Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekreační oblast

5 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 17:42

First topic message reminder :

Rekreační oblast pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Zde naleznete horké prameny, parky, zahrady, lázně, bary, restaurace, zkrátka všechno možné pro odpočinek.

Rekreační oblast - Stránka 6 Rekreanobl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Dec - 18:57

Zvedla jsem k němu oči.
Promiň...já...je to reflex. Usmála jsem se. Pustila jsem vlasy a ruce položila na stůl.
Pátravě jsem pohledem putovala po místnosti. Bylo zde docela dost lidí. Nedalo by se říct, že by mě to překvapilo, ale i tak...jich tu bylo hodně.
Vrátila jsem se pohledem ke Katashimu a věnovala mu jeden z dalších úsměvů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 5 Dec - 19:01

" Uvidíš...že za chvíli se ti to stávat už nebude.... " pousmál jsem se a nepřestával jí sledovat.* Hlavně...to...nepokazit... * opakoval jsem si pořád v hlavě.
" Hmmm...a proč ty to vlastně vždy děláš??Říkám snad něco špatného? " řekl jsem docela zaujatě.Poté číšník přinesl jídlo a víno se 2 skleničkami.Do každé skleničky nalil a podal nám je." Dobrou chuť vám přeji " promluvil a odešel.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Dec - 19:05

Děkovně jsem se usmála kývla na číšníka. Pak jsem se znovu obrátila ke Katashimu.
Ne. Nic neříkáš špatně. Ujistila jsem ho.
Já jen...jak to říct. Jsem někdy dosti...nesmělá. Ušklíbla jsem se.
Jemu se to asi nezdálo, protože většinu času, co jsme se znali jsem ho měla chuť zabít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 5 Dec - 19:08

" Hmmm...k tobě mi to moc nesedí...zatím se mi nezdálo že jsi...nesmělá...i když včera...no...jo... trochu jsi asi byla... " zamyslel jsem se." Asi se dáme do toho jídla ne?Když už nám to přinesli..... " řekl jsem s úsměvem.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Dec - 19:16

Jasně...dobrou chuť. Popřála jsem mu, vzala jsem vidličku a ponořila ji do talíře s rámenem.
Po chvíli jsem na ni namotala několik nudlí a následně si je vložila do úst.
Spokojeně jsem se usmála nad chutí pokrmu.
Odložila jsem příbor a vzala do ruky sklenku vína. Čekala jsem, až zvedne svou, na přípitek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 5 Dec - 19:23

" Tobě taky... " řekl jsem a do ruky jsem vzal jednu ze špejlí Danga a jednu kouli jsem vložil do pusy , ale celou dobu jsem Sakuru pozoroval.* Proč jí musím pořád sledovat??? * pomyslel jsem si a pak jsem si všiml že sahá po sklence vína.Dango jsem rychle polkl a špejli odložil.No málem mi z toho zaskočilo , ale naštěstí jsem to nějak zamaskoval." Tak na zdraví.... " řekl jsem a přiťukl si s ní.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Dec - 19:31

Na zdraví. Zopakovala jsem po něm a přiťukla si s ním, než jsem se napila vína.
Všimla jsem si, že mě pořád pozoruje. Vyvolalo mi to na tváři lehký úsměv, no opět jsem trochu zčervenala, pod jeho pohledem.
Ehm...Trochu jsem si odkašlala. Chutná ti? Zeptala jsem se s úsměvem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 5 Dec - 19:33

Napil jsem se trošky vína a sklenici položil na stůl avšak jí pořád rukou držel.Po chvíli co jsem se díval přímo dovnitř jsem zjistil že na mně mluvila." Jistě že.....a tobě? " pousmál jsem se a i když už to zřejmě bylo dávněji , tak jsem si všiml toho že trochu zčervenala a nad tím jsem se pousmál.Ač nerad tak jsem to udělat musel.Vstal jsem od stolu a u jeho hrany se zastavil.Položil jsem na něj peníze." Kdybys chtěla tak si klidně něco ještě objednej....já když tu příště budu tak to když tak doplatím....díky za krásný večer.... " pousmál jsem se a vykráčel jsem pryč z restaurace (maska pořád zůstala na stole).Nadechl jsem se a ucítil ten svěží vzduch.Pomalým krokem jsem se vydal na noční procházku po rekreační oblasti naší aliance.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Katashi Aokawa Thu 8 Dec - 20:07

Po mé trochu protáhnuté procházce jsem si chtěl nasadit masku a vrátit se do kanceláře avšak když jsem si sahal k pasu , ale tam nebyla.* Hmmm...není možné abych jí ztratil...jedině.... * pomyslel jsem si a otočil jsem se směrem ze kterého jsem přišel.Pomalým krokem jsem se vydal zpět k restauraci.Vešel dovnitř a vrátil se ke stolu.Sakura zde pořád byla , ale já se na ní nemohl podívat.Ne po tom co jsem udělal.Pouze jsme vzal masku , dal si jí na tvář a zase pomalým krokem odcházel z restaurace.Ve dveřích jsem se na Sakuru podíval naposled a pak zmizel někde ve tmě.
Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:07

Užívala jsem si den volna a usadila se v parčíku, příjemně rozehřátá z lázně v horkých pramenech. Byl tu božský klid a ticho. Klížily se mi oči a vlastně jsem se únavě ani nebránila. Moc lidí se v parku necouralo, takže jsem si nedělala s ničím starosti. Ostatně všem může být ukradené, kde si zrovna dávám dvacet...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:10

Nemyslel som si, že sa naše cesty skrížia tak skoro, každopádne to tak asi osud chcel, kto vie. Po namáhavom hľadaní Mikomi som sa totiž rozhodol nájsť si miesto na oddych, z čoho mi práve toto vyhovovalo najviac. Na prvý pohľad som si jej prítomnosti ani nevšimol, až keď som sa zahľadel poriadne a bližšie, uvedomil som si, kto to tam leží.
"Mikomi?" ozval som sa potichu, overujúc si tak, či náhodou nespí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:18

Nic jsem neslyšela, protože jsem tou dobou regulérně spala. Zdálo se mi něco o tom skvělém jídle a pití, které jsem si dnes dopřávala. Zkrátka žádná vraždící monstra, žádné zabíjení, žádný lov nukeninů...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:21

Mal som sto chutí ozvať sa hlasnejšie, ale nestalo sa. Namiesto toho som sa posadil obďaleč nej, zapálil si cigaretu a rozhodol sa počkať, kým sa prebudí. Nie som si celkom istý, čo sa jej sníva, ale dúfal som v to, že aspoň na túto krátku dobu sa bude môcť odpútať od krutej reality, do ktorej bola nanešťastie pre ňu vhodená už v tak skorom veku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:26

Sen pokračoval ještě chvíli docela poklidně, ale jak už to ve snech bývá, znenadání jsem se ocitla uprostřed několika desítek nepřátel. Obklíčili mě, ale to mi starosti příliš nedělalo. Každopádně jsem se začala rychle ohánět a rozdávat rány na všechny strany, aby mě žádný z nich nezasáhl. V realitě se to projevilo tak, že jsem ze spaní prudce máchla rukou a Keitu praštila. To mě ovšem dokonale probudilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:36

Skončil som zasa raz na zemi, s nie veľmi prívetivým výrazom v tvári.
"Za čo?!" bolo jediné, čo som zo seba dostal, pri pohľade na nočnú oblohu.
Ach, hviezdy. Jak ja vám závidím. Žiarite i napriek tomu, že nič nerobíte a nikto na vás nemôže ani len siahnuť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:39

"Co co za co?" nasadila jsem nechápavý výraz, jelikož jsem si tu ránu, kterou jsem mu uštědřila nepamatovala. Jak bych mohla, když jsem v tom okamžiku ještě spala.
"Co tu vůbec děláš?" upřímně jsem se podivila tomu, že jsme se opět potkali.
"Nepověsil ses na mě, že ne?" podezíravě jsem přimhouřila oči.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:44

"To rozhodne nie," vyviedol som ju zo značného omylu.
"Akurát ma tak trochu štve to, čo sa udialo minule, rovnako ako som sa chcel presvedčiť, či si v poriadku."
Konečne som sa bol schopný posadiť, ale i mierne ukloniť.
"Hlboko sa ospravedlňujem, v zápale boja som si neuvedomil, že zachádzam priďaleko."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:47

Copak může mít tohle morbidní nemehlo přátele? Není divu, že za mnou furt leze jak ocas... Sotva jsem dokončila svou myšlenku, posadila jsem se a začala si ospale mnout oči. Na jeho omluvu jsem reagovala poměrně klidným a nečekaným způsobem.
"Ale, to nic, já už si to oblečení zašila..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:49

"Našťastie," prehovoril som viacmenej iba sám pre seba.
Neznesiem, aby som svojou schopnosťou už viac ubližoval tým nesprávnym ľuďom.
"V tom prípade som rád, že som ťa mohol poznať, ešte raz vďaka za vyslobodenie a ja viem, že je za tým hokage, takže to môžeš odkázať i jemu," poznamenal som a chystal sa na odchod.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:53

Během okamžiku se můj ospalý mód změnil na maximální bdělost. Má ruka sama vystřelila kupředu a dopadla na Keitovo rameno.
"Kam si myslíš že jdeš?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 18:58

Prekvapene som pohliadol jej smerom.
"Preč?" pokúsil som sa o odpoveď so sarkastickým podtónom.
"Čo som chcel povedať, som povedal, nevidím dôvod tu viac ostávať."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:03

"Tváříš se tak tragicky jako Allii když odcházel z Konohy." neodpustila jsem si neoplatit sarkastický podtón. Ten pocit vůbec nebyl příjemný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:11

"Vážne?" môj výraz v tvári sa rázom zmenil z tragického na prekvapený.
"To vieš, v poslednom čase rozmýšľam viac než sa patrí, ale na tom nezáleží," celý čas som upieral svoj pohľad na ruku, ktorou mi držala rameno. Nie zámerne, dalo by sa povedať, že to bol skôr inštinkt, keďže som poznal jej štýl boja a podprahovo sa tak obával, že by mi teraz mohla umiestniť nepríjemnú ranu juukenom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:16

"Záleží." divně jsem se ušklíbla.
"Ani se nehneš a nikam nepůjdeš. Bůhví co bys kde vyváděl za katastrofy." neodpustila jsem si narážku na jeho výjimečnou "šikovnost".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:20

"Heh, to ma chceš kontrolovať?" prehovoril som mierne ustráchane.
Tá je horšia jak moja mama, celý život preležala na posteli, no aj tak riadila všetky moje pohyby.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast - Stránka 6 Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru