Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

First topic message reminder :

Sluneční hala - Stránka 4 Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 6 Jan - 20:10

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Obrátil sa k Shakymu a tentoraz sa zavŕtal pohľadom priamo do jeho očí.
,, Práve v tejto chvíli sa rozprávaš so svojim priamym nadriadeným a vodcom Akatsuki, tým ktorý ti tvoj plášť, prsteň a ak bude treba aj život môže pokojne vziať. Nezaujímajú ma pomery, ktoré tu panovali doteraz. Kým tu budem ja budete sa riadiť sktriktnými pravidlami, preto aj poviem, že niečo máš urobiť tak to urobíš."
Zareagoval okamžite a jeho chladný a odmeraný tón sa nezmenil a stále bol rovnaký.
,, Pokiaľ to bude nutné moja identita bude odhalená. Pokiaľ bude nutné raz sa Vám predstavím. Pokiaľ bude nutné raz sa Vám ukážem. Odteraz Akatsuki bude taká ako kedysi bývala. Ešte nejaké pripomienky?"
Opýtal sa ho, ale žiadne otázky nečakal, ale odpovede.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 20:34

I já si založila ruce na prsou a pohlédla na holograf.
"Zcela upřímně pane, proč se nás ptáte na tyto otázky, když už jste nám dal pláště, prsteny a post v Akatsuki? Sám to víte nejlépe a pokud jste šéf, tak my jsme Vaše figurky nebo ne?" vražedně jsem se na něj dívala
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 6 Jan - 20:41

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Pretože donedávna Akatsuki riadil niekto iný a nie ja. Boli ste pod velením bývalého vodcu Akatsuki, ktorý je už po smrti."
Odpovedal jej, pretože táto banda sa mu prestávala pozdávať.
,, Takže isto chápete, že si Vás musím znova preveriť. Pretože som Vás nepríjmal ja."
Zopakoval znova.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 20:46

"Chcete sepsaný životopis o našich vraždách a pohybu na této zemi v posledních dvou dnech? Nemůže vám prostě stačit jen to že jsme ochotně přišli a přijali vás?"
Tak mu řekni, jaká potvora seš a jdem se proletěl, dlouho jsem nikde nebyl. ozval se netopýr z mého ramene.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 6 Jan - 20:47

Sluneční hala - Stránka 4 RWsh
Vůdce? To máme zase nového? Zeptal jsem se sám sebe v duchu a pak jsem si stoupnul normálně. Když řekl že bývalí umřel, jen jsem se pousmál a neměl žádné další komentáře.
"Jestli je to pravda, pak se omlouvám. Můj vstup do Akatsuki jo? No, byl jsem tu už dřív, byla fakt nuda v Konoze, samí idioti kteří si o sobě mysleli kdo ví co, měli plnou hubu keců a pak skutek utek. Bývalí Vůdce mě semka přitáhnul, asi pro mé Kekkei Genkai, jediné na světě. No, nijak moc se mi sem nechtělo, ale proč ne, můžu si aspoň dělat co chci. Co jsem stihl udělat? Řekněme že jsem zabil, no několik lidí, pak pár nedůležitých vesnic, byly na nic. Mám v plánu opět obnovit klan a dosáhnout nové úrovně Ragykyou. Taky chci dosáhnout moci kterou svět nepoznal, nastolit novou éru shinobi, tu v temnotě a utrpení, tento svět je nudný." Trošku jsem se pousmál, viděl jsem před sebou všechny mrtvé co jsem za svůj život zabil. Pak jsem se ale zamračil, neboli dal jsem se do neutrality, když jsem pomyslel na Ragykyou.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 20:57

Vypadá jako blázen nemyslíš? pošeptal netopýr, který na něj nelibě koukal.
Hm nepoznala jsem ani toho minulého vůdce a neviděla jsem ani tohodle, to je svět. pomyslela jsem si, ale když už začal mluvit ten jeden tak jsem jen chladně řekla:
"Každý chce vykonat svým způsobem pomstu to je snad jasné, mě si vzali proto, že jsem schopná každého otrávit nebo vyléčit, ale taky bravůrně ovládat zvukové techniky a na vyslýchávání."
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 6 Jan - 21:02

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Otočil sa opätovne k tej slečne pretože trpezlivosť ho značne prechádzala, ale na sebe to vidieť nenechal, bol pokojný. Len si ju opätovne premeral pohľadom a nadýchol sa.
,, Tvoj životopis je na nič, udalosti, ktoré by si mi tam naísala by boli len rozprávočky na dobrú noc v porovnaní s tým čo som si prežil. Preto opakujem nestrpím neúctu a nedisciplínu, preto ak nemáš čo povedať drž radšej jazyk za zubami."
Upozornil ju naposledy a obrátil sa k Shakymu, ktorý očividne pochopil čo má urobiť a aspoň trochu u odľahlo.
,, Výborne na svojho tímového partnera si musíš počkať, koho ti priradím a ty tiež."
Oboznámil ich.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 6 Jan - 21:16

Predstúpil som pred holograf s vážnym pohľadom. Vlastne iný som skoro ani nevedel ukázať. Zatiaľ čo sa navzájom dohadovali či skôr začínali hádať, ja som si len holograf v tichosti prezeral. Pritom som samozrejme aj vnímal ich odpovede a otázky, väčšina z nich sa mi zdali zbytočné. Na chvíľu som sa na nich aj pozrel, a rozmýšľal som či im to zato stojí. Ale po chvíli som sa od nich zas naspäť k siluete tmavej postavy, ku ktorej som hodlal opäť prehovoriť, avšak vtedy sa už Shaky rozrečnil ku svojmu príbehu, takže som opäť len stíchol. K prehovoreniu som sa rozhodol až po jeho dohovorení, následne aj po dohovorení Gilien...
"V časoch pred vstupom do Akatsuki som opustil svoju dedinu. Stal sa zo mňa automaticky Nukenin, zároveň však aj zlodej. Ponechal som si zvitok zakázanej techniky, ktorý doteraz ešte nikto odo mňa nezískal naspäť. S týmto Kinjutsu som začínal byť čoraz známejší aj hľadanejší pre svoje úlety, ktoré sa končili mnohými vraždami. Väčšinou však len nejakých slabochov, doposiaľ som ešte totiž s úctyhodným ninjom nebojoval", v hlase sa mi pri tomto trošku ukázal aj posmech. Ten samozrejme patril pre tých všetkých čo proti mne padli. Takže ako posmech na nich to brať nemuseli...
"Jiongu, práve pre toto Kinjutsu a k tomu aj moje zručnosti som bol vyhľadaný, a následne aj prijatý do Akatsuki. Aspoň predpokladám", zakončil som teda ten svoj dôvod vstupu. Odpovedať však na zvyšok, bol pre mňa problém - čiže nato, čo chcem ešte dosiahnuť alebo čo plánujem. Nemal som cieľ, nemal som ani plány. Žil som jednoducho bez toho. A to, že som žiadne ciele ani sny nemal, zapríčinilo moje ďalšie stíchnutie, keďže som už nemal čo viac povedať...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 21:29

"jak úžasné šéf je arogantní a myslí si že jsem jen pohádková bába." šeptla jsem netopýrovi tak aby to slyšel jen on. Ten se jen pousmál a já obrátila pohled i na toho třetího co začal mluvit a bedlivě ho vyslechla. Zajímalo by mě co to za kinjutsu techniky jsou, které má. Ale jak řekl šéf byla jsem zticha. Bude hodně těžké získat si u mě něco jako nadhled, když mě tak rychle odsoudil.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 6 Jan - 21:48

Sluneční hala - Stránka 4 RWsh
Byl jsem chvilku zticha a pak mě něco napadlo.
"M-moment, mám žádost, mám žádost!" Tak slabě jsem zajásal a spustil.
"No, víte, rád bych byl se Seinou-chan, jestli dovolíte, ale neříkejte jí že to máte ode mě asi by mě zabila, víte jak dlouho se snažím být s ní? Ale, jestli by zjistila že to máte ode mě, asi jsem mrtvej ks!" Zasmál jsem se tak trošku divně, fakt jsem na tom trval!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 6 Jan - 21:56

Připojila jsme se a všechny si letmo prohlédla. A tohle bylo jako co? Neviděla jsem tu snad ani jednoho člena který tu dřív byl a ještě ke všemu tu byl nový šéf?..trochu holubník. "Omlouvám se za zpoždění.." Promluvila jsem neutrálně a čekala co se bude dít.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 6 Jan - 22:10

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Už toho pomaly mal dosť. Preto sa otočil k Shinteiovi a ešte raz si ho prezrel pohľadom, kým si ho vypočul a počúval zato pozorne.
,, Shintei a Gilien budete tvoriť ďalší tím. Shintei máš za úlohu naučiť svoju tíovú partnerku disciplíne a počúvanie rozkazov. Neopúšťajte priestory ttunelov, vaša misia sa čoskoro začne. Môžte ísť."
Zavelil a otočil sa k Shakymu a novo prichádzajúcej Seine. Už nemal náladu spovedať ďalšiu členku, aby nemal chuť vyvraždiť si vlastné rady členov.
,, Seina a Shaky bude spolu tvoriť tí. Týmto Vám nariaďujem okamžite opustiť miesto kde zotrvávate a vrátiť sa spať do sídla Akatsuki. Rovnako aj an Vás tu počká misia."
Odvetil.
,, Týmto porada končí. Čakajte na ďalšie rozkazy."
Uzavrel to a spojenie zrušil.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 6 Jan - 22:13

Přimhouřila jsem oči a založila si oči na prsou. "Zlatý Ryu...tohle je arogantní blbec." Prohodila jsem když zmizel a pak se odpojila.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 22:29

"Aspoň někdo semnou souhlasí." prohodila jsem i já a podívala se na Shinteie. Jeho poslouchat budu tamtoho ne. Mírně jsem se na něj usmála a pak jsem se sebrala a odešla konečně do svého pokoje. (přesun)
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 6 Jan - 23:38

Len som prikývol a po šéfovom odchode som sa pozrel na každého kto tu bol. Zdá sa, že som už tým pádom videl všetkých členov, aj keď dvaja z nich boli len čierne postavy, s obrysmi. Zakončil som svoj pohľad na Gilien, a nebadateľne som prižmúril oči...
"Disciplína, počúvať. Je hádam decko že to nedokáže?", pomyslel som si. Nebol som vhodný na "učenie" týchto vecí, aj keď som ich ja sám prevádzkoval celkom dobre. Ale zrejme som nemal na výber, možno sa tomu ale naučí aj sama od seba. Ktovie... Takže, posledné slová vlastne porady už odzneli, čiže tu už nebolo potrebné zotrvávať. Vykročil som pomaly k tunelom, smerujúc asi do svojej tmavej izby, keďže nikde inde som nevedel či je dobré ísť...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 7 Jan - 15:19

Jen jsem kývnul hlavou. Osobně mě bylo jedno kdo je Vůdce, prostě poslouchám pouze jeho, nikoho jiného. Bez dalších řečí jsem se odpojil.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 24 Jan - 20:57

Dotiahol som seba a Akihira až do tejto haly, zastavil som niekde v jej strede, a pustil som tričko, čím Akihiro padol na zem zase celým telom, zatiaľ čo som ho pred chvíľou ešte iba ťahal po nohách. Nastala malá dilema, netušil som ako šéfa kontaktujem a informujem o príchode. Chvíľu som premýšľal, čo nakoniec nebolo ani veľmi nutné. Do očí mi padol pavúk, ktorý pobehoval po zemi. Chytil som ho len vystrelením jednej nitky, ktorou som si ho pritiahol späť do dlane, a po ňom som odkázal šéfovi, že sme/som sa vrátili/vrátil. Tým som kontaktovanie vybavil, a prišlo na rad ďalšie čakanie, tentoraz už na šéfa...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 24 Jan - 21:05

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Uprostred miestnosti sa objavila silueta postavy, ktorá okamžite spražila pohľadom osoby, ktoré boli vo vnútri. Už od pohladu bolo jasné, že misia bola splnená.
,, Vynikajúco, Vaša misia je teda úspešnou."
Zhodnotil okamžite a pozorne sledoval telo, ktoré so sebou priniesol.
,, Spútaj ho a následne prebuď aby sme ho mohli vypočúvať."
Nadhodil prirodzeným hlasom aby to neznelo ako prísny rozkaz.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 24 Jan - 21:15

Silueta šéfa sa objavila skôr než som čakal. Uprel som naň svoje oči, a prikývol som k rozkazu. Otočil som sa k telu, a spod rukávov mi začalo vychádzať až neuveriteľne veľa nití, ktoré Akihira zviazali tak, že sa cez nite ani nedalo pozerať. Jediné čo ostalo nezakryté, bola jeho hlava. Všetko ostatné mal znehybnené, dokonca pár nití aj len tak trčalo, pre prípad žeby sa vzpieral, aby sa mu mohli všiť do tela. Len by si tak privodil bolesť. Čo sa ale prebudenia týkalo, to som nejako ovplyvniť asi nemohol. Tak či tak sa mal už aj zrejme čoskoro prebrať. Preto som viac už nič nerobil, len som postával na mieste a sledoval som len dva jediné objekty v celej hale, teda nerátajúc mňa...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 24 Jan - 21:38

Shintei měl pravdu...
Jelikož Akihiro si bezvědomí přivodil sám svou vlastní čakrou, nemělo dlouhého trvání. Už tak se měl dávno probudit, ale vyložená námaha si asi také vzala za své, takže...
Proto také po chvíli čekání Akihiro pomalu otevřel oči a malinko se zavrtěl. Nečekaně však byl svázaný, bez možnosti jakéhokoliv pohybu. Docela pech...
"Uhm... není to zrovna moc pohodlný..." Střelil směrem k Shinteiovi Aki a znova se trochu zavrtěl. Jakoby mu to, ale doslova vyčítal...
"Nic lepšího se tady, ale asi nedočkám co?" Nadhodil naprosto jasnou otázku. Pak mu teprve pohled spočinul na holo projektu druhého muže...
"To jsou my, ale věci... tady se asi někdo bojí prozrazení co?" Poznamenal černovlásek s úšklebkem a pohlédl tomu vše barevnému muži zpříma do očí...
"Ani pozdravit to neumí..." Dodal s pokroucením hlavy ještě Aki. No jo no... u něj asi bylo zkutečně nejlepší, když spal nebo byl v bezvědomí...
Následně se však zase otočil na Shinteie...
"Tak co srdce? Stále drží... snad jsem ti je chudáčku trochu neporouchal. To by mě fáááákticky mrzelo.... To bylo řečiček na začátku a pak hovno hovno zlatá rybko. Nakonec jsem ten tvůj bídný život musel i ušetřit, aby se neřeklo, že jsem takový zloduch. A ty mě to takhle oplácíš. Že se nestydíš! To tě maminka zkutečně špatně vychovala..." Neodpustil se samozřejmě k němu Aki několik dosti jízlivých a provokativních narážek a otázek... To by totiž nebyl on, kdyby nezačal okamžitě rýpat...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 24 Jan - 21:52

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Dobre viem kto si a kým si, preto tá optrnosť, ale nemáš sa čoho obávať raz sa ti ukážem. Ale v tvojich papieroch, čo nosíš v hlave asi nebudem. Ale tie papiere využiť potrebujem." oboznámil ho s tým a ukázal Shinteiovu nech mu jednu vrazí a potom pokračoval.
,, Ako to v rozprávkach býva prejdeme priamo k veci Ty nám odpovieš pravdivo na otázky inak ťa odtiaľto vyslobodia zachrancovia iba ako impotenta a v krajnom prípade to tu odpálim spoločne s tebou. Takže si môžeš vybrať, ale ak nie tak ver, že tvoj klan vymrie spolu s tebou ak nemáš nejakú sestričku, ktorú by si nám ponúkol."
Upozornil ho vopred.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 24 Jan - 22:05

Provokácie zo strany Akihira som mal niekde... Ako to už u mňa bolo, slová ma vyprovokovať nedokázali. Ale aspoň bolo zaujímavé sledovať, ako sa o to Akihiro pokúša. V tejto chvíli to však boli len také výkriky do tmy, keďže som to ignoroval, a šéf si vravel svoje, čiže asi tiež. Nemohol som však odolať tomu, keď mi šéfko dovolil vraziť mu. Aby však taká rana aj stála zato, vystrel som ruku namierujúc ju priamo Akimu do tváre. Ruka len náhle vystrelila, a tak mu vrazila so silnejšou odozvou. Zároveň som sa nemusel skláňať, takto som sa vlastne skoro ani nehýbal. Ruka sa mi po tomto neškodnom útoku vrátila na miesto, ale ešte sa celkom nezošila so zvyškom ruky, mal som pocit že to ešte bude treba použiť. Tento náš úlovok bol dosť ukecaný a ako sa aj potvrdilo, rád provokoval. Takže bolo isté, že sa ozve zase, a tak sa mu uštedrí aj pár ďalších rán. "Toto nejaký čas potrvá, kým sa mu ta huba pohne...ak vôbec", napadlo mi. Ako všetci iní, aj Aki bude zrejme všetky informácie chrániť aj svojim životom, veď to tak býva vždy. Teraz, keď to s ním nevyzerá dobre, nemá ani čo stratiť, takže prečo by tak neuvažoval? Mohlo však byť, že niečo stratiť mohol, niečo začo by to všetko vysolil, čo som však netipoval...Trochu som sa pomedzi tieto moje myšlienky ale musel aj sústrediť na rozhovor, aby som niečo neprepočul, čo sa mi síce nestávalo, ale človek nikdy nevie...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 24 Jan - 22:20

"Nečekaně..." Odfrkl si Aki na odpověď toho neznámého ohledně jeho informacích...
"Jakoby někdy ode mě chtěl někdo něco jiného..."
Jen, jak to však dořekl, tak mu na tváři přistála vystřelená pěst od Shinteie. První potrestání za jeho prostořekost, což to jej spíše jen ještě více nabudilo...
Trochu se odplivnul, jelikož se mu po ráně v puse začala hromadit krev...
"Tse..." Sykl, ale ne bolestně, Zase tolik to totiž nebolelo, i když mu to pořádně trhlo s hlavou...
"Jak neetické a brutální. Nejste zrovna nejlepší hostitelé. Ještě k tomu, když ode mě něco žádáte..." Postěžoval si velice hraně Akihiro...
Pak se zase zaměřil na toho holo muže...
"Vážně? Heh... ty si hošane asi něco neuvědomuješ..." Zakroutil znova hlavou černovlásek..
"Mě je u prdele, jestli mě chcete pohrozit odpálením a nebo něčím jiným. Myslíš si, že když ze mě uděláte impotenta, jak si mimochodem zmínil, že budu pak tak šťastný, že vám něco řeknu? To bych vás už zrovna požádal o dodělání a stejně by si věděl hovno. Neumíš si představit kolik lidí to na mě zkoušelo, i když je pravda, že chycený jsem nikdy pořádně nebyl... Ale zrovna těmito keci si nepomůžeš..." Ušklíbl se a znova se trochu zavrtěl...
"Takže ti rovnou říkám, můžeš si to zkusit, ale nic se nedozvíš.... Já mám však naprosto jiný nápad... nebo spíše... návrh na takovou hru. Ale... pokud chceš trvat na svém rozhodnutí, tak nemám důvod ti ji nějak objasňovat. Nebo spíše, prozatím ne..." Další ušklíbnutí a další protáhnutí krku a vrtění... Bylo to vážně dost nepohodlné...
"Hele švadleno... nechceš to trochu povolit? Nebo máš snad strach, že bych ti z toho utekl? Zase mě tak nepřeceňuj..." Neodpustil si další menší poznámku k Shinteiovi...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 24 Jan - 22:28

Sluneční hala - Stránka 4 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Je pravda, že si zdrojom cenných informácii, ktoré by som takto mohol nadobudnúť aj zadarmo bez nejakej väčšej námahy, ale nezaúdaj na to, že si aj zbraňou nepriateľa ktorá by mi mohla uškodiť."
Upozornil ho pokojne pretože jemu na ľudských životoch nezáležalo.
,, Takže máš čas kým tuto kolega nenapočíta do troch aby si niečo zo seba dostal, teda aspoň či začneš spolupracovať inak si z tvojho mozgu urobí ihelníček. A ver, že mi to vadiť nebude pretože aspoň oslabím vesnice o cenný zdroj informácii. Môžeš začať rátať a keď nebude spolupracovať zabi ho, bude mať cenné srdce."
Naznačil Shinteiovi a myslel to celkom vážne. Nevadilo mu zbierať informácie, ale ťahať za prsty a naťahovať sa nikdy nenechal.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 24 Jan - 22:39

Na nič som nereágoval, až na Akihirovu poslednú, dalo by sa povedať prosbu na mňa. Pozrel som sa nato, ako to má vlastne zviazané. Všetko bolo niekoľkokrát obkrúžené, a potom ešte aj spútané ešte raz, ale spolu s inou časťou tela. Niet divu, že sa v tom cítil nepohodlne. A tak som mu vyhovel...škoda, že naopak. Len som mu to ešte viac stiahol, takže niektoré nitky sa mu až trochu zaryli do jeho kože, pravda len na miestach, na ktorých nemal oblečenie. Tie ostatné časti tela mal v pohode, a ešte aj krk, ten som toľko nepriťahoval, aby ho to nezadusilo ešte predčasne. Potom som iba prikývol ďalšiemu šéfovmu rozkazu, a trochu znudene som vyslovil prvú číslicu, ako si to želal...
"Jeden", rátal som schválne trochu pomalšie, aby, keď chcel vôbec Aki ešte prežiť, mal priestor na rozhovorenie. Ale už bolo aj vidieť, že niekoľko koncov nitiek sa zberalo k Akihirovej hrudi, aby mohli to jeho srdce potom najskôr vyrvať...
"Dva", následovalo po chvíľočke, s tým posledným číslom som sa už neponáhľal, nie žeby som ho nechcel vysloviť, ale bolo to opäť asi nato, aby mal Aki čas na rozmyslenie...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 4 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru