Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

First topic message reminder :

Sluneční hala - Stránka 5 Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 24 Jan - 23:20

Dosti bolestivá věc, když se vám nitě začnou zarývat do holé kůže, na některých částech těla. A navíc, když bolest a tlak nadále přetrvává...
Akihiro tiše zaskřípal zuby o sebe, ale stejně nevydal ani hlásku. Prozatím...
"Víš... nic o mě nevíš. Podceňuješ mě stejně, jako mě podcenili ti tvoji poskoci. A jak skončili? Jeden bez tří srdcí a s dvěma dosti poškozenými, aby další boj nepřežili...
Další v bezvědomí z totálního vyčerpání a ta poslední vypadá na psychiatrickou léčebnu, jelikož se někdo její drahé sestry dotknul..."
Řekl chladně Akihiro a pohlédl znovu tomu hologramu zpříma do očí...
"Myslíš si, jak teď nade mnou nemáš velkou moc, ale zdaleka se pleteš...
Nevíš, co můžeš ztratit, nevíš, co tím získáš, nevíš, co udělám, nevíš ni. A ty tu chceš se mnou soupeřit a hrát podle tvých pravidel? Ubohý..."

Zaznělo první číslo... Akimu jakoby něco zablesklo v očích...
"Už sis vlastně zjistil, jak jsem se těm tvým kašparům mohl dokázat ubránit?" Zaznělo druhé číslo... Vzduch se jakoby zachvěl...
"Jsi dosti lehkovážný..." Dodal ještě, než mělo zaznít třetí... ale...
"Shintei... skloň pěkně tvou chytrou hlavinku a mrkni se na svou hruď. Řekl bych, aby ses mrkl i za sebe, ale to bych ti nedoporučoval.... spíše... ani se pohnout..."
A byl proto i jednoduchý důvod...
milimetr, před Shinteiovou hrudí byli dvě kapky vody. Každá zhruba uprostřed masky, které byli teď ale zakryty. Tak i zezadu...
"Rychlost reakce a celkového signálu myšlenek, jež mozek využívá je podle toho, kolik má člověk v hlavě mozkových spojů. Ty jsi velmi inteligentní, já mám fotografickou paměť. Mozek, který má početně skoro nejvíce mozkových spojů. Přibližně se ale rychlostí signálů vyrovnáme..." Chladný výraz stále zůstával...
"Pevná látka dokáže z místa vyvinout nejvyšší rychlost kolem 500 km za sekundu, hned na počátku. Později může dosáhnout až 2000 km za sekundu, při extrémním zrychlení, které v současné době lidský jedinec nedokáže vytvořit...
Za to kapalina nemá problém z místa vytvořit rychlost 2000 km za sekundu, při čemž je možné se dostat až na rychlost 10 000 km za sekundu, což jsme schopni v současné době i popřípadě vytvořit... Jenom kapka deště padá rychlostí 450 za minutu a to se vším odporem a nemusí být ani vystřelena... takže..."
Na chvíli se Aki odmlčel, ale hned pokračoval...
"Kdo si myslíš, že stihne rychleji zareagovat... Ty mě vyrvat srdce nebo rozdrtit nebo já jedinou myšlenkou roztříštit tvá dvě zbylá těla rychlostí kapaliny větší, než vytvoří zvuk?" V tuto chvíli velmi dobrá otázka...
"Tím jsem vás teď snad trochu zaujal, takže poslouchejte..."
Kapky však zůstali na svém místě...
"Ty Shintei pěkně zmiz od mého drahého srdce a já zmizím od těch tvých. Jednoduchý prostý....
Za další.. příště si dávej bacha, když někoho vězníš. Třeba si rozpomeň na boj a na něco, čemu se říkalo absolutní ovládání vody. Toto je totiž pro mě hračka, i bez použití rukou..."
Malé mrknutí...
Potom zase pohlédl na hologram...
"A k tobě... jak už jsem říkal. Nejprve si něco zjistit o mě a pak my zkus vyhrožovat. Ani totiž nevíš, kolik jsem se toho o tobě dozvěděl jen s tvých poznámek a způsobu chování...
Podle tvého mluvení a neustále klidného tónu vím , že tě jen tak něco nerozhodí a asi nebudeš zrovna moc komunikativní. I když podle frázování budeš dosti filozofický. Podle toho, jak se ke mě ale chováš a jak si si sám sebou jistý, jsitě i lidmi docela opovrhuješ. Považuješ se za něco vyjímečného a unikátního a rád máš vše ve svých rukách a podle plánu...
Vždy však zůstáváš chladný a flegmatický k utrpení ostatních nebo cizí smrti...
Nemáš rád odporování a nesnášíš, když o tobě někdo ví více, než by sis přál. A už vůbec chytračení nebo to, že tě někdo převeze. Volala, to tě ale musím štvát...
Zároveň však typuji, že nebudeš mít více jak 30 podle té zmínce o sestře...
Muž ve středním věku má už testosteron o dost snížený a takový poznámky si raději odpustí. Ty však musíš být ještě mladý a jak se říká, nevyskákaný. Naopak si však starší než já..."
Tím to Aki zakončil...
"Víc tě rozebírat nemusím ne? Tak na kolik jsem se trefil? heh...
Zkutečně bych ti doporučoval mě nepodceňovat. Moje práce nebyla jen o tom, co člověk vidí a slyší. Stačí mě totiž jen malé náznaky, pohyby, řeči a věř, že i o tobě zjistím i to, co ty sám o sobě nevíš..."
Konečně se zase Aki pousmál...
"Takže... ptám se tě ještě jednou... vyslechneš si můj návrh a nebo chceš přijít o jednoho člena a zároveň o dosti cenné informace?" Pohled stále Aki upíral na hologram, ale nepočítal. K tomu se nechtěl snížit, tak jako ono...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 24 Jan - 23:34

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Shintei odstúp trocha od neho, nech ti nebudem musieť nosiť srdce okamžite."
Odpovedal a jemne sa pousmial nad tou aroganciu, ktorú mal v tvári a očiach do ktorých mu priamo hľadel a pristúpil teda k nemu bližšie aj keď bol len hologramom. A keďže Aki viac menej sedel na zemi tak sa skrčil díval sa mu priamo do očí.
,, Pokojne to tu vyhodím všetko do vzduchu spoločne aj s tebou a Shinteiom, ktoré si poskladám niekde inde a ver mi, že ani brvou nepohnem a ani okom nemihnem nad stratenými informáciami."
Prehovoril potichu, no ani nežmurkol pri rozprávaní s ním.
,, Som výplodom toho čo tento svet shinobi stvoril, som dielom samotných ninjov, ktorý môj život stvorili a aké monštrum zo mňa urobili. Rovnako ako ty čítaš správnosť celého môjho ja, tak som sa ja kedysi naučil čítať v očiach ľudí a rozpoznávať ich pocity. Teda skúsime to znova."
Nadýchol sa, ale jeho pohľad sa ani nepohol.
,, Obaja vieme kedy ten druhý klame preto nemá zmysel sa ťahať za medové motúzy. Ja si teda vypočujem tvoj návrh a uvidíme."
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Thu 24 Jan - 23:47

Trochu šokovane som sa na Akihira chvíľu díval, nebolo to však také výrazné, ako aj všetko ostatné. Nite sa od Akiho hrude teda stiahli, nemal som záujem o to, aby mi zničil srdcia. Následne som aj poslúchol šéfka, takže som ustúpil a situácia tak ostala na Toshiovi...
"Ešte aj v uväznení robí problémy", nespokojne som si pomyslel, a proste som tam len tak stál. Nič viac som teraz robiť nemohol...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 25 Jan - 0:01

"Dobrá volba" Pousmál se Akihiro...
"To jsem si myslel. Jak jinak. Vím, že jsi schopný to udělat, ale věděl jsem, že mě začneš poslouchat. I když ti na našich životech nezáleží bylo jasné, že raději využiješ šance, než aby si ji jen tak zbytečně zahodil..."
V jednom měl pravda... v tomto si totiž mohli konkurovat a oba dokázali poznat, kdy ten druhý lže, i když Akihiro byl ve lhaní expert. Dokázal se tvářit, dýchat a všechno ostatní dělat stejně, jako kdyby nelhal. Ale oči... oči dokázali zradit i toho nejlepšího špiona...
Samozřejmě, když se ten hologram začal přibližovat, Aki jeho blízkost nijak ovlivnit nemohl. Stále byl svázaný, takže... již už ale mimo ohrožení života...
Pro tuto chvíli i Shintei...
"Vím co si. Toto neskryješ ani přes tu tvou techniku, ale teď k mé malé hře..." Další malé pousmátí..."
"Uděláme to takhle... ty mě odpovíš na mou otázku, ale ty mě na oplátku odpovíš na tu mou. Dávej si však pozor, podle účelu a důležitosti otázky, se musí druhá otázka důležitosti vyrovnat. Takže pokud mě položíš otázku, která bude zásadní, počítej s tím, že ty budeš muset na dosti zásadní otázku též odpovědět...
A poslední věc, pokud jeden odmítne odpovědět, druhý nemusí na další otázku také odpovědět..."
Tím ukončil svůj celý návrh. Jednoduše, něco za něco. Informace za informace...
"Takže... co na to říkáš? Málokomu byla tato možnost vůbec umožněna. Vlastně, více méně jsi první, tak si toho važ..." Další úšklebek...
"A jak bylo řečeno, lhaní je zbytečné, tak to ani nezkoušej...."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 0:12

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Toshio sa mu pozorne díval do očí takmer ani jeho slová nevnímal. Len ho pozorne sledoval okamih čo okamih a slová prechádzali jedným uchom dnu a druhým von. Aj ke´d dorozprával sa nazmohol na odpoveď, teda nechcel zatiaľ odpovedať a premýšľal, skôr len hľadel.
,, Mená s priezviskami všetkých momentálnych Jinchuuriky."
Prehovoril a bolo jasné, že s pravidlami súhlasí. A nadhodil rovno aj otázku dosť všeobecnú na to aby sa dala zahrnúť len pod jednu otázku a nemusel ju rozvádzať do viacerých. Pričom bol pripravený mu odpovedať na tú jeho.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 25 Jan - 0:18

"Uhm... velmi závažná otázka... ale nebude zodpovězena dříve, než my odpovíte vy. Jestli mě nevěříš, stačí polovina a já řeknu také jen polovinu..." Jemně se pousmál...
"Řekni my jména a příjmení všech členů Akatsuki, včetně tebe..." S touto otázkou se Toshiovi zahleděl zpříma do očí a ani na chvíli neuhnul...
Jak řekl... stejně závažná otázka, jakou položil on... Pravidla byla jasná...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 0:27

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Toshio sa len zhlboka nadýchol a znova si dával záležať na čase odpovede.
,, Zabi ho Shintei."
Povzdychol si a potom zodvihol ruku aby ho zastavil a nech nič nerobí radšej. Znova sa mu zahľadel do očí a videl, že to také jednoduché nebude. Premýšľal nad tým čo potrebuje, ale nič závažné nepotreboval vedieť okrem tých mien. Iné informácie boli ľahko odhaliteľné.
,, Ako docieliť aby som z teba urobil člena Akatsuki?"
Spýtal sa znova.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 25 Jan - 0:38

"Ale copak, zkoušíš to takhle?" Ušklíbl se Akihiro, ale stále z Hologramu nespouštěl oči... Odpověď byla však jasná...
"Nijak, jelikož mě to vůbec neláká. A nepředpokládám, že imunitu pro Jinchuuriki a vesnice by jste poskytli jen za to, že bych se k vám přidal, takže..." Což to byla také pravda...
"Teď moje otázka..." Dodal ještě...
"Kde se to nacházím? Pro upřesnění.... někde na povrchu, v zemi, ve vzduchu...." Optal se ihned s úsměvem a tentokrát on, čekal na odpověď...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 2:17

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, V samotnom pekle"
Dostatočne mu odpovedal Toshio pretože vedel, že si už z toho veľmi dobre vyvodí kde sa práve nachádza. Teda aspoň na akej úrovni povrchu.
,, Ale vráťme sa k prvej otázke. Pôvodná otázka bola vymenovať všetky mená Jinchuuriky aj s priezviskami. Tvoja otázka znela, že smiem menovať polovicu organizácie. Tak teda budiš. Shintei, Yuji Pantsu, Yui Pantsu. Teraz si na rade so svojou polovicou."
Nadhodil a bol zvedavý či mu vôbec odpovie.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 25 Jan - 12:02

"Takže podzemí... fajn. Dobrý vědět..." Pousmál se Akihiro a jeho úsměv přetrval i po Toshiově další odpovědi a zároveň i otázce...
"Jsi chytrý. Věděl jsem, že my je nakonec neprozradíš, ale jediného, koho touto odpovědí dostanu do dalšího stíhání, jsem já..." Aki na chvíli zavřel oči...

"Ty mu to vážně chceš říct?" Ozvalo se na ním... Černovlásek otevřel oči a vzhlédli k démony, který se nad ním tyčil přímo uprostřed obrovského jeskynního jezera. Sám připoutaný několika desítky řetězy...
"Ano... chci a měl jsem to od začátku v plánu. Stejně bych se nakonec prozradil. Moc dobře víš, že v současné situaci bych to bez tebe nedokázal zvládnout..."
"To je zajímavá dedukce, ale otázkou je, jestli ten, koho budeš žádat ti bude ochotný svou sílu poskytnout..." Uchechtl se Sanbi...
"Bude muset, jinak skončí jako hračka v rukách Akatsuki, nemyslíš?" Ušklíbl se tentokrát Akihiro...
"Hm... pravda, ale co ti ostatní?"
"A jaký ostatní?" Akihirův úsměv stále přetrvával...
"Heh... chápu... Ne vše je dobré nosit v hlavě co?"
[color=yellow]"To ano..."[/yellow]
Pak se zase vše rozplynulo...


Akihiro otevřel oči...
"Víš... můžu ti říci, že každá vesnice má své Jinchuuriki, ať už jednoho nebo více a Kirigakure no Sato. Má celkem dva...
Ironií je však to, že už jsem několik let z branže a doposud jsem se s novým jinchuuriki nesetkal, takže neznám dokonce ani jejich jméno... Dokonce ani jednoho z Kiri, jelikož je úplně nový a Mizukage nás ještě neseznámila...
Nejsem hloupý... S touto informací bych se nenechal chytit. Něco je totiž lepší nevědět..."
Akimu se zablesklo v očích...
"Jediné jméno, které znám, je to mé... Kitsune neboli Akihiro Kazuki, jak vám moje jméno již jistě bylo prozrazeno - Sanbi no Jinchuuriki..."

V tu chvíli jak to dořekl se vzduch ztížil...
Nitě se náhle začali trhat tím, jak se s Akihira začala uvolňovat rudá čakra...
Sluneční hala - Stránka 5 NARUTO
A pak... se rozletěli úplně... Akihiro se pomalu postavil...
Rudá čakra z něj doslova vlála, jak prosakovala skrz jeho tělo. Z kůže mu odlétali kapičky krve z ran, které mu nitě způsobili... Oči se mu změnili v na rudo černou spirálu...
Sluneční hala - Stránka 5 3_Sanbi_no_Kappa_by_youtubebr
Nebo spíše, jedno Oko... Druhé doslova pohltila černota...
Sluneční hala - Stránka 5 Dark_Black_Eyes

"Víš, že po boji stojíš jen díky mě? Spěješ k sebedestrukci..." Ozval se hlas, ze kterého bylo jasné, že si to tří ocasý moc uvědomuje a taky jej to docela těší...
"Já vím, ale jestli máš jiný plán, tak řekni... Návrh o vypuštění rovnou zamítám..."
"Tse... jak myslíš..."


"Tak co... odpálíš to, co chce získat a nebo si mě přijdeš osobně zkrotit?" Ušklíbl se Akihiro...
"Protože jak jistě víš, tady ta tvoje loutka nemá šanci se síle Jinchuurikiho ubránit...
Takže... chceš riskovat ohalení své skrýše, prozrazení tohoto faktu mým útěkem a také ztrátu Bijuu a nebo proto něco podnikneš... Tik ťak, tik ťak..."

Potom se otočil na Shinteie...
"Takže... chceš my stát v cestě a vzít to přes tebe a nebo my uhneš?" Jednoduchá prostá otázka... Jak se rozhodnou?
Všichni tři teď byli ve složité situaci. Není dobré neprovést patřičná opatření, kdyby se náhodou chtěl někdo vzpírat. Pouta totiž málokdy stačí...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 12:30

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

,, Pýtal som sa ťa na jednu otázku. Odpovedal som ti tak ako bolo dohodnuté výmenou zato, že splníš svoju časť otázky."
Prehovoril pokojne a zodvihol svoje ruky k znameniam, ktoré vytvoril k technike.
,, Povedal si mi jedno jediné meno. Tvoja povesť je očividne prehnaná k realite, jediné čo máš je to monštrum v sebe. Nedodržil si našu dohodu, ako sa potom opovažuješ žiadať o niečo také ako je moja prítomnosť? Čím ti bude rezradenie našej skrýše keď po svete ich máme stovky. Jediné čoho si docielil je to, že si svoj život skrátil na tri dni. Som shinobi, ale svoje slovo držím. Mená som ti dodal a čakám na tie zvyšné. Podmienky tu nekladieš ty."
Odpovedal mu s rovnakým pokojom.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Fri 25 Jan - 13:37

Dorazila jsem jak nejrychleji jsem mohla do slueční haly.
"Wow tady už začala párty pěkný úlovek." usmála jsem se a přešla k nim
"Tak s čím můžu poomoc?" dala jsem si ruce v bok
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Fri 25 Jan - 14:32

Dorazila jsem na místo tak jak mě zastihl ten pes, v tričku, kraťasích a s knížkou v ruce. S neutrálním výrazem jsem se koukla na sešlost a na Jinchuurikiho. Chvíli jsem ho s určitým nezájmem v očích sledovala a pak pohled přesunula na hologram. Nemělo smysl se na něco ptát, promarnila bych tím své hlasivky i čas, a nakonec bych se stejně nedozvěděla nic zajímavého. Ruku ve které jsem neměla knížku jsme dala v bok a čekala na nějaké pokyny.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Fri 25 Jan - 15:03

Dorazil jsem poměrně pokojně až sem, už jsem se nemohl dočkat až se pobavím, tady fakt byla strašná nuda. Přišel jsem v momentě kdy ten kluk kecal něco o odhalení. Byl jsem si vědom kdo to je, Jinchuuriki, bylo to monstrum stejně jako já, to bude ale zábava...Podle jeho keců jsem soudil že je průměrně chytrý ale taky blb...Nechápal jsem jak někdo jako on si mohl myslet že dokáže upláchnout...Uviděl jsem jak přišla Seina, nenechal jsem se tentokrát nijak rozházet, právě jsem si pořádně odpočinul, takže má energie byla na 100%. Byl jsem navíc dokonale unuděný, tím pádem mi nedávalo problém se tu přeměnit, aspoň bych se zabavil...Chtěl jsem si ale ověřit to, jestli je chytrej a uklidní se, nebo jestli v tomto bude pokračovat a zemře.
"Něco ti teď řeknu. Víš co se stalo s lidmi kteří mě naštvali? Trošku jsem se na něho tak lehkovážně podíval a koutek úst mi poskočil nahoru a tam taky zůstal.
"Já bych ti to totiž s radostí předvedl na vlastní kůži." Zasmál jsem se a doufal že mi ho nechají, byl jsem tak unuděný že by nebylo špatné někoho zase po dlouhé době zabít a už vůbec ne chytráka za koho se považoval.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 25 Jan - 15:39

"Víš... já ale ani jednou neřekl, že je znám všechny. A navíc, co čekáš? Ano.. splnil si svou část dohody, ale využil si lest a já tu svou, takže... Pravdivě jsem ti odpověděl. Více po mě nemůžeš chtít. Nejsem bůh, abych věděl vše...
Jo a navíc jsem tak trochu zmetek, takže..."

Akihiro se malinko ušklíbl...
"Plus.. mělo tě to napadnout. Jistě ses o mě dozvěděl, že už nějakou dobu v této branži nedělám, takže... A věř, že ostatní vesnice se svým Jinchuuriki nechlubí...
Škoda, že si na mě nenakápl dříve, mohl si mě zaměstnat, ale teď... teď už je na to pozdě..."
Menší přivření oči...
"Jednoduše tedy... dohodu jsem splnil, i když ne podle tvého očekávání. Co vím a nevím, to ty nemůžeš vědět, ale budiž. A monstrum? Ano! To jsem a vždycky jsem byl a popravdě... raději mít v sobě něco takového, než být monstrem sám o sobě, což ty to o sobě naopak říci nemůžeš..."

Toshio však už odpovědět nedokázal. V tu chvíli se to totiž začalo v hale dosti plnit. Více, než by si Aki přál...
"To se sakra musí člověk poprat s celou organizací, aby měl chvíli klid?" Zaláteřil s povzdechnutím černovlásek a ihned se na ty tři otočil. Jako vždy se však nakonec pousmál... Především proto, jelikož docílil toho, co chtěl a teď viděl skoro všechny zbylé členy Akatsuki, až na jejich vůdce a možná ještě někoho, to však bylo jedno, i to stačilo...
"Ale podívejme se... jsem rád, že jste se nakonec dostavili. Tak koho to tu pak máme?" Jen je narychlo sjel pohledem a znovu se tak pousmál...
"Takže... naše mlaďoučká Gillen, i když, ta už tak mladá není, jako dříve...
Samozřejmě nesmíme zapomenout na naši skvěle vypadající Seinu, stále stejně pohrdavá k ostatním... A nakonec..."
Akihiro pohlédl na Shakyho....
"Náš arogantní Shaky. Jako kdyby si ani nestárnul. Myslím, že nejsem jediný, kdo by v této místnosti mohl být považován za monstrum..." Menší ušklíbnutí...
"Jak vás znám? Jednoduše... nesmíte mít tak zajímavou minulost před tím, než jste se do Akatsuki přidali... to by vás pak nějaká lištička mohla vyčmuchat a o několik dalších let to proti vám použít. I když... co se z vás stalo a jak dobří teď jste, to nemůžu vědět ani já co?" Spokojené nadechnutí a vítězoslavný výraz...
"Ale abych ti odpověděl na otázku... Shaky... představ si, že vím, ale... jsem rád, že váš vůdce se rozhodl obětovat raději vás, než sám sebe. Prozradit své podřízené, než aby prozradil sebe. Věděl, že vás poznám a že o vás budu vědět alespoň minimum. Třeba vaše jméno. Takže... jsem spokojenost sama, že jste se nakonec dostavili... Teď zbývá ještě jedna věc..."
Náklon hlavy, zakřupání. Náklon na druhou stranu, to stejný...
"Dostat se pře vás a trochu si vás zároveň ještě ozkoušet, a následně patřičné informace podat Mizukage-sama. Uhm... zrovna ne nic jednoduchého, ale budiž..."
Znova všechny sjel jeho děsivým pohledem. Jedno oko spirálovitě černo červený a druhý onyxový...
"Ironií je to, že zabít mě nemůžete... to by jste přišli o Sanbiho, jelikož by umřel se mnou. A zrovna to nepotřebujete... K tomu ještě není vůbec snadné zabránit mému příteli uvnitř mě, dostat se z této komby a nezjistit, kde se nacházíte... Uhm... máte to ale složitý..." Další povzdechnutí...
"Ale už dost. Kdo bude tedy první nebo chcete zase všichni najednou. Už jsem si totiž nějak na ty vaše cikánské férovky zvyknul..."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 15:50

Sluneční hala - Stránka 5 320px-Magic_Lantern_Body_technique

Toshio ho pozorne sledoval pohľadom a stále ho sledoval. Na otázky mu neodpovedal a bol spokojný keď aspoň teraz svoj rozkaz uposlúchli a prišli na varovanie.
,, Každý jeden z nás tu je vyhnancom a Nukeninom. Je jedno či poznáš alebo tváre. Či poznáš zámere a či ciele. Akatsuki pretrajú večne aby raz strestali túto zem a nastolili spravodlivosť. A či to bude ten alebo tá, na to sa história pýtať nebude. Sme Nukenini tak i tak hladaní..."
Odpovedal potichu a prezrel si všetkých troch a nakoniec zastal na Akim.
,, Bijuu sú len zhluk chakry, nedokážu umrieť. Teda dokážu, ale oni sa raz znova niekde vyskytnú. Či to bude trvať dni, mesiace či roky to mne nevadí. Som trpezlivý a spravodlivosť dokážem nastoliť aj bez nich. Preto..."
Otočil sa k tým trom.
,, Ho môžte bez milosti zabiť akýmkoľvek spôsobom. Shaky buď kreatívny, máte voľnú ruku."
Dodal nakoniec.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Gilien Kedoui Fri 25 Jan - 15:59

"Já ho zabiju s radostí, jsem mladá pořád ty kecale jeden." naštvaně jsem zatínala ruce v pěst a sahala pro svou flétnu. MOc dobře jsem věděla, že já jít jako první nemůžu, leda by mí kolegové chtěli hrát týmovou spolupráci a pustili mě první abych ho chytla do genjutsu.
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Fri 25 Jan - 16:34

Naklonila jsem mlčky hlavu na stranu poté co řekl že pohrdám ostatními. Měl mylné informace takže zas tak chytrý nebyl. Nemělo cenu ale se proti tomu ohrazovat, zbytečné.. A ani zajímavou minulost jsem neměla, normální dětství...normální dospívání, nic zajímavého.
Poté co nám šéf řekl aby jsme ho zabili jsem dá stála na místě a čekala co udělají ty dva. Kdyby jsme se tam na něj vrhli všichni byl by v tom akorát tak pěkný zmatek, navíc jsme se chtěla kouknout co umí ostatní.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Fri 25 Jan - 16:42

Ten kluk byl tak ukecanej že jsem z jeho celého výkladu poslouchal jen první jména, kterým nás oslovil, pak jsem si v duchu říkal jestli ho zabiju pomalu nebo rychle, ale tak jsem se rozhodl že si to užiju. Když začal ten divnej chlap, který si říkal náš Vůdce, jen jsem ho poslouchal a do široka jsem se usmál.
"Héééj Šéfíku, toto je asi jediná normální věc co jsi řekl a já jí splním s radostí!"
Rozepnul jsem si bundu tak, že mi vysela (Viz. obrázek Já v Ragykyou). Když jsem se začal proměňovat, tak i můj hlas začínal být hluboký.
"Teď ti něco řeknu ty chytrolíne...Je mi jedno jestli znáš naše jména, ale teď tu ukážu mé celé já!" Smál jsem se a tuby se mi začali měnit do špiček, nehty se mi proměňovaly, vlasy prodlužovaly a houstly, po těle se mi začala rozkládat pečeť.
"Ragy...kyou!" Zařval jsem fakt jak šílenec a kolem mě se začala hromadit chakra jako znak toho že se mi zvětšila, stejně jak všechno ostatní (prosím vás xD, nemyslím pohlaví orgán x'D). Když už jsem byl v Ragykyou, kouknul jsem se na něho svýma červenýma oči a svým širokým úsměvem. "Monstrum jako montsrum, je mi jedno v jakém způsobu, ale já si to tady užiju!" Hned jsem využil situace, jeho chakra byla fakt velká, o něco větší než ta má, chtěl jsem jet docela sólově, ale zajímalo by mě co vůbec Seina-chááán dokáže. No, pak jsem si ale řekl že se zabavím, tak že jsem proti němu přihnal takovou rychlostí, že pouhé oko by mě nevidělo. Když jsem kolem něho prosvištěl, dostal jsem se na zeď za ním, na které jsem stál a byl připraven útočit.
"Nebo víš ty co! Jsi tu host, tak začni!" Zasmál jsem se na něho a na zdi, na které jsem byl jsem si čupnul a rukou udělal gesto, jako "tak pojď ty srabe".

Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sat 26 Jan - 14:55

"Hovoríš o podceňovaní.. sám si pri tom blízko smrti a bez svojho démona by si už ani nestál na nohách." Ozvalo sa z jedného z tieňov. Sedela som na zemi s prekríženými nohami a hlavu som si opierala o stenu za mnou. Pomaly som sa postavila na nohy a pohľadom som si premerala členov Akatsuki, ktorý tu teraz boli.
"Jeho najväčšia výhoda je práve tá, keď je nútený bojovať s viacerými ľuďmi naraz. Sám o sebe by nemal ovládať genjutsu ale jeho démon áno, nenechajte sa oklamať.. aj keď mal čas, pripraviť sa na nás, je veľmi inteligentný a tak sa na neho nevrhajte všetci naraz. Stále by znova mohol vytvoriť nejaké.. pasce.. alebo tak." Rukou som zovrela rúčku jednej z katán. Kruhy pod očami, rovnako ako aj môj celkom.. no nie úplne v poriadku vzhľad naznačoval, že som sa pochopiteľne nestihla plne zregenerovať. Moja chakra bola na historickom minime no.. použivala som ju predsa len pri jednej jedinej technike. Všetko ostatné bola moja vlastná fyzická sila a zdatnosť.
"Sám o sebe je bez chakry, jediný zdroj je jeho démon. Nevydrží dlhý boj." Obrátila som sa na Shakyho, ktorý sa už stihol dostať do svojho módu. Vytasila som katanu a čakala som. Nemienila som byť už taká zbrklá, ako po prvý krát.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sun 27 Jan - 10:53

(Pardon, že píšu, až teď. Já v Pátek usnul v křesle a v sobotu odjeli sourozenci, takže jsem s rodiči měli jen den pro sebe ^^
Pak navíc dojel bratránek, takže jsem s ním musel hrát, takže Gomen, že je post, až teď tedy ^^
P.S. Vás je tady jak much! xD)

"Ach... to je zase jednou situace. Zdá se, že s tebou asi není valná debata hologramáku. No neva, co se dá dělat..." Pousmál se Akihiro a znovu sjel všechny pohledem, kterým se nakonec zastavil na Gillen...
"Ále.. hned se nečerti. Já neřekl, že nejsi mladá. Jen, že už si trochu více zestárla.
Jo a s tím zabíjením bych to tak neunáhloval... Stačí si připomenout Shinteie, který se drží stranou. Samozřejmě k tomu má důvod. A osobně si myslím, že o proti němu nejsi tak silná, za jakou se považuješ..."
Tentokrát však nedodal ani ušklíbnutí a ani malý úsměv. Myslel to totiž naprosto upřímně...
"To však neznamená, že když jsi ještě díte... s prominutím, že ti něco neudělám, i když nerad. Stále jsi však v Akatsuki, takže bych ti doporučoval se trochu držet stranou, než se o mě tví kolegové postarají..."
Ano... řekl, že se o něj postarají a tím si byl jistý. I když na povrch nedával nic znát, věděl, že tento boj má prohraný. Věděl, za člena Akatsuki nevezmou jen tak někoho a ti, co teď proti němu stáli nebyli nejslabší.
A samozřejmě Sanbiho si rozhodně nemohl dovolit vypustit. I když byl trochu nesmělý, což u Bijuu nebylo obvyklé. Ale i tak věděl, že by to pro nikoho, ani pro něj, moc dobře nedopadlo...
Další tok myšlenek mu však přerušil Shaky, které se chtěl, co nejrychleji předvést a to také udělal...
Aki jej stejně jen tak bez zjevného zájmu sledoval, i když si to do paměti ukládal...
Napovrch však nedával nic znát a byl k celé té jeho proměně a výstupu spíše takový... flegmatický. Dokonce sebou ani trochu netrhnul, když kolem něj prosvištěl...
"S rychlostí a ani tvou proměnou na mě dojem neuděláš. Nejsi jediný, kdo ji umí dosti využívat, i bez nějaké proměny, jen díky vlastní čakře. Víš... ušetří to hodně síly a i když cítím, že čakrou máš zkutečně velkou, zbytečně jí plýtváš..." Zakroutil hlavou černovlásek. Neznamenalo totiž, že on byl trochu více upovídaný, že se tak choval i v boji. Shaky byl však dosti zbrklí. spoléhal totiž především na svou sílu, rychlost a čakru a to nebylo rozhodně dobré. Nikdy...

A pak, se ozvala tak známý hlas, který tu Aki rozhodně v brzké době nečekal...
"No dovol Yuji... náhodou... jeho čakru jsem využil jen k osvobození. Stojím ze své vlastní síle... nebo spíše, vůle..." Usmál se...
"A ani se my nemůžeš divit. Sama pověz, kolik tvých lidí vidělo tvou plnou sílu, přežilo a bylo schopných tě ještě zabit, i když... nechtěl jsem riskovat, že se prozradí, že jsem Jinchuuriki, což se teď ukázalo jako dosti hloupé. Na co jsem v tom boji myslel. Alespoň mohlo být teď o 2 Akatsuki méně... Tvou sestřičku by to však asi moc nepotěšilo co?" Zazubil se na Akihiro, jakoby byli dva nejlepší kamarádi...

"Bojovala už s tebou. Ztratil si svou výhodu. Budou si teď dávat pozor. Měl by si k tomu raději pustit mě. Já se o ně už postarám..." Ozvalo se Akimu zase v hlavě...
"Sanbíku... vím, že si silný, ale zase je tak nepodceňuj. Navíc... začali jsme spolu mluvit jen díky tomu, že jsem se dostal do potíží. Myslíš, že bych tě po pár konverzacích pustil do svého těla a nebo uvolnil?"
"Řekl jsem ti aby si my tak neříkal! A máš být vděčný! Kdo ti teď poskytuje svou čakru! Pochop to, že to nezvládneš! A jestli tě zabijí tak..."
"Ale, ale... neslyšel jsem teď strach? Heh... nemusíš se bát, vděčným jsem, ale s tou důvěrou to stále není nikterak moc velké..."
"Ty to nechápeš... Ten vůdce vůbec neví, co povídá. MY se totiž nezrodíme...
Ano... jsem shluk čakry, ale naše čakra se při smrti Jinchuurikiho rozptýlí... Naše těla jsou totiž schránky, ve které je čakra uložena... část deseti ocasého... Ale, když zabijí našeho nositele, schránka je díky tomu zničena...
Pokud by se toto stalo všem Bijuu, tak se znovu zrodíme... jako desetiocasý, ale nevyspělý... malý, který by postupně dosáhl zase své plné síly, ale pokud jeden...
Musel by nás někdo navrátit... znovu vytvořit schránku, do které by se čakra znovu mohla nashromáždit a tím nás oživit... ale zase by jsme museli růst... zase bych byl na začátku a více méně k ničemu. Víš kolik století trvá, než dospějeme?
A navíc... schránka byla vytvořená z části desetiocasého a i když by šla znovu vytvořit, nikdo jiný, než Rikuudo Sennin by to nedokázal udělat.
Takže jednoduše, jestli umřeš, umřu i já a to se my sakra nelíbí!"

"Hm... ale to tomu holografickému maníkovi asi nevysvětlím co?" Uchechtl se Akihiro.... Sanbi jen zavrčel...
"Dobrá, dobrá, ale zkus my alespoň trochu věřit... Pokud se nezvládnut dostat sám ven, jen za pomocí tvé čakry, abych informoval alespoň Mizukage, část tvého já uvolním, ale jen část... Díky tomu mě zcela neovládneš, ale jen na nějaký čas.. nebo spíše... tvá uvolněná čakra... Platí?"
"Platí... ale nezaručuji to, že tvé tělo dlouho jen díky mé čakře vydrží. Svou čakru sis vypotřeboval a nemáš díky tomu žádnou ochranu. Moje čakra se s tvým tělem nedokázala ještě přizpůsobit a také dlouho nedokáže. Jednoduše řečeno, ničí tě to. Bez své čakry jsi naprosto bez ochrany, takže... Bude to bolet a to hodně..."
"Bez bolesti není radosti..." Zakončil jejich rozhovor Akihiro...


"Děkuji ti za projev toho, že taky nejsem k ničemu, jak si zprvu myslela... ale... zkazila si my zábavu. Víš jak by to bylo pěkný, kdyby o tom nevěděli a všichni se na mě vrhli a vzájemně pozabíjeli? Ty musíš taky všechno naprášit..." Povzdechl si Akihiro a znova zakroutil hlavou...
"Ale zrovna tobě bych nedoporučoval se připojit, pokud nechce zemřít..." A tentokrát to řekl dosti vážně a chladně, aby to nebrala jako vtip. Stačil jen jeden jeho přímý pohled...
"Ale už bylo teda dost povídání... Jak jste řekli... jsem host, takže začínám..."

Prudké natáhnutí pravé ruky, udělání jedné pečeti... formování čakry... Malý úsměv....
"Suiton: Sui no doubutsu!"
Sluneční hala - Stránka 5 MultipleShadowSnakes
(Hadi jsou samozřejmě z vody)
Z ruky, ale ne jen z ní, ale i o kolo Akihira se s formovala voda, nebo spíše začala točit, jak rudá čakra začala proudit, vyletělo několik desítek vodních hadů a to velmi rychle... Aki by doslova teď obtočený vodou, až skoro nešel vidět a od něj více méně do všech stran útočili...
Zkutečně syčeli, zkutečně mrskali jazyky. Na každého jich bylo více, než by si jistě přáli...
Pokud mě už zná, musí předvést něco, co ani ona ještě neviděla. Já totiž neukázal vše... Pomyslel si čenovlásek...
Bohužel, to před čím varoval Sanbi, byla také pravda...
Okamžitě totiž, jak Akihiro využil jeho čakru k vlastní technice, tedy... ke svému prospěchu, pocítil silnou bolest v ranách, od provazů a jakoby se mu více ještě roztáhli. A nejen to...
Svaly se mu napínali, plíce svírali, břicho jakoby se mu chtělo roztrhnout. V puse pocítil krev... Bylo to zkutečně bolestivé, ale pravá bolest jistě ještě měla teprve přijít...
Teď se, ale více méně udržoval na nohou silou vůle...
To není dobré...


Naposledy upravil Akihiro Kazuki dne Sun 27 Jan - 12:47, celkově upraveno 1 krát
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 27 Jan - 12:08

"Porazil si ma raz.. aj to len vďaka mojej sestre. Tá tu teraz nie je Kitsune. Nebudem sa držať späť." Tasila som meč, na čo som sa postavila do môjho základného bojového postoja. Na jeho poznámku, že by som nemala bojovať ak nechcem zomrieť, som sa len mierne pousmiala. Nebol to nijaký milý úsmev. Skôr taký.. zákerný až vyzývaví.
"Minule som ťa podcenila.. testovala som si ťa a hrala som sa s tebou. Teraz už znova tú chybu nespravím." Predsa len, stačilo ho vtedy pri našom *šermiarskom* súboji napadnúť v momente mojou plnou silou a rýchlosťou, na čo by pravdepodobne nestihol zareagovať... ale ja som práve vtedy spravila tú chybu, že som to stupňovala a tak vedel odhadnúť, kedy sa má pripraviť na kvázi *únik*, čo vtedy vlastne aj spravil. Jeho vodných hadov som prešla bez komentu. Čím viac techník použije, tým to pre neho bude horšie. Ja som bola na takéto situácie trénovaná už od mojej skorej mladosti.. neustále pod tlakom.. neustále vyčerpaná.. vlastne som mu mohla skôr poďakovať, že mi tento pocit po dlhšom čase pripomenul. Niekoľko hadov za rozletelo aj smerom na mňa. Pevnejšie som zovrela meč, na čo som sa len mierne prikrčila a v tú chvíľku som uskočila do strany. Pri tom pohybe som ale preťala valnú väčšinu z tých, ktorý na mňa útočili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 31 Jan - 14:05

"Keci, keci, ježek v kleci." Zasmál jsem se jak cvok, který z hloubi srdce se těší až se konečně zabaví. Když jsem viděl, jak používá Suiton a je jím doslova obklopen, napadlo mě že bych to tu trošku zahřál a tak bych si vypatřil vodu. Můj oheň byl v této proměně velmi silný, proto by se moje struktůra ohně, měla vyrovnat i s jeho struktůrou vody a tak by nejspíš vznikla pára, pač by se voda vypařila.
"Katon: Karyuu-Endan!"
Sluneční hala - Stránka 5 Karyuu_endan_2
Pečetě jsem poskládal pomalu mrknutím oka a oheň z mích úst byl tak žhavý, že mě to pomalu spálilo samotného. Jen jsem se usmál a koukal jsem se jak se voda bude pomalu vypařovat, stejně tak i ti jeho hadi. Neměl jsou Suiton moc rád, já vodu rád neměl tak ani tak, nelíbila se mi. Každopádně, šlo vidět že si to dost užívám. V mé proměně žádný člověk nepřežil, kdybych se přestal ovládat, i když je to ani né 1% pravděpodobnosti, asi by to byl průšvih. Já se však jen tvářil dokonale spokojeně a rozhodl jsem se že si s ním trošku pohraju.
Sluneční hala - Stránka 5 1026
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 1 Feb - 21:41

Teď to vypadalo už opravdu vážně...
Aki si moc dobře uvědomoval, že s využíváním Bijuu čakry se moc dlouho neudrží. Bylo jasné, že další využití této čakry k technice nebo k jinému prospěchu, jej dostane do kolen. Byla to zkutečně ošemetná situace...

Yuji naopak mohla zjistit, že po zásahu a přeseknutí vodních hadů. se vody znovu s formovala a spojila a útok by proveden znovu. Doslova ve vteřině jakoby byli zase celý. Což také ale Akihirovi způsobovalo bolesti... a to až příliš velký...

Stejně to však nebylo platné proti Shakymu útoku...
Ano... v tuto chvíli nebyl Aki ani schopný reagovat na ty jeho slova. I to by bylo totiž plýtvání energií...

Takže se nakonec stalo, že voda byla zasažena, ale Aki jí byl celý obklopen, čímž se zásahu vyhnul.... Ale voda se nakonec vypařila...
I tak černovlásek musel trochu přidat na množství vody, což jej v tu chvíli doslova dostalo do kolen...
Takže potom, jak se pára pomalu začala rozplývat, ukázal se Akihiro, který teď klečel na jednom koleni... s hlavou trochu skloněnou... s úst mu tekl menší pramínek krve a červená čakra kolem něj už jen v takových plamíncích plápolala...
Už to nezvládal... fyzicky především... tohle nemělo mít dlouhého trvání...
"Sakra..." Odplivl si trochu Akihiro naštvaně... Vypadalo to, že tentokrát je to na něj už zkutečně moc...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 1 Feb - 22:07

Toshio sa zjavil uprostred toho všetko a vystúpil z plameňov, pričom väčšinu tváre mu zakrýval slamenný klobúk, ktorý nosievali Akatsuki.
,, Všetci von, tam dostanete ďalšie inštrukcie."
Zavelil a pozrel pohľadom pred seba. Už nemal náladu na tieto výstrelky ani podobné nehody, ktoré sa stávali. Bol jasne rozhodnutý to urobiť čo už ma urobiť dávno. Pochovať túto novodobú podobu Akatsuki a vrátiť sa k jej koreňom.
,, Pôjdeš do čerta aj so svojimi starými informáciami rovnako ako táto novodobá Akatsuki. Aspoň vieš,že bolo chybou nedodržať dohodu."
Odpovedal chladným hlasom a poskladal pár ručných znamení. Ozvalo sa hlasité zadunenie a tunelmi sa začala valiť láva a ničiť ich.
,, Vychutnaj si to tu."
Odvetil a keď zmizol dvere, jediný východ, zakryla láva takže východy boli zničené a všetky tunely reťazovou reakciou boli devastované a plnené lávou.

,, Shaky a Seina. Vy pôjdete do Iwagakure no Sato. Sestry Pantsové pôjdu do Konohagakure no Sato. Shintei s Gilien do Kumogakure no Sato. Budete sa držať mimo dosah vesnic v ich okolí. Budete sledovať situáiu a pozorovať. Neprezrádzať sa a nenechávať zabiť. Ak dostanete informácie okamžite podať hlásenie. Prípadne sa môžte infiltrovať do vesnice, ale to len Seina a Shaky keďže s touto vesnicou majú už skúsenosti. Viac rozkazov až potom."
Rozdal rozkazy mimo tunelov, ale zároveň na mieste kde ich nemohol nik počuť a potom zmizol.

Presun
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 5 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru