Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+2
Milli Yaguma
Uzumaki Allii
6 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Kancelář Mizukage Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:09

Kancelář Mizukage 500px-Kirivillage
-Kancelář je hlídaná, v době nepřítomnosti Mizukage se zamyká, při neoprávněném vniknutí se místnost obalí peříčky které následně začnou nalétávat na opovážlivce a obalí ho.
-Kancelář je hlídaná ukrytým ANBU i když v této místnosti není nic co by stálo za ukradení.
-Místnosti dominuje velký stůl za kterým je prosklená stěna kterou jde nádherně vidět na celou vesnici. Na stole Mizukage je vždy položená nějaká maska, podobná ANBU maskám.
lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 11 May - 15:31

Dorazila jsem do kanceláře a s určitou spokojeností se usmála. Ano... Nasála jsem vzduch do plic a přivřela oči. Jsem o krok blíže mému cíli. Pomalu jsem došla ke stolu, přejela jsem po desce velmi pomalu rukou a vnímala jsem strukturu dřeva. Byla jsem tu, udělala jsem další krok k cíli, byla jsem spokojená...zatím. Posadila jsem se do křesla a opřela se, své věci jsem tu už měla. Přinesla jsem si je když jsem se tu byla kochat poprvé. Sáhla jsem pro rudobílou masku a zkoumala jí pohledem.Čeká mě toho ještě tolik...nejdříve bych měla zjistit s kým má Kiri spojenectví. Lehce jsem se zamračila poté se ale můj výraz opět uvolnil. Vesnice brzo žádné spojence potřebovat nebude...
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 16:41

Toshio len v miernom zaskočení sa objavil v kancelárii. Masku mal v poriadku odloženú v plášti a tak sa mohol rozhliadnuť po miestnosti.,, Očakával som vrúcnejšie prijatie ako pierkový prenos. Trocha sentimentálne." prehovoril chladným hlasom.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 16:44

Ucítila jsem jak se aktivovala bariéra a položila jsem masku na stůl akorát když se objevil. Přisunula jsem se blíže ke stolu a opřela se v křesla. "Zdravíčko, smím vědět co vás sem zavedlo?" Jeho poznámku jsem úspěšně ignorovala a udržovala si přátelský úsměv.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 16:46

,, Prichádzam z diplomatických, teda čiastočne diplomatických dôvodov." odpovedal jej na otázku Toshio okamžite ako bola položená otázka.,, Posiela ma sensei pretože podľa jeho slov sa temnota Amegakure no Sato pohla a nevedne kde a nevedno kam udrie." oboznámil ju s týmto.,, Neviem čo to je, nevieme čo to chce ani či niečo chce. Očakávame len koniec." dopovedal.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 16:54

"Ó v tom případě můžete vyřídit svému senseii můj vděk. Kirigakure je vděčná za každou informaci." Pronesla jsem teatrálně a pousmála se. "Mohu vás k něčemu využít? Nedala jsem ještě vědět Kumogakure, že proběhla změna kageho. Pokud by jste byl tak laskav a doručil dopis vaší Raikage.." Naklonila jsem hlavu na stranu a čekala na jeho odpověď.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 16:57

,, Čo sa týka Kumogakure no Sato." nadýchol sa zhlboka a mierne zamyslel.,, Ešte ani len netuší o zmene Tsuchikage a nie to o zmene Mizukageho a môj vzťah ku Kumogakure no Sato už dávno nie je taký vrelý ako kedysi. Preto neočakávam, že tam dorazím skôr a, že ten list aj doručím tam kam by ste si priali aby došiel." odvetil jednoznačne.,, Ešte som len nesplnil to čo som dostal za misiu." nadhodil.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 17:02

"Chm..zajímavé" Pronesla jsem a dala nohu přes nohu, což ale nebylo vidět..bylo to jen pro mé pohodlí. "Inu...a jaká je vaše mise?" Letmo jsem se koukla na svou masku položenou na stole.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 17:08

,, Temnota Amegakure no Sato je v jednoznačnom pohybe a je len 5 cieľov na ktoré môže zaútočiť." odpovedal trochu pomimo.,, Iwagakure no Sato by prípadnú hrozbu potlačila, ale je to len jeden z mnohých cieľov. A mojou úlohou je zistiť kto je to hrozbou a prípade boja. Buď hrozbu poslať do pekla alebo tam skončiť sám." vysvetlil v jednoduchosti.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 17:13

"Takže tedy...v Kiri se zdržíte? Pokud ano jste tu samozřejmě vítaný." Přesvědčivě jsem se usmála, a otevřela šuplík ve kterém byla hromada papírů. Jeden jsem vytáhla a začala hledat volný byt který bych mu nabídla.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 17:16

,, Ani nemám na výber." odpovedal inštinktívne.,, Ale ku Kirigakure no Sato mám osobitý vzťah. Moja rodina tu kedysi žila a časť svojho života som tu taktiež prežil." spomenul si nakoniec.,, Takže budem len a len rád keďže tu môžem ostať." dopovedal a jemne prikývol.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 17:19

Vypadá to, že nemá moc dobrý vztah se svou vesnicí. Takové lidi potřebuji. Odtrhla jsem pohled od papíru a koukla se na něj. "Budeme jen rádi, že vás tu budeme moct pohostit." Sladce jsem se usmála a pak vytáhla klíč který jsem mu hodila. "Byt číslo 86 je vám plně k dispozici. Naleznete ho v místní ubytovně."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 17:24

Toshio len jemne natiahol rukou a zachytil kľúč, ktorí si v rýchlosti vložil do vrecka. Urobil krok a rukou chytil vrch stoličky.,, Snáď smiem." prehovoril pokojne, ale nečakal a posadil sa.,, Toľko k mojej misii od senseia a teraz...." nadýchol sa a až teraz si trochu pozornejšie všimol Mizukage a to chvíľu trvalo. Keď si uvedomil túto pauzu akoby sa prebral.,, Smiem sa spýtať otvorene?" spýtal sa.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 17:32

Ani jsem mu nehodlala odpovídat na jeho otázku která se týkala židle. "Jen do toho, ptejte se.." Pobídla jsem ho gestem ruky a papír uklidila do šuplíku.
Znova jsem se v křesle opřela a čekala na co se bude ptát.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 17:48

,, Keď som vyrastal v Kirigakure no Sato ešte stále tu panovali dávne praktiky Krvavej Kirigakure no Sato. A ja som bol učený v štýle tohto prežitia." prehovoril trochu pomimo, ale blížil sa k pointe.,, Kumogakure no Sato má mladého Kageho a príliš mále.... neviem ako to povedať... vhodného pre vesnicu." oboznámil ju.,, Od senseia som dostal tvrdú výchovu a tréning. A to všetko do mňa bolo krvou vryté. Rozdiely medzi týmito dvoma učeniami sú priepastné a ja naďalej zotrvať v Kumogakure nemôžem. Preto by som rád vedel ako to prebieha tu v Kirigakure." navrhol.,, Či je možné aby som našiel nový domov niekde inde." doplnil.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 17:55

"Za dob kdy Kiri byla označovaná jak Krvavá byla zároveň obávaná. Nikdo s ní nemanipuloval a neutlačoval..." Lehce jsme přimhouřila oči a odkašlala si. "Nyní je Kiri pod tlakem ostatních vesnic, nemůže se sama rozrůstat. Nezbývá jí nic jiného než být potichu...já to ovšem plánuju změnit" Řekla jsem mu to co jsem mohla. Samozřejmě jsem hodně věcí vynechala, nemohla jsem jen tak někomu vykládat co máme v plánu. "Jen tak pro zajímavost, kolik je vlastně vaší Raikage?"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 17:58

,, Raikage je ešte len dieťa, ktoré ešte má ďaleko k tomu aby dosiahla vek plnoletosti." odpovedal trochu menej priamo, ale zároveň pravdivo.,, Síce sa zodpovedám len senseiovi, no vernosť k vesnici beriem rovnako vážne a zodpovedne. Lenže nemôžem pokladať život za niekoho kto nepozná čo znamená slovo zabiť. A to nehovorím o možnosti prípadného boja. Slová ako zachránim vesnicu pre lásku a svetový mier nepoznám." upozornil pokojne.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 18:01

Na tváři se mi objevil lehce zlověstný úsměv. "Kolik by jste tipl let mě?" Naklonila jsem hlavu na stranu a čekala na odpověď. "Jen tak mimochodem...světový mír je nedosažitelná záležitost." Utrousila jsem a čekala.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 18:04

,, O veku slečny sa rozprávať nesmie je to neslušné." pousmial sa pokojne a ľahúčko sa vyhol priamej odpovedi.,, Svetový mier je bájnym snov, ktorý sa nikdy neuskutoční. Je to len ospravedlnenie toho, že my shinobi stále existujeme a bojujeme." dopovedal.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 18:08

"Chm..obávám se ale že vás nepotěším. Právě máte čest s dítětem které má daleko k dospělosti." Ušklíbla jsem se když jsem použila jeho slova. "Troufám si ale tvrdit, že jsem poněkud jiná než vaše Raikage" Sledovala jsem ho a čekala na jeho reakci. "A ano máte pravdu, je to sen kterého nelze dosáhnout. Vždy tu bude někdo kdo o mír stát nebude. Někdo kdo pouze čeká na svou příležitost." Jako třeba Kirigakure...
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 18:14

Toshio sa len pokojne usadil na stoličke a pousmial sa.,, Dospelosť sa nemeria len vekom. Preto som vás dieťaťom nenazval a Raikage áno. Sila tkvie v slovách, ktoré človek smie a môžu použiť v rôznych podobách." odvetil s pokojným hlasom.,, Ale so rád, že sa k veku priznáte aj sama." dodal s úsmevom.,, Ale stále je tu niekto, kto na tú možnosť čaká rovnako a v tom prípade neuvážený úder môže znamenať stratu spojenca." upozornil ju.,, Preto treba uvážiť kam s figúrkami pohnúť." upresnil.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 18:19

Pousmála jsem se. "To jistě..." Přitakala jsem mu a opřela se lokty o stůl, následně jsem si rukou podepřela hlavu. "Takže, aby jsme se pohnuli dál. Kirigakure vás ráda uvítá ve svých řadách." Ujistila jsem ho, takových jsem potřebovala víc. "Ovšem nejsem si jistá jestli by si to Raikage nevyložila jako nepřátelský tah. Ty bych nerada..."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 18:28

,, O mojej pozícii niko netuší." odpovedal na rovinu.,, Kumogakure no Sato som opustil tajne a ešte doteraz si tam mysli, že sa nachádzam doma. Nemyslite si, že robím ja samotný neuvážené kroky." upozornil ju.,, A môžem vám zaručiť, že v najhoršom a krízovom prípade potvrdím svoju príslušnosť k Iwagakure no Sato pokiaľ potrebujete záruku toho, že Kirigakure no Sato ostane bez poškvrny." navrhol jej riešenie.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 13 May - 18:45

"V tom případě je vše v pořádku.." Zvedla jsem se a přešla k rohové skřínce. Vytáhla jsem červenou čelenku Kiri. "Tedy vítejte, ta čelenka je jen pojistka. Znamená to že jste v Kiri na návštěvě, tudíž jak jste již řekl jste věrný své vesnici. Pouze mi dva budeme vědět jak to doopravdy je." Vrátila jsem se ke stolu a podala mu jí.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sun 13 May - 18:53

,, V tom prípade to beriem." prikývol a zobral si čelenku a vložil si ju do plášťa. V tom momente ho prepadla dobre známa nostalgia s príjmaním čeleniek a ocitaním sa v novej vesnici. Bol to tak veľmi známy pocit a veľmi intenzívny. No zároveň ruku neodtiahol a ešte stihol yachztiť tú Mizuakge.,, Toshio Ookami." predstavil sa.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru