Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:21

Kancelář Tsuchikage Iwavillage

Kancelář Tsuchikage se nachází v nejvyšší budově vesnice.
Ticho chodeb, které k ní vedou, každou chvíli naruší spěchající shinobi, který přišel ohlásit úspěšnost mise nebo naopak přišel, aby se dozvěděl víc o práci, kterou má vykonat.
Čekání si můžete zkrátit skvělým výhledem na Kamennou, který máte z oken budovy.


Naposledy upravil Orion Mizuki dne Mon 18 Jun - 12:58, celkově upraveno 1 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 15:06

Na chvíli jsem musela při čekáni na Toshia usnout takže jsem radši šla zkontrolovat chodbu jestli někdo náhodou nečeká. Zase jsem za sebou zavřela dveře když jsem zjistila že tam nikdo není a šla se posadit na parapet k otevřenému oknu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 12:50

Kúsok za bránou som sa opäť vzniesol, aby bola moja cesta rýchlejšia. Do budovy som vstúpil cez okno, ktoré bolo na chodbe pred pracovňou. Zaklopal som a bez čakania vstúpil dnu. Spolu so mnou prišli Konan a Teiji. "Zdá sa, že tu Tsuchikage-dono nie je?" Otázku som smeroval na Tsuki. "Neviete, kde ho nájdem?" Mávnutím ruky som Teijimu a Konan naznačil, aby sa posadili do kresiel oproti stolu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:00

Zvedla jsem hlavu když jsem uslyšela zaklepání. První mě popadlo nutkání toho drzouna co vstoupil bez vyzvání zase vyhodit ven, ale to přešlo jakmile jsem ho spatřila. Dobrý den Midotsuchi-sama. Jemně jsem se uklonila na vyjádření své úcty. Pozdravila jsem i ty dva co přišli s ním a opět na něj upřela svůj zrak. Naneštěstí to nevím nikdy mi to neříká a ani mě nenechá ho doprovázet což je moje práce. Můžu vám nějak pomoc alespoň já?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:08

"Nie, vy mi pomôcť nemôžete," nakoniec som sa posadil aj ja, "dúfam, že vám nebude prekážať, ak tu na hlavu dediny počkám?" Pravú nohu som položil na ľavú a rukou si zaprel hlavu do operadla na kresle. "Ako pokračuje váš tréning Jintonu, Tsuki-dono?" Tváril som sa znudene, hoci ma jej odpoveď nesmierne zaujímala. Asi ma iba sklamala neprítomnosť Toshia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:18

Klidně tu počkejte budu za společnost jen ráda. Usmála jsem se. Dáte si něco k pití? Už jsem chtěla pro něco dojít, ale jeho otázkla mě trochu zaskočila. No... Jelikož tu jsem celé dny zavřená tak moc času na trénink není, ale naštěstí se učím rychle takže to jde celkem dobře. Samozřejmě by to šlo líp kdybych se mohla učit od vás.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:26

"Už som sa predsa ponúkal, ale Tsuchikage-dono vás nechcel spustiť z očí. Teda teraz už by mu to asi neprekážalo, ale," odmlčal som sa a pohľadom prešiel po študentoch, "nemám v pláne naďalej pobývať v Kamennej." Spomenul som svoj odchod, ako keby o nič dôležité nešlo. Iba som položil hlavu na druhú ruku a opäť sa zaprel do operadla: "A nie, ďakujem, nemám na nič chuť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:37

Naklonila jsem hlavu na stranu a pozorně ho poslouchala. Z parapetu jsem si šla sednout na opěradlo kageho křesla abych na ně líp viděla. Do hlavy mu nevidím takže vaše tvrzení nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit a co se týče vašeho pobytu v kamenné ... jste si jistý? Jako bývalý kage tu máte autoritu, přátele, ... vesnice vás stále ctí a potřebuje přecejen vesnice nejsou budovy, ale lidé v nich. Jste součástí tohohle celku. Pousmála jsem se a podívala se mu do očí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:46

"To bolo veľmi pekne povedané, ale áno, už som sa rozhodol," opätoval som jej úsmev a konečne sa v kresle usadil rovno, tak ako sa patrí. "Uvažovala ste už nad lekárskym tréningom? Mohol by som vám tu nechať jednu techniku. Zlepší to vaše ovládanie chakr~y, a teda aj Elementu Prachu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 13:48

Rozzářily se mi oči když to řekl. Popravdě jednu dobu ano, ale pak se toho dělo tolik, že to jaksi upadlo v zapomění. Ráda bych se ji naučila pokud mi ji tu teda necháte. Usmála jsem se na něj.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Teiji Kugo Sat 12 May - 14:43

Ja som len tak v tichosti počúval všetko a nevyjadroval sa k ničomu vlastne som sa tam krásne prel o stenu naozaj dobré miestečko som si vlastne našiel . Hmm takže prídeme o ďalšieho senseiia ... takýmto tempom nebudeme mať ale žiadneho ...
Pozeral som k nim a aj tak počúval o čom sa bavia .
Teiji Kugo
Teiji Kugo

Počet príspevkov : 247
Join date : 23. 08. 10
Age : 28
Bydlisko : Kopčany

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kugo

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 12 May - 14:49

Po vstupu s Midotsuchim jsem jen zdvořile pozdravila Tsuki.
Sledovala jsem jeho gesta, pozorně poslouchala.
"Promiňte," ozvala jsem se po chvíli, abych na sebe obrátila jejich pozornost. "Myslím jen... Nerada bych rušila a má přítomnost tu není potřeba."
Skousla jsem spodní ret a doufala jsem, že mě pustí pryč.
Pohled jsem směřovala směre k Tsuki. Odchod Midotsuchiho jsem brala jako krutou zradu a chtěla jsem co nejdřív pryč z kanceláře, kde se o něm mělo nejspíš dál mluvit.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 14:55

"Deje sa niečo, Konan?" Veľmi rýchlo som si uvedomil, že už budem asi tretí sensei, ktorý ju opustí. "Ja predsa neplánujem na náš tím zanevrieť. Zasa sa vrátim, aby som vám pomohol s tréningom a určite si nenechám ujsť vašu skúšku Chūnnin~ov. Avšak teraz v Kamennej zostať nemôžem, nie za vlády Toshia-dono."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 14:59

Hlasitě jsem si povzdechla. Je to tu zase ... Opravdu nechápu proč všem tolik leží v žaludku. Až na pár drobností se tu nic nezměnilo. S dalším povzdechem jsem vstala a vydala se k otevřenému oknu odkud jsem shlížela na vesnici. Chuninská zkouška... Hlavou mi prolétlo pár vzpomínek než jsem se vzpamatovala a znovu se posadila na parapet.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 12 May - 15:04

Pramen vlasů mi sklouzl do obličeje, ale neodhrnovala jsem jej.
"Já vím," přikývla jsem pomalu."Vy tu zůstat nemůžete... A my ano."
Koho asi dostanu za senseie tentokrát? Po čtvrté...
Přece jen jsem pohodila vlasy, když mi pramen trochu překážel ve výhledu.
"Nevadí mi Tsuchikage-sama, stejně ho pravděpodobně neuvidím víc kohokoli z plně zatížených shinobi. Ale..." chvíli jsem byla zticha.
Ten slib... Vlastně to mělo být až po chuuninských zkouškách. Ach, ale proč tomu vlastně věřím?
"Zapomeňte na to. Ráda bych teď odešla."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:10

"Ale?" Chcel som počuť jej odpoveď, no ďalej som ju už trápiť nemohol. "V poriadku, môžeš ísť. Uvidíme sa neskôr." Pokúsil som sa o úsmev, ale jej správanie vo mne vyvolávalo skôr smútok. "Nie je to tak, že by som odchádzal pre nový režim. Naopak, páči sa mi návrat ku starým zvykom. Iba viem, že doposiaľ všetci Tsuchikage, ktorý naň pristúpili, chodili cez mŕtvoly. Dovolím si tvrdiť, že ak by som vám vtedy nepredal Jinton, nepustil by ma ani z pracovne."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 15:18

Odrazu sa otvorili dvere a ťažkým krokom Toshio vstúpil dovnútra. Značne poznačený predošlými udalosťami. Nechápavo sa narovnal a počítal ľudí v miestnosti.,, Neorganizoval som žiadnu párty." prehovoril potichu a z hlavy si rukou vyčesal hromádku popola. Potom prešiel k svojmu stolu a posadil sa na kraj pričom uhasínal malé plamienky na plášti. Rukou si pretrel tvár a znova prezrel všetkých.,, Čomu mám vďačiť návšteve tých, ktorých som tu už ani neočakával?" spýtal sa narovinu.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 12 May - 15:23


Nahlas jsem ale Midotsuchimu už neodpověděla.
Ale i tak byste nás mohl vzít sebou... A možná právě proto.
"Promiňte, už odcházím," pronesla jsem místo toho spěšně směrem k příchozímu. Pak jsem se mírně uklonila na znamení rozloučení Tsuchikagem a jeho asistentkou. Ještě jsem se otočila k Midotsuchimu.
"Na shledanou."
O chvíli déle už jsem za sebou zavírala dveře.
Nechtěla jsem se tvářit uraženě, ani jsem uražená nebyla. Jen smutná. Stále trochu překvapená. Možná proto jsem se teď snažila usmívat.
Z budovy už jsem se rozběhla. Potřebovala jsem někam, kde bych byla sama.

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:25

"Vlastne sme sa vrátili v očakávaní Chūnnin~skej skúšky, teda oni sa vrátili." Dostal som hneď zo seba, bez zbytočných rečí. "Ja sa vydám opäť na cesty, mám pár vecí, ktoré musím vrátiť." Až teraz som sa poriadne zamyslel nad tým, čo povedal: "Prekážame vám, snáď? Alebo čo ste chceli povedať?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:26

Než jsem stačila odpovědět vešel do místnosti Toshio a vypadal dost špatně. Okamžitě jsem vyskočila na nohy a ve vteřině byla u něj. Co to zase prováděl?! Ptala jsem se sama sebe zatím co jsem mu hasila plášť, odstraňovala z vlasů popel a jemně mu čistila tvář mokrým kapesníkem. Mlčela jsem a nic neříkala stejně by i teď ani neodpověděl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Teiji Kugo Sat 12 May - 15:27

"Ehm dovi ... " Povedal som aj ja radšej a dúfal že ak pustili Konan nebude vadiť ak pôjdem aj ja predsa len som tu nemal čo robiť a v prítomnosti toľkých autorít mi dobre vôbec nebolo necítil som sa proste prirodzene a preto som radšej odišiel .
(presun)
Teiji Kugo
Teiji Kugo

Počet príspevkov : 247
Join date : 23. 08. 10
Age : 28
Bydlisko : Kopčany

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kugo

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 15:28

,, Práveže naopak." odpovedal okamžite Toshio a pozrel na Midotsuchiho.,, Vyslal som tím aby vás konečne našiel pretože bez ozvania a bez hlásenia ste sa túlali bohvie kde a boh vie koľko." dodal pokojne.,, Takže čo nám to potrebuješ teda vrítiť?" spýtal sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:35

"Vám? Nič, iba som vás prišiel oboznámiť o ich návrate. Pôvodne mali ísť so mnou, ale nechcel som, aby ste z nich spravili shinobi na úteku. Preto ten nečakaný návrat," postavil som sa a pozorne sa zahľadel na Toshia. "Zdá sa, že máte veľa práce," môj pohľad smeroval na jeho plášť, "tak vás teda už nebudem rušiť." Bol som na odchode: "Snáď iba, navštívil som Dažďovú. Zdá sa, že jej predstavitelia dedinu opustili, keďže dážď ustál. Vlastne prestalo pršať práve, keď som vstúpil do dediny."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Toshio Toppu Sat 12 May - 15:38

,, Príroda si nevyberá keby ustúpi a kedy nie." odvetil hneď na to a pozeral na neho priamo.,, Vo svete shinobi sa nachádza ešte mnoho tajomného a temného. Nie len Amegakure no Sato skrýva svoje tajomstvá dobre, ale beriem na vedomie." prikývol hneď.,, Že aj temnota z Amegakure má nohy a ruky." doplnil.,, Tie naše budú v pozore." ubezpečil ho.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 15:44

"Viete snáď o nejakej hrozbe?" Zarazili ma jeho slová. "V každom prípade, v Kamennej ešte chvíľu zostanem. Minimálne do doby, než spíšem pár zvitkov pre študentov." Otvoril som dvere a ešte než som prešiel na chodbu, dodal som: "Dúfam, že vám tu neprekážam." Samozrejme s veľkou dávkou sarkazmu.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru