Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hora poustevnika

Goto down

Hora poustevnika Empty Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Mon 7 Nov - 16:06

Je to oblast Kde zije Orel (SENNIN) Jenz se oddelil od ostatnich diky tomu ze nesdili nazor ostatnich nebot ma rad lidi a snazi se jim pomahat jak jen muze. Pristup portalem nebo taky Obracenym privolavanim.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 20:49

Portal me vyplyvnul Jako bych projel toboganem. Au Kde to kruci jsem. Ten pad mohl byt Prijemejsi ale i horsi. Rozhlizim se kolem ale vidim jenom skaly, A planiny nektere skaly ovsem Nektere z nich byle rozlamany Ja Kousky a rozdrcene na prach. Co se tu Do haje deje a kde to sem!? Ze zadu se ozvalo Sylnim a vrestivym hlasem Na Me hore a co tady delas ty Clovicku na me hore v mem domove!?Jak jsi se sem dostal prcku hmm...
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 21:05

Pomalu Jsem se otocil Ve smenru Hlasu a Uvidel Peti metroveho Orla. A do prde**, Nikdy by me nenapadlo ze summan muze byt tak velky. Co tady chces? Ja jsem Prisel podepsat Smlouvu na Vase Privolavani Washi-dono. To si se mne delas Srandu? takovy prcek A Ja ti mam dat Podepsat smlouvu? Takovymu zakrslikovy HAHAAHA.. A Orel se zacal silene smat. Nic nebude Zmiz odtud Dokud muzes.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 21:19

Ne Neprisel jsem sem Jenom abych tak odesel a vlastne ani nemuzu. Orel se na me podival a vyplivnul po mne ohnivou kouly Tak tak jsem uhnul Co to Kur** Orel Pouzivajici Katon? to neni mozne!? Nebo je? Orel Najednou zacel Chrlyt ohen A Spalil mu ruku. To jsem nahranej to Nedam nebo nepreziju. Bez domu dokud muzes! Nemam Jak! Nevzdam Se jenom tak lehce. Orel se Nastval A zacal mavat kridly tak ze mne to zacinalo odfoukavat smerem k okraji rokle Tesne pred tim nez jsem spadl jsem se tat tak zachytnul o okraj.Ta bylo o fous zapral jsem se a vyhoupl jsem se zpet na horu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 21:25

Rozbehl jsem se smerem k orlovy a a vytahnul Cakrovou cepel.Ja se nevzdam!! Orel se na mne podival a vznesl se Ty se nevzdas Tak se mne Chyt a zacal se smat Vzal jsem Kunai se strunou a hodil jej po nem.Kunai se mu omotal Kolem Nohy tak se chces svest jo a V ocich mel sileny vyraz
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 21:34

Orel zacal litat Vsude kolem hory A a ja za nim vysel jako pradlo na snure. Hm tak ty se nepustis?
Potom zacal litat mezi skalami A chvilema to bylo velice tesna snad na mm Asi po pul hodine to orel vzdal Uz mas dost. Cely pomlaceny a udychany Jsem se Postavil a rekl: Jen Tak Se nevzdam Jsem Posledni Z Meho Klanu A nevzdam se Ja Jsem JAYJAZ_WASHI_SENNIN A NEVZDAM TO TADY A TED!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADEJI UMRU V BOJI NEZ JAKO ZBABELEC!!!! SLYSIIIIIIIIIISSSSSSSSSSS WASHI-DONO!!! Zakricel jsem Jak Jsem Nejvice Mohl.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Nov - 21:41

Nech toho Jayi vim Kdo Jsi Ta pecet na tve hrudi Jsem ti dal ja! A cekal jsem Na den kdy jse tu ojevis je to temer 10let co jsem te videl naposledy! Mas Odvahu A nevzdavas Se Jsi Hodnym kandidatem. Orel Rostahnul kridlo A zobakem vytahnul Svytek! Podepis jej a vezmu te zpet do tve vesnice. Vzal Jsem Kunai Rozrizl jsem si prst a podepsal jsem se na Svitek. Orel Jej vzal A zpet jej Ulozil na puvudni misto Naskocil jsem si na nej a Odletel do Suny! (presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hora poustevnika Empty Re: Hora poustevnika

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru