Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:21

First topic message reminder :

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Iwavillage

Kancelář Tsuchikage se nachází v nejvyšší budově vesnice.
Ticho chodeb, které k ní vedou, každou chvíli naruší spěchající shinobi, který přišel ohlásit úspěšnost mise nebo naopak přišel, aby se dozvěděl víc o práci, kterou má vykonat.
Čekání si můžete zkrátit skvělým výhledem na Kamennou, který máte z oken budovy.


Naposledy upravil Orion Mizuki dne Mon 18 Jun - 12:58, celkově upraveno 1 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 15:48

,, Dúfam,že vám tu neprekážam." zopakoval potichu neveriacky a krútil hlavou.,, Na prstoch dvoch rúk by som spočítal verných shinobi, teda shinobi." povzdychol si potichu a od zlosti sa mu rozhorela práva ruka, ktorá okamžite po chvíli zhasla.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:55

Zrovna jsem mu tu ruku čistila od popela když vzplanula zapálila kapesník a popálila moji ruku. Cukla jsem sebou, ale stále jsem zatvrzele mlčela a uhasila kapesník, který letěl hned do koše. Došla jsem si pro nový a taky ho namočila. Chvíli jsem si na ruku nechala téct vodu a vrátila se k odstraňování popela z jeho těla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 16:03

Toshio sa po chvíli postavil a zobral jej kapesník z ruky.,, Berieš mi moju súčasť." zašepkal a otočil si ju k sebe chrbtom a pritiahol bližšie. Vytiahol z vrecka retiazku a na nej guličku. Tú dal Tsuki okolo krku a vzadu jej ju zapol. Potom ju objal a sklonil hlavu na jej rameno pričom väčšiu váhu preniesol na ňu akoby prestal vládať.,, Ochraňuj to akoby som to bol ja." zašepkal.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:12

Překvapeně jsem si prohlížela co mi to vlastně připnul na krk. Hai, budu ho ochraňovat. Arigato. Políbila jsem ho na tvář a trochu se přitulila. Co jsi to zase prováděl? Jsi v pořádku? Zeptala jsem se ho tiše.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 16:23

,, Hral som sa s domácim maznáčikom." odpovedal jej jednoducho a presne.,, A takto som dopadol, asi starnem." povzdychol si.,, Ale mohli by sme ísť domov." navrhol.,, Smrdím akoby som vyhodil do vzduchu sopku." pokrútil hlavou.,, Aha ja som ju vyhodil do vzduchu, to bude tým." pousmial sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:26

Otočila jsem se tak abych ho mohla dobře podepřít a upřela na něj svůj zrak. To bude nejlepší. Opři se o mě a můžeme jít. Vyhazovat sopky do povětří můžeš zase jindy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 16:29

,, Čo tam po sopke, tie by som mohol odpaľovať po stovkách." zašepkal potichu a nechal sa viesť.,, Ale to čo skrývala vovnútri... to už nebolo len tak niečo." pokrútil hlavou.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 16:31

Povíš mi o tom doma ano? Pousmála jsem se a vyvedla ho ze dveří. Kancelář jsem zamkla a klíč mu schovala do kapsy. Pomalu jsme šli směrem k lázním. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 30 May - 16:24

Všichni byli pryč.
Dokonce i jeho asistentka. Zřejmě zmizela s ním. Přejela jsem prsty po stole a zůstalo mi na nich trochu prachu.
Takhle to zanedbávat...
Můj úsměv se rozšiřoval čím dál víc. Dopis od Midotsuchiho mne potěšil. Ani na vteřinu jsem neváhala. A teď jsem stála tady, abych si to promyslela.
Až se vrátíte, Midotsuchi-sama, to křeslo bude vaše, o to se postarám!
Konečně jsem našla něco jako cíl, který mě poslední dobou jen míjel. Tohle bylo to, o co jsem se mohla opřít, na co jsem se mohla soustředit a čemu jsem mohla věnovat další cestu.
Trvalo mi dlouho než jsem dorazila sem. Nikdo mě tu nečekal, ale nebýt kontaktů mého klanu, nedostala bych se sem.
Posadila jsem se za stůl a namočila pero do inkoustu. Příkaz k mobilizaci. Přesně, jak po mě chtěl. Chvíli jsem váhala, jak příkaz ukončit.
Nakonec jsem jej podepsala svým jménem a dodala "Dle vůle." Dle vůle a Midotsuchiho jméno a titul. Dopis dostal první, kdo vstoupil do dveří. Nebylo divu, čekala jsem, že mě odtud vyhodí.
Postavila jsem se. Přišlo mi nepatřičné tu sedět.
Jen jsem plnila Tsuchikageho pokyny, nic víc. Čekala jsem, jestli s mobilizací budou problémy, ale žádné jsem neočekávala. Lidé, kteří v Toshiově režimu trpěli, se budou dovolávat míru, který tu vládl společně s bývalým Tsuchikage.
Ja! Se současným Tsuchikage. Od dnešního dne zase se současným!
Posadila jsem se na okenní parapet a očima doslova hypnotizovala dveře.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 May - 19:12

Po záhadnom zmiznutí Toshia a po vyhlásení mobilizácie zavládol v dedine chaos. Nikto si ani len nevšimol, že som preletel nad dedinou. Chcel som vstúpiť do pracovne cez okno, ako som to mal vo zvyku, ale na parapete sedela Orion: "Rád Vás zasa vidím, Orion-dono." Usmial som sa čakajúc, kedy ustúpi. "Ide všetko podľa plánu tak, ako som to od Vás žiadal?" položil som hneď aj otázku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 30 May - 19:37

Seskočila jsem z parapetu a věnovala jsem mu zářivý úsměv.
Měla jsem pocit, že takový u mě ještě neviděl. Vláda Toshia změnila všechny a moje krvelačná povaha by před tou jeho neobstála. Ne! Moje krvelačná maska by před ním neobstála a tak musela pryč.
"Vás ráda vidí celá vesnice, Tsuchikage-sama," dodala jsem. "Všechno jde podle plánu. Mobilizace armády, ukončení misí v zahraničí. A když už jsme u toho... Vezmete mě zpátky jako Jounina? Pod ním jsem nesloužila, pod vámi ano."
Na rtech mi stále zůstával ten úsměv. I přes pravděpodobnost války tohle budou lepší časy než ty, co právě skončily.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 30 May - 20:30

Po ceste som toho započul veľa, ale ničomu som len tak nechcel veriť. Čo sa tu kua stalo?! Postúpil som na posledný schod, a pomalým krokom prešiel nie k dverám, ale k lavičke, kde som si chcel dať menší oddych. A ten trval dosť dlhú dobu, než sa mi podarilo postaviť sa, dôjsť ku dverám, zaklopať a čakať na vyzvanie, opretý o dvere kancelárie.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Thu 31 May - 12:13

"Zmenili ste sa, Orion-dono," prekvapila ma jej milá povaha, "iba neviem, či k lepšiemu." Vstúpil som teda do pracovne, skontroloval papiere a chystal som sa oboznámiť Orion o plánovanom útoku, keď tu zrazu niekto zaklopal na dvere: "Ďalej!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 31 May - 13:15

"Není možné nosit masku před mužem, který ovládá to, co maska a nemusí ji mít v tváři," pokrčila jsem rameny. "A teď už by mi nebylo k ničemu, kdybych se vrátila ke starým způsobům."
Klepání přerušilo mé myšlenky.
"Ještě jste ale neodpověděl na mou otázku. Vezmete mě zpět? Nyní jsem... Potulný shinobi, dalo by se říct," zmlkla jsem, když vyzval příchozího ke vstupu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 31 May - 14:06

Ozvalo sa povolenie ku vstupu, avšak iným hlasom, ako som si pamätal. Hlas tak známi, avšak osobe, ktorej mal patriť, nevedel som prísť. Potiahol som kľučkou, a ešte len keď som otváral dvere, začal som reč. Tsuchikage-sama.. Vrátil som sa z mis-.. Zasekol som sa, keď môj pohľad padol na osoby vo vnútri kancelárie. Hneď som pochopil, koho to bol hlas, avšak, Orion som nepoznal. Zamrzol som na mieste, a chvíľu hľadel na oboch, keď som sa konečne pohol, a vrhol pohľad na dvere, na štítok, kde písalo "Kancelária Tsuchikageho". Nato som sa znova pozrel na nich, znova na dvere, na nich, na dvere.. Som tu správne? Spýtal som sa trochu zmätene, ich som tu veru nečakal, skôr spiaceho Toshia a Tsuki.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Thu 31 May - 14:28

"Áno, veľmi rád Vás zoberiem späť, je tu iba jedna vec," odmlčal som sa, keď vstúpil dnu Akio, "zaútočíme na Listovú." Chcel som, aby to počuli obaja: "Už o dva dni, tak sa, prosím, pripravte." Pozornosť som teraz venoval Akio~vi, ktorý zjavne ničomu nechápal: "Si tu správne. Toshio-dono a jeho asistentka zmizli, vládu v dedine preberám ja!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 31 May - 15:11

Zaregistroval som jeho prvé slová, slová o ničení, a na tvári sa mi usadil ešte viac nechápajúci výraz ako doteraz. Zaútočíme na Listovú? Čo sa tu stalo? Dvere som však otvoril dokorán, a vstúpil dnu, kde som chcel, podľa všetkého novo-starému Tsuchikagemu, povedať o tom, čo mi Deva povedala. Do týchto politických vecí som sa nerozumel, a teoreticky, som bol oddaný práve jemu, ako Toshiovi. Jemu som skladal sľub. Tu bude malý problém.. Neviem či sa stihnem do dvoch dní zregenerovať. Väčšina sily sa mi vrátila, ale stále som na pravé oko nevidel. A tiež.. Je tu ešte jeden, problém, ktorý ste videli v Sune..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Thu 31 May - 15:55

"To je v poriadku, útoku sa účastniť nemusíš. Ak sa teda na to necítiš, budeš počas mojej neprítomnosti dohliadať na Kamennú." Jeho slová o hrozbe z Piesočnej som ignoroval, nepredstavovala pre mňa nebezpečie. Teda aspoň som si to myslel. "Orion-dono, prosím, spoločne s armádou Jounin~ov sa dajte na pochod do Hmlistej. Stredná trieda shinobi zostane v dedine a bude dávať pozor na jej bezpečnosť. Klan Endo bude tvoriť prvú líniu, ako trest za Toshio~v režim. Ak teda nemáte otázky, bežte."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 31 May - 16:18

Ehm? Prerušil som tok jeho pohľadu znova na mňa. Nepovedal som, že sa nezúčastním. Na tvári sa mi objavil úškrn. Tak celá dedina pôjde flámovať, a ja mám skysnúť tu? Pff.. Zabudnite, idem! Zaregistroval som, ako ignoruje Itami, a bolo mi to vskutku jedno. Telo Devy bolo bezpečne uložené. Pre prípad núdze. Takže? Pozrel som sa na Orion, keďže som sa ihneď pripočítal k Jouninom, ktorý mali odísť preč.. Do boja.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 31 May - 17:05

Při Akiově vstupu jsem jen pozdravila a čekala tiše na rozkazy.
"Jednu otázku bych měla. Jednotlivé divize musí mít kapitány. V Toshiově režimu... Dejme tomu, že rozpustil celou Bakuha Butai a nejen v ní je menší nepořádek. A kupříkladu zrovna Bakuha Butai je činná především ve válce," zamyšlený pohled jsem směřovala přímo do Tsuchikageho očí. "Ráda bych měla nějaký seznam se jmény lidí, kteří mají divizím velet. Chápu spojení s Mlžnou, ale někteří z našich ji stále nemají v lásce a nepřijde mi vhodné určovat velitele až chvíli před bitvou. Minimálně kvůli cestě. Neohlídám celou armádu."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Thu 31 May - 17:14

"Celá armáda spadá pod Vás, Orion-dono. Váš zástup bude práve tu prítomný Akio," musel som sa pousmiať, keď som počul v jeho hlase chuť zapojiť sa. "Chápem, že sa Vám nepozdáva spojenectvo s Hmlistou, ale ich hlava dediny je jediná, ktorá na niečo také pristúpila. Všetci ostatní sa skrývajú po mierovú dohodu, v ktorú aj tak neveria. Okrem toho som si spojenectvo s Hmlistou už poistil." Ukázal som Orion zápästie, na ktorom som mal pečať. "Takže už, prosím choďte. Pred útokom sa stretneme na území Zeme Vody, kde spoločne s Mizukage-dono všetko doriešime."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 31 May - 17:18

"Hai!" prostě jsem kývla.
Skvělé... Sice ještě nevím, jak uhlídám celou armádu, ale alespoň nám konečně zase velí někdo, komu je možné věřit.
Otočila jsem se na Akkia.
"Mé jméno je Mizuki Orion," představila jsem se. Možná už mé jméno slyšel, ale já jeho neznala a právě teď bylo třeba. Přece jen jsem si podobné záležitosti nechtěla ujasňovat před armádou.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 31 May - 17:29

Uhm.. Celý rozhovor som bol ticho, čo však neznamenalo, že som nepočúval. Zástupca? Hlesol som v duchu. To je otrava, to sa mi nechce. Usúdil som v duchu, ale mlčal som. Keď nás pustil, chcel som výjsť, keď ma zastavila Orion. Samozrejme som o nej počul, avšak nikdy ju nestretol. Teší ma.. Akio Sakkaku. Predstavil som sa aj ja, čakajúc na povely. Ideme hneď? Alebo tu ešte ostávame? To mi behalo hlavou, ale nepýtal som sa.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 31 May - 17:41

"Pak doufám, že máte vše, Akio-san," mírně jsem se pousmála. "Protože vyrážíme hned. Armáda je zmobilizovaná a během pár hodin by měla být připravená na cestu. Do té doby je vaší i mou povinností vše zkontrolovat. Jednotlivé oddíly, vybavení, zásoby, počty shinobi, vše musí být perfektní."
Na chvíli jsem se odmlčela.
Válka nebyla dobrá věc, ale přitom mě nějakým zvláštním způsobem lákala.
"Nebudeme se nikde zdržovat. Zkontrolujte, prosím, zásoby a vybavení. Já si projdu jednotlivé oddíly a počty shinobi. Vše ostatní už patří pod to. Bude toho hodně, ale věřím, že to zvládnete."
Za nejhorší jsem pokládala sehnat oddíly dohromady. A samotné počty... Už jsem viděla, jak těžce to budu z osob, pod které to spadá, dostávat.
Uklonila jsem se Tsuchikageho směrem a vydala jsem se ke dveřím.
Před Akiem jsem je podržela otevřené a zády jsem se o ně na chvíli opřela.
"To by mělo být vše, co teď spadá pod naše povinnosti. Připomínky?"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 31 May - 18:05

Čím viac rozprávala, tým skleslejšie som sa tváril. Povinnosti? Kontrolovať? Výbava? Nééééé! Sakra, to je otravááá! Povzdychol som si, až príliš nahlas a zreteľne, ale prikývol som na znak súhlasu, a počkal kým vystúpi. Predsa len, keď mi už velila, a bola žena. Hm, žiadne nemám. Dúfam.. Odvetil som. Čo ak sa niečo pokazí? A všetko ostane na mne? A čo zásoby? Ak bude niečo chýbať, a ja si to nevšimnem? Prehráme? Kvôli mne? Sakra! Moja prvá vojna, čo sa dalo čakať. Bože, viem že as ti to prieči, ale, ja to nezastavím.. Odpusti mi..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru