Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sluneční hala Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

Sluneční hala Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 23 Sep - 12:48

Zůstala jsem stát na svém balkonu, blížila se doba schůzky.
To jsem zvědavá co tu letos máme za materiál zatím se moc nevybarvili.
Jsou to malý děti jen se předváděj kdo je lepší.
No uvidíme co s nima Ryu provede
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 13:25

Konečne prišiel ten správny čas. Čas, kedy sa podľa shinobi už dávno nefungujúca organizácia pozostávajúca len a len z S-rank nukeninov opäť zíde na jednom mieste v novej, ešte hrozivejšej zostave, ako kedykoľvek predtým. Za normálnych okolností tmavú miestnosť osvetlilo otvorenie brány spoza úst neobyčajnej sochy, odkiaľ sa vynorili dve zatienené osoby v plášťoch. Jednou z nich som bol samozrejme práve ja osobne. Môj príchod sprevádzal hlboký nádych.
"Je to tu," poznamenal som, prezerajúc si halu, v ktorej s najvyššou pravdepodobnosťou strávim nejaký ten čas svojho života. Veľmi dobre som si uvedomoval, čo všetko obnáša takýto post, no nepochybne som sa nechystal pokladať zábrany vo svojej ceste za novým svetom. Bez akéhokoľvek výrazu emócie v tvári som pohliadol smerom k druhej osobe, ktorá práve postávala ani nie pol metra vedľa mňa.
"Vieš čo máš robiť," oboznámil som ju s jej úlohou plne si vedomý toho, že je jej istotne jasné o čom hovorím. Bolo nutné zavolať sem členov a jej technika na to bola najefektívnejšie využiteľná.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 13:26

Nastával ten velký okamžik. Měla jsem pocit, že ve vzduchu je cítit zvláštní napětí. Samotnou mě zajímalo co se stane v následujících minutách. Jak se budou tvářit? Jak silní doopravdy jsou? A komu z nich můžeme věřit?

Nikomu...

"Rozumím."
Přikývla jsem na znamení souhlasu. Věděla jsem, že tato chvíle přijde a byla jsem připravená. Pro každého člena Akatsuki byl určen jeden ze vzkazů.

Sluneční hala Th_Konangif2

V okamžiku, kdy ze mne nezůstalo nic, než papírky volně poletující ve vzduchu, se některé z nich zformovaly do vlaštovek a zamířily k jednotlivým členům, které jsem po chvíli "hledání" vypátrala i v nejskrytějších koutech rozsáhlého podzemí.

Sluneční hala Shikikamin

Vzkaz:
Neprodleně se dostavte do Sluneční haly. Vůdce vás očekává.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 13:38

Ticho v hale prerušilo otvorenie dverí a kroky. Bol som to ja, kto práve vošiel do miestnosti. So širokým úsmevom na tvári som vošiel dnu a rozhliadol som si to. Prvá vec, na ktorej sa môj pohľad zastavil bola lebka vytesaná v stene. Zaujímavé... Povedal som a v sále sa rozlial zvuk... teda skôr môj hlas. Usmial som sa a pozrel som sa na dve osoby, ktoré tam stáli. Prišiel som k nim a čakal som, čo mi povedia, alebo čo sa bude diať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 13:40

Ako náhle Sayame vykonala, čo som od nej žiadal, ešte než sa sem dostavil prvý člen, nebol už viac dôvod sa tu zdržiavať. Čoskoro malo dojsť na stretnutie, no predtým bolo nutné počkať, kým sa tu zhromaždia úplne všetci. Shijni tak už mal možnosť zazrieť iba môj chrbát, hoci sa sem dostavil vskutku rýchlo.
"Dobrá práca, Sayame. Privítaj ich prosím za mňa a povedz im, že sa počká na ostatných. Dostavím sa v ten pravý čas," prehovoril som sebavedomo a chystal sa toto miesto čiastočne opustiť, v respektíve sa pri najmenšom presunúť. Bolo nutné, aby som pred započatím celého tohoto zhromaždenia ešte prehodil zopár slov s pravou vodkyňou, o ktorej však nikto z tuto prítomných nemal mať žiadnu páru. Vošiel som teda do dverí, z ktorých som sem aj pôvodne prišiel a presunul sa na iné miesto - hore na balkónik, kde sa už nachádzala Reina osobne. Nebola však žiadna šanca, aby nás bolo možné vidieť, alebo nebodaj počuť. Nepochybne sme to mali zabezpečené veľmi schopne.
"Nadišiel čas. Všetko je prichystané," oboznámil som ju s očividnou situáciou a čakal na jej reakciu.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 23 Sep - 13:46

Opřená o stěnu "balkonku z jednoho oka lebky vytesané ve stěně jsem se dívala tam dolů zatím na dva členy Akatsuki.
"Výborně." odvětila jsem stroze.
"Připomeň jim, že by o sobě neměli nechat dávat vědět, jistě se tě zeptají, co měl znamenat ten útok v tom tunelu. Víš že jsem mrzutá, když někdo dělá co nemá." Podívala jsem se na něj.
"Budu vás sledovat." roztáhli se mi oči výhružně.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 13:52

Objevila jsem se v hale a rozhlídla se. Ačkoliv jsem se snažila být tichá jako vždy moje kroky se tu neuvěřitelně rozléhaly. Radši jsem se zastavila a čekala co bude dál. S neutrálním výrazem jsem si otevřela opět svou knížku a začetla se. Co bych tu taky měla dělat jiného...stát jak trubka a zírat do zdi?

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 13:58

Netrvalo dlho a takmer okamžite potom, čo som vstúpil na balkón, ku mne prehovorila Reina. Pochopiteľne ma jej poznámky mierne zaskočili, ale nedal som to na sebe ani pri najmenšom poznať. Nebol som predtým prítomný dostatočne dlho na to, aby som kontroloval, čo sa deje v tuneloch - vonkoncom, toto bolo oficiálne poprvýkrát, čo sme sa tu takto všetci spolu zišli.
"Samozrejme, veľmi rád im to pripomeniem. Odteraz sa už mimo môjho vedomia nebude diať nič, čo by mohlo narušiť naše plány. Sayame sa o to postará," mal som jasnú predstavu o tom, ako ich budem pre budúcnosť kontrolovať práve s jej pomocou. Keď mi však už bolo povedané, že nás bude sledovať, pokladal som to za koniec našej vzájomnej konverzácie.
"Ospravedlňte ma teda," neostávalo mi teda nič než sa rozlúčiť a ísť sa pripraviť...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 14:01

Vstoupil jsem do místnosti a bylo mi jasné že tu bude dost osob, tak jsem si aktivoval svůj Sharingan. V místnosti nebyla zas tak velká tma, takže jsem nemusel být tak opatrný jako v tunelech ale opatrnosti není nikdy dost, protože jestli ti lidé jsou na stejné úrovni jak já nemuselo by to tady dopadnout vůbec pěkně. Šel jsem ke stěně a o tu se opřel. Zajímalo mě co se bude dít dál.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:08

Nově příchozí jsem beze slova sledovala. Mezitím jsem opět získávala svou kompletní podobu. Vzduchem tak poletovalo čím dál tím méně papírků. Konečně se všechny vrátily ke mne. Až na zmíněné vlaštovky.

"Jsem ráda, že jste tu byli tak rychle." pravila jsem směrem ke svým kolegům. I když to nebylo upřímné. Nebyla jsem ráda že tu jsou, ale ani mi nějak výrazně nevadili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:12

"Je to tu.. Pochmúrne.. Ako v Iwe.." Jediný som tu mal úsmev na tvári, a nebojácne som si vykračoval chodbou, až som narazil na túto miestnosť. Pohľad mi hneď skĺzol na sochu, nachádzajúcu sa na druhej strane, ako som vošiel, a na ostatok obyvateľstva. Moje ruky okamžite vleteli do vakov s ílom, ale len pre istotu, človek nikdy nevie a musí byť pripravený stále. Pomalým krokom som prešiel k prvému miestu ktoré ma zaujalo, a bola ňou krásna holá čierna stena, o ktorú som sa oprel a vyčkával čo sa bude diať. Nepáčilo sa mi to tu, ani trochu a komu aj.. V tom sa konečne ozval nejaký hlas, a ten patril istej ženskej z papieru.. Nezdalo sa že je nadšená.. Môjmu oku neunikne žiadna mimika tváre..
"Čo je to tu? Nejaká párty?" Okamžite nasledovala moja otázka, nie že by sa mi to tu hnusilo, ale.. Poznal som aj lepšie miesta.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:16

Díky Shunshinu jsem se velkou rychlosti dostával přes chodby.Když už jsem ucítil že už se blížim k ostatním, zpomalil jsem a klidným krokem se přibližoval k hale. Jaký asi může být vůdce.. A co je zač ta holka? Přehrával jsem si znovu v hlavně tu scénu jak tam nepozorovaně přišla a chytla nás do svého jutsu. Skousl jsem si mírně ret a vstoupil dovnitř. Ignoroval jsem všechny ostatní a s hlavou vzhůru jsem kolem nich prošel a postavil se na jedno místo, čekajíc na poslední členy...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 14:28

Ako náhle sa miestnosť naplnila všetkými členmi, prístupné vchody, ktorými sa sem mali možnosť dostať, boli do jedného všetky z neznámych príčin zatvorené. Brána, cez ktorú sa sem ako jedinú dostával aký taký lúč svetla, sa však naopak roztiahla dokorán a osvetlila tak túto miestnosť viac ako aj predtým, dosť na to, aby všetci pri najmenšom videli jeden na druhého. Ich pozornosť som však s najvyššou pravdepodobnosťou zaujal v prvom rade ja, vynoriac sa na najviditeľnejšom mieste zo všetkých.
"Dovoľte mi, aby som vás tu oficiálne všetkých privítal, drahí moji nukenini. Behom predchádzajúcich pár dní som každého jedného z vás jednotlivo oslovil, aby ste sa sem dostavili a našťastie ako vidím, väčšina z vás sem skutočne ráčila prísť," prehovoril som bez známky emócie.
"Rád by som vás oboznámil s účelom nášho zhromaždenia, no predtým žiadam, aby ste sa všetci po mene predstavili, nech viete ako sa keď tak navzájom oslovovať," navrhol som im a čakal, ako sa k môjmu príchodu vyjadria. Bol som pripravený reagovať na čokoľvek, čo by sa mohlo zomlieť.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 14:31

Neuro Uchiha, Konoha. " představil jsem se 3 slovama, protože nevím o čem bych tam mluvil a myslím že jako představení to stačí.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:35

Všetkých v miestnosti som si pekne poprezeral. Bolo mi jasné, že sa na mňa pozerajú tiež. Na tvári mi žiaril široký úsmev. No ten sa hneď vytratil keď som si všimol, že k nám hovorí nejaká osoba - očividne vodca. Na mojom xichte sa objavil vážny výraz, ktorý sa na mojej tvári neobjavoval zasa tak často. Určite som o sebe nemal v pláne povedať veľa. Pýtal sa iba na meno, tak prečo nie... Shinji... Povedal som nahlas moje meno. To sa ozvalo v celej miestnosti a ja som sa znovu trocha pousmial. Ďalej som nehovoril už nič. Muselo im to stačiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:40

Len čo sa otvorili dvere, a vodca vošiel dnu, a nás zavalil svit, pozeral som na neho ako Boha.
"Tak toto.. Toto je umenie.." Hlesol som, ale len v mysli, než som sa aj z toho spamätal, ale ruku som z vreciek nedával. Poobzeral som sa po miestnosti, nechcel som byť kto začne prvý, ale ani kto povie posledný, nepotreboval som na seba strhávať nejakú pozornosť, aj keď to čo sa stalo v tuneli..
"Hideo Jigoku.. Iwagakure no satto.." Predstavil som sa keď na mňa prešiel rad, no môj pohľad upútal Neuro, no skôr jeho priezvisko..
"Uchíha..." No nevydržalo to dlho a môj zrak sa znova presunul na vodcu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:41

Když zaznělo první jméno zarazil jsem se a stiskl pevně svůj zastrčený meč. Ale, ale..máme tu nějakého Uchihu, pomyslel jsem a trochu se pousmál. ''Shiryauki Takeru'',řekl jsem pevným hlasem a nespouštěl zrak z onoho Uchihy.Toto byla první šance, jak je všechny mohu zanalizovat a zjistit o nich co nejvíce...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 14:43

Podrbala jsem se ve vlasech a zírala do knížky. Mohlo by tu být víc světla. Zamžourala jsem na text a světlo se opravdu objevilo. Zvedla jsem hlavu a koukla se nad sebe. Byla jsem za světlo ráda ale přežila bych to i bez ně. Zaklapla jsem knížku když se dostavil vůdce a sledovala ho. Jako první se představil Uchiha, letmo jsem se na něj koukla a opět se zaměřila na vůdce. Další byl Shinji kterého jsem si také letmo prohlídla. Další byl ten co tam dělal bordel, když zmínil Iwu nadzvedla jsem lehce obočí a pousmála se.
"Seina." Pronesla jsem neutrálně své jméno "Iwa," dodala jsem a čekala až se dostaneme přes tohle představování k věci.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 14:46

Můj pohled nevypadal o nic více nadšeně, než na začátku této schůze. Zatím mě moji kolegové příliš neznali, takže nemohli vědět, že můj výraz v tváři vůbec nic neznamená.
"Sayame." odpověděla jsem, aniž bych věnovala někomu zvláštní pozornost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sun 23 Sep - 14:57

Ochotne som si vypočul meno každého z prítomných členov, od Neura až po Sayame, ktorú som už samozrejme poznal osobne i predtým. Bolo načase, aby som zasa prehovoril.
"Rád by som dodal, že si nepotrpím na formality a preto je čisto na vás, ako ma budete oslovovať. V týchto končinách som však známy pod menom Rokuro," predstavil som sa na záver i ja. Ťažko povedať, nakoľko sa už informácie o mne stačili rozšíriť. Vlastne som ani nepočítal s tým, že by ma niekto z nich po mene spoznal, ale to bolo práve teraz možno i najlepšie.
"Nuž teda, každého jedného z vás som behom vášho oslovovania upútal niečim iným - od finančnej odmeny až po pomstu kage, či nebodaj i celému shinobi svetu. Našim hlavným cieľom je však jediné - obrátiť tento svet plný nespravodlivosti naopak a nastoliť anarchiu. Každý jeden z vás si príde na svoje. Chcete peniaze? Všetky majetkové hodnoty, ktoré sa nám dostanú do rúk, budú vaše! Chcete moc a uznanie? Na svete nebude existovať jediný shinobi, ktorý by o vás nevedel. Prišli ste sa sem len pobaviť?" moje oči skĺzli na jednu konkrétnu osobu a to práve Shinjiho, o ktorého metódach som čosi vzhľadom na jeho jashinizmus vedel.
"Budete mať povolenie robiť si so všetkými, kto by naše plány mohol ohroziť, absolútne čokoľvek, čo len uznáte za vhodné. Nezáleží na tom, aký je váš zámer - potom ako sa priblížime k nášmu cieľu vám pripadne akákoľvek odmena, o akú si požiadate. Stačí iba ak sľúbite vernosť organizácii a verte že neoľutujete," ukončil som svoju rozsiahlu reč a odmlčal sa v prípade, že by mal niekto nejaké poznámky, či už nebodaj otázky na to všetko, s čím som ich za ten čas stihol oboznámiť.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 15:19

Počúval som jeho preslov a vôbec nič ma nezaujímalo... až.
Šéf sa na mňa pozrel a potom povedal niečo, čo ma naozaj zaujalo, keď dopovedal zorničky sa mi rozšírili a moje ústa sa roztiahli do úsmevu. Výborne... Povedal som a pozrel som sa na všetkých v sále. Ešte by som rád vedel ako chcete dosiahnuť tú anarchiu. Povedal som a čakal som na odpoveď. Určite za tím niečo bolo. Určite nechcel, aby sme len tak pobehovali a zabíjali ľudí. To mi prišlo dosť na hlavu, aj keď mne by sa to celkom páčilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 23 Sep - 15:22

Kdy mám první misi ? Chtěl bych si něco zařídit. " Řekl jsem lehce znuděným hlasem.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 15:25

Poslouchala jsem ho a pro sebe si přikývla. Jsem tu pro peníze? Nebo abych se nenudila? Zamyšleně jsem nadzvedla obočí a pak pokrčila rameny. Chtěla jsem od každého kousek, peníze, zábavu, moc.
Naklonila jsem hlavu na stranu a dál čekala. Doufala jsem, že se nikdo z nich nebude na nic ptát. Bylo by to jen zbytečné zdržování.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 15:26

Pohľad ktorý bol na vodcovi sa už nehýbal, ale ja hej. Odhrnul som si pravé oko, na ktorom sa nachádzala moja špecialitka, ktorou som sa na neho zameral. Všímal som si každého detailu. Zatiaľ čo som sa takto bavkal, on rečnil, ale jaksi som ho nepočúval. Prepočul. Ale aj tak tam nebolo nič čo by ovplyvnilo moju odpoveď, pretože k Akatsuki som sa pridal kvôli zábave, a jediné čo by ma zaujalo bolo to že si môžeme robiť čo chceme.
"Hmm! Hmm!" Prikyvoval som hlavou na otázky ostatných a snažil sa vyzerať, že som pochopil všetko čo povedal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru