Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+2
Milli Yaguma
Uzumaki Allii
6 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:09

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 6 500px-Kirivillage
-Kancelář je hlídaná, v době nepřítomnosti Mizukage se zamyká, při neoprávněném vniknutí se místnost obalí peříčky které následně začnou nalétávat na opovážlivce a obalí ho.
-Kancelář je hlídaná ukrytým ANBU i když v této místnosti není nic co by stálo za ukradení.
-Místnosti dominuje velký stůl za kterým je prosklená stěna kterou jde nádherně vidět na celou vesnici. Na stole Mizukage je vždy položená nějaká maska, podobná ANBU maskám.
lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 6 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 30 May - 19:04

Chvíli jsem zírala opřená do zdi a mlčela. Najednou jsem se začala smát trochu jako psychopat a na tváři se mi nakonec uvelebil zlověstný úsměv. Konoha padne, její území bude naše a Kirigakure se dočká úcty. Sunagakure dělat problémy nebude a myslím že ani Kumogakure nebude stát o zbytečné ztráty. Postavila jsem se. "Pojďte..pojďte mé oddané figurky" Zašeptala jsem a v mé kanceláři se objevilo 6 Oininů. "Svolejte všechny ve vesnici, připravte bránu na zavření a sestavte hlídky s chuuninů a geninů. Ostatní půjdou s námi do Konohy...s nikým nebudete mít slitování je vám to jasné?" Všichni přikývli a zmizeli zařizovat vše potřebné. Složila jsem pečeť a objevil se klon, ten si sedl do křesla a já jsem odešla.
-Přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru