Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsukikageho

+3
Natsuki
Maya Kissu
Akasuna no PiliKKa
7 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:24

Kancelář Tsukikageho 454088-balalaikaoffice
Celý svět žije v bídě, ale tu tedy nečekejte.. proč si neužívat, když vás nikdo neohrožuje? Luxus, knihy, svitky, velká okna a výhled. Proč neukázat, že na to máte..
Sám Tsukikage je považován za nejsilnějšího člověka světa, takže nejspíš není radno zahrávat si s ním!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 16:59

Maya

Zaklepala jsem na dveře a čekala na odpověď. Natsuki. Čekám že si budeš chtít pak najít ty ovečky co si s námi povídali u brány. Usmála jsem se. Víš který element mi chybí. Tak ten jediný chci kdyžtak přinést. Jinak máš volnou ruku.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 17:39

Postavila som sa po Mayinej pravej strane a s rukami za chrbtom som sa kývala zo strany na stranu. Nijak som neodpovedala, nebolo to ptorebné. Proste som sa len tak záhadne usmievala a čakala som, kedy toto miesto opustíme. Teda plánovala som si to s nimi vybaviť až po tom, čo odtiaľto odídeme alebo čo budeme mať to, pre čo sme sem prišli.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 2 Jun - 18:04

Od činnosti, ktorá sa týkala aktuálne iba sedenia a hľadenia von oknom, ma vyrušili zvuky. Boli to zvuky krokov, ktoré o chvíľu v chodbe prestali, a na krátky moment ich nahradilo klopanie. Po ňom sa ešte nezreteľne ozval nejaký hlas, načo zostalo už znova ticho. Dosť dlhý čas som tu nemal návštevu, bol som trošku zvedavý, s čím mi tu kto prišiel. Ostal som v kresle otočený k oknu, čiže chrbtom k dverám, a niečo som si začal vyťahovať z vnútorného vrecka svojho plášťa.
Ďalej... Ozval som sa po nejakej chvíli, ak by to bol niekto prosiaci o pomoc, s veľkou a zákernou radosťou by som ho hneď poslal kade ľahšie. A poslednú dobu som žiadne iné žiadosti neočakával, niečo iné by bola prekvapivá zmena.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 18:48

Maya

Otevřela jsem dveře a vstoupila. Hledám Uchihu. Nic víc jsem nřekla. Pozdrav taky nebyl potřeba. Musel vědět o koho se jedná a že jsem došla osobně ho mohlo i trochu udivit.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 19:38

Vošla som dovnútra za Mayou a bez slova som zatvorila dvere. Obzrela som si miestnosť no po tom som len pohľad zabodla niekam do zeme. Ja som ostávala potichu, viac menej som sa ani nijak nehýbala. Len som tam stála a dávala som pozor na to, aby bola Maya v bezpečí. Viac ma nezaujímalo.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 2 Jun - 20:52

Ani som sa na kresle neotáčal, nepovažoval som to teraz na chvíľu za potrebné, keďže som to hodlal vybaviť jednou či dvoma vetami. Mohli vidieť maximálne moju ruku, ktorú som naklonil do strany.
Fajn, hľadajte ďalej. Ja ho hľadať nehodlám... ešte niečo? Tiež bez pozdravu, a samozrejme s arogantným tónom hlasu som sa ozval naspäť. Snáď si nemysleli, že im teraz nájdem Uchihu. Nech si ho hľadajú sami, niesom pátracia služba. Nakoniec som si na tvár nasadil masku, obyčajnú bielu, hlavne aby zakrývala zvonka oči, a otočil som sa na kresle k nim. Po prvýkrát som na obe osoby pozrel, neurčito si ich obhliadol, a nakoniec som pozrel len na jednu z nich, s ktorou pravdepodobne vediem ten rozhovor.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 22:24

Maya

Hošane. Musíš tady mít něco jako papíry. Chci vědět jestli se tady pohybuje. Popošla jsem k němu blíž. Má něco co mi dluží. Škodolibě jsem se usmála. A pokud o něm nic nevíš. Aspoň víš komu potom poslat účet za opravi až ho tu budu hledat.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 2 Jun - 22:56

Začal som hýbať hlavou tak, aby to vyzeralo, že sa dívam po stole a hľadám tie papiere. Ale čo sa nestalo! Žiadne tu neboli! Dokonca ani po šuflíkoch! Dvihol som hlavu preto zase na tú ženu, roztiahol som ruky do strán a pokrčil som ramenami.
Je to ale smutná správa, žiadne papiere tu nemám. Ironicky a s hraným smútok v hlase som pokrútil hlavou, a ruky som vrátil na stôl, aby som sa mohol oprieť.
Čo už len tebe môže Uchiha dlhovať? Spýtal som sa, no moc záujmu v tom nebolo, skôr to bola otázka pre mňa samého. Ja som totiž videl Uchihov ako osoby, ktoré dlhované nikdy nevrátia, takže som videl aj zbytočné toto ich hľadanie. Ale bol to iba môj pohľad na nich, vlastne, trošku ten pohľad patril aj mne... ja by som totiž dlhy tiež extra nejako nevybavoval. No a potom povedala vetu, ktorou prezradila, že pri hľadaní vraj vzniknú veci na opravu. Touto informáciou sa to ich hľadanie začalo týkať aj trochu mňa, hádam si nenechám ničiť dedinu.
A ty si myslíš,... vystrel som sa i stiahol ruky zo stola, a lepšie som sa na ňu zadíval... že by som ti dovolil tu nejako extra vyvádzať? Jak... hlúpe. S týmto skonštatovaním som sa postavil, a pomaly som prešiel k oknu. Oprel som sa o parapetu rukami, otočený ale ešte stále k dvom osobám v kancelárii.
Sklamem ťa, ale či už poskytnutie informácie alebo zaobstarávanie opráv ti musím odoprieť. Po tomto oznámení som už ostal mlčať, pohľadom upretým na ne dve. Prísť sem za mnou s takýmto prístupom... s tým teda ďaleko u mňa nepochodia. No nakoniec som ticho neostal, ešte som predsa len niečo dodal.
Chceš vedieť, kde je Uchiha? V poriadku, niečo za niečo. Prehovoril som, vyzradiac tak kompromis pre túto situáciu. Ak by to nevzala, bol by som veľmi zvedavý nato, ako dlho by sa tu zdržala. Či už by odišla sama kvôli tomu, že by tu svoj cieľ nenašla a nikto by jej to ani nepovedal, alebo kvôli vyhodeniu pre nejaké úmyselné poškodenia, ako to nepriamo povedala.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 3 Jun - 13:48

Maya

Co za něj chceš? Přišlo mi trochu divné že nejřív říká že o něm nic neví a pak najednou ví. No, nechám se asi překvapit co na mě bude chtít.
Ale zase na druhou stranu jedná jako já. Chce něco za něco a to je přesně přístup Shirenu.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 3 Jun - 14:51

To, že jej to prišlo divné nebolo žiadne prekvapenie. Aj ja by som sa čudoval, keby sa počujem. Bolo to u mňa totiž tak pol na pol, vzhľadom k tomu, že som netušil kde Uchiha je, ale zároveň som vedel, kde asi byť môže! Čo som naisto ale vedel bola iba jedna jediná vec...
Čo chcem? Zopakoval som, prehodiac pohľad na okno, z ktorého som pozrel von. To čo som tak veľmi chcel mi nikto len tak nedá, takže o takom prianí som mohol teraz len fakt mlčať. Ale boli pre mňa neznáme, netušil som, čo od nich čakať alebo žiadať. Nakoniec mi napadla jednoduchá otázka, keďže ani ja som nešiel podávať nejakú extra špeciálnu informáciu.
Čo ti Uchiha dlží? Položil som jej otázku, obrátil som hlavu aj s pohľadom znova na ňu a už som len čakal. Snáď mi nebude klamať, ale ak ide o Uchihu, len nejakú sprostosť trepnúť nemôže. To by bola hneď odhalená. Takže som čakal, čo z nej vylezie, aby som jej už mohol aj povedať menšiu nápovedu nato, kam ten jej Uchiha mohol ísť.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 3 Jun - 17:09

Maya

Něco velmi ceného. Postoupila jsem k němu ještě blíže. My jsme Shiren. Můžeš u nás mít službu zadarmo když mi pomůžeš. Nemyslela jsem žádnou úchylnou službyčku. To by nedopad dobře ani Tsukikage osobně. Ženy z klanu Kissu jsou svinstvo pro muže.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 3 Jun - 17:30

Po odpovedi mi pod maskou len na moment vystúpilo jedno obočie, načo ale zase padlo. Niečo cenné... Uchiha... to zas bude niečo. Ale čo mňa tam po tom, v mysli som nad tým iba mávol rukou.
Údajne jeden Uchiha odišiel mimo dedinu, takže okruh tvojho hľadania sa zužuje na veľké zničené dediny, do ktorých určite zavítal. Prezradil som... "dosť potrebnú" informáciu, a keby nemám takú povahu akú mám, určite by som sa škodoradostne usmial. Ale takto mi len ostala pod maskou kamenná tvár, keď som sa presunul zase ku kreslu, do ktorého som si sadol.
Pomôcť? Zopakoval som len toto jedno jediné slovo, a stále som na ňu uprene hľadel. Potrebovala pomôcť ešte s niečím? Alebo tým myslela len toto? Len som čakal, či ešte niečo povie, a ak hej, tak čo. Tak či onak som tak mierne dúfal, že sa ten údajný Uchiha spamätá a vráti, skôr než si ho ony dve nájdu. Keďže niečo dlhoval, cenné... určite im to nedá len tak. Ale čo narobím, ak bude mať šťastie i rozum, vráti sa v pravý čas. Ak nie, stretne túto dvojicu, od ktorej som práve čakal, či ešte niečo potrebujú... "vykšeftovať".
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Natsuki Mon 3 Jun - 17:40

Po celý čas som ostávala v absolútnej tichosti. Nezúčastňovala som sa tejto konverzácie a vlastne to ani nevyzeralo tak, že ma nejako zaujíma. Pohľadom som sa stále túlala po kancli a trocha nervózne som prešlapovala z miesta na miesto. Ani som netušila kedy Maya skončí no nevadilo mi, čakať.. ak to bolo jej prianie. Bola som predsa len jej poslušná figúrka ktorá si túto skutočnosť uvedomovala a bez problémov svoju rolu aj hrala.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 3 Jun - 19:31

Maya

Co by si po nás chtěl ty? Natsuki už mohla tušit že se dostávám do svého živlu. Můžeme se domluvit že ty mi dáš Uchihu a já ti udělám protislužbu. Shiren jedná za koho se mu to víc hodí. Takže se můžu optat nějakých přeživších z války. Uvidím kdo mi nabídne lepší cenu. Něco mi říkalo že mu to může přijít jako provokace. Ale věřila jsem tomu že je rozumný člověk. Pokud by začal boj, nemusel by to nikdo ve vesnici přežít včetně nás tří co jsme v kanceláři. A to by se mu určitě nehodilo.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Mon 3 Jun - 20:14

Preplietol som si prsty pred maskou, a oprel som sa lakťami o stôl. Na čo iné by jej bol Uchiha? Bolo mi to jasné, a práve to mi chvíľu vŕtalo hlavou. Moc Uchihu je veľká, a je neradno sa s ňou zahrávať. Moju pozornosť vzápätí dostala mapa, ktorá bola na stole uprostred kancelárie namiesto obrusu, prikrytá sklom.
Preživší? Tí, čo sa len schovávajú a každý deň sa modlia, aby ich život neskončil? Odvážne, očakávať od nich vôbec nejakú cenu. Prehovoril som, prekrútiac oči naspäť na jednu a potom i druhú ženu. Obe mohli byť vlastne aj môj nepriateľ, a zároveň aj spojenec. Ostražitosti mi preto teraz vôbec nechýbalo.
Niečo by tu bolo... avšak o Uchihovi začínam pochybovať. Predsa len, je vždy dobré mať na svojej strane to najlepšie. Prehovoril som s nemeniacim sa tónom hlasu, hoci som teraz kruto rozmýšľal. Sharingan bol vždy k úžitku, o tom isto nepochybovala ani prítomná Maya... niet divu, že som nad jej ponukou hneď nekývol hlavou do súhlasu.
V každom prípade, nieje to záležitosť, ktorú by som bol schopný chytro vybaviť za pár minút. Potrebujem čas na premyslenie, preto ak ti to vadí alebo nevadí, ponuky a rozhodnutia sa zatiaľ nedočkáš. Ukončil som touto vetou aj moje rozmýšľanie, teraz u mňa nebola chuť uvažovať nad týmto, mal som v hlave ďaleko iné starosti, a pomoc od nich som zatiaľ nepotreboval. A ktovie, možno ju ani potrebovať nebudem.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Wed 5 Jun - 12:54

Maya

Dám ti půlku. Zašklebyla jsem se. To je lepší návrh ne? Čas se krátil. A já nemohla zůstávat pryč moc dlouho.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 5 Jun - 16:16

Zamaskovaná tvár sa opäť otočila na Mayu, keď ona sama ponúkla v podstate časť toho, čo po mne chcela. Bolo to trochu... no, divné.
Podľa správnosti by som ja mal tebe určovať veci ohľadom Uchihu, iste pochopíš aj to, že v podstate to čo mi ponúkaš už mám. Akurát v niekom, kto takú moc vie ovládať lepšie než ja. Znova som prehovoril, neporušujúc ani to posledné čo som naposledy pred momentom povedal, že sa teraz určite tak rýchlo nerozhodnem. Chcela niečo, s čím sa ťažko "obchodovalo", a navyše... toho Uchihu som očakával už dlhšie, čiže sa mu aj bez jej pomoci mohlo niečo stať, a ja tu len bez významu uvažujem a jednám. Pravda, čoskoro ku mne dorazila istá informácia, ktorá ma donútila zase vstať z kresla.
Volajú ma povinnosti. Objasnil som, nechal som tu svojho bleskového klona, ktorý tu aspoň zaujal moje miesto, a ja som sa len tak vyparil bez stopy preč.
Presun
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Natsuki Sun 9 Jun - 16:08

S povzdychom som len mierne pokrútila hlavou. Nebavilo ma to tu a celú túto návštevu som začala považovať za tak trocha zbytočnú teda.. skôr nudnú. Nebolo tu nič zaujímavé. Celá táto dedina mi pripomínala jednu veľkú dieru, čo som nedala nahlas najavo len preto, lebo ma k tomu zatiaľ nikto nevyprovokoval. Predsa len.. ja som nebola typ človeka, ktorý by vedel klamať.
"Maya-sama.. nemyslíte že to je zbytočné ? Budeme ho musieť nájsť po starom.. môžem sa spýtať zvierat." Pousmiala som sa jej smerom a následne som spod oblečenia u pasu vytiahla menšiu bielu myš. Zapozerala som sa jej do očí no bolo to skôr len kvôli tomu, že som sa fakt.. začínala.. trocha nudiť. Navyše mi tu chýbala prítomnosť nejakých zvierat.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 10 Jun - 10:33

Maya

No. Zatím se vracíme do vesnice. Je tam pár lidí, který nám z toho udělaj kůlničku na dříví pokud nebudou mít dohled. Otočila jsem se zpětně na klon a zamávala mu jako hlupec. Tak někdy jindy. V tu chvíli jsem zmizela. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Sun 23 Jun - 19:11

Objevila jsem se před kanclem i když jsem věděla, že tu pravděpodobně nebude...no aspoň líp pro mě. 
S tím kolik tady okolo bylo neznámých chaker...kdyby tu seděl nechoval by se moc jako kage.
Yosh..
I tak jsem zaklepala, když se opravdu nikdo neozval spokojeně jsem se objevila za velkým, otevřeným oknem a skočila dovnitř. 
Riskovala jsem svůj krk, ale to já vždy...ono to nakonec bylo jedno, někdy umřít musím tak teď si to aspoň užiju. 
Rozvalila jsem se na pohodlné pohovce a spokojeně vydechla.
Paráda..tu chci domů.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 23 Jun - 19:37

Zatiaľčo si Michiko pokojne, rozvalená ležala na gauči, môj klon ju spoza stola uprene sledoval, akoby iba čakal, kedy si ho všimne. Ale asi sa tak nemalo stať, keďže niečo také neprichádzalo. Klon teda vstal, pomaly prešiel rovno k nej a uprel na ňu svoje oči zblízka. 
Leží sa ti pohodlne? Ironicky zaznelo miestnosťou, otázka mierená na osobu, ktorá by za iných okolností už fakt skončila v stave bez pomoci. Ale teraz, klon, nemal chuť podnikať nejaký útok. A bol to predsa klon, ešte by sa to mohlo nejak pokaziť a nemuselo by to byť v pohode.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Sun 23 Jun - 20:06

Vážně jsem si ho nevšimla ale když promluvil ani mě nepřekvapil.
"Jo celkem jo, děkuju za optání. Něco takového bych potřebovala domů. Kde jste to sehnal?"
Koukla jsem se na něj zvědavě a dala si ještě k tomu ruce za hlavu.
Možná jsem se měla posadit, nebo si stoupnout a prosit o odpuštění ale to bych nebyla já a hlavně ta pohovka byla vážně sakra pohodlná!
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Sun 23 Jun - 20:52

Niesi tu v poradni, zožeň si ho sama. Zašomral klon, ktorý naďalej ostal postávať a sledovať ju. Ľudia tu už fakt nemajú žiadne spôsoby, len si tak prídu do kanclu, veď čo, ľahnú si a neriešia. V dedine je veľa takých, no ešte nikto nezašiel až takto, že mi len tak prišiel do kanclu a začal sa mi tu váľať. Dovoľujú si čoraz viac a iba skúšajú moju trpezlivosť, ktorá sa pomaličky zvyšuje... už len počkať, kto si to odnesie ako prvý.
Prišla si aj po niečo, alebo len zo záujmu poležať si tu na pár sekúnd, kým ťa odtiaľto vykopnem? Spýtal sa úprimne, zahadzovať sa tu s ňou nehodlal, takže ak má niečo na srdci, nech si povie a ak nie, nemá tu čo robiť. Aj tak, mojej povahe spoločnosť až tak netrebalo.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Michiko Sun 23 Jun - 20:56

"Ouč to zabolelo...vlastně ani ne."
Ušklíbla jsem se a mrkla na něj.
"Přišla jsem si jen lehnout, a být Vámi nechám mě tak, protože když se zvednu bude to zlé."
Významně jsem nadzvedla obočí a pokrčila rameny jakoby mi to bylo líto.
No jo, zase já a to moje působení alkoholu. Dokud ležím nebo sedím je to ok ale pak...no hrůza. A jelikož jsem toho před chvíli dost vypila vážně by to bylo zlé.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsukikageho Empty Re: Kancelář Tsukikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru