Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

+2
Akasuna no Ruki
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 29 Jun - 15:29

First topic message reminder :

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Frydstejn_2
Hrad obýval klan Takahashi, než na něj zaútočili shinobi, zpustošili toto místo a vyvraždili všechny členy klanu, kromě tehdy malé Ayame. Hrad, lesy a hory kolem něj jsou v jejím vlastnictví. Pod zříceninou se táhne velké množství tajných chodeb. Hrad jde špatně najít, lesy ho zakrývají.

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 C50673
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Neuschwanstein_Castle_Germany_02
Na troskách zničeného hradu byl postaven nový zámek.
Z původního hradu zůstaly podzemní chodby a některé skryté místnosti. Součástí zámku jsou i některé ze stěn, které nebyly zničeny.
Kolem zámku neustále poletují lístky Irisu, které Ayame upozorňují, kdyby se chtěl někdo dostat na území jejího klanu.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Sun 11 Dec - 15:10, celkově upraveno 4 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 17:59

(Nějaký pohádky nebo tak něco.A najít to místo jsem našla mám něco jako baykugan .Jen aby se vědělo.Muže být?)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue 25 Oct - 18:07

(Vzhledem k tomu, že není specificky určeno, jak je tohle místo chráněno, tak budiž)

Došla jsem do kuchyně a vzala si jablko.
Toť k dnešnímu jídlu. Ušklíbla jsem se.
Stále jsem cítila přítomnost i pohyb někoho cizího, ale nevypadalo to, že by mínil zaútočit, když se takhle prochází.
Posadila jsem se, zkřížila nohy pod sebe a se zavřenýma očima jedla svou snídani-oběd-večeři.
Navíc...když bude něco chtít, příjde.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 18:29

Dál jsem procházela.Byla jsem překvapena množstvím stromu keré se zde nacházely.
Chvíli jsem se tu ještě rozhlížela pak jsem se dala na cestu spátky.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Nawaki Thu 27 Oct - 8:15

Zobudil som sa v nejakej izbe sám som nevedel kde som.
Postavil som sa postele a vyšiel som von a zamieril som si to niekam preč.
(presun)
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 27 Oct - 17:23

Vytáhla jsem zpátky za prací xD (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 18 Nov - 17:10

Shirayuki-hime

Doběhli jsme domů. Hledala jsem nějaké známky Ayaminy přítomnosti, ale nic jsem nenašla. Vběhla jsem do zámku. Šelmy se rozeběhly do všech koutů velkého sídla.
Přede mě přišla Kinjiki. Dívala se na mě zmatenýma očima. Kdo by taky nebyl zmatený, když k němu domů vběhne smečka koček a začnou mu pobíhat po domě.
Je tady Ayame? Sklonila jsem se k ní. Dlouze a táhle zamňoukala. Ne! Svěsila jsem hlavu. Doufala jsem...
Doběhli k nám ostatní. Budeme ji stopovat. Rozhodla jsem. Už jsem se otážela k odchodu, když Kinjiki znovu dlouze zamňoukala. Zavrčela jsem a vyběhla z domu, s ostatními v závěsu. (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 10 Dec - 21:20

Jakmile jsem se dostala domů, okamžitě jsem zamířila do koupelny. Napustila jsem si vanu, přidala bublinky a ponořila jsem se do ní.
Nechala jsem bolavé svaly, aby se uvolnily.
Po hodně dlouhé době, kdy jsem stihla dokonce usnout a voda vychladla, jsem opustila vanu, omotala kolem sebe ručník a začala si vysoušet vlasy.
Celou tu dobu mi v hlavě míhaly myšlenky. Vzpomínky, mé argumenty, proč bych měla být naštvaná, ale také Hokageho důvody, proč to udělal.
Povzdechla jsem se a opřela se rukama o umyvadlo. Zvedla jsem oči ke svému odrazu v zrcadle. Byla jsem svá a přece jsem to nebyla já. Známá cizinka.
Povzdechla jsem si a ze vzteku jsem po zrcadlu hodila několik kapek vody, kterou jsem nabrala z vypouštějící se vany.
Nakonec jsem zamířila do pokoje, vzala na sebe tílko a volné kalhoty.
Všechno služebnictvo už bylo zřejmě ve svých komnatách v pravém jižním křídle.
Kromě jednoho muže.
Sešla jsem dolů do kuchyně. Už tam ležely všechny kočky, které si pochutnávaly na večeři, každá u své misky.
,,Zdravím, Wilsone.'' Usmála jsem se na starého pána.
Dobrý večer, slečno. Čaj? Usmál se a zvedl konvici.
,,Jistě, děkuji.'' Posadila jsem se a nechala si nalít.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 16:59

doletěla jsem na nádvoří s Dagem kapuci stále v obličei. přišli ke mě nějací lidé domyslela jsem si že služebnictvo
"POstarejte se o něj a ohlašte mě Ay.....Tsukikage."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 11 Dec - 17:02

Projekcia
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 -konan-konan-7655782-1280-720

Ahoj Reina dlho som ťa nevidela!" usmejem sa
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 11 Dec - 17:04

Kolem Reiny ihned začaly kroužit lístky irisu. Nemuseli mi ani říkat, že někdo přiletěl.
Vzhlédla jsem od čaje. Celou noc jsem nespala. Vlastně to dopadlo tak, že jsem seděla v křesle s Kinjiki na klíně, pila čaj a dívala se do ohně v krbu.
Kývla jsem na Wilsona, který se objevil ve dveřích.
Rozevřel se hlavní vchod a postarší muž vyšel ven.
,,Dobré odpoledne, slečno. Tsukikage Vás už očekává.'' Pokynul jí, ať jde dovnitř.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:08

"jistě, jen momentík MUsím tu něco vyřešit." otočila jsem se naprojekci
"Taky tě ráda vidím, drahá, co potřebuješ, že si dovoluješ použít můj prste?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 11 Dec - 17:10

Projekcia
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 -konan-konan-7655782-1280-720

"Nehovor so mnou ako keby si ma nenávidela inak sa môže tvojej drahej Atsuko niečo stať!" Ďiabolsky som sa na ňu pozrela. "Malá jashinistka je tu so mnou"
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:14

zamračila jsem se
"K věci, co po mě chceš za Atsuku?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 11 Dec - 17:18

Projekcia
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 -konan-konan-7655782-1280-720

"čo tak sa znova spojiť ?! A chcem aby si ma učila nejaké tie tvoje jutsu! Pre všetkých som mŕtva,žila som niekoľko rokov v ústraní myslím že by si ma mohla potrebovať alebo tvojej malej vymažem pamäť mojím jutsu a už ju neuvidíš" usmejem sa
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:18

"Kdy a kde?" odpověděla jsem chladně
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 11 Dec - 17:20

Projekcia
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 -konan-konan-7655782-1280-720
Miesto a čas nechám na teba!" zachichotám sa
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:22

"Za dva dny .... na vrcholku diamantových skal, i s Atsukou ve večerních hodinách." řekla jsem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 11 Dec - 17:24

Projekcia
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 -konan-konan-7655782-1280-720
Ale ak porušíš dohodu tak Atsuko bude moja navždy!" povedala som vážne a pak projekcia zmizla
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 11 Dec - 17:26

Pojďte prosím se mnou, slečno.
Komorník ji znovu pokynul a zavedl ji do vstupní síně.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:27

"no super ....další problémy mi tak scházeli." šla jsem dovnitř a následovala muže za Ayame počkala jsem před salonkem než mě uvede k ní a pak jsem šla dovnitř teprve u ní jsem si dala kapuci dolů
"Ahoj," řekla jsem poněkud zničeně
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 11 Dec - 17:30

,,Ahoj.'' Zamíchala jsem čaj lžičkou, než jsem upila a znovu hrníček odložila na stolek.
Prsty jsem si chvíli kroužila po spáncích. ,,Čaj? Nebo něco ostřejšího?'' Zeptala jsem se, když jsem viděla, jak je přepadlá.
Sama jsem na tom nebyla nejlíp.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:35

"čaj a i to ostřejší." řekla jsem nakrknutě ne kvůli ní ale kvůli tomu co se děje. šla jsem k ní a sedla si naproti a také jsem si promnula spánky
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 11 Dec - 17:38

Kývla jsem na Wilsona a na tváři vykouzlila malý úsměv. Komorník se lehce uklonil a odešel.
Kinjiki se na mém klíně zavrtěla a pak hlasitě mňoukla. Rozhlédla se kolem a pohledem zůstala videt na Reině.
,,Ššš...'' Pohladila jsem ji po srsti.
,,Tak co se stalo?'' Zeptala jsem se.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Sun 11 Dec - 17:45, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 11 Dec - 17:42

"Hmm....ale nic jen Atsuku drží v zajetí KUshina Uzumaki, já držím v zajetí genina z Kumogakure a do toho ještě Everesta, jeden genin odešl z vesnice a tím pádem se dostal na bingo knihu a Ruki šel do Suny zažádat o post KAzekageho což se mu nevydařilo." opřel ajsem se o ruku a zadívala se taky na to kotě
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 11 Dec - 17:46

,,To odešel docela brzo...myslela jsem, že ještě chvíli počká. Takhle bylo skoro jasné, že se mu to nepodaří.'' Ušklíbla jsem se a napila se čaje.
Do salonku vstoupil Wilson a na stolek vedle Reiny položil tácek s čajem a dvěma sklenkami s ledem, napůl naplněných zlatavou tekutitou.
,,Děkuji.'' Usmála jsem se na něj.
,,Kdyby si dámy ještě něco přáli, stačí zavolat.'' Lehce se uklonil a odešel.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 6 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru