyň, Sprchu se záchodem a jednu ložnic. Předal nám klíčky a hned na to odešel. Já jen s Aiko vstoupil dovnitř a rovnou jsem ji zanesl do velké postele v ložnici. Nechal jsem ji jen tak jak byla, protože jsem věděl, že by měla zase plno rečí o tom, jak jsem ji chtěl dostat a podobně. A i teď jsem věděl, že bude znova remcat. Jediné, co jsem jí sundal, byli boty, které jsem položil vedle postele a potom Aiko zakryl. Druhou deku z polštářem jsem si zanesl do obyváku na pohovku a tam si ustlal. Ještě předtím, než jsem zalehl, jsem si šel hodit rychlou sprchu, protože jsem z toho dneška byl docela zpocený a takhle jít spát jsem rozhodně nehodlal. Po sprše jsem se jen pořádně osušil, hodil na sebe čisté spodní prádlo a okamžitě zalehl. Nebylo to tak špatné a já se jen pořádně zabalil a ještě, než jsem usnul přemýšlel na všemi těmi věci, co se stali. Ale jelikož jsem byl unavený, bylo to jen pár minut, než mi hlava klesla úplně a já se ponořil do světa snů a fantazie...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Anonymní Thu 13 Oct - 17:26

Aiko Naihi

,,Vaaaaaaau." zazívala Aiko pri vstávaní a poriadne sa naťahovala.,, Kde to som?" povzdychla si a priblblým výrazom sa pozerala naokolo.,, No jasne to musí byť jeho práca." skonštatovala a zbadala, že nemá topánky.,, On ma obchytkááááával. Fetišista, pche." pokrútila hlavou.,, Ani ma nezobudil." dodala smutne a vstala. Prešla do obývačky kde ho zbadala na pohovke.,, S tebou si to vybavím neskôr Ero Aki." podotkla a vošla do kúpeľne kde sa vyzliekla a vzliezla do sprchy pričom na seba pustil prúd teplej vody.,, Júúúúj." zavrnela potichu a užívala si pohodlie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 13 Oct - 17:36

Když odešla, tak jsem jen pootevřel oči a povzdychl si. Už nějakou chvíli jsem nespal a jen tak ležel, ale budit jsem jí nechtěl, aby se mohla pořádně vyspat. Jen jsem se posadil a s protáhnutím se poškrábal na hlavně. Samozřejmě jsem všechno slyšel, ale to už raději nemělo cenu komentovat. Je to prostě holka no...ach jo...co už...prostě si vše dělá podle sebe a tohle ji asi dost baví... Musel jsem se nakonec pousmát při vzpomínce na legendárního Jirayu-sama, žabího poustevníka a dříve ještě sense Naruta-san. Přeci už to bylo víc, jak 100 let, co mezi námi nebyl, ale jeho příběh znal snad každý a taky jeho přezdívku, kterou mu říkal jen Naruto a to Ero senin. Přesně, jak mi teď říkala Aiko. Tss...jaká ironie...ale do něj mám ještě daleko... Pomalu jsem vstal a došel do kuchyně a znovu se protáhl. Postavil jsem si vodu na čaj a se zívnutím se opřel a linku a jednu nohu dal přes druhou. Jen jsem čekal, až se voda dodělá a já si mohl zalít čaj, který jsem si už připravil. Z vedlejší místnosti jsem slyšel tekoucí vodu a jen jsem se trochu zašklebil."Počkej..." Udělal jsem jednou rukou pečeť a druhou stále opřený se dotkl zdi. Voda se na chvíli zastavila a když jsem to uvolnil, roztekla se ledová voda. Já jsem se jen uchechtl a dál se opíral.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Anonymní Thu 13 Oct - 17:47

Aiko Naihi

Pokojne si užívala toho relaxu keď v momente pocítila silne ľadovú vodu a to ju prebudilo až vyskočila s krikom zo sprchy.,, Aaaaaaach." zakríkla ešte dodatočne a spomenula si na Akiho.,, Úchylák asi očakával, že nahá vybehnem von a on ma potom zneužije." napadlo jej.,, Nehehehehe." usmiala a obtočila si okolo tela uterák aby všetko zakryl. Zobrala si veci a vyšla do obývačky.,, Ste riadny úchyl viete?" vyplazila jazyk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 13 Oct - 17:52

Jen jsem dělal jakoby nic a začal si zalívat čaj."Ale, ale...snad na tebe ta voda nebyla moc studená co?" Ušklíbl jsem se a napil se právě udělaného horkého čaje."Proč si to myslíš co? No, ale...u tebe to je jedno, ať udělám cokoliv, tak prostě jsem u tebe uchylák, takže..." Pokrčil jsem rameny a šel si zpátky sednout na pohovku a přitom popíjel čaj. Jí jsem se moc nevšímal a jen jsem se znovu protáhl."Takže...jestli je sprcha volná můžu jít já ne?" Málem jsem nepotlačil smích, protože jsem moc dobře věděl, proč ona v ní už není.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Anonymní Thu 13 Oct - 17:56

Aiko Naihi

Takmer všetko ignorovala len sa na neho dívala.Keď sa posadil na pohovku zozadu pristúpila k nemu a zohla sa. Zhlboka sa nadýchla.,, Nemôžte, vy musíte." podotkla.,, Si nemyslíte, že s takým smraďochom ako ty Ero Aki niekto vydrží dlhšie než 5 seknúd." zaškerila sa a otočila smerom k izbe do ktorej smerovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 13 Oct - 18:01

Protočil jsem oči v sloup a dopil čaj."Jo...jasně...že to říkáš zrovna ty....tsss...a na ozdíl od tebe jsem se neválel v písku...." Jen jsem se postavil a už se na ni neohlížel. Zašel jsem do koupelny a zavřel za sebou. Shodil jsem ze sebe spodní prádlo a vlezl do sprchy. Jako vždy jsem se opřel rukama o kachličky a pustil na sebe horkou vodu. Zase mě to trochu uvolnilo a také zklidnilo. V hlavě se mi zase odehrával hokej a já se jen snažil všechny myšlenky srovnat tak, abych se v nich aspoň vyznal.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 15 Oct - 17:28

Po delší chvíli jsem ze sprchy vylezl a trochu se osušil ručníkem. Potom jsem s ním kolem pasu zamířil ven do svého pokoje. Potřeboval jsem si někam zaskočit a z Aiko jsme stejně teď nemohli pokračovat. Naházel jsme rychle na sebe všechny věci a výbavu a vyrazil jsem před ubytovnu.
Tam jsem vytáhl z kapsy jen malý lístek a posadil se. Položil jsem ho na zem a dal na něj jeden prst. Koncentroval jsem do něj čakru a náhle se v malém "puf" objevila drobná pandička. Ta se na mě jen usmála, vyskočila mi na ruku a já i s ní rázem zmizel.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Nov - 17:20

Aiko Naihi

Vošla do izby a nasmerovalo si priamo k svojim veciam. Okamžite sa poriadne naobliekala aby nebodaj neprechladla. Zobrala si uterák a hodnú chvíľu sa ním snažila si ako tak usušiť vlasy. Keď sa jej to po dlhšej chvíli aj podarilo našla vo svojej izbe poriadne zrkadlo, čisté. Upravila si rozstrapatené vlasy a oblečenie. V tom ju osvietilo a zistila, že sa má vrátiť do Suny a tak neberúc ohľad na to žeby mala čakať na sensei odišla preč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa Empty Re: Rekreační oblast Suna-Kiri-Iwa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru