Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

+2
Akasuna no Ruki
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 29 Jun - 15:29

First topic message reminder :

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Frydstejn_2
Hrad obýval klan Takahashi, než na něj zaútočili shinobi, zpustošili toto místo a vyvraždili všechny členy klanu, kromě tehdy malé Ayame. Hrad, lesy a hory kolem něj jsou v jejím vlastnictví. Pod zříceninou se táhne velké množství tajných chodeb. Hrad jde špatně najít, lesy ho zakrývají.

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 C50673
Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Neuschwanstein_Castle_Germany_02
Na troskách zničeného hradu byl postaven nový zámek.
Z původního hradu zůstaly podzemní chodby a některé skryté místnosti. Součástí zámku jsou i některé ze stěn, které nebyly zničeny.
Kolem zámku neustále poletují lístky Irisu, které Ayame upozorňují, kdyby se chtěl někdo dostat na území jejího klanu.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Sun 11 Dec - 15:10, celkově upraveno 4 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 0:04

Shi se zatvářila zklamaně. Čekala pisklavé zakvíkání, štěkavé odmítnutí nebo nepřátelské zavrčení. Ale ne tohle.
Ten pes mluvil úplně normálním hlasem. A dokonale ji ignoroval, což ji naštvalo snad ještě víc.
Znovu ho chytla zuby za útlý krk, zvedla ho do vzduchu a lehce s ním zatřásla. Celý proces doprovázela ustavičným včením.
„Shi!“ vykřila jsem a postavila se.
„Shirayuki-hime, okamžitě to nebohé zvíře polož na zem a to není žádost!“ znovu jsem na ní zakřičela. Zornice očí jsem měla stažené do tenké čárky.
S tygřicí jsme si měnily neústupné pohledy. Nekonec jsem otevřela ústa, odhalila vztekem zvětšené horní i dolní špičáky a nefalšovaně hrdelně zavrčela.
Tygřice na mě ještě chvíli upírala pohled, než sklopila oči, položila štěně a čumákem mu uhladila srst.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 0:14

Toshio Toppu

,,Masochistky tie kočky." pousmial sa potichu Toshio keď videl čo sa to tam celý čas deje.

,, Toshio sakra ty si ma oslintal..." zaštekal znova Fuchi keď sa prebúdzal. Postavil sa na všetky štyri a ešte stále nevnímal okolie.,, Ja viem, že si momentálne nezadaný ale to neznamená, že mi budeš prejavovať skrytú náklonnosť a aby bolo jasné..." nedokončil vetu keď sa otočil a zbadal Shii.,, Aaaaaaa sakra kruci do prdel čo to za prerastená guča chlpov stojí predo mnou?" zaštekal na celú miesto úplne zarazene.,, Preboha a ešte ma to olizovalo no fuuuuuuj." kričal a hodil sa na zem a začal sa váľať aby to zo seba dostal.,, To je enchutné, to je nechutné." opakoval dookola a ako bláznivý sa stále prevaľoval.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 0:22

Dobře, teď to bylo na Shi opravdu, opravdu moc. Mohl ji ignorovat, mohl na ni vrčet, ale nikdy, nikdy se k ní nikdo nebude chovat, jako by byla zeblešený vořech.
To jsem věděla i já, takže jsem také věděla, že tohle nebude vůbec, ale vůbec dobré.
Distancovala jsem se do dostatečné vzdálenosti stejně jako všechny ostatní kočky.
Jakmile tygřice zasekla drápy do koberce, všechny skleničky, vázy a jiné nádoby z vodou se převrhly nebo praskly.
Následně se voda rychlostí blesku vydala k válícímu se Fuchimu, obalila ho a uvěznila v jakési formě vodního vězení.
Neměl prostor na dýchání ani na mluvení. Pouze na kývání hlavou.
„Teď se mi okamžitě omluvíš, nebo tě náležitě umeji. A nebude se ti to líbit,“ vyslala myšlenku, která rozhodně nebyla tichá a hluboce zavrčela.
Já mezitím složila hlavu do dlaní.
Já ji zabiju...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 0:28

Toshio Toppu

,,Fuchi Fuchi ty blázon starý." zasmial sa potichu keď videl kam sa to dostal.,, To máš tak keď sa zobudíš keď nemáš." zašepkal v tichosti a jeho prsty neustále prechádzal po srsti oboch kočiek, no jeho pozornosť mal Fuchi.

Fuchi sa pri váľaní vôbec nesústredil na okolie a tak sa len prebral keď ho uveznila masa vody. Fuchi pocítil a začul nejaký hlas v hlave a zahľade na Shii. Bol rozhodnutí odpoveďou. Ani sa nehol a len vyplazil jazyk.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 0:31

Shi jenom přimhoučila oči a voda kolem psa se ještě více semkla. Teď se tlak mohl zdát až bolestivý.
„Vyber si. Omluvu, nebo uvidíme, jak máš rád žraloky,“ znovu zavrčela a pokročila o krok vpřed.
„A rozhoduj se rychle,“ varovala ho.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 0:35

Toshio Toppu

Fuchi len sledoval Shii ako blázni a vystrája. Nič si z toho nerobil aj keď pocítil ten tlak. Jej vyhrážky prelietavali okolo ako zbytočné nič. Len sa nad tým pousmial a objavil sa obláčik dymu a zmizol.

,,Holt summona večne niekde proti jeho vôli neudržíš." pousmial sa Toshio, vedel, že to bol ešte pokojný koniec. Mohlo to skončiť aj väčšou neplechou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 0:37

Shi pohodila hlavou a voda se rozprsla po podlaze. Zlost jí z očí ale nezmizela.
„Summon si může zmizet, jistě. U člověka je to trochu těžší, že Toshio?“ podívala se na něj s ne zrovna přívětivým výrazem a pomalu zamířila k němu.
„Shi...“ snažila jsem se ji upokojit klidným hlasem, ale nereagovala.
Bože, za co?
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 0:41

Toshio Toppu

,,Tak to je teda možné." prikývol pokojne Toshio.,, Aké šťastie, že ja človekom už nie som niekoľko rokov." povzdychol si.,, Byť shinobim predsa znamená nebyť čovekom a ja so bol vychovávaný aby som ním bol, ale pokojne." usmial sa.,, Ak ti to urobí radosť pokús sa o niečo ale varujem ťa, že viem byť horúci." zasmial sa a pozrel na dve kočičky, ktoré hladil.,, Holky ale pomôcť by ste mi mohli." zašepkal.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 0:46

Kočky se podívaly na něj, na sebe a zase na něj. Když už to vypadalo, že se k ničemu nemají, obě unisono zaprskaly a naježily se.
Musela jsem se tomu uchechtnout.
Shi jenom zavrčela, nahrbila se a připravila se skočit. Právě v okamžiku, kdy se odrážela jsem luskla prsty a mezi Toshiem a tygřicí se poskládala stěna.
„To stačí. Dokud jste v mém domě, nic takového se tu už dělat nebude. Jestli chcete, jděte si to vyřešit mimo pozemky,“ prohlásila jsem naprosto klidně.
Dostat se ,mimo pozemky' by samo o sobě zabralo mnoho času a Shi to věděla, takže se zatvářila dotčeně, hned na to ublíženě a nakonec švihla ocasem a vyběhla z místnosti.
„Skvěle. Skvěle...“
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 11:46

Toshio Toppu

,,Keby tak slečny po mne skákali ako kočky." napadlo mu v duchu a zbadal pred sebou zábranu, ktorá ho ochránila. Potom už len videl ako Shii zdrhla. Vrhol teda prísny pohľad na obe kočky.,, No jasne, drbať za ušami sa vám hodí ale inak nič čo?" povzdychol si a jemne ich zodvihol a položil na zem.,, Takto to nejde slečny, musíte si nájsť niekoho iného." pokrčil ramenami.,, Sakra a som bez kočky." napadlo mu v duchu a pohľadom hľadal niečo čo by po ňom neskočilo alebo čo sa už netuli k Ayame.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 19 Feb - 11:51

„No, nicméně, já pádím. Tenshi, zlato, jdeme,“ zavolala jsem na leoparda.
Pak jsem došla k Toshiovi.
„Musím si jít něco zařídit, důležitá záležitost. Když budete něco pořebovat, zavolejte na Wilsona. Nic nerozbijte. Můžete kamkoliv kromě zamčených dveří. Na starost vás tu bude mít...“ rozhlédla jsem se, „Subarashii, je tvůj,“ kývla jsem na jaguára.
Ten jenom tiše zavrčela jal se Toshia provrtávat pohledem.
„Užijte si to tu,“ usmála jsem se, vzala si plášť a společně s leopardem odletěla na vytvořeném drakovi. (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 19 Feb - 12:05

Toshio Toppu

,,Takže som tu sám na armádu kočiek." povzdychol si keď Ayame odišla.,, A naviac ma Shii chce zožrať." doplnil potichu.,, Tak to teda nie som v dobrej situácii." napadlo mu a pozrel na veľkého jaguára.,, Ty sa tuliť isto nebudeš, to ma radšej zješ čo?" nadýchol sa a zamyslel čo tu bude robiť.,, No nič tak budem meditovať." premýšľal nad touto možnosťou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi - Stránka 11 Empty Re: Ruiny starého hradu - zámek klanu Takahashi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru