Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

First topic message reminder :

Sluneční hala - Stránka 3 Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 14 Oct - 10:05

Opäť raz mi neostávalo nič iné, než si vypočuť Reinine slová a zamyslieť sa nad tým, ako by som to mohol čo najlepšie vykonať. Miestami som však postrádal zmysel istej časti tejto akcie. Pochopiteľne, kde by už bola lepšia možnosť na získanie potrebných informácií ako na medzinárodnom festivale. Jediným problémom ostávala problematika pustošenia v Iwagakure. Bol som ale pripravený riadiť sa rozkazmi Otokage a voľačo im predsa len pripraviť. Rozhodne som sa tam ale nechystal poslať všetkých Akatsuki.
"Rozumiem," prikývol som potom, ako mi objasnila celú situáciu a podstatu toho, čo presne odo mňa vlastne požaduje. Okamžite potom som jej odpovedal na jej dodatočnú otázku.
"Nezaznamenal som u nich žiadne konkrétne výsledky, no ani problémy. Všetko ide viacmenej ako má. V najbližšej dobe sa chystám kontaktovať Sayame, ktorej technika je na roznos informácií medzi členmi tá najlepšia. Každému rozdám konkrétne úlohy a zoznam shinobi k eliminácii, ako to aj bolo plánované, pričom jeden z tímov poverím práve tou vašou úlohou - návštevou festivalu," vysvetlil som jej, čo plánujem a následne za to ešte dodal.
"A čo sa posledného člena Akatsuki týka... prekvapivo sú s ním väčšie problémy, než som si myslel. Z neznámych príčin sa mi s ním už nejakú dobu nepodarilo nadviazať kontakt. Nemajte ale obavy, osobne dohliadnem na to, aby sme si niekoho tak výnimočného a významného ako je "on" na svoju stranu získali," hovoril som neprerušene a počítal s tým, že si Reina uvedomí, že osoba, na ktorú narážam, nie je nikto iný ako nestarnúci Zetsu, ktorý dodnes, zalezený v tieni minulosti a temnote shinobi sveta, nikým nerušený naďalej prežíva a hľadá nový zmysel života, potom ako jeho stvoriteľ skonal. Pokladal som za nevyhnutné získať ho na našu stranu, nech by ma to už malo stáť čokoľvek.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 14 Oct - 10:18

"řekni si pokud budeš potřebovat mou pomoc.Přeci jenom dlouho jsem na žádné akci nebyla a ve vesnici je celkem nuda. Všichni se mě tam bojí, že raději ani nevycházejí ven." odfrkla jsem si.
"Kdyby byli problémy, víš kde mě najdeš." řekla jsem jenom a nehodlala se hnout z místa.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 14 Oct - 11:57

"Hai," odpovedal som na jej posledné slová a pomaly sa už aj chystal na odchod.
"Teraz, ak ma ospravedlníte," naznačil som jej, že tu už viac nemám najmenší dôvod ostávať. Moje plány boli jasné - pripraviť všetko potrebné na blížiace sa akcie, zavolať k sebe Sayame a jej prostredníctvom zdeliť ostatným, čo sa chystá. Každý tím dostane jednu úlohu a viacmenej som už mal aj premyslené, jak približne im ich prerozdelím.
Kým nebudeme mať všetkých pohromade, nemôžem sa unáhľovať k väčším akciám. "On" je dôležitejší ako ktorýkoľvek iný člen, jeho pomoc bude nevyhnutná, urovnal som si všetky myšlienky a vydal sa temnými chodbami, ktorými som sem vonkoncom aj prišiel, za jedným jediným účelom - vytratiť sa a započať potrebnú prípravu. Akatsuki konečne opäť raz vystúpia na výslnie shinobi sveta...
...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 14 Oct - 12:04

Dívala jsem se za ním jak odcházel.
Zajímalo by mě co se mu honí hlavou. pomyslela jsem si .
Já ti to řeknu úplně přesně. Takovým lidem jako jsi ty se nedá věřit. ozvala se Nibi
Díky za podporu. Znechuceně jsem jí vpálila.
Na všechny Akatsuki by sis měla dávat bacha, i když se mnou a tvým shotonem se nemusíš bát. Stačí když mě budeš občas poslouchat. dořekla svůj dialog Nibi a já se sebrala proměnila se v stín a zmizela (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 9 Dec - 22:59

Vstoupila jsem na balkonek ve sluneční hale. Rozhlížela jsem se kolem byl tu až moc velký klid.
Nibi, vypusť chakru, potřebuju je svolat. poručila jsem jí a ona ze mě explododovala část chakry že musel každý v blízkosti musel cítit. Víc jsem si masku natiskla na obličej
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Mon 17 Dec - 0:06

Objevila jsem se na místě a rozhlídla se. Pohled se mi zastavil na té osobě. Kde je Ryu..? Neutrálně jsem jí sledovala a čekala. Byla jsem tu zatím jen já.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 15:22

Nevěděl jsem co mám dělat, takže jsem došel sem do sluneční haly. Byla tu Seina a ta ženská s maskou. Protáhnul jsem se protože jsem byl docela unudění a jen jí sledoval. KS! Máte tu párty a mě nepozvete? trošku jsem se uškrnul a písknul na Seinu. Pak jsem přivřel oči a kouknul na ženu s maskou.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Mon 24 Dec - 15:25

"Určitě jsi měl lepší zábavu.." Prohodila jsem a založila si ruce na prsou. Pak jsem pohodila hlavou a dál koukala na tu osobu. Tak to jsem se mohla zdržet ještě v Iwě... Povzdechla jsem si a netrpělivě přešlápla na místě.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 15:34

Nandéééé??? Já tu trčím, nemám žádnou zábavu, fakt nuda ks! měl jsem nafouklí výraz v obličeji a přistoupil blíž k té ženské s maskou. Chjo, ta je divná. dál jsem se o ní nestaral a přistoupil k Seině obličejem k ní. Prohlédl jsem si jí od hlavy až k patě asi 3 krát a pak jsem se začal smát. Né že bych jí nějak chtěl urazit, ale holka v Akatsuki, bylo to pro mě divný. Pak jsem přestal a kouknul na její oči. Byla docela sexy to se musí uznat, nemohl jsem z ní spustit oči, byl jsem doslova paralyzováán.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Mon 24 Dec - 15:46

Když ke mě přistoupil nadzvedla jsem obočí a sledovala co dělá. Když se začal smát ušklíbla jsme se. "Pokračuj jestli chceš aby ti jedna přilítla." Mrkla jsem na něj a dala si jednu ruku v bok. Obvykle bych to ignorovala, ale dneska mě vytáčelo to, že nevím proč nás sem sakra svolala osoba kterou neznáme.



Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 15:53

Jen jsem se na ní podíval svým flirtovacím pohledem naklonil se trošku dozadu a řekl. Tak pěkná tvářička by mě uhodila, to by byla čest Seino. mrknul jsem na ní a sednul si na jeden kámen opodál. Stále jsem se na Seinu díval, a trošku se pochechotnul, jen jsem doufal že mi jedna nepřilítne.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Mon 24 Dec - 17:32

"Vážně? Tak si pak nestěžuj." Lehce jsem se ušklíbla a protáhla se. Zatím jsem jeho pochechtávání ignorovala a šlo to mimo mě. Jestli ale bude pokračovat ještě chvíli seznámí se s mou pěstí. Opřela jsem se o skálu..nebo by se tomu dalo říkat zeď? Vytáhla si časopis a začala si číst.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 18:58

Hmm? Já si stěžuji na hroznou nudu, na tebe bych si nestěžovat Seina-kun. pousmál jsem se a opřel jsem si rukou bradu a kouknul na tu ženu v masce. Všem to tak trvá. říkal jsem si potichu pro sebe. Asi po dvou minutách praskla má trpělivost. Začal jsem chodit sem a tam a docela jsem dostával depku. Chjo, Seina si aspoň čte, co mám do prdele dělat já. pak jsem se zase posadil a něco mě tlačilo. Vytáhnul jsem z kapsy svitek s technikami, které jsem kdysi sepsal z Konohy. Bylo ještě spousta co jsem neuměl, tak jsem si je začal číst. Při čtení jsem jen očkem koukal po Seině, byla fakt kawaii. Pak jsem se kouknul na ženu v masce, už jsem jí někdy viděl, nebyl nebyl jsem si jistý kde a kdy, na chvilku jsem ani nepřemýšlel a dál četl svitek a čekal až se tu všichni shromáždí, jen jsem doufal že to bude dřív než svitek přečtu a z nudy začnu něco zkoušet.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Mon 24 Dec - 19:09

"-kun se používá u chlapců... chceš tím něco naznačit?" Přimhouřila jsem oči a pohled zabodla do něj. Nebo pro blízké přátele...což se ale vylučuje. Znova jsem prolistovala časopis a pak ho z hlasitým povzdechnutím zase zavřela. Začínala jsem se nudit, koukla jsem se na tu osobu a nadechla se. "Omluvte mě ale odcházím. Jakmile přijdou ostatní vrátím se." Oznámila jsem jí a pak prošla okolo Shakyho, cvrnkla jsem ho do čela a zmizela si zatrénovat.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 19:18

E-e-eto vůbec nééé. trošku jsem se začervenal, v tu chvíli jsem vůbec nemyslel. Čtení svitku mě už fakt unavilo, byly tam techniky které jsem ani tolik nepotřeboval, takže jsem opět nudil. Pak jsem jen viděl jak Seina-chan dočetla. Cvrnkla mi do čela, což se mi moc nelíbilo, takže jsem jí to chtěl oplatit. Měl jsem v plánu jí máknout na zadek, ale pak jsem si to raději rozmyslel, protože jsem věděl jak umí být ženský v naštvanosti krutý. Co odešla tak asi po minutě jsem udělal to samé. Madam, omlouvám se ale až tu všichni budou, nebo jen polovina, zavolejte mě, mám něco jiného v plánu otočil jsem se a taky odešel, nevěděl jsem ani kam jít, ale chtěl jsem něco dělat, tady mě to už nudilo.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Fri 4 Jan - 16:44

Vošla som aj zo sestrou do slnečnej haly, kde sme sa mali stretnúť.
"Hmm.. sme tu prvé?" Zamumlala som skôr pre seba a nakoniec som moje srdcervúce objatie predsa len uvoľnila.. a nechala som sestričku dýchať. Ruku som položila na katanu už skôr z čistého zvyku. Ak som totiž zrovna neobjímala sestričku, vždy som jednu na katane mala. Šťastie praje pripraveným a navyše to bol tak hrozne zažratý zvyk, ktorého som sa nevedela zbaviť a niekdy ma prenasledoval aj v spánku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 4 Jan - 18:18

Sluneční hala - Stránka 3 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Uprostred miestnosti sa objavila silueta, ktorá obtierala len rysy stojacej postavy bez nejakych detailnejších znakov či poznávacích symbolov. Postava si prehliadla obe slečny, ktoré stáli pred ním. Chvíľu sa miestnosťou rozľahlo ticho, kým sa jeho ústa prvý raz neotvorili.
,, Som novým a jediným vodcom Akatsuki"
Predstavil sa mohutným hlasom a pokračoval ďalej.
,, Týmto začnem poradu najprv s vami, keďže ste sestry nebudem Vás vypočúvať osobitne, ale spoločne. Tak teda dôvod vstupu do Akatsuki, čo ste vykonali a čo vykonať plánujete."
Spýtal sa.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Fri 4 Jan - 18:43

Vrátil som sa späť do tunelov, teraz meniac trasu práve do tejto haly. Možno som mal menšie meškanie, ale nezmeškal som v podstate nič, čo by vadilo. Na chvíľu som ostal ešte zahalený v tme, čo vlastne aj tak moju prítomnosť už zakryť ani nemohlo, keďže každí môj krok tu odznel aj s tichšou ozvenou. Nuž teda, vykročil som bližšie k siluete postavy, zároveň aj k sestrám, ktoré som no, ako-tak už poznal. Alespoň po mene..
Ostal som však trochu bokom, keďže sa zjavne silueta - zobrazujúca vlastne obrysy šéfa - teraz venovala súrodeneckej dvojici. Ako inak, opäť mlčaním a len pozorovaním som ostal opodiaľ stáť. Čakal som len nato, kým prejde jeho pozornosť na mňa. Medzitým som skúmal svojimi očami tie šéfove, skúmajúc či náhodou nevlastní jedno z Doujutsu. Toto ako jediné sa totiž dalo z akejkoľvek a kohokoľvek siluety zistiť už len pohľadom. Zdá sa ale, že nič také nevlastní. No napokon aj s týmto skúmaním som prestal, a jednoducho som pohľad začal striedať medzi nich všetkých..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Fri 4 Jan - 19:13

Pozrela som sa na projekciu, ktorá sa pred nami objavila a len som mierne povytasila katanu. Predsa len, opatrnosť nadovšetko. To že sme boli v nejakej organizácii neznamenalo, že by som čo i len šéfovi na čo i len minútu mala začať veriť. Ešte k tomu, keď to bol iný *šéf* než u ktorého sme zo sestričkou nastúpili.
"Dôvod? Proste sme zabili každého, koho na nás Akatsuki poslali, keď sa nás snažili zbaviť po tom, čo sme ulovili jedného člena." Zavrčala som a následne som čepeľ radšej zasunula.
"Nespravili sme nič a nemienime spraviť nič, ak Akatsuki nehodlá dodržať svoju dohodu. Náš nástup bol skôr výmenný obchod. Tetsu no Kuni za naše služby a v prípade vojny, armáda samurajov ktorú by sme v Tetsu no Kuni získali." Dodala som. Nebolo toho nič viac a nič menej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 4 Jan - 19:35

Sluneční hala - Stránka 3 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Neexistuje dôvod na odplatu za smrť neschopného člena našich radov. A už v žiadnom prípade nemáme v pláne nedodržať dohodu, ktorú sme s Vami uzavreli."
Odpovedal im chladne a pozorne ich sledoval pohľad ba až takmer nežmurkal, ale pozoroval len ich oči a hlavne pohľady.
,, Po preukázaní plnej oddanosti a hlavne po prvých úlovkoch, ktoré získa Akatsuki zaručujem, že dôjde aj na Vaše záujmy. A Akatsuki Vám pomôže vo svojich plánoch. Týmto z Vás dvoch urobím prvý tím, neopúšťajte priestory tunelov a čakajte na prvé rozkazy."
Odpovedal a čakal či majú ešte na srdci.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 5 Jan - 22:13

"Tí členovia.. neboli neschopný.. boli to dobrý protivníci." Zavrčala som smerom k obrazu. On ich možno bral za neschopných no ja som bola Samuraj a bola to pre mňa česť, bojovať zo silnými súpermi. Narozdiel od tej shinobi-nátury, samurajovia silu svojich protivníkov uznávali aj po tom, čo ich porazili či zabili. Bola to naša cesta chápania bojov. Ja a sestra sme sa tak ďaleko dostali práve vďaka tomu, že sme tejto ceste pochopili v plnej jej hĺbke a nech už sa dialo čokoľvek, nikdy sme neodsúdili silného súpera.. aj keď sme ho porazili. Teda tak som to brala ja, nemohla som hovoriť za svoju sestričku. Nakoniec som však len prikývla. Aj tak som bola unavená a tak som znova objala moju sestričku a vydala som sa s ňou do izieb členov Akatsuki. Mali sme jednu veľkú a spoločnú!! Predsa len, nikdy som sa od sestričky nevzdialila ani len na dĺžku jednej blbej miestnosti, nie to ešte celej izby.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 6 Jan - 11:22

Konečně jsem se připojil a co nevidím, nějakej chlápek co má naše oblečení, je to novej člen? Přemýšlel jsem na tím a sednul jsem si. "Nechci být nezdvořilí, ale právě jste mě vyrušili když jsem byl se Seinou, víte co by to znamenalo pro náš vztah? Skoro jsem jí sbalil ks!" Měl jsem nafouklej výraz a čekal co bude říkat, nebo počkáme na Seinu?
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sun 6 Jan - 18:16

Dorazila jsem do hlavní haly, nešla jsem dál, viděla jsem že je tam dost lidí, tak jsem se opřela o stěnu vedle a dívala se na spolučleny. POřádně jsem je neznala, byla to chvilka, kdy mě ten divný týpek přivedl sem.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Sun 6 Jan - 19:43

Sluneční hala - Stránka 3 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Otočil sa smerom k prichádzajúcemu Shakymu, ktorý očividne asi nevedel kam to prišiel.
,, Pokiaľ nechceš doživotný celibát tak radšej počúvaj a zbytočne ústa bez vyzvania neotváraj."
Okomentoval mu to a zbadal ako prišla ďalšia ženská osoba. Teraz tam mal Shakyho, Shinteia a Gilien.
,, Rovnaké otázky platia aj pre vás troch. Aký je dôvod vstupu do Akatsuki, čo ste stihli za svoje obdobie v Akatsuki vykonať a čo ešte len plánujete?"
Spýtal sa ich chladne, pretože cítil, že rady Akatsuki sú neskúsené a slabo koordinované, čo bola chyba.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 6 Jan - 19:56

Sluneční hala - Stránka 3 RWsh
Teď jsem byl fakt naštvaný. Jakou práci mi to dalo než jsem se připojil a navíc, toho chlápka jsem vůbec neznal, nevěděl jsem kdo to je. "Áha, tak to pak jo. Kámo doufám že si nemyslíš, že ti to tu vše každej vybalí narovinu ne? Já nevykládám informace někomu koho neznám a už vůbec né někomu, kdo na mě vychrlí na prvním setkání tolik informací." Teď jsem to bral fakt vážně, dokonce jsem si i stoupnul a to bylo co říct. Neměl jsem v povaze poslouchat někoho neznámého, navíc jsem ani nevěděl jestli je nadřízený nebo ne. Pak, kdo je tu nezdvořilí, snad si fakt nemyslí že mu to všechno aniž by se nám taky představil řekneme! Dal jsem si ruce do kříže a jen se na něho díval svýma červenýma očima, byl fakt divnej.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 3 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru