Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekreační oblast

5 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Rekreační oblast Empty Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 17:42

Rekreační oblast pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Zde naleznete horké prameny, parky, zahrady, lázně, bary, restaurace, zkrátka všechno možné pro odpočinek.

Rekreační oblast Rekreanobl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 20:46

Dorazil jsem na toto překrásné místo , které bylo v noci ještě krásnější.Byl tady klid a příjemná atmosféra na odpočívání a přemýšlení.Byly tady taky horké prameny , ale ty já neměl v plánu využít.Vyskočil jsem si na střechu první lepší budovy a lehl jsem si na ní.Dal jsem ruce za hlavu a pozoroval jsem hvězdy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 21:26

Přišla jsem sem a podivila se jak krásné to tu je a to jsem to tu ještě neviděla ve dne. Procházela jsem uličkami hodně líným krokem a najednou si všimnu jak někdo leží na střeše té nejvyšší budovy. Můžu hádat dvakrát, kdo to je. zašklebím se a dojdu ke stěně onoho domu. No, sice to bude fuška, ale za pokus nic nedám. Změřím si budovu pohledem a zůstanu chvíli zamyšleně stát. Najednou jsem vyběhla, vyskočila jsem na zeď a začala rychle utíkat seč mi síly stačily. No, nemůžu říct, že jsem se nahoru nedostala, ale za to mě to stálo spoustu sil, které budu muset dospávat ještě hodně dlouho. Polomrtvá jsem přišla k Takimu a posunkem jsem ho pozdravila.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 21:29

(Ještě hodně dlouho dospávat XD)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 21:31

Uslyšel jsem kroky , které nebyly na zemi , nýbrž na střeše budovy na které jsem ležel.Když jsem zjistil že je to Kaya tak jsem se jen pousmál , ale pak můj výraz zmizel a já měl zase neutrální." Pan "já si tě chtěl otestovat jestli jí neublížíš" tu s tebou není? " optal jsem se jí a pořád jsem ležel a sledoval hvězdy." Je to tu pěkné viď? " pravil jsem a usmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 21:42

Jeho dodatků jsem si jakoby nevšimla. ,,Dante spí." obrátila jsem pohled směrem k obloze. Byla opravdu nádherná a nemohla jsem z ní spustit oči. ,, Že tě byví se stále dívat na hvězdy, mě to vždycky uspí." udiveně jsem na něj pohlédla. ,,No, po důkladném zvážení jsem se rozhodla, že tě budu trénovat, ale budeš mě poslouchat, nebudeš mě ve spánku přepadávat a občas si jen tak schrupnu, jasný?" zaměřila jsem na něj pronikavý výraz.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 21:47

* Hmm...takže pán "já jsem mistr" spí... * pomyslel jsem si a zhluboka jsem se nadechl čistého vzduchu." Mě to často taky uspává....ty se na ně díváš jako na hvězdy...a to tě uspí...ale já se v nich snažím najít spojitost..aby vytvořily nějaký tvar...a protože můj mozek pracuje...tak neusnu " pravil jsem a usmál jsem se na ní." Důkladné zvážení??Tak to je u tebe nezvyklé..ale jsem rád že mi pomůžeš....do doby dokud nedostanu senseie......Díky " pravil jsem a znova jsem se usmál." Ty si nelehneš??Nevypadáš zrovna plná energie "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 21:56

Popravdě řečeno bych zvolila trochu jiné slovo než že vypadám bez energie. S žuchnutím jsem si sedla na střechu vedle něj. ,,Díky." Uhrábla jsem si vrabčí hnízdo na hlavě a podívala se směrem k horkým pramenům. S naprostou blažeností jsem si představovala jak se vyvaluji v teplé vodě. Ach, jak mě ta myšlenka rozproudila krev v těle.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 21:59

" Proč mi děkuješ??Tohle není moje střecha " pravil jsem a zasmál jsem se.Hvězdy jsem pořád sledoval a vyhledával jsem tam různá slova a obrazce.Po chvíli jsem tam dokonce uviděl své jméno.A dokonce i Kayino!" Vidíš to?? " řekl jsem , ruku dal vedle její hlavy a začal jsem ukazovat na různé hvězdy a kdyby si to uvědomila , tak jsem vlastně napsal její jméno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 22:04

Z krásné představy mě vytrhl Takiho hlas. ,,Hmmm? Ano, hvězdy. Nevěděla jsem, že máš slabost pro králíčky." zvedla jsem jedno obočí.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:08

" Kr-ál-íč-ky? " řekl jsem a u hlavy mi sjela anime kapka." ach Kayo , Kayo...škoda že to nechápeš " pravil jsem a zavrtěl jsem hlavou a v mém hlase šlo slyšet menší trápení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 22:13

,,No ty hvězdy vypadají jako králíci a tys na ně ukazoval." pousmála jsem se a zároveň podivila. ,, Hele, támhle je postel a peřina a hele, tamhle je dokonce onigiri, nebe mi čte myšlenky." zasnila jsem se se slinou u pusy. Chvíli jsem hledala další druhy jídla a nakonec jsem narazila na zvláštní obrazec. ,, Podívej," ukázala jsem ,, ,támhle jsi ty." ukážu na podivnou skupinku hvězd.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:13

Dorazil som na toot miesto a konečne som si chcel oddýchnuť musel som bola potreba kedže asi od zajtra možno ma čakala ťažká práca načil som si ubytovanie chcel som by od rezaný na chvílu od všetkých.Hned ako som si lahol na postel som zaspal.


(osp. za to že už som svoju postavu dal sem len musím isť spať takže pardon)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:17

* Králíci??Co to tam vidí? * pomyslel jsem si a zase zavrtěl hlavou." Kayo...nerad to říkám..ale ty pro čtení z hvězd moc talent nemáš " řekl jsem v průběhu jejího proslovu takže mě zřejmě ani neslyšela.Pak jsem se ale podíval na hvězdy na které ukázala a vážně z části vypadaly jako já.Vedle jsem uviděl jí." Hele...a tam hle jsi ty " pravil jsem s úsměvem a ukázal na skupinu hvězd která vypadala jako Kaya.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 22:19

Koukla jsem vedle a opravdu jsem tam byla, ale... ,,To nejsem já." prohlásila jsem důrazně.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:20

" Škóóóóóda...tam ti to vážně sekne " řekl jsem a to ó jsem vážně prodloužil a usmál jsem se na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 22:23

Zvedla jsem obočí a ze srandy jsem do něj drkla ramenem s následným úsměvem. ,,Fakt to nejsem já, já se nečešu jako ona." hodím hlavou k uskupení hvězd, hteré jsou mi z čísti podobné.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:25

" No...říkej si co chceš..ale podle mně jsi to ty " pravil jsem a vyplázl jsem na ní jazyk.Pak jsem dal ruce zase za hlavu a zahleděl se někam do prázdna.Do nějaké velké dálky kam ani lidské oko nedohlédne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 7 Oct - 22:27

Obřela jsem si hlavu o ruce a dál se dívala na hvězdy. A aniž bych si to uvědomila tak jsem usnula jak zabitá.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 22:31

Po chvíli jsem chtěl promluvit ale všiml jsem si že Kaya usnula.Pouze jsem se nad tím pousmál a vzal jí na ruce a vyrazil do nejbližšího hotelu nebo ubytovny , pronajal jsem na 1 noc 2 pokoje.Do 1. pokoje jsem vešel , dal Kayu do postele a přikryl jsem jí.Byly od něj 2 klíče takže jedním jsem zamkl a druhý jsem jí dal na stolek.Pak jsem vešel do 2. pokoje kde jsem se uvelebil já.Skočil jsem pod peřinu a po chvíli jsem usnul.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Oct - 9:45

Probudil jsem se asi v době oběda , což pro mně bylo z části dobré a z části zlé.Dobré protože jsem se docela dobře vyspal a zle protože jsem měl méně času na trénink.Vyskočil jsem z postele a otevřel okno.Vzal jsem své klíče , klíč od Kayiných dveří.Vyšel jsem ven a svůj pokoj zamkl.Vytáhl jsem papír a pero za napsal na něj vzkaz.Přešel jsem k jejímu pokoji a vzkaz s klíčem jsem podsunul pod dveře.Na recepci jsem pak odevzdal svůj klíč a zaplatil oba dva pokoje.Pak jsem odešel.

Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 8 Oct - 12:42

Probudila jsem se a zamžourala kolem sebe. Chvíli mi trvalo si uvědomit, kde jsem. To pako, určitě za mě už zaplatil a ani se mě nezeptal jestli s tim souhlasim. Vstala jsem z postele a vzala klíč, který ležel vedle mě. Došla jsem ke dveřím a tam si všimla vzkazu. Usmála jsem se a vyšlaz pokoje. Zamknula jsem ho a klíče odevzdala na recepci. Jde se trénovat. Protáhla jsem se a pomalu odešla. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Oct - 19:37

Dorazil jsem na mé , vcelku oblíbené místo.Byl tady totiž příjemný klid a docela dobrá střecha , která se hodila na pozorování hvězd.Vzpomněl jsem si na včerejšek a pousmál jsem se.Pak jsem zase vyskočil na střechu , lehl si , ruce dal za hlavu a pozoroval jsem hvězdy.Po chvíli jsem se zase ztratil v mých myšlenkách a nevnímal okolí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 7:33

Celou noc jsem nespal , protože jsem pozoroval hvězdy a slunce.* Hmmmm....takhle dlouho jsem tu nikdy nebyl...nějak jsem si to oblíbil * pomyslel jsem si a oklepal jsem se od všeho toho prachu.Pak jsem se rozhlédl jestli tady nikdo není.Nebyl.Bylo to i dobré , ale i zlé.Povzdechl jsem si a vyrazil na cvičiště.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 9 Oct - 11:42

Dorazila jsem sem a jako myška jsem vklouzla do horkých pramenů. Aahhh. oddychla jsem si, když jsem si sedla do horké vody. Tohle je život a ne pořád trénovat. zasmála jsem se a užívala si dočasného odpočinku.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru