Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsukikageho

+3
Natsuki
Maya Kissu
Akasuna no PiliKKa
7 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:24

First topic message reminder :

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 454088-balalaikaoffice
Celý svět žije v bídě, ale tu tedy nečekejte.. proč si neužívat, když vás nikdo neohrožuje? Luxus, knihy, svitky, velká okna a výhled. Proč neukázat, že na to máte..
Sám Tsukikage je považován za nejsilnějšího člověka světa, takže nejspíš není radno zahrávat si s ním!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Sun 23 Jun - 23:56

"Mě to je jedno já si sednu i tak ale dávám ti ještě šanci."
Poznamenala jsem a moje ruka se objevila vedle jeho pravé tváře jak jsem se natahovala zezadu pro tu flašku.
Nakonec se mi podařilo jí ukořistit a trochu jsem se napila.
"Máš tu i knihu co otevře tajný vchod?"
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 0:01

Fíha, to znie ako výzva. Prekrížil si na chvíľu ruky na hrudi, ostal sedieť a tiež ju pozorovať. Pohľad skočil hneď aj na jej ruku, keď sa po fľašku naťahovala. Namiesto toho, aby sa ale zachoval gentlemansky a podal jej ju... sa len škodoradostne oprel pohodlnejšie v kresle, a len sledoval jej snaženie, až kým to neskončilo. 
Tajný vchod? To by sa tu teda zišlo. Alebo taká ta prepadacia podlaha pre nežiadúcich hostí. Začal polemizovať, také pasce a vchody... fakt by nebolo zlé to tu zariadiť.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 0:06

"Jo a první kdo by tam spadl bych byla já."
Ušklíbla jsem se a ještě jednou jsem se napila...nemohla jsem odolat.
Nakonec jsem protočila znova očima, zmizela. 
I když to on asi nepostřehl když jsem stála za ním. 
Objevila jsem se v křesla, teda spíš jsem byla na jeho klíně a vrazila mu flašku do ruky aby neudělal zas to svoje mávnutí. Lítat se mi nechtělo.
"Neni to tak pohodlné jako to křeslo samotné.. Vážně...co by ti to udělalo kdyby jsi si šel sednout na pohovku?"
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 0:14

Aká múdra. Poznamenal, pri takýchto návštevách by fakticky do takej diery padla prvá. No čo, druhýkrát by ale vedela, kde ta priepasť je... čiže by to bolo po celej podlahe a hotovo! A už len stláčať správne tlačítka. Ale to sa bude riešiť inokedy, teraz skôr zostal klon zarazený, keď si tak odvážne sadla na neho. 
Hmm, vieš, to sa môžem pýtať aj ja teba. Vletel na ňu jeden žmurk, po ktorom sa napil z fľašky a tú jej hneď vrátil. Lakťami sa tentoraz oprel o bočné opierky, a ostal jej zadívaný len na chrbát, keď už na ňom sedela. Prekvapivo mu to ale... nejako... nevadilo.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 0:18

Nakonec jsem si ještě poposedla tak že jsem si přehodila nohy přes opěradlo židle a byla k němu bokem. Stiskla jsem flašku v rukou a koukla se na pohovku.
"Popravdě je to křeslo pohodlnější."
Pokrčila jsem po chvíli rameny a zase se usmála tak že jsem měla piercingy v ďolíčkách. 
"Vypadá to, že tě budu muset donutit pít častěji. To se s tebou dá i celkem normálně mluvit."
Zakřenila jsem se a napila se.  No už tam toho moc nebylo.. 
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 0:30

Točila sa chvíľu na ňom, až ostala k nemu bokom. Tým pádom musel zmeniť polohu rúk... lenže, kam ich mal uložiť? Nakoniec ich zatiaľ nechal na svojej hrudi, s prepletenými prstami. 
Skutočne? Keď si sem prišla nevedela si si ju vynachváliť. Len letmo sa na pohovku kukol, nakoniec zvážil, že kreslo fakt zostane jeho, čiže sa len ešte lepšie usadil. 
Nezvykaj si na to. Potichu sa ozval, zároveň svoju hlavu oprúc o operadlo. Pohľad na chvíľu padol na fľašku.
Čo s tým hodláme spraviť? Vystrčil jeden prst, ktorým na ňu ukázal a nadvihol obočie. 
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 0:32

"Jo jenže to jsem ještě nevěděla o tom křeslu."
Upozornila jsem ho na ten fakt a s nadzvednutým obočím jsem se koukla na jeho ruce. Posměšně jsem se uchechtla a pak se koukla na tu flašku.
"Celé to vypiji."
Pokrčila jsem rameny a sevřela flašku víc aby mi jí nemohl vzít.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 0:39

No iste iste. Pokýval slabo hlavou, načo si prehrabol vlasy a hlavu si naklonil na druhú stranu. Ruky napokon uvoľnil, čiže len dopadli k jeho boku, kde boli zastavené, keďže tam už to blokovala Michiko.
Počuj, ako sa ty vlastne voláš? Zvedavo sa spýtal, keďže si moc na meno nespomínal, a možno ani nemal na aké. Zároveň, po otázke, sa natiahol po tú fľašku, a chcel si ju už vziať. Len to nejako, ľahko, nešlo. 
Hmmh... Zafuňal, načo fľašku potiahol trošku prudšie, ale o nič moc. Totiž, nechcelo sa mu veľmi sa tu naťahovať.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 0:43

"Á no jó..jméno."
Zakřenila jsem se a víc stiskla flašku.
"Michiko, prostě Michi."
Protočila jsem očima nad svým jménem, moc v lásce jsem ho neměla.
Trhla jsem flaškou když se mi jí pokusil znova vzít a natáhla ruku co nejdál.
"Budu spoléhat na to, že jsi jak většina lidí a nebudeš si nic pamatovat."
Pronesla jsem ďábelsky a napila se.
Pak jsem ho volnou rukou rychle čapla za límec a políbila ho čímž jsem mu pití dostala do úst. 
Nakonec jsem se zase odtáhla a jakoby nic jsem si olízla rty.
"Odkud to máš? Vážně by mě zajímalo kde se to dá sehnat, protože je to boží."
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 0:53

Michi hmm... Znova sa poškrabal vo vlasoch, snáď si to zapamätá, aj keď vytriezvie. Ale možné bolo všetko, aj to, že to zabudne o moment. Znova ale zafuňal, keď na fľašku jednoznačne nedočiahol, keďže ruku oddialila. 
Hm? Dokázal len nakloniť zase hlavu, tomu čo vravela moc neporozumel, respektíve, významu prečo to povedala. No hneď to zistil, keď mu vlastne obsah fľašky, z ktorej sa napila, skončil v jeho ústach. Ostal na ňu zarazene kukať, pričom mu oči opäť nabrali zúženej zrenice. V skutočnosti, toto ho trošku prebralo ale nie tak, aby bol schopný zase konať triezvo či podobne. Vlastne, teraz nebol schopný spraviť niečo iné. 
To... to neviem, proste... sa to našlo. Odvetil jej až po chvíľke, neprestal ale prekvapene hľadieť. 
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 0:58

Nadzvedla jsem obočí když se poškrábal ve vlasech a natáhla se pro propisku. Vrazila jsem mu flašku do jedné ruky a druhou si vzala. Na dlaň jsem mu napsala svoje jméno a propisku hodila zpět na stůl.
"Takhle si to třeba zapamatuješ."
Zakřenila jsem se a vzala si zase flašku.
"He našlo? Takže ti to sem donesla nějaká dobrá víla? Koukej si vzpomenout chci to taky."
Když jsem se na něj koukla zarazil mě jeho výraz.
"Neprodělal jsi infarkt staříku? Vypadáš tak."
Rýpla jsem si do něj. 
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 1:08

Hej, takto už možno hej. Prikývol a zavrel dlaň, ak sa to nezmaže tak si ju teda zapamätá na 100%. 
Nie, tak nie. Dobré víly patria za mreže, doniesol to nejaký zo sluhov... či poddaných... či ako ich mám volať. Odvetil jej, takú misiu budem musieť zrejme zopakovať, keď už som si tú jednu fľašku minul. Ale asi to ľutovať nebudem.
Možno... vieš, nemám to na dennej báze... a stařík je prehnané. Skonštatoval, dopil fľašku, nechajúc tam len fakt pár kvapiek, a podrobne sa kukol do jej tváre, akoby ju skúmal. No nakoniec už len zaklonil hlavu, privrel oči a na moment začal oddychovať, ale rozmýšľať zároveň. No neboli to moc... "normálne" myšlienky. Hold ten alkohol spraví svoje, aj s otázkami, ktoré teraz behali v jeho hlave okolo Michiko. 
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 1:13

"Takže jsme poddaný a sluhové. To je fajn vědět."
Prohodila jsem a dotčeně se koukla na prázdnou flašku, já se chtěla ještě napít! To není fér.
"To bych za tebou teda měla chodit a ptát se.. Máte nějaké přání pane?"
Zamrkala jsem sladce a pak se ušklíbla.
To je pěkná blbost..
"Ne? To možná bude tím tvým kamenným xichtíkem."
Poznamenala jsem a začala si s tou prázdnou flaškou hrát.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 1:21

Vyrovnal hlavu a zvedavo sa na ňu pozrel.
Máš pre vás snáď ešte iný názov? Spýtal sa, nech reč nestojí, a neodolal škodoradostnému úsmevu, keď si všimol v jej výraze, že zjavne ešte trochu toho obsahu z fľašky chcela. Čo už, moc gentlemana vo mne nebolo. 
Prianí je veľa, len ich väčšinou nikto nemá možnosť splniť. Tikol mu kútik pier, tie najkrajšie priania som dokonca nebol schopný splniť ani ja sám, nie ešte niekto druhý, podľa mňa i slabší.
Nemôže sa každý iba usmievať a rozdávať dobrý pocit. Obhájil sa, kedysi som ale taký bol, no osud ma premenil v to, čo som teraz. A osudu by som asi aj ďakoval, keby mám tú možnosť... a keby som niekedy tak ožratý xD.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 1:26

"Pro ně ne...ale já tvůj sluha ani poskok ani já nevím bůh ví co nejsem." Upozornila jsem ho a odložila flašku.
"Jsem prostě Michi, originál na trhu."
Zářivě jsem se usmála a pak se zakřenila.
"Jaké například?"
Nadzvedla jsem zvědavě obočí, byla jsem známá tím, že mě nic a nikdo nedokázal natolik zaujmout abych se na něco vyptávala nebo dokonce projevila zájem o danou věc. Jop ale alkohol asi dělá divy, cítila jsem se jako detektiv který někoho vyslýchá.
"To neříkám ale pak se netvař jak po infarktu když se ti stane něco co nečekáš. Nemůžeš předvídat všechny kroky ostatních...a moje už vůbec ne."
Hrdě jsem se zakřenila. 
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 1:39

Proste Michi... Zopakoval, pričom sa tak trošku pousmial. Ktovie prečo... Iba chvíľu mlčal, rozmýšľal, či jej tie priania vyzradí či si ich nechá.
To hlavné... túžim po vyhladení tých, čo ešte veria v dobro a mier, a neviem aké iné s*ačky. Nechápu, že ich svet skončil, tak im to treba ujasniť. Pri prezradení tohto sna mu akoby blikali oči, pretože toto bolo niečo, po čom túžim už dlhý čas, len sa zatiaľ nenašiel správny čas začať to znova. 
A tak, vieš. Už len mávol rukou, načo si vypočul jej posledné. Alkohol teraz zvíťazil nad rozumom, keď jej jednu ruku položil pri pás, respektíve vlastne k operadlu, a tú druhú pod jej kolená, či vlastne tiež k operadlu. Nebolo to samozrejme všetko, ten jed mu prúdil v tele vynikajúco, takže sa k nej naklonil ale tiež ani nenačal čo pôvodne chcel.
To isté platí pre teba. Nahodil do tváre mierny, provokatívny úsmev, pri ktorom vydýchol schválne tak, aby jej ofúkol tvár. Zároveň sa ale vracala aj chuť na alkohol, ktorý sa im minul... no, snáď to prejde.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 1:46

"Tohle přání schvaluji."
Přikývla jsem uznale, to já žádné neměla...teda měla ale bylo až moc na hlavu ale ne zas tak na hlavu jako například sesbírat všechny plyšové medvídky na světě a pak do nich skočit xD.
Když se dal do "pohybu" lehce jsem nadzvedla obočí a pak se široce usmála.
"Budu si to..." dlaní jsem mu přejela po krku a nechala mu okolo něj ruku. "..pamatovat."
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 1:53

Ako inak, moje ciele neschvália len ich obete. Opäť mu do tváre skočil malý úsmev, pri ktorom sa ešte aj očami zapichol na jej piercingy. Dvihol jednu ruku, po oboch prešiel a potom ruku vrátil na miesto.
Zaujímavé. Potichu skonštatoval, načo už opäť nemusel ani váhať. Uvoľnil trochu krk, spustil hlavu nižšie a pobozkal ju. Už niečo také bolo dávnejšie, naposledy pri nejakom úlete, takže to bol trochu nezvyk. Ale nie zas taký, ako ešte keď to spravila po prvýkrát.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 1:58

Když přejel po piercingách neznatelně jsem se zachvěla.
"Proč?"
Stačila jsem se ještě zeptat než jsem mohla opět ochutnat jeho rty.
Polibek jsem mu oplácela a nakonec jsem ho přerušila.
"Definitivně tě budu muset opíjet častěji"
Utrousila jsem než jsem ho zase políbila.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 2:03

V tom prípade veľa šťastia. Vyjadril sa k jej rozhodnutiu, pričom jej nestihol ani odpovedať na jej prvú otázku, a bol už zapojený do lepšej činnosti. 
Len si ju pritiahol k sebe bližšie, a venoval sa bozku. 
Ako inak by to asi skončilo po pití, že? Keďže sám nikdy nepijem, vždy je za tým už len nejaká žena. A teraz, zdá sa, som si našiel zjavne osobu, ktorá to bude asi najčastejšie. Teda, ak jej za triezva raz niečo nespravím xD.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 2:08

Objala jsem ho okolo krku i druhou rukou a pokračovala.
Po chvíli jsem ho znova přerušila abych se pořádně nadechla a ušklíbla jsem se.
"Povedlo se mi to jednou, tak si nemysli že se mi to nepovede znova. Většinou muži opíjí ženy, koukám že u tebe je to naopak."
Spokojeně jsem se zakřenila, znova si ho k sobě přitiskla a věnovala se jeho rtům.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 2:14

V podstate si ju na seba len viac pritisol, čo nebolo moc ťažké, keďže na ňom už beztak sedela. Keď na moment bozk prerušila, mala čas niečo povedať.
Druhýkrát môžem byť opatrnejší. Opäť na ňu vyletel žmurk, taktiež nestihol opäť odpovedať na všetko, no tiež to vymenila tá lepšia činnosť, do ktorej sa zapojil. Popritom ruka pri kolenách prešla k jej vlasom, kde ruku zovrel v päsť a pár pramienkov jej tak uväznil v dlani.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Mon 24 Jun - 2:23

"Tak to na tebe holt zkusím když budeš střízlivý."
Zamumlala jsem přerušovaně během polibku a jednou rukou kterou jsem měla kolo jeho krku jsem mu taky zajela do vlasů. 
Když jsem ho zase přerušila přejela jsem mu rtu po krku a políbila ho tam. 
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 24 Jun - 12:39

To by som ti neodporúčal. Zamumlal naspäť, vedel som, čo som zač keď niesom v takomto stave, tak isto ako som vedel, ako na mňa ten alkohol pôsobí. A neviem, či by som takto reagoval aj keby som bol pri normálnych zmysloch. Ale keď to chce risknúť... Len sa jej teda ďalej venoval, kým to neprerušila. Pod útok sa dostal jeho krk, čo ho trošku donútilo podvihnúť hlavu. Bolo to príjemné, čiže aj privrel oči no zároveň uvoľnil päsť v jej vlasoch, aby ju za ne priveľmi neťahal. 
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Kaomi Mon 24 Jun - 15:33

Došla jsem po několika schodech na chodbu v budově, která nejspíš vedla až ke kanceláři. Cestou jsem se koukala z okna a hrála si s ping-pongáčem, tak, že se to občas odrazilo od stěny až znovu do mé dlaně. Mám chuť na Nutellu...Bože jak mě se nechce dneska chodit. Povzdechla jsem si a naposledy pinka ping-pongáčem o zem, protože jsem došla až před dveře kanclu, u kterých jsem se zastavila. Ok takže mám být milá? Do p*dele to se mi ale nechce....Sakra já už trpím samomluvou!!! Nadávala jsem si v duchu a pak jsem s utrpením zaklepala. Než by mě někdo vyzval tak jsem si zatím hrála s ping-pongáčem, že jsem si hjo hezky házela o stěnu a on se vrátil zase ke mě.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho - Stránka 3 Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru