Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná hala

+7
Tatsuo Reigi
Akihiro Kazuki
Akasuna no Ruki
Shijin Hyuuga
Toriko Shihouin
Katashi Aokawa
Makoto
11 posters

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Goto down

Písečná hala Empty Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 13:33

Opravdu velká hala, ukrývající v sobě místnost se sedačkami pro diváky a plac o velikosti fotbalového hřiště, který se skládá z velice odolné půdy (přeci jen nechceme naši halu zbořit)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:14

Prišiel som sem a čakal čo ďalej. Bol som zvedavý s kým budem bojovať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:24

Pomalým a dosť neistým krokom som vstúpil do piesočnej haly, mal som celkom strach, stále som si hovoril že by som sa mal otočiť a proste zdrhnúť, nechcelo sa mi tu byť už ani minutu a to tretia časť chuninskych ešte ani nezačala, niečo ma však nútilo, aby som tu ostal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:35

Když jsem procházela viděla jsem jak dovnitř vchází Oga-san a nedalo mi to a vstoupila jsem taky...´´ Páni, hustý a velký´´ řekla jsem a hned si zakryla pusu abych nebyla slyšet. S Yuusukem jsme si vyměnili významná pohledy a pokračovali ve ´´sledování´´ Ogy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:45

Pohľad sa mi otočil ku vchodu, teda ku východu .. proste odtiaľ odkiaľ som prišiel, všimol som si Hikari čo mi trocha zodvihlo náladu a podišiel som bližšie k nej. Aoj Hikari-chan, pousmial som sa po čom som si ju.. viac menej premeral.. to bude tým teplom, určite nemohla za tých pár dní vyrásť.. prebehlo mi hlavou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:49

´´Ahoj Oga-san. Jak se máš?´´ zašklíbla jsem se a mrkla na Yuusukeho tak to nás objevil dřív než jsme si mysleli co??? Vlk na souhlas štěkl. A potom jsem chtěla pohladit i Ogu tak jsem ho rychle pohladila a stoupla si za Yuusukeho...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:51

Pozeral som sa na tých čo prichádzali a ďalej som čakal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 18:56

Když jsem viděla kluka stojícího samotného, tak mi Yuusuke řekl že si potřebuje někam zaběhnout. Tééda už i můj vlk někoho má a té myšlence jsem se zasmála. ´´ Oga-san?´´

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Makoto Sat 1 Oct - 18:58

Vesel jsem do pisecne hali S Mitsuki na Mitsuki na rameni.


Naposledy upravil JayJazWashiSennin dne Sat 1 Oct - 18:59, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : chyba)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Makoto Sat 1 Oct - 19:02

Prochazim halou a sleduji co se okolo me deje
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:03

Uhm, mám sa fajn, aspoň sa o to pokúšam.. odpovedal som jej po čom som si rukou prešiel vo vlasoch.. Ona ma pohladila.. prekvapil som sa, viac menej príjemne po čom som sa pousmial, uhm? spýtal som sa keď sa ma očividne chcela niečo spýtať.
/Gomen ide to pomaly som na netbooku a nie som na neho zvyknutý xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:06

´´Těšíš se na zkoušky? Ani nevim kdy budou..´´ nervozně jsem se usmála jelikož se mi koukal přímo do tváře./nic se neděje Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Makoto Sat 1 Oct - 19:08

Sel jsem si sednout do publika a divat se na prubech chuninskych zkousek
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 1 Oct - 19:08

Přišel jsem i s Akiem do haly.No.Popravdě.Sunagakure se moc neukázala.Je to prostě čistá hala , kde není nic.* No...očekával jsem toho , alespoň trochu víc * pomyslel jsem si a nevěřícně jsem zakroutil hlavou.Rozhlédl jsem se kolem a uviděl jsem mnoho lidí.* Dobré že tady jsou..ale je jich tu moc... * dodal jsem po chvíli.Na Akiově zádech jsme vyběhli na nejvyšší místo které je v aréně a rozhlédl jsem se okolo.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:12

Heeem.. že by som sa zrovna tešil, to povedať nemôžem.. ale dúfam že ich zvládnem.. odpovedal som jej milým tónom hlasu pri čom som sa stále usmieval, aj keď tak jemne, takým kľudným spôsobom. Ty sa na ne tešíš? .. spýtal som sa po chvíľke a pozorne som sledoval jej reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:16

Usmála jsem se ´´Já ani nwm, ale celkem se těším, protože konečně někoho uvidím bojovat aniž bych dostala jako včera ránu do břicha a viděla Yuusukeho v bezvědomí.´´ ten konec jsem řekla už ztišeným hlasem. A zase jsem zesmutnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:20

Pozrel som sa na ňu takým starostlivejším pohľadom. Nakoniec som len zodvihol ruku a položil som jej ju na hlavu po čom som ju pohladil vo vlasoch. Čo sa presne stalo? spýtal som sa pri čom som si dával pozor na nejakých nezvaných poslúchačov.. stále som ju však hladil vo vlasoch páč som aspoň dúfal že ju to uteší, alebo upokojí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:24

Trhla jsem sebou. tohle jsem neměla říkat... Aaaahh.já jsem ale...´´Nic. Vůbec nic.´´ a křečovitě jsem se na něho usmála. Doufala jsem že někdo tohle téma rychle utne...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:25

Aiko Naihi

,,Takže tu sa nakoniec bude konať posledná chuuninska skúška." pousmeje sa Aiko pri vstupe do haly.,, Ani som netešila, že to bude také jednoduché sa sem dostať ale tak boj prežiť nemusím." zasmeje sa potichu pričom sa všade rozhliadala.,, Beriem to optimisticky ak prežijem a stanem sa chuuninom tak už presne viem čo spravím. Už mám pár nápadov na techniky." premýšľala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:31

Tak okej.. zamumlal som po čom som sa však zaškeril.. ale nabudúce si dávaj pozor ok? spýtal som sa ešte povzbudzujúco a sám som si sadol niekde na zem. Na chvíľku som sa zamyslel, typoval som že by mi to sama povedala keby chcela a tak som sa jej na to už radšej nepýtal, mal som však silné nutkanie dozvedieť sa viac, ale odolal som mu.. uhm, Hikari-chan? povieš mi niečo o sebe, po tej shinobi stránke, možno by som ťa mohol niečo naučiť, aj keď toho sám neviem veľa.. zaškeril som sa a čakal som na jej odpoveď.

/afk neviem koľko xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:37

Zamrkala jsem a spustila. ´´Jo tak jsem čerstvě vyučení kunoichi. Mám schopnost spojit se telepatii s vlky. A jinak zajímá mě ninjutsu ale zatím ještě nemám mistra a no to je asi všecko co bych tak uměla..´´ potom se vrátil Yuusuke. Byl celý mokrý a špinavý´´ Yuusuke co si dělal???´´ zeptala jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Makoto Sat 1 Oct - 19:38

Poistavil jsem se ze pujdu pryc kdez v to mi Mitsuki vzala mou Celenku a letela blize do stredu areny. otocil jsem se a rozbehl se za ni. Po chvyli behu jsem se soustredil jenom na sledovani Mitsuki a nesledoval okoli a vrazil jsem do kluka sedici ho na zemi a mluviciho s nejakou holkou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:45

´´Jste oba v pořádku???´´zeptala jsem se a opatrně jsem jim pomohla na nohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 1 Oct - 19:49

To máš zaujímavú vlastnosť.. to já.. heeh som ľaví snáď úplne na všetko.. ak sa ti mám priznať tak.. sa týchto skúšok desím, prvá časť bola len teória.. bolo to v poho no v druhej som prešiel len vďaka istej osobe ktorá mala tú najlepšiu obranu akú som kedy videl.. a teraz.. keď už som sám tak, dúfam že to aspoň prežijem.. zaškeril som sa po čom som si len prezrel toho vlka.. prišlo mi to celkom zaujímavé, že si vedela ochočiť a nanuckať v podstate.. hocijakého vlka ktorého stretla.. následne som pocítil ako do mňa niekto vrazil, Auvajs !.. zamrmlal som po čom som si pošúchal chrbát a pozrel som sa na toho niekoho .. pri tom som sa postavil, z malej časti aj vdaka Hikari

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Makoto Sat 1 Oct - 19:51

Gomen, asi jsem narusil vasi konverzaci moc se omlouvam a ty jsi v poradku ja opravdu nechtel nemam poneti co to do moji orlice posledni dobo vjelo tohle je dneska po treti co jsem ji musel honit.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Písečná hala Empty Re: Písečná hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru