Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

First topic message reminder :

Sluneční hala - Stránka 2 Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 15:34

Opäť raz moju pozornosť zaujal Shinji, ktorý sa po nejakej chvíli spýtal ako prvý a skutočne k veci.
"To je nepochybne dobrá otázka. Podľa informácií od ešte jedného člena, ktorý sa však nanešťastie nemohol pre dnešok dostaviť, sme momentálne najsilnejším zhromaždením nukeninov a ako jediná organizácia pozostávame čisto len z S-rank nukeninov. Je nepochybne pravdou, že máme v rukách veľkú moc, ale to samozrejme nie je všetko. Dôvod, prečo sme prebrali plášte a názov po Akatsuki je ten, že máme vskutku i veľmi podobný cieľ - nahromadiť dostatok síl a chakry na to, aby sme i napriek nášmu nie práve najhojnejšiemu počtu boli schopní rozvrátiť celý tento svet. K tomu budeme potrebovať jediné. Vážení, náš primárny cieľ je rovnaký ako za čias minulého storočia. Pochytať všetkých jinchuuriki," načal som pravú podstatu existencie organizácie.
"Pre tentokrát však budeme mať i mnoho iných, menších cieľov, ktorých splnenie však bude rovnako tak nevyhnutné. Získanie Rikudových pokladov, 7 kirigakurských mečov, zvitky s dedinskými kinjutsu, ale aj eliminácia kage, odstránenie shinobi predstavujúcich pre nás potenciálnu hrozbu... Nebudem vás však hneď pri našom prvom stretnutí zahŕňať nezmyselnými detailami," zodpovedal som čo bolo nutné a pohliadol smerom k Neurovi.
"Nemajte obavy, na všetko príde. Nadišiel čas rozdeliť vás do tímov po dvoch a zadať vám úlohy, ktoré sa v najbližšej doby spoločne budete pokúšať úspešne splniť. Sayame," pozrel som jej smerom a naznačil tak, aby všetkých oboznámila s rozvrhnutím skupín.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 15:38

A ty poklady příjdou tobě nebo se rozdělí mezi členy? Přeci jen někteří tu riskují se životem ne? " Upřeně jsem se na něj podíval, protože v historii bylo mnoho pokladů a 1 obzvlášť po kterém toužím. " A ještě jeden dotaz co když budeme chtít odejít ? Nejspíš nás budete lovit, takže o srandu budeme mít postaráno že? "
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 15:43

Krátce jsem se rozhlédla po místním osazenstvu. Konečně jsem k oněm jménům dokázala přiřadit i tváře. Pokaždé když jsem vyslovila jméno, vyhledala jsem očima pohled daného člověka. Skoro jako kdybych se je pokoušela zařadit do nějaké kategorie. Což mi umožňovaly jejich neverbální projevy. Teprve čas má však ukázat, jak blízko jsem byla.

Přikázala jsem si nechat ty nesmyslné myšlenky tak, a přejít k úkolu. Z hluboka jsem se nadechla a promluvila k přítomným.
"První tým - Seina Kyrosuki a Takeru Shiryauki. Druhý tým - Neuro Uchiha a Shinji Kutsuchi. Třetí tým tvoří Hideo Jigoku a já."

Poté jsem se odmlčela a čekala, jestli bude mít někdo námitky, popřípadě zda se slova ujme opět Rokuro.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 15:55

Poslouchala jsem vůdce a pak svou pozornost přesunula na dívku. Když jsem zaslechla své jméno jako první jemně jsem přikývla. Se mnou v týmu byl Takeru, pokud jsem si to pamatovala dobře byl to jeden z těch dvou co tam bojovali. Koukla jsem se opět na Rokura a čekala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 15:56

Pochopiteľne som sa predtým, než budem ďalej rozoberať to, čo povedala Sayame, chystal odpovedať na Neurove otázky, ktoré mi však vzhľadom na moje prehlásenie, nech sa nezapodievajú detailami, prišli viacmenej zbytočné.
"Ako som povedal, je zbytočné to v tejto chvíli riešiť. Môžete si však byť istí, že bude všetko prerozdelené spravodlivo. Čo sa však v prípade zrady týka," na malú chvíľu som sa odmlčal, ako keby mi šlo o dramatickú pauzu. Pravdou ale bolo, že mi chvíľu trvalo prísť na to, čo povedať, aby to neznelo priveľmi nezdvorilo.
"Radím vám, aby ste to neskúšali. Veľmi jednoducho sa tak v prípade čo i len náznaku zrady môžete dostať na prvé miesto zoznamu shinobi, ktorých v najbližšej dobe eliminujeme," upozornil som ho a zodpovedal tak všetko, na čo sa pýtal. Následne som už ale svoju pozornosť venoval Sayame.
"Ďakujem. Tím Uchihu a Shinjiho bude mať za primárny cieľ odchyt Ichibiho, Sanbiho a Gobiho. Tím Sayame a Hidea sa naopak zameria na Yonbiho a Hachibiho. Seina a Takeru si tak budú mať možnosť vychutnať chytanie Rokubiho a Shichibiho," oboznámil som členov s ich najdôležitejšími úlohami a následne za to ešte dodal.
"Ja a ten ostávajúci z nás, ktorý sa dnes nemohol dostaviť, si na starosť vezmeme Nibiho a Kyuubiho. To je na začiatok všetko. Zoznamy osôb k eliminácii vám budú doručené neskôr Sayaminými papierikmi. V prípade, že sa nebudete venovať ani jednej z misií, ktorú dostanete priamo odo mňa, pripomínam vám, že konáte sami za seba, nie na meno Akatsuki. Nejaké otázky?" dal som im priestor na to, aby sa ma mohli na niečo spýtať, než prejdem k poslednému bodu.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 16:03

Stále a stále som len prikyvoval, aj keď to znelo zaujímavo, všetky informácie ktoré som potreboval mi dal. Pozrel som sa na Sayame, na moju partnerku, o ktorej som nevedel nič, zatiaľ čo ona po tom v tuneli aj niečo hej. V tom nám rozdal úlohy, keď na nás pribudol Yonbi a Hachibi.
"Hmm!" Usmial som sa a vytiahol konečne ruky z batohov, a založil si ich na prsiach.
"Otázka.. Odchyt.. Je celkom na nás čo a ako to urobíme nie?" Spýtal som sa, keďže som nebol typ človeka, ktorý potichu bojuje. Nato som strhol pohľad práve na Neura, ktorý mieril do Suny.. Tam som chcel ja..
"Aj tak si vás nájdem.. Kazekage.." Pousmial som sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 23 Sep - 16:04

Pozorně jsem si všechny prohlížela a dělala si svůj vlastní obrázek. Sayame se mi zdála z nich nejklidnější naopak Hideo nejaktivnější, z koho jsem měla ale divný pocit byl ten Uchiha. Otevřela jsem dlaň a v ní byl malý fialovo modrý motýlek, který se následne vznesl a letěl k Rokurovi. Mělo mu to naznačit, že s ním poté chci mluvit.
Musím říct, že tyhle jejich zbytečné otázky jsou frustrující.
Taky se mi to nelíbí, jsou to ještě puberťáci.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 16:10

"Vďaka za otázku," prehovoril som potom, ako som si vypočul, čo na mňa mal Hideo.
"K tomuto vám poviem jediné - dbajte na vaše životy a v prvom rade i na životy samotných jinchuuriki. V prípade, že ich pri odchyte pripravíte o život, bude nemožné previesť vyňatie bijuu, takže si na to dávajte obzvlášť veľký pozor. Tak isto je nutné povedať jedno - nepútajte na seba priveľkú pozornosť. Dôvod je jednoduchý, vašim útočišťom a miestom, kam budete musieť zaniesť porazených jinchuuriki, sú tieto tunely, konkrétne práve táto sála. Dávajte teda extra pozor, aby ste sem neprilákali nežiadúcu pozornosť. V takom prípade bude tím, ktorý by za takéto odhalenie našej skrýše bol zodpovedný, označený za zradcov a vy viete, čo by to mohlo znamenať," odpovedal som mu a čakal na prípadné ďalšie otázky. Motýlika som samozrejme zaznamenal a bol si plne vedomý toho, čo znamená. Po skončení porady som sa chystal na návštevu Reiny.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 16:17

Otázky ostatních členů mě začaly unavovat, povzdechla jsem si a zavrtěla hlavou. Rokubi a Shichibi, zajímavé. Podrbala jsem se ve vlasech a čekala, ostatně to jsem dělala celou dobu. Kdybych byla na jeho místě řekla bych jim všechny informace a poraďte si sami.
Začínalo mě to všechno unavovat, vyhledala jsem pohledem Takera a přemýšlela nad tím jestli s ním vyjdu.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 16:20

Uchiha... Zaznelo mi v ušiach a v hlave sa mi to meno prehrávalo odznova a odznova. Pozrel som sa na Uchihu a pousmial som sa. Takže Uchiha? Myslia si, že ho nedokážem zabiť, alebo čo? Pomyslel som si a prehliadal som si ho. Avšak nebudem sa o nič pokúšať. Aspoň nie teraz. Potom prišlo na našu misiu. 3ja jinchuuriki... Na tvári mi už žiaril úsmev a pozeral som sa priamo na Uchihu, čo mohlo vypadať divne, ale bolo mi to jedno. A zasa niečo, čo mi zakazovalo niekoho zabiť. Zabiť tých jinchuuriki. To bude ťažké, vážne ťažké nezabiť ich. Ale čo už... budem sa o to musieť pokúsiť.
Čakal som, ako zareaguje Uchiha. Bolo mi úplne jedno, ktorého z jicnhuuriki pôjdeme chytiť prvého. Myslel som si, že on už má jasné, ktorého chce chytiť prvého. Preto som čakal ako zareaguje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 16:32

Ešte nejaký ten čas som vyčkal, no potom, ako už viac nezazneli žiadne otázky, bolo viac než jasné, že je to zbytočné. Prítomným bolo s najvyššou pravdepodobnosťou všetko jasné a tak už nemalo zmysel to zbytočne naťahovať. Konečne sme sa priblížili k záveru.
"Výborne. Ešte než vás definitívne pustím, budem trvať na tom, aby ste si všetci so sebou vzali niečo ako moju poistku," prehovoril som ich smerom a z rúk mi začali vyliezať malé biele hady, každý jeden z nich mieriaci k inému z členov.
"Moji maznáčikovia vás budú sprevádzať na vašich cestách a telepaticky ma oboznamovať s vašimi krokmi. V prípade, že vás budem chcieť zavolať na ďalšiu poradu, buďte si istí, že sa to dozviete. Ak už naozaj nikto z vás nemá čo dodať, môžete sa v stanovených dvojiciach rozdeliť a opustiť halu. Kedy vyrazíte je len na vás, pokojne tu môžete aj prespať. To by bolo pre dnešok všetko," tak zneli moje posledné slová, ktorými som sa dnešnú poradu chystal uzavrieť.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 16:43

Pozrel som sa na šéfa ale tentokrát som už na tvári nemal ten vážny pohľad, ale mal som úsmev od ucha k uchu. Takže poistka...? Čakal som s čím príde a boli to práve hadi. Had sa ku mne plazil a ja som si kľakol a položil som ruku na zem aby had mohol pohodlne vyliezť na mňa. Ja som sa len usmial a keď sa mi had ovinul okolo ruku jemne som ho chrbátom druhej ruky pohladil na hlave. Ahoj.. Vypadáš chutne! Povedal som s humorom a potom som sa pozrel na šéfa. Sú tí hadi jedovatí? Dajú sa nejak využiť v bojoch? A čo ak nám had zdochne? Spýtal som sa a popri tom som toho hada hladil po hlave.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 16:53

Pochopiteľne som pohliadol smerom k Shinjimu, ktorý mi položil otázky, s ktorými som ale naozaj ani pri najmenšom nepočítal. Ihneď som však odpovedal.
"Tí hadi sú čiastočne mojou súčasťou. Majú teda i niektoré moje vlastnosti a preto je extrémne náročné ich zabiť. No i napriek tomu, ak by sa tak stalo, ste stále v tímoch, takže ma o dôvode ich smrti informuje had druhého člena skupiny. Ak ale umrú obaja naraz, čo je naozaj prakticky nemožné, budem to pokladať za zradu Akatsuki," upozornil som ich, aby na hady dávali pozor.
"V bojoch ich teda priveľmi nepoužívajte, naopak. Chráňte si ich, majte ich niekde vo vašich plášťoch a priveľmi na nich pozornosť nepútajte. O stravovanie sa nebojte, to si zaobstarajú sami," dodal som ešte pre istotu na záver a dúfal, že sa ma niekto ešte nespýta, či ich treba venčiť.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 17:05

Přišel jsem k němu Suna nebo Konoha? Jestli chceš můžeme se vydat aji jinam. Had se mi vplížil do kapsy pláště.Cestou ti vysvětlím můj plán jestli si tu chceš chvíli být buď já jdu zatím ven" Odešel jsem z místnosti a čekal na něj před východem
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 17:13

Povzdechla jsem si a nechala hada ať si vleze do kapsy. Do druhé kapsy jsem strčila knížku a vydala se k Takerovi. "Jdeme se najíst?" Zastavila jsem se u něj a čekala na odpověď. Měla jsem už docela hlad a znala jsem podnik do kterého jsem chodila když jsem odešla z vesnice. Nakonec jsem se vydala pryč, buď půjde nebo ne.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:15

Sklonila jsem se pro hada a nechala ho skrýt se v záhybech mého pláště. Zvířata jsem milovala, což se nedalo říct o lidech... Beze slova jsem se dala na odchod. Neměla jsem v plánu ihned se hnát ven, rozhodla jsem se tu ještě strávit noc a pořádně si odpočinout. Ostatně není kam spěchat...

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:20

Položil som ruku k zemi, a nechal hada vyliezť hore, pričom som cítil ako sa obtierajú o moje ústa. Okamžite som trhol rukou s výkrikom a had sa preletel po miestnosti.
"Sakra to je hnusné..." Zahrešil som v duchu, keď sa ku mne had vrátil a skúsil to nohou, až sa usúdlil vo vnútornom vrecku plášťa. "Ten had smrdí.." Zasťažoval som si, a prešiel k Sayame, ktorá aj keď mala asi inú robotu bola so mnou v týme. No tá odišla, tak som sa sám vydal ku vchodu. Nejak som nemal chuť spať.. Skôr som sa potreboval prirpaviť..

~presun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:27

Pozeral som sa na hada a potom som ho chytil za chvost. Ak len tak ľahko nezomrú, tak mu toto určite vadiť nebude. Povedal som, otvoril som ústa a hada som si pomaly spustil do úst. Prehltol som a had skĺzol pekne dole až do žalúdka. Pobúchal som si po bruchu a potom som sa pousmial. Páči sa ti tam maličký? Dúfam, že áno, pretože tam budeš v najbližšej dobe žiť. Ak budeš chcieť na vzduch, tak vieš, ktorým otvorom von... Hovoril som si asi pre seba, keďže had ma asi nepočul a taktiež mi nerozumel. Potom som sa pozrel na Neura, ktorý už odchádzal z haly preč. Vzdychol som si a pozrel som sa na dievča, ktoré tiež odchádzalo z haly preč. Prečo nemôžem aj ja byť v týme s dievčaťom!? Spýtal som sa sám seba v mysli a potom som sa vydal preč z haly a popri tom som potichu nadával. Vyšiel som z haly a šiel som za Neurom.
(presun)


Naposledy upravil Shinji Kutsuchi dne Sun 23 Sep - 18:03, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 17:37

Stále jsem poslouchal, vše co se tu děje, všechny dotazy a všechny ty zdlouhavé kecy. Když to vše konečně skončilo, ulevilo se mi a pomalu jsem se otočil k východu, přičemž jsem sledoval Hideiův odchod.Takže ta Sayame je tichá a zná ho...Hideo je až moc ukecaný ale jeho schopnost boje není tak vysoká,Uchiha je klasika, znovu namyšlený idiot...Shinji je něco jako hideo, ale nemám tušení co ovládá, tudíž ho nemohu k němu přirovnávat...jediný kdo mi nahání husí kůži je ta blondýnka, mám z ní podivný pocit.Přemýšlel jsem nějakou dobu o celém seskupení nukeninů, z čehož mě vyrušil dívčí hlas. S nezájmem jsem se na ni pootočil a sledoval její odchod. Na to abych poznal tebe budu mít času dost.. Pomyslel jsem a zmizel ve tmě. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 17:45

Konečne došlo k oficiálnemu uzavretiu porady, ktorá nám zabrala relatívne dosť času. Dopadlo to však na začiatok lepšie než som si myslel. Na druhú stranu som si však nebol úplne istý tým, ako zvládne Sayame prítomnosť a spoluprácu s cudzou osobou, ale tak nejak som veril v to, že urobí všetko preto, aby sme dosiahli naše spoločné ciele. Kým budú mať pri sebe mojich hadov, budem vedieť o každom jednom ich kroku a počuť každé ich jedno slovo, preto som sa zrady rozhodne neobával. Neostávalo mi teda už nič iné než sa ísť porozprávať s Reinou. Vystúpil som teda opäť na balkón a bránu, ktorou som sem poprvýkrát vošiel, pochopiteľne už definitívne uzavrel. Spoločne s Otokage som už následne tak isto po nejakej tej chvíli opustil toto už tmavé miesto, až napokon hala ostala úplne prázdna.
...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 14 Oct - 7:09

Octla jsem se uprostřed prázdné sluneční haly. Zavřela jsem oči a z pod mého pláště vyletěl motýlek a okamžitě si to namířil k východu tunelu. Já se jen obrátila a mířila k velké lebce vytesané ve skále a ponořila se do stínu její čelisti a čekala.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 14 Oct - 7:42

Ako obvykle som na seba nenechal pridlho čakať. Netrvalo dlho a už mala aj Reina tú možnosť začuť tlmené, čoraz viac a viac blížiace sa kroky, ktoré viedli cestu rovno za ňou.
"Trávite tu viac času ako samotní členovia organizácie," poznamenal som sucho, hoc s miernym sarkastickým nádychom, avšak bez ironického tónu. Nemal som ani pri najmenšom v úmysle ju nahnevať.
"Akatsuki sú aktívnejší, než by si jeden myslel. Ešte ani nedostali nijak zvlášť priame rozkazy a už sa aj priblížili k nadobudnutiu jedného z jinchuuriki, bez toho, aby na seba upútali viac pozornosti než bolo nutné. Istotne viete, že narážam na incident v Sunagakure," za pomoci mojich hadov som bol pochopiteľne informovaný o tom, ako si všetci počínajú.
"Každopádne, kvôli tomu, aby ste si odo mňa vypočula hlásenie, ste sem s najvyššou pravdepodobnosťou nezavítala. Je niečo, čo by som pre vás mohol urobiť?" hoci som odpoveď na túto otázku, ktorú som Reine práve položil, poznal, slušnosť kázala prejaviť záujem a opýtať sa.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 14 Oct - 8:13

Vystoupila jsem ze stínu.
"KDyž už jsi u toho povídání můžeš pokračovat, já moc přehled nemám, i když jsem se už rozhodovala je jít navštívit. Divné je, že se mi ještě nevrátili lovci odměn, jestli je Akatsuki zabili, je to věcná škoda. Ale proč jsem přišla." začala jsem pomalu chodit kolem něj. Když jsem prošla přímo před ním dala jsem mu do ruky plakát s pozvánkou na listopadový festival v Iwagakure.
"Přečti si to, možná tě něco napadne. Jsem na něj pozvaná s mou delegací." čekala jsem až si to přečte a řekne mi, co ho na to napadlo
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 14 Oct - 8:22

Pochopiteľne som Reinu po celý ten čas sledoval a vypočul si, čo mi chcela. Neplánoval som už vo svojich pôvodných slovách pokračovať, keďže viacmenej už ani nebolo čo povedať. Nič natoľko dôležité, aby o tom sama Otokage musela byť informovaná, sa ani nestalo. Nepokladal som za dobrý nápad zaťažovať ju s nezmyselnosťami. Rozhodol som sa radšej venovať pozornosť tomu, čo mi chcela ona.
Vzal som si do rúk plagát, ktorý mi do nich podstrčila a poriadne si ho prezrel. Čo za príležitosť v tom však Reina videla, to som si radšej ani odhadovať netrúfol, hoci som predpokladal, že nech jej už pôjde o čokoľvek, pokúsi sa využiť Akatsuki k tomu, aby sa z na prvý pohľad nudného festivalu vyvinula oslava, na ktorú tak skoro ľudia nezabudnú. I po tom všetkom, čo sa mi mihlo v hlave, som ale napokon na jej nepriamu otázku podal inú odpoveď, než s akou s najvyššou pravdepodobnosťou rátala.
"Osobne sa mi vybavuje len toľko, že má tsuchikage očividne priveľa voľného času a vy by ste ho zdá sa veľmi rada i v ten zamestnala," vysvetlil som v jednej vete, čo ma pri pohľade na plagát napadá, bez toho, aby som to už nejak ďalej rozvádzal. S tým som už počítal viacmenej práve u nej.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 14 Oct - 8:57

"To máš pravdu, posílá mi do vesnice drzé shinobi a nesmyslné dárky. Chci aby se na tom festivalu objevili Akatsuki jako obyčejní lidé. Kde nejlíp lze poznat nepřítele, než na přehlídce schopností?" zastavila jsem se naproti němu a nebezpečně mi blýsklo v očích.
"Nechci žádný útok. Zatím ne. Než dokončí to co jsi jim zadal. Ale na tom festivalu by nebylo od věci udělat trošku nepořádek v samotné Iwě. Všichni budou z festivalu natolik vzrušení, že si nevšimnou, že Tsuchikagemu někdo zničil kancelář." usmála jsem se. "Máš hodně fantazie nechám se překvapit co s ostatními vymyslíte, ale hlavně nenápadně, pokud budeš potřebovat mou sílu, řekni si. Každopádně se tam přijďte podívat. to je jen na oko. Jak si vedou ostatní?" opřela jsem se o stěnu a založila si ruce na prsou a dívala se na něj
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 2 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru